3Dcart vs Shopify: Nesúlad alebo spravodlivá hra?

3Dcart vs shopify featured imageNajlepšie platformy elektronického obchodu robia viac, než len predávajú vaše produkty – uľahčujú, spríjemňujú a zdražujú budovanie vášho online obchodu. A pokiaľ ide o 3dcart verzus Shopify, jeden z nich to robí omnoho lepšie.


Shopify je náš najlepšie hodnotený tvorca webových stránok pre elektronický obchod. Prečo? Pretože rovnako ako všetky dobré platformy poskytuje nielen vynikajúce nástroje predaja.

Ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu, prístup k množstvu aplikácií, úžasné témy a predstavuje veľkú hodnotu za peniaze.

Vieme však, že každý internetový obchod je iný. Aj keď služba Shopify vyhovuje takmer všetkým podnikom, je to tak’nie pre každého. Takže my’som postavil proti 3dcart vidieť, ako sa porovnávajú.

Spoločnosť 3dcart má skutočne silný systém zásob, niektoré užitočné funkcie predaja a to’je relatívne lacný. Má však jednu hlavnú chybu: to’je pomerne ťažké používať.

Celkovo veríme 3dcart je určený pre používateľov, ktorí hľadajú cenovo dostupný a výkonný backend, ktorý ho nemá’nevadí občasné technické problémy.

Ako už bolo povedané, vieme to’je výzvou rozhodnúť sa o správnom tvorcovi webových stránok pre vaše online podnikanie. že’to je dôvod, prečo sme’Testovali sme každú platformu sami, ale požiadali ľudí, ako ste vy, aby ich vyskúšali.

Kombináciou zistení z nášho odborného prieskumu a testovania používateľov získame najspravodlivejšie a najpresnejšie výsledky. A tieto výsledky sú tu…

3dcart a Shopify: Klady a zápory

Výhody 3dcart:

 • Fantastický inventár
 • Výzvy SEO
 • 1 000+ dostupných aplikácií

Nevýhody 3dcart:

 • Ťažko sa používa
 • Žiadna mobilná aplikácia
 • Najmenej bude odporúčané

Výhody nakupovania:

 • Najlepšie hodnotená platforma elektronického obchodu
 • 24/7 starostlivosť o zákazníka
 • Predávať na viacerých kanáloch

Nevýhody Shopify:

 • Sčítanie nákladov s aplikáciami
 • Transakčné poplatky pri externých platobných metódach
 • Ak prepnete, je potrebné preformátovať témy

3dcart alebo Shopify: Čo sa najjednoduchšie používa?

Platformy elektronického obchodu sú tu, aby vám v prvom rade pomohli predávať online. Uľahčujú to však? Inými slovami, došlo k strate UX (užívateľská skúsenosť) vo veľkej krabici predajných nástrojov?

Budova obchodu 3Dcart neuľahčuje. V našom testovaní to bolo 3/5, čo uľahčilo použitie siedme miesto. Áno, poskytuje pekný, veľký inventár, ale poskytuje to’Je to príliš zložité na to, aby sa dalo skutočne použiť.

Prečo tak ťažké? Naši účastníci to neurobili’Nepáči sa mi to nekonzistentné písmo a farebná schéma’s nie ‘Vrátenie späť’ a nie’t poskytnúť žiadne klávesové skratky. Stručne povedané, to’nie je zjednodušená.

Jeden používateľ mal o svojom zážitku z 3dcartu povedať:

Ja by som’nehovorím, že tento staviteľ bol úžasný a nebol’t jednoduché použitie buď.

Na druhej strane, Shopify si vedel dobre v našom výskume bodovanie 4,1 / 5 a druhé miesto za ‘jednoduchosť použitia’. Koniec koncov, aby ľudia boli najlepším tvorcom elektronického obchodu, musia si ho užívať, správne?

Na rozdiel od 3dcart, Shopify udržuje všetky typografia rovnaké, ponúka ‘Vrátenie späť’ a má veľa klávesových skratiek. Má tiež ľahko identifikovateľné ikony pre všetky svoje ponuky. Ešte lepšie je, že žiadny účastník nedal menej ako 4/5 pre ‘pravdepodobne odporúčam’.

Jeden z našich testovaných používateľov zistil, že služba Shopify je mimoriadne ľahko použiteľná a komentovala:

Bol som príjemne prekvapený. Určite vidím, prečo sa ľudia rozhodnú pre tohto staviteľa.

3dcart vs Shopify – Jednoduché použitie: Verdikt

Používajte Shopify oveľa jednoduchšie ako 3dcart. Poskytuje obrovské množstvo vynikajúcich funkcií elektronického obchodu a môže ich používať ktokoľvek. Na rozdiel od 3dcart, Shopify používa konzistentnú farebnú schému a typografiu, má ‘Vrátenie späť’ a poskytuje klávesové skratky, ktoré uľahčia prácu.

Ktorý má najlepšie predajné funkcie?

Prirodzene, pre každú platformu elektronického obchodu sú predajné nástroje dôležité. my’Diskutovali sme o tom, ako jednoduché sa používajú 3dcart a Shopify, ale ktorá platforma uľahčuje skutočne zarábať peniaze?

Aj keď 3dcart je navigačne zložitý, má niektoré silné predajné funkcie. Backend je celkovo rozsiahly, s priestorom pre 100 neobmedzených produktov a pred integráciou s veľkými prepravnými spoločnosťami ako UPS a FedEx.

Na rozdiel od iných platforiem má 3dcart na webe viditeľné aj funkcie SEO (Search Engine Optimization), zatiaľ čo poskytuje výzvy, ktoré pomôžu vášmu webu umiestniť sa vo vyhľadávačoch vyššie. Nemá však mobilnú aplikáciu, ktorá obmedzuje používateľov, ktorí sú stále v pohybe.

Služba Shopify neposkytuje žiadne skutočné obmedzenia, pokiaľ ide o predaj vašich akcií. Dodáva sa s neobmedzeným počtom produktov vo všetkých plánoch, zabudovaným obnovením opusteného vozíka, mobilnou aplikáciou a prístupom k veľkému množstvu integrácií tretích strán, ktoré pomáhajú dosiahnuť ešte bezproblémovejší predaj na Shopify..

3dcart vs Shopify – Funkcie predaja: Verdikt

Shopify je najkomplexnejšia platforma elektronického obchodu v okolí, ktorá ponúka najlepšie predajné nástroje na trhu. Napriek 3dcart’Vďaka silným funkciám, ktoré zahŕňajú výzvy SEO a rozsiahly backend, služba Shopify ponúka ešte viac – najmä ak vezmete do úvahy jej obrovský obchod s aplikáciami, ktorý vám umožní zefektívniť prepravu, účtovníctvo, marketing a ďalšie.

Ktorý má lepší dizajn?

Aby bol obchod úspešný – online alebo nie -, vaši zákazníci sa musia tešiť z jeho skutočnej návštevy. Vyzerá to čisto a profesionálne? A je ľahké nájsť, čo potrebujete? V prípade tvorcov webových stránok sa otázky, ako sú tieto, týkajú návrhov šablón.

Spoločnosť 3dcart ponúka 91 bezplatných šablón – viac ako ktorákoľvek iná platforma elektronického obchodu – s prémiovými možnosťami v cene od 99 do 199 dolárov. Zatiaľ čo väčšina návrhov je hladká a značková, pre niektoré z nich chýbajú základné funkcie, napríklad navigačné ponuky, ktoré sa posúvajú nadol s vami. Neexistuje ani žiadny mobilný editor, takže môžete’nestaňte sa kreatívni na cestách.

Témy 3dcart3dcart ponúka najviac šablón akejkoľvek platformy elektronického obchodu, čo vám dáva veľkú flexibilitu

Shopify má menší výber ako 3dcart. Iba 10 bezplatných motívov a 50 prémiových možností stojí 140 až 180 dolárov, celkovo však majú elegantnejší dizajn. Dodávajú sa tiež s funkciami špecifickými pre dané odvetvie, čím vám ušetria viac času a úsilia pri dizajne výkladu.

nakupovať šablóny

Kde však Shopify skutočne vyhrá, je s mobilnou aplikáciou. Svoj web môžete upravovať na cestách zo smartfónu, ktorý je ideálny pre moderného vlastníka firmy.

3dcart vs Shopify – Dizajn: Verdikt

Napriek tomu, že ponúka menej tém, Služba Shopify stále poskytuje lepšie vzory ako 3dcart. Je to vďaka svojim priemyselne špecifickým vlastnostiam a celkovo elegantnejšiemu dizajnu. Tiež niektoré z 3dcart’Šablóny nemajú základné funkcie a neponúkajú mobilný editor, zatiaľ čo Shopify poskytuje solídne všestranné témy.

Ktorá má lepšiu zákaznícku podporu?

Dobrá úroveň podpory zákazníkov je dôležitá pre každú platformu elektronického obchodu. Pomáha vám rýchlo a ľahko vyriešiť problémy a minimalizuje akékoľvek množstvo peňazí, ktoré by ste mohli stratiť.

Služba Shopify má komplexnú zákaznícku pomoc, ktorá sa hodí k pôsobivým obchodným nástrojom. Poskytuje podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a live chat, zákaznícke vedomostné centrum a špecializovaného podporného agenta vo svojich plusových cenových plánoch.

3dcart sa pýši tým, že má podporu 24/7. Pri našom testovaní sme však zistili, že boli chvíle, keď bola funkcia live chatu obmedzená. Môžu’K e-mailu sa tiež dostanete, preto vám odporúčame zavolať priamo.

3dcart vs Shopify – Zákaznícka podpora: Verdikt

Služba Shopify poskytuje oveľa komplexnejšiu starostlivosť o zákazníka ako 3dcart. Nielenže poskytuje e-mailovú podporu a podporu sociálnych médií, ale má aj nepretržitú telefonickú pomoc a live chat. Porovnajte to s 3dcart’s obmedzenou funkciou živého chatu, a to’je jasné, ktorá platforma môže ľahšie vyriešiť problémy.

3dcart vs Shopify: Cenové plány

Spoločnosť 3dcart má štyri mesačné cenové plány:

 • Startup Store (19 USD / m)
 • Základný obchod (29 $ p / m
 • Plus obchod (79 dolárov / m)
 • Pro Store (229 $ p / m)

Ak chcete skladovať a predávať viac ako 100 produktov, môžete’Musím si vybrať aspoň základný obchod, ktorý vám umožní predať neobmedzený počet položiek.

Ako porovnávajú dvaja stavitelia? 3Dcart je v priemere lacnejší ako Shopify. Vďaka tomu je dobrá voľba používatelia, ktorí chcú silné predajné funkcie za relatívne nízke náklady.

Služba Shopify môže byť drahšia, ale jej vlastnosti sú vynikajúce a predstavujú dobrú hodnotu za peniaze.

Cenové plány Shopify sú:

 • Základné Shopify (29 $ p / m)
 • Shopify (79 dolárov / m)
 • Rozšírené Shopify (299 $ p / m)

Don’Nezabudnite, že služba Shopify má lepšiu zákaznícku podporu, viac integrácie aplikácií a silnejšie nástroje elektronického obchodu. Takže, ak máte vo svojom rozpočte miesto, Shopify rozhodne stojí za pár ďalších dolárov. Ponúka tiež 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete vyskúšať pred nákupom.

3dcart vs Shopify – cenové plány: verdikt

Zatiaľ čo služba Shopify stojí v priemere viac ako 3-kort’stojí za to peniaze navyše. Shopify predstavuje vynikajúcu hodnotu vďaka svojim silným predajným nástrojom, nepretržitej zákazníckej podpore a mobilnej aplikácii. Pre každého ambiciózneho majiteľa online obchodu, ktorý sa chce prispôsobiť, je Shopify tou najlepšou voľbou.

Záver: Čo je lepšie, 3dcart alebo Shopify?

3Dcart aj Shopify poskytujú rozsiahle funkcie v pozadí, takže rozhodnutie medzi nimi skutočne spadá do všetkého, čo je mimo skrinky na náradie. my’hovoríme o dizajnoch šablón, starostlivosti o zákazníkov, cenách a ľahkom používaní.

Shopify je náš najlepší tvorca webových stránok pre elektronický obchod. teda, to’je ideálny pre každého vlastníka firmy, ktorý sa chce ľahko škálovať. Vďaka svojej širokej škále užitočných nástrojov, ako sú rôzne predajné kanály a obnovenie opusteného košíka, je vhodný pre akýkoľvek internetový obchod.

Ale to’v ostatných oddeleniach, kde Shopify skutočne predčí 3dcart. Má komplexnejšiu zákaznícku podporu, lepšie navrhnuté témy a predovšetkým to’s oveľa jednoduchšie použitie.

V druhom rohu je 3dcart v poriadku. Napriek nízkemu hodnoteniu z nášho testovania, má rozsiahly inventár’je relatívne lacný a poskytuje vám prístup k 1 000+ aplikáciám na zlepšenie vašich stránok’s výkon. celkovo, to’s pre používateľov, ktorí chcú výkonnú platformu, ale nie’nevadí vám niektoré zložité a technické veci.

Zistili sme však, že používanie 3dcartu bolo príliš ťažké na použitie a bolo hodnotené ako naše ‘najmenej pravdepodobné, že bude odporúčané’ staviteľ z nejakého dôvodu.

To všetko sa ukazuje: môžete mať všetky nástroje predaja na svete, ale ak to môžu zákazníci’Ak ich nepoužijú, pravdepodobne vyhrajú’Nepoužívajte svoju platformu.

Verdikt: Shopify

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map