5 nejlepších GoDaddy alternativ pro webhosting: Najděte si perfektního poskytovatele

Možná ty’znovu hledáte nejlepší způsob, jak hostovat vaše webové stránky, nebo jen přemýšlet o změně poskytovatele z GoDaddy. Ať tak či onak, my’znovu zde, aby vám pomohl.


GoDaddy je známý tím, že je doyen domén. Jako největší registrátor na světě vy’Najdu spoustu lidí, kteří si koupí název svého webu prostřednictvím GoDaddy.

Její tvůrce webových stránek je také pěkný a používá umělou inteligenci k navrhování stránek pro vás. Ale pokud jde o GoDaddy’s hosting plány, oni’znovu, dobře… trochu meh.

alternativy godaddy

Hostitelské funkce, které GoDaddy poskytuje, jsou skvělé, ale poskytovatel v porovnání s konkurencí klesá na provozuschopnost, hodnotu za peníze a podporu. Jak to víme? Samozřejmě prostřednictvím našeho odborného výzkumu!

My’strávil jsem nespočet hodin testováním poskytovatelů webhostingu, zkoumáním každého malého detailu jejich služby. To’Díky tomu nyní máme podrobný systém hodnocení pro nejlepší společnosti – a výsledky jsou v.

Jaké jsou nejlepší GoDaddy alternativy?

 1. Bluehost – Nejlepší celkový poskytovatel hostingu.
 2. HostGator – Nejlepší pro provozuschopnost.
 3. V pohybu – Nejlepší pro sdílený a VPS hosting.
 4. A2 Hosting – Nejlepší pro cloud hosting.
 5. SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.

Bluehost je náš výběr č. 1 pro alternativy GoDaddy, protože ohromuje všechny důležité kategorie, od cen po podporu zákazníků. HostGator’s 99,99% dostupnosti je nepřekonatelná a InMotion vyniká v obou sdílených a Hosting VPS.

Náš výzkum pokrýval všechny typy hostingu, od sdílených a oddaných VPS a WordPress. V tomto průvodci však my’Zaměřím se hlavně na to, v čem je každý poskytovatel nejlepší – konec konců, tam’Nemá smysl vybírat poskytovatele se skvělým sdíleným hostingem, když potřebujete specializovaný plán!

Pokud tedy GoDaddy ne’t apelovat, sedět a číst dál, jak jsme přezkoumání nejlepší GoDaddy alternativy pro webhosting. My’Testovali jsme každého poskytovatele hostingu rozsáhle sami a také jsme konsolidovali poznámky a hodnocení od uživatelů, jako jste vy. Tento rozsáhlý výzkum vyvrcholil níže uvedeným pětihvězdičkovým systémem hodnocení:

GoDaddy Alternativy pro webhosting

Nyní nechte’Podívejte se blíže na nejlepší poskytovatele hostingu: k čemu jsou nejlepší? Jaké typy hostingu nabízejí? A co je nejdůležitější, jsou pro vás to pravé?

Bluehost – nejlepší celkový poskytovatel hostingu

Bluehost se snadno používá, má skvělou dostupnost a nabízí velkou hodnotu za peníze. Bluehost’s 99,98% prostoje znamená méně než dvě hodiny prostoje ročně. Navíc to prostě může’t být porazen, pokud’znovu pracujete s webem WordPress. Ve skutečnosti to je’je nejlepší doporučený poskytovatel hostingu od WordPress.

Základní plány hostování WordPress se pohybují od 2,95 do 5,95 $ měsíčně, ale pokud se vaše stránky musí rozrůst, měli byste upgradovat na hostingový plán WordPress Pro, který stojí mezi 19,95 $ měsíčně a 49,95 $ měsíčně.

HostGator – nejlepší pro provozuschopnost

HostGator’s 99,99% dostupnosti je to, co ji opravdu odlišuje, ale široká škála funkcí a super škálovatelné plány jsou také hlavními výhodami tohoto poskytovatele.

Vybere HostGator z vaší peněženky velké sousto? Relativně ano, ale vy’znovu platit za to nejlepší z podnikání. Sdílený hosting začíná od 2,75 dolaru za měsíc, VPS se pohybuje od 19,95 do 39,95 dolaru za měsíc, zatímco účelové náklady až do výše 149,99 dolaru za měsíc.

InMotion – nejlepší pro sdílené a VPS hosting

InMotion je na našem seznamu na prvním místě díky velkému množství funkcí, ahem, je jedním z nejlepších poskytovatelů na trhu. Nabízí neomezený prostor na disku a bezplatné SSL v základním plánu a vícevrstvé zabezpečení na svém vyhrazeném hostingovém plánu.

V pohybu’s sdílený hosting začíná již od 3,99 $ za měsíc, hosting WordPress se pohybuje mezi 4,99 a 114.99 $ za měsíc, zatímco vyhrazené hostingové náklady se pohybují mezi 105 – 519,39 USD za měsíc.

Hosting A2 – nejlepší pro cloud hosting

S nepřetržitou podporou 365 dní v roce je A2 Hosting vždy k dispozici, abyste vás dostali z bodu A do bodu B bez potíží. Vysoce trénovaní ‘Guru Crew’ se specializuje na zákaznickou podporu typu „one-on-one“, zatímco máte také přístup k live chatu, telefonu a e-mailové pomoci.

Ceny za hosting A2 začínají od 4 dolaru za sdílený hosting, od 5 dolaru za nespravovaný hosting VPS a 33 dolaru za měsíc pro spravovaný hosting VPS. To’Není to nejlevnější poskytovatel hostingu v okolí, ale poskytuje kdykoli záruky vrácení peněz.

Siteground – nejlepší pro spolehlivost

Snažíte se najít pevný základ pro svůj web? Už nehledejte. Siteground je nejspolehlivější poskytovatel hostingu, který jsme testovali.

I když to tak není’neposkytovat hosting VPS, který může bránit vašemu webu’s růstem, Siteground má 99,98% dostupnosti, má vynikající zákaznickou podporu a poskytuje opravdu uživatelsky přívětivý ovládací panel.

Ceny začínají od $ 3,96 za měsíc pro hosting WordPress, 80 $ za měsíc pro cloud hosting a 269 $ za měsíc pro vyhrazený hosting.

PoskytovatelSdílený hostingVPS HostingVyhrazený hostingCloud hostingHosting WordPressBluehost

HostGator

V pohybu

A2 Hosting

Siteground

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10007;&# 10003;
&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(sdíleno)

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(pouze spravováno)

&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;&# 10003;
&# 10003;&# 10007;&# 10003;&# 10003;

&# 10003;

(pouze spravováno)

Pamatujte, jen proto, že hostitel něco nabízí, že ano’neznamená to’s nutně pro vás to pravé. Většina poskytovatelů nabízí většinu typů hostingu, ale někteří jsou pro jednoho vynikající a pro druhého chudí.

Dokonce i ty’Budu mít své vlastní specifické požadavky. Možná budete potřebovat například velkou šířku pásma nebo dostatek úložného prostoru a každý chce vědět, kolik uptime je’dostávám!

Níže jsme’Ukážu vám přesně to, co těchto šest poskytovatelů nabízí. My’Poskytnete také odkazy na naše úplné recenze jednotlivých služeb, které vám pomohou učinit co nejvíce informované rozhodnutí.

# 1: Bluehost

Nejlepší celkový poskytovatel hostingu

To’V současné době se odhaduje, že přes 40% aktivních webových stránek na internetu je vytvořeno pomocí WordPress. jestli ty’znovu jeden ze světa’Díky 75 milionům uživatelů WordPress je pro vás Bluehost poskytovatelem.

Můžete se rozhodnout pro sdílený nebo spravovaný plán s instalacemi na jedno kliknutí a automatickými aktualizacemi WordPress. Můžete také získat bezplatné zálohy, stejně jako neměřený úložný prostor a šířku pásma a tam’s není omezen počet webů, které můžete hostit.

GoDaddy alternativy BluehostBluehost je jasnou volbou pro hosting WordPress.

Bluehost Klady a zápory

Bluehost ProsBluehost nevýhody
 • Měřené úložiště a neomezená šířka pásma s hostingem WordPress
 • 99,98% dostupnosti
 • Poměrně omezený úložný prostor s VPS hostingem
 • Žádný cloud hosting

# 2: HostGator

Nejlepší pro provozuschopnost

HostGator ovládá roost, pokud jde o hosting. Nabízí velkou pomoc a podporu napříč deskami, bezkonkurenční dobu bezporuchovosti 99,99% a slušné funkce.

My’d Doporučit HostGator pro velké osobní stránky a velké firmy. Jeho vyhrazený hosting přichází s neměřenou šířkou pásma, až 1 TB místa na disku a 16 vlákny CPU. Můžete se dokonce rozhodnout hostit své stránky na serverech Windows nebo Linux v jednom ze dvou umístění v USA.

HostGator’s ceny nejsou’• levnější ve srovnání s konkurencí, ale platíte za špičkovou službu.

GoDaddy alternativy HostGatorHostGator je opravdu kompletní balíček, který patří mezi naše nejlepší hodnocení.

HostGator Klady a zápory

HostGator ProsHostGator Nevýhody
 • 99,99% dostupnosti
 • Levné sdílené hostingové plány
 • Drahé hostingové plány VPS
 • Žádné volné domény ani zálohy

# 3: InMotion

Nejlepší pro sdílené a VPS hosting

InMotion bude skvělou volbou pro většinu lidí, kteří si to přečtou. Většina webových stránek je hostována na sdílených nebo VPS hostingových plánech a pro ně je InMotion krémem plodiny.

Jak můžete vidět z InMotion’s výhody, jeho omezené nabídky jsou hojné. Vy’Pokud budete mít přístup k bezplatnému tvůrci webových stránek’znovu vytvořit web a velmi slušný provoz 99,97%.

InMotion má také několik skvělých propagačních nabídek na sdílený hosting pro nové zákazníky. Během prvních dvou let můžete získat jak jeho plány spuštění, tak i plány napájení (obvykle za 7,99 $ / měsíc a 9,99 $ / měsíc) za pouhých 3,99 $ / měsíc.!

Alternativy GoDaddy InMotionInMotion předává nejlepšího poskytovatele pro sdílený a VPS hosting.

Výhody a nevýhody InMotion

Profesionálové InMotionNevýhody InMotion
 • Neomezené weby, e-mailové účty a místo na disku se sdíleným hostingem
 • Neomezený počet procesorových jader a root přístup s VPS hostingem
 • Drahé specializované hostovací plány
 • Žádný sdílený hosting WordPress

# 4: A2 Hosting

Nejlepší pro cloudhosting

Pokud je pro vás hosting webových stránek zcela cizí, může vám pomoci A2 Hosting. Zaměstnanci A2 jsou k dispozici, aby vás na každém kroku provedli s pohotovou, vstřícnou a odbornou podporou. jestli ty’Pokud se služba neprodává, můžete své peníze kdykoli získat zpět na jakýkoli plán.

Pokud jde o funkce, A2’s Hosting VPS je jednou z jeho nejlepších služeb. Získáte přístup root, bezplatné zálohy, neomezené weby a e-mailové účty, až 8 GB RAM a 150 GB úložného prostoru. Vy’Také jsem dostal možnost používat Windows nebo Linux servery.

GoDaddy alternativy A2 HostingA2 Hosting je odhodlána svým zákazníkům s velkou podporou a zárukami vrácení peněz.

A2 Hosting Klady a zápory

A2 Hosting ProsA2 Hosting Nevýhody
 • Podpora prostřednictvím telefonu, živého chatu, systému vstupenek a centra nápovědy
 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • Žádné vyhrazené zálohy s vyhrazeným hostingem
 • 99,95% dostupnosti

# 5: Siteground

Nejlepší pro spolehlivost

S Siteground, vy’Ujistěte se, že váš web je v bezpečných rukou. 99,98% dostupnosti je možná nejlepším příkladem její spolehlivosti, ale ne’t zastavit tam.

Siteground používá klasický cPanel dashboard, nabízí solidní podporu a má všechny základní funkce, které máte’d očekávat od poskytovatele hostingu. Co Siteground don’Nabídka však je hosting VPS. To může být trochu jistič, pokud ano’znovu se chystáte upgradovat ze sdíleného plánu.

GoDaddy alternativy SitegroundSiteground je známý pro své spolehlivé hostingové služby.

Klady a zápory stránek

Prosazení stránekNevýhody webu
 • 99,98% dostupnosti
 • Levný hosting WordPress (spravovaný)
 • Žádný hosting VPS
 • Drahé cloudové hostingové plány

Existují nějaké jiné alternativy GoDaddy?

Existují tam stovky poskytovatelů hostingu, ale my’Rozhodl jsem se zaměřit na ty nejlepší. Kromě výše uvedených pěti jsme prozkoumali další poskytovatele a vrátili se s různými výsledky.

iPage je poskytovatel, který se může smířit s nešťastím. To’Je to skvělé pro levné hostingové plány, ale ty přicházejí na úkor rychlosti načítání.

DreamHost je další silný uchazeč. Dodává se s tunami úložného prostoru, takže’určitě stojí za to podívat se, pokud máte na svém webu spoustu kvalitních obrázků.

HostPapa a WPEngine mohou být také za vaši úvahu. Problém, který jsme našli u těchto dvou, byl ten Hostpapa’s náklady na obnovu ne’nepřijdete levně, zatímco WPEngine je vhodný pouze pro weby WordPress – něco, co Bluehost dělá lépe.

GoDaddy Alternativy pro webhosting: Závěr

GoDaddy není v žádném případě hrozná hostingová služba. jestli ty’Koupili jste si svou doménu a dokonce si vytvořili svůj web na GoDaddy, možná bude pro vás jednodušší mít všechny své účty na jednom místě. Ale v závislosti na tom, jaký typ hostingu potřebujete, existují lepší možnosti. Tady’je rychlá rekapitulace…

Nejlepší GoDaddy hostingové alternativy jsou:

 1. HostGator – Nejlepší celkový poskytovatel hostingu.
 2. V pohybu – Nejlepší pro sdílený a VPS hosting.
 3. Bluehost – Nejlepší pro specifický hosting WordPress.
 4. A2 Hosting – nejlepší pro zákaznický servis.
 5. Siteground – Nejlepší pro spolehlivost.

HostGator v podstatě pokrývá všechny základny, zatímco InMotion a Bluehost vynikají určitými typy hostování. A2 Hosting a Siteground jsou vynikající, pokud jde o některé z těch jemnějších vlastností, které nejsou neméně důležité.

Abychom to zjednodušili, my’Na základě našeho průzkumu jsme sestavili malou tabulku, abychom vám ukázali nejlepší poskytovatele hostingu pro každý typ hostingu:

Druhy hostinguNejlepší poskytovatel
Sdílený hosting V pohybu
VPS Hosting V pohybu
Vyhrazený hosting HostGator
Hosting WordPress Bluehost
Cloud hosting 1&1 IONOS

Jedná se především o funkce, které každý poskytovatel nabízí, a náklady na jejich plány. Pokud chcete jen pěkného, ​​uživatelsky přívětivého hostitele, který’je spolehlivý a přichází se spoustou podpory, my’d Doporučujeme podívat se na hosting A2 nebo Siteground.

Všichni poskytovatelé přicházejí s bezpečnostními certifikáty SSL zdarma a zkušebními lhůtami pro vrácení peněz, tak proč si jeden nezatěžovat? Získejte svůj web naživo ještě dnes s některou z těchto špičkových hostingových služeb.

GoDaddy Alternativy pro webhosting: FAQs

Mohu hostit svůj web GoDaddy u jiného poskytovatele?

Absolutně. Jen proto, že ty’Koupili jsme si doménové jméno od GoDaddy a / nebo vytvořili váš web pomocí jeho tvůrce webových stránek’nemyslím tě’vázáno také na používání své hostingové služby. Existuje spousta dalších poskytovatelů hostingu, kteří se specializují na různé typy hostingu.

Jak zjistím, jaký typ hostingu potřebuji?

Obecně bude většina webů pohodlná na sdíleném nebo VPS hosting plánu. VPS hosting zejména zvládne tisíce týdenních návštěvníků webu a dává vám větší kontrolu nad věcmi, jako je zabezpečení a omezení zdrojů. WordPress hosting je jasnou volbou, pokud máte’Vytvořil jsem váš web pomocí WordPress.

Můžete hostit web zdarma?

Žádní poskytovatelé hostingu nenabízejí bezplatné plány, ale můžete použít bezplatného tvůrce webových stránek, například Wix. Tímto způsobem vy’neplatíte nic za design, doménu nebo hosting. Varovným slovem – ty’Na svém webu budete mít reklamu Wix a také subdoménu Wix.

Jaké jsou některé alternativy pro tvorbu webových stránek GoDaddy?

Wix je nejlepší všestranný tvůrce webových stránek. To’Je snadno ovladatelný, má vynikající zákaznickou podporu a dává vám kreativnější kontrolu než GoDaddy. Pokud chcete vznešené šablony a trh’Díky nejvýkonnějším návrhářským nástrojům je Squarespace lepší volbou než GoDaddy.

Měl bych používat hostovaný nebo samostatně hostovaný software?

Závisí to na vaší úrovni dovedností a na tom, jak velkou tvůrčí svobodu chcete. Tvůrci webových stránek s vlastním hostitelem, jako jsou Wix, Weebly a Squarespace don’Nevyžadují žádné kódování a třídí pro vás hosting a zabezpečení. Hostovaný software jako WooCommerce a Magento vyžaduje silné znalosti kódování, ale máte neomezené přizpůsobení.

Kde jinde si mohu koupit doménové jméno?

Většina poskytovatelů hostingu nabízí bezplatné doménové jméno, když se zaregistrujete pro jeden ze svých plánů hostování. Mezi nejlepší poskytovatele hostingu, kteří to nabízejí, patří Bluehost, 1&1 IONOS a HostGator. Kromě GoDaddy, někteří populární registrátoři doménových jmen zahrnují Domain.com, Namecheap a BuyDomains.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me