Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok

Táto porovnávacia tabuľka nástroja na tvorbu webových stránok vám pomôže nájsť správneho nástroja na vytváranie webových stránok tým, že vám umožní porovnať funkcie, ktoré sú pre vás dôležité.


Táto porovnávacia tabuľka nástroja na tvorbu webových stránok vám umožňuje porovnávať kľúčové funkcie, ktoré sú dôležité, a nájsť najlepšie riešenie na vytvorenie vašej webovej stránky. Funkcie a hodnotenia sú založené na rozsiahlych testoch, spätnej väzbe a dlhoročných skúsenostiach.

Porovnať tvorcov webových stránok

Wix Squarespace Weebly Site123 Choď oci 1&1 IONOS

 • Wix 4,7 / 5
 • Štvorcový priestor 4.3 / 5
 • Weebly 4,1 / 5
 • Site123 4/5
 • GoDaddy 3.8 / 5
 • 1&1 IONOS 3.6 / 5

Aktualizujte staviteľov logo wix Wix logo štvorca Squarespace weebly_logotype Weebly site123 top free free website builder logo Site123 godaddy logo Choď oci 1 a 1 logo IONOS 1&1 IONOS Celkové hodnotenie

4,7 z 5

4.3z 5

4,1 z 5

4 z 5

3,8 z 5

3.6 z 5

Najlepšie pre ocenenie Najlepší celkový staviteľ Sen pre kreatívy Najlepší pre malé firmy Živý chatbot, ktorý je najrýchlejší na zostavenie najlepšie pre podniky s bielym golierom Jednoduché použitie 4.3 3.3 3.3 4 3.7 3.5 Webové stránky poháňané Dizajn motívov 110m 2m 40m 8m 80k 14k 5 5 4 3 5 1 Responzívne témy Mobilný editor Flexibilita dizajnu 3.6 4.6 3.9 2.9 3.8 2.3 Asistent dizajnu Cenové plány skúšobná verzia zdarma Plán zadarmo Počet plánov 6 4 4 4 4 4 Vstupný plán (mesačne)

 • $ 13
 • $ 12
 • $ 5
 • $ 10.8
 • $ 10
 • $ 7

Najobľúbenejšie (mesačne)

 • $ 22
 • $ 12
 • $ 12
 • $ 10.8
 • $ 15
 • $ 10

Ponúka bezplatnú vlastnú doménu Zabezpečenie SSL Kontrola SEO 5 4 5 1 4 4 Export webových stránok Obnoviť webovú stránku E-mailová služba Mobilné aplikácie Viac editorov Funkcionality Blogovanie 4 5 5 3 2 4 Elektronický obchod Tvorca bulletinu Tvorca členstva E-mail podpory telefón Live chat forum Vedomostná základňa Celkové hodnotenie

4,7 z 5

4.3z 5

4,1 z 5

4 z 5

3,8 z 5

3.6 z 5

návšteva
Navštívte Wix
Štvorpriestorová návšteva
Weebly Visit
Site123 Navštívte
GoDaddy Visit
1&1 IONOS Chcete sa dozvedieť viac? Pozri náš prehľad Wix Pozri náš prehľad Squarespace Pozri náš prehľad Weebly Pozrieť náš posudok Site123 Pozri náš posudok GoDaddy Pozri náš 1&1 recenzia IONOS Pridať celkové hodnotenie staviteľa Čo to je?

Naše celkové hodnotenia sú založené na priemernom skóre všetkých kombinovaných hodnotení.

Prečo na tom záleží?

Naše skóre vám poskytne prehľadný prehľad toho, ktorá služba vám ponúka najlepšie funkcie, hodnotu a ďalšie.

Porovnanie wix 4,7 / 5 štvorcový priestor 4,3 / 5 weebly 4,1 / 5 site123 4/5 godaddy 3,8 / 5 11 3,6 / 5 Zatvoriť Najlepšia cena Čo to je?

Zistite, pre ktoré oblasti tvorby webových stránok sú naši odporúčaní stavitelia najlepší

Prečo na tom záleží?

Naše ceny „Najlepšie pre“ vyzdvihujú staviteľov, ktorí vynikajú v oblastiach, ktoré sú pre našich čitateľov najdôležitejšie. Ak neviete, kde začať, tieto ceny by vám mali pomôcť rýchlo identifikovať staviteľa, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Porovnanie wix Najlepší celkový staviteľ štvorcový priestor Sen pre kreatívy weebly Najlepšie pre malé firmy site123 Live Chatbot Whiz godaddy Najrýchlejšie zostavenie 11 najlepších pre podniky s bielym golierom Zavrieť Ľahké použitie Čo to je?

Povie vám, aké ľahké a intuitívne je použitie každého staviteľa.

Prečo na tom záleží?

Necítite istotu okolo technológie by vám nemalo brániť v tom, aby ste mali webovú stránku! Hodnotili sme každého staviteľa podľa toho, aké ľahké je vyzdvihnúť a používať, takže viete, koľko kriviek učenia má každý. Prečo tráviť hodiny zisťovaním, ktorý staviteľ je vhodný pre vaše zručnosti, keď sme vám zachránili problémy?

Porovnanie wix 4,3 / 5 štvorcový priestor 3,3 / 5 weebly 3,3 / 5 site123 4/5 godaddy 3,7 / 5 11 3,5 / 5 Zatvoriť webové stránky Čo to je?

Aktuálny počet webových stránok poháňaných jednotlivými staviteľmi.

Prečo na tom záleží?

Pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, naozaj si myslíme, že čím viac používateľov má platforma, tým lepšie je to pravdepodobne. Premýšľajte o tom ako o reštaurácii – ak by niesla dobré jedlo, nikto by tam nejedol! Tvorca webových stránok je rovnaký – ak by nebolo dobré ho používať, nikto by ho nepoužil.

Porovnávacia wix 110 m 110 miliónov štvorcových metrov 2 m 1+ milión weebly 40m 40 miliónov stránok123 8m 8 miliónov godaddy 80k 80 tisíc 11 14 tis 14 000 blízkych motívov Čo to je?

Téma definuje vzhľad a rozloženie vašich stránok (ale nie obsah).

Prečo na tom záleží?

Mať široký výber skvelo vyzerajúcich tém na výber je skutočne užitočné pri navrhovaní vašich webových stránok. Nielenže vám pomôže rýchlo a ľahko vytvoriť skvele vyzerajúci web, ale môžete si ľubovoľne prispôsobiť alebo upraviť ľubovoľné motívy, aby ste si skutočne vytvorili svoj vlastný dizajn..

Porovnávacia wix 5/5 501 skvelých šablón, z ktorých si môžete vybrať. štvorcový priestor 5/5 81 šablón, z ktorých si môžete vybrať. weebly 4/5 site123 3/5 godaddy 5/5 20 šablón, z ktorých si môžete vybrať z podpory viac ako 1 500 odvetví. 11 1/5 Zatvorte responzívne témy Čo to je?

Responzívne témy automaticky upravujú veľkosť vášho webu, takže vyzerajú skvele na rôznych veľkostiach obrazovky + zariadeniach, ako sú smartfóny a tablety.

Prečo na tom záleží?

Premýšľajte o tom, ako často prehľadávate internet v telefóne – je toho veľa, však? Teraz premýšľajte o tom, koľko ďalších ľudí práve prehľadáva internet na mobilnom zariadení. Mať prístup k responzívnym šablónam pomáha zaistiť, aby vaše webové stránky vyzerali skvele kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Porovnávacia wix Šablóny spoločnosti Wix sú prístupné skôr pre mobilné zariadenia, než úplne reagujú, ale neustále sa vylepšujú. Súčasné prvky klasifikované ako responzívne sú: galérie; textové prúžky & stĺpy; prezentácií; horizontálne menu; a výber aplikácií Wix. Úplný zoznam nájdete tu Všetky témy programu Squarespace reagujú na mobil, takže váš web bude vyzerať skvele na rôznych mobilných zariadeniach. Weebly Všetky šablóny spoločnosti Weebly majú zobrazenie optimalizované pre mobilné zariadenia a väčšina z nich teraz plne reaguje, čo je vynikajúce na udržanie dizajnu vašich stránok na rôznych zariadeniach. site123 Choď oci GoDaddy ponúka citlivé témy vo všetkých svojich plánoch. 11 Zatvorte aplikáciu Mobile Editor Čo to je?

Editor, ktorý vám umožňuje špecificky upravovať spôsob, akým sa vaše webové stránky zobrazujú na mobilných zariadeniach.

Prečo na tom záleží?

Ak nemáte responzívnu tému, ďalšou najlepšou možnosťou je mobilný editor. Vaše stránky sa nemusia automaticky optimalizovať pre rôzne veľkosti obrazovky, ale aspoň budete môcť svoj web vylepšiť tak, aby vyzeral dobre na cestách a aby vaši návštevníci boli v interakcii..

Porovnávacia wix Wix poskytuje mobilný editor, takže si môžete upraviť vzhľad svojho webu návštevníkom, ktorí ich prehliadajú na cestách. Squarespace Weebly site123 Choď oci 11 Zatvorte flexibilitu dizajnu Čo to je?

Poskytuje vám predstavu o tom, ako môžete slobodne usporiadať rozloženia a prispôsobovať vzhľad svojich stránok.

Prečo na tom záleží?

Tvorcovia webových stránok sa líšia v miere slobody drag-and-drop, ktorú poskytujú. Vedieť, ako flexibilný je staviteľ, vám môže z dlhodobého hľadiska ušetriť veľa času a úsilia. Ak chcete iba jednoduchý web, možno nebudete chcieť používať staviteľa s vysokou úrovňou flexibility. Aj keď ste po zložitejšom, flexibilnejšom a univerzálnejšom, tým lepšie!

Porovnanie wix 3,6 / 5 štvorcový priestor 4,6 / 5 weebly 3,9 / 5 site123 2,9 / 5 godaddy 3,8 / 5 11 2,3 / 5 Zatvoriť Asistenta pri návrhu Čo to je?

Niektorí tvorcovia webových stránok majú nástroje, ktoré vám pomôžu vytvoriť prvý koncept vašej webovej stránky a automaticky vložiť obsah.

Prečo na tom záleží?

Vďaka vstavanej podpore a dizajnu s podporou AI môžete získať veľkú pomocnú ruku, ak ste v oblasti vytvárania webových stránok nováčikom. Nie ste si istí, ako najlepšie navrhnúť svoje webové stránky? Alebo chcete niečo rýchlo získať online? Táto služba „do-it-for-you“ môže byť záchranca, ak nemáte dostatok času alebo ak hľadáte inšpiráciu.

Porovnávacia wix Wix ADI (Artificial Design Intelligence) je program, ktorý sa správa ako pomocník pri navrhovaní. Jednoducho odpoviete na niekoľko otázok a Wix ADI automaticky vytvorí prvý koncept návrhu vašej webovej stránky a vloží obsah. Po dokončení pôvodného konceptu služby Wix ADI môžete pokračovať v úpravách svojich webových stránok. Squarespace Weebly site123 Site123 je určený pre ADI. Možno nebudete mať rovnakú úroveň kreatívnej kontroly, akú poskytujú iní stavitelia, ale sú ideálni pre tých, ktorí potrebujú rýchlo web. Choď oci GoDaddy je určený pre ADI. Možno nebudete mať rovnakú úroveň kreatívnej kontroly, akú poskytujú iní stavitelia, ale sú ideálni pre tých, ktorí potrebujú rýchlo web. 11 Zatvorte skúšobnú verziu zdarma Čo to je?

14-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Prečo na tom záleží?

Mať prístup k bezplatnej skúšobnej verzii vám umožní vziať si na vyskúšanie autoservisy pred rozhodnutím, či je to pre vás to pravé. Je to najlepší spôsob, ako spoznať tvorcu webových stránok skôr, ako mu venujete čas, energiu a peniaze.

Porovnávacia wix Squarespace 2-týždňová bezplatná skúšobná verzia. Weebly site123 Choď oci 1 mesiac bezplatnej skúšobnej verzie. 11 Zavrieť plán zadarmo Čo to je?

Program bezplatného predplatného.

Prečo na tom záleží?

Mať prístup k bezplatnému plánu vám umožní vziať si svojho tvorcu webových stránok na skúšobnú jazdu a potom sa rozhodnúť, či je to pre vás to pravé. Je to najlepší spôsob, ako spoznať tvorcu webových stránok skôr, ako mu venujete čas, energiu a peniaze.

Porovnávacia wix Zadarmo plánovaný štvorcový priestor Weebly Plán zadarmo k dispozícii site123 Voľný plán k dispozícii godaddy 11 Zatvoriť Počet plánov Čo to je?

Počet rôznych platených programov predplatného ponúkaných jednotlivými staviteľmi.

Prečo na tom záleží?

Čím väčší je výber plánov, tým lepšie si môžete prispôsobiť svoje predplatné vašim potrebám.

Porovnávacia wix 6 Ročný plán Cena / mesiac:
Combo – 11,00 USD,
Neobmedzený – 14,00 dolárov,
Obchodné základné – 20,00 dolárov,
Neobmedzené podnikanie – 25,00 USD,
VIP – 29,00 dolárov,
Obchodné VIP – 35,00 dolárov štvorcový priestor 4 weebly 4 Ročný plán Cena / mesiac:
Štartér – 8,00 dolárov,
Pro – 12,00 USD,
Podnikanie – 25,00 USD,
Výkon – 38,00 dolárov site123 4 Ročný plán Cena / mesiac:
Základné – 10,80 dolárov,
Rozšírené – 16,80 dolárov,
Profesionálny – 22,80 dolárov,
Zlato – 28,80 dolárov godaddy 4 Ročný plán Cena / mesiac:
Osobné – 5,99 dolárov,
Podnikanie – 9,99 USD,
Business Plus – 14,99 dolárov,
Internetový obchod – 29,99 dolárov
11 4 Ročný cenový plán / mesiac:
Základné – 7 dolárov,
Podnikanie – 10 USD,
Pro – 20 dolárov,
Pro (elektronický obchod) – 30 USD
Zavrieť vstupný plán (mesačne) Čo to je?

Náklady na najlacnejší cenový plán každej služby. Upozorňujeme, že ide o bežné ceny – väčšina poskytovateľov ponúka nové zľavnené sadzby pre nových zákazníkov, tieto sa však budú vzťahovať iba na počiatočné obdobie registrácie. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránkach každého hostiteľa.   

Porovnávacia wix

 • $ 13

Štvorcový priestor pre kombinovaný plán

 • $ 12

Weebly

 • $ 5

Starter Plan site123

 • $ 10.8

Základný plán godaddy

 • $ 10

Osobný plán 11

 • $ 7

Základný plán Zatvoriť Najobľúbenejšie (mesačne) Čo to je?

Mesačná cena najobľúbenejšieho plateného programu každého staviteľa (na základe ročného predplatného).

Prečo na tom záleží?

To zdôrazňuje plán, ktorý vyhovuje potrebám väčšiny ľudí a čo by to stálo. Ak si nie ste istí, aké presne sú vaše potreby, potom je dobré zvoliť si najpopulárnejší plán. Je to tiež najbližšie k priamemu porovnaniu cien medzi staviteľmi, ktoré získate.

Porovnávacia wix

 • $ 22

Neobmedzený štvorcový priestor plánu

 • $ 12

Osobný plán weebly

 • $ 12

Stránka Pro Plán123

 • $ 10.8

Základný plán godaddy

 • $ 15

Business Plus plán 11

 • $ 10

Podnikateľský plán zatvorí bezplatnú vlastnú doménu Čo to je?

Vlastná doména vám umožňuje prispôsobiť webovú adresu alebo adresu webových stránok (napr. Www.mycustomdomain.com)..

Prečo na tom záleží?

Niektorí tvorcovia webových stránok vám pri registrácii do jedného zo svojich prémiových plánov ponúkajú bezplatnú vlastnú doménu. Vlastná (a personalizovanejšia) doména nielenže váš web vyzerá legitímne, ale môže vám tiež pomôcť vyniknúť a stať sa viac nezabudnuteľnými aj pre používateľov! Sakra, je oveľa pravdepodobnejšie, že klikneš na www.mycoolsite.com ako www.mycoolsite.weebly.com – nie? Ak sa chcete dozvedieť viac o názvoch domén, prečítajte si nášho sprievodcu názvami domén (Sprievodca názvami domén)..

Porovnávacia wix Wix vám poskytuje zadarmo doménové meno, ak sa zaregistrujete do svojich plánov Combo alebo vyšších. Squarespace Weebly Weebly vám poskytuje bezplatnú vlastnú doménu pri registrácii do plateného programu a jeho platení ročne. site123 Choď oci 11 Zatvorte zabezpečenie SSL Čo to je?

Protokol SSL (Secure Sockets Layer) šifruje spojenie medzi vašim webovým serverom a návštevníkom, zvyšuje súkromie a chráni vás online. Tvorca vašich webových stránok to spraví za vás.

Prečo na tom záleží?

Mať šifrovaný web nielen chráni vás a vašich používateľov, ale môže tiež zvýšiť mieru konverzie elektronického obchodu, pretože vaši zákazníci budú dôverovať tomu, že ich súkromné ​​údaje sú s vami bezpečné. Môže to tiež zvýšiť vaše SEO a hodnotenie, pretože zabezpečené stránky vyzerajú na Google a ďalšie vyhľadávače priaznivo.

Porovnávacia wix Bezplatné certifikáty SSL vo všetkých plánoch. Squarespace https://www.websitebuilderexpert.com/go/squarespace-squarespacechartsslFree SSL certifikáty vo všetkých plánoch. Weebly Bezplatné certifikáty SSL poskytované vo všetkých programoch vrátane bezplatných programov. site123 Choď oci Certifikáty SSL zahrnuté iba pre plány Business, Business Plus a Online Store. 11 Zatvorte kontrolu SEO Čo to je?

Schopnosť ovládať SEO na vašom webe (Search Engine Optimization) vám pomáha vylepšiť váš web, aby sa zlepšila jeho viditeľnosť online a v rebríčku vyhľadávačov.

Prečo na tom záleží?

Lepšia kontrola nad SEO na vašom webe je vynikajúci spôsob, ako vylepšiť hodnotenie vyhľadávacieho nástroja, zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok, zvýšiť predaj a zvýšiť reputáciu online na vašom webe. Je to nevyhnutná súčasť skladačky online úspechu.

Porovnávacia wix 5/5 Wix SEO Wiz je zabudovaný do vášho editora a môže vám pomôcť optimalizovať vaše stránky pre vyhľadávače. Môžete tiež prispôsobiť názvy a adresy URL webových stránok (adresy webových stránok), aby vyhľadávacie nástroje lepšie porozumeli účelu vašich stránok. Wix je osobitne zdôraznený v Pokynoch pre správcov webu Google (vedľa WordPress) a odpovedá na častú otázku, či je Wix priateľský k vyhľadávacím nástrojom. štvorcový priestor 4/5, zvyčajne 5/5 Weebly má vo svojom editore zabudovanú možnosť SEO. Umožňuje vám upraviť popisy vašich stránok a stránok, ako aj pridať kľúčové slová zamerané na pomoc, aby vyhľadávacie nástroje mohli kategorizovať váš web. Nie je to však také hĺbkové ako Wix alebo Squarespace. site123 1/5 godaddy 4/5 GoDaddy umožňuje optimalizáciu SEO pre názvy stránok a ďalšie v plánoch Business, Business Plus a Online Store 11 4/5 Zatvoriť Exportovať web Čo to je?

Umožňuje exportovať vaše webové stránky z nástroja na tvorbu a presunúť ich na inú platformu.

Prečo na tom záleží?

Vami vybraný staviteľ nie je pre vás z dlhodobého hľadiska vhodný. Takže namiesto vytvorenia novej webovej stránky od začiatku môže byť užitočné exportovať existujúcu webovú stránku a zobrať ju inde. Poznámka: Toto však neponúkajú všetci stavitelia, a ak áno, môže sa vám zdať, že je obmedzené na určité stránky alebo typy súborov..

Porovnávacia wix Nemôžete exportovať webovú stránku Wix. Squarespace Štvorcový priestor umožňuje exportovať určitý obsah z vašich webových stránok na použitie na WordPress. Weebly Weebly vám umožňuje exportovať kódy HTML / CSS na použitie s iným hostiteľom. Nemôžete však exportovať všetko a svoje stránky budete musieť upraviť sami. site123 Choď oci 11 Zatvorte Obnoviť webovú stránku Čo to je?

Ak sa niečo pokazí, máte možnosť obnoviť predchádzajúcu verziu svojho webu zo zálohy.

Prečo na tom záleží?

Vždy je dobré mať zálohu (verte nám, hovoríme tu zo skúsenosti!). Ak urobíte chybu alebo omylom odstránite stránku, môžete vám ušetriť hodiny.

Porovnávacia wix Wix vám umožňuje ukladať neobmedzené verzie vašich webových stránok pomocou funkcie „História stránok“. To znamená, že môžete kedykoľvek obnoviť celý svoj web, dokonca aj týždne po tom, čo ste urobili chybu. Squarespace Štvorcový priestor umožňuje obnoviť odstránené stránky & príspevky do blogu do 30 dní po ich odstránení. Weebly Weebly vám umožňuje vrátiť späť zmeny, ale akonáhle opustíte editor alebo publikujete svoje webové stránky, nemôžete vrátiť späť žiadne zmeny. Ak ste omylom odstránili svoje webové stránky alebo stránky, budete musieť spoločnosti Weebly poslať e-mailom & počkajte, kým obnovia vymazania. Takže na rozdiel od Wix alebo Squarespace nemôžete svoje vymazania okamžite obnoviť. site123 Choď oci Tvorca webových stránok GoDaddy vám umožňuje vytvoriť až päť záloh vašich webových stránok. Ak sa niečo pokazí, môžete ich použiť na obnovenie svojich stránok. 11 1&1 IONOS vám umožňuje kedykoľvek vytvoriť zálohu. Všetko sa tiež automaticky zálohuje pri každom kliknutí na publikovanie. Zatvorte e-mailovú službu Čo to je?

E-mailové služby vám umožňujú nastaviť e-mailovú adresu pomocou vašej osobnej domény. Prečo je to dôležité?

Vďaka e-mailovej adrese prepojenej s vašou doménou budete vyzerať profesionálnejšie. Pomáha tiež, aby sa všetky odoslané e-maily javili ako legitímnejšie.

Porovnávacia wix Personalizovanú e-mailovú adresu pre svoju doménu je možné získať prihlásením sa na partnerstvo spoločnosti Wix so spoločnosťou G Suite od spoločnosti Google (5 $ / mesiac na používateľa). Iba na prémiových plánoch. Squarespace Vlastnú e-mailovú adresu pre svoju doménu môžete vytvoriť prostredníctvom partnerstva spoločnosti Squarespace so spoločnosťou G Suite od spoločnosti Google ($ 5 / mesiac na používateľa). Iba na prémiových plánoch. Weebly Vlastnú e-mailovú adresu pre svoju doménu môžete vytvoriť prostredníctvom partnerstva spoločnosti Weebly so spoločnosťou G Suite od spoločnosti Google ($ 5 / mesiac na používateľa). Iba na prémiových plánoch. site123 SITE123 má zabudovanú e-mailovú službu. Môžete si vytvoriť svoju vlastnú poštovú schránku súvisiacu s doménou, pričom kdekoľvek medzi 2 až 10 bezplatnými poštovými doménami závisí od plánu, ktorý sa rozhodnete použiť. Choď oci Na osobný plán GoDaddy a vyššie môžete získať vlastný e-mail prepojený s adresou vašej domény. Na základe osobného plánu dostanete od prvého úradu Office 365 vlastný e-mail. 11 1&1 IONOS má svoju vstavanú e-mailovú službu s e-mailovými adresami a doménou zahrnutou vo všetkých prémiových plánoch. Zatvorte mobilné aplikácie Čo to je?

Vďaka mobilnej aplikácii môžete spravovať svoje stránky alebo internetový obchod na cestách.

Prečo na tom záleží?

Ľahko použiteľná a spoľahlivá mobilná aplikácia je výkonnou funkciou, ak chcete vytvoriť svoj web a zverejniť obsah na cestách. Či už ste cestujúcim blogerom zameraným na lietadlá alebo robíte dôležitú aktualizáciu domovskej stránky pri dochádzaní do práce, vďaka mobilným aplikáciám je pre vás veľmi pohodlné zostať na vrchole svojho webu..

Porovnávacia wix Wix má mobilnú aplikáciu, kde môžete vytvárať a spravovať blogové príspevky, spravovať svoj internetový obchod (sledovať objednávky, pridávať / upravovať produkty, dostávať oznámenia o predaji), komunikovať s vašimi návštevníkmi (dostávať upozornenia pri prijatí správy, keď si niekto rezervuje schôdzku atď.), alebo dokonca začnite live chatovať s vašimi návštevníkmi, keď sú na vašich webových stránkach! Wix má tiež mobilnú aplikáciu pre funkciu spravodajcu (aplikácia Wix ShoutOut), ktorá vám umožňuje vytvoriť si bulletin priamo na vašom mobilnom zariadení a odoslať ho predplatiteľom. Squarespace Squarespace má päť mobilných aplikácií. Analytics vás udrží nad základnými metrikami webových stránok, na ktorých vám záleží. Obchod vám umožňuje prevádzkovať váš internetový obchod na cestách, blog vám ponúka nástroje, ktoré potrebujete na písanie, úpravu a uverejňovanie príspevkov na viacerých webových stránkach. Portfólio vám umožňuje synchronizovať galérie a prenášať vaše Kreatívna práca s vami a Poznámka vám pomôžu zachytiť chvíle inšpirácie pre neskoršie použitie. Weebly Aplikácia Weebly vám umožňuje zostaviť celý web (pomocou aplikácie iPad), písať blogové príspevky, spravovať komentáre, sledovať návštevnosť a spravovať produkty. & získať oznámenia o predaji pre svoj internetový obchod (pomocou iPhone) & Aplikácia pre Android). S aplikáciou iPad môžete dokonca vytvoriť web Weebly offline (bez pripojenia na internet), takže môžete pracovať kdekoľvek. site123 Choď oci 11 1&1 Mobilná aplikácia IONOS vám umožňuje priamo upravovať váš „MyWebsite“ a analyzovať návštevníkov vašich stránok. Môžete tiež sledovať svoje faktúry a vstúpiť do centra pomoci. Zatvorte viac editorov Čo to je?

Táto funkcia vám umožňuje nastaviť viac profilov editorov pre svoju webovú stránku a riadiť ich úroveň prístupu.

Prečo na tom záleží?

Schopnosť zdieľať pracovné zaťaženie medzi viacerými editormi je nevyhnutnou funkciou, ak máte kolegov alebo tím, alebo ak chcete pomôcť so správou alebo tvorbou vašich stránok. Pre každého editora môžete nastaviť rôzne úrovne prístupu.

Porovnávacia wix Wix vám umožňuje pridať editory s rôznymi úrovňami prístupu, ktoré vám pomôžu spravovať vaše webové stránky. Môžete nastaviť limity, aby niektorí editori nemali prístup ku všetkým častiam vášho webu. Squarespace Weebly Weebly vám umožňuje pridať editorov s rôznymi úrovňami prístupových / oprávňujúcich práv, ktoré vám pomôžu spravovať vaše webové stránky. Môžete nastaviť limity, aby niektorí editori nemali prístup ku všetkým častiam vášho webu. site123 SITE123 vám umožňuje pridať viac editorov, ale každý, komu je udelený prístup, bude mať najvyššie redakčné práva. Choď oci 11 Zatvorte blogovanie Čo to je?

Máte možnosť pridať a udržať si blog na svojej webovej stránke?

Prečo na tom záleží?

Blog vám pomáha vytvárať pravidelný a pútavý obsah, ktorý je vynikajúci na prilákanie návštevníkov a má výhody pre SEO (Google LOVES čerstvý obsah). Blogovanie je skutočne jednoduchý spôsob, ako osloviť potenciálnych a existujúcich cutomérov, etablovať seba alebo svoje podnikanie ako lídra v oblasti priemyslu, spojiť ľudí so svojou značkou a vytvoriť zdieľateľný obsah (kto vie, dokonca by ste mohli urobiť niečo, čo sa stane vírusovým!).

Porovnávacia wix 4/5 Funkcia Wix Blog umožňuje rýchle a ľahké zdieľanie vašich myšlienok online a rozširovanie komunity okolo vašej vášne. štvorcový priestor 5/5 Štvorcový priestor vám umožňuje naplánovať, kedy sa má uverejňovať váš príspevok (takže môžete písať vopred). Môže sa tiež pripojiť & automaticky uverejní váš blogový príspevok na vašom Facebooku & Twitter účty. Program Squarespace má integrovanú integráciu so systémom komentovania Disqus (ak nechcete používať systém komentovania Squarespace) a pre príspevky hostí má podporu viacerých autorov. Pozri Squarespace weebly 5/5 Weebly uľahčuje vytvorenie skvelo vyzerajúceho blogu, spresnenie jeho vlastností SEO (adresy URL, popisy atď.), Plánovanie, kedy zverejňovať príspevky, integrovať komentáre Facebooku alebo Disqus, a dokonca aj upravovať komentáre, aby sa predišlo spamu. Pri blogovaní na webe Weebly získate veľkú flexibilitu. site123 3/5 godaddy 2/5 Blog môžete pridať iba do osobného plánu GoDaddy. 11 4/5 Zatvorte elektronický obchod Čo to je?

Umožňuje vám zmeniť váš web na elektronický obchod a začať predávať produkty. Niektorí stavitelia sú navrhnutí špeciálne s ohľadom na elektronický obchod.

Prečo na tom záleží?

Možnosť spustiť internetový obchod úplne zmenila spôsob, akým nakupujeme a predávame tovar (myslite na Amazon alebo eBay). Spotrebitelia vynakladajú čoraz viac peňazí – ako teda získate kúsok koláča? Možnosť pridať na svoj web funkcie elektronického obchodu vám umožňuje zmeniť váš web na internetový obchod a začať zarábať nejaké peniaze!

Porovnávacia wix Nástroje elektronického obchodu Wix vám môžu pomôcť rýchlo vytvoriť malý internetový obchod. Prístup k ešte výkonnejším nástrojom získate prostredníctvom Wix App Market (naše hodnotenie), čo vám umožňuje skrutkovať sa na výkonných platformách elektronického obchodu, ako sú Shopify (naše hodnotenie) alebo Ecwid. Squarespace Obchodné plány spoločnosti Squarespace uľahčujú spustenie internetového obchodu. Neexistujú žiadne transakčné poplatky, takže vaše zárobky sú vyššie. Existuje široká škála integrácií, z ktorých môžete ťažiť, vrátane (okrem iného) tlače štítkov, inventára + daňových zásuvných modulov, účtovných integrácií, obnovenia opusteného košíka a možnosti vytvárať účty zákazníkov. Weebly Weebly ponúka niekoľko elegantných nástrojov elektronického obchodu, ideálne, ak chcete začať malý internetový obchod ako vedľajší podnik. Poskytuje plne integrovaný nákupný košík, ktorý je pre kupujúcich skutočne výhodný, ako aj bezpečný pokladník, takže podrobnosti o cutomeroch zostanú v bezpečí. Weebly má dokonca nástroje na sledovanie inventára, vďaka ktorým môžete svoj obchod spravovať až po posledný predaj. site123 Choď oci GoDaddy teraz ponúka nástroje elektronického obchodu a tri z jeho platených plánov sú zamerané na online podniky, ktoré chcú predávať tovar. V pláne internetového obchodu môžete prijímať platby PayPal a kreditnými kartami, používať vstavaný nákupný košík, konfigurovať prepravné + daňové sadzby, ponúkať zľavy a spravovať svoje zásoby + objednávky. Plán Online Store tiež ponúka opustené zotavenie košíka, takže minimalizujete riziko straty predaja. 11 Zatvorte Tvorca bulletinu Čo to je?

Umožňuje vám posielať e-maily do databázy používateľov, ktorí sa zaregistrovali na ich prijímanie.

Prečo na tom záleží?

Schopnosť rozposielať informačné bulletiny je rýchly a jednoduchý spôsob, ako zostať v kontakte so svojimi čitateľmi a zákazníkmi. Môžete posielať aktualizácie, správy alebo dokonca propagácie alebo udržiavať svojich sledovateľov v kontakte!

Porovnávacia wix Tvorca spravodajcu spoločnosti Wix sa nazýva Shoutout. Umožňuje importovať e-mailové adresy z vašich e-mailových účtov (Gmail, Outlook, Hotmail atď.) A automaticky vkladať adresy ľudí, ktorí vás kontaktovali, prostredníctvom kontaktných formulárov alebo nákupných objednávok..
Na zachytenie e-mailových adries vašich návštevníkov má Wix lightbox alebo vyskakovaciu funkciu na upútanie pozornosti vašich návštevníkov. Squarespace Integrácia služby Squarespace s programom MailChimp vám umožňuje odosielať informačné bulletiny a spravovať odberateľov.
Aby sme zachytili e-mailové adresy návštevníkov, do bloku Squarespace „Newsletter Block“ pridajte na svoj web možnosť „prihlásiť sa na odber“. Weebly Tvorca bulletinu spoločnosti Weebly sa nazýva Weebly Promote a tiež sa synchronizuje so zoznamom kontaktov v rámci servera Weebly. Služba Weebly’s newsletter je bezplatná, ak na vytváranie svojich webových stránok používate túto platformu. Existujú možnosti, ako inovovať, ak potrebujete zaslať ďalšie funkcie / e-maily. site123 Choď oci GoDaddy poskytuje e-mailový marketing zadarmo s plánmi Business Plus a Online Store. Existuje viac úrovní, na ktoré môžete upgradovať, ak potrebujete predplatiteľom poslať viac pošty. 11 Zatvorte Tvorbu členstva Čo to je?

Umožňuje ľuďom zaregistrovať sa alebo sa zaregistrovať na vašom webe a získať prístup k inak obmedzenému obsahu.

Prečo na tom záleží?

Toto je užitočný nástroj, ak chcete vytvoriť súkromný klub alebo ponúknuť exkluzívny obsah a triedy. Môžete tiež chcieť obmedziť prístup širokej verejnosti, aby sa vaša webová stránka stala exkluzívnejšou.

Porovnávacia wix S Wixom stačí pridať oblasť členov na svoje stránky Wix pomocou editora – je to také jednoduché! Odtiaľ môžete vytvoriť neobmedzený počet členstiev. Squarespace S programom Squarespace môžete na vytvorenie platenej oblasti členstva na svojich webových stránkach použiť bezplatnú natívnu a bezplatnú funkciu predplatného zákazníkom alebo dodatočnú funkciu predplatného na platbách ($ 19). Weebly S programom Weebly môžete mať až 100 členov v Pro Programe alebo neobmedzených členov v obchodnom pláne. Tu vidíte, aké ľahké je pridávať a spravovať. site123 Choď oci S GoDaddy môžete vytvoriť oblasť členstva, ale nemôžete mať stránky chránené heslom. 11 S 1&1 IONOS môžete vytvoriť stránky chránené heslom, ale nie oblasť členstva. Zatvorte e-mail Čo to je?

Profesionálny servis a podpora platformy prostredníctvom e-mailu

Prečo na tom záleží?

Vedieť, akú podporu máte k dispozícii pri riešení problémov, vám môže ušetriť veľa času. Profesionálne poradenstvo vám môže pomôcť pri vytváraní vašich stránok tak, ako chcete.

Porovnávacia wix Wix vám umožňuje odoslať podporný lístok, ak jeho pomocné stránky nevyriešia váš problém. Squarespace Weebly Weebly poskytuje e-mailovú podporu vo všetkých plánoch. site123 Choď oci 11 Zatvorte telefón Čo to je?

Profesionálny servis a podpora platformy prostredníctvom telefónu.

Porovnávacia wix Ak ste prihlásení na odber prémiového prémiového programu Wix, môžete z call centra zariadiť spätné volania (medzi 6:00 – 17:00 PST). Squarespace Weebly Spoločnosť Weebly poskytuje telefonickú podporu účastníkom programu Pro a Business plan. site123 Choď oci GoDaddy poskytuje podporu 24/7 telefonických hovorov pre rôzne krajiny. 11 Zatvorte Live Chat Čo to je?

Profesionálna podpora služieb a platforiem prostredníctvom živého rozhovoru na mieste.

Prečo na tom záleží?

Vedieť, akú podporu máte k dispozícii pri riešení problémov, vám môže ušetriť veľa času. Profesionálne poradenstvo vám môže pomôcť pri vytváraní vašich stránok tak, ako chcete.

Porovnávacia wix Squarespace Weebly Weebly poskytuje podporu chatu vo všetkých plánoch. site123 Choď oci GoDaddy má možnosť Live chat na mieste, ku ktorej sa môžete pripojiť, aby ste okamžite vyriešili problém. 11 Zatvorte fórum Čo to je?

Umožňuje získať podporu a podporu platformy od iných používateľov na oficiálnych fórach.

Prečo na tom záleží?

Vedieť, akú podporu máte k dispozícii pri riešení problémov, vám môže ušetriť veľa času. Profesionálne poradenstvo vám môže pomôcť pri vytváraní vašich stránok tak, ako chcete.

Porovnávacia wix Squarespace Weebly Diskusné fóra fóra komunít vám umožňujú požiadať odborníkov Weebly o pomoc alebo od iných používateľov. site123 Choď oci Komunita GoDaddy je fórum, kde môžete klásť otázky a čakať na odpovede od odborníkov alebo iných používateľov. 11 Zatvorte Knowledge Base Čo to je?

Podpora na mieste, ktorá poskytuje užitočné články a príručky „Ako na to“.

Prečo na tom záleží?

Vedieť, akú podporu máte k dispozícii pri riešení problémov, vám môže ušetriť veľa času. Profesionálne poradenstvo vám môže pomôcť pri vytváraní vašich stránok tak, ako chcete.

Porovnávacia wix Centrum online pomoci spoločnosti Wix je komplexná knižnica poznatkov a ak máte nejaké otázky, mali by ste byť na prvom mieste. Squarespace Weebly Centrum pomoci Weebly poskytuje široký výber užitočných sprievodcov, ktorí vám môžu pomôcť začať s vytváraním stránok, otváraním obchodu, spustením e-mailového marketingu a ďalších. site123 Choď oci Stránky nápovedy pre zariadenie GoDaddy pre jeho tvorcu webových stránok pokrývajú základy, jemné doladenie na mieste a pokročilejšie tipy a triky. Pre väčšiu podporu je tu tiež komunitné fórum. 11 Zavrieť

Vyberte staviteľov na porovnanie

Nižšie nájdete vybraných staviteľov

Zrušiť Porovnať

Prejdite prstom na porovnanie

Stále si nie ste istí, ktoré použiť? Prispôsobené odporúčanie

Náš výskum

Pravdepodobne ste si mysleli: „Ako sme dosiahli tieto celkové hodnotenia?“

Naši odborníci na tvorbu webových stránok sa snažíme poskytnúť vám čo najpresnejšie a najprimeranejšie informácie. Preto robíme vlastný, nezávislý prieskum webových stránok. Neustále testujeme a testujeme, aby sme vás informovali, ktoré platformy sú najlepšie na trhu práve teraz.

Robíme to tak, že každý staviteľ prechádza svojimi krokmi v šiestich kľúčových oblastiach: jednoduchosť použitia, funkcie, hodnota za peniaze, flexibilita dizajnu, pomoc a podpora a skóre zákazníkov. V každej oblasti robíme veľa testov – môžete si prečítať o tom, ako uskutočňujeme náš výskum – a skóre v každej oblasti prispieva k celkovému hodnoteniu, ktoré vidíte vyššie..

Tento graf je užitočný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map