Recenzia mobilných editorov pre Wix, Weebly, Squarespace a Jimdo

Recenzia mobilného editoraRecenzia mobilného editora pre Wix, Weebly, Squarespace a Jimdo – What’je to veľká vec?


Ak máš’Skryli ste sa pod skalu, pravdepodobne viete, že smartfóny vyhodia do vzduchu.

Kamkoľvek ideme, vidíme ľudí na svojich mobilných telefónoch, ako kontrolujú e-maily, surfujú na webe – hľadajú informácie.

Heck, Connie a ja používame naše smartfóny na kontrolu cien pri návšteve spoločnosti Costco. že’s tým, ako sme všetci prepojení na informácie (a tiež na tom, ako sme závislí na pripojení!)

Čo to znamená pre vás a vaše webové stránky?

To znamená, že lepšie začnete chápať, ako môžete vylepšiť svojich návštevníkov’ skúsenosti, ak sa prihlásia na vaše webové stránky pomocou svojich mobilných telefónov.

Skôr ako sa dostaneme k jadru veci, pozrite si našich najlepšie hodnotených tvorcov webových stránok:

Vyberte si tvorcu webových stránok a zarábajte online ešte dnes

Aký typ stránok chcete vytvoriť?

vytvoriť webovú stránku vybudovať internetový obchod WEBOVÁ STRÁNKA ONLINE SKLADOVANIE

Rozhranie webových stránok optimalizované pre mobilné zariadenia

Vzhľadom k menšej obrazovke nehnuteľností pre mobilné zariadenia, je to’Je neefektívne, aby zobrazovali rovnaké rozloženie webových stránok, aké by ste videli na pracovnej ploche.

Tvorcovia webových stránok si uvedomujú rastúci trend používateľov mobilných telefónov a začali ich poskytovať “optimalizovaná pre mobilné” verzie vášho webu, ktoré vám pomôžu poskytnúť svojim návštevníkom lepší zážitok z surfovania.

Tieto verzie vašich webových stránok optimalizované pre mobilné zariadenia v podstate preskupujú náš obsah a komprimujú vaše webové stránky do vysokého úzkeho pruhu informácií, takže’je ľahké pre vašich návštevníkov posúvať hore a dole na svojich mobilných zariadeniach.

Odstráni tiež panel s navigačnou ponukou a skomprimuje ho do samostatného tlačidla, takže keď naň niekto klikne, rozbalí sa a zobrazí vaše položky ponuky. Toto je skutočný šetrič priestoru.

Sú všetci tvorcovia webových stránok’ Mobile Editors Equal?

Nie. Aj keď vám väčšina tvorcov webových stránok poskytuje určitú optimalizáciu pre mobilné zariadenia, nie všetky sú budované rovnako.

Niektoré sú lepšie ako iné a na konci dňa záleží na tom, čo vy’hľadám.

V nasledujúcej recenzii mobilných editorov sme’Prejdem si, ako funguje každý mobilný editor:

 1. Wix Mobile Editor
 2. Štvorpriestorový mobil
 3. Weebly Mobile
 4. Jimdo Mobile

1.Wix Mobile Editor Recenzia

Wix vám automaticky poskytne verziu šablóny, ktorú používate, optimalizovanú pre mobilné zariadenia’Na optimalizáciu webových stránok v mobilnom zariadení skutočne nemusíte robiť veľa.

Niektorí tvorcovia webových stránok robia to, že jednoducho vezmú váš web a skomprimujú ho’o tom. Spoločnosť Wix vám ponúka úplné rozhranie, takže môžete aj naďalej upravovať mobilnú verziu svojho webu, napríklad meniť farby, pozadie a vykonávať ďalšie zmeny štýlu priamo v mobilnom editore..

Pretože Wix prevádza všetok váš obsah priamo do mobilnej verzie vašich stránok, môžete tiež skryť určitý obsah, takže máte kontrolu nad tým, čo sa má a čo sa nezobrazí v mobilnej verzii vášho webu..

Wix vám teda nielen automaticky poskytne verziu vášho webu optimalizovanú pre mobilné zariadenia, ale máte aj flexibilitu pri malých úpravách iba pre mobilnú verziu vášho webu, čím získate väčšiu kontrolu a slobodu nad svojím webom. Podľa nášho názoru nemáme’Nerád strácaním času skúmaním mobilnej webovej stránky hľadaním správnych informácií, keď sme’opäť vonku. Len mi dajte kľúčové informácie a my’znovu hotovo – Wix vám to umožňuje.

Recenzia mobilného editoraKliknutím na obrázok zobrazíte Wix’s mobilný editor & ako to funguje pre vaše webové stránky.

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou, ktorú poskytuje Wix, je, že môžete vložiť telefónne číslo, aby naň návštevník mohol jednoducho klepnúť a automaticky vám zavolá – skvelé pre firmy (ostatní tvorcovia webových stránok’nemám túto funkciu).

Spoločnosť Wix vytvorila svoj mobilný editor, takže keď návštevník príde na vaše webové stránky, automaticky zistí, či je na stolnom počítači alebo pomocou mobilného zariadenia. Týmto spôsobom spoločnosť Wix automaticky odošle návštevníka na úplnejšiu verziu vašej webovej stránky pre počítač alebo do skomprimovanej mobilnej verzie vašej webovej stránky..

Toto je video od spoločnosti Wix, ktoré vám ukazuje, ako rýchlo zostaviť a nakonfigurovať mobilnú stránku zadarmo:

(Ak ty’znovu sa zaujímate o Wix, pozrite si našu úplnú recenziu Wix tu)

2. Recenzia mobilného editora priestoru Quarespace

Squarespace v skutočnosti nemá mobilného editora. prečo? to’pretože všetky ich štýlové témy reagujú.

To znamená, že ich témy sú zostavené tak, aby automaticky reagovali a prispôsobovali sa akejkoľvek veľkosti obrazovky, aby sa stránka zobrazovala optimálnym spôsobom..

Takže to tak nie je’Nezáleží na tom, či používate telefón Andriod alebo iPhone, témy Squarespace sa automaticky prispôsobia a vy nie’nemusím sa ničoho dotknúť.

Štvorpriestorový mobilný editor

Toto je vhodné. Štýl tém stále vyzerá naozaj dobre a profesionálne aj na malej mobilnej obrazovke. Toto je jeden z Squarespace’s silné stránky ako tvorca webových stránok – štýlové a leštené vzory.

Program Squarespace navyše podporuje Google’s open source projekt AMP (Accelerated Mobile Pages) pre vaše príspevky na blogu. Čo to znamená, že máte možnosť odstrániť všetky “prebytok” položky na vašich blogových príspevkoch, aby sa váš blog načítal blesk rýchlo – čo sa návštevníkom určite páči.

Štvorpriestorový mobilný editor AMPPorovnanie rýchlosti načítania medzi blogmi, ktoré nie sú AMP a AMP

Squarespace zdieľa podobnú nevýhodu ako Weebly, pretože vám nedáva možnosť mať vyhradeného mobilného editora. Ale na druhej strane, vy nie’Nemusím tráviť čas vytvorením vyhradenej mobilnej stránky.

(Ak ty’zaujíma vás Squarespace, pozrite si našu úplnú recenziu Squarespace tu)

3.Weebly Mobile Editor Recenzia

Weebly vytvoril nový mobilný editor (ako v čase tohto článku), čo je pre nich veľký krok vpred. Nielenže získate ukážku mobilnej stránky, ale webová stránka optimalizovaná pre mobilné zariadenia sa pre vás automaticky vytvorí.

Takže na rozdiel od Wixa nemáte’Nemusím vytvárať samostatné stránky. Nevýhodou však je, že ste vyhrali’Neprizpůsobte si svojich návštevníkov’ mobilné zážitky, ako to momentálne robí Weebly’neponúkam túto flexibilitu. Weebly v podstate vezme vašu webovú verziu webovej stránky a komprimuje ju na mobilnú obrazovku.

Weebly Mobile Editor

Úhľadná funkcia je, že Weebly vám tiež umožňuje presúvať prvky priamo do ich mobilného editora. to’je to úhľadná funkcia, ale podľa nášho názoru to tak nie je’• Celkovo pridajte priveľa hodnoty, pretože sa nelíši od prvkov drag and drop v hlavnom nástroji na tvorbu webových stránok pre stolné počítače.

Môžete si vybrať z niekoľkých šablón a farebných schém, pridať do sociálnych ikon, telefónne číslo (ale vaši návštevníci môžu’t klepnutím na neho zavoláte – Wix to umožňuje) a to’v podstate je to.

Weebly’s mobilný editor vám poskytuje základné nástroje a robí prácu. Je rovnako flexibilný ako ostatní tvorcovia webových stránok’ mobilné editory? Nie je to tak, ale robí svoju prácu.

Tu’krátke video, ktoré sme zostavili a ktoré vám ukáže, ako Weebly’s mobilný editor funguje:

(Ak ty’Mám záujem o Weebly, pozrite si našu úplnú Weebly recenziu tu)

4.Jimdo Recenzia mobilného editora

Podobne ako Weebly a Squarespace, Jimdo’Dizajnové šablóny reagujú na všetky mobily. Ako taký, nie’Nemusíte vôbec upravovať svoje webové stránky Jimdo, pretože na mobilných zariadeniach bude automaticky vyzerať dobre.

Mobilný editor Jimdo

Jimdo mal k dispozícii samostatný mobilný editor a ponúkol vám široký výber šablón (viac ako 120). Avšak, oni’od tej doby “vyradené” tento prístup a teraz vám ponúka omnoho menší výber šablón (momentálne iba 15, ale očakávame, že Jimdo sa predstaví ešte skôr).

Nezabúdajte, že všetky tieto šablóny sú plne mobilné a preto ste vyhrali’Nemusíte sa obávať, ako bude váš web vyzerať na mobilných zariadeniach.

(Ak ty’zaujíma vás Jimdo, pozrite si našu kompletnú recenziu Jimdo tu)

5. Zhrnutie a odporúčanie

Ako zhrnutie tu uvádzame súhrnnú tabuľku vyššie uvedeného porovnania. my’Pod tabuľkou mám nejaké posledné myšlienky:

Tvorba webových stránokNaša analýzaWixSquarespaceWeeblyJimdo
Wix má samostatný vyhradený mobilný editor, ktorý vám dáva samostatnú kontrolu nad dizajnom vašej mobilnej webovej stránky.
Všetky šablóny programu Squarespace reagujú na mobil. Stránky blogu sú optimalizované na AMP, takže sa blesky načítajú rýchlo.
Weebly’novšie šablóny reagujú na mobil. Poskytujú vám samostatný mobilný editor pre staršie šablóny, ale môžete’• Upravte rozloženie svojich mobilných webových stránok, ako je Wix.
Všetky Jimdo šablóny reagujú na mobil.

Celkovo tam naozaj nie je’t podľa nášho názoru vynikajúci mobilný editor. Všetko záleží na tom, čo považujete za dôležité.

Napríklad, ak si myslíte, že máte možnosť prispôsobiť svoj mobilný web na mieru alebo poskytnúť bezproblémový online nákup, Jimdo bude dobrou voľbou..

Ak máte pocit, že máte samostatný, špecializovaný mobilný web, kde si môžete vybrať a vybrať, čo sa má na web vložiť, bude Wix dobrou voľbou..

Námestie má plne citlivé témy a Weebly’Mobilný editor je tiež solídny.

Len viem, že všetky sú “pripravené pre mobilné zariadenia”, a keď sa snažíte vybrať tvorcu webových stránok, musíte zvážiť aj ďalšie dôležité faktory – v našich úplných recenziách ich preberáme v mnohých podrobných detailoch:

Prečítajte si naše odborné recenzie

Chcete vidieť hĺbkové recenzie staviteľov webových stránok vyššie? Kliknite tu:

 • Wix kontrola
 • Preskúmanie štvorca
 • Weebly recenziu
 • Recenzia Jimdo

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map