Przewodnik po najtańszych kreatorach witryn: porównanie najlepszych kreatorów dla mniejszych budżetów

najtańsi twórcy stron internetowych


To’tańsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby uzyskać dostęp do Internetu za pomocą narzędzia do tworzenia witryn. Ale który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej pieniędzy? Poniżej my’Przeanalizuję najtańsze plany premium oferowane przez 13 różnych twórców stron internetowych – z których wszystkie wynoszą poniżej 15 USD miesięcznie (rozliczane rocznie).

My’Powiem ci również co’s dołączone do każdego planu i czy go zalecamy.

Contents

13 najtańszych platform do tworzenia stron internetowych:

 1. WordPress.com – najtańszy ogólny kreator stron internetowych (3 USD / miesiąc).
 2. Weebly – najlepszy dla małych firm (6 USD / miesiąc).
 3. Idź Tato – najlepszy do szybkiego budowania (6 USD / miesiąc).
 4. Uderzająco – najlepszy stosunek jakości do ceny (8 USD / miesiąc).
 5. Kreator wiadomości błyskawicznych – najlepszy dla e-commerce zorientowanego na design (8 USD / miesiąc).
 6. Jimdo Creator – najlepszy na nic, ale w porządku na wszystko (9 USD / miesiąc).
 7. Gator – najlepsze wprowadzenie do hostingu (9,22 USD / miesiąc).
 8. Ucraft – najlepsza tania alternatywa Squarespace (10 USD / miesiąc).
 9. SITE123 – najlepszy do obsługi czatu na żywo (10,80 USD / miesiąc).
 10. SimpleSite – najlepszy na minimum (11,25 USD / miesiąc).
 11. Squarespace – najlepszy dla kreacji (12 USD / miesiąc).
 12. Wix – najlepszy ogólny kreator stron internetowych (13 USD / miesiąc).
 13. Duda – najlepszy dla tych, którzy potrzebują kreatywnej pomocy (14 USD / miesiąc).

Tam’to prawdziwy rozrzut jakości i głębi w tych tanich planach tworzenia stron internetowych. WordPress.com’Na przykład najtańszy abonament (3 USD / miesiąc) pozwala tylko dodać domenę niestandardową. Na drugim końcu spektrum ty’Otrzymam pełną, elegancką stronę internetową ze Squarespace’najtańszy plan (12 USD / miesiąc).

Dalsza informacja

10 najlepszych twórców stron internetowych – zobacz, która platforma jest najlepsza na rynku

Tabela porównawcza Kreatora stron internetowych – spójrz na najwyżej oceniane platformy

Najlepsze bezpłatne platformy e-commerce – chcesz sprzedać online za darmo? Zobacz najlepsze platformy do budowy sklepu internetowego za darmo.

10 najlepszych platform Bloggera – najlepsi twórcy blogerów

Jak zbudować stronę internetową – przewodnik krok po kroku do łatwej konfiguracji

6 najlepiej zaprojektowanych stron internetowych z 2019 r – przejrzyj nasze ulubione strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji, zanim stworzysz własne

1

WordPress.com (3 USD / miesiąc)

Najtańszy ogólnie kreator stron internetowych ze świetnymi funkcjami blogowania.

Kluczowe cechy

 • Idealne szablony do blogowania
 • Wbudowana analiza wydajności
 • Łatwa integracja z mediami społecznościowymi

WordPress to najpopularniejsza platforma do budowania na niej strony internetowej’jest tak popularny, że zasila dziś jedną trzecią witryn internetowych! Jednak większość tych stron jest oparta na WordPress.org, systemie zarządzania treścią typu open source.

WordPress.com to narzędzie do tworzenia stron internetowych’jest znacznie łatwiejszy w użyciu i który zawiera ustalone plany cenowe. Jeśli ty’Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach, zapoznaj się z naszym przewodnikiem WordPress.com vs WordPress.org.

Oprócz bezpłatnego abonamentu WordPress.com może być używany za jedyne 3 USD miesięcznie ‘Blogger’ plan. Jak można się domyślić z nazwy, ten plan został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc ludziom w tworzeniu blogów.

Poniżej możesz zobaczyć, jak działało WordPress.com, kiedy go testowaliśmy. Może brakować dostosowania, które otrzymujesz w przypadku innych twórców stron internetowych, ale możesz’t wina jego stosunek jakości do ceny:

ty’Będę musiał znosić “.blog” poddomeny, ale spójrz poza to, a otrzymasz wsparcie e-mailowe, 6 GB przestrzeni dyskowej, dziesiątki darmowych motywów i podstawowe dostosowanie projektu. Możesz również usunąć reklamy WordPress ze swojej witryny.

Czy zalecamy WordPress.com’Najtańszy plan?

Zasadniczo plan Bloggera jest odpowiedni tylko dla podstawowych witryn blogowych. Dostajesz dużo miejsca i wystarczającą moc edycji, aby dostosować go do własnych potrzeb, ale będziesz miał trudności z tworzeniem czegoś specjalnego.

Dowiedz się więcej dzięki naszemu Recenzja WordPress.com

Odkryć Jak stworzyć stronę internetową WordPress w ośmiu krokach

2)

Weebly (6 USD / miesiąc)

Pasuje do małej firmy, która musi reklamować swoje usługi.

Kluczowe cechy

 • Proste szablony przeciągnij i upuść
 • Pomocne przewodniki SEO dostępne na miejscu
 • App Center oferuje zaawansowane narzędzia z szybką instalacją

Weebly to klasyczny kreator stron internetowych. Oferuje pięć różnych planów cenowych, co pozwala tworzyć wszystko, od prostego bloga po pełnowymiarowy sklep internetowy.

Weebly specjalizuje się w witrynach dla małych firm – szczególnie tych, które nie są e-commerce – chociaż plany sklepów internetowych stale się ulepszają. Poniżej możesz zobaczyć, jak się sprawdziło po przejściu przez nasze testy badawcze:

Podobnie jak WordPress.com, Weebly ma również swój własny bezpłatny plan. jednak, ‘Osobisty’ abonament za 6 USD / miesiąc umożliwia dostęp do kilku ciekawych funkcji.

Najbardziej oczywistą korzyścią jest to, że masz własną domenę, która natychmiast sprawia, że ​​witryna wygląda 10 razy bardziej profesjonalnie. Tam’oferuje także bezpłatne zabezpieczenia SSL, aby pomóc chronić Twoją witrynę, 500 MB przestrzeni dyskowej i oczywiście korzystanie z Weebly’Szablony i edytor przeciągnij i upuść.

Edytor nie’t tak proste lub twórczo darmowe jak Wix’s, ale dość łatwo jest się z tym pogodzić. Każdy, kto ma praktyczną wiedzę na temat PowerPoint, nie powinien’mam zbyt duży problem z nauką, jak go używać.

Czy zalecamy Weebly’Najtańszy plan?

Jak wspomniano, Weebly działa najlepiej w przypadku witryn internetowych dla małych firm opartych na usługach. Jeśli ty’jesteś trenerem osobistym, wyprowadzaczem psów, handlowcem lub kimkolwiek innym, a następnie tobą’Będę mógł zbudować profesjonalnie wyglądającą stronę na Weebly’s Połącz plan.

Uzyskaj więcej informacji od naszego Recenzja Weebly

Gotowy do zatwierdzenia? Sprawdź nasze Jak korzystać z Weebly przewodnik

3)

GoDaddy (6 USD / miesiąc)

Idealny dla tych, którzy są świadomi czasu.

Kluczowe cechy

 • Narzędzie kreatora SEO sugeruje słowa kluczowe, które pomogą zoptymalizować witrynę
 • Usprawniony proces projektowania witryny
 • Funkcja automatycznego zapisywania utrzymuje kopię zapasową witryny

Prawdopodobnie rozpoznajesz GoDaddy po banalnych reklamach telewizyjnych, ale za tym wyglądem kryje się solidny kreator stron internetowych, oferujący najszybszy sposób na stworzenie strony internetowej, którą my’napotkałem.

Że’s, ponieważ zamiast korzystać z edytora przeciągania i upuszczania, GoDaddy korzysta z pomocy projektowej, aby pomóc Ci stworzyć stronę internetową. “Co’pomoc w projektowaniu?” słyszymy, że pytasz – pozwól nam wyjaśnić!

Pomoc w projektowaniu polega na tym, że kreator stron internetowych zadaje ci kilka pytań – takich jak cel Twojej witryny – zanim faktycznie się pojawią generowanie strony internetowej dla Ciebie. Całkiem nieźle, co?

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kreatorów stron internetowych z asystą projektowania, sprawdź nasze porównanie czterech najłatwiejszych kreatorów stron internetowych w użyciu.

My’obszernie przetestowaliśmy GoDaddy, a tutaj wyraźnie widać, gdzie leżą jego mocne i słabe strony:

GoDaddy oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny, którego ceny zaczynają się od 6 USD / miesiąc za abonament osobisty. I chociaż ten plan nie’Jeśli obejmujesz wszystko, masz dość funkcji.

Możesz skorzystać z pomocy projektowej, aby utworzyć początkową stronę internetową, zanim dokonasz dalszych zmian. Tam’S także bezpłatne zabezpieczenia SSL i wsparcie 24/7, jeśli utkniesz z czymś.

Większość funkcji oferowanych przez GoDaddy jest dostępna w ramach planu osobistego, ale jeśli chcesz utworzyć witrynę e-commerce, musisz ją zaktualizować.

Polecamy GoDaddy’Najtańszy plan?

GoDaddy może być trochę podstawowy, ale tak jest’są idealne do prostych witryn, zarówno osobistych, jak i biznesowych. To’szczególnie dobrze, jeśli ty’spieszysz się i potrzebujesz strony internetowej jak najszybciej. Dzięki oferowanej pomocy projektowej każdy może zbudować witrynę i uruchomić ją w mgnieniu oka.

Dowiedz się więcej od naszego Recenzja GoDaddy

Nie jesteś budowniczym dla ciebie? Sprawdź 6 najlepszych alternatyw GoDaddy zamiast

4

Uderzająco (8 USD / miesiąc)

Idealne do uzyskania prawdziwej wartości.

Kluczowe cechy

 • Opcje e-commerce we wszystkich płatnych planach
 • Lista kontrolna SEO dla wskazówek
 • Łatwe do sformatowania szablony

Uderzająco można uznać za ‘najlepsze z pozostałych’ rodzaj kreatora stron internetowych. To’jest dobry w większości rzeczy, ale nie jest świetny w niczym.

Nasze testy naukowe potwierdziły nasze początkowe przemyślenia, a uderzająco oceniono od trzech do czterech gwiazdek dla większości kluczowych obszarów. Jego plany mają jednak doskonały stosunek jakości do ceny, więc osoby zainteresowane okazją powinny wysłuchać:

Podobnie jak wiele innych platform z tej listy, uderzająco oferuje bezpłatny plan. Jednak następnym krokiem jest jego ograniczony plan, który kosztuje 8 USD / miesiąc – i w przeciwieństwie do jego nazwy, faktycznie dostajesz przyzwoitą kwotę za swoje pieniądze.

Na początek możesz zbudować i opublikować dwie witryny w cenie jednej – świetna wiadomość, jeśli potrzebujesz drugiej strony. Po drugie, możesz sprzedawać produkty online! (OK, więc możesz sprzedawać tylko pięć różnych rodzajów produktów – ale nadal za 8 USD? Nieźle.)

Tam’s także wprowadzona darmowa domena plus wsparcie 24/7, chociaż ma jedną wadę – możesz tworzyć tylko strony jednostronicowe. To jest n’t ogromny problem – istnieje wiele świetnych stronicowych stron – ale tak nie jest’t pożyczyć się stronom z dużą ilością informacji do udostępnienia.

Czy polecamy w sposób pasujący?’Najtańszy plan?

Tam’Nie ma wątpliwości, że Uderzająco oferuje świetny stosunek jakości do ceny, zachowując idealną równowagę między kosztem a jakością. My’d polecam go do prostych witryn osobistych lub biznesowych, a nawet tych, którzy chcą tanio sprzedawać online.

Przeczytaj nasz pełny Uderzająco przegląd po więcej informacji

Sprawdź 10 najlepszych darmowych kreatorów stron internetowych aby zaoszczędzić jeszcze więcej

5

Kreator wiadomości błyskawicznych (8 USD / miesiąc)

Kompiluj witryny e-commerce zorientowane na projektowanie.

Kluczowe cechy

 • Projektowanie szablonów zorientowanych na obraz
 • Tanie opcje e-commerce

IM Creator to kolejny kreator stron internetowych, który stawia szybkość w centrum wrażeń użytkowników. Jeśli potrzebujesz witryny bogatej w obrazy, ale nie’Jeśli chcesz zagłębić się w aspekt projektowy, IM Creator jest zdecydowanie jednym z nich do rozważenia.

Istnieje bezpłatny plan, ale ceny zaczynają się od 8 USD / miesiąc dla konta Premium.

Premium pozwala sprzedawać online, usuwać reklamy z witryny i uzyskiwać dostęp do wszystkich Kreatora wiadomości błyskawicznych’s motywy. Tam’nie ma wolnej domeny, a co ważniejsze, nie ma zabezpieczeń SSL – duża czerwona flaga. ty’Będę musiał kupić oba osobno, więc to, co początkowo uważałeś za 8 USD / miesiąc, może szybko stać się znacznie większe.

Redaktor jest kolejnym naszym problemem, pod tym względem’jest mniej intuicyjny niż Wix i Weebly. Tam’nie przeciągnij i upuść, więc ty’Będę musiał poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z tym, jak to wszystko działa.

Czy zalecamy kreator wiadomości błyskawicznych?’Najtańszy plan?

Podobnie jak w przypadku uderzająco, IM Creator jest świetny, jeśli chcesz sprzedawać online, płacąc jak najmniej. Biorąc pod uwagę, że wiążą się z tym dodatkowe koszty (domeny, SSL itp.), To’nie jest tak tani, jak myślisz na początku. Ładna, szybka platforma, ale nie ma o czym pisać.

Przeczytaj nasze Przegląd twórców wiadomości błyskawicznych po więcej informacji 6

Jimdo Creator (9 USD / miesiąc)

Bardzo środkowa platforma drogi.

Kluczowe cechy:

 • Tanie plany bez reklam
 • Prosty interfejs edycji
 • 5 GB przestrzeni dyskowej w najtańszym abonamencie

Jimdo można uznać za piękną, ale frustrującą łamigłówkę. Wszystkie elementy – lub funkcje – są po to, aby stworzyć genialną stronę internetową, ale łącząc to wszystko i sprawiając, że wygląda jak ty’d jak irytujące.

Od badania i testowania Jimdo, my’dowiedzieliśmy się, że ma wyraźne mocne i słabe strony. Tutaj możesz zobaczyć, jak to się sprawdziło:

Jimdo oferuje obecnie pięć różnych planów cenowych pierwszy plan premium, ‘Początek’, sprzedaż detaliczna po 9 USD / miesiąc.

Podobnie jak w przypadku większości planów tworzenia stron internetowych, Start zapewnia dostęp do niektórych typowych korzyści: bezpłatnej domeny, bezpieczeństwa SSL, usuwania reklam i dostępu do wszystkich Jimdo’pomoc i wsparcie.

Kilka innych interesujących miejsc to 5 GB przestrzeni dyskowej, 10 GB przepustowości, zaawansowane funkcje SEO i analityka witryny.

To’ważne jest, aby wiedzieć, że możesz’• stwórz sklep internetowy – a Twoja witryna może mieć nie więcej niż 10 stron. ‘Brak opcji e-commerce’ jest dość standardem w przypadku tanich planów, ale ograniczenie liczby stron, które może mieć Twoja witryna, może być przełomowe.

Polecamy Jimdo’Najtańszy plan?

Krótko mówiąc, nie. Jimdo utknął na niewygodnym środku, gdzie są tańsze plany, które oferują tylko nieco mniejszą (jeśli nie tę samą) jakość, a ty możesz ulepszyć do znacznie lepszej platformy za grosze lub dwa dodatkowe miesięcznie.

Dowiedz się więcej dzięki naszemu kompleksowemu Recenzja Jimdo 7

Gator (9,22 USD / miesiąc)

Małe rodzeństwo gigantycznej firmy hostingowej.

Kluczowe cechy

 • Niespomiarowana pamięć i przepustowość
 • W zestawie certyfikat bezpieczeństwa SSL
 • Łatwy w użyciu edytor

Podczas gdy HostGator jest jednym ze światowych’Będąc wiodącym dostawcą usług hostingowych, Gator to dodatkowy kreator stron internetowych. I choć Gator może nie być główną atrakcją, to jednak’wciąż jest całkiem niezłą platformą.

Posiada łatwy w użyciu edytor „przeciągnij i upuść”, szereg podstawowych szablonów i kilka znakomitych funkcji. Może nie być dla wszystkich, ale Gator jest z pewnością odpowiedni dla tych, którzy nie mają doświadczenia technicznego.

Nie ma bezpłatnego planu Gator, ale ‘Rozrusznik’ Pakiet kosztuje zaledwie 9,22 USD / miesiąc. Można to jeszcze bardziej zmniejszyć, jeśli zarejestrujesz się na okres 2 lat, z długoterminowymi umowami już od 3,84 USD miesięcznie!

Gator’Losowanie jest takie’jest zaprojektowany zgodnie z hostingiem, co oznacza, że ​​masz nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość na wszystkich planach. Tam’s także bezpłatna domena, bezpieczeństwo SSL, a także obsługa czatu na żywo / e-maila / telefonu.

Czy polecamy Gator’Najtańszy plan?

Gator jest o wiele bardziej podstawowy niż powiedzmy, Wix lub Squarespace, ale jeśli dasz’potrzebujesz wszystkich dzwonków i gwizdków, możesz zrobić znacznie gorzej. Niezmierzone limity zasobów są ogromnym plusem i to’miło cię poznać’ponownie z platformą, która ceni jakość hostingu.

Uzyskaj więcej informacji z naszego pełnego Przegląd Gator

Jak Gator? Dowiedz się o jego odpowiedniku hostingowym z naszym Przegląd HostGator

8

Ucraft (10 USD / miesiąc)

Tańsza alternatywa Squarespace.

Kluczowe cechy

 • Szablony kreatywne
 • Tanie opcje e-commerce
 • Darmowe funkcje analityczne

Ucraft to elegancki, stylowy i prosty kreator stron internetowych, który kładzie duży nacisk na zdjęcia. To’są przeznaczone dla twórców – grafików, fotografów itp. – którzy chcą, aby ich praca zeskoczyła ze strony.

Jego edytor ma trochę krzywej uczenia się, ale tak jest’to raz proste’zrozumiałem. To’Nie jest też pobłogosławiony bogactwem funkcji, ale te, które ma, są ukierunkowane na twoją estetykę.

Jeśli chodzi o ceny, to ty’Zastanawiam się nad czterema planami, od bezpłatnego do 39 USD miesięcznie. To’s Ucraft’s ‘Strona internetowa Pro’ plan, który my’Skupię się, przychodzi za 10 USD / miesiąc.

Najważniejszą wiadomością jest to, że możesz sprzedać do 50 produktów, dzięki czemu Ucraft jest jednym z najtańszych twórców stron internetowych dla e-commerce! Możesz także usunąć markę Ucraft, uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji, osadzić kod, uzyskać wsparcie 24/7 i wiele więcej.

Czy polecamy Ucraft’Najtańszy plan?

Podczas gdy Ucraft nie jest’Zaprojektowany dla skomplikowanych witryn, z pewnością ma swoją własną, oferując fantastyczną tanią alternatywę dla Squarespace. Obie platformy zostały zaprojektowane z myślą o kreatywności, a jeśli chcesz również tanio sprzedawać produkty, to Ucraft jest dla Ciebie.

Uzyskaj więcej informacji od naszego kompletu Recenzja Ucraft

Sprawdź 5 najlepszych twórców stron internetowych z portfolio wykres porównania

9

SITE123 (10,80 USD / miesiąc)

Znakomita obsługa klienta i fantastyczna wartość.

Kluczowe cechy

 • Pomocna pomoc przy projektowaniu
 • 10 GB przestrzeni dyskowej
 • Zawiera podstawowe narzędzia SEO

SITE123 szczyci się szybkością i prostotą. Jego edytor, podobnie jak GoDaddy, korzysta z pomocy projektowej, aby pomóc Ci stworzyć witrynę dla Ciebie. To, w połączeniu z niezwykle responsywnym i pomocnym czatem na żywo, czyni go idealnym dla nowicjuszy technicznych.

Niestety ta wygoda jest kosztem prawdziwej kontroli. Możesz dokonywać podstawowych zmian i poprawek na swojej stronie, ale potem możesz’Będę walczyć o to, aby wszystko było naprawdę wyjątkowe lub osobiste. Funkcje są również nieco ograniczające, ale wciąż mają wszystko, czego potrzebujesz.

Poniżej możesz zobaczyć, jak SITE123 ułożyło się w stos podczas testowania:

SITE123 ma tylko dwa plany cenowe: bezpłatny i 10,80 USD / miesiąc. Jeśli ty’jesteś gotów rozstać się z mniej niż miesiącem na wynos pod względem wydatków, to ty’Będę mieć dostęp do wszystkiego, co ma do zaoferowania SITE123.

Bezpłatna domena, 10 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość 5 GB i brak reklam / brandingu – wszystko to w standardzie. Podobnie jest z e-commerce. Możesz śledzić zamówienia, tworzyć kupony, zarządzać zapasami, akceptować wiele bramek płatności i walut, a także ustalać własne stawki podatku i wysyłki.

Czy zalecamy SITE123’Najtańszy plan?

My robimy! Cóż, to pomaga SITE123’Jedyny plan premium jest domyślnie najtańszy, ale oznacza to, że dostajesz wszystko, co ma do zaoferowania. To’Świetnie nadaje się do prostych stron internetowych i sklepów internetowych, a osoby o wszystkich poziomach umiejętności mogą w ciągu kilku minut złożyć je w całość.

Przeczytaj nasze Recenzja SITE123 po więcej informacji 10

SimpleSite (11,25 USD / miesiąc)

Prostota do ekstremum.

Kluczowe cechy

 • Łatwy w użyciu
 • Dobry do optymalizacji mobilnej
 • Przyjazny dla początkujących

SimpleSite jest właśnie do tego – prostych stron internetowych. To’jest niezwykle prosty w użyciu, ale kosztuje to skomplikowany projekt i zaawansowane funkcje. Prosty? Absolutnie. Dobrze? Nie całkiem.

Główną wadą jest to, że wszelkie SEO (Search Engine Optimization), które chcesz przeprowadzić, są prawie całkowicie zależne od Ciebie. Tylko z tego powodu SimpleSite należy postrzegać jako platformę do budowania małych osobistych stron internetowych, a nie witryn firmowych lub czegokolwiek, co wymaga marketingu.

SimpleSite ma trzy plany, a najtańsza opcja premium kosztuje 11,25 USD miesięcznie. Brak reklam i nieograniczona liczba stron, zdjęć i filmów. Możesz także sprzedać do pięciu produktów i podłączyć pięć adresów e-mail do swojej witryny.

Czy zalecamy SimpleSite’Najtańszy plan?

Nie całkiem. SimpleSite jest w porządku, jeśli ty’szukam darmowego, prostego narzędzia do tworzenia witryn, ale rozstanie się z 11,25 USD miesięcznie – biorąc pod uwagę alternatywne opcje – byłoby trochę głupie. My’d zobacz SimpleSite jako platformę, którą testujesz i przyzwyczajasz się do budowania witryn, a nie swój ostateczny wybór.

Dowiedz się więcej od naszego Przegląd SimpleSite 11

Squarespace (12 USD / miesiąc)

Twórczy’marzenie.

Kluczowe cechy

 • Najlepiej zaprojektowane szablony na rynku
 • Nieograniczona przepustowość i pamięć
 • Silne możliwości SEO

Squarespace doskonale łączy współczesne wzornictwo z intuicyjnym edytorem. Słynie z oszałamiających szablonów i bardzo wyznacza standardy dla innych platform, jeśli chodzi o estetykę.

Krótko mówiąc, Squarespace jest kreatywny’marzenie. Przyjrzyj się projektowi Ucraft skoncentrowanemu na obrazie, połączonemu z cechami jakości Weebly, i zaczniesz malować w pamięci dokładnie to, co oferuje Squarespace.

Aby zobaczyć, jak Squarespace poradził sobie między innymi w naszych testach projektowych, zobacz poniżej:

W przeciwieństwie do wielu innych platform Squarespace nie ma bezpłatnego planu – tylko dwutygodniowy bezpłatny okres próbny. Ceny zaczynają się od 12 USD / miesiąc za ‘Osobisty’ plan, gdzie masz dostęp do większości funkcji niezwiązanych z e-commerce.

Tam’s bezpłatna domena niestandardowa, nieograniczona przepustowość i pamięć, zaawansowane funkcje SEO, brak reklam i wiele innych w ofercie. Co ty’jednak naprawdę za to płaci się możliwość stworzenia eleganckiej i stylowej strony internetowej, która wygląda tak, jakby została wykonana przez profesjonalnego programistę.

Czy zalecamy Squarespace’Najtańszy plan?

Jeśli ty’jestem kreatywnym freelancerem, Squarespace’s Osobisty plan jest idealny. Większe firmy mogą chcieć uaktualnić do Biznesplanu (18 USD / miesiąc), podczas gdy te, które chcą sprzedawać online, będą potrzebować planu podstawowego lub zaawansowanego handlu (26 USD / miesiąc lub 40 USD / miesiąc).

Sprawdź nasze Przegląd Squarespace po więcej informacji

Uczyć się Jak korzystać z Squarespace w 9 łatwych krokach

12

Wix (13 USD / miesiąc)

Najlepszy kreator stron internetowych na rynku.

Kluczowe cechy

 • 2 GB przepustowości i 3 GB przestrzeni dyskowej w najtańszym abonamencie
 • Setki eleganckich szablonów do wyboru
 • Najwyższa publiczna rekomendacja każdego twórcy strony

Wix wyszedł z naszych badań jako najlepszy ogólny kreator stron internetowych na rynku. Są tańsze opcje – tak jak my’omawialiśmy – ale żaden nie rywalizuje z Wix pod względem ogólnej jakości.

W Wix masz do wyboru albo użycie edytora przeciągania i upuszczania, albo pomoc w projektowaniu. Aby dowiedzieć się więcej o różnicach między nimi, sprawdź nasze porównanie Wix ADI vs Wix Editor.

Tutaj możesz zobaczyć, jak silnie Wix uzyskał wyniki w naszych kluczowych obszarach badań:

Wix ma w sumie siedem planów cenowych, w tym bezpłatny koszty premii od 13 USD miesięcznie za ‘Kombinacja’ plan.

Na Combo możesz korzystać ze wszystkich Wix’s 510 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, prawie nieograniczoną personalizację i ciesz się darmową domeną.

Otrzymasz także 2 GB przepustowości, 3 GB przestrzeni dyskowej, 30 minut wideo i usunięcie reklam Wix. Tym, co czyni Wix tak wyjątkowym, jest jakość jego funkcji. Wix obsługuje wszystkie rodzaje witryn, jakie można sobie wyobrazić, i zapewnia szereg funkcji i aplikacji specyficznych dla każdej branży.

Czy zalecamy Wix’Najtańszy plan?

Wix to najlepszy dostępny obecnie program do tworzenia witryn internetowych. Powiedzielibyśmy, że jego plan Unlimited (17 USD / miesiąc) jest bardziej opłacalny niż plan Combo, ale naprawdę możesz’t pokonać Wix dla kreatywnej kontroli, łatwości użytkowania lub jakości funkcji.

Przeczytaj nasz kompleksowy Recenzja Wix

Gotowy do zatwierdzenia? Sprawdź nasze Jak korzystać z Wix przewodnik

13

Duda (14 USD / miesiąc)

Pomaga w kreatywnym projektowaniu… za cenę.

Kluczowe cechy

 • Kreatywny projekt strony
 • W zestawie certyfikat bezpieczeństwa SSL
 • Dostęp do (ograniczonej) biblioteki treści

Duda znany jest z tego, że pomaga ci. Jeśli chcesz mieć fantazyjnie wyglądającą stronę, ale brakuje Ci kreatywności, aby ją zaprojektować, Duda może pomóc Ci złożyć całość.

Jego sztywny edytor nie powinien’być postrzegane jako coś złego’jest tam, aby upewnić się, że twoja strona jest schludna i oferuje dobry UX (User Experience). Co może’Należy jednak przeoczyć cenę.

14 USD / miesiąc, Duda’najtańszy plan – ‘Podstawowy’ – to nie jest okazja stulecia. To powiedziawszy, jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz ‘Wypróbuj zanim kupisz’.

Plan podstawowy obejmuje obsługę poczty e-mail, możliwość zbudowania jednej witryny internetowej i sprzedaży do 10 produktów. Tam, zgodnie z jego nazwą’nie ma to za wiele – a przy innych planach kosztujących odpowiednio 22 USD / 74 USD i miesięcznie, to’można to powiedzieć’nie jest najtańszą platformą.

Czy polecamy Duda’Najtańszy plan?

Stosunek jakości do ceny to nie Duda’silny garnitur. To’jest dość podobny do Jimdo pod względem łatwości użytkowania, ale pomaga ci bardziej twórczo. My’Muszę jednak powiedzieć, że za 14 USD miesięcznie ty’lepiej szukać gdzie indziej.

Przeczytaj nasze Recenzja Duda

Darmowe plany kontra tanie plany: co dostajesz za swoje pieniądze?

Uzyskanie stosunku jakości do ceny powinno być jednym z najważniejszych problemów przy zakupie taniego narzędzia do tworzenia stron internetowych.

ty’Chcę rozciągnąć ciężko zarobioną gotówkę tak daleko, jak to możliwe, więc tak’zdecydowanie warto wiedzieć, czego możesz oczekiwać za swoje pieniądze.

Płacenie za pakiet konstruktorów witryn premium – nawet tańszy i tańszy – zapewni następujące kluczowe korzyści:

Łatwy w użyciu edytor z większą liczbą funkcji

Posiadanie przyjaznego dla użytkownika edytora pomaga szybko zbudować witrynę, dzięki czemu możesz opublikować ją online wcześniej niż później.

Oczywiście, możesz korzystać z większości programów do tworzenia stron internetowych za darmo i mieć dostęp do przyzwoitej gamy narzędzi – ale wiele platform faktycznie ogranicza liczbę dostępnych w bezpłatnym abonamencie.

Możesz znaleźć ograniczenia dotyczące dodawania galerii zdjęć i formularzy kontaktowych, a nawet ograniczenie liczby stron, które może mieć Twoja witryna!

Wniesienie niewielkiej miesięcznej opłaty usunie te ograniczenia, uwalniając cię do stworzenia strony internetowej’śniłem o tym.

szablon wix tani kreator stron internetowych Nowy w twórcach stron internetowych? Dlaczego nie przeczytać:

Jak zbudować stronę internetową – Nasz przewodnik dla ekspertów pokazuje, jak łatwo zbudować własną stronę internetową. ty’Będę Ekspertem do tworzenia stron internetowych w krótkim czasie!

Możesz użyć własnej domeny

Nazwa domeny to Twoja witryna’adres osobisty. Użycie własnej nazwy domeny sprawia, że ​​Twoja witryna wyróżnia się i wydaje się bardziej wiarygodna dla użytkowników.

Pozwolić’rozmawiać o butach. Jeśli chcesz kupić nowe buty, to ty’d prawdopodobnie idź do Google, wpisz ‘Kup buty’, a następnie kliknij Wyszukaj.

W wynikach wyszukiwania zobaczysz trzy witryny:

 • www.shoesbytom.com
 • www.shoesbytom.wixsite.com
 • www.shoesbytom.weebly.com

ty’najprawdopodobniej kliknij pierwszy, prawda? Ale dlaczego?

To’s, ponieważ posiadanie własnej nazwy domeny sprawia, że ​​witryna wygląda na godną zaufania i wiarygodną dla ludzi online. Wystarczy spojrzeć na naszą nazwę domeny…

korzyści z planu tworzenia stron internetowych ssl domeny prywatnej

Prawdopodobnie nie chciałbyś’t zaufaj naszym opiniom tak bardzo, jak gdybyśmy byli www.websitebuilderexpert.wixsite.com – chciałbyś?

Jeśli zdecydujesz się na darmowy abonament, twoja domena zawsze będzie zawierała nazwę twojego konstruktora, podobnie jak biedny stary www.shoesbytom.weebly.com!

Inwestowanie w tani plan tworzenia stron internetowych, abyś mógł korzystać z własnej, osobistej domeny, jest dobrym wyborem tylko z tego powodu.

Usuń markowe reklamy ze swojej witryny

Tanie plany budowania stron internetowych usuwają markowe reklamy ze stron internetowych. W końcu ty’płacisz za przywilej posiadania własnej witryny.

W prawie wszystkich przypadkach, twórcy stron będą umieszczać markowe reklamy na twoich stronach internetowych, jeśli korzystasz z bezpłatnego abonamentu.

Może to być frustrujące, ale możesz’naprawdę narzekam, ponieważ ty’ponownie korzystasz z usługi za darmo!

I niestety nic tak naprawdę nie jest za darmo.

Bez płatnego abonamentu witryna będzie częściowo twoja, a reklama mobilna.

darmowy plan reklam wixW ramach bezpłatnego abonamentu Wix umieszcza te reklamy u góry iu dołu każdej publikowanej strony. Za nieco ponad 10 dolców miesięcznie możesz utrzymać reklamę w witrynie za darmo!

To nie działa’wyglądają świetnie – zwłaszcza jeśli chcesz rozwinąć swoją stronę internetową w coś bardziej uzasadnionego.

Oprócz posiadania własnej domeny, usunięcie reklam to jedna z największych korzyści nawet niewielkiej inwestycji w płatny plan.

Większe miejsce do przechowywania

Większa przestrzeń dyskowa oznacza, że ​​możesz przesyłać więcej zdjęć, filmów, gifów i innych plików do wykorzystania w swojej witrynie. Podobnie jak większa biblioteka może pomieścić więcej książek!

Posiadanie mediów na stronie jest niezbędne, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę odwiedzających i zainteresować ich – do cholery, nikt nie chce czytać strony, która wygląda jak esej!

To’zdecydowanie warto pamiętać, że ludzie przyswajają informacje na różne sposoby. Serwisy informacyjne robią to szczególnie skutecznie.

Na przykład możesz lubić oglądać krótkie treści wideo, które szybko podsumowują nagłówki, podczas gdy twój przyjaciel woli czytać cały długi artykuł tekstowy. Tymczasem ktoś inny najlepiej wchłonie treści, przeglądając obrazy i czytając podpisy poniżej.

miejsce do przechowywania kreatora stron internetowychNa stronie głównej New York Times można znaleźć treści wideo, treści audio, krótkie artykuły i dłuższe historie. Zapewnia to doskonałą obsługę, ALE wszystkie te pliki wymagają więcej miejsca do przechowywania.

Pomyśl o innych witrynach, które regularnie odwiedzasz, i o tym, jak je przeglądasz – czy przekazują informacje w jeden, statyczny sposób?

Nie, oczywiście nie!

Więcej przestrzeni dyskowej oznacza więcej multimediów dla Twojej witryny. Inwestowanie w niedrogi plan tworzenia stron internetowych to świetny sposób na zapewnienie odwiedzającym o wiele bardziej angażujących wrażeń – utrzymanie ich w witrynie na dłużej.

Większa przepustowość

Zwiększenie przepustowości jest jak zainstalowanie większego zbiornika paliwa w samochodzie. To’Będę dłużej tykać na swojej stronie, bez soku.

Przepustowość to paliwo, które utrzymuje twoją stronę internetową i to’są zużyte, gdy ludzie uzyskują dostęp do dowolnej strony internetowej. Im więcej zdjęć, filmów i multimediów masz na swoich stronach, tym szybciej zostanie wykorzystane pasmo.

Podobnie jak większy silnik zużywa więcej paliwa w krótszym czasie, tak samo robią strony o dużym nakładzie mediów.

Bezpłatne plany witryn internetowych zapewniają bardzo ograniczoną przepustowość każdego miesiąca. Kiedyś ty’Po zużyciu nikt nie może uzyskać dostępu do Twojej witryny, dopóki limit przepustowości nie zostanie uzupełniony w przyszłym miesiącu.

To’jest taka sama zasada, jak pakiet danych w telefonie.

limit przepustowości przekroczył wbeZdecydowanie nie’t chcę, aby inni widzieli tę wiadomość podczas próby uzyskania dostępu do Twojej witryny! Tanie plany tworzenia witryn internetowych zapewniają większą przepustowość, dzięki czemu Twoja witryna wygrała’t awarii.

Wybór nawet taniego planu tworzenia stron internetowych zwiększy miesięczny limit przepustowości, co oznacza, że ​​możesz zrelaksować się wiedząc, że Twoje strony będą nadal ładować się dla każdego, kto odwiedza.

Wszystkie powyższe są niezbędne, jeśli chcesz zbudować świetnie wyglądającą stronę internetową, która przyciąga i angażuje odwiedzających. Twoje strony wolne od reklam i spersonalizowana domena zapewniają profesjonalny wygląd witryny, a nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość pozwalają tworzyć kreatywne treści bez ryzyka awarii. Co więcej, łatwy w użyciu edytor pomoże ci jak najszybciej uzyskać dostęp do Internetu.

Najtańsze narzędzia do tworzenia witryn: Podsumowanie

W tym momencie powinieneś mieć dość jasny pomysł na najtańszych kreatorów stron internetowych na rynku. Wiesz, czego możesz oczekiwać za swoje pieniądze i ile’Zapłacę w ciągu 12 miesięcy za abonament premium.

Podsumowując, tutaj’ponownie nasza lista:

13 najtańszych kreatorów stron internetowych

 1. WordPress.com (3 USD / miesiąc).
 2. Weebly (6 USD / miesiąc).
 3. GoDaddy (6 USD / miesiąc).
 4. Jimdo Creator (7,50 USD / miesiąc).
 5. Uderzająco (8 USD / miesiąc).
 6. Kreator wiadomości błyskawicznych (8 USD / miesiąc).
 7. Gator (9,22 USD / miesiąc).
 8. Ucraft (10 USD / miesiąc).
 9. SITE123 (10,80 USD / miesiąc).
 10. SimpleSite (11,25 USD / miesiąc).
 11. Squarespace (12 USD / miesiąc).
 12. Wix (13 USD / miesiąc).
 13. Duda (14 USD / miesiąc).

Wix, Squarespace i Weebly to nasze trzy najlepsze rekomendacje, i oni’Ponownie są największymi nazwiskami na rynku. Chociaż nie są’Najtańsze trzy oferują najlepszy stosunek jakości do ceny, co jest równie ważne. W końcu tani to nie to samo, co dobra wartość.

Wszystkie trzy oferują imponujący wybór szablonów, narzędzi i funkcji, a także minimalne krzywe uczenia się. Platformy te są łatwe do zdobycia i opanowania, dzięki czemu możesz mieć witrynę internetową w mgnieniu oka.

Za bardzo rozsądną cenę miesięczną twórcy stron internetowych:

 • Pozwól używać własnej nazwy domeny
 • Usuń wszystkie reklamy markowe
 • Daje ci większą przepustowość
 • Daje ci więcej miejsca na pliki
 • Zapewnij szybsze rozwiązywanie problemów dzięki wsparciu premium

Ostatecznie, to’zawsze warto wziąć pod uwagę własną sytuację. Czy chcesz najtańszego abonamentu miesięcznego, czy stać Cię na najtańszą długoterminową inwestycję? Cholera, czy w ogóle chcesz trzymać się bezpłatnego planu? Może być bardziej ograniczony, ale wygrał’t cię kosztuje.

My’d zasugeruj zapisanie się na bezpłatny plan lub okres próbny i sprawdzenie, jak sobie radzisz. To’to jedyny sposób, aby stwierdzić, czy coś jest naprawdę odpowiednią platformą dla Ciebie. Następnie możesz zapisać się do taniego planu premium przed wysłaniem swojej witryny do świata online!

Najtańsze narzędzia do tworzenia witryn: FAQ

Czy mogę korzystać z narzędzia do tworzenia witryn za darmo?

Garstka budowniczych oferuje darmowe plany, ale oni’ponownie gloryfikowane dema. Na przykład Wix ma bezpłatny plan, ale Twoja witryna będzie zawierać reklamy i wygrałeś’być w stanie dołączyć do niej domenę – niezbyt profesjonalnie. Darmowe plany są świetne do testowania wód, ale to’o tym.

Który jest najtańszym narzędziem do tworzenia witryn dla małych firm?

Weebly to najlepszy program do tworzenia witryn dla małych firm, ponieważ ma najlepsze funkcje ułatwiające skalowanie witryny – a także największą liczbę aplikacji. Również to’jest najlepszym narzędziem do budowania SEO (Search Engine Optimization), co ma kluczowe znaczenie dla łatwiejszego znalezienia Twojej firmy w Internecie.

Czy Wix jest tańszy niż Weebly?

Obie platformy oferują darmowe plany, ale Weebly działa taniej niż Wix, ponieważ oferuje niższy plan wejścia. Jednak Wix ma lepszy stosunek ceny do jakości niż ogólnie Weebly – ma lepsze funkcje i obsługę klienta’jest łatwiejszy w użyciu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map