9 nejlepších weebly alternativ: další úžasní tvůrci webových stránek

Weebly pro vás nefunguje? Připojte se k nám, když kontrolujeme devět alternativních tvůrců webových stránek, z nichž každý se specializuje na něco jiného.


Weebly je bezpochyby populární tvůrce webových stránek. Díky této vestavěné funkci a obchodním šablonám založeným na službách tato platforma vyniká.

Ale Weebly’není pro každého. Někteří kritizují jeho design; jiní to cítí’není dostatečně snadné použití. Zní povědomě? jestli ty’přemýšlíte o vytvoření webové stránky s Weebly, nebo již máte účet a chcete přepnout platformy, pak je tento průvodce určen právě vám.

My’strávil jsem roky vývojem a testováním tvůrců webových stránek a nyní je ve skvělé pozici, aby vám pomohl najít správné řešení. My’Hodnotili jsme celkově nejlepší tvůrce webových stránek na trhu (které můžete vidět zde), ale nejlepší platforma není’t vždy ten pravý pro vás. Že’to je proč’Tento článek jsem dal dohromady.

9 nejlepších weebly alternativ

 1. WixNejlepší všestranný tvůrce webových stránek.
 2. Čtvercový prostorNejlepší pro design a kreativy.
 3. SITE123Nejlepší podpora live chatu.
 4. ÚžasněNejlepší hodnota za peníze.
 5. DudaNejlepší pro kreativní pomocnou ruku.
 6. Pojď tatiNejrychlejší stavba webových stránek.
 7. WordPress.comNejlepší pro blogování.
 8. Jimdo StvořitelPřátelská platforma pro jednoduché internetové obchody.
 9. 1&1 IONOSNejlepší pro podniky s límečkem.

Wix je na prvním místě (a porazil Weeblyho) díky působivým nástrojům, které můžete použít ke zlepšení vašeho webu Wix. Squarespace opravdu svítí svými stylovými šablonami a SITE123 je skvělá volba pro začátečníky hledající velmi použitelnou platformu. Pro podrobnější informace viz naše hodnocení tří nejlepších:

Níže jsme’Přezkoumám těchto devět skvělých Weeblyho alternativ a zaměříme se na to, co oni’nejlepší v. To by vám mělo nejen dát pocit pro každou platformu, ale také jasný nápad, pokud je’s webový tvůrce, který potřebujete.

Nejlepší alternativy k Weebly

jestli ty’Nejste si jisti, kdo jsou tvůrci webových stránek, dovolte nám to vysvětlit. Tvůrce webových stránek je online nástroj, který vám umožní vytvořit si vlastní web za nízkou cenu, aniž byste potřebovali jakékoli znalosti kódování.

Z testování a výzkumu tun platforem jsme’Podařilo se mi najít, kteří tvůrci webových stránek jsou nejlepší v různých oblastech.

Náš výzkum se soustředil na pět klíčových oblastí: funkce, design, pomoc a podpora, hodnota za peníze a snadné použití. Všichni hrají důležitou roli při rozhodování, který tvůrce webových stránek použít.

Z toho jsme vytvořili jasnou strukturu hodnocení, která řadí každou platformu. To nám poskytlo opravdu jasný pohled na to, v čem byl každý tvůrce webových stránek nejlepší a komu nejvíce vyhovoval.

Porovnání nejlepších weebly alternativ vedle sebe

Tvůrce webových stránekFunkce SkóreSkóre designuNápověda a skóre podporyHodnota za penízeSnadné použití

Celkové hodnocení WBE

(/ 5)

WixČtvercový prostorSITE123ÚžasněPojď tatiWordPress.comJimdo Stvořitel1&1 IONOSDuda
81%71%100%90%86%4.7
78%92%80%52%67%4.3
62%57%75%62%80%4
56%68%90%90%75%4
48%45%55%54%75%3.8
83%52%80%86%65%3.7
66%49%45%66%73%3.5
70%47%65%42%70%3.5
64%94%80%28%81%4.0

Že’Je to hodně dat, které je možné vzít na palubu, abychom vám pomohli’Vsadili jsme výherní skóre pro každou oblast tučně. Z rychlého pohledu to’je jasné, že Wix je nejlepší pes, ovládající tři z pěti oblastí, zatímco Squarespace je bezkonkurenční doyen designu.

Níže jsme’Zajistím určitý kontext těchto skóre tím, že zkontrolujete každého tvůrce webových stránek samostatně. My’Budu diskutovat o všech výše uvedených oblastech a řeknu vám, jaký typ webových stránek funguje nejlépe pro každého tvůrce webových stránek.

# 1 Wix

Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek

Wix ProsWix Nevýhody
 • Snadný a intuitivní editor drag-and-drop
 • Škálovatelné nástroje, které vám pomohou dosáhnout úspěchu online
 • Umět’t změnit šablony, jakmile bude váš web aktivní
 • Chybí úložný prostor pro weby se spoustou velkých souborů

Wix stanoví standard, pokud jde o tvůrce webových stránek. Nabízí více než 510 krásně navržených šablon, z nichž lze vybírat, a intuitivního editoru drag-and-drop pro zavedení. Pokud jde o funkce, má Wix jedny z nejlepších v okolí, podporuje cokoli od blogů a elektronického obchodování, přes podniky založené na službách a vícejazyčné weby..

Jestli můžeš’Pokud nenajdete funkci, kterou potřebujete, Wix má také rozsáhlý obchod s aplikacemi, do kterého můžete klepnout a najít to, co hledáte’znovu hledat a nainstalovat. Vytváření webových stránek může být ještě jednodušší, s možností návrhu, Wix ADI. Funguje to tak, že vám položíme řadu otázek, než pro vás navrhneme váš web – službu Weebly ne’t nabídka.

Plány sahají od úplně zdarma na 35 $ / měsíc v závislosti na vašich potřebách a tam’je dokonce dvoutýdenní záruka vrácení peněz.

Proč zvolit Wix místo Weebly?

 • Lepší všestranný tvůrce webových stránek
 • Lepší nástroje, které vám pomohou růst a propagovat vaše webové stránky

# 2 Čtvercový prostor

Nejlepší pro design a kreativy

Squarespace ProsNevýhody čtverce
 • Nejlépe navržené šablony libovolného tvůrce webových stránek
 • Funkce mají pro ně skutečnou kvalitu
 • Drahé cenové plány
 • Zpočátku těžko zvládnout začátečníky

Squarespace je platforma, která vyzařuje třídu. To’je šitý na míru pro kreativní průmysly, se šablonami tak božskými, že si vás někdo bude myslet’webový vývojář. Tam’je to však více, než jen vypadá, ale ne’Nemám stejný počet funkcí, jaké Wix a Weebly dělají, ale Squarespace dává prémii kvalitě.

Když už mluvíme o prémie, Squarespace’Plány odrážejí jeho extravagantní exteriér s cenami v rozmezí od 12 $ – 40 $ / měsíc. První dva plány vám umožní vytvořit internetové obchody a je k dispozici dvoutýdenní bezplatná zkušební verze, takže můžete strávit nějaký čas drotářstvím před zavázáním na platformu.

Proč si vybrat místo čtverce místo Weebly?

 • Neuvěřitelné šablony, ideální pro fotografy, designéry a umělce
 • Vysoce kvalitní funkce, díky kterým bude váš web vynikat

# 3 SITE23

Nejlepší podpora live chatu

SITE123 ProsNevýhody SITE123
 • Neuvěřitelně užitečná podpora živého chatu
 • Snadno použitelný trh s aplikacemi
 • Funkce postrádají skutečnou kvalitu
 • Umět’t změnit šablony po vašem webu’je pryč naživo

SITE123 je o něco více svlékl zpět než ostatní tvůrci webových stránek v tomto seznamu, se zaměřením na jednoduchost a uživatelské prostředí. Jeho úžasná pomoc a podpora, zejména prostřednictvím živého chatu, je důkazem SITE123’úsilí o to, aby jeho platforma byla co nejpříjemnější pro uživatele. Také vám poskytne pomoc při navrhování, díky čemuž bude tvorba stránek hračkou.

Jako všichni dobří tvůrci webových stránek, SITE123’Šablony jsou plně mobilní. což znamená, že se přizpůsobí všem velikostem obrazovky. V nabídce jsou pouze dva plány, které vám usnadní výběr: zdarma nebo 10,80 $ / měsíc. Prémiový plán vám poskytne více úložného prostoru a šířky pásma, odstraní reklamy a umožní vám používat funkce elektronického obchodu..

Proč zvolit SITE123 místo Weebly?

 • Snadnější použití, s velkou podporou pro začátečníky
 • Lepší pro stavbu základních webů s pomocí designu

# 4 Úžasně

Nejlepší hodnota za peníze

Pozoruhodně profPozoruhodně nevýhody
 • Fantastická hodnota za peníze
 • Skvělé centrum nápovědy a nepřetržitá podpora
 • Není určeno pro obchodní weby
 • Lze vytvářet pouze jednostránkové weby

Pozoruhodně je další tvůrce webových stránek, který dává rychlost a jednoduchost do středu všeho, co dělá. Pokud potřebujete navrhnout velké, inovativní nebo komplexní místo, je to’Není to platforma pro vás. Je úžasné, že je skvělý pro základní osobní weby, jako jsou blogy, online životopisy nebo události, jako je párty nebo svatba.

Začínáme je snadné, stejně jako připojujete všechny účty sociálních médií, které máte. Váš nápadně působící web může působit jako rozbočovač pro vaši online přítomnost. Ceny se pohybují od jeho plán zdarma až do výše 49 $ / měsíc. Čím déle se zaregistrujete (mezi jedním až deseti lety), tím více se sleva stává, což představuje velkou hodnotu za peníze.

Proč vybírat nápadně místo Weebly?

 • Vhodnější pro jednoduché nebo základní weby
 • Lepší pomoc a podpora

# 5 Duda

Nejlepší pro kreativní pomocnou ruku

Duda ProsDuda nevýhody
 • Skvělé vestavěné výzvy, které vám dávají doporučení při vytváření vašich webových stránek
 • Žádná omezení kreativity
 • Drahé cenové plány
 • Ne moc SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Duda je pro vás ideální, pokud chcete dobře navržený web, ale postrádáte tvůrčí atmosféru, která oživí vaši vizi. Její šablony vám poskytnou skvělou výchozí základnu a na cestě jsou užitečné tipy, které nabízejí rady a pokyny, jak vytvořit dokonalý web. Můžete také umístit cokoli, kdekoli, takže vy’nejsou omezeny na tuhou šablonu.

To vše však přichází za cenu, ale bez bezplatného plánu a cen v rozmezí 14 $ – 74 $ / měsíc. Tam’s také nedostatek podpory SEO, takže i když budete možná potřebovat pomoc s návrhem, vy’Pokud jde o optimalizaci vašeho webu, musíte být zapnutý.

Proč si vybrat Duda místo Weeblyho??

 • Užitečné pro inspiraci designu
 • Neexistují žádná omezení ohledně toho, kam lze na své webové stránky umístit věci

# 6 GoDaddy

Nejrychlejší stavba webových stránek

GoDaddy ProsNevýhody GoDaddy
 • Web můžete vytvořit během několika minut
 • Při přepínání témat automaticky přeformátuje váš web
 • Funkce postrádají hloubku a kvalitu
 • Není skvělé pro blogy

GoDaddy je značka, která je synonymem online světa. Ať už ty’Pokud se chystáte vytvořit web, hostit jeden nebo si jen koupit doménové jméno, GoDaddy vás oslovil. Jeho webový tvůrce GoCentral se zaměřuje hlavně na rychlost. Pomáhá vám vytvořit počáteční design vašeho webu tím, že položí řadu otázek o webu’s účelem.

Pokud potřebujete něco do online ASAP, GoDaddy je vaše nejlepší sázka. Tam’s dvoutýdenní bezplatná zkušební verze a plány se pohybují od 5,99 až 29,99 $ / měsíc. GoDaddy funguje nejlépe pro jednoduché firmy nebo osobní weby, ale funguje to’je překvapivě zběhlý při vytváření elegantních a funkčních internetových obchodů.

Proč zvolit GoDaddy místo Weebly?

 • Super rychlé vybudování webové stránky
 • Snadná změna designu, pokud chcete aktualizovat své webové stránky

# 7 WordPress.com

Nejlepší pro blogování

Výhody pro WordPressNevýhody WordPress
 • Proslulý jako jeden ze světa’s největší platformou pro blogování
 • Množství funkcí
 • Obtížné použití, pokud’nejedná se o důvtip
 • Účel vytvořen pouze pro blogování

Pokud si to’s vámi blog’Poté je WordPress.com pro vás ideální platformou. Může to být více technické než ostatní v tomto seznamu, ale všechny šablony jsou šité na míru pro blogy. Nezaměňte WordPress.com s WordPress.org, což je hostitelská platforma s otevřeným zdrojovým kódem, která není’T opravdu vhodné, pokud můžete’t kód.

WordPress.com nabízí bezplatný plán, ve kterém máte přístup k jeho základním funkcím a obdržíte subdoménu WordPress. Prémiové plány jdou od 5 do 25 $ / měsíc, ale mějte na paměti, že vy’Budu muset platit navíc za všechny pluginy, které instalujete pro věci jako SEO.

Proč zvolit WordPress místo Weebly?

 • Ideální, pokud chcete navrhnout blog
 • Ideální, pokud chcete pokročilejší kontrolu nad svým webem’s kódem

# 8 Jimdo Creator

Přátelská platforma pro jednoduché internetové obchody

Jimdo ProsJimdo Cons
 • Neomezený úložný prostor u všech prémiových plánů
 • Stručné a přesné centrum nápovědy
 • Omezený výběr šablon
 • Žádná možnost obnovení

Jimdo Creator má svá pozitiva, ale ve vší upřímnosti ano’Vyřezal jsem výklenek v jakémkoli oboru. To’Není to špatné pro osobní stránky, ale tam’je lepší tam venku – a totéž platí pro kreativy a obchodní weby. Pravda je, že Jimdo je slušná platforma uprostřed cesty’je dokonale schopný, ale stěží inspirativní.

Jimdo’Nástroj s podporou designu – Jimdo Dolphin – však může být velmi účinný pro lidi s omezeným časem a / nebo designovými dovednostmi. Ceny obou se pohybují od bezplatných do 39 $. Podobně jako v programu Squarespace jsou i první dva plánované plány vyhrazeny pro elektronický obchod, kde můžete vytvořit solidní internetový obchod..

Proč zvolit Jimdo místo Weeblyho?

 • Pokud chcete použít nástroj podporující design, jako je Jimdo Dolphin
 • Pokud máte’Přečetl jsem si zbytek tohoto seznamu a skočil rovnou k Jimdovi

# 9 1&1 IONOS

Nejlepší pro podniky s límečkem

1&1 výhody IONOS1&1 nevýhody IONOS
 • Specifické nástroje určené k měřítku podnikání
 • Šablony pokrývají mnoho různých odvětví
 • Design vypadá trochu ze dne
 • K dispozici není žádný bezplatný plán

1&1 IONOS je druh tvůrce webových stránek, na který by byli vaši rodiče hrdí. Inteligentní, elegantní a robustní’Je navržen převážně pro malé firmy, které potřebují prostor pro svou společnost založenou na službách. Nástroje to zdůrazňují řadou funkcí, které vám pomohou propagovat a rozvíjet vaše podnikání, jako je e-mailový marketing a integrace sociálních médií.

Stejně jako zasedací místnost padesátých let, 1&1 IONOS’ šablony vypadají trochu datované a vážné, i když by to nemělo’To nebude problém pro průmyslová odvětví, jako je účetnictví nebo poradenství. Ceny se pohybují od jen $ 1 až 30 $ / měsíc, tak, že’Je to docela platforma z hlediska nákladů.

Proč zvolit 1&1 IONOS místo Weebly?

 • Ideální pro malé firmy a startupy
 • Pokud potřebujete vážnější web s jasnější strukturou

Co když chcete prodávat online?

jestli ty’Pokud se chystáte vybudovat internetový obchod, Weebly nemusí tuto práci dělat. Má funkce pro prodej online, ale je to’je především tvůrce webových stránek, nikoli platforma elektronického obchodu. Pro ty, kteří chtějí pouze internetový obchod, to’je nejlepší se podívat na specializované služby jako Shopify a BigCommerce.

Shopify je naše nejlépe hodnocená platforma elektronického obchodování. To má spoustu funkcí a aplikací, které vám pomohou nejen prodat své zboží, ale aktivně rostou vaše zisky. Poskytuje vše od SEO poradenství a e-mailového marketingu až po mobilní responzivní témata a multikanálovou integraci (což vám pomůže prodávat na trzích a sociálních médiích).

BigCommerce, na druhé straně, je více out-the-box řešení. Vše, co potřebujete, abyste mohli začít, je vestavěné, což znamená, že nemáte’Nemáte mnoho dalších nákladů, jako je měsíční platba za pokročilé aplikace. To’Je to trochu více technické než Shopify, ale v dlouhodobém horizontu se může ukázat jako nákladově efektivnější.

Pokud prodej online není’t váš web’s hlavním zaměřením, ale stále chcete prodávat lichý produkt sem a tam, Wix a Squarespace jsou dvě skvělé weebly alternativy.

Jak si vybrat Weebly alternativu

Při hledání správného tvůrce webových stránek to může být ohromující – existuje tolik, ze kterých si můžete vybrat. Při výběru je třeba zvážit řadu věcí a my’Uvedl jsem několik nejlepších, o kterých je třeba vědět:

 • Typ webu, který chcete je pravděpodobně nejdůležitějším faktorem, který je třeba zvážit. jestli ty’V kreativním průmyslu je nejvhodnější něco jako Squarespace. Pro blogování, vy’Chci se podívat na WordPress. Malé podniky najdou to správné řešení pro 1&1 IONOS atd.
 • Váš rozpočet bude také diktovat váš výběr. Pokud je web určen pro osobní použití a nemáte’Nechci se rozdělit s žádnými penězi, Wix nabízí nejlepší bezplatný plán. jestli ty’Pokud jde o podnikání, investice do vašeho webu je však dobrý nápad a v budoucnu bude sklízet odměny.
 • Úroveň počítačové dovednosti má také dopad. Nejjednodušší platformy, které můžete použít, jsou Wix a GoDaddy, zatímco SITE123 má fantastickou podporu, pokud máte’obávám se, že uvíznete.
 • Kolik času máte může také hrát roli při vašem rozhodování. Pokud potřebujete web s ASAP, může být užitečné použít Godaddy nebo jiný nástroj podporující design, jako je Wix ADI nebo Jimdo Dolphin..

Je Weebly pro vás to pravé?

Jedna věc, že’Je důležité zdůraznit, že Weebly není’t špatný tvůrce webových stránek. Ve skutečnosti to může být nejlepší volba, pokud ano’ještě vyzkoušet. Tady’s, jak to dopadlo v našem výzkumu:

Tvůrce webových stránekFunkce SkóreSkóre designuNápověda a skóre podporyHodnota za penízeSnadné použití

Celkové hodnocení WBE

(/ 5)

Weebly
84%77%70%82%70%4.1

Weebly má ve skutečnosti neuvěřitelné množství funkcí, které uspokojí nejrůznější potřeby. To je skvělé, protože to znamená, že ne’Nepotřebuji rozdělovat peníze navíc na aplikace. WordPress a Wix zaostávají u funkcí s 83% a 81%, ale nikdo Weeblyho nevyhnal z vrcholu.

Kde to’Je však snížena jeho pomoc a podpora a snadné použití. Na základě testování lidé shledali Weeblyho trochu složitějším na použití a nebyli’Přesvědčeni, že dostali pomoc, kterou hledali, když se na něco nalepili. Pokud je pro vás nejvyšší prioritou pomoc a podpora, doporučujeme vám vyzkoušet Wix, který je jediným stavitelem, který v našem výzkumu v této kategorii získal 100%.

Weebly je skvělé pro weby pro malé firmy s řadou šablon, slušného designu a funkčnosti elektronického obchodu. Ceny se pohybují od 8 do 38 $ / měsíc, což je velmi rozumné, vedle bezplatného plánu, který můžete použít při vyrovnávání se s platformou. V každém smyslu to’Stojí za to vyzkoušet Weeblyho, než to úplně odepsáte.

Nejlepší weebly alternativy: shrnutí

Po zvážení všech věcí byste se nikdy neměli cítit uvězněni Weeblym. A to jen proto, že ano’Na Weebly se to nedělá’To neznamená, že by to měl být konec snu na vašem webu. Existují doslova stovky tvůrců webových stránek a my’Vybral jsem prvních devět Weebly alternativ, které byste měli zvážit. Takže naposledy tu’s tento seznam znovu:

9 nejlepších weebly alternativ

 1. WixNejlepší všestranný tvůrce webových stránek.
 2. Čtvercový prostorNejlepší pro design a kreativy.
 3. SITE123Nejlepší podpora live chatu.
 4. ÚžasněNejlepší hodnota za peníze.
 5. DudaNejlepší pro kreativní pomocnou ruku.
 6. Pojď tatiNejrychlejší stavba webových stránek.
 7. WordPress.comNejlepší pro blogování.
 8. Jimdo StvořitelPřátelská platforma pro jednoduché internetové obchody.
 9. 1&1 IONOSNejlepší pro podniky s límečkem.

Při rozhodování o přesunu platforem je třeba zvážit tyto klíčové věci:

 • Typ webu, který chcete
 • Váš rozpočet
 • Vaše úroveň dovedností
 • Tvůj čas

Zeptat se sami sebe na tyto otázky by vám měly dát jasnější představu o tom, který tvůrce webových stránek vám bude nejlépe vyhovovat. Ve většině případů jsme’očekávejte, že Wix bude pro vás ideální Weebly alternativou. To’Je to snadné, dobře navržené a docela levné!

Všechny výše uvedené platformy mají bezplatné zkušební verze, zatímco některé nabízejí zcela zdarma plán! Pokud máte půlhodinovou rezervu, tak’Stojí za to se přihlásit k pár a vidět, co oni’znovu o všem. Vyhrál’nestojí vás desetník a může to být začátek vašeho zcela nového webu.

Nejlepší weebly alternativy: FAQs

Jaká je nejlepší Weebly alternativa?

Existuje mnoho skvělých tvůrců webových stránek, ale ideální Weebly alternativou musí být Wix. Stalo se vrcholem našeho výzkumného testování jako nejjednoduššího nástroje pro tvorbu webových stránek a má také skvělé funkce, dobře navržené šablony a intuitivní editor drag-and-drop..

Jaká je nejlevnější Weebly alternativa?

Spousta tvůrců webových stránek nabízí bezplatné plány’Vlastně za Weeblyho alternativu nemusíte nic platit! Většina prémiových plánů se pohybuje na různých platformách od 5 $ / měsíc do 50 $ / měsíc, ale vy jste vyhráli’nenajdu levnější než 1&1 IONOS, jen 1 $ / měsíc.

Je Weebly v bezpečí?

Weebly, stejně jako nejuznávanější tvůrci webových stránek, nabízí svým zákazníkům zabudovaný bezpečnostní certifikát SSL. Toto je reprezentováno malou ikonou visacího zámku, která se zobrazí vedle vaší adresy URL, která říká návštěvníkům, že váš web je bezpečný pro procházení a interakci s.

Kdo vlastní Weeblyho?

Weebly je vlastněna platebními procesory Square. Z tohoto důvodu’je široce věřil, že Weebly se bude věnovat více úsilí na zlepšení jeho funkce elektronického obchodování, což znamená, že to může být platforma, která dávat pozor, pokud’znovu se chystáte spustit internetový obchod v budoucnu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map