Shopify Themes a Shopify Experts Review


Shopify Themes Review

Kontrola Shopify Themes


Rating

5 z 5 hviezdičiek

Pozrite si Shopify Themes

Témy Shopify sú profesionálne vyzerajúce & môže pomôcť vášmu obchodu budovať dôveru. oni’znovu vytvorené odborníkmi v oblasti dizajnu so zameraním na použiteľnosť a konverziu predaja.

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete si najať predbežne skontrolovaných expertov Shopify.

Recenzia Jeremy

Posledná aktualizácia 15. marca 2019

Použitie prémiových tém Shopify a odborníkov Shopify na pomoc pri budovaní vášho elektronického obchodu je vynikajúci spôsob, ako rýchlo začať podnikať a rozširovať svoj online predaj..

[Pozri našu úplnú recenziu na Shopify tu]

Pravda o väčšine online nakupujúcich je, že sú silne ovplyvnené tým, ako vyzerá internetový obchod, a či sa cítia v pohode, keď prvýkrát uvidia váš web..

Koľkokrát ste klikli mimo web len preto, že nie je’t vizuálne potešujúce, takže ste to neurobili’nechcem na webe tráviť viac času?

ja’urobil som to – viackrát, ako by som chcel pripustiť!

Potenciálnemu zákazníkovi trvá iba pár sekúnd, kým sa rozhodne, či zostane a rozhliada sa po vašom obchode, alebo ísť niekde s niekoľkými kliknutiami na tlačidlo.

Všetci robíme tieto rozdelené druhé rozhodnutia každý jeden deň.

Ihneď upútate ich pozornosť a dáte im šancu niečo predať, alebo riskujete, že stratíte úsilie, ktoré vy’Strávil som ich, aby ste ich priniesli do svojho obchodu.

To je obzvlášť zbytočné, ak platíte za reklamy, ktoré zvyšujú návštevnosť vášho obchodu.

Ako váš obchod Shopify ovplyvňuje vašu dôveryhodnosť

Počiatočná dôvera sa mnohokrát spája s vnímanou dôveryhodnosťou – a to bolo veľa študovaných mnohými rôznymi “marketing” súvisiace druhy výskumu.

Áno – vaša firma je dôveryhodná, ale pre vašich prvých návštevníkov to tak nie je’to ešte neviem.

Takže to, ako vás vnímajú v prvých niekoľkých sekundách, urobí silný dojem. To bude mať výrazný vplyv na to, či od vás budú potenciálne nakupovať alebo nie.

Čím je váš web profesionálnejší a krajší, tým je väčšia pravdepodobnosť, že zostane a dozviete sa viac o vašom internetovom obchode. To vám dáva príležitosť dokázať im, že ste dôveryhodní a že im nákup produktov môže pomôcť.

Témy Shopify vám môžu pomôcť

Témy Shopify sú vytvárané s ohľadom na dôveru a dôveryhodnosť. Sú navrhnuté tak, aby pomohli vašim návštevníkom zaujať obchod a zostali len o niečo dlhšie, aby zistili, či im môžete pomôcť..

Čo sa nám na Shopify naozaj páči’s témami je, že ich vytvárajú profesionálni návrhári. Tak to’Nie je to skupina kódovačov, ktorí sú fantastickí vo vytváraní softvéru, sadaní si a navrhovaní tém pre vás. Túto chybu urobilo mnoho ďalších tvorcov webových stránok, takže vám poskytujú neatraktívne k priemerným témam.

Shopify Themes

Ak ty’Mali ste možnosť prehľadávať niektoré témy Shopify, vy’Súhlasím s tým, že sú pútavé a majú potenciál, aby vy a váš internetový obchod vyzerali dobre.

Existuje veľa tvorcov motívov Shopify na plný úväzok a nájdete ich v Shopify’s obchod s témami.

Napríklad niektoré prémiové témy Shopify sú tvorené svetoznámymi návrhármi, ako sú Pixel Union a Out Of The Sandbox.

Zadarmo a platené témy Shopify

Služba Shopify vám poskytne platené aj bezplatné témy. Môžete si teda vybrať a zvoliť, ktorý dizajn sa vášmu obchodu hodí najlepšie.

Ich ceny sa pohybujú od zadarmo do 180 dolárov. Pokiaľ ide o platené témy, jedná sa iba o jednorazovú investíciu, takže neexistujú žiadne opakujúce sa mesačné poplatky. Aj keď možno zastávate názor, že je príliš veľká na počiatočnú investíciu, môžete si vybrať bezplatnú tému a zistiť, ako to bude fungovať pri rozširovaní obchodu. Keď budete pripravení, môžete kedykoľvek prejsť na platené poistné.

Dôvodom, prečo je potrebné kúpiť niektoré prémiové témy, je to, že tieto témy vytvárajú odborníci na dizajn, ktorí nie sú súčasťou služby Shopify. Tieto témy sú síce plne kompatibilné s obchodmi Shopify, ale vytvárajú ich profesionálni návrhári, ktorí vedia, čo robia.

Študovali čo’pracuje pre internetové obchody a čo nie je’t a do svojich návrhov prineste dizajnérske inšpirácie cez internet, aby ste mali príležitosť pomôcť vášmu obchodu Shopify vyniknúť z davu.. To predstavuje pre vás skutočnú výhodu, ak chcete rozšíriť svoje podnikanie a predaj.

Z dlhodobého hľadiska, ak máte o svoje podnikanie vážne, investovanie do prémiovej témy Shopify stojí za to, pretože vám môže pomôcť zvýšiť predaj.

Vyberte témy Shopify, ktoré vyhovujú vášmu odvetviu

Jedným z nástrojov, ktoré si skutočne vážime, je to, že triedia svoje témy podľa odvetvia.

To vám umožní rýchlo sa roztriediť medzi stovkami prémiových tém a nájsť perfektný dizajn, ktorý je navrhnutý špeciálne pre dané odvetvie.

Niektoré odvetvia zahŕňajú umenie & fotografia, oblečenie & módne šperky & príslušenstvo, elektronika, potraviny & nápoje, doma & záhrada, nábytok, šport & rekreácia, hračky & hry atď.

nakupovať témy

Pomôže vám to zúžiť výber a ušetriť tak čas. Môžete samozrejme prechádzať aj inými témami, aby ste zistili, či sa vám páčia. Máte úplnú kontrolu nad tým, ktorú tému Shopify zvoliť.

Experti Shopify vám tiež môžu pomôcť

Ak potrebujete trochu viac pomôcť pri vybavovaní obchodu Shopify mimo zeme, experti Shopify Experts vám môžu pomôcť.

Začatie, rast a prevádzka firmy je ťažké. tam’Je to iba jeden (alebo niekoľko) z vás a nekonečný počet úloh. Okrem toho máte osobný život, ktorý sa snaží vyvážiť. to’je to veľmi ohromujúci zážitok.

my’prešli sme to sami, a tak chápeme, ako sa cítite natiahnutí.

Shopify Experts je trh, na ktorom nájdete 780+ odborníkov, ktorí vám pomôžu zostaviť obchod od začiatku, vytvoriť si vlastný motív alebo vykonať nejaké úpravy existujúceho motívu..

Nakupovať expertov

Títo odborníci sú skvelí v tom, čo robia, a sú omnoho rýchlejšie, ako sa snažíte všetko naučiť sami.

Využitie služieb Shopify Experts vám umožní uvoľniť si čas, aby ste sa mohli zamerať na ďalšie dôležité aspekty vášho podnikania. Časom vám to ušetrí čas aj peniaze tým, že nechajú týchto odborníkov robiť to, čo vedia najlepšie.

Záver preskúmania – Shopify Themes and Experts

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me