5 geriausios „GoDaddy“ interneto svetainių talpinimo alternatyvos: susiraskite savo tobulą paslaugų teikėją

Galbūt tu’jūs ieškote geriausio būdo priglobti savo svetainę arba tiesiog galvojate apie paslaugų teikėjų pakeitimą iš „GoDaddy“. Bet kuriuo atveju mes’vėl čia padėti.


„GoDaddy“ yra žinomas kaip domenų „doyen“. Jūs, kaip didžiausias registratorius pasaulyje’Rasite daug žmonių, perkančių savo svetainės pavadinimą per „GoDaddy“.

Jos svetainių kūrėjas taip pat yra gana tvarkingas, naudodamas dirbtinį intelektą kurdamas jums svetainę. Bet kai kalbama apie GoDaddy’hostingo planai, jie’vėl gerai… mažas meh.

Godaddy alternatyvos

„GoDaddy“ teikiamos prieglobos funkcijos yra puikios, tačiau teikėjas, palyginti su konkurentais, praleidžia laiką, kainos ir kokybės santykį bei palaikymą. Kaip mes tai žinome? Žinoma, atlikdami ekspertų tyrimus!

Mes’Daugybę valandų praleidau tikrindamas interneto prieglobos paslaugų teikėjus, tikrindamas kiekvieną jų paslaugų detalę. Tai’Dėka to, mes dabar turime išsamią reitingų sistemą aukščiausioms įmonėms – ir rezultatai pateikti.

Kokios yra geriausios „GoDaddy“ alternatyvos?

 1. „Bluehost“ – geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „HostGator“ – Geriausiai tinka naudoti.
 3. „InMotion“ – Geriausias bendrai naudoti ir VPS talpinti.
 4. A2 priegloba – geriausia debesų prieglobai.
 5. „SiteGround“ – Geriausias dėl patikimumo.

„Bluehost“ yra populiariausias „GoDaddy“ alternatyvų pasirinkimas, nes jis daro įspūdį visose svarbiose kategorijose – nuo kainų nustatymo iki klientų palaikymo. „HostGator“’s 99,99% veiksnumo yra neprilygstamas, o „InMotion“ yra pranašesnis už abu bendrai naudojamus ir VPS talpinimas.

Mūsų tyrimai apėmė visus prieglobos tipus, pradedant nuo bendro ir skirto VPS ir „WordPress“. Tačiau šiame vadove mes’Daugiausia dėmesio bus skiriama tam, kas kiekvienam teikėjui yra geriausias – galų gale’Nėra prasmės rinktis paslaugų teikėją, turintį puikų bendro naudojimo prieglobą, kai jums reikalingas specialus planas!

Taigi, jei GoDaddy to nepadarys’Kreipkitės į jus, atsisėskite ir skaitykite toliau, kai apžvelgsime geriausias „GoDaddy“ interneto prieglobos alternatyvas. Mes’Mes patys išbandėme kiekvieną prieglobos paslaugų teikėją, taip pat sujungėme pastabas ir įvertinimus iš tokių vartotojų kaip jūs. Šis išsamus tyrimas pasibaigė mūsų penkių žvaigždučių įvertinimo sistema žemiau:

„GoDaddy“ alternatyvos interneto prieglobai

Dabar leisk’atidžiau pažvelkite į aukščiausius prieglobos paslaugų teikėjus: kam jie yra geriausi? Kokius hostingo tipus jie siūlo? Ir, svarbiausia, ar jie jums tinka?

„Bluehost“ – geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas

„Bluehost“ lengva naudoti, jis turi puikų veikimo laiką ir yra puiki pinigų vertė. „Bluehost“’99,98% darbo laikas reiškia vos mažiau nei dvi prastovų valandas per metus. Be to, tiesiog gali’t būti mušti, jei jūs’vėl dirbate su „WordPress“ svetaine. Tiesą sakant, tai’Populiariausias „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas.

Pagrindiniai „WordPress“ prieglobos planai svyruoja nuo 2,95 iki 5,95 USD per mėnesį, tačiau jei jūsų svetainė turi augti, turėtumėte atnaujinti „WordPress Pro“ prieglobos planą, kuris kainuoja nuo 19,95 USD iki 49,95 USD per mėnesį..

„HostGator“ – geriausias Uptime

„HostGator“’s 99,99% veiksnumo yra tai, kas jį tikrai išskiria, tačiau platus funkcijų spektras ir ypač keičiami planai taip pat yra pagrindiniai šio teikėjo pranašumai.

Ar „HostGator“ pasiima didelį kąsnį iš jūsų piniginės? Palyginti taip, bet jūs’vėl moka už geriausią verslą. Bendras priegloba prasideda nuo 2,75 USD per mėnesį, VPS – nuo 19,95 iki 39,95 USD per mėnesį, o „Dedicated“ kainuoja iki 149,99 USD per mėnesį..

„InMotion“ – geriausia bendro naudojimo ir VPS talpinimui

„InMotion“ yra vienas geriausių tiekėjų rinkoje, nes yra platus, visų pirma, savybių, funkcijų asortimentas. Pagrindiniame plane jis siūlo neribotą vietą diske ir nemokamą SSL, o tam skirtame prieglobos plane – daugiasluoksnę apsaugą.

„InMotion“’Bendrasis priegloba prasideda nuo vos 3,99 USD per mėnesį, „WordPress“ priegloba svyruoja nuo 4,99 USD iki 114,99 USD per mėnesį, o skirtas hostingas kainuoja nuo 105 USD iki 519,39 USD per mėnesį..

A2 priegloba – geriausia „Cloud Hosting“

Turėdamas 24/7 palaikymą 365 dienas per metus, „A2 Hosting“ visada yra pasiruošęs jus nuo A iki B nuversti. Aukštos kvalifikacijos ‘„Guru“ įgula’ specializuojasi palaikydamas klientų aptarnavimą vienas, o jūs taip pat turite prieigą prie tiesioginių pokalbių, telefono ir el. pašto pagalbos.

„A2“ prieglobos kainos prasideda nuo 4 USD per mėnesį už bendrai naudojamą prieglobą, nuo 5 USD per mėnesį už nevaldomą VPS prieglobą ir nuo 33 USD per mėnesį už valdomą VPS prieglobą. Tai’Tai nėra pats pigiausias prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau teikia pinigų grąžinimo garantijas bet kuriuo metu.

Svetainės aikštelė – geriausia dėl patikimumo

Ar bandote rasti tvirtą pagrindą savo svetainei? Neziurek i prieki. „Siteground“ yra patikimiausias mūsų išbandytas prieglobos paslaugų teikėjas.

Kol to nėra’neteikite VPS talpinimo, o tai gali trukdyti jūsų svetainei’Augdamas, „Siteground“ veikia 99,98%, veikia nepriekaištingai ir palaiko klientus bei teikia tikrai patogią valdymo pultą..

Kainos prasideda nuo 3,96 USD per mėnesį už „WordPress“ prieglobą, nuo 80 USD per mėnesį už debesų prieglobą ir 269 USD per mėnesį už dedikuotą prieglobą..

TeikėjasBendras prieglobaVPS talpinimasDedikuotas prieglobaDebesų talpinimas„WordPress“ talpinimas„Bluehost“„HostGator“„InMotion“A2 talpinimasSvetainės aikštelė
&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10007;&# 10003;
&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(tik bendrinamas)

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(tik valdoma)

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;
&# 10003;&# 10007;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(tik valdoma)

Atminkite, kad tik todėl, kad šeimininkas siūlo ką nors, to nedaro’t tai reiškia’s būtinai jums. Daugelis paslaugų teikėjų siūlo daugumą prieglobos tipų, tačiau kai kurie jų puikiai tinka vienam, o prasti – kitam.

Net tada jūs’Turėsite savo specifinius reikalavimus. Jums gali prireikti daug pralaidumo arba daug vietos saugykloje, ir visi nori žinoti, kiek laiko jie turi’vėl gaunasi!

Žemiau mes’Parodysiu, ką tiksliai siūlo šie šeši paslaugų teikėjai. Mes’Taip pat pateiksime nuorodas į mūsų išsamią kiekvienos paslaugos apžvalgą, kuri padės jums priimti pagrįstą sprendimą.

1: „Bluehost“

Geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas

Tai’Šiuo metu apskaičiuota, kad daugiau nei 40% aktyvių interneto svetainių yra sukurtos naudojant „WordPress“. Jei tu’vėl vienas iš pasaulio’75 milijonai „WordPress“ vartotojų, tada „Bluehost“ yra paslaugų teikėjas jums.

Galite pasirinkti bendrinamą arba valdomą planą su vienu spustelėjimu diegdami ir automatiškai atnaujindami „WordPress“. Taip pat galite gauti nemokamų atsarginių kopijų, taip pat neišmatuotos atminties vietos ir pralaidumo’neribojamos svetainių, kurias galite priglobti, skaičius.

„GoDaddy“ alternatyvos „Bluehost“„Bluehost“ yra akivaizdus „WordPress“ prieglobos pasirinkimas.

„Bluehost“ privalumai ir trūkumai

„Bluehost“ profesionalai„Bluehost“ minusai
 • Neišmatuotas saugojimas ir neribotas pralaidumas naudojant „WordPress“ prieglobą
 • 99,98% veiksnumo
 • Palyginti ribota saugojimo vieta su VPS priegloba
 • Nėra debesies prieglobos

# 2: „HostGator“

Geriausiai tinka „Uptime“

„HostGator“ nustato prieglobos kainą. Tai siūlo puikią pagalbą ir palaikymą visame pasaulyje, neprilygstamą 99,99% veikimo laiką ir puikias funkcijas.

Mes’d rekomenduojame „HostGator“ didelėms asmeninėms svetainėms ir didelėms įmonėms. Tam skirta priegloba suteikia neišmatuotą pralaidumą, iki 1 Tt disko vietos ir 16 procesoriaus sriegių. Jūs netgi galite pasirinkti priglobti savo svetainę „Windows“ ar „Linux“ serveriuose vienoje iš dviejų JAV esančių vietų.

„HostGator“’kainos nėra’pigu, palyginti su konkurentais, tačiau jūs mokate už aukščiausios kokybės paslaugas.

„GoDaddy“ alternatyvos „HostGator“„HostGator“ iš tikrųjų yra visas paketas, kuris patenka į mūsų tyrimų reitingų viršūnę.

Privalumai ir trūkumai „HostGator“

Privalumai „HostGator“„HostGator“ min
 • 99,99% veiksnumo
 • Pigūs bendrojo prieglobos planai
 • Brangūs VPS talpinimo planai
 • Nėra nemokamų domenų ar atsarginių kopijų

# 3: „InMotion“

Geriausiai tinka bendro naudojimo ir VPS talpinimui

„InMotion“ bus puiki galimybė daugumai tai skaitančių žmonių. Dauguma svetainių yra priglobtos bendro naudojimo arba VPS prieglobos planuose, o tiems, „InMotion“ yra derliaus grietinėlė.

Kaip matote iš „InMotion“’Privalumai, jo ribota pasiūla yra gausu. Tu’Taip pat gausite prieigą prie nemokamos svetainių kūrėjos, jei jūs’dar nesukurti svetainės ir labai garbingas 99,97 proc..

„InMotion“ taip pat turi puikių reklaminių pasiūlymų dėl bendro kliento prieglobos. Pirmuosius dvejus metus galite gauti tiek „Launch“, tiek „Power“ planus (paprastai jų kaina siekia 7,99 USD / mėn. Ir 9,99 USD / mėn.) Tik už 3,99 USD / mėn.!

„GoDaddy“ alternatyvos „InMotion“„InMotion“ yra geriausias bendro naudojimo ir VPS talpinimo paslaugų teikėjas.

„InMotion“ privalumai ir trūkumai

„InMotion“ pranašumai„InMotion“ trūkumai
 • Neribotas svetainių, el. Pašto abonementų ir vietos diske su bendro naudojimo priegloba galimybė
 • Neribotas procesoriaus branduolys ir prieiga prie šaknies naudojant VPS prieglobą
 • Brangūs dedikuoti planai
 • Nėra bendro „WordPress“ prieglobos

# 4: A2 talpinimas

Geriausiai tinka „Cloud Hosting“

Jei svetainių talpinimas jums yra visiškai svetimas, „A2 Hosting“ gali padėti. „A2“ darbuotojai padės jums kiekviename žingsnyje, su atsakomu, paslaugiu ir ekspertų palaikymu. Jei tu’Jei neparduosite paslaugos, bet kada galėsite susigrąžinti pinigus pagal bet kurį planą.

Kiek tai susiję su funkcijomis, A2’„VPS“ priegloba yra viena iš geriausių paslaugų. Gaunate šakninę prieigą, nemokamas atsargines kopijas, neribotą skaičių svetainių ir el. Pašto abonementų, iki 8 GB RAM ir 150 GB atminties. Tu’Taip pat turite galimybę naudoti „Windows“ ar „Linux“ serverius.

„GoDaddy“ alternatyvos A2 talpinimas„A2 Hosting“ yra įsipareigojusi savo klientams su didele parama ir pinigų grąžinimo garantija.

A2 priegloba už ir prieš

A2 prieglobos privalumaiA2 prieglobos min
 • Palaikymas telefonu, tiesioginiais pokalbiais, bilietų sistema ir pagalbos centru
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija
 • Jokių nemokamų atsarginių kopijų su specialiu priegloba
 • 99,95% veiksnumo

# 5: Svetainės aikštelė

Geriausias dėl patikimumo

Su „Siteground“ jūs’Įsitikinsite, kad jūsų svetainė yra saugiose rankose. 99,98% veikimo laikas yra bene geriausias jo patikimumo pavyzdys, tačiau jis to neturi’t sustoti ten.

„Siteground“ naudoja klasikinį „cPanel“ prietaisų skydelį, siūlo tvirtą palaikymą ir turi visas pagrindines jūsų funkcijas’d tikėtis iš prieglobos paslaugų teikėjo. Kas Svetainės Don’Tačiau pasiūlymas yra VPS talpinimas. Tai gali būti šiek tiek perversmas, jei jūs’jūs ketinate atnaujinti iš bendro plano.

„GoDaddy“ alternatyvos svetainėjeSvetainės aikštelė garsėja patikimomis prieglobos paslaugomis.

Svetainės privalumai ir trūkumai

Svetainės plotasSvetainės minusai
 • 99,98% veiksnumo
 • Pigus „WordPress“ priegloba (valdoma)
 • Nėra VPS talpinimo
 • Brangūs debesų prieglobos planai

Ar yra kitų „GoDaddy“ alternatyvų?

Yra šimtai prieglobos paslaugų teikėjų, bet mes’nusprendėte sutelkti dėmesį į geriausius. Mes tyrėme kitus tiekėjus, išskyrus aukščiau išvardintus penkis, ir jie grįžo su skirtingais rezultatais.

„iPage“ yra tiekėjas, kuris gali laikyti save nelaimingu praleisti. Tai’Puikiai tinka pigiems prieglobos planams, tačiau jie atsiranda pakrovimo greičio sąskaita.

„DreamHost“ yra dar vienas stiprus varžovas. Jis ateina su daugybe saugojimo vietos, taigi’Tikrai verta patikrinti, ar jūsų svetainėje yra daug aukštos kokybės vaizdų.

„HostPapa“ ir „WPEngine“ taip pat gali būti verti jūsų dėmesio. Problema, kurią nustatėme šiuose dviejuose, buvo ta, kad „Hostpapa“’atnaujinimo išlaidos nepadarė’pigiau, o „WPEngine“ tinka tik „WordPress“ svetainėms – kažkas „Bluehost“ daro geriau.

„GoDaddy“ alternatyvos interneto prieglobai: Išvada

„GoDaddy“ jokiu būdu nėra baisi prieglobos paslauga. Jei tu’Jei nusipirkote savo domeną ir net sukūrėte savo svetainę „GoDaddy“, jums gali būti lengviau laikyti visas sąskaitas vienoje vietoje. Bet atsižvelgiant į tai, kokio tipo prieglobos jums reikia, yra geresnių variantų. Čia’s greitas pakartojimas…

Geriausios „GoDaddy“ prieglobos alternatyvos yra:

 1. „HostGator“ – geriausias bendras prieglobos paslaugų teikėjas.
 2. „InMotion“ – Geriausias bendrai naudoti ir VPS talpinti.
 3. „Bluehost“ – Geriausias konkrečiam „WordPress“ prieglobai.
 4. A2 priegloba – geriausia klientų aptarnavimui.
 5. Svetainės aikštelė – Geriausias dėl patikimumo.

Iš esmės „HostGator“ apima visas pagrindus, o „InMotion“ ir „Bluehost“ – tam tikruose prieglobos tipuose. „A2“ priegloba ir „Siteground“ yra puikios, kai kalbama apie kai kurias iš švelnesnių savybių, kurios yra ne mažiau svarbios.

Norėdami supaprastinti reikalus, mes’Remdamiesi mūsų tyrimais, sudarėte nedidelę lentelę, kad parodytumėte geriausius kiekvieno tipo prieglobos paslaugų teikėjus.

Priėmimo tipaiGeriausias teikėjas
Bendras priegloba „InMotion“
VPS talpinimas „InMotion“
Dedikuotas priegloba „HostGator“
„WordPress“ talpinimas „Bluehost“
Debesų talpinimas 1&1 IONOS

Tai daugiausia lemia kiekvieno teikėjo siūlomos funkcijos ir jų planų kaina. Jei tik norite gražaus, patogaus šeimininko, tai’Mes patikimi ir gausiai palaikomi’d rekomenduoju pažiūrėti į „A2“ prieglobą arba „Siteground“.

Visi paslaugų teikėjai turi nemokamus SSL saugumo sertifikatus ir pinigų grąžinimo bandomuosius laikotarpius, tad kodėl gi nepaimant vieno už tai, kad suktis? Gaukite bet kurią iš šių geriausių prieglobos paslaugų šiandien savo internetinę svetainę.

„GoDaddy“ alternatyvos interneto prieglobai: DUK

Ar galiu priglobti savo „GoDaddy“ svetainę pas kitą teikėją?

Absoliučiai. Vien dėl to, kad tu’nusipirkote domeno vardą iš „GoDaddy“ ir (arba) sukūrėte savo svetainę naudodamiesi jos svetainių kūrimo priemone’t reiškia tave’Taip pat esate priversti naudotis savo prieglobos paslauga. Yra daugybė kitų prieglobos paslaugų teikėjų, kurie visi specializuojasi skirtinguose prieglobos tipuose.

Kaip sužinoti, kokio tipo priegloba man reikalinga?

Paprastai daugumoje ten esančių svetainių bus patogu naudoti bendrą arba VPS prieglobos planą. Ypač VPS priegloba gali aptarnauti tūkstančius savaitinių svetainės lankytojų ir suteikia daugiau galimybių valdyti tokius dalykus kaip saugumas ir išteklių ribos. „WordPress“ priegloba yra akivaizdus pasirinkimas, jei jūs’sukūrėte savo svetainę naudodami „WordPress“.

Ar galite surengti svetainę nemokamai??

Joks prieglobos paslaugų teikėjas nesiūlo nemokamų planų, tačiau galite naudoti nemokamą svetainių kūrėją, pvz., „Wix“. Tokiu būdu jūs’nemokėdami nieko už dizainą, domeną ar prieglobą. Įspėjamasis žodis – tu’Turėsite „Wix“ reklamą savo svetainėje ir „Wix“ antrinį domeną.

Kokios yra „GoDaddy“ svetainių kūrėjų alternatyvos?

„Wix“ yra geriausias universalių svetainių kūrėjas. Tai’Tai lengva naudoti, turi puikų klientų aptarnavimą ir suteikia kūrybingesnį valdymą nei „GoDaddy“. Jei norite pakylėtų šablonų ir rinkos’galingiausius projektavimo įrankius, „Squarespace“ yra geresnis pasirinkimas nei „GoDaddy“.

Ar turėčiau naudoti priglobtą ar savarankiškai priglobtą programinę įrangą?

Tai priklauso nuo jūsų įgūdžių lygio ir to, kiek norite kūrybinės laisvės. Savarankiški svetainių kūrėjai, tokie kaip „Wix“, „Weebly“ ir „Squarespace don“’nereikalauja jokio kodavimo ir jie rūšiuoja prieglobą bei saugumą jums. Patalpintajai programinei įrangai, pavyzdžiui, „WooCommerce“ ir „Magento“, reikalingos stiprios kodavimo žinios, tačiau turite neribotą pritaikymą.

Kur dar galiu nusipirkti domeno vardą?

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo nemokamą domeno vardą, kai jūs prisiregistruojate prie vieno iš jų prieglobos planų. Geriausi hostingo tiekėjai, siūlantys tai, yra „Bluehost“, 1&1 „IONOS“ ir „HostGator“. Be „GoDaddy“, keletas populiarių domenų vardų registratorių yra „Domain.com“, „Namecheap“ ir „BuyDomains“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map