Najlepšie alternatívy WPEngine

Top 7 odhalených alternatív WPEngine

wpengine alternatívyWPEngine je poskytovateľ webhostingu, ktorý sa špecializuje na špecifický hosting WordPress. Zaisťuje stránky všetkých veľkostí, od začínajúcich blogov až po podniky na podnikovej úrovni.


Vďaka tomu je populárny u všetkých používateľov WordPress – je to však’to nie je pre každého to pravé.

V našom výskume sa WPEngine darilo celkom dobre pre svoje hostingové služby WordPress, ale celkovo Bol to jeden z poskytovateľov hostingu s najnižším počtom bodov, ktorý sme testovali, iba príjem 3,5 hviezdičiek z 5. Hlavné oblasti, do ktorých spadol, boli hodnota za peniaze a dostupnosť.

Ak ty’hľadáte zmenu z WPEngine, alebo jednoducho zistíte, ktorých poskytovateľov odporúčame namiesto nich použiť’ste na správnom mieste. my’Zostavili sme zoznam najlepších alternatív WPEngine na základe toho, aké dobré sú ich spravované služby WordPress.

Najlepšie alternatívy WPEngine

 1. Bluehost
 2. Hosting A2
 3. V pohybe
 4. SiteGround
 5. 1&1 IONOS
 6. Dreamhost
 7. GoDaddy Hosting

Pozrite sa bližšie na to, ako sme ohodnotili tri najlepšie alternatívy WPEngine uvedené nižšie:

Bluehost je najlepším poskytovateľom služieb WordPress na trhu a je najlepšou alternatívou k WPEngine – poskytuje konkrétne a prvotriedne hostingové služby WordPress. Ďalej prichádza A2 Hosting, ktorý sa silne zameriava na rýchlosť servera a služby zákazníkom, po ktorom nasleduje InMotion, ktorý získal úplné známky za funkcie v našom testovaní.

Teraz ty’Videl som rýchly prehľad našich najlepších odporúčaní, tento článok sa ponorí do podrobností o každom alternatívnom poskytovateľovi a nájde toho, ktorý je’je to najlepšie pre vás. nechať’Začneme užitočným porovnaním najlepších poskytovateľov.

Ďalšie informácie

 • Uistite sa, že ste vybrali to najlepšie z najlepších – pozrite sa na našu recenziu 11 Najlepší poskytovatelia webhostingu
 • Chcete porovnávať poskytovateľov vedľa seba? náš Tabuľka porovnania hostingu vám poskytne podrobné členenie
 • Chceš vedieť Najlepší poskytovatelia hostingu WordPress? Náš podrobný prehľad odhalí tie najlepšie značky v okolí

Porovnanie vedľa seba

Tu môžete porovnať kľúčové vlastnosti a počiatočné ceny každej alternatívy WPEngine’s spravované hostingové plány WordPress. my’porovnali svoje spravované plány hostenia WordPress, pretože toto je typ hostenia, ktorý WPEngine ponúka svojim používateľom.

Dobre vedieť… Štartovacie ceny odrážajú diskontnú cenu pre nových používateľov, a preto niektoré z cien v tabuľke nižšie vyzerajú príliš dobre, aby to bola pravda. Tieto ponuky sa oplatí čo najlepšie využiť, ale obnovovacie ceny sú zvyčajne vyššie, preto ich pred registráciou vždy skontrolujte.

Štartovacia cena / mesiac Doména so zárukou vrátenia peňazí? Prevádzková doba Max. webových stránok Bluehost

Hosting A2

V pohybe

SiteGround

1&1 IONOS

Dreamhost

GoDaddy Hosting

$ 19.95 amerických 30 dní &# 10004;&# 65039; 99,98% neobmedzený
$ 9,78 kedykoľvek &# 10060; 99,95% neobmedzený
$ 3,99 90 dní &# 10004;&# 65039; 99,97% 20
$ 3,95 30 dní &# 10060; 99,98% neobmedzený
$ 1 30 dní &# 10004;&# 65039; 99,98% 5
$ 16,95 97 dní &# 10004;&# 65039; 99,95% 1
$ 6,99 &# 10060; &# 10004;&# 65039; 99,97% 5

V prípade, že by vás zaujímalo, doba prevádzky je doba, ktorú váš hostiteľ potrebuje’s servery (a následne aj vaše webové stránky) sú funkčné. Chcete, aby číslo bolo čo najbližšie k 100%, aj keď je to realistické’je nepravdepodobné, že vás’Nájdem poskytovateľa, ktorý dokáže dosiahnuť toto dokonalé skóre.

# 1. Bluehost

Najlepšia alternatíva WPEngine

Vlastnosti

Bluehost je nepochybne najlepším poskytovateľom hostingu pre hosting WordPress a je najsilnejšou všestrannou alternatívou WPEngine na našom zozname. to’Spoločnosť WordPress bola oficiálne odporúčaná od roku 2005 a prichádza s pôsobivou škálou funkcií, aby bol váš život čo najjednoduchší..

Medzi tieto vlastnosti patrí:

 • Zadarmo doménové meno
 • Denné zálohy
 • Automatická inštalácia WordPress
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • Vstavané marketingové centrum
 • Detekcia a odstránenie škodlivého softvéru
 • 100+ bezplatných tém WordPress

Jednou z najlepších funkcií je automatická inštalácia WordPress, čo vám ušetrí nutnosť technickej a inštalovať všetko sami. Namiesto toho môžete jednoducho dovoliť spoločnosti Bluehost vykonať všetku ťažkú ​​prácu za vás!

Bluehost najlepšie wpengine alternatívaBluehost je najlepším poskytovateľom hostingu WordPress a našou najlepšou alternatívou odporúčanou WPEngine.

stanovenie ceny

Bluehost’Spravovaný hosting WordPress má na výber tri plány. Najlacnejšie začína na 19,95 dolárov a obnovuje sa na 29,99 dolárov mesačne, čo znamená, že získate kvalitnejší hosting za menej peňazí ako WPEngine. Zľavy platia počas prvého funkčného obdobia a potom sa obnovujú za normálnu cenu.

Tu’s rýchly prehľad všetkých svojich cien:

 • Plán výstavby: 19,95 dolárov mesačne, obnovuje sa na 29,99 dolárov mesačne
 • Plán pestovania: 29,95 dolárov mesačne, mesačne sa zvyšuje na 39,99 dolárov
 • Mierka plán: 49,95 dolárov mesačne, obnovuje sa 59,99 dolárov mesačne

Toto sú najlacnejšie ceny, keď sa zaregistrujete na 36-mesačnú zmluvu – sú k dispozícii kratšie predplatné, ale bude vás to stáť viac. Pri platbe si môžete zvoliť dĺžku predplatného a akékoľvek platené príplatky.

Všetky plány spoločnosti Bluehost sa dodávajú s 30-dňová záruka vrátenia peňazí, aby ste si ju mohli vyskúšať úplne bez rizika.

Pomoc a podpora

Bluehost poskytuje svojim používateľom nepretržitú pomoc a podporu, takže môžete kedykoľvek požiadať o pomoc. Má k dispozícii interných odborníkov, ktorí vám pomôžu, a množstvo ďalších spôsobov, ako môžete hľadať odpovede. Tie obsahujú:

 • Znalostné centrum
 • 24/7 live chat
 • 24/7 telefonická podpora
 • lístky

Máte tiež možnosť prijať 1-hodinový palubný hovor s podporou Bluehostingu, aby ste pomohli spustiť prevádzku svojho WordPress webu – obzvlášť atraktívna voľba pre začiatočníkov.!

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si našu hĺbku Recenzia Bluehost dozvedieť sa viac o jeho funkciách, hostingových plánoch a ďalšie
 • Viac informácií o Bluehost’s našimi nákladmi Bluehost Pricing Review

# 2. Hosting A2

Najlepšie pre zákaznícky servis

Vlastnosti

A2 Hosting sa silne zameriava na rýchlosť – v skutočnosti, sľubuje až 20x rýchlejšie nakladacie rýchlosti v porovnaní s konkurenciou, vďaka tomu Turbo servery. Ale čo ešte ponúka? Tu je len niekoľko z jeho spravovaných funkcií WordPress:

 • Bezplatná a ľahká migrácia stránok
 • Automatické zálohy
 • Turbo optimalizované servery
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • Predinštalované WordPress

Čítaním medzi riadkami týchto funkcií môžete vidieť, že A2 Hosting skutočne oceňuje skúsenosti zákazníkov. Sľubuje predovšetkým rýchlosť a ľahkosť pomocou svojich automatizovaných služieb, bezplatnej migrácie a automatických záloh.

Hlavnou nevýhodou hostenia A2’s rysy je to, že rovnako ako WPEngine, to nevie’neponúkajte bezplatnú doménu. Jeho skóre dostupnosti je tiež nižšie ako u poskytovateľov, ako je Bluehost, na 99,95% – stále’s iba približne štyri hodiny prestojov ročne.

A2 Hosting však poskytuje automatické aktualizácie softvéru WordPress a doplnkov, vďaka ktorým bude vaša stránka bezpečnejšia – a váš život bude ešte jednoduchší!

a2 hosting alternatívy wpengineHosting A2 je predovšetkým o rýchlosti a vynikajúcom zákazníckom servise a udržiava bezproblémový chod vašich stránok.

stanovenie ceny

A2 Hosting má tri spravované plány WordPress, od 9,78 až 30,19 dolárov za mesiac. Tu’s rozpis svojich plánov vrátane obnovovacích cien:

 • 1-miestny plán: 9,78 dolárov mesačne, obnovuje sa na 24,46 dolárov mesačne
 • Plán 3 stránok: 15,50 dolárov mesačne, mesačne sa zvyšuje na 38,75 dolárov
 • Neobmedzený plán: 30,19 dolárov mesačne, obnovuje sa 75,48 dolárov mesačne

Hosting A2’najobľúbenejším plánom je jeho plán 3 stránok, ktorý má zmysel – dáva vám priestor na rast, bez toho, aby ste požiadali o preplatenie za funkcie, ktoré vám nie sú’nepotrebujem. Hlavným rozdielom medzi plánmi je množstvo úložiska, ktoré získate, a počet stránok, ktoré môžete hosťovať – ​​tieto faktory by ste mali nechať rozhodnúť o svojom pláne pre vás.!

Tieto plány majú veľkorysý charakter záruka vrátenia peňazí kedykoľvek, takže si môžete užiť vyskúšanie hostingu A2 bez obáv.

Pomoc a podpora

Keď sme testovali hosting A2, boli sme ohromení zákazníckym servisom. Rýchly, spoľahlivý a vždy užitočný hosting A2’Tím zákazníckeho servisu je na tom veľmi dobre, pokiaľ ide o to, aby vás udržal v slučke.

S osobitným zameraním na individuálnu podporu ponúka A2 Hosting celú škálu možností pomoci a podpory:

 • Znalostné centrum
 • 24/7 live chat
 • 24/7 telefonická podpora
 • lístky

Okrem toho A2 Hosting s hrdosťou ponúka aj odbornú správu WordPress prostredníctvom svojho tímu podpory Guru Crew 24/7/365.

Vďaka tomu je A2 Hosting skvelou alternatívou k WPEngine’s prvotriednou zákazníckou podporou – ak si ceníte silné služby, tento hostiteľ je najlepšou voľbou.

Ďalšie informácie

 • Pozrite sa na naše Hodnotenie hostingu A2 pre úplný pohľad na to, ako sa darilo v našom výskume

# 3. V pohybe

Najlepšie vlastnosti

Vlastnosti

InMotion nie je’t tak dobrý všestranný ako Bluehost, ale na základe samotných funkcií’s bezkonkurenčné. Začiarklo takmer všetky políčka v našom výskume, hodnotenie 5 hviezdičiek z 5 za svoje vlastnosti. Prečo to urobilo dobre? nechať’rýchlo si prečítajte, čo poskytuje:

 • Doména zadarmo
 • Predinštalované WordPress
 • Prevod stránok zdarma
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • Automatické aktualizácie doplnkov a tém
 • Bezplatné zálohy

Kombináciou bezplatnej domény s aktualizáciami doplnkov a tém InMotion vyniká medzi svojimi konkurentmi – vyhodilo to WPEngine’s vyznačuje vodu!

InMotion poskytuje aj množstvo ďalších funkcií vrátane neobmedzeného počtu e-mailových účtov, ochrany pred hackermi a malvérom a viac ako 200 tém zadarmo WordPress..

alternatíva inmotion wpengineInMotion poskytuje pôsobivú škálu funkcií, ktoré vylepšujú vaše webové stránky WordPress.

stanovenie ceny

V pohybe’s tri spravované plány WordPress pohybovať sa v cene od 4,99 $ do 10,99 $ mesačne. Rovnako ako väčšina poskytovateľov hostingu, aj služba InMotion poskytuje zľavy pre nových používateľov. Nižšie sa pozrite na jeho ceny:

 • Plán WP-1000S: 4,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 7,99 dolárov mesačne
 • Plán WP-2000S: 7,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 10,99 dolárov mesačne
 • Plán WP-3000S: 10,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 13,99 dolárov mesačne

Všetky plány prichádzajú s obrovským 90-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať InMotion úplne bez rizika.

Plán WP-1000S je vybavený funkciami, vďaka čomu je dobrým východiskovým bodom. Ty nie’v tomto pláne nezískajte automatické zálohy mimo pracoviska alebo vyhradenú adresu IP a podporuje iba jednu webovú stránku. Iné ako to’Je to veľmi štedrý plán pre štartéry!

Pomoc a podpora

InMotion je ďalší hostiteľ, ktorý poskytuje celú škálu kanálov pomoci na podporu svojich používateľov. Okrem zvyčajného vedomostného centra, e-mailu a živého chatu a telefonickej podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni je vaša platforma WordPress predinštalovaná aj technickým odborníkom..

Ďalšie informácie

 • Zistite, či je InMotion v našom plnom rozsahu perfektným poskytovateľom Recenzia hostenia InMotion
 • Roztrhané medzi poskytovateľmi? Prečítajte si naše InMotion vs Bluehost porovnaním zistíte, ktoré je pre vás najlepšie

# 4. SiteGround

Najlepšie pre spoľahlivosť

Vlastnosti

SiteGround dostal za svoje spravované funkcie WordPress podobné skóre ako A2 Hosting a Bluehost, čo z neho urobilo ďalšiu silnú voľbu. Tu sú hlavné body:

 • Bezplatné zálohy
 • Automatické aktualizácie softvéru a doplnkov
 • Bezplatná automatizovaná inštalácia WordPress
 • Bezplatný doplnok migrátora WordPress
 • Pokročilá bezpečnosť WordPress

Všetky sú k dispozícii za najlacnejšie tarify – pri inovácii získate pokročilejšie funkcie vrátane bezplatných profesionálnych prevodov vykonaných odborníkom.

to’stojí za zmienku, že SiteGround je ďalší hostiteľ, ktorý’s oficiálne odporúčané WordPress sám o sebe, čo z neho robí bezpečnú voľbu pre vaše webové stránky.

webové stránky alternatívy wpengineSiteGround je ďalší hostiteľ oficiálne odporúčaný programom WordPress a je to spoľahlivá voľba.

stanovenie ceny

SiteGround’s cenové plány pohybujú sa od 3,95 dolárov mesačne do 11,95 dolárov mesačne. V rámci nášho testovania zaznamenala pôsobivých 4,2 hviezdičiek z 5, čo sa týka pomeru cena / výkon, čím sa z hľadiska hodnoty dostalo pred WPEngine. Tu’bližší pohľad na jeho plány:

 • Plán spustenia: 3,95 dolárov mesačne, obnovuje sa 11,95 dolárov mesačne
 • Plán GrowBig: 5,95 dolárov mesačne, obnovuje sa 19,95 dolárov mesačne
 • Plán GoGeek: 11,95 dolárov mesačne, obnovuje sa na 34,95 dolárov mesačne

Ako my’Už som spomenul, dostanete tonu užitočných funkcií o najlacnejšom pláne spustenia, takže’je to dobrý východiskový bod, ak potrebujete hostiť iba jednu webovú stránku. Plán GrowBig je ďalším krokom, ak potrebujete rozšíriť svoje stránky, zatiaľ čo plán GoGeek prichádza s oveľa viac technickými a špecializovanými funkciami – dokáže zvládnuť až 100 000 mesačných návštev.

Plány SiteGround sa dodávajú so štandardom 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si to môžete vyskúšať sami, bez rizika.

Pomoc a podpora

SiteGround s hrdosťou poskytuje 24/7 tím podpory hosťovania WordPress, ktorý bol vysoko ohodnotený na spokojnosť zákazníka. Postaví sa dobre vedľa svojich konkurentov a ponúka podobnú škálu telefonickej podpory, chatu, lístkov a e-mailovej podpory.

Ďalšie informácie

 • Viac informácií o službe SiteGround nájdete v našich podrobných informáciách Preskúmanie stránok
 • Prečítajte si SiteGround vs InMotion comarison, ak sa chcete bližšie pozrieť na týchto dvoch hostiteľov

# 5. 1&1 IONOS

Najlepšia hodnota za peniaze

Vlastnosti

1&1 IONOS zaznamenal mierne nižšie vlastnosti, ako Bluehost, A2 Hosting a SiteGround, ale nebolo’príliš ďaleko pozadu. Hlavný dôvod’Nerobím to tiež tak to nevie’t ponúkať aktualizácie doplnkov. Má tiež obmedzený počet webových stránok, ktoré môžete hosťovať, a to aj na základe najpokročilejšieho plánu.

Tu’s rýchly prehľad funkcií, ktoré poskytuje:

 • Až 5 voľných domén
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • Ochrana DDoS (proti počítačovým útokom)
 • 99,98% dostupnosti
 • Bezplatné zálohy

1&1 IONOS sa zhoduje s Bluehost aj SiteGround’s uptime záruky s pôsobivým skóre 99,98%. bohužiaľ, môžete hostiť až päť webových stránok WordPress dňa 1&1 IONOS’ najdrahší plán. Toto je menej ako ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoju prítomnosť na internete mimo hŕstok miest.

stanovenie ceny

1&1 IONOS je známy tým, že ponúka obrovské zľavy, a môžete získať ktorýkoľvek z jeho troch spravovaných programov WordPress za iba 1 $! Táto nízka cena trvá jeden rok – potom sa pravidelne obnovuje:

 • Základný plán: 1 $ mesačne, obnovuje sa 9 dolárov mesačne
 • Podnikateľský plán: $ 1 za mesiac, obnovuje sa za $ 11 za mesiac
 • Pro plán: 1 $ mesačne, obnovuje sa 15 USD mesačne

wpengine alternatívne 1 a 1 ionos1&1 IONOS ponúka prijateľné ceny a je najlepšou alternatívou WPEngine, pokiaľ ide o hodnotu za peniaze.

Základný plán umožňuje hosťovať jednu webovú stránku, zatiaľ čo program Pro tento limit zvyšuje na päť webových stránok. Našťastie neexistujú obnovovacie ceny’t príliš vysoká, a tieto plány ponúkajú veľká hodnota za peniaze z dôvodu všetkých ďalších zahrnutých funkcií – v obchodnom pláne získate dve bezplatné domény a päť v pláne Pro.

Rovnako ako ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, 1&1 IONOS prichádza s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Pomoc a podpora

1&1 IONOS je prvý poskytovateľ na našom zozname, ktorý nemá’• získať úplné známky za pomoc a funkcie podpory. Poskytuje Centrum pomoci, lístky a telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a na svojej webovej stránke inzeruje funkciu živého chatu.

Avšak, tam’s zriedka dostupnými zástupcami podpory, ktorí sú k dispozícii na živom rozhovore, a namiesto toho zvyčajne smerujete k telefonickej podpore.

Vzhľadom na to, že WPEngine ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu, je to veľká nevýhoda oproti 1&1 IONOS ako alternatíva!

Ďalšie informácie

 • Zaujíma vás, ak 1&1 IONOS je pre vás tým správnym poskytovateľom? Zistite v našom 1&1 Recenzia hostenia IONOS
 • Ak ty’hľadáte lacný hosting, nehľadajte nič viac ako našu recenziu Najlepšie lacné webové hostitelia na porovnanie viac ako 50 najnižších plánov!

# 6. Dreamhost

Najlepšie pre jednotlivé stránky WordPress

Vlastnosti

Dreamhost nie je’• Najrýchlejšia alternatíva WPEngine, ale prichádza s množstvom funkcií. Jeho hlavnou nevýhodou je skutočnosť môžete hosťovať iba jednu webovú stránku vo všetkých jej plánoch. Má tiež o niečo nižšiu záruku dostupnosti, ako niektorí jej konkurenti, a to na 99,95%.

To znamená, že’s tretím poskytovateľom hostingu na našom zozname’s oficiálne odporúčané WordPress, takže ak’Mám iba jednu webovú stránku a chcem veci udržiavať jednoduché’s vynikajúcou voľbou!

Tu sú niektoré z funkcií, vďaka ktorým je DreamHost obľúbeným programom WordPress:

 • Doména zadarmo
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • Denné zálohy
 • Bezplatná profesionálna migrácia stránok
 • 200+ tém
 • Predinštalované WordPress
 • Ochrana súkromia domény zadarmo

wpengine alternatívy dreamhost DreamHost je špecializovaný hostiteľ WordPress, ktorý’je ideálny na udržiavanie jednoduchosti.

stanovenie ceny

DreamHost sa líši od svojich konkurentov, pretože to nevie’t ponúka zľavy pre nových používateľov. Táto počiatočná cena sa obnovuje, ale znamená to, že musíte zaplatiť vyššie počiatočné náklady – jej tri plány siahajú od 19,95 až 79,95 dolárov pri fakturácii mesačne.

Ako môžete vidieť nižšie, môžete ušetriť peniaze výberom ročného plánu:

 • Plán DreamPress: 19,95 dolárov mesačne (16,95 dolárov mesačne pri ročnej fakturácii)
 • Plán DreamPress Plus: 29,95 dolárov mesačne (24,95 dolárov mesačne pri ročnej fakturácii)
 • Plán DreamPress Pro: 79,95 dolárov mesačne (71,95 dolárov mesačne, ak sa účtuje ročne)

Tieto plány ponúkajú veľmi dobrú hodnotu za peniaze – a vyzerajú ešte príťažlivejšie, keď faktorom, že DreamHost prichádza s obrovským 97-denná záruka vrátenia peňazí!

Pomoc a podpora

DreamHost to neurobil’wow nás s jeho pomocou a podporou, ako Bluehost a A2 Hosting urobil, ale stále ponúka celkom dobrú škálu kanálov na výber, ak uviaznete. Poskytuje všetku obvyklú podporu telefónu, e-mailu a lístkov a podporu chatu – aj keď live chat je menej spoľahlivá možnosť.

Dostanete špecializovanú 24/7 podporu WordPress so spravovanými plánmi WordPress a môžete si vybrať, či budete mať DreamHost’s odborníkmi migrujú vaše existujúce stránky zadarmo.

Ďalšie informácie

 • Potrebujete viac podrobností, než sa rozhodnete, či je Dreamhost pre vás ten pravý? Dostaneme to – prečítajte si naše Recenzia Dreamhost získať úplný obraz
 • Zistite podrobnosti o DreamHost’s rôznymi cenovými plánmi v našej dôkladnej Recenzia cien Dreamhost

# 7. GoDaddy Hosting

Najlepšie pre extra služby

Vlastnosti

GoDaddy získal najnižšie skóre funkcií od všetkých poskytovateľov na tomto zozname, takže ak ste vy’Po vynikajúcich funkciách WordPress by sa GoDaddy nemal’t byť vašou najlepšou voľbou. Jeho skutočné silné stránky spočívajú v množstve doplnkov, ktoré môžete kúpiť, ako sú domény, e-mailové účty alebo online marketing.

Tu’s rýchly pohľad na GoDaddy’s hlavnými funkciami WordPress:

 • Doména zadarmo
 • Automatické aktualizácie WordPress
 • Bezplatné zálohy
 • Automatické denné kontroly škodlivého softvéru
 • Nástroj na migráciu jedným kliknutím

Hlavná vec, na ktorú by ste mali mať pri GoDaddy vedieť, je to to nevie’t poskytovať bezplatné certifikáty SSL vo všetkých svojich plánoch.

Certifikáty SSL (Secure Sockets Layer) šifrujú informácie prenášané medzi používateľom a vašim webom a ukazujú návštevníkom, že je váš web bezpečný. to’Je to nevyhnutná vlastnosť, a všetci ostatní poskytovatelia na našom zozname ho zahŕňajú zadarmo so všetkými svojimi plánmi.

však, GoDaddy obsahuje zadarmo SSL iba vo svojom 12,99 dolárov mesačnom konečnom pláne – pri lacnejších plánoch’d) ju musím kúpiť osobitne. Môžete získať bezplatný základný let’s Zašifrujte SSL, aby ste nainštalovali alebo kúpili SSL od GoDaddy, s cenami od 63,99 dolárov ročne.

wpengine alternatívy godaddyGoDaddy prichádza s menej vstavanými funkciami ako jeho konkurenti, ale kompenzuje to množstvom ďalších služieb, ktoré ponúka.

stanovenie ceny

GoDaddy má štyri plány, v rozmedzí od 6,99 do 15,99 $ mesačne:

 • Základný plán: 6,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 9,99 dolárov mesačne
 • Luxusný plán: 9,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 14,99 dolárov mesačne
 • Konečný plán: 12,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 19,99 dolárov mesačne
 • Plán elektronického obchodu: 15,99 dolárov mesačne, obnovuje sa 24,99 dolárov mesačne

Tieto ceny sú v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi na trhu veľmi rozumné, vďaka čomu je GoDaddy dostupnou, ak nie veľmi silnou voľbou. Plán Ultimate umožňuje hosťovať jednu až dve stránky, zatiaľ čo všetky ostatné umožňujú hosťovať iba jednu webovú stránku podľa plánu.

Pred registráciou je dôležité vedieť, že zariadenie GoDaddy nemá’t neposkytovať záruku vrátenia peňazí.

To znamená, že pred registráciou si musíte byť úplne istí, že je pre vás GoDaddy to pravé, pretože zatiaľ čo GoDaddy poskytuje náhrady do 30 dní, nemusí to byť zaručená možnosť.

Pomoc a podpora

GoDaddy má užitočnú funkciu live chatu (k dispozícii od pondelka do piatku), plus 24/7 telefonickú a e-mailovú podporu, lístky a Centrum pomoci. Nájdete tu články, príručky, komunitné fóra, online kurzy a sledovač stavu systému.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si viac o GoDaddy, jeho silných a slabých stránkach, cenách, vlastnostiach a ďalších veciach našich Recenzia hostenia GoDaddy
 • Pozrite sa, kto vyhrá v našom Bluehost vs GoDaddy porovnanie a dozviete sa, ktorý z nich je pre vás lepší

Alternatívy WPEngine: Zhrnutie

Tento článok vás prevedie najlepšími alternatívami WPEngine, ktoré môžete získať na hosťovanie svojej webovej stránky WordPress. Tento zoznam sme založili na výsledkoch vlastného interného prieskumu – testovali sme každého poskytovateľa a vybrali sme tých, ktorí najlepšie vyhovovali potrebám typických používateľov WPEngine..

Tu’rýchla rekapitulácia každej alternatívy WPEngine v poradí od najlepších po najhoršie:

Top 7 alternatív WPEngine

 1. Bluehost
 2. Hosting A2
 3. V pohybe
 4. SiteGround
 5. 1&1 IONOS
 6. Dreamhost
 7. Choď oci

Celkovo je naše najvyššie odporúčanie Bluehost – to’je silný všestranný poskytovateľ a najlepší hostiteľ WordPress. V našich testoch prekonala všetkých svojich konkurentov vrátane WPEngine a je to skvelé miesto, kde začať’nie ste si istí, ktorý poskytovateľ je pre vás najlepší.

A2 Hosting je šikovná voľba, ak si ceníte rýchlosť a zákaznícky servis, poskytuje dobrú náhradu za WPEngine’s hviezdnou podporou. A ak vy’hľadáte poskytovateľa s lepšími nástrojmi ako WPEngine, V pohybe je celkom powerhouse ktorý si za svoje funkcie zaslúži svoje 5 hviezdičkové skóre.

Bez ohľadu na to, ktorý poskytovateľ si vyberiete, mal by sa zamerať na vaše individuálne potreby a poskytnúť vášmu webu vynikajúce služby, ktoré si zaslúži!

Alternatívy WPEngine: Časté otázky

Páčilo sa mi WPEngine, ale nie’Nemyslím si, že potrebujem spravovať hosting WordPress – čo mám robiť?

Ak ty’Po alternatíve WPEngine pre malú stránku WordPress by ste mali namiesto toho hľadať zdieľaný hosting WordPress. Našťastie niekoľko poskytovateľov na našom zozname ponúka aj zdieľaný hosting WordPress. Sú to tieto:

 • Bluehost
 • Hosting A2
 • Dreamhost

Zdieľaný webový server WordPress je základnejší ako riadený webový server WordPress, ale ešte stále obsahuje špeciálne prispôsobené funkcie, ktoré vám uľahčia život. Môžete čítať o najlepší hostitelia WordPress v našom hĺbkovom preskúmaní.

ja’m hľadám lacnejšiu možnosť ako WPEngine – ktorý hostiteľ by som mal zvoliť?

Každý poskytovateľ sme’Uvedená cena je lacnejšia ako počiatočná cena WPE – aj keď sa pozriete na obnovovacie ceny!

1&1 IONOS ponúka najlacnejšie plány so zľavou 1 USD, takže ak áno’hľadáte ušetriť peniaze, potom to’oplatí sa skontrolovať. Bluehost je však najlepším poskytovateľom služieb a dodáva sa so štartovacou cenou 19,95 dolárov mesačne.

Pozrite sa na našu recenziu stránky Najlacnejší poskytovatelia hostingu na porovnanie viac ako 50 plánov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me