3dcart vs Shopify: Neshoda nebo férová hra?

3Dcart vs shopify hlavní obrázekNejlepší platformy elektronického obchodování dělají víc, než jen prodávají své produkty – usnadňují, zpříjemňují a cenově dostupné budování vašeho internetového obchodu. A pokud jde o 3dcart vs Shopify, jeden z nich to dělá mnohem lépe.


Shopify je náš nejlépe hodnocený tvůrce webových stránek pro elektronický obchod. Proč? Protože stejně jako všechny dobré platformy poskytuje více než jen vynikající prodejní nástroje.

Nabízí vynikající zákaznickou podporu, přístup ke spoustě aplikací, úžasná témata a představuje velkou hodnotu za peníze.

Víme však, že každý internetový obchod je jiný. Zatímco Shopify vyhovuje téměř každému podnikání, to’není pro každého. Takže my’jsem postavil proti 3dcart vidět, jak se srovnávají.

3dcart má opravdu silný systém zásob, některé užitečné prodejní funkce, a to’je relativně levné. Má však jeden hlavní úskalí: to’je docela obtížné používat.

Celkově věříme 3dcart je určen pro uživatele, kteří hledají cenově dostupný a výkonný backend, který ho nemá’nevadí příležitostné technické výzvy.

Jak již bylo řečeno, my to víme’je výzvou rozhodnout se o správném tvůrci webových stránek pro vaše online podnikání. Že’to je proč’nejen vyzkoušeli každou platformu sami, ale požádali lidi, jako jste vy, aby je také vyzkoušeli.

Kombinací poznatků z našeho odborného průzkumu a testování uživatelů získáme nejspravedlivější a nejpřesnější výsledky. A ty výsledky jsou zde…

3dcart a Shopify: Klady a zápory

Prosci 3dcart:

 • Fantastický inventář
 • SEO výzvy
 • 1 000+ dostupných aplikací

Zápory 3dcart:

 • Těžko se používá
 • Žádná mobilní aplikace
 • Nejméně bude doporučeno

Prosazovat výhody:

 • Nejlépe hodnocená platforma elektronického obchodování
 • 24/7 péče o zákazníka
 • Prodávat na více kanálech

Nevýhody Shopify:

 • Sčítání nákladů s aplikacemi
 • Transakční poplatky u externích platebních metod
 • Pokud přepnete, potřebujete přeformátovat témata

3dcart nebo Shopify: Který je nejsnadnější použití?

Platformy elektronického obchodu jsou tu proto, aby vám pomohly především prodávat online. Ulehčují to však? Jinými slovy, došlo ke ztrátě UX (uživatelské zkušenosti) ve velké krabici prodejních nástrojů?

3dcart neumožňuje stavět obchod. V našem testování skóroval 3/5 a umístil sedmé místo pro snadné použití. Ano, poskytuje pěkný, velký inventář, ale je to’je prostě příliš složité na to, aby se dalo použít.

Proč je to tak těžké? Naši účastníci ano’Stejně jako nekonzistentní písma a barevné schéma’s ne ‘vrátit’ tlačítko, a to ne’t neposkytovat žádné klávesové zkratky. Stručně řečeno, to’není racionalizováno.

Jeden uživatel musel říci o své zkušenosti s 3Dcartem:

Já bych’neříkej, že tento stavitel byl úžasný, a nebylo’t jednoduché použití jeden.

Na druhou stranu, Shopify udělal opravdu dobře v našem výzkumu, bodování 4,1 / 5 a druhý za ‘snadnost použití’. Koneckonců, aby se stal nejlepším tvůrcem elektronického obchodu, si ho lidé musí užívat, správně?

Na rozdíl od 3dcart, Shopify udržuje všechny typografie stejné, nabízí ‘vrátit’ a má spoustu klávesových zkratek. Má také snadno identifikovatelné ikony pro všechny své nabídky. Ještě lepší je, že žádný z účastníků nedal méně než 4/5 ‘pravděpodobně doporučuji’.

Jeden z našich testovaných uživatelů shledal Shopify obzvláště snadno použitelným a komentoval:

Byl jsem příjemně překvapen. Určitě vidím, proč se lidé rozhodnou pro tohoto stavitele.

3dcart vs Shopify – Snadné použití: Verdikt

Použití Shopify je mnohem jednodušší než 3dcart. Poskytuje obrovské množství vynikajících funkcí elektronického obchodování a může je používat kdokoli. Na rozdíl od 3dcart, Shopify používá konzistentní barevné schéma a typografie, má ‘vrátit’ a poskytuje klávesové zkratky, které vám usnadní práci.

Který má nejlepší prodejní funkce?

Pro jakoukoli platformu elektronického obchodování jsou samozřejmě důležité prodejní nástroje. My’Diskutovali jsme o tom, jak jednoduché 3dcart a Shopify mají být použity, ale která platforma usnadňuje skutečné vydělávání peněz?

Zatímco 3dcart je obtížné navigovat, má některé silné prodejní funkce. Backend je celkově rozsáhlý, s prostorem pro 100 neomezených produktů a před integrací s velkými přepravními společnostmi, jako jsou UPS a FedEx.

Na rozdíl od jiných platforem má 3dcart také funkce SEO (Search Engine Optimization), které jsou viditelné na celém webu, a zároveň poskytují výzvy k tomu, aby váš web získal vyšší hodnocení ve vyhledávačích. Nemá však žádnou mobilní aplikaci, což omezuje uživatele, kteří jsou neustále v pohybu.

Shopify neposkytuje žádná reálná omezení, pokud jde o prodej vašich akcií. Dodává se s neomezeným počtem produktů ve všech plánech, vestavěným zotavením z opuštěného vozíku, mobilní aplikací a přístupem k obrovskému množství integrací třetích stran, díky čemuž je prodej na Shopify ještě plynulejší..

3dcart vs Shopify – Prodejní funkce: Verdikt

Shopify je nejkomplexnější platforma elektronického obchodování v okolí, která nabízí nejlepší prodejní nástroje na trhu. Přes 3dcart’Díky silným funkcím, mezi které patří SEO výzvy a rozsáhlý backend, nabízí Shopify ještě více – zejména když vezmete v úvahu jeho obrovský obchod s aplikacemi, který vám umožní zefektivnit přepravu, účetnictví, marketing a další.

Což má lepší design?

Aby byl jakýkoli obchod úspěšný – online či nikoli – vaši zákazníci si musí opravdu užít jeho návštěvu. Vypadá to čistě a profesionálně? A je snadné najít, co potřebujete? Pro tvůrce webových stránek se otázky, jako jsou tyto, týkají návrhů šablon.

Společnost 3dcart nabízí 91 bezplatných šablon – více než kterákoli jiná platforma elektronického obchodování – s prémiovými možnostmi stojí od 99 do 199 $. Zatímco většina návrhů je hladká a značková, u některých chybí základní funkce, jako jsou navigační nabídky, které s vámi posouvají dolů. Také neexistuje žádný mobilní editor, takže můžete’nebuďte kreativní na cestách.

3dcart témata3dcart nabízí nejvíce šablon jakékoli platformy elektronického obchodování, což vám poskytuje velkou flexibilitu

Shopify má menší výběr než 3dcart, pouze 10 bezplatných témat a 50+ prémiových možností stojí 140 až 180 dolarů, ale celkově mají celkově elegantnější design. Přicházejí také s funkcemi specifickými pro dané odvětví, což vám ušetří ještě více času a úsilí na vašem výkladu.

nakupovat šablony

Kde však Shopify opravdu vyhrává, je s mobilní aplikací. Svůj web můžete upravovat na cestách ze smartphonu, což je ideální pro moderního majitele firmy.

3dcart vs Shopify – Design: The Verdict

Přestože nabízí méně témat, Shopify stále poskytuje lepší návrhy než 3dcart. Je to díky svým průmyslově specifickým vlastnostem a celkově elegantnějšímu designu. Také některé z 3dcart’Šablony postrádají základní funkce a nenabízejí mobilní editor, zatímco Shopify poskytuje solidní všestranná témata.

Což má lepší zákaznickou podporu?

Dobrá úroveň zákaznické podpory je důležitá pro každou platformu elektronického obchodování. Pomáhá rychle a snadno vyřešit problémy a minimalizuje jakékoli množství peněz, které byste mohli ztratit.

Služba Shopify má komplexní zákaznickou pomoc, která odpovídá jejím působivým prodejním nástrojům. Poskytuje nepřetržitou telefonickou a živou podporu chatu, zakázkové znalostní centrum a specializovaného podpůrného agenta ve svých plusových cenových plánech.

Společnost 3dcart se pyšní podporou 24/7. Při našem testování jsme však zjistili, že byly časy, kdy byla funkce live chatu omezená. Oni mohou’K e-mailu se také dostanete, takže vám doporučujeme zavolat přímo.

3dcart vs Shopify – zákaznická podpora: Verdikt

Služba Shopify poskytuje mnohem komplexnější péči o zákazníka než 3dcart. Nabízí nejen podporu e-mailem a sociální média, ale také nepřetržitou telefonickou a živou chatovou pomoc. Porovnejte to s 3dcart’s omezenou funkcí živého chatu, a to’je jasné, která platforma může problémy vyřešit snadněji.

3dcart vs Shopify: Cenové plány

3dcart má čtyři měsíční cenové plány:

 • Startup Store (19 $ p / m)
 • Základní obchod (29 $ p / m
 • Plus obchod (79 $ p / m)
 • Pro Store (229 $ / m)

Pokud chcete skladovat a prodávat více než 100 produktů, můžete’Musím si vybrat alespoň základní obchod, který vám umožní prodat neomezený počet položek.

Jak mohou oba stavitelé porovnat? 3dcart je v průměru levnější než Shopify. Díky tomu je dobrá volba uživatelé, kteří chtějí silné prodejní funkce za relativně nízkou cenu.

Shopify může být dražší, ale jeho vlastnosti jsou vynikající a představují dobrou hodnotu za peníze.

Cenové plány Shopify jsou:

 • Základní Shopify (29 $ p / m)
 • Nakupujte (79 $ p / m)
 • Rozšířené Shopify (299 $ / m)

Don’Nezapomeňte, Shopify má lepší zákaznickou podporu, více integrací aplikací a silnější nástroje elektronického obchodu. Takže pokud máte ve svém rozpočtu místo, Shopify rozhodně stojí za pár dalších babek. Nabízí také 14denní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete vyzkoušet před nákupem.

3dcart vs Shopify – cenové plány: Verdikt

Zatímco Shopify stojí v průměru více než 3dcart’stojí za to peníze navíc. Shopify představuje vynikající hodnotu díky silným prodejním nástrojům, nepřetržité podpoře zákazníků a mobilní aplikaci. Pro každého ambiciózního majitele online obchodu, který chce škálovat, je Shopify tou nejlepší volbou.

Závěr: Což je lepší, 3dcart nebo Shopify?

Jak 3Dcart, tak Shopify poskytují rozsáhlé funkce v pozadí, takže rozhodnutí mezi nimi ve skutečnosti spadá do všeho mimo krabici s nástroji. My’mluvíme o návrzích šablon, péči o zákazníky, cenách a snadnosti použití.

Shopify je náš nejlépe hodnocený tvůrce webových stránek pro elektronický obchod. Proto, to’je ideální pro každého vlastníka firmy, který chce snadno škálovat. Díky velkému množství užitečných nástrojů, jako jsou více prodejních kanálů a opuštěné zotavení vozíku, je vhodný pro jakýkoli internetový obchod.

Ale to’v ostatních odděleních, kde Shopify skutečně překonává 3dcart. Má komplexnější zákaznickou podporu, lépe navržená témata a hlavně to’s mnohem jednodušší použití.

V druhém rohu je 3dcart celkově v pořádku. Přes své nízké hodnocení z našeho testování, má rozsáhlý inventář’je relativně levný a poskytuje vám přístup k 1 000+ aplikacím, které vylepšují váš web’s výkon. Celkově, to’s pro uživatele, kteří chtějí výkonnou platformu, ale ne’nevadí vám nějaké složité, technicky náročné věci.

Zjistili jsme však, že použití 3dcartu bylo příliš obtížné, a bylo hodnoceno jako naše ‘nejméně pravděpodobné, že bude doporučeno’ stavitel z nějakého důvodu.

To vše se ukazuje: můžete mít všechny nástroje prodeje na světě, ale pokud to zákazníci mohou’Pokud je nepoužíváte, pravděpodobně vyhráli’Nepoužívejte svou platformu.

Verdikt: Shopify

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map