Weebly vs GoDaddy: ar reikia greičio?

„weebly vs godaddy“ įvaizdisŠiame straipsnyje mes’Padėsite pasirinkti tarp „Weebly“ ir „GoDaddy“, sukaupę visus pagrindinius faktus, skaičius ir funkcijas, kurių jums reikia norint priimti pagrįstą sprendimą..


Weebly yra viena iš lengviausiai naudojamų platformų, teikiančių intuityvų nuvilkimo dizainą ir daugybę naudingų įrankių bei funkcijų. Geriausia, kad jis pateikiamas net su nemokamu planu.

Trumpai tariant, „Weebly“ yra ekonomiška neprarandant kokybės. Tai gali suteikti jums idėją, kodėl tai’Šiandien jis yra daugiau nei 40 milijonų svetainių kūrėjas.

Tačiau „Web Builder Expert“ ekspertai vertina, kad kai kurie iš jūsų gali neturėti laiko praleisti vilkdami, mesti, spustelėti ir pirkti. Štai čia įsijungia „GoDaddy“.

„GoDaddy“ yra greičiausias būdas sukurti svetainę, naudojant savo ADI (dirbtinio dizaino intelektą), norint sukurti svetainę per kelias minutes. Tiesiog atsakykite į keletą klausimų ir jūs’Turėsiu tokią svetainę’parengta publikuoti.

Weebly vs GoDaddy ruošiasi įdomiai rungtynėms, tiesa? Mes’Mes sujungėme vartotojų bandymų rezultatus su savo ekspertinėmis žiniomis, padėdami mums rasti tiksliausius rezultatus visose pagrindinėse srityse.

Taigi, be papildomo leidimo, leisk’s pradėti…

„Weebly vs GoDaddy“: už ir prieš

„Weebly ProsWeebly“ trūkumai
 • Gerai suplanuotos temos
 • Labai patogus vartotojui
 • Ribotas šablono pritaikymas
 • Tinklaraščio funkcijos galėtų būti geresnės

„Weebly“ turi keletą gražių šablonų, kuriuos lengva naršyti. Tačiau jos internetinės dienoraščių funkcijos yra prastos, o pritaikymas ribotas kuriant šablonus’Tai puiki platforma.

„GoDaddy ProsGoDaddy“ trūkumai
 • Greitai statė
 • Bet kada keiskite temas
 • Savybės neturi gilumo
 • Ne daug kūrybinės laisvės

Naudodamas ADI, „GoDaddy“ siūlo greičiausią būdą prisijungti prie interneto. Po vos kelių paspaudimų, ei presto: visiškai nauja svetainė! Taip pat galite bet kada perjungti temas, kurias „GoDaddy“ performatuos už jus – sutaupysite laiko ir vargo.

Tačiau šioms funkcijoms trūksta tam tikro gylio, ribojančios tai, ką iš tikrųjų galite padaryti su savo svetaine. Ant to užrašo taip nėra’nesuteikia daug kūrybinės laisvės.

Lengva naudoti

Tinklalapių kūrėjai padeda žmonėms lengviau prisijungti prie interneto. Žinoma, kai kuriuos lengviau naudoti nei kitus, todėl išbandėme ir „Weebly“, ir „GoDaddy“, kad išsiaiškintume, kuris vartotojams yra patogiausias.

„Weebly“ pritaikydama šabloną naudoja vilkimą. Tai labai palengvina jūsų svetainės suasmeninimą. „Weebly“ taip pat suteikia prieigą prie tūkstančių programų, kurias galima įdiegti vienu paspaudimu.

Vienam iš mūsų išbandytų žmonių „Weebly“ buvo labai lengva naršyti:

Redagavimo ekranas išdėstytas gana gražiai. Tai’Tai geras įvadinio lygio žiniatinklio kūrėjas.

internetinio redaktoriaus pagrindinis puslapisTurėdamas aiškiai išdėstytą pagrindinį puslapį, „Weebly“ leidžia lengvai redaguoti jūsų svetainę

Naudojant jos ‘„GoCentral“’ ADI, „GoDaddy“ per kelias minutes gali sukurti svetainę, kurią vartotojai galės pritaikyti pagal savo skonį. Visas redagavimo procesas paprastai užtrunka mažiau nei valandą, taigi’Tai tikrai greita, neskausminga patirtis.

godaddy adi klausimai„GoDaddy“ ADI kuria svetainę, remdamasi atsakymais į jos klausimus

Tikrindami vartotoją, vienas vartotojas buvo sužavėtas „GoDaddy“ greičiu ir lengvumu:

Tai’labai lengva surinkti svetainę naudojant jų teikiamą sąsają.

Paprastas naudojimas – Verdiktas: „GoDaddy“

„GoDaddy“ yra šiek tiek lengviau naudoti nei „Weebly“. „GoCentral“ naudojimas reikalauja visiškai mažai pastangų, vos keliais paspaudimais ir klausimais, kurių reikia norint sukurti jūsų svetainę. „Weebly“ taip pat labai lengva naudoti, tačiau ji gali’atitiktų „GoDaddy“ paprastumą’vartotojo kelionė.

Dizaino lankstumas

Mes’aptarėme, kaip lengva naudotis kiekvienu statybininku, o tai veda prie kito mūsų palyginimo – kiek lanksti yra kiekviena platforma su savo projektavimo įrankiais? Kitaip tariant, kuri platforma suteikia jums kūrybiškiausią valdymą?

„Weebly“ teikia 35 šablonus, apimančius kategorijas, įskaitant verslą, portfelius ir internetines parduotuves. Dar geriau, kad kiekviena tema reaguoja į mobiliuosius įrenginius, todėl jie visuose ekranuose atrodo gražiai. „Weebly“ taip pat teikia daugiausiai bet kurios platformos programų.

Mažas klausimas yra tai, kad galite’neieškokite konkrečios pramonės temos, o ne jūs’Norėdami rasti geriausią, turėsite pereiti kiekvieną kategoriją. Tu laimėjai’Taip pat negalėsite peržiūrėti, kaip kiekvienas šablonas atrodo mobiliajame ar planšetiniame kompiuteryje.

weebly temos„Weebly“ siūlo platų nuostabių temų spektrą, apimantį kelias pramonės sritis

„GoDaddy“ naudoja ADI, kad padėtų sukurti jūsų svetainę. Jame užduodami keli klausimai apie tai, kokio tipo tinklalapio jums reikia – aplanką, verslą ir pan., Ir tada jums sukuriama svetainė’s pasiruošęs eiti. Varyk Tėti’temos taip pat reaguoja į mobilųjį telefoną.

Po to jūs turite tam tikrą kūrybinės kontrolės lygį, tačiau jis’s ribotas. Galite redaguoti temą ir atnaujinti teksto laukelius, bet tai’ai apie tai. Apskritai, „GoDaddy“ ir jo ADI yra skirti žmonėms, norintiems greitai prisijungti, o ne dizaino mėgėjams.

godaddy adi„GoCentral“ užduoda keletą klausimų ir per kelias minutes sukuria profesionaliai atrodančią svetainę

Dizaino lankstumas – Verdiktas: Weebly

„Weebly“ yra geresnis dizaino variantas. Tai siūlo 35 šablonus, kuriuos galite lengvai suasmeninti, ir suteikia prieigą prie tūkstančių programų, kurios padės tinkinti jūsų svetainę. „GoDaddy“ mielai teikia pirmenybę greičiui, o ne išvaizdai, todėl suteikia galimybę greitai prisijungti prie interneto, tuo pačiu ribojant kūrybinį valdymą.

Savybės ir įrankiai

Geras svetainių kūrėjas turi pasiūlyti ne tik sklandų dizaino patirtį – jis taip pat turėtų pateikti daugybę patogių funkcijų, programų ir įrankių, kad būtų patobulinta jūsų svetainė ar internetinė parduotuvė. Taigi, kuri platforma turi didesnį ir geresnį įrankių rinkinį?

Elektroninė prekyba

Testuodami internetinę parduotuvę, Weebly pasirodė kaip geriausios kainos ir kokybės santykis. Dėl aiškios sąsajos lengva pradėti pardavinėti internetu, tačiau jai trūksta didelių duomenų įrankių, pavyzdžiui, atsargų atsargų tvarkymo. Apskritai, tai’mažoms įmonėms, norinčioms lengvos ir malonios kelionės vartotojui.

Dėl savo ADI „GoDaddy“ yra greičiausias būdas sukurti internetinę parduotuvę. Tačiau taip nėra’neleisime jums parduoti skaitmeninių produktų, o daugeliui jo el. prekybos funkcijų trūksta kokybės ir gylio, kaip ir kitose platformose.

Dienoraščiai

Tinklaraščių kategorija Weebly pralenkia „GoDaddy“. Naudodamiesi „Weebly“, galite lengvai kurti ir skelbti įrašus, integruodami paieškos funkciją, RSS tiekimą, socialinę žymėjimą, komentarų skyrių ir dar daugiau.

Nors „GoDaddy“ leidžia suskirstyti savo tinklaraštį į kategorijas, sekti jo veikimą ir įterpti RSS tiekimą, jis laimėjo’neleisime nuveikti daug daugiau.

„godaddy“ tinklaraščio funkcija„GoDaddy“ leidžia jums be vargo pradėti tinklaraštį, bet jūs galite’t po to daug nuveikti

Rinkodara

„Weebly“ teikia tikrai šaunią paslaugą pavadinimu ‘Weebly skatinti’, o tai padeda kurti veiksmingas el. pašto kampanijas. Tai palaiko jus su kopija ir šablonais, taip pat gali suplanuoti el. Laiškus

Jei tu’vėl nerimaujate dėl išlaidų, neturėtumėte’nebūkite – „Weebly Promote“ siūlo nemokamą bandomąją versiją ir po to kainuoja tik 10 USD per mėnesį.

Nors „GoDaddy“ taip pat leidžia kurti el. Pašto kampanijas be konkretaus įrankio, kuris jums padėtų, pavyzdžiui, „Weebly“’palyginus du, jie nėra tokie įspūdingi.

Socialinės medijos integracija

Čia taip pat laimi Weebly. Nors abu leidžia įterpti socialinius mygtukus, „Weebly“ pažengė toliau, leisdama pridėti socialinės žiniasklaidos kanalus tiesiai į savo svetainę. Tai reiškia, kad lankytojai gali pamatyti tai, ką jūs’tweeting, rašyti ir bendrinti bet kuriuo metu.

Programų rinkos

Leisti’Taigi: „Weebly“ turi daugiausiai bet kurio statytojo programų, o „GoDaddy“ to neturi’Net neturite programų rinkos. Todėl’gana aišku, kas ‘ Paprasčiausias svetainių kūrėjas yra, bet mes’Greitai apžvelgsiu kai kurias priežastis.

„Weebly“ galite pasirinkti iš tūkstančių trečiųjų šalių programų, kurias visas galima įdiegti vienu paspaudimu. Kai kurie yra nemokami, o kiti – už nedidelę kainą. Galimos programos, apimančios visas pagrindines sritis, įskaitant rinkodarą, el. Prekybą, socialinę mediją ir dar daugiau programų, kurios padėtų pagerinti jūsų svetainę’spektaklis.

„weebly“ programų centras„Weebly App Center“ suteikia jums prieigą prie tūkstančių integracijų, padedančių pagerinti jūsų svetainę’bendras spektaklis

Savybės – Verdiktas: Weebly

„Weebly“ stovi galva ir pečiais aukščiau „GoDaddy“, kai reikia gilintis į jo ypatybes. Tai siūlo išsamesnius tinklaraščių rašymo įrankius, socialinės žiniasklaidos integraciją ir galimybę pasirinkti daugiau programų.

SEO

Jei tu’vėl įdomu, kas tiksliai yra SEO, tai’tai sistema, padedanti jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą tokiuose paieškos varikliuose kaip „Google“. Iš esmės tai padeda žmonėms lengviau rasti jūsų svetainę.

Svetainės tobulinimas’SEO galima padaryti keliais būdais. Pavyzdžiui, tiek „Weebly“, tiek „GoDaddy“ leidžia jums:

 • Atnaujinkite meta pavadinimus ir aprašymus (tekstas, kurį matote „Google“ paieškose)
 • Redaguoti URL (tekstas rastas po jūsų svetainės domenu)
 • Pridėti paveikslėlių alt tekstą (vaizdą apibūdinantis tekstas padeda „Google“ jį atpažinti)
 • Naudokite mobiliesiems pritaikytas temas (tai, ką „Google“ mėgsta pamatyti)

Visos šios funkcijos padės paieškos sistemoms indeksuoti (surasti ir suskirstyti į kategorijas) jūsų svetainę. Abi platformos siūlo puikius SEO įrankius, tačiau „Weebly“ turi programų centrą, kuris padės jums dar daugiau. Tai taip pat pateikia tikrai naudingus raktinių žodžių ir kodavimo vadovus.

SEO – Verdiktas: Weebly

Tai’s labai arti, bet „Google“ beveik teikia pirmenybę „Weebly“, o ne „GoDaddy“. Abi platformos siūlo gerus įrankius, padedančius jūsų svetainei pasirodyti aukštesnėje paieškos varikliuose, tačiau „Weebly“ ją papildo plačiu SEO programų asortimentu ir naudingais vartotojo vadovais, kad viskas būtų dar lengviau.

Pagalba ir palaikymas

Kaip ir visi kiti dalykai, jūs’vėl susidurs su tam tikromis problemomis, kurias reikia greitai išspręsti. Atsižvelgdami į tai, mes pažvelgėme į kiekvieno statytojo teikiamą pagalbos ir palaikymo lygį.

Kai reikia klientų pagalbos, tai’s artimas. „Weebly“ teikia el. Pašto, telefono ir tiesioginių pokalbių palaikymą, tačiau tik nuo 18:00 iki 18:00 (PT).

„weebly“ pagalbos centras„Weebly“ pagalbos centre galite ieškoti problemų arba galite naudoti jų tiesioginio pokalbio parinktį

Kita vertus, „GoDaddy“ teikia palaikymą telefonu visą parą, galimybę naudotis tiesioginio pokalbio funkcija, tačiau jokio palaikymo el. Paštu nėra.

„Godaddy“ pagalbos centre„GoDaddy“ pagalbos skyriuje galite greitai rasti sprendimus arba galite naudoti jų palaikymą telefonu visą parą

Pagalba ir palaikymas – Verdiktas: Weebly

Šioje dalyje Weebly gauna aukso medalį. Nors abu svetainių kūrėjai siūlo tiesioginio pokalbio funkcijas, palaikymą telefonu ir pagalbos centrus, „GoDaddy“ neteikia palaikymo el. Paštu. Be to, pagalbos centras yra gana painus ir jame sunku naršyti, palyginti su Weebly’s.

Kainos ir kainos santykis

Svetainių kūrėjai įvairiais būdais pakeitė žaidimą. Vienas iš tokių yra pinigai – tu ne’nebereikia išleisti šimtų dolerių žiniatinklio dizaineriui.

Jei tu’Jūs esate taupumo gerbėjas, jūs’myliu Weebly. Jis turi keletą labiausiai prieinamų kainų planų rinkoje ir siūlo nemokamą įkrovos planą. Jo priemokos planai svyruoja nuo vos 8 USD per mėnesį iki 38 USD per mėnesį (išsamiau žr. Paveikslėlį žemiau).

Nemokamas planas leidžia jums sukurti gražią svetainę nemokamai (aišku), tačiau ji ateina su ‘.weebly’ padomenis. Tai ne’Tai neatrodo labai profesionaliai, be to, tai reiškia, kad jūsų svetainė bus aprūpinta „Weebly“ skelbimais. Tai tik už kelis dolerius per mėnesį’ai tikrai verta atnaujinti.

weebly kainų planai

„GoDaddy“ taip pat tikrai pigu. Galima pasirinkti iš keturių mokamų planų, pradedant nuo 5,99 USD per mėnesį ir baigiant 19,99 USD per mėnesį.

Kiekvieną planą galite tinkinti naudodamiesi tomis pačiomis priemonėmis, tačiau, kaip rodo pavadinimai, jūs’Turėsite būti verslo plane arba aukštesniame, jei jūs’noriu pradėti įmonės svetainę. Vykdydami šiuos aukštesnius planus, taip pat gausite SSL sertifikatus ir papildomą SEO pagalbą.

Norite parduoti daiktus internete? Tu’Turėsiu pasirinkti ‘Internetinė parduotuvė’ planas, kur tu’Galėsite žaisti su visomis el. prekybos funkcijomis, apie kurias anksčiau minėjome straipsnyje.

„godaddy“ kainos planai

Kainodara – verdiktas: Weebly

Abi platformos yra geros kainos ir kokybės santykis, kai lyginate funkcijas ir kainų planus, tačiau „Weebly“ laimi savo laisvo plano dėka. „GoDaddy“ tikrai yra pigus pasirinkimas, tačiau naudodamiesi „Weebly“ galite sukurti puikią svetainę visiškai nemokamai – taip pat galite gauti daugybę nemokamų programų..

Weebly vs GoDaddy: Išvada

Mes’„Weebly“ ir „GoDaddy“ susitiko vienas su kitu visose pagrindinėse svetainės kūrimo srityse. Pasinaudodami savo specialistų žiniomis ir naudotojų bandymų rezultatais, mes tikrai patekome į kiekvienos platformos paviršių ir išsiaiškinome, kas juos varžo.

Leisti’greitai suprantame, kur tobulėja kiekvienas svetainių kūrėjas…

KategorijaWeeblyGoDaddyWinnerLengva naudotiDizainasfunkcijosSEOPagalba ir palaikymasKainodara
Aiškiai išdėstytas redagavimo puslapis leidžia lengvai sukurti bet kokio pobūdžio svetainę„GoCentral ADI“ funkcija sukuria svetainę jums per kelias minutes, pašalindama visus vargoVaryk Tėti
Pateikiami 35 gražūs, mobilūs reaguojantys šablonai, kuriuos galima lengvai pritaikytiRibojantis dėl kūrybinės kontrolės dėl ADI funkcijosWeebly
Pakuojama daugybė naudingų rinkodaros, tinklaraščių ir socialinės žiniasklaidos funkcijų. Bet geriausia, kad jame yra didžiulis programų centrasNeturi programų rinkos, o funkcijos, palyginti su „Weebly“, yra gana silpnosWeebly
Turi visas pagrindines funkcijas, kurių reikia aukštesniam „Google“ reitingui, įskaitant daugybę SEO programųSiūlo gerą SEO pagalbos standartą, tačiau programų trūkumas yra neigiama pusėWeebly
Teikia el. Paštą, tiesioginius pokalbius, pagalbos centrą ir palaikymą telefonuSiūlomas palaikymas telefonu visą parą, visą parą, tačiau pagalbos centras yra netvarkingas ir nėra palaikymo el. PaštuWeebly
Dėl nemokamo plano „Weebly“ yra puiki pinigų vertė, o priemokos planai yra prieinamiNėra nemokamo plano, tačiau įkainiai yra pagrįstiWeebly

Perskaitę šį straipsnį turėtumėte gerai apgalvoti, kuri platforma yra tinkamiausia tam tikro tipo vartotojui – kuri yra jums tinkamiausia.

„Weebly“ yra skirtas tiems, kurie nori sukurti gražią svetainę su minimaliomis pastangomis, o kas to nedaro’nenorėdamas sulaužyti banko tai darydamas.

Su savo ADI, „GoDaddy“ yra skirtas žmonėms, norintiems kuo greičiau susikurti svetainę, o kas neišsivysto’t pernelyg susijaudinęs dėl projektavimo proceso.

Vis dėlto kas paima karūną? Po artimai kovojusio konkurso mes’daviau tai Weebly. Jis nusipelno sosto dėl savo įspūdingo asortimento, puikios kainos ir kokybės santykio bei dizaino lankstumo.

„GoDaddy“ yra geras pasirinkimas, bet apskritai mes’sakyk: eik su Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map