Top 9 najlepších alternatív k Wix: Pozeráme sa na konkurentov spoločnosti Wix

Najlepšie najlepšie alternatívy predstavovať obraz


Wix je náš celkový tvorca webových stránok s hodnotením jedna, ale to nie je pravda’nemyslím to’je to pravé pre každého.

Či ty’hľadáte alternatívy pre svoje nové stránky, alebo chcete prejsť z Wix na niečo iné, vy’ste na správnom mieste! Poznáme trh a poznáme konkurentov zvnútra.

Tu u expertov na tvorbu webových stránok vykonávame prieskum s cieľom poskytnúť vám presné a vyvážené údaje, aby ste si mohli vybrať najlepší tvorca webových stránok pre svoje webové stránky. Ak chcete alternatívu k Wix, tento článok vám pomôže zúžiť možnosti a nájsť najlepší výsledok.

my’Poskytnem vám prehľad Wix’s hlavnými konkurentmi a podrobné rozdelenie týchto alternatív podľa toho, čo majú’najlepšie pre.

Táto príručka popisuje, ktorá alternatíva Wix je najlepšia pre obchodné weby, blogovanie, ktoré sa najjednoduchšie používa, najlepšie pre elektronický obchod, a zhrnutie, čo je miesto najlepšieho všestranného tvorcu webových stránok. Najprv však nechajme’Pozrime sa, kto sú títo konkurenti…

9 najlepších alternatív k Wix

 1. Weebly – Najlepšie pre podnikanie.
 2. Choď oci – Najlepšie pre rýchle a ľahké obchodné miesto.
 3. SITE123 – Najlepšie pre rýchle a ľahké miesto.
 4. WordPress.org – Najlepšie pre kreatívnu slobodu a blogovanie.
 5. WordPress.com – Najlepšie na blogovanie.
 6. Squarespace – Najlepšie pre dizajn.
 7. nápadne – Najlepšia hodnota za peniaze.
 8. Shopify – Najlepšie pre elektronický obchod.
 9. BigCommerce – Najlepšie pre veľké internetové obchody.

Najlepšie tri alternatívy Wix sú Weebly, GoDaddy a SITE123. že’s, pretože oni’všetko začiatočník priateľský a rýchlo stavať s, zatiaľ čo poskytuje funkcie, ako je blogovanie a online predaj. Weebly je najlepšou alternatívou spoločnosti Wix, pretože kombinuje jednoduché použitie s veľkým výberom kvalitných nástrojov.

Ďalšie informácie

 • 10 najlepších tvorcov webových stránok roku 2019 – Uistite sa, že ste vybrali jeden z najlepších. Pozrite si náš konečný zoznam!
 • Najlepšie bezplatné tvorcov webových stránok – Chcete používať skvelú alternatívu zadarmo? Pozrite sa na náš zoznam najlepších bezplatných staviteľov.
 • Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok – Pozrite sa, ako si každý z najlepších staviteľov porovnáva náš graf.

1

Existujú lepšie alternatívy k Wix?

tam’to nepopiera, že Wix je nesmierne populárny. Reklamy uvidíte v televízii a na YouTube a ak áno’Hľadal som staviteľov webových stránok online, potom je šanca’sa objavili aj vo vašom kanáli sociálnych médií. Wix vystrekne pre svoju reklamu a vyplatí sa.

Stačí sa pozrieť na graf nižšie a zistiť, ako sa porovnávajú jeho čísla z vyhľadávania Google s dvoma jeho hlavnými konkurentmi, Weeblym a Squarespace!

wix graf trendu weebly squarespaceTento graf ukazuje časom záujem vývojárov webových stránok Wix, Weebly a Squarespace a zobrazuje, ako Wix dominuje trhu vďaka svojej popularite..

Ako vidíte, Wix’s reklamný tím vie, čo oni’a robia tak aj ich produktový tím. Aj keď hodnotíme Wix ako náš číslo jedna pre všetkých tvorcov webových stránok, existuje veľa alternatív Wix. nechať’Podrobnejšie sa pozrite, ktoré z nich sú najvhodnejšie pre požadovaný typ stránok.

2

Súťažiaci Wix: Top 9

Uskutočnili sme hĺbkový výskum Wix’s najlepšími alternatívami a pre čo je každý najlepší. Tu sú výsledky:

 1. Weebly – najlepšia všestranná alternatíva. Weebly má oveľa viac funkcií ako Wix – tieto funkcie sú zabudované, takže nemusíte’nemusíte ich inštalovať ako aplikácie tretích strán, ako ste vy s Wix.
 2. Choď oci– najlepšie pre rýchle a jednoduché obchodné miesto: preskočte vytváranie od nuly, môžete odpovedať na niekoľko otázok a GoDaddy pre vás vytvorí skvelé obchodné miesto pomocou ADI (Artificial Design Intelligence).
 3. SITE123 – pomocou nástroja ADI tento tvorca pre vás vytvorí už naformátovanú stránku z niekoľkých jednoduchých otázok, čo vám uľahčí viac ako kedykoľvek predtým a ušetrí vám čas.
 4. WordPress.org – táto platforma, ktorá je pre blogovanie najvhodnejšia, vyžaduje znalosti kódovania. Ale ty’Získam vysokú úroveň kreatívnej kontroly a to’je ideálny pre škálovanie stránok.
 5. WordPress.com – najlepšie pre blogovanie, ak ste’nie ste si istí kódovačom. Ľahšie sa používa ako platforma WordPress.org. Kombinuje výkonné funkcie blogovania s dizajnom webových stránok.
 6. Squarespace– najlepšie na vytváranie pekných, estetických a profesionálnych stránok.
 7. nápadne – najlepšia hodnota za peniaze a skvelá pre začiatočníkov, najmä blogerov.
 8. Shopify – najlepšie pre veľké a vážne stránky elektronického obchodu. Ponúka vysokú úroveň tvorivej kontroly, vďaka ktorej je spoločnosť Wix tak populárna v kombinácii s nástrojmi na správu podniku na podporu vašich stránok’s rastom.
 9. BigCommerce – najlepšie pre veľké podniky, pretože poskytuje najlepšie všestranné riešenia pre internetové obchody.

3

Najlepšie alternatívy k webovým stránkam Wix

Weebly je najlepšou alternatívou spoločnosti Wix pre obchodné weby. S väčším počtom úložných priestorov a vlastnými funkciami ako Wix je Weebly vynikajúcou voľbou pre vaše obchodné webové stránky.

Weebly’Funkcie sú na rozdiel od Wix zabudované. Wix väčšinou používa aplikácie tretích strán, ktoré môžu zvýšiť celkové náklady na výstavbu a rast vašich webových stránok. Spoločnosť Weebly vám pomáha znižovať náklady tým, že ponúka širokú škálu vlastných funkcií. Patria sem formuláre, fotogalérie, e-mailový marketing a ďalšie.

To znamená, že Weebly má viac krivky učenia ako Wix. V našom výskume ľudia zistili, že o 22% je ťažšie používať ako Wix.

Takže si Weebly zvykne trochu viac, ale ak budete’nie sú technicky istí, don’neboj sa, to’s je stále zameraný na nekódery.

Ak chcete, aby to bolo naozaj jednoduché, pozrite sa Choď oci. Použitím ADI (Artificial Design Intelligence), GoDaddy umožňuje vytváranie vašich webových stránok veľmi rýchlo a ľahko. Táto technológia umožňuje ľahšie ako kedykoľvek predtým začať online.

Všetko, čo urobíte, je zodpovedať niekoľko otázok o type vašich webových stránok’znovu vytvoríte a získate šablónu so všetkými informáciami’dal som to. Ak ty’Pri budovaní internetového obchodu sú už pre vás pripravené príslušné funkcie spolu s názvom vašej stránky. To znamená, že môžete mať webovú stránku v priebehu niekoľkých minút!

Celkovo však Weebly ponúka veľký priestor pre rast vašej značky a podnikania.

4

Ktorí tvorcovia webových stránok sú ľahšie používať ako Wix?

Ak ty’hľadám niečo, čo’s jednoduché a super rýchle použitie, pozrite sa na stránku SITE123. Tento tvorca webových stránok je pri používaní ADI podobný Wix a GoDaddy. Vytvára prispôsobenú a prispôsobenú šablónu so všetkými funkciami, ktoré už potrebujete nainštalované.

Stačí len položiť niekoľko otázok – napríklad názov vašej stránky a aký typ stránky chcete. Potom pomocou vašich odpovedí vytvorí vopred vytvorenú webovú stránku, ktorá vám ušetrí čas a úsilie od začiatku. Je to skutočne také jednoduché ako jeden, dva, tri.

Tu’s tým, čo o tomto staviteľovi priateľskom pre začiatočníkov musel povedať jeden používateľ SITE123:

“Celkovo som zistil, že je to naozaj jednoduché.”

Vďaka tejto jednoduchosti je vytvorenie webovej stránky naozaj rýchle a možné aj pre tých najne nervóznejších technikov. Jednou z hlavných silných stránok SITE123 je jej úžasná pomoc a podpora. Takže aj keby ste sa dostali do problémov, vy’Mám pomoc po ruke.

Najlepšia podpora je ponúkaná prostredníctvom funkcie živého rozhovoru, ktorá vás prevedie procesom vytvorenia. Vďaka tomu je celá cesta k budovaniu a úprave omnoho jednoduchšia, pretože tu máte niekoho, s kým sa môžete porozprávať a otázky.

Celkovo vzaté, SITE123’Vďaka automatickému vytváraniu a podpore živého chatu na najvyššej úrovni je najjednoduchší tvorca webových stránok.

Ak sa vám páči zvuk tohto štýlu ADI pri vytváraní webovej stránky, nie’fantázia SITE123, prečo nevyskúšať GoDaddy? Umožňuje vám zostaviť webovú stránku rovnakým spôsobom, pomocou informácií, ktoré poskytnete, vytvoríte prispôsobenú webovú stránku, ktorú môžete upravovať. To opäť znamená, že to znamená’s super rýchle a ľahké publikovanie webových stránok.

Ak však chcete mať viac rúk pri vytváraní a úprave svojich webových stránok, Pozoruhodne je ďalšou najlepšou voľbou. Stále sa veľmi zameriava na to, aby bolo pre každého a každého veľmi jednoduché vytvoriť si vlastnú webovú stránku. V skutočnosti, prekvapivo’s cieľom je, aby vaše webové stránky žili čo najrýchlejšie: presne 15 minút!

Pozoruhodne zjednodušuje úpravy, prepínanie a prispôsobenie vybratej šablóny. Dostanete uspokojenie, že ste to navrhli a prispôsobili sami, bez problémov alebo bolestí hlavy, ktoré začínajú od nuly.

S niektorým z týchto troch staviteľov vás’Budem mať bez stresu skúsenosti s tvorbou svojich webových stránok. SITE123 a GoDaddy sú najrýchlejšími a sú dobrými náhradami za Wix ADI. Úžasne poskytuje bezproblémové ruky pri prístupe podobnom Wix’s editorom drag and drop.

5

Najlepší konkurent Wix pre blogovanie

Najlepšia alternatíva pre blogovanie vo formáte Wix je WordPress. Či už si vyberiete WordPress.com alebo WordPress.org záleží na vašich potrebách a technickej dôvere. WordPress.org je originálna a konečná platforma pre blogovanie, nezabudnite však, že nejde o skutočný tvorca webových stránok.

WordPress.com nie je ani tradičný tvorca webových stránok, ale jeho dizajn je efektívnejší, takže získate výkonné funkcie pre blogovanie, ktoré je WordPress známe, so zjednodušeným dojmom tvorcu webových stránok.

Viac informácií o WordPress.org nájdete v našej hĺbkovej kontrole. Ale zatiaľ’znovu sa sústredím na WordPress.com’je bližšie k skutočnému tvorcovi webových stránok a je ľahšie použiteľnou možnosťou z dvoch blogovacích platforiem.

WordPress.com je určený na blogovanie a zobrazuje sa! to’čo tento tvorca robí najlepšie (čo znamená, že ak chcete vysoko prispôsobenú webovú stránku pre čokoľvek iné, ako blogovanie vás)’lepšie hľadať niekde inde).

Ak ty’Keď hľadáte odborníka na blogovanie, WordPress.com má všetky funkcie, ktoré by ste si mohli želať. Patria sem pridávanie komentárov, analytika špecifická pre blog, kategórie zobrazenia, informačný kanál RSS a možnosť archivovať staršie blogy. Wix nevie’• nepodporujú tieto posledné dve funkcie, takže program WordPress.com je vynikajúcou voľbou na odstránenie týchto obmedzení.

6

Ktorý tvorca webových stránok je pre návrh lepší ako Wix?

Najlepšia alternatíva pre dobre vyzerajúce dizajny Wix je Squarespace. Wix sa môže pýšiť viac ako 500 profesionálne navrhnutými šablónami’t súťažiť s Squarespace’s čistý a štruktúrovaný vzhľad.

Mnohí majú radi Wix pre vysokú úroveň kreatívnej kontroly nad drag and drop editovací nástroj, ale iní považujú tento neobmedzený štýl úprav za príčinu úzkosti. Jedno nesprávne kliknutie alebo posunutie a váš web môžu divákovi vyzerať nesúvisle alebo nevyvážene.

Ale námestie’Šablóny používajú sekcie, dištančné prvky a bloky na usmernenie a vedenie vašej prispôsobenia. Pridajte k tomu škálu prispôsobených šablón a to’Je jasné, prečo je Squarespace obľúbený pre estetiku.

príklady šablóny štvorcaSquarespace’Šablóny sú čisté, atraktívne a profesionálne s celým radom priemyselných vzorov.

Tu’s odborníkom v odbore Squarespace’s dizajny:

“Cítim sa, akoby sa stretol s Squarespace’d stretnúť väčšinu ľudí’s potrebou, ponúkajú možno najviac bezrizikové riešenie spôsobom, modernejším vzhľadom a funkciami a áno’s dve veci, ktoré vynikajú najviac.”

Spoločnosť Squarespace bola v našom výskume označená za najlepšieho, čo sa týka značky, používateľských skúseností a dizajnu, a to kvôli štýlu a ľahkosti jej šablón..

7

Ktorý konkurent spoločnosti Wix má najlepšiu hodnotu za peniaze?

Získava to relatívne nový tvorca webových stránok: Pozoruhodne je vynikajúca hodnota za peniaze. tam’s celým radom štýlových šablón, vynikajúcich funkcií vrátane jednoduchého obchodu a nástrojov na blogovanie, nepretržitej podpory zákazníkov a absolútne bez tlaku na aktualizáciu z bezplatného plánu.

Toto je dobrý všestranný bezplatný tvorca webových stránok pre začiatočníkov. to’Je super jednoduché vytvárať základné jednostránkové webové stránky’Nepotrebujete ani vedieť jediný riadok kódu! Výberom z ich šablón si môžete vytvoriť štýlové profesionálne webové stránky s jednostránkami s pôsobivým pôsobením približne za 15 minút.

Nižšie nájdete niekoľko príkladov lokalít vytvorených pomocou funkcie Pozoruhodne:

nápadné príklady webových stránokTieto príklady publikovaných stránok postavených na pozoruhodne širokom štýle a téme, ale všetky vyzerajú profesionálne a jedinečne.

Z príkladov uvedených nápadne’s web’Je jasné, že šablóny pokrývajú širokú škálu odvetví, od portfólií po online životopisy, blogy a internetové obchody.

Vďaka funkcii Simple Store dostupnej aj na bezplatnom pláne to znamená, že ktokoľvek môže začať zarábať peniaze prostredníctvom svojej prekvapivo webovej stránky. Do bezplatnej verzie však môžete do svojho obchodu pridať iba jeden produkt s neobmedzeným počtom zásob, takže ak chcete predať viac upgradov alebo sa pozrite na Shopify.

Pozoruhodne má na svojom bezplatnom pláne tiež množstvo funkcií na blogovanie. Patria medzi ne sociálne záložky, RSS kanál a funkcia vyhľadávania, sekcia komentárov a kategórie zobrazení. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať na svoj web funkciu Simple Blog a môžete písať! tak, Ak ty’znovu bloger, ale myslíte si, že WordPress môže byť príliš technický a chcete začať s malými, potom je prekvapivo vaša najlepšia voľba.

Jednoduchosť nápadne’Šablóny znamenajú, že ak chcete mať vysokú úroveň tvorivej kontroly, ako napríklad pri Wixe, budete’lepšie sa pozerať na staviteľa ako WordPress alebo Squarespace. Ale ak vy’Sme radi, že necháme šablónu robiť väčšinu práce, potom je to perfektná voľba. Môžete mať svoj web hore rýchlo, ľahko a bez platenia centov, ak nemáte’nechcem!

8

Najlepšie alternatíva elektronického obchodu k Wix

Shopify je najlepší tvorca webových stránok na vytvorenie vášho internetového obchodu ako alternatívy k Wix.

Spája v sebe hodnotu kreatívnej kontroly používateľov na platforme Wix s výkonnými nástrojmi elektronického obchodu, ktoré zvyšujú predaj a podporujú váš internetový obchod’s rastom. S Shopify môžete mať celý rad funkcií, ktoré Wix nepodporuje, ako napríklad:

 • Dovoz hromadného produktu
 • Pokladňa pre prihlásenie zákazníka, v ktorej sú uložené podrobnosti o platbe
 • Oznámenie o opustení košíka
 • Viackanálová integrácia

Wix podporuje elektronický obchod, ale keď sa tieto vlastnosti ukážu, Shopify má vynikajúce služby, pokiaľ ide o pomoc s riadením a budovaním vášho podnikania. Napríklad Wix vám umožňuje vytvárať kódy zliav, ale nemá’t poskytnúť možnosť obmedziť počet použití. V službe Shopify môžete vytvárať kódy zliav, aplikovať ich na konkrétne produkty a obmedzovať ich používanie.

Shopify can’T o súťaženie s Wixom o prispôsobenie. Ale Shopify má silnejšie a špecifickejšie predajné funkcie na podporu vášho obchodu’s rastom a maximalizujte svoju online prítomnosť v podnikaní.

Ak ty’Ak spravujete väčší podnik, BigCommerce stojí za vyskúšanie.

BigCommerce má výkonné nástroje na zvýšenie predaja, od vytvárania propagačných kampaní až po zoznamy želaní pre vaše stránky a integruje váš obchod do rôznych kanálov sociálnych médií..

Vďaka tomu je šikovná voľba, ak sa chcete skutočne zamerať na rozširovanie svojho podnikania a ste radi, že do tohto rastu investujete. Toto je silný tvorca elektronického obchodu, ktorý ponúka všestranné riešenia pre váš internetový obchod.

Heads up – BigCommerce ponuka!

Chceli sme vás len informovať, že spoločnosť BigCommerce v súčasnosti ponúka až tri mesiace zadarmo keď sa prihlásite na nový plán. Zamierte na webovú stránku BigCommerce!

9

Aká je najlepšia všestranná alternatíva k Wix?

Takže z týchto konkurentov Wix, ktorý je najlepší všestranný tvorca webových stránok? Tento titul má zvyčajne Wix, ale druhý najlepší musí byť Weebly. Vďaka svojej širokej škále interných funkcií je ideálny na škálovanie vášho webu a jeho špičkové nástroje SEO (Search Engine Optimization) uľahčujú zvyšovanie vašej online prítomnosti..

Najnižší cenový plán začína na 8 USD mesačne (pri ročnom predplatnom). To ponúka veľkú hodnotu za peniaze za počet aplikácií a funkcií, ktoré získate. Na začiatku môže byť trochu zložité ho použiť, ale ak máte čas sa naučiť cestu okolo seba, potom ste vy’Čoskoro to bude ľahké a príjemné!

Ak máte internetový obchod, Weebly je tiež dobrou voľbou. Silné zameranie na elektronický obchod je vidieť v posledných aktualizáciách ich mobilnej aplikácie. Umožní vám spravovať vašu firmu na cestách, od tlače prepravných štítkov priamo z aplikácie až po vytváranie prispôsobených značkových kupónov z telefónu.

Hoci Weebly je naša najlepšia všestranná alternatíva Wix, WordPress.org zaslúži si zmienku. Je to jedna z najpopulárnejších platforiem v okolí – viac ako 30% internetu používa WordPress! Aby ste mohli používať WordPress, musíte vedieť, ako kódovať, a tiež musíte nájsť a zaplatiť za svojho poskytovateľa hostingu.

Ak myšlienka niektorého z nich nevie’ak sa vám chvejete v topánkach, potom je WordPress.org skvelou voľbou. Odporúčame ho tu, pretože má oveľa tvorivejšiu kontrolu a slobodu v porovnaní s tvorcami webových stránok online, čo znamená, že je možné takmer všetko!

Máte úplnú kontrolu nad tým, ako navrhujete a spravujete svoje webové stránky, a aspekt kódovania znamená, že môžete vytvárať zložité weby s ľubovoľnými vlastnými funkciami alebo funkciami, ktoré chcete. To znamená, že nie je priateľský pre začiatočníkov, ale robí z neho extrémne výkonnú a obľúbenú platformu na vytváranie webových stránok.

Najlepšie alternatívy k Wix: Záver

Wix je populárny tvorca webových stránok, a to právom! V skutočnosti to tak je’je tak populárne, niekedy to môže cítiť’je to jediná možnosť tam. Existuje však veľa ďalších skvelých možností, či už chcete internetový obchod alebo blog, či ste začiatočník alebo kódovací profesionál..

Náš najlepší všestranný výber ako alternatívy Wix je Weebly, pre celý rad funkcií, funkcií elektronického obchodu a sprievodcov SEO, čo z neho robí náš najlepší výber pre obchodné webové stránky. Ak ty’verný kódovač, WordPress.org je vysoko flexibilná možnosť s najkreatívnejšou dostupnou kontrolou.

9 najlepších alternatív k Wix: Zhrnutie

 1. Weebly – Najlepšie pre podnikanie.
 2. Choď oci– Najlepšie pre rýchle a ľahké obchodné miesto.
 3. SITE123– Najlepšie pre rýchle a ľahké miesto.
 4. WordPress.org– Najlepšie pre kreatívnu slobodu a blogovanie.
 5. WordPress.com– Najlepšie na blogovanie.
 6. Squarespace– Najlepšie pre dizajn.
 7. nápadne– Najlepšia hodnota za peniaze.
 8. Shopify– Najlepšie pre elektronický obchod.
 9. BigCommerce– Najlepšie pre veľké internetové obchody.

Takže pre každého je naozaj niečo. Či už ste majstrom Shopify alebo Weebly, WordPress alebo Squarespace, perfektného tvorcu webových stránok nájdete bez toho, aby ste dali Wix.’s reklamné kampane. Vypnite televízor, ignorujte tieto reklamy a užívajte si vytváranie svojej vlastnej webovej stránky na svojej novej platforme!

O Lucy Carneyovej

Lucy Carney

vy’nie ste sami! Vytvorenie webovej stránky môže byť desivé, najmä ak ste vy’som ako ja bez predchádzajúcich skúseností s kódovaním. S pomocou našich odborníkov som’m tu ako priateľský hlas, ktorý vám pomôže viesť vás do vzrušujúceho sveta tvorby webových stránok. Ak to dokážem, môžete aj vy!

Zobraziť všetky príspevky od Lucy Carney →

Súvisiace príspevky

 • Wix Pricing Review
 • Testovacia stránka vyladenia CZK
 • Wix Promo Code 2020
 • Wix vs Squarespace Wix vs Squarespace 2020 | 9 Rozdiely, ktoré by ste mali vedieť
 • logo na kontrolu pašerákov Smugmug Review 2020 – 10 otázok, ktoré musíte položiť

Zanechať komentár

Zrušiť odpoveď Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené * Komentár * Meno: * E-mailová adresa: *

Kvíz na tvorbu webových stránok

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map