Wix Editor vs Wix ADI: Ktorý nástroj by ste mali použiť na vytvorenie svojej webovej stránky?

Wix v súčasnosti používa vyše 110 miliónov ľudí na celom svete a vyniká svojimi kolegami v mnohých oblastiach. Jediným problémom spoločnosti Wix je rozhodnutie, ktoré z ich produktov chcete použiť: Wix Editor alebo Wix ADI, ale čo’je rozdiel?


Zjednodušene povedané, Wix Editor je plne pohlcujúca platforma, ktorá vám ponúka úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi vašich webových stránok. Začnete výberom jednej z viac ako 510 návrhárskych šablón, ktoré sa vám najviac hodia pre požadovanú webovú stránku.

Na druhej strane Wix ADI je omnoho rýchlejšia a rýchlejšia služba, ktorá používateľom ponúka jednoduchší proces.

Predstavte si vás’znovu dieťa a máte mladšieho súrodenca, ktorý’je múdrejší ako ty. Jasne’je to nepríjemné, ale vy’stále silnejší a viac mocný ako oni. Editor je ako silnejší, starší súrodenec a mladší, múdrejší jeden.

V tomto sprievodcovi sme’Pozrime sa na sedem rôznych oblastí a vysvetlíme podobnosti a rozdiely medzi editorom Wix a ADI Wix.

Potom, oni’Budem posledným verdiktom, ktorý zhrnie, ktorý produkt je celkovo celkovo lepší, a čo je dôležitejšie, ktorý z nich je pre vás ten pravý.

1

Klady a zápory

Pros & Zápory

Tu u expertov na tvorbu webových stránok sme hrdí na to, že vám môžeme poskytnúť najpresnejšie a najaktuálnejšie porovnania. Z nášho výskumu vychádza Wix ako najlepší všestranný tvorca webových stránok na dnešnom trhu.

Požiadali sme svetských ľudí, aby vyskúšali Wix prvýkrát a potom s nimi robili rozhovor. Nie je prekvapením, že ich názory sa zhodovali s našimi výsledkami: 88% ľudí odpovedalo’d dôrazne odporúčame Wix priateľovi, ktorý’sa snaží dostať online.

Aké sú výhody a nevýhody každého produktu Wix?

Výhody nevýhody

TOP 3 WIX EDITOR PROS# 1

# 2

# 3

Ponúka úplnú kontrolu nad dizajnom vašich webových stránok

Poskytuje plný prístup k sieti Wix’s trhom aplikácií

V prípade, že by ste uviazli, je v centre pomoci množstvo užitočných informácií

TOP 3 WIX EDITOR CONS# 1

# 2

# 3

Môže byť relatívne náročné na čas v porovnaní s používaním Wix ADI

Všeobecne sa používa, pretože Wix ADI sa neustále zlepšuje

Pretože všetko je možné editovať’Je ľahké omylom proti osvedčeným postupom pri návrhu webových stránok

Výhody nevýhody

TOP 3 WIX ADI PROS# 1

# 2

# 3

Oveľa rýchlejší spôsob, ako oživiť vaše webové stránky

Skvelé na získanie existujúcich online informácií do centrálneho centra

Ľahšie použitie ako editor Wix

TOP 3 WIX ADI CONS# 1

# 2

# 3

nemá’t ponúka komplexné editačné nástroje

Môcť’• úplný prístup k Wix’s trhom aplikácií

K dispozícii je menej informácií ako v aplikácii Wix Editor v centre pomoci

2

Ako fungujú Wix Editor a Wix ADI?

Než sa pozrieme na to, čo je lepšie, musíme sa pozrieť na to, ako fungujú.

Aplikácia Wix Editor používa funkcie presúvania myšou – podobne ako v programe PowerPoint – a dáva vám úplnú kontrolu nad umiestnením všetkých vašich stránok’s obsahom a funkciami.

Šablóny WixWix má viac ako 500 profesionálne navrhnutých šablón, ktoré sú kategorizované podľa odvetví.

S Wix ADI začnete odpovedaním na pár otázok o type webových stránok, ktoré chcete, o funkciách, ktoré potrebujete, a o aký štýl sa zaujímate’chcel by som mať web.

Potom Wix ADI vygeneruje vaše webové stránky za vás. Úžasné, správne!

vy’Stále budete môcť upravovať svoje stránky’je estetický, ale namiesto pretiahnutia funguje Wix ADI v sekciách, ktoré je možné nasekať a zmeniť. Tieto sekcie webových stránok považujte za lego bloky, môžete zmeniť ich vzhľad a stohovať ich v ľubovoľnom poradí, kým nebudete mať’som šťastný.

3

Jednoduchosť použitia

Celkovo je Wix veľmi ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok. Wix Editor používa funkciu drag-and-drop, čo znamená, že každý, kto predtým používal niečo ako PowerPoint, sa bude cítiť viac ako pohodlne.

Máte úplnú slobodu usporiadať čokoľvek na stránke a editor Wix vám pomôže vyrovnať všetko, čo sa pohybujete.

Na základe vlastného testovania používateľov sme zistili, že ľudia sa skutočne tešili z jednoduchosti editora Wix’s rozhraním a cítil, že to bol pekný, mierny svah do sveta tvorby webových stránok. Tu’s citátom od jedného z nich:

Wix [Editor] ako nástroj predstavuje skutočne dobré vzdelanie v oblasti vytvárania webových stránok, pretože vám poskytuje úplnú kontrolu.

Wix ADI robí veci ešte o krok ďalej, a preto je jednoduchšie zostaviť vaše webové stránky. Začnete tým, že odpoviete na niekoľko jednoduchých otázok, ako napríklad typ webových stránok, ktoré chcete, názov stránok a aký dizajnový štýl by ste chceli, potom spoločnosť Wix ADI použije strojové učenie na vytvorenie webovej stránky pre vás..

Wix ADI má tiež možnosť vytiahnuť existujúce informácie online na vašu novú webovú stránku, takže či už už máte niečo online, alebo si len chcete vytiahnuť stránky sociálnych médií, Wix ADI robí prácu za vás.

Odtiaľ môžete upravovať prvky webu, pridávať alebo odoberať určité funkcie a upravovať rozloženie. Ako jeden z ľudí sme to vyskúšali Wix ADI:

to’Je oveľa jednoduchšie spojiť web [ako na Wix’s Editor], pretože vám poskytuje všetko a to’je veľmi ľahké pretiahnuť vaše sociálne médiá. Ak ty’nie sú pohodlné alebo nie’Nemajte kreatívne myslenie, ktoré je [Wix ADI] oveľa jednoduchšie robiť.

Wix ADI vzoryKeď sme použili príklad marketingovej agentúry, spoločnosť Wix ADI nám dala niekoľko návrhov webových stránok

verdikt

Oba produkty sú skutočne užívateľsky prívetivé, ale pre najjednoduchšiu možnosť musí byť Wix ADI.

4

Dizajn a flexibilita

Wix Editor vám dáva úplnú kreatívnu kontrolu nad všetkým. Môžete si vybrať zo stoviek šablón špecifických pre dané odvetvie, rozdelených do 16 hlavných kategórií.

vy’Tiež budete mať prístup k Wix’s rozsiahlym trhom aplikácií, kde môžete používať vlastné aplikácie alebo aplikácie tretích strán. Stručne povedané, editor Wix vám umožňuje upravovať všetko a čokoľvek na vašom webe.

Editor WixEditor Wix vám umožňuje vybrať požadovanú položku, kliknúť na ňu a pretiahnuť ju na nové miesto na stránke

Wix ADI nemá’• Šablóny ponúk, vytvoria pre vás dizajn na základe toho, čo hovoríte. Na webe, ktorý vytvorí po jeho vykonaní, môžete vykonať zmeny, ale budete obmedzený počtom aplikácií a funkcií, ktoré môžete vložiť.

Ak chcete používať viac ako odporúčané aplikácie, ktoré vám poskytujeme, vy’Musím vstúpiť do editora Wix. to’Je však dôležité si uvedomiť, že hoci počas používania Wix ADI môžete kedykoľvek prepnúť do editora Wix, všetky vykonané zmeny sa neuložia, ak sa vrátite do verzie ADI..

verdikt

Pokiaľ ide o dizajn, Wix Editor vyhráva ruky nadol. to’je flexibilný a poskytuje vám všetko, čo potrebujete, aby vaše webové stránky vyzerali presne tak, ako chcete.

5

Trh aplikácií

Wix má ohromujúci trh plný balíkov pôsobivých a užitočných aplikácií. Ak si myslíte, že váš web je ako váš dom, aplikácia predstavuje nábytok, obrázky a doplnky, vďaka ktorým je tento dom domom.

Wix Editor otvára dvere celému trhu. Môžete prehliadať stovky interných aplikácií a aplikácií tretích strán, ktoré ponúkajú, a vložiť ktorúkoľvek z nich priamo na svoje stránky. Od analýzy webu po rezervovanie schôdzok až po živé rozhovory vám Wix Editor dá všetko na dosah ruky.

Wix App MarketWix’Trh vám umožňuje prístup k stovkám užitočných aplikácií

Wix ADI obmedzuje váš prístup na trh. Poskytne vám výber aplikácií, ktoré sú šité na mieru na základe zadaných informácií. Okrem toho vy’Musím vstúpiť do Wix’s Režim editora, aby ste videli celý rozsah toho, čo’je v ponuke.

verdikt

Wix Editor je tu opäť jasným víťazom a ponúka vám možnosť prehliadať a používať aplikácie až do srdca’s obsahom.

6

Funkcie elektronického obchodu

Na rozdiel od predchádzajúcich diskutovaných oblastí, Wix’Funkcie elektronického obchodu fungujú presne rovnakým spôsobom bez ohľadu na to, či ste sa rozhodli pre aplikáciu Wix Editor alebo Wix ADI.

Niektoré z Wix’Medzi hlavné funkcie elektronického obchodu patrí: schopnosť predávať viac ako 100 produktov, vytvárať zľavy a spravovať vašu prepravu.

Ak ty’hľadáte na predaj online a chcete rozsiahlejšiu recenziu spoločnosti Wix’s možnosťami elektronického obchodu, prečo nevyskúšať našu recenziu elektronického obchodu Wix.

Wix je perfektný tvorca webových stránok, ak predávate niekoľko produktov, ale ak predávate produkty vo veľkom a chcete ich zväčšiť, môže sa oplatiť pozrieť sa na našu porovnávaciu tabuľku staviteľov internetového obchodu, kde hovoríme o výkonnejších platformách, ako je napríklad Shopify. a BigCommerce.

verdikt

to’je kravata! Vzhľadom na to, že editor Wix aj ADI Wix používajú rovnaké funkcie elektronického obchodu, existujú’nič ich nerozdeľuje.

7

SEO

To je niečo, na čom Wix vykonal veľa práce.

znovu, Wix Editor a Wix ADI sú v tomto ohľade dosť podobné. Máte možnosť zmeniť svoje adresy URL, pridať k obrázkom alt text, kanonickú značku a zmeniť metazazyky / popisy.

Môžeš’t spravovať konkrétne URL stránky na Wix ADI však, takže je to o niečo menej atraktívne, ak naozaj potrebujete, aby vaše stránky vysoko hodnotené.

Tam, kde sa líšia, je editor Wix’schopnosť plne využiť trh aplikácií. Použitím integrovaných funkcií spoločnosti Google, ako sú analytika a vyhľadávacia konzola, môžete pomôcť vášmu webu spríjemniť SEO a umiestniť vyššie miesto vo vyhľadávačoch.

Pokiaľ ide o užitočných sprievodcov, môžete použiť Wix’vedomostnú základňu pre oba produkty s návodmi, ako môžete vylepšiť svoje stránky’s SEO. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii Wix SEO.

verdikt

Wix Editor a Wix ADI sú užitočné pre SEO, ale editor ich len okraja vyznačuje prístupom k SEO aplikáciám z trhu..

8

Pomoc a podpora

S Wix Editorom a Wix ADI získate prístup ku všetkým Wixom’s pomocníka. Tie obsahujú: emailová podpora, telefónna linka (k dispozícii od pondelka do štvrtka), fórum a vedomostná základňa.

Posledné dva sú použiteľné 24 hodín denne, 7 dní v týždni a fungujú ako vyhľadávací nástroj, ktorý vám poskytuje súbor skutočne užitočných informácií od odborníkov spoločnosti Wix alebo od členov komunity na základe toho, čo napíšete.

Z výskumu sme’urobil som, Wix vyšiel ako najlepší tvorca webových stránok pre pomoc a podporu. to’Databáza znalostí je čistá, jasná a vracia presné výsledky vyhľadávania’dokonca dobré nahlásenie, ak nie’nepodporuje vás niečo’hľadal som!

verdikt

Obe verzie ponúkajú tú istú pomoc, ale myslíme si, že editor ju len okrajuje, jednoducho preto, že tam’s ďalšie informácie v znalostnej báze a fóre o Editori. Prepáč ADI, my’som si istý’Budem dohnať.

9

Plány tvorby cien

Pretože Wix Editor a Wix ADI boli postavené pod rovnakou strechou Wix – obe majú rovnakú cenovú štruktúru.

Wix’s cenové plány sú nasledovné:

Cena WixZobrazené ceny sú mesačné náklady, keď platíte ročný plán

Ako ty’Predstavte si, že každý plán vám poskytuje prístup k rôznym úrovniam funkcií. Wix má tiež zadarmo plán. Ale s tým, vy’Na svojom webe budete mať reklamu Wix a vy ste vyhrali’nebudete môcť pripojiť doménu.

Wix má tiež druhú najnižšiu priemernú cenu všetkých testovaných tvorcov webových stránok (najnižšie bolo prekvapivo – prečítajte si recenziu tu).

Ak ty’Pokiaľ ide o malú firmu, vždy by sme vám radili používať platený program, pretože váš web je rozšírením vašej značky. Nechať na ňom omietnuté reklamy Wix, nie’urobiť veľký prvý dojem. Napriek tomu je bezplatný plán skvelým spôsobom ‘vyskúšajte pred nákupom’.

Ak si chcete prečítať, čo presne získate za svoje peniaze v každom pláne, prečítajte si náš prehľad cien Wix.

verdikt

to’je ďalšia kravata, ľudia. Ceny sa menia v závislosti od toho, aký plán máte, ale vy ste vyhrali’Nevidíte žiadny rozdiel vo funkcii Wix Editora alebo Wix ADI na základe plánu.

10

Konečné rozhodnutie

Ako vidíte, podobne ako súrodenci, Wix Editor a Wix ADI majú podobnosti a rozdiely.

to’S editorom Wix to však celkovo vyhrá – boli to prví narodení a po tom všetkom majú skúsenosti.

Hlavným bodom na odstránenie je, že oboje môže byť skvelé v závislosti od toho, čo ste vy’hľadáte v nástroji na tvorbu webových stránok.

Editor Wix vám poskytuje úplnú kontrolu nad vzhľadom a dojmom vašich stránok. Existujú stovky aplikácií, z ktorých si môžete vybrať, a veľa užitočnej podpory vo svojej znalostnej databáze.

Ak ty’začínajúc od nuly, pohodlne sa pohybujú v základných programoch, ako je PowerPoint, a potrebujú tvorcu webových stránok, ktorý vám poskytne bezplatnú podporu pri všetkom, Wix Editor je platforma pre vás.

Wix ADI je jednoduchší a rýchlejší spôsob pripojenia online. Vytvorením jedinečnej stránky založenej na informáciách, ktoré poskytnete, vám odoberie väčšinu dizajnérskych prác.

Webová stránka, ktorú ste dostali, bude kombináciou vašich návrhov’Určili ste, že sa vám páči, funkcie, ktoré ste uviedli na webových stránkach, a akékoľvek informácie, ktoré už sú online’je relevantné, či už existujúca webová stránka alebo stránka sociálnych médií.

Pre časovo efektívne a jednoduché riešenie je Wix ADI jasným víťazom. Môžete tiež začať na Wix ADI a prejsť do editora, ak ste’naozaj s tým nevychádzam.

Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti Wix ako o celkovom produkte, prečítajte si našu komplexnú recenziu spoločnosti Wix.

Takže tu to máte – jeden skvelý tvorca webových stránok, dva vynikajúce produkty. Čas, aby ste zistili, ktorý preferujete!

11

Najčastejšie otázky

Čo je to inteligencia umelého dizajnu?

Wix ADI bol prepustený v roku 2016 a používa umelú inteligenciu zmiešanú s dizajnom (tvoriaci ADI) na vytvorenie elegantného, ​​nezmyselného prístupu k tvorbe webových stránok..

“Wix ADI nie je’• iba nový tvorca webových stránok – stanovuje nový štandard trhu pre webdizajn.” (Nitzan Achsaf, vedúci Wix ADI)

Ako si viete predstaviť, Wix ADI’popularita stúpa. Vytvorenie webovej stránky pomocou ADI namiesto Wix Editora vyžaduje zlomok času a túto zmenu v prístupe k AI je možné vidieť v celej spoločnosti..

Vedúci predstavitelia firiem v skutočnosti uviedli, že sa domnievajú, že AI bude v budúcnosti zásadná, pričom 72% z nich to nazýva a “obchodná výhoda.”

to’Je to tiež trend, na ktorom sa stavajú iní tvorcovia webových stránok. V roku 2017 spoločnosť Jimdo uviedla svoj vlastný produkt AI s názvom Jimdo Dolphin s tým, že môžete “Vytvorte si svoj web za 3 minúty.”

Na začiatku roku 2018 GoDaddy zašiel tak ďaleko, ako úplne vylepšil svojho tvorcu webových stránok GoCentral a zmenil ho na tvorcu webových stránok AI..

Je Wix lepší pre firmy alebo osobné webové stránky?

Stručne povedané, to’je skvelý pre obe strany!

Wix má veľa šablón, z ktorých si môžete vybrať (v skutočnosti viac ako 510), ktoré sa líšia v závislosti od obchodných návrhov, ako sú nehnuteľnosti, financie & práva a reklamy a marketingu, osobnejším, ako je fotografia, blogovanie a online životopisy.

To isté platí pre ich funkcie a aplikácie. Wix ponúka kombináciu pre obchodné použitie, pre osobné použitie alebo pre niečo, čo môže byť pre obe.

Môžete pridať svoj vlastný kód do Wix?

Absolútne. Pre tie deti, ktoré tam chodia s počítačom, vám Wix umožňuje vložiť vlastný kód, čo znamená, že môžete zmeniť prvky svojho webu tak, ako chcete..

Kód Wix je k dispozícii prostredníctvom editora Wix a obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie ohromujúcich návrhov, robustných webových stránok a dodržiavania osvedčených postupov SEO..

Ak sa chcete dozvedieť viac o kóde Wix, prečítajte si nášho užitočného sprievodcu šiestimi vecami, ktoré potrebujete vedieť.

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me