SiteGround vs GoDaddy: Čo je pre vás to pravé?

SiteGround vs GoDaddyVybratie správnej hostiteľskej platformy môže byť skľučujúce. Nie je’t najviac sexy tému, a tam nominálnu hodnotu’je málo na oddelenie najlepších poskytovateľov. Existuje nejaký skutočný rozdiel medzi SiteGround a Choď oci? Záleží na tom, s čím idem?


Áno a áno. tam’Je to viac na hosťovanie, ako na prvý pohľad. Rôzne stránky majú rôzne potreby a rôzni poskytovatelia hostingu sa špecializujú na rôzne veci. Získanie toho pravého poskytovateľa pre vás môže z dlhodobého hľadiska zachrániť svet problémov.

SiteGround a GoDaddy sú na 5. a 6. mieste v našom zozname najlepších poskytovateľov hostingu s bodovacím skóre 4/5 a 3,9 / 5. Môžete si byť istí, že obidve sú kvalitné služby, ale sú to’tiež veľmi odlišné.

SiteGround je najspoľahlivejším poskytovateľom hostingu my’testované, zatiaľ čo GoDaddy ponúka skvelé funkcie, ale nemá dobrú hodnotu za peniaze. Páči sa nám SiteGround, pretože aj keď’Aj na drahšej strane dostanete to, za čo platíte z hľadiska dostupnosti, podpory zákazníkov a integrácie WordPress. Naproti tomu GoDaddy je drahší ako konkurencia, ale má len niekoľko samostatných faktorov na odôvodnenie nákladov.

Klady a zápory

Výhody SiteGround

  • Odporúčané programom WordPress na hosťovanie WordPress
  • Rýchla a komplexná podpora zákazníkov
  • 99,98% dostupnosti

Nevýhody SiteGround

  • Drahšie ako jeho konkurenti

Výhody GoDaddy Hosting

  • All-in-one pohodlie hostenia, webových stránok a registrácie domén prostredníctvom rovnakého poskytovateľa
  • Dodáva sa s celou škálou funkcií v cene
  • 99,98% dostupnosti

Nevýhody GoDaddy Hosting

  • Prísnejšie ceny ako väčšina jej konkurentov
  • Nie je to najcitlivejší systém podpory

Pre podrobnejšie členenie čítajte ďalej. my’Preskúmam všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie medzi týmito dvoma poskytovateľmi.

Funkcie, výkon, & Jednoduchosť použitia

Pri hostovaní existuje viac funkcií než len “hosting,” ver či never. Faktory ako uptime, diskový priestor, správa domén a ďalšie určujú silné služby od subdodávateľov.

Ako hlavné sily na trhu sú SiteGround a GoDaddy bohaté na funkcie. Pokiaľ ide o výkon, tam’je málo na ich oddelenie. Ich príslušná doba prevádzky 99,98% a 99,97% je vynikajúca a rovná sa iba niekoľkým hodinám prestojov ročne..

Pokiaľ však ide o väčšinu funkcií, nižšie môžete vidieť, že tieto dve časti sú takmer identické.

SiteGroundGoDaddyDoména zadarmo

Ovládací panel

Bezplatné zálohy

Miesto na disku

uptime

žiadnyÁno
cPanelcPanel
ÁnoÁno
10GBneobmedzený
99,98%99,97%

Obaja používajú priemyselný štandardný ovládací panel cPanel a oba poskytujú funkčné, aj keď nie strašne atraktívne dashboardy. SiteGround’Pomerne skromný diskový priestor s veľkosťou 10 GB zvyšuje obočie, ale nezabudnite, že väčšina stránok sa ani tak nedostane do blízkosti svojich čiapok.

GoDaddy nie je’t iba hostiteľská spoločnosť – pôsobia aj v oblasti registrácie domén a vytvárania webových stránok. Z tohto dôvodu môžu obsahovať bezplatné funkcie, ktoré SiteGround musí pridať navrch. Hostingové plány s GoDaddy prichádzajú s bezplatnou doménou a pomerne sofistikovaným tvorcom webových stránok. Praktické, ak chcete všetko na jednom mieste.

Pre tvorbu webových stránok SiteGround integruje SiteBuilder, ktorý je funkčný, ale zďaleka najlepší. Ak však plánujete používať pokročilejšie systémy na správu obsahu, ako sú WordPress alebo Drupal, SiteGround’Integrácia je vynikajúca.

SiteGround sa zameriava na svoje podnikanie na lokalitách náročnejších na zdroje a ponúka vlastné ‘podnik’ plány pre tých, ktorí majú mesačný rozpočet 2 000 dolárov +. Ak ty’v tejto skupine, srdečne blahoželáme. Ak nie, naše sympatie.

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako sa stať online ako maloobchod alebo firma?

Pozrite si našu recenziu najlepšieho elektronického softvéru z roku 2019

SiteGround vs GoDaddy – Funkcie, výkon, & Jednoduché použitie: Verdikt

GoDaddy má lepšie vlastnosti ako SiteGround. SiteGround je lepšie prispôsobený pre veľké stránky náročné na zdroje. Má výkonnejšie a technické vlastnosti ako GoDaddy. GoDaddy má však zahrnutú aj registráciu domén a vytváranie webových stránok. Toto pohodlie všetko v jednom môže’nenájdete ho v SiteGround a dáva GoDaddyu celkovú výhodu.

Ktorá má lepšiu integráciu WordPress?

Podľa WordPress.org, mnohí považovaní za vedúce autority na WordPress.org, Bluehost, DreamHost a SiteGround sú “niektoré z najlepších a najjasnejších svetov hostenia.” my’nebudem sa hádať inak (hoci si myslíme, že Bluehost je najlepší z partia).

Dôkaz’s v pudingu. SiteGround spravuje aktualizácie WordPress a poskytuje podporu pre pokročilejšie funkcie ako WP-Cli. SiteGround tiež ponúka inštaláciu jedným kliknutím, zatiaľ čo inštalácie GoDaddy trvajú až 24 hodín, kým sa prejavia. to’Je to malý rozdiel vo veľkej schéme vecí, ale zdôrazňuje to, ako oveľa vážnejšie SiteGround berie hosting WordPress. GoDaddy začiarkava všetky základné políčka, ale nemá’Nechcem ísť ďalej míľu ako SiteGround.

To všetko hovorilo: GoDaddy’s Plány WordPress sú omnoho lacnejšie ako SiteGround’s, a pre základné stránky, ktoré’všetko, na čom naozaj záleží. Akonáhle je spustený a spustený jednoduchý web WordPress’je takmer nepodstatné, kto ste’s hosťovaním znova.

SiteGround vs GoDaddy – integrácia WordPress: Verdikt

SiteGround je pre WordPress lepší ako GoDaddy. Odporúča sa ako jeden z troch najväčších poskytovateľov webhostingu prostredníctvom samotného programu WordPress. SiteGround je tu krém plodiny. SiteGround je drahší ako GoDaddy, ale dostanete to, za čo platíte: ponúka inštaláciu jedným kliknutím, pokročilé funkcie a automatické aktualizácie.

Podpora SiteGround vs. podpora GoDaddy

Daný serverGround’s technickým zameraním, dáva zmysel, že sú’d) majú vynikajúcu podporu pre GoDaddy. Poskytujú však telefonickú a chatovú podporu, ako aj komplexné vedomostné centrá.

SiteGroundGoDaddyChat 24/7

Telefón 24/7

Znalostné centrum

lístky

ÁnoÁno
ÁnoÁno
ÁnoÁno
Ánožiadny

SiteGround vyniká tým, že má technické lístky, ktoré vám umožňujú získať personalizovanú profesionálnu podporu pre akékoľvek problémy, ktoré vás’znova.

Lístky sú skutočne užitočnou voľbou pre komplikovanejšie technické problémy a pre SiteGround’s 10-minútová záruka na odpoveď je vzácnosť.

SiteGround vs GoDaddy – Podpora: Verdikt

SiteGround porazil GoDaddyho v pomoci a podpore. Obe ponúkajú širokú škálu, od znalostných stredísk po telefonickú pomoc, ale SiteGround porazil GoDaddy s možnosťou výberu vstupeniek na technickú podporu. GoDaddy môže’nedržte sviečku pre SiteGround’s 10-minútový čas odozvy.

stanovenie ceny & Hodnota za peniaze

Porovnávanie cien dvoch poskytovateľov, ako sú SiteGround a GoDaddy, môže byť zložité, keďže sú’v konečnom dôsledku zacieľujú na rôznych ľudí. Štartovacie plány s oboma poskytovateľmi sú super dostupné – iba 2 alebo 3 doláre za zdieľaný hosting.

Ako vidíte nižšie, je to tak’Keď sa posuniete smerom hore, plány sa ukážu ako rozdiely.

Mesačné sadzby

Zdieľaný hosting je najlacnejším plánom, ktorý ponúkajú GoDaddy aj SiteGround. SiteGround’s 3,95 dolárov – 11,95 dolárov mesačný plán poskytuje dostatok funkcií na podporu až 10 000 mesačných návštevníkov. Choď oci’s 2,99 dolárov – 12,99 dolárov mesačný plán obsahuje bezplatnú doménu.

SiteGroundGoDaddyZdieľaný hosting

Hosting WordPress

Hosting VPS

Dedikovaný hosting

Cloud hosting

3,95 dolárov – 11,95 dolárov2,99 – 12,99 dolárov
3,95 dolárov – 11,95 dolárov4,99 dolárov – 24,99 dolárov
19,99 – 74,99 dolárov
269 ​​- 729 dolárov89,99 dolárov – 179,99 dolárov
80 – 240 dolárov

Plány SiteGround sú navrhnuté tak, aby zvládli viac namáhania ako GoDaddy’s. my’hovorím stovky tisíc návštevníkov mesačne, dokonca milióny. Avšak, nové stránky don’Nepotrebujem túto infraštruktúru. Choď oci’s plány miernejšie zväčšiť, čo považujeme za plus, pokiaľ ide o tvorbu cien.

Kedykoľvek sa pozrieme na tvorbu cien, myslíme si to’Je dôležité objasniť, že to, čo vy’vidieť je medvedie minimum každého plánu – bez prídavkov a plán, ktorý’s často tri roky platené vopred. Zahrajte si pár funkcií alebo sa zaregistrujte na kratšiu zmluvu a môžete očakávať, že každý mesiac zaplatíte najmenej o niekoľko dolárov viac..

Obaja poskytovatelia ponúkajú 30-dňové záruky vrátenia peňazí, takže tam’s veľmi nízkym rizikom viazania sa na zákazku’neslúži vašim potrebám.

Ohromení všetky peniaze matematiky?

Žiadne obavy, my’Napísali sme úplné rozdelenie nákladov na hosting webových stránok.

SiteGround vs GoDaddy – ceny & Hodnota za peniaze: verdikt

SiteGround ponúka lepšiu hodnotu za peniaze ako GoDaddy. Aj keď služba SiteGround vo všeobecnosti obsluhuje väčšie webové stránky ako GoDaddy, je to’je skvelý poskytovateľ, ktorý môžete použiť, ak vy’znovu sa snažím investovať. GoDaddy, na druhej strane, jednoducho môže’t súťažiť s cenami svojich rovesníkov v menšej hre.

SiteGround vs GoDaddy Hosting: Záver

to’S týmito dvoma je to trochu zložitejšie. Ak dvaja poskytovatelia hostenia súťažia o rovnaký druh podnikania, je to ono’Je celkom jednoduché zistiť, čo je lepšie. Ale keď oni’ak sa líšia od stránok SiteGround a GoDaddy, otázka skutočne leží na vás. GoDaddy je vhodný pre začiatočníkov; na druhej strane, SiteGround zvládne rozsiahle operácie.

GoDaddy má úžasné funkcie a všestranné pohodlie pri hostovaní, vytváraní webových stránok a registrácii domén na jednom mieste, zatiaľ čo SiteGround ponúka bezkonkurenčnú podporu zákazníkov, bezproblémovú integráciu WordPress a lepšiu hodnotu za peniaze ako GoDaddy.

Keď príde na to, myslíme si SiteGround je silnejšou možnosťou ako GoDaddy, pretože funkcia SiteGround môže vašu stránku posunúť na ďalšiu úroveň – nech je táto úroveň akákoľvek. Chcete seriózny technický sval s podporou na svetovej úrovni? SiteGround’s jedným z najlepších v okolí.

oni’obaja vynikajúci poskytovatelia, len sa ubezpečte’opäť pre vás vynikajúci.

SiteGround vs GoDaddy: FAQ

Je funkcia SiteGround alebo GoDaddy lepšia pre môj web WordPress?

Rozhodne SiteGround. Samotné WordPress odporúča SiteGround ako jedného z najlepších poskytovateľov hostingu webových stránok WordPress. Inštalácia jedným kliknutím, automatické aktualizácie a podpora pokročilejších funkcií ukazujú, že program SiteGround pre svojich používateľov systému WordPress ide o kilometer ďalej..

GoDaddy je lacnejší ako SiteGround, ale myslíme si to’oplatí sa zaplatiť príplatok za SiteGround’s špeciálne zaobchádzanie.

Naším najlepším odporúčaným poskytovateľom hostingu je Bluehost – pozrite si naše porovnania SiteGround vs Bluehost a zistite, ktorý z nich by ste si mali vybrať.

Ak chcete vidieť ďalšie možnosti hostenia vášho webu WordPress, prečítajte si náš článok o Najlepšie poskytovateľa hostingu WordPress, alebo si prečítajte celú našu recenziu programu SiteGround, aby ste lepšie preskúmali jej funkcie WordPress.

Je služba SiteGround alebo GoDaddy lepšia pre malé podniky?

GoDaddy sa lepšie hodí pre menšie podniky. Má cenovo dostupnejšie cenové plány, pretože’je zameraná viac na každodenných používateľov.

SiteGround sa viac zameriava na väčšie a rozvinutejšie weby. Má viac technických schopností a lepšiu podporu, ale to sa odráža v jeho cenách, ktoré môžu odložiť malú firmu do rozpočtu.

Ak chcete nájsť najlepších troch poskytovateľov pre svoju malú firmu, prečítajte si našu recenziu najlepších webhostingov pre malé podniky, aby ste našli perfektný zápas..

Sú SiteGround a GoDaddy najlepší poskytovatelia hostingu?

SiteGround a GoDaddy sú predné značky, ktoré si získali reputáciu. Keď sme však uskutočnili výskum najlepších poskytovateľov hostingu, neurobili to’neprišli priamo na začiatok zoznamu.

Pozrite si naše členenie najlepších hostiteľov v našej recenzii najlepších poskytovateľov webhostingu, aby ste videli, ako porovnávajú GoDaddy a SiteGround s konkurenciou..

Chcete ešte viac informácií? Pozrite sa na našu úplnú recenziu spoločnosti Bluehost a zistite, prečo si získala najvyššie miesto, alebo si prečítajte našu podrobnú recenziu hostgátora a zistite, prečo je na druhom mieste..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me