InMotion vs Bluehost: Aký je váš najlepší výber?

predstavoval obraz bluehost vs inmotion hostingBluehost alebo V pohybe – dvaja z mnohých poskytovateľov hostingu vonku! Ako hodiny hľadania pokračujú, je to’Je to lákavé zatvoriť oči a náhodne si vybrať jedno. Našťastie pre vás’Urobil som výskum na popredných poskytovateľov, takže nie’nemusím.


Náš podrobný pohľad na spoločnosti Bluehost a InMotion začne vážnym zlyhaním jednotlivých poskytovateľov’s klady a zápory, aby vám solídny prehľad o ich silných a slabých stránkach. my’Potom preskúmam funkcie, podporu zákazníkov, integráciu WordPress a hodnotu za peniaze.

Bluehost aj InMotion ponúkajú celý rad hostingových plánov, od zdieľaných po VPS a vyhradený hosting. Bluehost je skvelý pre integráciu WordPress a hodnotu za peniaze, zatiaľ čo InMotion má dobrú zákaznícku podporu. V pohybe’s hosting plány sú škálovateľné pre podniky, zatiaľ čo Bluehost’Možnosti sú pre osobné webové stránky bohaté na zdroje.

Ak ty’Už som strávil hodiny rolovaním na internete výskumom, tu’stručné a milé zhrnutie:

V našich rebríčkoch Bluehost skóroval vyššie ako InMotion, čím sa stal celkovým víťazom.

Ak ty’Ak chcete získať viac informácií, pozrite si naše jednotlivé recenzie podľa nasledujúcich odkazov:

  • Bluehost
  • V pohybe

Obaja sú vynikajúci poskytovatelia, ktorí si získali reputáciu vo svete hostingu! InMotion dobre hodnotí funkcie a miesto na disku. Bluehost svieti, pokiaľ ide o hodnotu za peniaze a dostupnosť.

Ak je toto všetko, čo potrebujete, musíte sa rozhodnúť a potom sa zaregistrujte kliknutím na odkazy. Ak ty’znovu pripravený zistiť viac, nechaj’je dostať do klady a zápory!

Pros & Nevýhody InMotion a Bluehost

S toľkými informáciami online o každom poskytovateľovi môže byť ťažké ich oddeliť. Chcete zistiť, ktorá z nich má pre vaše stránky najlepšie funkcie.

Aký lepší spôsob, ako to urobiť, ako sa zoznam kladov a záporov? Získajte jasný pohľad na každého poskytovateľa’s silné a slabé stránky nižšie.

Bluehost Pros & Zápory

Bluehost Pros# 1# 2# 3# 4# 5
Doména zadarmo skutočnosť, že doménové meno je súčasťou poskytovateľa hostingu, je menič hry, pokiaľ ide o pohodlie typu všetko v jednom.
99,98% dostupnosti – všetko nad 99,9% je vynikajúce a Bluehost je ďaleko nad tým.
Najlepšie pre integráciu WordPress – odporúčané WordPress – to nevie’t dostať oveľa lepšie ako odporúčanie od skutočného zdroja.
Dobrá hodnota za peniaze – Bluehost má spravodlivé a prijateľné ceny.
Začiatočník priateľský, ľahko použiteľný – z dlhodobého hľadiska to ušetrí veľa času.
Nevýhody Bluehost# 1# 2
Doplnky v pokladni môžu zvýšiť cenu nikto nemá rád blednutie pri pokladni.
Menej pomoci & podporné funkcie ako najlepší konkurenti – nie najobsiahlejšie ponuky služieb zákazníkom.

Klady InMotion & Zápory

Klady InMotion# 1# 2# 3# 4
Doména zadarmo – opäť, všetko-v-jednom pohodlie.
Bezplatné úložisko SSD – voľná pamäť pre vaše stránky’s.
Vysoko kvalitná pomoc & podpora nemusí to byť najtechnickejšia vlastnosť, ale tam’Nie je to prehnané, aké dôležité je toto.
Bezplatné zálohy – zaistite bezpečnosť všetkých minulých verzií vašich stránok.
Nevýhody InMotion# 1# 2
Lacnejšie cenové plány (nižšia hodnota za peniaze) – V pohybe’Nie je to najlacnejší poskytovateľ, takže ide o to, ktoré funkcie uprednostňujete najviac.
Menší rozsah pomoci & podporné funkcie ako konkurenti – menej funkcií, ale opäť kvalita pred množstvom: InMotion’podpora je stále prvotriedna.

Ako vidíte, medzi Bluehostom a InMotionom sú veľmi podobné. Možnosť bezplatnej domény a skvelá dostupnosť sú atraktívne a oplatí sa ich čo najlepšie využiť!

Ale čo rozdiely?

V pohybe’Neobmedzený priestor na disku a úložisko SSD sú skutočne silné funkcie. InMotion ponúka niekoľko pôsobivých výhod, s vysoko vyškoleným podporným personálom a skutočným zameraním na skúsenosti zákazníkov.

Bluehost je väčší poskytovateľ s oveľa lepšou hodnotou za peniaze a vyššou dostupnosťou 99,98%. Odporúčaný poskytovateľ špičkových hostingových služieb od spoločnosti WordPress, známy svojou ľahkosťou používania a spoľahlivou povesťou, je Bluehost pohodlnou voľbou.

Žiadne dva weby nie sú rovnaké a ako vždy bude váš výber závisieť od toho, čo od poskytovateľa hostingu potrebujete.

to’oplatí sa pozrieť na váš rozpočet, vaše technické zručnosti, či budete používať WordPress a aký druh zákazníckej podpory vás’znovu po. Toto vám pomôže zúžiť vaše rozhodnutie!

Celkový rozsudok Bluehost vs InMotion:

Bluehost je celkovo lepší ako InMotion. Okrem konkrétnych potrieb má lepšiu škálu výhod. Najmä bezplatné zálohy a robustná pomoc & podpora je pre väčšinu používateľov pozitívna, čo z nej robí lepšie zaoblenú možnosť.

Funkcie, výkon, & Jednoduchosť použitia

to’To všetko veľmi dobre ponúka výhody a sľuby. Ale ako dobre si títo poskytovatelia udržiavajú svoju povesť? Spoločnosti Bluehost aj InMotion si cenia svojich zákazníkov’ skúsenosti, a to sa odráža v ich vlastnostiach.

InMotionBluehostDoména zadarmoOvládací panelZálohovanie zadarmoNesmerovaný prevodMiesto na diskuuptime
Áno (na 12-mesačný plán)Áno
cPanelcPanel
Ánožiadny
ÁnoÁno
neobmedzenýneobmedzený
99,97%99,98%

Funkcie sú hlavnou oblasťou, ktorá odlišuje týchto dvoch poskytovateľov. Celkovo sú celkom dobre spárované! Tak to’oplatí sa prelomiť ich rozdiely, aby sa skutočne vysporiadali s tým, čo majú’znovu ponúknuť a ako to ovplyvní vaše stránky.

Bluehost aj InMotion ponúkajú bezplatnú doménu, čo je skvelý výhoda, ktorá ich odlišuje od ostatných popredných konkurentov.

Bluehost’s bezplatná doména je súčasťou všetkých cenových plánov, pokiaľ sa neprihlásite na mesačný plán. V takom prípade je registračný poplatok 2,99 USD.

S programom InMotion sa musíte zaregistrovať do akéhokoľvek 12 alebo 24 mesačného plánu hostingu, aby ste dostali bezplatnú doménu (alebo bezplatný prevod domény, ak už nejaký máte)! to’Táto ponuka sa nevzťahuje na vyhradený hostingový plán.

Obaja poskytovatelia používajú cPanel, čo je spoľahlivý a obľúbený ovládací panel používaný väčšinou popredných poskytovateľov. cPanel je navrhnutý tak, aby pomohol zjednodušiť hosťovanie. Tak to’Nie je divu, že Bluehost aj InMotion majú jednoduché a ľahko použiteľné rozhrania vhodné pre začiatočníkov aj profesionálov.

funkcie zdieľaného hostenia inmotionV pohybe’s Plán zdieľaného hostenia má k dispozícii množstvo funkcií na vylepšenie vašich stránok’s výkon.

Ako ste videli zo zoznamu kladov a záporov, InMotion ponúka bezplatné úložisko SSD. SSD znamená Solid State Drive. Tento typ úložiska sa líši od tradičných pevných diskov, pretože sú 100% elektronické.

Čo to však znamená?

Hlavné informácie o úložisku SSD je to, že’je rýchlejšia a spoľahlivejšia ako staršie systémy. Pomáha webovým stránkam až 20x rýchlejšie! Toto vám skutočne pomôže pri hodnotení vo vyhľadávačoch, ako je Google.

Väčšina poskytovateľov hostingu pridáva cenu SSD úložiska k celkovým nákladom vášho plánu. Bluehost to robí pre svoj hostingový plán VPS. InMotion zahŕňa ich zadarmo!

InMotion tiež ponúka neobmedzený priestor na disku a bezplatné zálohy, a to aj na základe svojich základných plánov. Toto je zriedkavé a je to príjemný spôsob zaobchádzania so zákazníkmi nižšej úrovne.

Bluehost aj InMotion ponúkajú bezplatný certifikát SSL (Secure Sockets Layer), ktorá je opäť zahrnutá do všetkých plánov.

SSL v podstate šifruje všetky informácie, ktoré ľudia zadajú na vašom webe. Je to skvelé pre vaše stránky, pretože zobrazuje vašim návštevníkom (a vyhľadávacím nástrojom, ako je Google), ktorým môžu dôverovať! Takáto bezpečnosť je mimoriadne dôležitá pre elektronický obchod a obchodné weby.

Obaja majú veľkú dostupnosť a Bluehost’s 99,98% je pôsobivo vysoké skóre. 100% prevádzková doba nie je’T je to možné, ale Bluehost sa usilovne snaží dostať čo najbližšie.

InMotion vs Bluehost – Funkcie, výkon, & Jednoduché použitie: Verdikt

Bluehost má silnejšie vlastnosti ako InMotion. Obe ponúkajú vynikajúce funkcie, rýchlu dostupnosť a bezplatné certifikáty SSL. Ale Bluehost’Vďaka lepšiemu záväzku k bezplatným doménam sa stáva vo všetkých svojich plánoch vynikajúcim postavením v oddelení funkcií.

Ktorá má lepšiu integráciu WordPress?

WordPress je hlavná prítomnosť online. Tí z vás, ktorí používajú WordPress, alebo premýšľate o jeho použití na nastavenie vašich stránok, určite nie sú sami. Viac ako 30% internetu využíva technológia WordPress!

Chcete poskytovateľa hostingu, ktorý bude podporovať vaše stránky, dať mu pomocnú ruku a čo najviac uľahčiť život. Kľúčom preto je integrácia WordPress.

Výber poskytovateľa hostingu pre vaše stránky WordPress bez zamerania WordPress by bolo ako pokúsiť sa zaseknúť náhodný kľúč do nesprávneho zámku. Iste, môže sa to hodiť dobre, ale je to tak’Nebude ti otvárať žiadne dvere!

Ak chcete svoje stránky odomknúť’s pomocou WordPress, Bluehost je silnou možnosťou. Odporúča sa v hornej časti WordPress’ zoznam hostiteľov a my’nebudem sa hádať!

Vďaka inštalácii na jedno kliknutie, špecializovanej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni, automatickým aktualizáciám a bezplatnému vlastnému e-mailu je Bluehost úplne pokrytý pre vás a vašu stránku WordPress. Spolu s výhodami tejto bezplatnej domény, 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a certifikátom SSL na zabezpečenie všetkého, čo je v bezpečí, by bolo ťažké povedať nie!

Bluehost rozsah funkcií, ako sú hosting wordpressOdporúča ho samotný WordPress, Bluehost’s rad funkcií pre používateľov WordPress ponúka úžasnú podporu a prekoná celú konkurenciu.

InMotion má samozrejme aj hostingovú platformu so špeciálnym zameraním na WordPress a jej cieľom je poskytovať špičkové a prvotriedne služby..

Zahŕňa to bezplatnú migráciu webových stránok pre tých, ktorí už majú stránku WordPress. Ak ty’Po prvom nastavení ho môžete nechať pred inštaláciou predinštalovať, aby to tak bolo’Je všetko pripravené a pripravené na použitie.

Vďaka ďalším funkciám, ako je bezplatná doména, podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni, automatické aktualizácie, škála cenových plánov a 90-dňová záruka vrátenia peňazí, je táto voľba pre používateľov systému WordPress skvelou voľbou. Nezabúdajte, že zatiaľ čo program InMotion ponúka skvelý zážitok so systémom WordPress, nie je to program InMotion’s hlavným zameraním.

InMotion vs Bluehost – integrácia WordPress: Verdikt

Bluehost má lepšiu integráciu WordPress ako InMotion. Rozsah funkcií, podpory a zamerania, ktoré Bluehost poskytuje používateľom WordPress, je pôsobivý. Ak potrebujete viac presvedčivých informácií, pozrite sa na stránku WordPress, kde popisujú spoločnosť Bluehost ako “dokonalá platforma WordPress”. že’Je to dosť ťažké poraziť titul.

Zaujíma vás, ako nainštalovať WordPress s Bluehost? Podrobné vysvetlenie nájdete v našom sprievodcovi!

Zákaznícka podpora

Či už ste sa rozhodli vytvoriť svoj web pred piatimi minútami, alebo ste ho hostili celé roky, každý potrebuje občas pomocnú ruku.

Keď sa stane nevyhnutnosť, chcete si byť istí, že tam’s kvalitnou pomocou. Rovnako ako keď dôjde k poruche vášho vozidla, pomoc a podpora je váš tím mechanikov, ktorí sa ponáhľajú, aby vás dostali späť na cestu – alebo v tomto prípade späť na web! nechať’Rýchly prehľad možností podpory zákazníkov:

InMotionBluehostZnalostné centrumLive chatŽivý rozhovor 24/7telefónTelefón 24/7lístkyskype
ÁnoÁno
ÁnoÁno
žiadnyžiadny
ÁnoÁno
žiadnyÁno
žiadnyÁno
Ánožiadny

V pohybe’Menšia veľkosť znamená, že si skutočne cenia svojich zákazníkov.

Vyškolení odborníci sú k dispozícii prostredníctvom živého chatu, telefónu a dokonca aj Skype, takže si môžete nechať starosti. Existuje aj fórum podporného centra s článkami napísanými spoločnosťou, takže viete, že poskytované riešenia sú legitímne (na rozdiel od sporných informácií v článkoch pochádzajúcich z davu). Súčasťou centra podpory sú aj sprievodcovia produktmi, webové a e-mailové návody, vzdelávací kanál, často kladené otázky a oblasť podpory komunít, kde môžete prehľadávať a klásť otázky..

A to’nie všetky! InMotion má kanál YouTube, na ktorý sa môžete prihlásiť, na ktorom sa pravidelne uverejňujú videá. Väčšina z nich sú návody, ale sú tu aj príručky a správy, ktoré vás informujú.

A čo Bluehost?

Znalostná základňa Bluehost je čistá a jednoduchá. Na vyhľadávacom paneli, článkoch, sprievodcoch a na stránke Často kladené otázky (FAQ) nájdete svoju odpoveď hneď.

Kategórie, ako napríklad FAQ, WordPress, e-mail a domény, uľahčujú navigáciu v znalostnej báze a sú logické. K dispozícii sú aj videonávody s písomnými príručkami a snímkami obrazovky, ktoré poskytujú správny prehľad.

Kontaktná stránka je rozdelená do sekcií, aby ste sa mohli skontaktovať s tou pravou osobou, ktorá vám pomôže s vašim dotazom. Všetky kategórie majú a “chatovať teraz” tlačidlo alebo príslušné telefónne číslo, pomocou ktorého sa dostanete na správne oddelenie. Stručne povedané, Bluehost má robustnú online knižnicu užitočných informácií.

bluehost podpora kontaktujte nás stránkuto’je ľahké nájsť tú pravú osobu, s ktorou by ste sa mali rozprávať s Bluehostom’s užitočným rozložením kontaktnej stránky.

InMotion vs Bluehost – Zákaznícka podpora: Verdikt

InMotion má silnejšiu zákaznícku podporu ako Bluehost. V pohybe’Fórum centra technickej podpory poskytuje obrovské množstvo informácií zo spoľahlivých zdrojov a táto kombinácia objemu a dôveryhodnosti sťažuje ich prekonanie.

stanovenie ceny & Hodnota za peniaze

Hovoria, že peniaze môžu’kúpiť šťastie. Ale môže si kúpiť hosting!

Aj keď skvelý hosting stojí za to investovať, nie’nechcem za to platiť ruku a nohu. Rozpočtovanie je dôležité pre každého, či už ste vy’re milionárom alebo začínajúcim podnikom. Čo teda InMotion a Bluehost ponúkajú??

Mesačné sadzby

InMotionBluehostZdieľaný / firemný hostingCloud hostingDedikovaný hostingHosting WordPressHosting VPSReseller Hosting
5,99 – 15,99 dolárov2,95 – 14,99 dolárov
6,95 – 25,99 dolárov
99,99 dolárov – 589,99 dolárov79,99 dolárov – 209,99 dolárov
6,99 – 142.99 dolárov19,99 – 49,99 dolárov
19,99 – 144.99 dolárov19,99 – 59,99 dolárov
13,99 – 164,99 dolárov

že’s mnohými znakmi dolára! nechať’s rozobrať to.

Bluehost’Najzákladnejším plánom je zdieľaný hosting začínajúci zľavou 2,95 dolárov mesačne, keď sa zaregistrujete. V pohybe’Najzákladnejším plánom je hosting zdieľaného podniku.

V pohybe’s VPS hostiteľom vyššej úrovne je rozdelený na Spravované a Samostatne spravované. Samoobslužný hosting sa pohybuje od 19,99 do 144.99 dolárov mesačne. Spravovaný prichádza o niečo vyššie na 27,99 – 144.99 dolárov mesačne.

Bluehost síce ponúka hosťovanie distribútorov, ale je poháňaný spoločnosťou ResellerClub, ktorú odporúča spoločnosť Bluehost. Ak zadáte Bluehost’s promo kódom získate zľavu 35%.

Bluehost’s veľkosťou a povesťou možno vidieť v jeho konkurenčných cenách. Novým zákazníkom sa vždy ponúka zľava. Napríklad v súčasnosti existujú veľké zľavy na programy ako hosting na WordPress. Tieto neustále predaje vám poskytujú vynikajúcu cenu za prvé obdobie. Pamätajte, že keď príde čas obnovenia, vráti sa na pôvodnú úplnú cenu..

Inmotion hosting cenové plányV pohybe’Cenovo viazané cenové plány sa líšia v nákladoch a podobne ako väčšina poskytovateľov’s často predaj pre nových zákazníkov.

V pohybe’Ceny sú dobrá hodnota za peniaze, ale oni’výrazne vyššie ako Bluehost’s. Dôvodom je, že InMotion sa viac zameriava na obchodné hosťovanie, zatiaľ čo Bluehost sa viac zameriava na blogerov a začiatočníkov webových stránok.

InMotion ponúka skvelé výhody zo svojich základných plánov. Ale tieto základné plány začnú vaše stránky obmedzovať v priebehu jeho rastu a budete ich musieť inovovať skôr alebo neskôr.

Bluehost’Ceny sú prístupnejšie pre osobné a malé obchodné weby, pričom tento plán do 5 USD vyzerá skutočne príťažlivo pre tých, ktorí začínajú alebo majú rozpočet.!

bluehost hosting príklady cenového plánuTri z Bluehost’Cenové plány sú zdieľaný, VPS a vyhradený hosting za rôzne ceny, ktoré poskytujú niečo pre každého.

InMotion aj Bluehost si cenia svoje skúsenosti a ponúkajú záruky vrátenia peňazí. Bluehost’s je skvelé obdobie 30 dní a program InMotion’s je neuveriteľných 90 dní! (Stojí za zmienku, že do refundácie nie sú zahrnuté ďalšie nákupy, ako sú doménové mená.)

Toto je skvelý spôsob, ako vyskúšať poskytovateľa bez tlaku, ktorý je spojený s okamžitým prihlásením na život!

InMotion vs Bluehost – ceny & Hodnota za peniaze: verdikt

Bluehost bije InMotion za výhodnú cenu. V závislosti od toho, ako hlboko sú vaše vrecká, sa môžete rozhodnúť, že za službu InMotion stojí za to zaplatiť ešte niečo navyše. Celkovo však Bluehost’Vďaka lacnejším plánom v kombinácii s radom funkcií je to skvelý tresk pre vaše peniaze.

InMotion vs Bluehost: Záver

Bluehost a InMotion sú veľmi odlišní poskytovatelia, ale obaja ponúkajú skvelé služby.

V pohybe’Plány dokážu spracovať väčšie webové stránky ako Bluehost’s plánmi, ale InMotion’Vďaka škálovateľnosti je to drahšie ako Bluehost. InMotion tiež ponúka širokú škálu funkcií, zatiaľ čo Bluehost’s Integrácia WordPress je veľmi pôsobivá. Plus, Bluehost’s rozhranie je veľmi jednoduché.

Celkovo je Bluehost naším víťazom. Kombinácia vysokej hodnoty za peniaze, jednoduchého použitia a veľkej dostupnosti je bezkonkurenčná. InMotion však nie je’t ďaleko pozadu, a to všetko príde na to, ktoré funkcie si ceníte najviac!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map