Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn ślubnych

Który jest odpowiedni na Twój wyjątkowy dzień?

najlepsi twórcy stron ślubnychT.w jego artykule omówimy sześciu najlepszych twórców stron internetowych do tworzenia pięknych i bezstresowych stron ślubnych.


Pozwolić’s twarz to – organizowanie ślubu jest stresujące!

ty’Mam już wystarczająco dużo pieniędzy na zarządzanie gośćmi, zbieranie prezentów z rejestru i organizowanie muzyki na przyjęcie…cholera, nawet wybór odpowiedniego sposobu na zbudowanie wymarzonej witryny ślubnej może być stresujący!

Posiadanie strony ślubnej to fantastyczny sposób na pokazanie swojego wielkiego dnia, komunikację informacji i zapewnienie płynnego przebiegu całego wydarzenia – ale przy tak dużej liczbie twórców stron internetowych do wyboru, rozumiemy, że trudno jest wiedzieć, od czego zacząć.

Kreator stron internetowych to platforma internetowa, która ułatwia samodzielne tworzenie stron internetowych. Jesteś skończony’potrzebujesz umiejętności projektowania lub znajomości programowania – potrzebujesz tylko dostępu do Internetu oraz umiejętności wskazywania i klikania!

Istnieją setki kreatorów stron internetowych, więc jak dokonać właściwego wyboru i wybrać najlepszy kreator ślubu na wielki dzień?

Aby ułatwić Ci życie, my’Przejrzeliśmy to, co uważamy za najlepsze narzędzie do tworzenia witryn ślubnych na rynku.

Najlepszych sześciu twórców stron ślubnych to:

 1. Wix
 2. Squarespace
 3. Weebly
 4. Węzeł
 5. Appy Couple
 6. Radość

Wix to najlepszy kreator stron ślubnych, ponieważ tak jest’jest bardzo łatwy w użyciu, bez poświęcania stylu i mocy. Squarespace ma najpiękniejsze projekty na rynku i jest idealny do prezentowania zdjęć i filmów. Weebly’Ogromny sklep z aplikacjami pomaga myśleć niestandardowo podczas dostosowywania witryny.

Platformy te nie tylko pomogą Ci stworzyć piękną i profesjonalnie wyglądającą stronę, ale także pozwolą zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek.

Sprawdź tabelę podsumowującą poniżej, aby poznać naszych najwyżej ocenianych konstruktorów, którzy to’Pomogę Ci stworzyć wspaniałą stronę ślubną’marzę o!

W tym podsumowaniu my’Zobaczę, jak wybrać najlepszego twórcę stron ślubnych, a następnie wyłonić listę pięciu najlepszych platform, które powinieneś wziąć pod uwagę, aby uzyskać niesamowicie wyglądającą stronę internetową.

Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn ślubnych

Do rozważenia są dwa typy kreatorów witryn ślubnych: wszechstronni kreatorzy witryn i budowniczowie witryn ślubnych. Nasza lista zawiera oba typy, więc możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Twórcy stron internetowych dedykowanych ślubom to platformy, które pomagają stworzyć tylko jeden typ strony internetowej – strony ślubne.

Może to być przydatne dla par, które potrzebują przewodniej ręki, ponieważ platformy te zapewniają podstawowe składniki, które mogą być potrzebne, takie jak szablony dotyczące ślubu, integracje rejestru i aplikacje, które mogą pomóc w zarządzaniu gośćmi, logistyką i więcej.

Ty jednak’Często stwierdzam, że faktyczny proces tworzenia stron internetowych na tych platformach jest znacznie bardziej ograniczony niż przeciąganie ‘n’ upuść wolność’d z wszechstronnym narzędziem do tworzenia stron internetowych.

Wszechstronni twórcy stron internetowych są doskonałym wyborem dla Ciebie’po bardziej wydajnym i wszechstronnym edytowaniu.

ty’Przekonają się, że mają mniejszy wybór szablonów i aplikacji związanych ze ślubem, ale zamiast tego oferują ogromną różnorodność w pełni edytowalnych szablonów, motywów i aplikacji, które obsługują bardziej zróżnicowany rynek i umożliwiają stworzenie oszałamiającej witryny ślubnej.

Oznacza to, że dziewięć razy na dziesięć można znaleźć tę funkcję – lub jej odpowiednik – dostępną (na przykład w momencie pisania na Wix App Market dostępnych jest 7 aplikacji RSVP, aby wyeliminować problemy związane z zarządzaniem gośćmi!).

Więc jaki typ kreatora stron ślubnych powinieneś wybrać?

Aby zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku na badaniu i analizowaniu różnych platform, skorzystaj z poniższej listy najlepszych twórców stron internetowych, aby skierować Cię w dobrym kierunku.

# 1. Wix

Najlepsze dla początkujących tworzących profesjonalną stronę ślubną

Za I przeciw
 • Niezwykle łatwy w użyciu
 • 26 konfigurowalnych szablonów ślubnych do wyboru
 • Mnóstwo aplikacji, aby dodać dodatkowe funkcje do witryny ślubu
 • Darmowy plan wygrał’pozwala połączyć osobisty adres strony internetowej
 • Poziom wolności twórczej może być przytłaczający
 • Możesz’t przełączanie szablonów

Wix to łatwy w użyciu i wszechstronny kreator stron internetowych. Polecamy to jako nasz główny twórca stron ślubnych, ponieważ jest najłatwiejszy do pobrania i użycia. Jesteś skończony’muszę poświęcić czas na opanowanie Wix, ponieważ tak jest’intuicyjny przeciągnij & Drop Editor oznacza, że ​​podczas projektowania witryny zobaczysz to, co dostaniesz!

Dodaj do tego mobilny edytor, aby twoje rzeczy wyglądały ostro na swoich gości’ smartfony i Wix może być narzędziem oszczędzającym w czasie rzeczywistym dla zapracowanych par, które mają większe problemy przed wielkim dniem.

wix najlepszy kreator stron ślubnychWix może pomóc Ci zaprojektować piękną stronę internetową, która świetnie wygląda w domu i na telefonie – idealna do szczegółów dla gości podróżujących z daleka!

Wix ułatwia stworzenie pięknej strony ślubnej, która oczaruje Twoich gości w mgnieniu oka.

Jedną z najlepszych rzeczy w Wix jest ogromna różnorodność dostępnych profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Do wyboru jest ponad 500 szablonów, z których możesz użyć jako punktu bazowego, a następnie dostosować i zmienić w swoim sercu’s treść.

A jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego szablonu, Wix ma ponad 20 szablonów ślubnych, które są idealnym punktem wyjścia dla Twojej własnej witryny ślubnej.

Nie można dodać dodatkowych funkcji do witryny’będzie łatwiejsze, ponieważ w Wix App Market dostępne są setki aplikacji i wtyczek. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać albumy ze zdjęciami, aby dzielić się wspomnieniami ze szczęśliwego dnia, dodać odliczanie do ślubu, a nawet informować gości o prognozie pogody na dany dzień – Wix ma to wszystko.

Możesz nawet wysyłać e-zaproszenia i otrzymywać potwierdzenia udziału bezpośrednio z witryny ślubu za pomocą Wix – wyobraź sobie, ile czasu, pieniędzy i wysiłku może cię zaoszczędzić! Może nawet uprościć organizację, ponieważ wszystko będzie przechowywane na zapleczu konta Wix.

Plany Wix zaczynają się za darmo, ale zalecamy rozważenie płatnego planu premium dla witryny ślubnej. Pozwoli to nie tylko na użycie własnego niestandardowego adresu strony internetowej (np. Www.johnandemilywedding.com), ale także zapewni dostęp do znacznie szerszej puli szablonów, aplikacji i wtyczek, aby naprawdę wyróżnić Twoją witrynę..

# 2. Squarespace

Najlepsze do oszałamiających projektów i prezentacji zdjęć

Za I przeciw
 • Najlepsze szablony jakości na rynku
 • Nacisk na fotografię i filmy w szablonach
 • Łatwo zintegruj aplikację rejestru z witryną ślubu
 • Brak bezpłatnego abonamentu
 • Nie tak przyjazny dla początkujących, jak inni budowniczowie
 • Mniejszy zakres szablonów niż Wix

Squarespace to projektant stron internetowych zorientowany na projektowanie, znany z tworzenia oszałamiających stron internetowych. Jesteśmy wielkimi fanami Squarespace tutaj na WBE, ponieważ żaden inny twórca stron internetowych nie może pomóc w stworzeniu strony ślubnej, która wygląda na dopracowaną i profesjonalną – bez potrzeby kodowania!

Chociaż wybór i różnorodność szablonów nie jest tak szeroki jak Wix’s, Squarespace koncentruje się na pomocy w stworzeniu najpiękniejszej strony, jaką możesz. Każdy szablon jest czysty i wyraźny, przyciąga wzrok, a jednocześnie jest łatwy w nawigacji, a także reaguje na urządzenia mobilne – idealny na stronę ślubną, którą goście mogą sprawdzić podczas podróży.

najlepszy kreator stron ślubnychCzyste i proste projekty nie tylko wyglądają elegancko i profesjonalnie’bardzo oszczędzasz czas na projektowanie!

Squarespace oferuje do wyboru 8 pięknych szablonów ślubnych, które różnią się między rzadkimi, minimalistycznymi wzorami a ruchliwymi, bogatymi w szablony szablonami. Każdy z tych szablonów można zmodyfikować w edytorze, abyś mógł stworzyć wymarzoną stronę ślubną.

Duży nacisk kładzie się na prezentowanie zdjęć i filmów, co sprawia, że ​​jest to świetny wybór budowniczego do wizualnego opowiadania o tym, jak Ty i Twój partner poznaliście się i zaprezentowali zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Jedną z bardziej stresujących części każdego wesela jest uporządkowanie rejestru. Organizowanie tego może być prawdziwym koszmarem?

Na szczęście Squarespace zapewnił Ci ochronę dzięki ułatwieniu integracji rejestru bezpośrednio z Twoją witryną dzięki aplikacji ślubnej ‘Zola’ (co pomaga wyróżnić pomysły na prezenty w Twojej witrynie).

Ułatwia to gościom przeglądanie listy życzeń bez opuszczania witryny. I jeśli ty’zdecydowałeś się na system darowizn na miesiąc miodowy? To’łatwo jest również przyjmować darowizny!

ty’Potrzebuję planu premium, aby uzyskać dostęp do funkcji związanych z weselem, ale myślę, że ty’Zgadzam się, że Squarespace’Integracje weselne mogą (i będą) podnosić ogromną wagę z twoich ramion, pozwalając ci skupić się na ważniejszych sprawach, jednocześnie ułatwiając życie swoim gościom.

# 3. Weebly

Najlepiej do dodawania aplikacji w celu zapewnienia dodatkowych funkcji na stronie ślubu

Za I przeciw
 • Duża liczba aplikacji zapewniających dodatkowe informacje dla gości
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Dostępny bezpłatny plan i tanie opcje cenowe
 • Projekty nie są tak atrakcyjne jak Wix czy Squarespace
 • Bezpłatny plan może być ograniczający
 • Strukturalne szablony mogą ograniczać swobodę twórczą

Weebly jest bardzo przyjazny dla użytkownika i minimalistyczny, co sprawia, że ​​jest to wyjątkowo oszczędzająca czas platforma, na której można stworzyć oszałamiającą stronę ślubną.

Funkcja przeciągania i upuszczania edytora Weebly daje możliwość skorzystania z jednego z Weebly’s wiele szablonów i naprawdę dostosuj go do swoich potrzeb. Szczerze mówiąc, nie mógł’łatwiej będzie dodawać i układać tekst i obrazy, a nawet dodać formularz RSVP, aby goście mogli go wypełnić i poinformować, że nadchodzą.

Weebly’łatwość użycia i prosty interfejs użytkownika oznaczają, że może to być czas rzeczywisty i oszczędność pieniędzy dla zapracowanych par, które chcą profesjonalnie wyglądającej witryny bez profesjonalnej ceny!

weebly najlepszy kreator stron ślubnychWeebly to niezawodny kreator stron ślubnych, którego łatwy w użyciu edytor pomoże Ci szybko stworzyć stronę internetową!

Chociaż Weebly może nie prezentować swoich szablonów ślubnych tak dobrze, jak robią to Wix i Squarespace’nie mówiąc, że nie’masz do dyspozycji przyzwoity wybór – w tym responsywne projekty mobilne, które zawsze są przydatne.

Zgrupowane w ramach ‘Zdarzenie’S zamiast sekcji poświęconej ślubowi, Weebly’Skoncentrowane na małżeństwie szablony to czyste jednostronicowe projekty, które pomagają podzielić stronę na wiele sekcji.

Może to być przydatne do włączenia różnych – ale niezbędnych – informacji dla gości, takich jak ‘pobliskie zakwaterowanie’ lub a ‘jak dostać się na miejsce wydarzenia’ sekcji, które można łatwo dodać za pomocą aplikacji Weebly.

W końcu Twoja strona ślubna jest zarówno dla gości, jak i dla Ciebie! Im więcej możesz pokryć dnia’Dzięki logistyce i planom w jednym miejscu, łatwiej będzie gościom cieszyć się dniem spędzonym z Tobą.

Centrum aplikacji Weebly to świetne miejsce do szukania ciekawych wtyczek do witryny ślubnej. Niezależnie od tego, czy chcesz dołączyć mapę pokazującą wskazówki dojazdu, dodać księgę gości, którą Twoi goście mogą komentować, czy nawet zintegrować witrynę z kontami mediów społecznościowych i sprawić, że wszyscy poczują się zaangażowani, Weebly zapewnia Ci ochronę.

Wybór jest dość duży, więc to’zdecydowanie warto się rozejrzeć, aby dowiedzieć się, ile funkcji oszczędzających czas możesz dodać do swojej witryny.

Weebly oferuje bezpłatny abonament, ale uniemożliwi to korzystanie z niestandardowego adresu strony internetowej, a także ograniczy dostęp do niektórych aplikacji, więc’warto przyjrzeć się opcjom cen premium.

Jako dodatkowy bonus za cenę tygodniowej filiżanki kawy na wynos Twoja witryna będzie hostowana przez co najmniej rok, abyś Ty, Twój partner, przyjaciele, rodzina i goście mogli ponownie odwiedzić i cieszyć się wspomnieniami z Twojego wyjątkowego dnia i jeszcze raz!

# 4. Węzeł

Najlepsze do planowania ślubu z przewodnikiem i tworzenia stron internetowych

Za I przeciw
 • Bardzo przyjazny dla użytkownika z doskonałym wprowadzaniem
 • Darmowy w użyciu
 • Pełni również funkcję internetowego planowania ślubu
 • Restrykcyjny edytor oznacza, że ​​możesz’t ‘myśl nieszablonowo’
 • Brak twórczej swobody
 • Żadnych aplikacji ani dodatków, by urozmaicić Twoją witrynę

The Knot to Stany Zjednoczone’ najważniejszy port dla wiadomości i inspiracji związanych ze ślubem, więc to’nic dziwnego, że strona oferuje również swój własny, dedykowany kreator stron ślubnych.

Tak to’ma rację – za darmo! I bez planów premium, o których mowa, oznacza to, że masz pełny dostęp do wszystkiego, co The Knot ma do zaoferowania od samego początku, co może być bardzo przydatne dla osób o ograniczonym budżecie.

Czasem warto uważać na darmowe platformy i The Knot’Platforma do tworzenia witryn może wywołać kilka dzwonków alarmowych’o wiele więcej ‘malować liczbami’ niż Wix, Weebly itp. Podczas gdy wszechstronni redaktorzy zapewniają ogromną swobodę twórczą, The Knot’Edytor przypomina bardziej pulpit nawigacyjny połączony z edytorem.

knot najlepszy kreator stron ślubnychWęzeł jest użyteczną platformą, jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek podczas tworzenia witryny ślubnej

Chociaż ten edytor w stylu deski rozdzielczej jest czysty i bardzo łatwy w użyciu, efekt domina polega na tym, że musisz ciągle podglądać swoją stronę internetową, aby zobaczyć, jak to wygląda! Więc podczas gdy ty’Będę mógł poruszać się po Twojej okolicy i łatwo zacząć budować swoją stronę ślubu, to’nie jest tak proste jak ‘to co widzisz Jest Tym Co dostajesz’ proces edycji wszechstronnych konstruktorów.

Mimo to nadal uważam The Knot za jednego z najlepszych twórców witryn ślubnych.

Wynika to częściowo ze sposobu, w jaki strona trzyma rękę, koncentruje cię, a następnie pomaga w przeprowadzeniu całego procesu tworzenia witryny.

W rzeczywistości jest to jeden z obszarów, w którym The Knot pokazuje Ci swoją prawdziwą wartość – doświadczenie na pokładzie. Zasoby są bogate: ogromny wybór motywów ślubnych do wyboru, integracja rejestru z ponad 25 dużymi sprzedawcami detalicznymi, łatwe tworzenie albumów fotograficznych, codzienne sekcje logistyczne. To’mam to wszystko.

Może to być bardzo przydatne, ponieważ oznacza, że ​​Węzeł prawie działa jak lista kontrolna dla Twojej witryny ślubnej!

Jak na ironię, to ogniskowanie laserowe może czasami sprawić, że Węzeł będzie trochę restrykcyjny, ponieważ po prostu nie działa’t oferują możliwość myślenia nieszablonowego – nie ma sklepu z aplikacjami; nie ma drastycznie różnych projektów szablonów i nie ma przeciągania ‘n’ upuść funkcję w edytorze. Ale mimo to’Nadal pomogę ci stworzyć bardzo dobrą stronę ślubną.

Wspaniałą rzeczą w The Knot jest to, że pełni również funkcję witryny do planowania ślubów. Więc jeśli podoba Ci się treść witryny, ale nie edytor, to tam’nie ma powodu, dla którego możesz’używaj go obok lub jako inspiracji dla jednego z bardziej wszechstronnych twórców stron internetowych.

# 5. Appy Couple

Najlepsze do organizowania wszystkiego w jednym miejscu

Za I przeciw
 • Wszystkie niezbędne dodatki ślubne są objęte gwarancją
 • Możliwe zorganizowanie całego ślubu z jednego miejsca
 • W zestawie spersonalizowana aplikacja ślubna
 • Płatność z góry bez bezpłatnego abonamentu lub wersji próbnej
 • Nie tyle kreatywnej swobody co Wix
 • Dłuższy czas konfiguracji niż w przypadku innych konstruktorów ze względu na liczbę funkcji

Appy Couple to wiodący twórca witryn ślubnych, który koncentruje się na tym, aby Twoja strona wyglądała jak najlepiej. Jedna z platform’Bardziej innowacyjnymi funkcjami jest to, że zapewnia również spersonalizowaną aplikację ślubną, którą przyjaciele i rodzina mogą pobierać i wykorzystywać do wskazówek, informacji i dokumentowania samego dnia – świetny sposób na zaoszczędzenie na fotografie!

Ta platforma nie działa’Oferowanie bezpłatnych planów, a jedną z wad Appy Couple jest to, że musisz natychmiast założyć płatne konto, nawet przed tobą’zaprojektowałem twoją stronę, zobaczyłem edytor lub naprawdę zastanowiłem się, co’jest dostępny dla ciebie.

To może okazać się trochę niepotrzebne, ponieważ może wydawać się tak jak Ty’nie jestem całkiem pewien, co ty’płacisz za to, podczas gdy wszechstronni twórcy, tacy jak Wix i Squarespace, oferują przynajmniej bezpłatny okres próbny na przetestowanie.

Ale jeśli ty’chętnie podejmę decyzję – i to’Warto zauważyć, że jest to jednorazowa płatność, bez miesięcznych kosztów tutaj – ty’Zyskam dostęp do ponad 500 projektów ślubnych dla Twojej witryny, aplikacji i cyfrowych artykułów stacjonarnych (np. zaproszenia), puli narzędzi, które pomogą Ci zarządzać gośćmi, zdjęciami i samym dniem, a także funkcjonalnego edytora.

appy couple najlepszy kreator stron ślubnychEdytor Appy Couple zapewnia, że ​​nie przegapisz żadnych niezbędnych rzeczy z witryny ślubu!

Edytor Appy Couple jest dość prosty i, podobnie jak The Knot, jest częściowo wypełniony treściami o tematyce ślubnej, którą można włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Chociaż tak nie jest’Aby zapewnić całkowitą swobodę robienia tego, co chcesz, struktura może być zarówno pomocna, jak i oszczędzać czas, ponieważ pozwala ci skupić się na zadaniu.

Wszystkie niezbędne rzeczy są objęte Appy Couple – a potem niektóre. Możesz zaoszczędzić poważny czas, organizując cały ślub za pośrednictwem platformy, w tym zarządzając gośćmi RSVP, pomagając w organizacji podróży i zakwaterowania poprzez ukierunkowane partnerstwa, a także łącząc gości z rejestrem w celu łatwego wybierania prezentów!

Dzięki bogactwu funkcji Ty’w końcu spędzę trochę więcej czasu na konfiguracji witryny Appy Couple niż na innych platformach. To jest n’Idealny, ale fakt, że możesz zarządzać logistyką dużej części swojego ślubu z jednego miejsca, sprawia, że ​​Appy Couple jest potencjalnie ważnym narzędziem w twoim arsenale weselnym.

Tak więc, mimo że nie jest to najtańsza ani najbardziej przyjazna platforma, Appy Couple jest nadal dobrym wyborem do tworzenia witryn ślubnych dzięki dogłębnej wiedzy na temat planowania ślubu (możesz nawet zapisać tosty w aplikacji!), Wysokiej klasy projekt i jakość produktu końcowego.

# 6. Radość

Najlepszy do budowy prostej, wydajnej strony ślubnej

Za I przeciw
 • Darmowy w użyciu
 • Prosty i przyjazny dla początkujących w użyciu
 • Poręczne narzędzia obejmują wszystkie niezbędne akcesoria ślubne
 • Bardzo ograniczone opcje układu – tylko jeden szablon
 • Brak twórczej swobody
 • Trudno jest użyć własnego adresu strony internetowej

Joy to darmowy kreator stron ślubnych, który został pierwotnie zaprojektowany dla założyciela’siostra!

Pomimo bycia wolnym, Joy jest dobrze wyposażony, aby pomóc Ci stworzyć świetną stronę ślubną. Zapewnia nawet aplikację telefoniczną, za pomocą której goście mogą udostępniać zdjęcia, uzyskiwać wskazówki dotyczące miejsca lub zadzwonić do Ubera po przyjęciu!

Radość to bardzo łatwy w użyciu kreator stron ślubnych.

Ma wszystkie elementy wystroju potrzebne do stworzenia atrakcyjnej i praktycznej strony ślubnej. Proces edycji jest bardzo prosty, więc Ty’Radość sprawi, że zaoszczędzisz czas!

Radość nie jest tak wszechstronna jak Wix – ale jest to solidny wybór, jeśli chcesz, aby proces tworzenia witryny ślubnej był możliwie jak najprostszy.

najlepsza radość z tworzenia stron ślubnychRadość sprawia, że ​​wszystko jest proste i wydajne, dzięki czemu możesz wkładać energię w sam wielki dzień!

Jako bezpłatna platforma, Joy jest z pewnością bardziej przystępna cenowo niż inni twórcy witryn ślubnych na tej liście – ale co’haczyk?

Główną wadą są ograniczone opcje układu – tam’Obecnie są tylko dwa. Więc jeśli nie’podoba Ci się projekt podzielonego ekranu – w połowie zawartość stałego obrazu / w połowie przewijana zawartość – to Ty’pecha.

Możesz jednak dostosować styl motywu, kolory, czcionki i wyświetlać zdjęcia – po prostu nie strukturę samej strony.

Mimo to Radość obejmuje najważniejsze rzeczy, dzięki którym wygrałeś’nie daj się złapać. Twoja strona ślubna będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych i będzie wyposażona w odliczanie + RSVP, miejsce na twoją historię, a ‘romantyczny’ Q&O tobie i twoim partnerze, harmonogramie oraz przypomnienie, że masz aplikację!

To’Można również dodać rejestr do swojej witryny, dodając linki do preferowanych sklepów.

Radość jest z pewnością poręczną platformą, ale ma wady.

Otrzymasz tylko jeden szablon, a zmiany stylu nie zostaną wprowadzone’to różni się od tego, co my’widzieliśmy gdzie indziej (myśl kwiatowy, myśl wzory, itp.). Brakuje ci także swobody twórczej, którą zyskujesz na platformach takich jak Squarespace i Wix.

To’Niepotrzebnie komplikuje się także korzystanie z domeny osobistej (lub osobistego adresu internetowego). Jeśli chcesz go użyć, ty’Będę musiał przekierować twoją stronę z powrotem do Joy. Dostępne opcje to maskowanie adresu URL (i utrata łatwości obsługi przez urządzenia mobilne), czy nie maskowanie adresu URL i korzystanie z ‘withjoy.com’ wciśnięty w twój adres URL. W każdym razie nie jest to idealne.

Naszym zdaniem, Joy jest dobrym wsparciem, jeśli chcesz spróbować’Masz budżet, aby zaangażować się w bardziej zaawansowanego i wszechstronnego narzędzia do tworzenia witryn ślubnych.

Jak wybrać najlepszy kreator stron ślubnych

Dla wielu par budowanie własnej witryny ślubnej staje się coraz bardziej popularne – ale skąd cię znasz?’otrzymujesz największy huk za swoje pieniądze?

Oprócz bycia pięknym pamiątką dla ciebie i twojego partnera, najlepszymi twórcami stron ślubnych są platformy, które:

 • Oszczędzaj czas
 • Oszczędzaj pieniądze
 • Wytnij niepotrzebny stres + wysiłek
 • Pomóż zarządzać wszystkim z jednej lokalizacji online
 • Ułatw planowanie ślubu i logistykę

Patrzymy na każdą z tych korzyści i dlaczego’są ważne poniżej. Ale jeśli chcesz przejść bezpośrednio do konkretnego punktu, po prostu kliknij odpowiedni link na powyższej liście punktowanej.

wix najlepszy kreator stron ślubnychKreatorzy witryn ślubnych to świetny sposób na stworzenie pięknej + profesjonalnie wyglądającej strony internetowej z ograniczonym budżetem

1. Zaoszczędzisz czas

Jeśli zatrudnisz profesjonalnego projektanta stron internetowych, będzie to nie tylko kosztowne, ale także czasochłonne, ponieważ proces wymaga dużo planowania i modyfikacji w celu dostosowania go do celu końcowego.

Jednak twórcy stron internetowych pozwalają ci przejąć kontrolę i stworzyć własną wymarzoną stronę ślubną – nawet jeśli nie’umieć kodować.

Wystarczy kilka godzin czasu, powiedzmy jeden wieczór po pracy i zanim pójdziesz spać’stworzyliśmy własną stronę ślubną – bez czekania, bez znalezienia projektanta i bez kosztownego rachunku’skończone.

Pomyśl tylko, co możesz zrobić z całym tym czasem i pieniędzmi’właśnie uratowałem!

2. Zaoszczędzisz pieniądze

My’w innym miejscu omówiliśmy, jak kosztowne może być zatrudnienie profesjonalnego projektanta (w niektórych przypadkach nawet do dziesiątek tysięcy dolarów!).

Jako ślub’są już drogie, korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn to fantastyczny sposób dla osób nietechnicznych (takich jak ty i ja) do tworzenia własnych stron ślubnych, unikając jednocześnie konieczności poważnego obniżenia budżetu..

Obecnie większość twórców stron oferuje bezpłatny plan, z którego możesz skorzystać, co jest dobrą wiadomością, jeśli budżet jest trochę napięty.

Jednakże to’Warto również wziąć pod uwagę oferowane plany premium, które wynoszą od 5 do 25 USD + miesięcznie.

Płatne plany są opłacalną inwestycją, jeśli:

 • Chcesz usunąć reklamy + banery ze swojej witryny
 • ty’chcesz użyć własnego niestandardowego adresu strony internetowej (np. www.johnandemilywedding.com)
 • Jesteś skończony’nie chcę martwić się kłopotami z konfiguracją hostingu i domen
 • Chcesz mieć dostęp do większej puli specjalistycznych szablonów, aplikacji i wtyczek, których możesz użyć, aby dodać więcej funkcji do swojej witryny ślubnej (np. Księga gości, mapy, przesyłanie zdjęć, wysyłanie cyfrowych zaproszeń itp.)

Miesięczna opłata może wydawać się stromą inwestycją, ale w porównaniu z kosztem wynajmu projektanta do budowy witryny od zera, płacenia za hosting i domenę, a następnie potencjalnie wynajęcie programisty do tworzenia niestandardowych funkcji – pozwól’po prostu powiedz, że Twój budżet będzie Ci wdzięczny za korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn.

Do licha, pieniądze, które oszczędzasz, nie zatrudniając profesjonalisty, mogą równie łatwo zapłacić za kilka butelek szampana w recepcji!

3. Zaoszczędzisz na wysiłku

Tam’Nie ma sensu budować wymarzonej witryny ślubnej, jeśli chcesz nauczyć się nowych umiejętności, aby zacząć?

Na szczęście twórcy stron internetowych stają się coraz łatwiejsi w użyciu. To nie tylko oszczędza czas na dłuższą metę, ale także oznacza, że ​​nie’Trzeba poświęcić tyle czasu i wysiłku, aby dowiedzieć się, co robią wszystkie przyciski lub nauczyć się nowych umiejętności, takich jak kodowanie.

Najlepsi twórcy stron ślubnych ułatwiają ci życie, jak to możliwe, mając “opór & upuszczać” edytor, który pozwala dosłownie przeciągać elementy strony, takie jak tekst i obrazy, w dowolne miejsce w witrynie.

wix najlepszy kreator stron ślubnychEdytory „przeciągnij i upuść” są łatwe w użyciu i mogą pomóc Ci zaoszczędzić dużo czasu lepiej poświęconego na ważniejsze zadania!

Pozwolić’nie zapominaj, że zatrudnienie projektanta do budowy Twojej witryny może zająć dużo czasu i cierpliwości, aby dobrze się dostosować – więc myślę, że ty’Zgadzam się, że posiadanie czegoś tak łatwego i wygodnego w użyciu jak kreator stron internetowych to prawdziwa oszczędność dla każdej pary, która chce strony ślubnej.

4. You’Uwielbiam wygodę (i wygrałem’muszę szukać gdzie indziej!)

Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn internetowych jest jak pójście do punktu kompleksowej obsługi lub centrum handlowego, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest tam, gdzie nie musisz iść nigdzie indziej. To’to najwygodniejszy sposób na zaoszczędzenie czasu, wysiłku i pieniędzy podczas tworzenia własnej oszałamiającej witryny ślubnej.

Oznacza to również, że nie’nie musisz martwić się takimi rzeczami, jak hosting i domeny (głównie cyfrowa przestrzeń, w której mieszka Twoja strona internetowa i adres, jak ją znaleźć), ponieważ platforma zajmie się tym za Ciebie. To’jest częścią usługi.

Kiedy czas i pieniądze są na wagę złota, nie ma sensu przejmować się dodatkowymi kosztami i zobowiązaniami związanymi z wynajęciem kogoś, kto zbuduje dla Ciebie stronę internetową – więc dlaczego nie zbudować jej samodzielnie?

Jeśli ty’wciąż nie masz pewności, czy chcesz skorzystać z narzędzia do tworzenia stron internetowych na swój ślub’warto zadać sobie pytanie:

“Po co iść gdziekolwiek indziej, kiedy mogę projektować, publikować, hostować i zarządzać moją witryną z jednego miejsca?”

5. Ty’Szybko ich znajdę’mam do tego aplikację

Chcesz wysłać e-zaproszenia? Może chcesz pokazać swoją listę życzeń w rejestrze? A może ty’Uwielbiam wygodę zarządzania zaproszonymi RSVP na jednej platformie?

Na szczęście współcześni twórcy stron internetowych zazwyczaj mają sklepy z aplikacjami lub sklepy – podobnie jak smartfon – w których można znaleźć przydatne wtyczki do swojej witryny.

Możesz dodać te aplikacje za pomocą kilku prostych kliknięć, więc jeśli Twoi goście potrzebują wskazówek, dodaj aplikację mapową! Jeśli chcesz dokonywać wyborów menu za pośrednictwem swojej witryny, po prostu dodaj aplikację do rejestrowania odpowiedzi.

Inteligentne korzystanie z aplikacji może naprawdę zaoszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku’d w przeciwnym razie spędzić zarządzanie logistyką ślubną.

Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn ślubnych: Podsumowanie

Wesela są wystarczająco stresujące, aby organizować bez konieczności martwienia się o zbudowanie całej strony wydarzenia od zera – nie mówiąc już o wysyłaniu zaproszeń, zarządzaniu RSVP, dostarczaniu informacji gościom, sortowaniu rejestru itp..

To’nie jest zazdrosnym zadaniem! Zwłaszcza gdy wszystko, co naprawdę chcesz zrobić, to upewnić się, że dzień minie bez żadnych problemów.

Że’dlatego budowanie strony ślubnej powinno być możliwie bezstresowe. Aby ten sen stał się rzeczywistością, my’dałem ci listę najlepszych kreatorów stron ślubnych w okolicy:

6 najlepszych kreatorów stron ślubnych

 1. Wix – Najlepsze dla początkujących i tworzenia profesjonalnej strony ślubnej.
 2. Squarespace – Najlepsze dla oszałamiających projektów i prezentacji zdjęć.
 3. Weebly – Najlepszy do dodawania aplikacji w celu zapewnienia dodatkowych funkcji w witrynie.
 4. Węzeł – Najlepszy do planowania ślubu z przewodnikiem i tworzenia stron internetowych.
 5. Appy Couple – Najlepszy do organizowania wszystkiego w jednym miejscu.
 6. Radość – Najlepszy do budowy prostej, wydajnej strony ślubnej.

Platformy my’omówiliśmy powyżej łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia witryn ślubnych, które mogą pomóc w stworzeniu oszałamiającej witryny za ułamek wysiłku i kosztów, które można by zainwestować, zatrudniając profesjonalistę.

Pamiętaj, że twoja strona ślubna nie jest’Po prostu wizytówką Twojego wyjątkowego dnia, może być poręcznym i praktycznym narzędziem do zarządzania gośćmi, organizowania samego dnia i komunikowania takich rzeczy, jak opcje podróży i zakwaterowania dla osób podróżujących z daleka.

Najlepsi twórcy witryn ślubnych nie tylko pomogą Ci stworzyć niezapomnianą stronę internetową, ale także ułatwią ci życie.

Jeśli chcesz zbudować witrynę ślubną, która wygląda świetnie, ale tak nie jest’rozbić bank, jest piękny, ale praktyczny i będzie pamiątką przez wiele lat, to zdecydowanie powinieneś rozważyć jednego z wyżej wymienionych twórców stron.

Wszystko sprowadza się do tego, co Twoim zdaniem najbardziej potrzebujesz:

Wydajna, oszczędzająca czas wszechstronność i profesjonalnie wyglądające wszechstronne narzędzie do tworzenia stron internetowych?

lub

Delikatne wskazówki trzymające za rękę kreatora stron internetowych przeznaczonych na ślub?

Obie mają swoje zalety i wady, ale dla nas to’ważniejsze jest, aby mieć swobodę twórczą, więc my’fani bardziej wszechstronnego narzędzia do tworzenia witryn internetowych, który wolimy od bardziej ograniczonych możliwości twórczych pracy na platformie dostosowanej do jednego celu końcowego.

Jeśli ty’nie jesteśmy pewni, naszą najlepszą rekomendacją jest Wix. To’jest najlepszym wszechstronnym urządzeniem, łączącym łatwość z kreatywną swobodą i kilkoma ładnymi funkcjami. Squarespace to najlepszy wybór, aby pochwalić się zdjęciami z twojego wyjątkowego dnia, a Weebly oferuje mnóstwo dodatków, które dodadzą bardziej praktycznej strony ślubnej.

FAQ

Który kreator stron ślubnych jest najlepszy do wyświetlania zdjęć?

Squarespace, bez wątpienia! Ma najlepsze projekty dowolnego kreatora stron internetowych na rynku – jeśli masz duże, wysokiej jakości zdjęcia ślubne, aby się pochwalić, jest to najlepszy wybór. Jego szablony są bardzo wizualne i atrakcyjne, można dodawać galerie zdjęć, a nawet filmy!

Dlaczego powinienem zapisać się do planu premium, jeśli dostępne są bezpłatne plany?

Zalecamy zapisanie się na płatny plan budowy witryny ślubnej, ponieważ pozwala ona stworzyć znacznie bardziej profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. Na przykład możesz użyć własnego adresu strony internetowej, usunąć reklamy i odblokować lepsze aplikacje!

Który kreator stron ślubnych jest najlepszy dla początkujących?

Wix to najłatwiejszy w obsłudze kreator stron ślubnych – zalecamy go najbardziej, ponieważ to’jest łatwy w użyciu bez utraty kreatywnej kontroli. Wszystkie narzędzia do tworzenia witryn ślubnych z tej listy są odpowiednie dla początkujących – zdecydowanie nie’nie muszę się martwić kodowaniem – ale Wix oferuje najlepsze wyniki przy najmniejszej pracy.

Okazało się, że ten artykuł jest pomocny?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map