Recenze systému POSE (POS) systému Shopify – sjednocení vašeho offline podnikání


Shopify Point of Sale (POS) Review

Recenze Shopify Point of Sale (POS)


Hodnocení

4,5 z 5 hvězdiček

Viz Shopify POS

Služba Shopify Point of Sale (POS) vám pomáhá plně integrovat vaše online & systémy fyzického obchodu. To’je skvělý nástroj pro správu, který vám umožní v reálném čase porozumět vašemu obchodnímu výkonu, takže můžete efektivněji spravovat a růst.

Recenze Jeremy

Poslední aktualizace 18. března 2019

Pokud máte offline a online obchod, Systém Shopify Point of Sale (POS) umožňuje spravovat offline i online prodej a kontrolu zásob na jednom centralizovaném místě.

Shopify Point of Sale (pomocí iPadu) vám nejen umožňuje spravovat všechny vaše prodejní transakce na jednom vhodném místě, ale účinně vám ušetří spoustu času při správě různých systémů..

Zvažte to – pokud máte dva různé systémy sběru informací o prodeji (záznamy transakcí, zákaznická data atd.), Které ovlivní vaši databázi správy zásob, budete muset v určitém okamžiku sladit všechna tato samostatná data, abyste získali přehled o jak funguje vaše firma, kdo jsou vaši zákazníci (překrývají se v různých systémech?) a vaše “skutečný” úroveň zásob.

Že’je to spousta práce, kterou nemáte’Není třeba se vypořádat, pokud jste byli schopni sjednotit a synchronizovat celou svou firmu (která existuje v online i offline prostoru).

V této recenzi jsme’Ukážu vám, jak nakupovat’s POS systém může zefektivnit vaše podnikání a ušetřit vám čas.

Můžete si také prohlédnout naši úplnou recenzi na webu Shopify zde nebo ji porovnat s jinými platformami elektronického obchodu v této příručce.

Jak funguje Shopify Point of Sale?

Systém Shopify Point of Sale funguje připojením čtečky Shopify Reader přímo k iPadu, který se používá jako hlavní prodejní zařízení ve vašem offline obchodě. Toto v podstatě změní váš iPad na platební terminál / pokladnu.

Můžete začít účtovat svým zákazníkům’ kreditní kartu prostřednictvím tohoto čtečky a všechny vaše prodejní záznamy, informace o zákaznících a sledování zásob se automaticky synchronizují s obchodem Shopify.

Shopify Point of Sale (POS)

Můžete procházet katalog obchodů, připojit iPad k pokladně a provádět transakce v hotovosti, tisknout nebo automaticky e-mailem přijímat. Nejlepší část žádosti o e-mailové potvrzení o zákazníkovi je, že se dostanete ke sběru e-mailových adres, což vám umožní udělat nějaký e-mailový marketing pro další propagaci vaší firmy.

Podívejte se na toto video a podívejte se, jak mocný je Shopify POS:

Otázky a odpovědi týkající se systému Shopify Point of Sale

Otázka: Co když mám více než jedno prodejní místo?

Odpověď: Do svého obchodu můžete přidat další místa’s online administrační panel.

Otázka: Musím prodávat ve svém offline obchodě stejné produkty jako v internetovém obchodě?

Odpověď: Ne – můžete si vybrat, jaké produkty chcete mít k dispozici pro váš offline obchod, a ty se mohou lišit od vašeho online obchodu.

Otázka: Pokud již mám internetový obchod Shopify, musím znovu přidat své produkty, abych mohl používat systém Point of Sale?

A: Ne – všechny vaše produkty online obchodu se automaticky načtou do POS Shopify, když se přihlásíte do aplikace POS na iPadu.

Otázka: Už mám svůj vlastní platební terminál / pokladnu. Mohu použít službu Shopify POS?

Odpověď: Ano – aplikace Shopify POS vám umožňuje integrovat váš stávající platební terminál.

Otázka: Mohu sledovat svůj online a offline prodej samostatně?

Odpověď: Ano – můžete nakonfigurovat své prodejní sestavy tak, aby oddělovaly prodej online nebo offline, nebo pokud chcete, smíchejte je dohromady.

Otázka: Vzhledem k tomu, že mám v obchodě více prodejců, mohu používat více iPadů?

Odpověď: Ano – připojte více čteček Shopify a použijte tolik iPadů, kolik chcete!

Nakupujte iPad v místě prodeje

Kolik za měsíc?

Systém Shopify POS má 3 měsíční plány, vhodné pro různé úrovně uživatelů:

 1. Základní Shopify – 29 $ / měsíc
 2. Shopify – 79 $ / měsíc
 3. Rozšířené Shopify – 299 $ / měsíc

Čím vyšší je plán, tím pokročilejší funkce získáte. Vždy můžete začít s “Základní Shopify” plánovat a podle potřeby upgradovat.

Nakupujte POS prodejní ceny - cenyKliknutím zobrazíte další podrobnosti

K dispozici je také poplatek za kreditní kartu (nebo poplatek za zpracování platby) za “výpad”, což znamená, že kdykoli prodáváte produkt zákazníkovi pomocí POS systému (pomocí iPadu přejíždíte kreditní kartou a účtujete tak zákazníkovi), poplatek činí 2,7%, 2,4% a 2,2% z hodnoty transakce “Základní Shopify“, “Nakupujte” a “Rozšířené Shopify” plány, resp.

Toto jsou jediné transakční poplatky, které budete muset zaplatit, abyste přijali všechny kreditní karty ve vašem mobilním zařízení – nebudou účtovány žádné další poplatky.

Zvažte, kolik času můžete ušetřit synchronizací offline a online systému prodeje a správy zásob? Nyní se můžete zaměřit na další důležitější aspekty vašeho podnikání.

Zvažte, kolik peněz můžete ušetřit pouze pomocí jednoho sjednoceného systému?

Jako podnikatel, vy ne’Nemusím trávit tolik času, aby si uvědomil výhody, které může těžit z využití tohoto systému. Jen množství času, které můžete ušetřit, a přesměrování do růstu vaší firmy může potenciálně odměnit exponenciálně za čas.

Zde máme mnohem podrobnější přehled cenových plánů Shopify, kde diskutujeme sazby kreditních karet (vs PayPal) a transakční poplatky mnohem hlouběji.

Shopify Point of Sales System – Závěr recenze

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map