BigCommerce vs Shopify | 7 věcí, které byste měli zvážit


Zde je 7 položek, které byste měli zvážit při rozhodování mezi Shopify vs BigCommerce:

Nakupujte

BigCommerce

Navštivte Shopify Navštivte BigCommerce Nejlepší volba Horní
Výběr Shopify Top Výběr Shopify nakupovat logo


Nakupujte

Celkové hodnocení

9,4z 10

BigCommerce

Celkové hodnocení

8,4z 10

souhrn

Shopify:

Shopify je nejlepší všestranný tvůrce elektronického obchodu na trhu. Kombinuje výkonné prodejní funkce s editorem pro začátečníky, který vám pomůže nastavit a rozšířit váš obchod. Služba Shopify vám nabízí více než 150 témat – tedy více než BigCommerce – která jsou vytvářena nezávislými designéry a zajišťují, aby váš online výklad vypadal moderní a profesionální. Pokud budete někdy potřebovat pomocnou ruku, Shopify má nepřetržitou podporu (například BigCommerce) prostřednictvím několika kanálů včetně živého chatu a telefonu.

BigCommerce:

BigCommerce je nejvíce škálovatelný tvůrce elektronického obchodu, díky čemuž je ideální pro velké a rychle rostoucí obchody. Má více vestavěných funkcí než Shopify, což znamená, že nemáte’Nemusíte se spoléhat na nákup tun aplikací, abyste na své stránky přidali důležité funkce. Má také působivé nástroje SEO a podporuje rozsáhlý multikanálový prodej. Použití BigCommerce je méně snadné než Shopify – používá však poměrně složitou terminologii, takže je méně vhodný pro nováčky s malou technickou zkušeností.

Přečtěte si více

Témata / Design

Shopify:

Mít krásný výkladní skříň dává vašemu elektronickému obchodu důvěryhodnost (ano – lidé jsou velmi rychle soudit!)

K tomuto bodu jsou témata Shopify pravděpodobně některými z atraktivnějších vypadajících výkladů dostupných na současném trhu. Jsou svěží, moderní, elegantní a profesionální.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou témata Shopify skvělá, je to, že využívají nezávislé designéry k vytvoření těchto návrhů pro ně. Takže když Shopify skvěle vytváří nástroje / platformu elektronického obchodu, předává návrhy návrhářským profesionálům.

To také znamená, že zatímco některá témata jsou zdarma, mnoho z nich je "pojistné" témata a můžete si je zakoupit od 100 do 180 USD za téma.

Nezapomeňte, že se jedná o jednorázovou investici do vašeho designu (žádné opakující se platby, pokud si najmete někoho, kdo si ještě více nepřizpůsobí design výkladu).

V současné době vám Shopify nabízí 149 prémiových témat a 24 bezplatných témat. Všechny reagují na mobilní zařízení.

BigCommerce:

Témata společnosti BigCommerce se v poslední době skutečně zlepšila, protože se strategicky zaměřila na vytváření atraktivnějších a profesionálně vypadajících výkladů pro své uživatele.

Dříve byla hlavní nevýhodou kvalita jejich návrhů, ale začínají dohánět Shopify.

Podobně jako u Shopify vám BigCommerce také nabízí prémiová a bezplatná témata. Cena prémiového tématu se pohybuje od 145 do 235 $, což se příliš neliší od ceny motivu Shopify. V širším kontextu budování firmy není cenový rozdíl významný.

V současné době vám BigCommerce nabízí 76 prémiových témat (všechny reagující na mobilní zařízení) a pouze 7 bezplatných témat. Celkově však BigCommerce stále sleduje Shopify z hlediska výběru designu. V nedávné době však učinili velké kroky ke zlepšení tohoto stavu.

Přečtěte si více

Nástroje elektronického obchodu

Shopify:

Služba Shopify vám poskytuje všechny základní nástroje k vybudování funkčního elektronického obchodu. Vyspělejší nástroje, jako je seznam přání zákazníků, recenze produktů, doporučení produktů atd., Však budete muset do svého online obchodu přidat prostřednictvím svého App Store (více níže).

Některé z těchto aplikací jsou zdarma a některé z nich jsou prémiové aplikace (placené). Důvodem, proč jsou placenými aplikacemi, je to, že jsou vytvářeny externími vývojáři nástrojů, jejichž jediným cílem je vývoj a zdokonalování těchto nástrojů.

Služba Shopify provedla výzvu, aby integrovala své nástroje do platformy Shopify, takže můžete tyto nástroje využít, aniž byste se museli dotknout řádku kódu. Takže další platby, které provedete za použití těchto placených aplikací, se většinou týkají vývojářů aplikací.

Tyto aplikace jsou volitelné a nemusíte je používat, pokud je nepotřebujete, nebo pokud váš obchod na ně ještě není připraven. Ale jak vaše firma roste, mít tyto nástroje k dispozici pro růst s vaší firmou je skvělá volba.

BigCommerce:

BigCommerce má pravděpodobně jeden z nejkomplexnějších souborů nástrojů mezi všemi předními tvůrci webových stránek elektronického obchodu.

Nabízejí vám více nástrojů "z krabice" které jsou zahrnuty v jejich základních měsíčních plánech, takže způsobem BigCommerce získáte větší hodnotu.

Pokud potřebujete více nástrojů nad rámec základní sady, kterou vám nabízí BigCommerce, mají také App Store, kde najdete pokročilé nástroje vytvořené jinými vývojáři..

Stejně jako u Shopify je to skvělá volba, protože nikdy nevíte, jaké další nástroje potřebujete, jakmile se vaše podnikání začne rozšiřovat. Přidání dalších nástrojů / aplikací do online obchodu není technicky náročné, protože všechny aplikace jsou vytvořeny tak, aby byly plně integrovány s platformou BigCommerce..

Celkově vám společnost BigCommerce nabízí pokročilejší nástroje v rámci svých základních měsíčních plánů.

Přečtěte si více

Uživatelská podpora

Shopify:

Služba Shopify vám poskytuje nepřetržitou podporu, takže i když máte dotazy nebo problémy uprostřed noci, vždy se můžete obrátit na technickou podporu.

Můžete kontaktovat Shopify telefonicky, e-mailem nebo živým chatem. Mají tedy opravdu dobrou škálu kanálů, díky nimž se s někým můžete spojit o pomoc.

Shopify má také velké komunitní fórum, kde můžete komunikovat s ostatními uživateli Shopify a také s pracovníky podpory Shopify. Jednou z hlavních výhod účasti na fóru je, že se můžete potenciálně seznámit s tím, co dělají ostatní majitelé firem, o otázkách, které mají, a možná o některých zajímavých řešeních, která mohou mít..

Na konci dne, zatímco tým podpory Shopify je skvělý v tom, že vám nabízí technickou podporu, můžete se naučit spoustu obchodních problémů & řešení od jiných vlastníků elektronického obchodu ve fóru.

BigCommerce:

BigCommerce vám také nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím několika kanálů, včetně telefonu, e-mailu a živého chatu.

Podobně jako u Shopify je podpora 24/7 opravdu užitečná, pokud máte dotazy nebo se během mimopracovních hodin setkáte s technickými problémy..

BigCommerce má také velké komunitní fórum, kde můžete klást dotazy a další vlastníci podniků nebo technický tým BigCommerce vám mohou odpovědět. Svým způsobem rozšiřujete své zdroje řešení tak, aby přesahovaly pouze tým podpory společnosti BigCommerce.

Vždy je příjemné vidět, co dělají ostatní majitelé firem, a pokud na fóru trávíte dost času, můžete najít několik užitečných tipů, jak zlepšit své podnikání.

Přečtěte si více

Tržiště – odborníci

Shopify:

Shopify má tržiště stovek kvalifikovaných / předem schválených odborníků, které si můžete najmout, pokud chcete.

Tito odborníci vám mohou pomoci posunout váš obchod na další úroveň a zároveň uvolnit čas, abyste se mohli soustředit na další aspekty svého podnikání..

Mezi tyto odborníky patří návrháři, vývojáři (pro vytváření vlastních nástrojů), nastavení obchodů, obchodníci a fotografové. Na trhu jsou stovky z nich, které se nacházejí v různých městech po celém světě.

Nakupujte je v seznamu podle geografické polohy, která je vám nejblíže, takže můžete najít odborníky, kteří jsou vám nejblíže, pokud chcete spolupracovat s někým, kdo je vám blíže..

Nábor Shopify Experts je opět zcela volitelný, ale jsou přidány další možnosti služeb, pokud byste je chtěli využít při růstu vaší firmy..

BigCommerce:

BigCommerce také nabízí předem schválené / kvalifikované odborníky, které si můžete najmout. Můžete si najmout designéry, obchodníky nebo agentury, které vám pomohou vybudovat váš obchod.

Společnost BigCommerce má však na pronájem mnohem méně odborníků než Shopify, takže je pro vás o něco obtížnější najít vhodného odborníka, zejména pokud chcete najít pomoc, která je geograficky umístěna blíže k vám.

Z tohoto pohledu jsme zjistili, že expertní ekosystém Shopify je mnohem vyspělejší a rozvinutější ve srovnání s tržištěm odborníků nabízeným společností BigCommerce..

I když to nemusí být bezprostřední starostí, když začínáte, máme pocit, že je pro vás důležité zvážit, protože přístup k silnému a rozmanitému ekosystému je pro vás důležitou výhodou, zejména při zahájení podnikání. růst.

Přečtěte si více

Obchod s aplikacemi

Shopify:

Když vaše firma začne růst a budete potřebovat více nástrojů pro rozšíření své firmy, můžete najít mnohem pokročilejší nástroje v App Store Shopify, které vám pomohou "rozšířit" funkčnost vašeho elektronického obchodu.

Služba Shopify v současné době nabízí ve svém App Store více než 1 500 aplikací. Tyto aplikace zahrnují nástroje, které vám pomohou zlepšit prodej & marketing, sociální média, správa nebo automatizace administrativních úkolů, jako jsou úkoly týkající se zásob, plnění, přepravy, zákaznické podpory, účetnictví, výkaznictví atd..

Jak bylo uvedeno výše, Shopify nabízí o něco méně pokročilé nástroje ve svých základních plánech, ale můžete je doplnit prostřednictvím App Store Shopify. Některé z těchto aplikací jsou zdarma a některé jsou placené. Takže si uvědomte, že vaše měsíční investice ve vašem obchodě se mohou začít sčítat, pokud se rozhodnete přidat do elektronického obchodu spoustu placených aplikací..

Na druhou stranu to však také znamená, že vaše firma roste, což je skvělé znamení.

BigCommerce:

BigCommerce vám také nabízí obchod s aplikacemi, který vám pomůže přidat více funkcí do elektronického obchodu.

Jak bylo uvedeno výše, BigCommerce vám nabízí více nástrojů "z krabice" jako součást jejich základních plánů ve srovnání s Shopify. Takže v závislosti na tom, jaké nástroje potřebujete k napájení vaší firmy, možná budete potřebovat méně aplikací.

Jedna věc, kterou si všimněte, je, že BigCommerce vám nabízí celkem 250 aplikací, oproti 1 500, které nabízí Shopify. To neznamená, že BigCommerce je nižší než Shopify, jak bylo uvedeno, BigCommerce vám nabízí trochu více nástrojů jako součást jejich základního plánu.

Znamená to však, že ekosystém vývojářů nástrojů pro Shopify je širší než BigCommerce. Podobně jako v případě diskuze týkající se výše uvedených odborníků, mohlo by to být pro vás důvodem k úvahám, protože v dlouhodobějším horizontu by mít více vývojářů aplikací obvykle naznačuje, že platforma elektronického obchodu může být silnější a lépe zaokrouhlená..

Přečtěte si více

Důvěryhodnost

Shopify:

Služba Shopify má v současné době přes 325 000 placených uživatelů a zpracovala transakce v hodnotě více než 24 miliard USD. To představuje v průměru 73 846 dolarů za prodej produktů na obchodníka pomocí služby Shopify.

Služba Shopify vám nabízí více než 170 témat, z nichž si můžete vybrat, více než 1 500 aplikací a větší odbornou komunitu, kterou si můžete najmout, abyste vylepšili svůj elektronický obchod..

Na základě těchto statistik naznačují, že Shopify je více populární platforma k použití, založená na tom, že více placených uživatelů a větší komunita odborníků a vývojářů vytváří nástroje a nabízí služby uživatelům Shopify.

Můžete také vidět, že na základě Trendů Google je Shopify mnohem populárnější, pokud jde o to, jak často jsou vyhledávány ve vyhledávačích..

BigCommerce:

BigCommerce má více než 95 000 placených uživatelů (naposledy aktualizovaných v polovině roku 2015 a již neuvádějí aktualizovaná data zákazníků) a dosud zpracovalo transakce v hodnotě více než 9 miliard USD.

Na základě poslední dostupné sady dat od společnosti BigCommerce, která zahrnovala jak placené uživatele (95 000), tak i zpracované tržby (5 miliard USD – když společnost BigCommerce naposledy informovala své placené uživatele), je to průměrně až 52 630 $ v hodnotě prodeje produktů na obchodníka pomocí BigCommerce – o něco nižší než Nakupujte.

BigCommerce vám nabízí téměř 70 témat, z nichž si můžete vybrat, výrazně méně než Shopify. BigCommerce má také mnohem méně aplikací než Shopify (250 vs 1 500) a menší odbornou komunitu, ze které si můžete najmout, pokud chcete.

Mějte na paměti, že tyto metriky jsou na velmi vysoké úrovni a neznamená to definitivně, že Shopify je ve všech aspektech lepší než BigCommerce..

Přečtěte si více

Ceny

Shopify:

Shopify má 5 cenových plánů: Lite (9 $ / měsíc), Basic Shopify (29 $ / měsíc), Shopify (79 $ / měsíc), Advanced Shopify (299 $ / měsíc) a Plán na úrovni podniku.

Pokud se zaregistrujete do ročního plánu, můžete získat 10% slevu a 20% slevu, pokud se zaregistrujete na 2 roky.

Čím vyšší je plán, tím pokročilejší nástroje a limit úložiště jsou vám k dispozici.

Pokud používáte vlastní službu zpracování plateb Shopify nazvanou Shopify Payments, jsou všechny transakční poplatky zproštěny. Pokud se rozhodnete použít některého ze 70 platebních procesorů (jako je PayPal, Stripe atd.), Budou za transakce účtovány transakční poplatky (2% za Lite) & Základní plány Shopify, 1% pro plán Shopify a 0,5% pro plán Advanced Shopify).

Určitě stojí za zvážení použití vlastní služby pro zpracování plateb Shopify, abyste se mohli vyhnout transakčním poplatkům a přidat další zisky do kapsy.

Je také důležité si uvědomit, že služba Shopify vám poskytuje neomezenou šířku pásma ve všech jejích plánech.

BigCommerce:

BigCommerce má 4 cenové plány: Standardní (29,95 $ / měsíc), Plus (79,95 $ / měsíc), Pro (199,95 $ / měsíc) a Plán na úrovni podniku.

Pokud se zaregistrujete do svého ročního plánu, získáte 10% slevu.

Čím vyšší je plán, tím pokročilejší nástroje a limit úložiště jsou vám k dispozici.

BigCommerce vám neúčtuje žádné transakční poplatky ve všech svých plánech. Takže si ponecháte více svých zisků.

Rovněž získáte neomezenou šířku pásma ve všech plánech společnosti BigCommerce.
BigCommerce však vyžaduje, abyste upgradovali na vyšší plán, pokud vaše prodejní dolary za posledních 12 měsíců přesáhly určité prahy.

Pokud jsou vaše prodeje vyšší než 50 000 $ za 12 měsíců, musíte upgradovat na plán Plus. Pokud jsou vaše prodeje vyšší než 125 000 $ za 12 měsíců, musíte upgradovat na plán Pro. Pokud jsou vaše prodeje vyšší než 1 milion USD, musíte upgradovat na plán Enterprise.

Věříme, že se jedná o kompromis za to, že nemusíte platit žádné transakční poplatky. Čím více prodejů generujete, při určitých prodejních limitech budete muset upgradovat na vyšší plán.

Pokud však nechcete platit žádné transakční poplatky a nebudete muset upgradovat na vyšší tarify, bude pro vás nejlepší volbou použít Shopify s jeho Shopify Payment (platební procesor)..

Přečtěte si více

Závěr

Shopify:

Služba Shopify vám nabízí mnohem více možností designu průčelí a jejich témata jsou připravena pro mobilní zařízení. Mají také velmi velký obchod s aplikacemi, pokud chcete více nástrojů pro rozšíření funkčnosti vašeho webu elektronického obchodu, a mohou se chlubit mnohem větší skupinou odborníků, pokud si chcete najmout schválené a kvalifikované designéry, vývojáře a další poskytovatele služeb, kteří vám pomohou růst podnikání. Shopify má také více než 4krát více placených uživatelů než BigCommerce, což naznačuje, že jsou populárnější platformou elektronického obchodování, kterou mají používat. To je také patrné v tom, že mají mnohem více tvůrců motivů, vývojářů aplikací a odborníků ve svém ekosystému, aby vám mohli sloužit, pokud se rozhodnete je používat..

BigCommerce:

Nástroje BigCommerce jsou o něco komplexnější než Shopify. Mají také dobrý výběr vzorů výkladů, z nichž si můžete vybrat, ale Shopify má více. Všimněte si, že ne všechna témata BigCommerce také reagují na mobily, ale většina z nich je. BigCommerce má asi 250 aplikací, které vám pomohou přidat ještě více funkcí do vašeho obchodu, a také vám nabízí kvalifikované odborníky, jako jsou návrháři a vývojáři, kteří si je chtějí najmout. Přestože má BigCommerce méně placené uživatele, je důležité si uvědomit, že Shopify měl dřívější start než BigCommerce. Celkově pozorujeme, že Shopify roste jejich placená uživatelská základna rychleji než BigCommerce.

Na konci dne jsou Shopify i BigCommerce předními poskytovateli řešení elektronického obchodování. Oba jsou velmi schopní a mají široký výběr nástrojů zaměřených na elektronický obchod, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání.

Shopify má větší sbírku témat, větší odborný trh, více aplikací a větší skupinu platících zákazníků. To vše ukazuje na směr, kterým Shopify je větší a populárnější platforma, kterou lidé používají k vytváření svých internetových obchodů.

Ale je důležité je vyzkoušet, abyste zjistili, který z nich lépe vyhovuje vašim jedinečným potřebám. Shopify má 14denní zkušební období zdarma a BigCommerce má 15denní zkušební období zdarma. Neexistuje žádná definitivní odpověď na to, která z nich je pro vás lepší, proto vám doporučujeme, abyste je oba vzali na zkušební jízdu a zjistili, která se vám líbí lépe.!

Přečtěte si více

Přehled

9,4z 10

Navštivte Shopify
Podívejte se na naši recenzi Shopify

8,4z 10

Navštivte BigCommerce
Podívejte se na celkové hodnocení našeho BigCommerce Co je to??

Naše celkové hodnocení je založeno na průměrném skóre všech kombinovaných hodnocení.

Proč na tom záleží?

Naše skóre vám poskytne přehledný přehled, která služba vám nabízí ty nejlepší funkce, hodnotu a další.

Porovnání shopify 4.7 / 5 bigcommerce 4.2 / 5 Close

S ohledem na ostatní tvůrce webových stránek pro elektronický obchod?

Podívejte se na našeho průvodce na internetu Nejlepší platformy elektronického obchodování, nebo se zdarma kvíz abyste zjistili, který tvůrce webových stránek elektronického obchodu odpovídá vašim potřebám.

Nejste si jisti, který tvůrce webových stránek pro vás funguje nejlépe? Vyzkoušejte naše Kvíz odpovídající tvůrci webových stránek

Podívejte se také na naše Srovnávací tabulka tvůrců webových stránek elektronického obchodu pro podrobnější rozdíly

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me