BigCommerce Vs Magento: Blízká soutěž elektronického obchodování?

nejlepší logo tvůrce webových stránekBigCommerce vs Magento je kombinace dvou gladiátorů elektronického obchodování. Rozhodnutí, která platforma je mocnější, je složité, ale my’Udělali jsme náš výzkum a porovnali tyto dvě oblasti ve všech klíčových oblastech prodeje online.


Než obě platformy vstoupí do kolosea a rozepnou meče, nechte je’s zvýrazněte některá čísla uživatelů a zjistěte, které z nich jsou lidé’s šampionem.

BigCommerce pomohl téměř 100 000 lidem začít prodávat online, nabízí nejvíce vestavěné funkce jakékoli platformy elektronického obchodování.

Může se také pochlubit některými velkými klienty, mezi něž patří Toyota, Kodak a Ben & Jerry’s. Jak můžete vidět, to’s pro velké podniky, které chtějí rychle růst.

Magento v současné době provozuje 250 000 internetových obchodů, tak, že’je to jednoznačně populární volba. Nicméně, to’s open-source platformou, což znamená, že ji může kdokoli používat zdarma, ale pouze pokud máte dostatečné znalosti kódování. Jak si dokážete představit’není pro každého.

Tento článek odhalí silné a slabé stránky každé platformy a pokrývá vše od snadného použití až po marketingové možnosti.

U každého stavitele jsme provedli důkladný průzkum a požádali jsme lidi, jako jste vy, aby je také vyzkoušeli. Tímto způsobem vy’Mám dobrou představu o tom, na kterého válečníka elektronického obchodu vsadit svou poslední zlatou minci.

Nechte bitvu začít…

Heads up – BigCommerce nabídka!

Jen jsme vás chtěli informovat, že společnost BigCommerce v současné době nabízí až tři měsíce zdarma když se zaregistrujete do nového plánu. Přejděte na web BigCommerce a podívejte se na to!

BigCommerce vs Magento: Klady a zápory

Výhody a nevýhody BigCommerce:

BigCommerce ProsBigCommerce Nevýhody
 • Prodávat na více kanálech
 • Skvělé SEO funkce
 • Většina vestavěných funkcí jakékoli platformy
 • Úpravy jsou komplikované
 • Žádná mobilní aplikace
 • Používá komplexní terminologii

Výhody a nevýhody Magento:

Magento ProsMagento Nevýhody
 • Zdarma ke spuštění
 • Obrovská podpůrná komunita
 • Velmi flexibilní design
 • Vyžaduje znalost kódování
 • Časově náročné
 • Plaťte za hosting a aplikace

Co’je rozdíl mezi BigCommerce a Magento?

BigCommerce je platforma elektronického obchodování a přichází jako balíček all-in-one. Platíte jeden měsíční poplatek a poté se stavíte pomocí webu BigCommerce ‘téma’, který funguje jako přizpůsobitelná šablona. To’Není to nejlevnější platforma svého druhu, ale je to’Je navržen tak, aby vám pomohl škálovat vaši značku, s plány na podporu až několika stovek tisíc příjmů. Ty ne’Pro stavbu webu s BigCommerce nepotřebujete žádné technické dovednosti.

Magento je open-source software pro elektronický obchod a to’je zdarma. To znamená, že jsou náklady’Musím se domluvit samostatně – jako je hosting, bezpečnostní opatření a aplikace SEO. To’je také výkonná platforma a nabízí úplnou flexibilitu – zádrhel jste vy’Budete potřebovat vědět, jak kódovat, aby přizpůsobil váš web nad jeho téma, takže průměrný člověk se bude snažit ho využít v plném rozsahu..

Měli byste použít BigCommerce If….

 • Ceníte si snadného nastavení se všemi nástroji, které již máte k dispozici
 • Vy’Jsem rád, že za pohodlí balíčku all-in-one a specializovaného týmu podpory a podpory zaplatíte o něco více

Měli byste používat Magento, pokud…

 • Máte zkušenosti s kódováním nebo vytvářením webových stránek
 • Vy’pokud jde o vaše webové stránky, rádi se zapojíme do většího projektu

Snadnost použití

Při podnikání je třeba zvážit tolik věcí. Chcete trávit čas zaměřením na své zákazníky, produkty a značku – ne na vytváření, přizpůsobování a úpravy webových stránek. Jak snadné je tedy používat BigCommerce a Magento?

V našem ‘snadnost použití’ testování, BigCommerce provedl téměř OK. Ale pro většinu lidí je příliš složité na to, aby navrhli svůj obchod.

Rozhraní pro úpravy je rozděleno do dvou oblastí: výkladní skříň (to, co vaši zákazníci vidí) a inventář (zadní část). Používá také složitou terminologii, jako jsou úrovně SKU a soubory CSV, takže’s určitě pro více techy uživatelů.

Nabízí však klávesové zkratky, například psaní ‘AP’ začít přidávat produkty. To také nedávno představil ‘Design obchodu’, což vám umožní sledovat důsledky vašich úprav.

Jeden z našich testovaných uživatelů řekl o BigCommerce:

Bylo to složité, ale platforma byla mnohem silnější systém, takže výzvy jsou pravděpodobnější.

editor velkého obchoduÚpravy na BigCommerce jsou rozděleny mezi průčelí a backend, což může být matoucí

Magento je podobné BigCommerce v tom, že na každé stránce používá komplikovanou terminologii. Celkově je však obtížnější používat, protože musíte také znát nějaký kód. S BigCommerce lze vše provádět pomocí několika kliknutí, bez kódování.

To znamená, že’s větší pravděpodobností narazíte na potíže na Magento, jednoduše proto, že je toho mnohem víc, co musíte udělat. Co’je více, pokud se ocitnete v nesnázích, tam’s 24/7 telefonická podpora, aby vás unstuck (ale my’K tomu se dostanu později).

BigCommerce vs Magento – Snadné použití: Verdikt

BigCommerce se používá snadněji než Magento, především proto, že to tak není’Nevyžadují integraci hostingu. Na rozdíl od Magenta také ne’Chcete-li přizpůsobit svůj web, nemusíte znát žádný kód – všechny potřebné nástroje najdete na hlavním panelu.

Pružnost designu

BigCommerce má sedm volných témat, z nichž si můžete vybrat 50+ placených možností v ceně od 145 do 235 $. Šablony jsou flexibilní a reagují také na mobilní zařízení, mají funkce specifické pro dané odvětví a schopnost kdykoli přepínat témata.

Nově představený ‘Design obchodu’ umožňuje přizpůsobit obchod přímo před vámi. Jednoduše klikněte na oblast a aktualizujte ji. To’je super jednoduché.

témata velkého obchodu

Magento poskytuje pouze Celkem 12 témat – bezplatné i placené – a pouze 10 z nich reaguje na mobilní zařízení. Můžete si vytvořit své vlastní téma od nuly, ale bude to vyžadovat seriózní kódování – nebo pár stovek dolarů, abyste zaplatili odborníkovi!

Pokud však’Jste si jistý, kodér, vaše Magento téma je opravdu to, co vy dokážete. To’je mnohem flexibilnější, pokud jde o design, ale samozřejmě, bude to trvat mnohem déle, než s BigCommerce.

magento témataMagento nabízí naprostou svobodu při přizpůsobování jeho témat – pokud víte, jak kódovat

BigCommerce vs Magento – Design: Verdikt

Magento nabízí mnohem větší flexibilitu designu než BigCommerce, jednoduše proto, že’je to složitější platforma. Jinými slovy, Magento vám umožní přizpůsobit vaše témata libovolným způsobem – pokud máte dostatek zkušeností s kódováním, abyste je mohli stáhnout.

Budovat čas

Čas potřebný k vybudování obchodu jde ruku v ruce s jednoduchým používáním. Pokud si to’Je snazší pracovat na platformě, mělo by být rychlejší připojení online, ne? U společnosti BigCommerce vs Magento je tomu tak určitě.

S BigCommerce je vše, co potřebujete k vybudování obchodu, na jednom místě. To znamená, že webové stránky elektronického obchodu můžete vytvořit během několika hodin. To vyžaduje malé technické znalosti, protože tam’Není potřeba žádné kódování.

bigcommerce vestavěné funkceVytvoření obchodu BigCommerce lze díky jeho vestavěným funkcím provést rychle

Vytvoření obchodu Magento může trvat mnohem déle. Musíte nejen vytvořit obchod, ale také vy’Musím se připojit také k hostiteli.

Celkově to’je technicky náročnější, vyžaduje kódování a úplné přizpůsobení – ideální pro tech důvtipné perfekcionisty, ale ne pro časově omezené uživatele bez zkušeností s kódováním.

BigCommerce vs Magento – Build time: The verdict

To’Je rychlejší vytvořit web s BigCommerce než Magento. Magento je mnohem časově náročnější, vzhledem k tomu, že si musíte vytvořit svůj obchod a postarat se o hostování, zatímco BigCommerce je v podstatě připraven jít po několika úpravách. Magento vám dává úplnou kontrolu, což zabere více času.

Nástroje a funkce elektronického obchodu

To je místo, kde BigCommerce opravdu stoupá. Má nejvíce vestavěné funkce jakékoli platformy elektronického obchodování, a to’Je to jediný testovaný výrobce, který vám umožňuje prodávat fyzické, digitální a služby založené produkty.

Můžete také přistupovat více než 600 aplikací. To je méně než většina ostatních platforem, ale pouze proto, že BigCommerce má již tolik energie, která je již zabudována.

bigcommerce přidat produkty

Pokud jde o BigCommerce’s prodejní funkce, některé z nejlepších patří:

 • Opuštěné zotavení vozíku – BigCommerce získává zpět 12% až 15% zákazníků pomocí e-mailů pro obnovení, které se odesílají, když zákazníci opustí položky v košíku bez odhlášení
 • Analytické nástroje a reporting – Spravujte své stránky’výkon, sledování kampaní, relací a celkový prodej
 • SSL certifikát – Každá platba je zajištěna šifrováním uživatele’s data

Magento se také pyšní velkorysou škálou funkcí. Můžete prodávat fyzické a digitální produkty, odesílat je na více míst v jedné objednávce a vybírat z více než 3 000 bezplatných a placených rozšíření.

magento přepravní aplikaceMagento má přístup k 1000’s aplikací, včetně marketingových a přepravních rozšíření, což vám dává větší svobodu

Některé z nejlepších věcí, které můžete dělat s Magento’Mezi aplikace a rozšíření patří:

 • Přidat vlastní kódy kuponů – Personalizace slev vybízí zákazníky k opakování nákupů
 • Vložení reklamních bannerů – Přidání cílených odkazů na banner webové stránky zvýší počet konverzí
 • Integrujte funkce předobjednávky – Automaticky poslat zákazníkům e-mail před vydáním produktu

Bigcommerce vs Magento – Funkce prodeje: Verdikt

BigCommerce má lepší prodejní funkce než Magento. Má nejvíce vestavěné funkce jakékoli platformy, což vám dává nejprodávanější sílu. To je důvod, proč’je nejlepší pro velké podniky. Zatímco Magento vám umožňuje přizpůsobit váš obchod s 3 000+ rozšířeními, jedná se o všechny aplikace třetích stran.

Platební možnosti a poplatky

BigCommerce podporuje více než 40 platebních možností, včetně velkých jmen jako ApplePay, Stripe a Square. Rovněž přichází bez transakčních poplatků u všech cenových plánů a předem dohodnutých sazeb s PayPal, což vám ušetří ještě více peněz.

Nejen to, že’s rychlou a snadnou integrací každé platební brány, takže vy’Dostanu rychle zaplaceno.

možnosti platby pro velký obchodPropojení platebních bran lze provést několika kliknutími na BigCommerce

Magento ztěžuje vydělávání peněz. Jak to? Na rozdíl od BigCommerce musíte integrovat aplikace pro procesory plateb.

Poté, co tak učiníte, vy’Budu mít přístup k hlavním branám jako PayPal, AmazonPay a Stripe. To’Je třeba poznamenat, že je na výběr 148 platebních aplikací, které se integraci zabere ještě déle.

Poskytuje však další brány, které podporují jiné země a jazyky – ideální pro podniky s mezinárodními ambicemi.

procesory plateb magentoMagento vám umožňuje vybrat si ze stovek zpracovatelů plateb, ale vy’Musím přidat aplikace třetích stran

BigCommerce vs Magento – Platební možnosti: Verdikt

Z hlediska platebních možností, BigCommerce umožňuje rychlejší a snadnější vyplacení, bez zahrnutí transakčních poplatků do jakýchkoli cenových plánů. Přidání platebních bran lze provést pomocí několika kliknutí z ovládacího panelu, zatímco přidání platebních procesorů na Magento vyžaduje výběr a integraci aplikací.

Marketingové nástroje a funkce

SEO

Optimalizace pro vyhledávače je důležitá, protože vyhledá váš obchod na Googlu. Pokud to mohou zákazníci’Nevidíte svůj web, vyhráli jste’nevydělávejte žádné peníze – a vaši konkurenti budou mít prospěch.

bigcommerce seo funkceBigCommerce má vše, co potřebujete, aby váš web byl ve vyhledávačích na vyšších pozicích

Společnost BigCommerce získala v našem testování SEO úplné známky a nabídla vše, co potřebujete pro obchod přátelský k Googlu. Ale Magento má také skvělé funkce. Na obou platformách můžete:

 • Upravte název stránky a popis metadat – to sdělí Googlu, o čem je váš obchod, a pomůže mu kategorizovat váš web
 • Přidejte k obrázkům alt text – pomáhá Googlu a v konečném důsledku zákazníkům snadněji najít vaše obrázky
 • Přizpůsobte adresy URL – Díky tomu, že adresy URL budou aktuální a bohaté na klíčová slova, budou vaše oči přitahovány

Tam, kde Magento zaostává, jsou náklady na aplikace. Pokud chcete, aby byl váš web ještě přátelštější pro vás’Musím zaplatit za integraci třetích stran, které jsou všechny součástí vestavěné aplikace BigCommerce.

rozšíření magento seoMagento vyžaduje další rozšíření pro některé SEO funkce, což zvyšuje cenu

Vícekanálová integrace

BigCommerce je v této kategorii velký. Nabízí vestavěný prodej na Facebooku, Pinterestu, Instagramu, eBay, Amazonu a dalších. Tím se opravdu otevírají vaše příležitosti a můžete tyto prodeje spravovat pomocí nástrojů pro hlášení dat.

bigcommerce prodat na eBayS BigCommerce můžete automaticky prodávat na několika kanálech, včetně eBay

Jak jste možná uhodli, Magento spoléhá na své obrovské tržiště pro vícekanálovou integraci. Chcete-li prodávat na různých kanálech, vy’Musím přidat některá rozšíření. Můžete přidat všechny hlavní značky, včetně Amazonu, eBay, Etsy, Facebooku a dalších.

BigCommerce vs Magento – Marketingové nástroje: Verdikt

BigCommerce má lepší marketingové nástroje, bodování plných známek v SEO a automatické propojení vašeho obchodu s mnoha kanály, jako je Facebook, Amazon a eBay. Naproti tomu Magento vyžaduje rozšíření třetích stran pro vícekanálovou integraci a pro důležité funkce SEO, jako je podpora klíčových slov.

Pomoc a podpora

U všech cenových plánů BigCommerce poskytuje nepřetržitou telefonickou a živou podporu chatu. To znamená, že můžete získat rychlou opravu bez ohledu na hodinu.

pomoc a podpora pro bigcommerceBigCommerce vám pomůže 24/7 telefonicky nebo živým chatem

Tam’s více – pokud se rozhodnete pro cenový plán Enterprise, vy’Získám prioritní podporu. To znamená, že vaše telefonní hovory jdou na začátek seznamu a získáte specializovaného poradce nápovědy.

Magento’Nejlepší nabídkou podpory je jeho fórum. Najdete odpovědi na vše, co potřebujete od ostatních uživatelů Magento, a tam jsou některé opravdu užitečné návody. To však není’neposkytuji nepřetržitou podporu, takže vy’v zásadě se zcela spoléhám na FAQ – což nemusí stačit k zodpovězení vaší otázky.

fórum nápovědy magentoFórum nápovědy Magento je dobře informováno, ale neexistuje žádná telefonická podpora pro více osobní podpory

BigCommerce vs Magento – Nápověda a podpora: Verdikt

Mezi BigCommerce a Magento, BigCommerce nabízí mnohem lepší pomoc a podporu. Poskytuje nepřetržitou telefonickou a živou podporu chatu a také e-mailovou pomoc. Na druhou stranu Magento zcela závisí na uživatelsky generovaných fórech a tutoriálních videích, což pravděpodobně není’dost pro většinu problémů.

Ceny

BigCommerce má tři hlavní cenové plány:

 • Standard – 29,95 $ měsíčně
 • Plus – 79,95 $ měsíčně
 • Pro – 249,95 $ měsíčně

Standardní plán je dokonale vhodný pro menší podniky, které prodávají až 50 000 $ ročně. Dodává se s neomezeným počtem produktů k prodeji, generátorem kupónů, nepřetržitou podporou a dalšími.

Plán Plus zahrnuje opuštěné funkce obnovy nákupního košíku a lze ukládat kreditní karty. Pro přichází s přidanými hodnocení zákazníků Google a filtrováním vyhledávání produktů, což je nejvhodnější pro větší firmy, které prodávají až 400 000 $ ročně.

BigCommerce také nabízí Enterprise plán, který je pro mnohem větší společnosti a nabízí nejpokročilejší nástroje. Cena bude záviset na nabídce, kterou jste dostali, a na vás’Pro získání jednoho budete muset zavolat přímo na BigCommerce.

Stále nejste přesvědčeni? Nebojte se – BigCommerce můžete vyzkoušet s 15denní bezplatnou zkušební verzí, takže si můžete vyzkoušet před nákupem.

cenové plány velkého obchoduBigCommerce má tři základní cenové plány plus cenu závislou na nabídce ‘Podnik’ plán

Pokud jde o stanovení ceny, Magento je smíšená taška. Zatímco samotná platforma je v podstatě zdarma, vy’Budete muset zaplatit za připojení k hostiteli, nákup témat, integraci aplikací – seznam pokračuje.

V závislosti na velikosti vašeho obchodu Magento se tedy ceny mohou výrazně lišit. Může to být cokoli od 4 do 1 $ měsíčně!

BigCommerce vs Magento – Ceny: Výrok

BigCommerce a Magento přistupují k tvorbě cen velmi odlišně, takže’Je těžké říci, které je lepší, nebo bude fungovat dražší. BigCommerce poskytuje jasně rozložené cenové plány se spoustou vestavěných funkcí, takže’s dobrá hodnota za peníze. Magento však umožňuje neomezené přizpůsobení, takže by potenciálně mohlo stát jen několik dolarů měsíčně (nebo více než grand – it)’je na vás!)

BigCommerce vs Magento: Závěr

Poté, co se podíváte na všechny klíčové oblasti prodeje online, je to’Nyní je jasné, která platforma je lepší všestrannou volbou.

Zatímco BigCommerce není’t nejjednodušší software na světě k použití, to’je jednodušší než Magento. To ne’Nevyžadují žádné znalosti kódování a všechny nástroje jsou na jednom místě.

Díky svému neomezenému přizpůsobení vám Magento přináší spoustu flexibility při návrhu. Vyžaduje však mnohem více technických znalostí než BigCommerce, vzhledem k tomu, že potřebujete kódovat vše a připojit se k hostiteli sami.

Nechat’Rychle rekapitulujte každé kolo, abyste viděli, jak jsme se sem dostali…

CategoryBigCommerceMagentoWinnerSnadnost použití

Design

Budujte čas

Funkce elektronického obchodu

Platební možnosti a poplatky

Marketingové nástroje

Pomoc a podpora

Ceny

Jednoduše po chvíli, ale zprvu matoucí terminologií.Velmi obtížné bez znalosti kódování a vyžaduje integraci hostitele.BigCommerce
Nabízí 7 bezplatných a 50+ placených témat, která lze snadno přizpůsobit.Neomezené přizpůsobení pomocí kódování vám dává úplnou tvůrčí svobodu.Magento
Všechny vaše stavební nástroje jsou na jednom místě, takže se můžete rychle připojit online.Spousta svobody znamená mnohem více času stráveného budováním vašeho obchodu.BigCommerce
Nejvíce vestavěné funkce jakékoli platformy elektronického obchodování.Omezené vestavěné funkce, ale umožňuje přístup k 3 000+ aplikacím.BigCommerce
Podporuje více než 40 platebních procesorů bez transakčních poplatků.Musíte si vybrat ze 148 aplikací pro platební bránu, což stojí čas a peníze. BigCommerce
Umožňuje přizpůsobit popisy metadat, adresy URL a další. Můžete také prodávat na několika kanálech.Poskytuje některé dobré vestavěné funkce SEO, ale vyžaduje aplikace pro vícekanálový prodej.BigCommerce
24/7 telefonická a živá podpora chatu, jakož i e-mailová nápověda a fórum. Spoléhá se na fórum vytvořené uživatelem bez podpory 24/7.BigCommerce
Tři hlavní cenové plány v ceně od 29,95 do 249,95 $ za měsíc. Začněte zdarma, ale náklady se mohou spojit s hostingem, motivy, aplikacemi atd.Kravata

BigCommerce je nejlepší pro ty, kteří potřebují rychle a rychle rozjet velké a rychle fungující podnikání, zatímco Magento je pro technicky zdatné majitele podniků, kteří’nevadí trávit čas přizpůsobováním svého obchodu kódem.

BigCommerce je poměrně jednoduchý na používání a poskytuje všechny nástroje potřebné k vytvoření impéria elektronického obchodu. Vytvoření webové stránky elektronického obchodu s Magento sice trvá déle, ale tato platforma nabízí naprostou tvůrčí svobodu, což může oslovit perfekcionisty..

Celkově, my’znovu dává palec – a slavnostní dřevěný meč – BigCommerce.

Pokud jde o budování online obchodu, je to’je kompletní balíček. Vše, co potřebujete, aby váš obchod vzkvétal, je přímo na palubní desce, takže s BigCommerce můžete opravdu snít velký.

BigCommerce vs Magento: FAQ

Měl bych použít BigCommerce nebo Magento pro své začínající podnikání?

Všechno to spadá do vašich technických znalostí a zdatnosti pomocí klávesnice. BigCommerce je one-stop-shop – má vše, co potřebujete pro vybudování úspěšného obchodu na jednom místě, takže to’je rychlé a snadné. Magento vyžaduje hodně kódování a integraci s hostitelem.

Je Magento levnější než BigCommerce?

Na základní úrovni – ano. Magento je zpočátku zdarma k použití, ale vy’Musím si koupit hosting a aplikace třetích stran, které mohou opravdu znát náklady. BigCommerce má tři cenové plány v rozmezí od 29,95 do 249,95 $, takže záleží na tom, jak velký chcete být.

Která je nejlepší platformou pro vytvoření internetového obchodu?

Náš nezávislý výzkum zjistil, že Shopify je nejlepší platforma elektronického obchodování. Shopify je docela jednoduše nejkomplexnější platformou elektronického obchodování na dnešním trhu a zaznamenává působivých 4,7 z 5. Podívejte se na naše srovnávací srovnání nejlepších platforem elektronického obchodování a zjistěte, které platformy byly na patách horké..

Kdo jsou nejlepší poskytovatelé hostingu?

Pokud se rozhodnete jít s Magento, vy’Musím si domluvit poskytovatele hostingu. A který je nejlepší poskytovatel hostingu, slyšíme vás? Náš nezávislý výzkum zjistil, že hostgator je celkově nejlepším poskytovatelem, ale toto se liší v závislosti na typu hostingu’znovu po. Další informace naleznete v naší recenzi předních poskytovatelů hostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me