Bluehost vs GoDaddy Hosting: Čo je lepšie?

Bluehost vs GoDaddyBluehost proti Choď oci, jedna z veľkých súťaží našej doby. Všetkých čias. Ali / Frazier, Kennedy / Nixon, Bluehost / GoDaddy. Môže to znieť hyperbolicky (pretože je), ale dvaja poskytovatelia hostingu sú skutočnými silami online. Hostia milióny webových stránok slúžiacich miliónom návštevníkov na celom svete.


Vzhľadom na to’ste obe také veľké sily na trhu, vy’pravdepodobne sa pýtate, ‘Čo’je rozdiel? Každý z nich ponúkne viac-menej rovnakú službu ako druhá?’ No tak trochu. Bluehost a GoDaddy sú často veľmi podobné, ale pri výbere toho, s kým sa chcete zaregistrovať, existujú kľúčové rozdiely.

Celkovo sa Bluehost v našom výskume radí vyššie ako GoDaddy. Aj keď sú obe funkcie bohaté na vynikajúci výkon, Bluehost ponúka o niečo lepšiu podporu a hodnotu za peniaze. Choď oci’Vďaka dosahu na registráciu domén a vytváranie webových stránok je táto možnosť lepšou možnosťou all-in-one.

Kliknutím na nižšie zobrazíte podrobné hodnotenia každého poskytovateľa.

  • Bluehost
  • Choď oci

Alebo, pre dobrej staromódnej hlavy-to-head, čítajte ďalej. my’Rozdelím silné a slabé stránky týchto dvoch stránok a pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre váš web vhodný.

Funkcie, výkon, & Jednoduchosť použitia

Bluehost a GoDaddy sú vynikajúce, pokiaľ ide o funkcie. Ako lídri na trhu môžu’nedovolím si byť. Preto existuje’je veľmi málo na ich oddelenie.

Hosting BluehostGoDaddyDoména zadarmoOvládací panelBezplatné zálohyMiesto na diskuuptime
ÁnoÁno
cPanelcPanel
Ánožiadny
100GBneobmedzený
99,98%99,97%

Prevádzková doba oboch zariadení je vynikajúca – 99,98% pre Bluehost a 99,97% pre GoDaddy. že’s menej ako tri dni prestojov ročne. Dokonalý čas prevádzky jednoducho nie je’t je to možné, ale tieto dva sa dostanú čo najbližšie.

Obaja používajú ovládací panel cPanel, priemyselný štandard pre správu vášho hostingu. Rozhrania sú čisté a ľahko použiteľné, aj keď si myslíme, že Bluehost má trochu extra lesk.

GoDaddy ponúka neobmedzený priestor na disku, zatiaľ čo Bluehost ho obmedzuje na 100 GB, ale menšie webové stránky sa zriedka dostanú blízko tohto limitu. Dôležité je, že Bluehost poskytuje bezplatné zálohy, čo je dobré zabezpečenie, aby sa na vaše stránky nestalo niečo strašné.

Je iróniou, že hlavným rozdielom medzi spoločnosťami Bluehost a GoDaddy je podpora, ktorú dostanete na vytvorenie webovej stránky po registrácii na hostingový plán. GoDaddy má vlastný interný tvorca webov pre drag and drop, zatiaľ čo Bluehost sa integruje s Weebly a WordPress.org..

Toto je jeden z kľúčových rozdielov medzi spoločnosťami Bluehost a GoDaddy. Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný web, ale nie’Technicky dôvtipný poskytuje GoDaddy štruktúrovaný a intuitívny zážitok, ktorý pravdepodobne potrebujete. Pre web postavený v WordPress my’d Odporúčam Bluehost nad nikým iným. Viac informácií nižšie.

Bluehost vs GoDaddy – Funkcie a jednoduché použitie: Verdikt

GoDaddy ponúka o niečo lepšie funkcie a jednoduchosť použitia ako Bluehost. Choď oci’Vlastný webový tvorca drag-and-drop umožňuje jednoduché nastavenie a poskytuje pohodlie typu všetko v jednom. Choď oci’Neobmedzený priestor na disku je tiež hlavným prínosom – aj keď väčšina webových stránok pravdepodobne vyhrala’t dokonca maximalizovať Bluehost’s limit 100 GB!

Ktorá má lepšiu integráciu WordPress?

Pri porovnávaní poskytovateľov hostingu by bolo zbytočné nedávať WordPress.org vlastnú sekciu. Tretia tretina internetu je postavená na systéme WordPress a ak áno’znovu hľadám usporiadať hosťovanie tam’mám slušnú šancu’Pripojím sa k týmto radom.

Bluehost je najlepšou platformou pre integráciu WordPress. že’to nie je náš názor. Samotné WordPress odporúčajú Bluehost (spolu s Dreamhost a SiteGround) ako “to najlepšie a najjasnejšie zo sveta hostenia.” Oni by to vedeli.

Inštalácia WordPress.org na Bluehost je doslova proces jedným kliknutím. Ak by ste sa cítili tak naklonení, mohli by ste mať funkčné webové stránky do niekoľkých minút od potvrdenia vášho plánu hostenia. Bluehost pochopiť, WordPress je ich chlieb a maslo, takže ich sila v tejto oblasti je nepravdepodobné, že čoskoro zmizne.

Chudák GoDaddy má skutočne silnú hru WordPress, ale vy’tu pre porovnanie a Bluehost je momentálne vpredu v pohode.

Bluehost vs GoDaddy – integrácia WordPress: Verdikt

Pokiaľ ide o integráciu WordPress, Bluehost je jasným víťazom. Tento poskytovateľ bol od samotného WordPress od roku 2005 odporúčaný z dobrého dôvodu. Bluehost bije GoDaddy pre integráciu WordPress, pretože Bluehost sa jednoducho používa jednoduchšie, rýchlejšie a plynulejšie.

Podpora Bluehost vs GoDaddy Podpora

Pri hostovaní je neoceniteľná dobrá pomoc a podpora. Veci nie’Často sa pokazia, ale keď chcú technici vo vašom rohu.

Bluehost aj GoDaddy označujú väčšinu políčok a ponúkajú vedomostné centrá, live chat a telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pre bežné problémy je to všetko vy’pravdepodobne budete potrebovať. Bluehost’Centrum znalostí je o niečo dôkladnejšie ako GoDaddy’s, ale tam’nie je toľko na ich oddelenie. Obaja poskytovatelia sa používajú tak často, že niekto niekde narazil na rovnaký problém ako vy a zdieľal riešenie online.

Veľkým rozdielom je, že Bluehost ponúka podporné vstupenky, zatiaľ čo systém GoDaddy nie’t. Niekedy to urobí iba personalizovaná pozornosť a prinajmenšom to’je dobré mať na výber. Pri hľadaní kľúčových rozdielov medzi spoločnosťami Bluehost a GoDaddy sú však do veľkej miery preskúmané lepšie veci ako podpora..

Bluehost vs GoDaddy – Podpora: Verdikt

Bluehost má lepšiu zákaznícku podporu ako GoDaddy. Bluehost ponúka podporné vstupenky, zatiaľ čo systém GoDaddy nemá’t a lístky predstavujú jednoduchý spôsob riešenia mnohých problémov s webovými stránkami. Bluehost’Znalostná základňa je komplexnejšia ako GoDaddy’s, a veľa sa môžete dozvedieť prehľadaním tu uverejnených článkov.

stanovenie ceny & Hodnota za peniaze

Skutočným dôvodom, prečo ste tu mnohí, je zistiť, ktorý z nich je’je lacnejšie a spravodlivejšie. Bluehost a GoDaddy sú bezpečné a spoľahlivé možnosti hostenia. Ak nie’nechcem o nich viac premýšľať, potom ísť za Bluehostom. Ponúka lepšiu hodnotu za peniaze.

Hosting BluehostGoDaddyZdieľaný hostingHosting WordPressHosting VPSDedikovaný hosting
2,95 – 14,99 dolárov2,99 – 12,99 dolárov
19,99 – 49,99 dolárov4,99 dolárov – 24,99 dolárov
19,99 – 59,99 dolárov19,99 – 74,99 dolárov
79,99 dolárov – 209,99 dolárov89,99 dolárov – 179,99 dolárov

to’Je to starý trik všetkých poskytovateľov hostingu webových stránok a) vždy mať ‘zľava’ a b) mať veľa doplnkov, ktoré vy’Musím zaplatiť naviac k základnej mesačnej sadzbe. Lamborghini v predaji za 50 dolárov znie skvele, kým sa nenaučíte, že musíte kúpiť kolesá a motor osobitne.

Ani Bluehost ani GoDaddy s tým nie sú príliš drzí. Nemal by si’Neočakávam, že zaplatím viac ako pár dolárov mesačne za to, že webovú stránku uvedieme na zem bez ohľadu na to, ktorý si vyberiete. Celkovo však myslíme, že Bluehost ponúka o niečo väčšiu hodnotu – najmä vzhľadom na to, že GoDaddy’s zdieľaný hosting sadzba čoskoro vyskočí až na 7,99 dolárov za mesiac.

Obe ponúkajú 30-dňové záruky vrátenia peňazí, čo je skvelá možnosť, ak chcete vyskúšať vody.

Bluehost vs GoDaddy – Ceny: Verdikt

Bluehost ponúka lepšiu hodnotu za peniaze ako GoDaddy. Ani jeden z poskytovateľov nebude horieť vo vrecku, ale Bluehost’Vďaka vynikajúcej zákazníckej podpore a konkurencieschopným cenám za obnovenie sa tu stáva víťazným poskytovateľom.

Hosting hostiteľa Bluehost vs GoDaddy: Záver

Bluehost a GoDaddy sú také zavedené a spoľahlivé hostingové platformy, ktoré vás spoja s jedným z nich. oni’Obaja som bol už nejaký vek internetom a viem, čo oni’robím.

Či už chcete ísť s Bluehost alebo GoDaddy, záleží na vašich potrebách. Ak chcete veľkú hodnotu za peniaze a / alebo hostenie stránky WordPress.org, Bluehost je lepšie fit. Ak chcete všetky prvky svojej webovej stránky na jednom mieste, Choď oci hrany to. Obaja ponúkajú 30-dňové záruky vrátenia peňazí, takže tam’s minimálnym rizikom, že jeden z nich točí.

Najčastejšie otázky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map