Recenze Shopify Plus: Nejlepší software pro elektronický obchod?


Shopify Plus je řešení elektronického obchodování na podnikové úrovni. Zpracovává technické zdůvodnění provozování velkého internetového obchodu pro vás.

Zatímco Shopify’Plány jsou pro malé a střední podniky, Shopify Plus je pro velkoobjemové obchody.

V tomto článku jsme se podívat na Shopify Plus’s nabídkou a zda’je to pravé pro vaše podnikání.

Ať už vlastníte velký obchod s elektronickým obchodem nebo provozujete marketing pro jeden, otázka zní: jak se vyvíjíte, když zasáhnete podnikovou úroveň?

Čím větší je váš obchod, tím více času trávíte údržbou technické infrastruktury. Čím více času trávíte na technice, tím těžší je zaměřit se na strategie, díky nimž je váš obchod na prvním místě úspěšný.

Shopify Plus je řešení – cloudový, plně hostovaný software, který je vám k dispozici v bílých rukavicích.

Názvy domácností jako Budweiser, The Economist a RedBull používají Shopify Plus. Získáte představu o tom, jak silný je tento software!

Tato recenze je pro vás, pokud:

 • Chcete upgradovat na jednodušší řešení elektronického obchodu (jako je nižší plán Shopify).
 • Vy’znovu se snažíte přejít od jiného řešení elektronického obchodování na úrovni podniku (např. Magento).
 • Chcete více informací o nejlepších platformách podnikového elektronického obchodování.

jestli ty’Pokud máte zájem o Shopify Plus, můžete si zdarma poradit s poradcem Shopify. Poradce vám řekne, co může Shopify Plus udělat pro vaše podnikání a zda’je pro vás to pravé.

shopify plus uspořádat hovorVyplňte několik podrobností o svém obchodě a domluvte si hovor s poradcem Shopify

PŘEHLED PŘEHLED

Kliknutím na následující odkazy si můžete přečíst konkrétní sekce:

 1. Shopify Plus: Pros & Nevýhody
 2. Příklady obchodů Shopify Plus
 3. Kolik stojí Shopify Plus?
 4. Zákaznická podpora Shopify Plus
 5. Shopify Plus nebo Advanced Shopify?
 6. Klíčové technické funkce Shopify Plus
  • Neomezená šířka pásma
  • Škálovatelnost
  • Téměř 100% provozuschopnost
  • Plně hostil
 7. Je Shopify Plus snadné použití?
 8. Shopify Plus Přizpůsobení
 9. Shopify Plus Apps
 10. Shopify Plus v Magento
 11. Závěr: Je Shopify Plus pro vás to pravé?

Shopify Plus: Pros & Nevýhody

Začněte zde’je krátký úvod do klíčových výhod a nevýhod Shopify Plus. My’Během každé recenze půjdu podrobněji o každém. Tyto arény’t všechny funkce (existuje příliš mnoho FAR na pokrytí v jedné recenzi), takže pro úplný seznam navštivte stránky Shopify Plus.

Pros Nevýhody

Pros O Shopify Plus# 1# 2# 3# 4
Škálovatelnost

Shopify Plus poskytuje neomezenou šířku pásma, téměř 100% dostupnost a neomezenou prodejní kapacitu. Vaše stránky se mohou škálovat bez obav z technických možností.

Bezkonkurenční podpora zákazníků

Shopify Plus’s podpora je nejlepší na trhu. Váš obchod získá přístup k Launch Manager (aby se vám pomohl zaregistrovat s Shopify Plus) a Merchant Success Manager (aby pomohl vašemu obchodu růst). To’je to jako najímání zaměstnanců na plný úvazek, aby vám pomohli v každém rohu vaší firmy.

Hloubkové přehledy Analytics

S Shopify Plus vy’Získám přístup k přehledům a analytice nedostupným na jednodušších plánech. Čím více se dozvíte o svých zákaznících, tím lépe si můžete svůj obchod vyrobit. Čím lepší je váš obchod, tím vyšší prodeje dosáhnete. My’Mám více na Shopify’s analytiky zde.

Bezpečnostní

Shopify Plus je standardně dodáván s PCI DSS úrovně 1. PCI DSS je zkratka standardu Data Card Industry Data Security Standard. To’Je to kritická úroveň zabezpečení, kterou potřebujete, pokud chcete prodávat zákazníkům pomocí kreditních nebo debetních karet. To věděl’Postaráno je obrovská váha vaší mysli. Znáte své zákazníky’ soukromá data jsou chráněna a váš obchod je bezpečný před počítačovou kriminalitou a podvody. Ty taky ne’Nemusíte si kupovat SSL certifikát (na rozdíl od obchodníků Volusion), takže vám také ušetří peníze.

Mluvte, abyste nakupovali hned

Nevýhody O Shopify Plus# 1# 2# 3
Omezení přizpůsobení backendu

Vy’znovu se spoléhejte na aplikace, abyste rozšířili základní funkce vašeho webu. I když to pravděpodobně nebude omezeno pro většinu obchodů s elektronickým obchodem. Pouze ty, které prodávají přizpůsobené produkty nebo vyžadují komplexní sledování.

Limit varianty produktu

Žádný plán Shopify, včetně Shopify Plus, vám umožní mít více než 100 variant produktu. Varianta je jiná kombinace produktu. Můžete například prodávat vazby, které přicházejí v zelené a modré barvě. To by byl jeden produkt, ale dvě varianty.

To opět vyhrálo’To není problém pro většinu obchodníků Shopify, kteří prodávají omezený počet produktů. Ale může to představovat výzvu, pokud vy’majitel obchodu prodávající produkt, který se přirozeně prodává v mnoha různých verzích, například tapetách. (BigCommerce nabízejí mnohem vyšší limit varianty produktu na 600).

Velkoobchodní omezení

Chcete-li prodávat mezi podniky v systému Shopify Plus, budete muset integrovat aplikace třetích stran. Některé obchody to mohly vidět jako blok.

Shopify však v této oblasti dělá velké pokroky (více o tom později).

Nakupujte plány cenPorovnejte Shopify’s různými plány zjistit, který z nich je pro váš obchod vhodný

Příklady obchodů, které používají Shopify Plus

Tady’s otázkou pro vás: co mají všechny následující značky společného??

 • Budweiser
 • WaterAid
 • Ekonom
 • Knihy tučňáků
 • Tesla Motors
 • Červený býk
 • Nestlé
 • Burza cenných papírů v New Yorku

To’není to tak’všechny slavné, úspěšné organizace.

To jsou všechny příklady obchodů, které používají Shopify Plus.

Tyto úspěšné značky ukazují, že plán Shopify Plus je šitý na míru pro velké firmy. Mohou to být bannerové společnosti, ale Shopify Plus používá více než 2 500 obchodníků s vysokým růstem. Tržby z prodeje na obchodníka je v rozmezí od 1 milionu do více než 500 milionů $, s průměrem růst o 126%.

Toto jsou působivá čísla od Shopify. Vysvětlují, proč si mnoho velkých prodejců elektronického obchodování zvolilo Shopify Plus jako své podnikové řešení. V některých případech u více zavedených poskytovatelů, jako jsou podniková řešení Magento.

Příklad obchodů Shopify Plus obchodůPřihlaste se do služby Shopify Plus a zásobte svůj obchod i vy’Připojím se k nadnárodním značkám, jako je Budweiser

Kolik Shopify Plus stojí?

Vy’pravděpodobně přemýšlíte, kolik stojí Shopify Plus? Neexistuje žádný cenový plán pro Shopify Plus. No, žádný veřejně přístupný alespoň jeden. Důvodem je, že ceny Shopify Plus jsou přizpůsobeny speciálně vašemu podnikání a vaší situaci.

Zeptali jsme se však na Shopify Plus a oni řekli ceny začínají od 1 500 $ do 2 000 $ měsíčně.

Může to znít jako hodně, ale Shopify Plus je pro velké online obchody s velkými příjmy.

Plus plán je Shopify’Řešení pro podniky elektronického obchodování, které v příjmech převyšují 6 nebo 7 čísel. To’je zaměřeno na:

 • Obchody s elektronickým obchodem s vysokým růstem (Shopify radí společnostem generujícím více než 500 000 $, aby se zaregistrovaly).
 • Obchody generující vysoký objem prodeje – kolem 1500+ objednávek za minutu.
 • Rychle rostoucí podniky – společnosti, které plánují mít v příštím roce vysoký počet zákazníků a objednávek. Tržby z prodeje na obchodníka pro Shopify Plus jsou $ 1m – $ 500m + a zahrnují Fortune 500 značek.

Pokud váš obchod vyhovuje některému z těchto popisů, budete chtít zvážit Shopify Plus.

Co si pamatovat o Shopify Plus’s ceny je to, že se stupnice nahoru v souladu s vašimi příjmy.

Čím více tedy uděláte, tím více vás služba Shopify účtuje.

Je Shopify Plus slušná cena?

Shopify Plus’Ceny jsou spravedlivé z několika důvodů:

 • Čím více peněz váš obchod Shopify vydělává, tím lépe jste schopni platit.
 • Větší příjmy znamenají, že služba Shopify vám pomůže proměnit váš obchod v příběh o úspěchu.
 • Čím větší je váš obchod, tím více práce musí Shopify udělat. Důvodem je to, že čím více činnosti na vašem webu, tím více tech- nických zdrojů potřebuje k údržbě.

Rozhodčí Shopify Plus’Je to cena tím, že se zeptá, mohou mi další funkce pomoci růst mého online podnikání?

Pokud vlastníte nebo pomáháte provozovat internetový obchod, odpověď zní ano. Nejlepší platforma elektronického obchodování, jako je Shopify Plus, by mohla být nejlepším způsobem, jak růst vašeho podnikání.

Recenze Shopify Plus hlásí různé transakční poplatky. Někteří říkají, že transakční poplatky Shopify Plus klesly na 0,15%. Jiní tvrdí, že služba Shopify Plus nemá’t účtovat transakční poplatky vůbec.

Když jsme se zeptali Shopify, připustili, že transakční poplatky byly obchodovatelné. Řekli to “pro účely odhadu je 0,15% poměrně přesná”.

jestli ty’Pokud jde o elektronický obchod s velkým objemem objednávek, nižší transakční poplatky mají velký vliv na vaše zisky. Nízké poplatky vám poskytnou více peněz na investování zpět do vašeho podnikání.

Služba Shopify Plus účtuje vysoký měsíční poplatek za předplatné, ale také vám umožňuje vyjednat nižší transakční poplatky. To by mohlo mít komerční smysl pro upgrade nebo migraci, pokud dosáhnete určitého limitu prodeje.

U systému Shopify Plus je cena, kterou zaplatíte, stanovena měsíční částka. To znamená’s:

 1. Průhledný – Vyhrál jsi’Nechte se zaseknout účty za technickou údržbu.
 2. Předvídatelný – Rozpočet je jednodušší, protože víte, co vy’bude platit.

Služba Shopify také zaručuje, že v obchodní den nebude ztracen žádný prodej.

Takže je Shopify Plus drahý?

Ceny na Shopify Plus jsou variabilní a obchodovatelné. Vaše konkrétní sazba Shopify Plus bude záviset na faktorech včetně:

 • Ať už chcete prodávat v několika měnách a jazycích. Pokud ano, vy’Musím otevřít alespoň dva obchody Shopify. To může být drahé na nižší plány Shopifthesey.
 • Počet generovaných prodejů.
 • Platební brána, kterou se rozhodnete použít. Platební brána je nástroj, který umožňuje přijímat platby kartou od zákazníků. Známým příkladem je PayPal, ale Shopify má svou vlastní platební bránu poháněnou nadnárodní platební společností Stripe..

Chcete-li získat přesnou cenovou nabídku pro Shopify Plus, budete muset promluvit s Shopify. Uspořádejte hovor s manažerem Shopify a získejte přesnou cenu pro vaši firmu.

Mluvte, abyste nakupovali hnedPorovnání tvůrců online obchoduNavštivte naši srovnávací tabulku elektronického obchodu a zjistěte, proč hodnotíme Shopify jako nejlepšího tvůrce elektronického obchodu

Zákaznická podpora Shopify Plus

Zahrnuto v Shopify Plus’s cena je prvotřídní podpora. Myslíme si to’s nejlepší podpora dostupná na trhu.

Čím více podpory získáte, tím větší je šance na další růst vaší firmy. Jednou’znovu se přihlásíte k odběru plánu Shopify Plus’Získám podporu jednoho na jednoho od:

 • Merchant Success Manager – pomáhá rozšiřovat váš obchod doporučením integrace aplikací a funkcí.
 • Spusťte Správce – Ujistěte se, že vaše spuštění se systémem Shopify Plus je úspěšné. To je zvláště užitečné, pokud vy’znovu se přestěhovali z jiné platformy, jako je Magento.

Toto není obvyklá úroveň podpory: je’s mil daleko od typického call centra. Podle našeho názoru, to’je lepší než podpora poskytovaná jakoukoli jinou platformou elektronického obchodu.

Co mohou tito vedoucí podpory udělat pro vaše podnikání?

Tito podpůrní manažeři jsou jako zaměstnávání nových obchodních stratégů ve vaší společnosti. Ale stratégové, kteří ne’• stálo penny (mimo měsíční poplatek). Manažeři úspěchu obchodníků pomáhají vaší firmě založené na Shopify dosáhnout většího prodeje:

 • Dodávat zprávy průmyslu a trendy – pomáhá vydělávat na nejnovějších zprávách a rozšiřovat tak svůj obchod’s příjmy.
 • Poskytování měsíčních aktualizací nových aplikací a funkcí – šetří vám peníze tím, že radí, jaké aplikace si koupit (a kterým aplikacím se vyhnout).
 • Instalace vlastní integrace s novými prodejními kanály, jako je Facebook – pomáhá rozšiřovat váš obchod rozšiřováním na nové kanály (a tím oslovovat nové zákazníky).
 • Pomůžeme vám nastavit regionální obchody – šetří váš čas a úsilí tím, že pomáhá s obchodem’s expanzí. Můžete se zaměřit na marketing svého obchodu.

Poskytování specializovaných manažerů spouštění znamená, že Shopify dokázala uvést obchodníky do provozu za 3-6 měsíců. Průmyslový standard je 8-12 měsíců!

Chcete-li získat další informace, můžete si promluvit se Správcem spouštění Shopify Plus. Uspořádejte bezplatnou konzultaci stisknutím tlačítka níže:

Promluvte si dnes s Launch Managerem

Budete mít také přístup ke službě Shopify’s Síť podpory 24/7 s prioritou a Shopify partneři.

Shopify tvrdí, že jejich režim Shopify Plus Partners je elektronický obchod’je největší síť poradců. To’je síť agentur, které se specializují na všechny aspekty správy elektronického obchodu. Mohou pomoci s čímkoli od designu a marketingu až po technickou podporu.

Agentura pro partnery Shopify PlusZískejte přístup k partnerům, jako jsou specialisté na elektronický obchod 1Digital viaco Shopify Plus’s síť

Shopify Plus nebo Advanced Shopify?

Registrace do ‘Shopify Plus’ je závazek. Možná si myslíte, že jsem připraven? Jaké jsou alternativy?

Shopify Plus’Hlavní soupeři jsou ve skutečnosti jednodušší plány Shopify ‘Nakupujte pokročilé’.

Váš obchod Shopify možná rychle roste a potřebuje lepší plán, ale jako my’řekl jsem, pokud ne’znovu generujete významné příjmy (nebo očekáváte brzy), můžete být na tom lépe ‘Nakupujte pokročilé’.

Doporučujeme se zaregistrovat do bezplatné zkušební verze Shopify Advanced. Můžete otestovat funkce a funkce a zjistit, zda je’Je to správný plán pro váš obchod.

Plán pro pokročilé je vhodný pro středně velké podniky ve fázi růstu. Získáte funkce, které nejsou k dispozici na nižších plánech. Například přepravce vypočítané přepravy. To vám umožní přidat vypočítané přepravné během procesu přepravy. Váš obchod zobrazí ceny vhodné pro vaši objednávku’s hmotnost a rozměry.

jestli ty’znovu ‘Nakupujte pokročilé’ a váš obchod to vyrostl nebo aren’Nevím, jestli’jste připraveni upgradovat na ‘Shopify Plus’, doporučujeme mluvit s poradcem Shopify.

Klíčové technické funkce Shopify Plus

Kromě prvotřídní podpory je hlavní výhodou systému Shopify Plus to, že poskytuje technický klid.

Shopify Plus ovládá část světa’s největšími obchody, takže víte, že váš web je v bezpečných rukou.

Jako ty’Uvědomte si, že pokud provozujete úspěšný obchod s elektronickým obchodem, čím více roste, tím více práce vyžaduje provoz.

Čím více objednávek a provozu získáte, tím větší je tlak na váš technický zdroj. Čím větší tlak na vaši techniku, tím více času strávíte správou serverů, starostí o selhání webu a kontrolou bezpečnosti.

Pokud váš obchod přeroste svou technickou infrastrukturu, ovlivní to vaši schopnost podnikat. Zabere vám to čas, který byste mohli strávit marketingem a rozvojem své hlavní činnosti.

Shopify Plus je prémiový elektronický obchod ‘recepční’ služba. Můžete se opřít o Shopify, abyste se mohli postarat o veškerou technickou práci. Tím se uvolní váš čas zaměřit se na marketing vaší firmy: získání návštěvníků obchodu a jejich přeměna na zákazníky.

Pokud technická údržba zabírá příliš mnoho času a peněz, možná je čas upgradovat nebo migrovat na Shopify Plus.

Zde jsou čtyři klíčové technické funkce systému Shopify Plus a jejich přínos pro váš obchod:

 1. Neomezená šířka pásma
 2. Škálovatelnost
 3. Téměř 100% provozuschopnost
 4. Plně hostil

1. Neomezená šířka pásma

Shopify Plus je ‘all-you-can eat buffet’ pokud jde o šířku pásma.

Váš obchod zvládne neomezené transakce a 6 000 pokladen za minutu. To je lepší než soupeři, jako je BigCommerce Enterprise.

Služba Shopify je schopna zpracovat online objednávky pro společnosti z žebříčku Fortune 500. Tak můžete si být jisti, že si zákazníci ve svém obchodě užijí rychlý a bezproblémový zážitek.

Zapomeňte na pot, zda váš obchod zvládne prudký nárůst provozu. Shopify Plus’Servery jsou bleskově rychlé a stejně spolehlivé, jak přicházejí.

2. Škálovatelnost

Shopify Plus se stará o technické aktualizace a opravy chyb za vás. To vám ušetří peníze a poskytne vám finanční klid (víte, že jste vyhráli)’t získat šok účet za údržbu webu).

Delegováním technického provozu vašeho webu na Shopify ušetříte na podpoře IT a pracovní síle.

To vše znamená, že můžete svůj obchod škálovat velmi efektivně.

Vy’můžete se zaměřit na rozšíření svého obchodu pomocí marketingových a obchodních strategií. Navíc, jak rostete, můžete si snadno odpočinout, že Shopify zvládne jakoukoli další technickou zátěž.

Ber to jako plánování pro budoucnost. Víte, že jak roste váš obchod, vyhráli jste’Nemusím ztrácet čas přesouváním softwaru.

3. Téměř 100% dostupnost

Shopify Plus zaručuje obchodníkům 99,97% dostupnosti.

To znamená, že váš obchod bude téměř vždy být v akci – schopen přijímat provoz a generovat prodej. Ty ne’Nemusíte se obávat, že váš web bude mimo provoz. Pokud na vašem webu dochází k prostojům, možná jste přerostli vaše současné uspořádání hostování.

Myslete na svůj obchod jako na rodinu. Pokud máte více dětí, musíte se přestěhovat do většího domu. Vy’Potřebuji také více lůžek, topných těles, talířů a sklenic – všechno! Stejně tak, pokud váš obchod roste (více zákazníků, vyšší příjmy), vy’Budu potřebovat více funkcí a funkcí.

jestli ty’Pokud se chystáte na platformu s vlastním hostitelem, jako je Magento nebo WooCommerce, musíte si dělat starosti s tech. Za zajištění provozu a údržby serveru nesete odpovědnost.

Čím větší je váš elektronický obchod, tím důležitější je to. Řekni ty’opětovné zpracování tisíc objednávek za hodinu – 10 minut prostojů bude mít obrovský dopad na vaše ziskové marže.

S Shopify Plus si můžete být jisti, že jste vyhráli’Neztrácejte příjmy z technických problémů. To je obzvláště důležité, když provozujete placené marketingové kampaně, protože pokud plánujete utrácet peníze za řízení provozu ve vašem obchodě, musíte si být jisti, že zvládne nárůst objednávek / návštěvníků..

Důležitým bonusem je čas.

Čím méně času trávíte starostí o tom, zda váš web zvládne prudký nárůst provozu, tím více prostředků můžete věnovat vývoji produktů, marketingu a strategii. To jsou věci, které ve vašem podnikání skutečně změní. Zdrojem může být více času, peněz nebo zaměstnanců.

Nebo můžete mít více času na trávení s přáteli a rodinou!

4. Plně hostil

Obchodníci na Shopify Plus don’Nemusím si dělat starosti s hostingem jejich obchodu. Shopify Plus je hostované řešení SAAS pro elektronický obchod. SAAS znamená ‘software jako služba’. Chcete-li ukládat vlastníky, jako jste vy, znamená to, že služba Shopify poskytuje software, který potřebujete ke spuštění internetového obchodu – a udržuje jej!

To má důležité bezpečnostní důsledky.

Shopify Plus hostuje váš obchod na serverech, které jsou kompatibilní s PCI DSS úrovně 1. Standard pro zabezpečení dat v odvětví platebních karet je něco, co potřebujete k ukládání dat – vašich zákazníků’ e-mailové adresy, například – legálně. Nakupujte’s záruka znamená vaši zákazníci’ data mají stejnou ochranu jako banka.

Hlavní bolest při spuštění obchodu s elektronickým obchodem vás ujišťuje’kompatibilní s PCI. jestli ty’to ne, to’je velmi obtížné přijímat platby kreditní a debetní kartou na vašem webu. Služba Shopify se také postará o všechny aktualizace zabezpečení. Certifikáty PCI DSS / SSL chrání citlivá zákaznická data.

Ty ne’Nechcete, aby hackeři dostávali zákazníkům čísla kreditních karet! Být v bezpečí dává vašemu webu důvěryhodnost. Zákazníci se budou cítit bezpečně při používání vašeho obchodu a nákupu více vašich produktů. Oboustranná situace!

Služba Shopify spravuje servery rychle se svými partnery. Rychle poskytněte cloudový software a počítejte Ticketmaster jako klienta. Tito významní klienti elektronického obchodování jsou dobrým ukazatelem jejich kvality.

Red Bull Shopify PlusMít bezpečí pro vás je klíčovým důvodem, proč hlavní značky, jako je RedBull, používají Shopify Plus

Je Shopify Plus snadné používat?

Můžete předpokládat, že všechny tyto technické vlastnosti způsobují, že provoz systému Shopify Plus je komplikovaný.

Ve skutečnosti Shopify Plus používá přesně stejný administrátorský nástroj a rozhraní jako jiné plány Shopify. To’je hladký a snadno použitelný a přístrojová deska je velmi snadno srozumitelná.

Shopify Plus přichází s mnohem více zvonky a píšťalky, než méně pokročilé plány. Plné využití systému Shopify Plus tedy zabere trochu více práce.

Jakékoli další pracovní zatížení se však dá snadno rozdělit. Na Shopify Plus můžete přidat neomezené účty zaměstnanců, takže můžete školit zaměstnance v různých aspektech vašeho obchodu.

Rozšířený plán umožňuje pouze 15 účtů a plán Shopify 5. Zde je Shopify’Intuitivní design přichází sám o sobě. Čím jednodušší je nastoupit a vyškolit personál, tím méně času ztrácíte.

Mnoho rukou dělá lehkou práci.

Kávu Shopify Plus Death Wish CoffeeČtení posudků úspěšných podnikatelů Shopify Plus vám poskytne představu o softwaru’s kvalita

Shopify Plus API a přizpůsobení

I přes snadné použití nabízí Shopify Plus fantastický prostor pro přizpůsobení vašeho obchodu integrací v reálném čase.

Že’protože Shopify Plus přichází s vyšším limitem API.

API může znít jako fantastický typ piva, ale znamená to Application Programming Interface. Technici to’je sada funkcí a funkcí. Ale pro vás to znamená, že můžete automatizovat aspekty svého webu a zabudovat do vyšší funkčnosti (aniž byste se museli sami kódovat).

Přemýšlejte o tom, jako by se vaše ústřední topení řídilo časovačem. Můžete ji nastavit tak, aby se rozsvítila, kdykoli budete chtít, aniž byste ji museli každých několik hodin ručně zapínat / vypínat.

Ve vašem obchodě může pracovat vedle sebe několik aplikací bez porušení limitu API.

Svůj podnik můžete propojit přímo s hlavními platformami třetích stran. To vám dává velký prostor pro provedení požadovaných změn.

Shopify Plus podporuje dvě důležité integrace:

 • Logistika třetích stran – pomáhat řídit vztah s vaším distributorem.
 • Plánování podnikových zdrojů (ERP) – připojit se k různým tématům vaší firmy. To zahrnuje váš e-mailový systém, výrobní závod, distribuci a finance. ERP zajišťuje, že’všichni pracují v harmonii.

Tím, že vám dává plnou kontrolu nad front-endem, vám Shopify Plus umožní sestavit si svůj obchod. Můžete ovládat kódovací jazyky jako Liquid, HTML, CSS a JavaScript.

Zde jsou dvě klíčové možnosti přizpůsobení, které získáte u rozhraní API Shopify Plus:

Přizpůsobte si pokladnu domény pomocí služby Shopify Plus

Nejdůležitější funkce přizpůsobení dostupná obchodníkům Shopify Plus se týká pokladny.

Shopify Plus umožňuje přidat na stránku pokladny kódovací jazyky. To je obrovská výhoda. Značku můžete přidat na poslední stránku prodejní cesty. Zákazníci vyhráli’Nikdy neopustíte svoji značku. Tím se vytvoří vaše značka’s důvěryhodností a vést k většímu prodeji.

Se službou Shopify Plus zákazník ne’Nenechávejte ani svoji doménu. Váš zákazník zůstane při platbě namísto checkout.shopify.com na vaší vlastní adrese URL (například fredstrainers.com)..

To neplatí pro jednodušší plány Shopify nebo jiné platformy. Stránky pokladny přesměrovávají zákazníky na Shopify’s servery sledovat PCI.

Přizpůsobené slevy a prodeje

S Shopify Plus získáte větší volnost při přizpůsobování vašich slev a prodejů.

Prostřednictvím rozhraní Shopify Discount API můžete zákazníkům, kteří dosáhli nastaveného zůstatku v nákupu (například 100 $), nabídnout speciální procentuální slevu. Můžete stavět v odstupňovaných cenách nebo přidat nabídky buy-one-get a balíčky zdarma.

Zákazníci mohou platit pomocí dárkové karty kvůli rozhraní API Shopify Gift Card API. Tato dvě API jsou exkluzivní pro obchodníky Shopify Plus.

To je snadný způsob, jak vytvořit svůj obchod’s prodeje vyniknout z davu.

Mluvte, abyste nakupovali

Shopify Plus Apps

Služba Shopify Plus vám poskytuje přístup k více než 1500 profesionálně vytvořeným aplikacím. To znamená, že máte úžasný prostor pro přizpůsobení svého obchodu.

Aplikace, které máte k dispozici na Shopify Plus, se snadno používají, a to i na tak vysoké úrovni. Ty ne’Chcete-li začít s aplikacemi, není nutné zahrnout kódovací nebo vývojový prostředek. Existují aplikace pro zjednodušení všeho od vaší společnosti’s účetnictví pro přepravu.

Pokud se přihlásíte k odběru Shopify Plus, můžete použít Shopify Plus’s partnery adresáře najít agenturu, která vám může vytvořit vlastní aplikaci.

Jsme vyhráli’t jít do všech aplikací, které jsou k dispozici pro obchodníky Shopify Plus (to by se stránky a stránky). Zde jsou dva, které považujeme za zvláště účinné:

 • Avalara Avatax – tato aplikace je ve skutečnosti předinstalovaná ve službě Shopify Plus. Vše, co musíte udělat, je zapnout. Automaticky třídí vaši daň, aby se ujistil’vyhovující. Dokonce to roztřídí podle amerického státu a ve více než 200 zemích, takže to ne’netřeba zkoumat odpovědnost za váš produkt nebo službu v každém státě. Avalara stojí 240 $ na nákup v obchodě Shopify, takže to’je to skvělý požitek, který se hodil.
 • Integrace Amazonu – místo aby se Shopify zaměřil na svět’největší nákupní stránka se rozhodla integrovat s Shopify Plus. Pokud ano’Není to známka Shopify Plus’s ráží, já ne’nevím, co je. Nyní můžete pomocí aplikace Shopify integrovat aplikace k prodeji na Amazonu. Vaše produkty se synchronizují s Amazonem ze služby Shopify.

Shopify Plus v Magento

Magento je jednou z nejpopulárnějších platforem elektronického obchodování pro podniky na podnikové úrovni.

Ony’znovu nakupovat’je nejbližší konkurent. To’Předpokládalo se, že 10 značek využívajících Magento generuje přes 1 miliardu dolarů v online příjmech.

Tam nejsou’Mnoho řešení elektronického obchodu, která mohou uspokojit velké klienty. Shopify v Magento je běžná otázka pro vlastníky podniků.

Vybrat vítěze může být obtížné. Který z nich je pro vás vhodný, bude záležet na vašem podnikání.

Oba nabízejí například integraci přepravy s působivým počtem distributorů.

Stejně jako Shopify, Magento:

 • Na palubě mají nějaké velké společnosti. Burger King a Kurt Geiger používají Magento’s služby.
 • Poskytuje vám velkou flexibilitu při vytváření elektronického obchodu na míru.

Podle našich zkušeností však Magento není tak uživatelsky přívětivý jako Shopify.

Proč?

 • Na rozdíl od Shopify, která zahrnuje hosting, je Magento hostitelem. To znamená, že budete muset věnovat více času správě technického provozu vašeho obchodu. Údržba serverů a zajištění souladu s předpisy je vaší odpovědností.
 • Služba Shopify poskytuje zabezpečení PCI prostřednictvím svých serverů. Ale obchodník na Magento se bude muset ujistit, že sám splňuje předpisy.
 • Nakupujte zařízení sami pro obchodníky a je pro vás velmi snadné zaměřit se na propagaci svého obchodu. Můžete provádět změny a provozovat kampaně, které by vyžadovaly vývojáře nebo kodéry v Magento.

jestli ty’Když je Magento Enterprise opětovně prodáván jiným podnikům, je to atraktivní volba. Nabízí složitá platební opatření, rychlé hromadné objednávky a sjednané ceny.

Shopify však zintenzivnil svoji B2B hru. Obchodníci Shopify Plus mohou pomocí funkce Velkoobchodního elektronického obchodu vytvořit výkladní skříň chráněnou heslem. Někteří klienti budou mít přístup k jiné verzi vašeho obchodu Shopify než jiní. Chcete-li prodávat firmám prostřednictvím služby Shopify Plus, vy’Pravděpodobně budete muset použít aplikaci ve službě Shopify’s tržiště.

Globální prodej elektronického obchodování B2B generuje příjmy o 5 bilionů dolarů více než B2C. Velkoobchodní funkce je pro majitele obchodů stále důležitější.

Klíčové body diskuse Shopify vs Magento jsou:

 • Magento má přizpůsobitelnější back-end
 • Služba Shopify má nižší náklady na nastavení a průběžné náklady na údržbu
 • To’s Magento je snadnější stavět vícejazyčné / měnové obchody
 • Služba Shopify se stará o VŠECHNOU údržbu serveru a soulad s PCI’je plně hostovaná služba.

Přechod z Magento na Shopify

Služba Shopify usnadnila přechod z Magento na Shopify. Leželi na speciálním spouštěcím techniku, který vás provede celým procesem.

S Shopify’s Migration App, vyvinutý společností Cart2Cart, můžete importovat:

 • produkty – včetně ceny, jména, hmotnosti, image.
 • Zákazníci’ podrobnosti – e-mail, fakturační a dodací adresa, předvolby zpravodaje.
 • Objednávky – stav, podrobnosti o zákazníkovi, slevy, cena.
 • Kupóny – dárkový poukaz, jméno, kód kupónu.
 • Recenze – datum, uživatelské jméno, hodnocení.

Migrujte do služby Shopify Now

Google Trends ukazuje, že zájem o Shopify je na vzestupu ve srovnání s rivaly jako Magento a BigCommerce. Dali jsme to dolů do nečinnosti některých odvětví’s největšími hráči. Shopify využil vylepšování jejich produktů pomocí nových aplikací a funkcí.

Například v dubnu společnost Shopify uvedla novou službu Mobile Store Builder. To pomáhá podnikovým zákazníkům vytvářet nativní aplikace pro iOS a Android bez jakéhokoli technického know-how a bez dodatečných nákladů.

Nakupujte Plus Magento Google TrendsKdyž se podíváte na Trendy Google, uvidíte, že Shopify Plus je ve srovnání s konkurenčními společnostmi Magento a BigCommerce stále populárnějším vyhledávacím dotazem

Obchodní koutek: Plánujete přechod na Shopify z Magento nebo jiného poskytovatele? Pomocí aplikace Traffic Control se ujistěte, že nemáte’neztrácíte ekologický provoz vybudovaný na předchozí platformě. Aplikace přesměruje návštěvníky na váš starý web do nového obchodu Shopify. Migrace zvítězila’neovlivní vaše hodnocení. Ztráta ekologického hodnocení klíčových produktových podmínek by odhazovala peníze.

Závěr: Je Shopify Plus to pravé pro vaše podnikání?

jestli ty’při zvažování Shopify Plus pro váš elektronický obchod si položte následující otázky:

 • Trávíte drahocenný čas technologiemi, které by mohly být věnovány marketingu vašeho obchodu?
 • Generujete prodej téměř 500 000 USD ročně?
 • Chcete personalizovanou stránku pokladny pro svůj obchod?
 • Plánujete rozšíření svého obchodu do různých zemí, měn a jazyků?
 • Očekáváte, že se váš objem prodeje v příštím roce dramaticky zvýší?
 • Využili byste specializovaného správce účtu?
 • Cítíte se omezeni svým současným plánem?
 • Jste ve velikosti, kde váš provoz a objem prodeje vyvíjí tlak na vaši technologii?

Pokud je odpověď na jednu nebo více z nich ano, vyplatí se zvážit Shopify Plus. To’je zdarma mluvit s poradcem Shopify a zjistit to.

Mluvte, abyste nakupovali hned

Služba Shopify Plus zpracovává mnoho prvků náročných na práci při provozování velkého pracoviště.

To’je to skvělá příležitost ke snížení (a vyjasnění) technických režijních nákladů.

Outsourcing vašich stránek’Díky údržbě Shopify můžete zamknout své technické náklady. Opravy zabezpečení, aktualizace, opravy chyb a poplatky za hostování jsou pokryty vaším měsíčním poplatkem.

To vám ušetří čas.

Vyhrál jsi’t řídit výpadky, dopravní špičky nebo vztahy s hostitelskou společností.

Shopify Plus je dobrá volba, pokud máte’znovu se snažíte rozšířit svůj elektronický obchod. Váš předplacený poplatek se bude zvyšovat pouze s růstem vašeho obchodu. Přístup k podpoře jednoho na jednoho od agentů Shopify může posunout váš obchod na další úroveň.

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map