HostGator vs GoDaddy: Co je lepší?

HostGator vs GoDaddyGoDaddy Hosting a HostGator jsou dvě největší hostingové platformy v okolí. Ony’V internetových letech jsem byl na chvíli silný a nabízel dostupné, spolehlivé služby. Jejich pověst je hvězdná a dobře vydělaná.


Může být obtížné někdy oddělit nejlepší poskytovatele, ale to’kde jsme dovnitř’Vrhl jsem se do rysů obou, aby vám poskytl doporučení založená na výzkumu (a varování).

HostGator jsme ohodnotili jako druhého nejlepšího poskytovatele hostingu na trhu (hned za Bluehostem), zatímco GoDaddy Hosting je v našem žebříčku na 7. místě. Ony’oba vynikající poskytovatelé, jen pro různé věci. HostGator vyniká svými levnými, ale škálovatelnými plány, zatímco GoDaddy Hosting je skvělý zážitek all-in-one.

HostGator Pros

 • Levné, škálovatelné plány
 • Emailový marketing
 • 99,9% dostupnosti

HostGator Nevýhody

 • Při registraci není k dispozici žádná doména zdarma

GoDaddy Hosting Pros

 • Komfort hostování, vytváření webových stránek a registrace domény vše v jednom
 • Bohatá funkce
 • Doba 99,98%

GoDaddy Hosting Nevýhody

 • Přísnější ceny než většina konkurentů

jestli ty’pokud hledáte více podrobností, přečtěte si srovnání obou funkcí. Na konci vás’Budu vědět, která bude lépe vyhovovat vašim potřebám.

Vlastnosti, výkon, & Snadnost použití

Jako velcí psi (a croci) v hostitelské sféře, GoDaddy a HostGator zatrhávají všechna políčka. Oni mohou’to si nedovolím. Pohodlný hosting s nízkou údržbou je dobrý hosting a oba to nabízejí.

GoDaddy HostingHostGatorDoména zdarmaKontrolní panelZálohy zdarmaMísto na diskuUptime
AnoNe
cPanelcPanel
AnoAno
NeomezenýNeomezený
99,97%99,99%

Oba mají vynikající provozuschopnost, GoDaddy se může pochlubit 99,97% a HostGator s jedinou podporou 99,99%. Perfektní doba provozu je nemožná, takže se tito dva dostanou co nejblíže. Oba používají cPanel, ale jakmile nastavíte svůj web pomocí systému pro správu obsahu, vy’nebudu to tolik využívat.

GoDaddy může ve skutečnosti mít výhodu pro některé začátečníky. Správa domén, webhosting a tvorba webových stránek na jednom místě je velmi výhodnou možností, pokud máte’znovu je nezajímáte o samostatné žonglování.

Pojď tati’s Web Builder není nejlesklejší kolem, ale to není nic, pokud není funkční. Základní stránky jsou v dobrých rukou. HostGator má také svého vlastního interního tvůrce webových stránek s názvem Gator.

Hlavní tah GoDaddy je jeho bezplatné e-mailové schéma. V základním plánu sdíleného hostování GoDaddy vyvolá roční předplatné podnikového e-mailu Microsoft Office 365, což obvykle stojí 60 USD.

HostGator vs GoDaddy – Funkce, výkon a snadné použití: Verdikt

Zatímco GoDaddy má co nabídnout, HostGator je lepší pro funkce a snadné použití. Navigace HostGator je jednodušší než navigace GoDaddy a má o něco lepší provozuschopnost 99,99% ve srovnání s GoDaddy’s 99,97%. GoDaddy však nabízí více nehostitelských funkcí než HostGator, včetně bezplatného předplatného aplikace Microsoft Word v základním plánu.

Která má lepší integraci WordPress?

Tam’není moc oddělit dva, pokud jde o WordPress. Nastavení je na GoDaddy velmi jednoduché, ale v současné době trvá až 24 hodin, než se projeví.

HostGator na druhé straně může mít web WordPress připravený na spuštění během několika minut. To vyhrálo’Nerozlišuju tě, pokud ne’znovu uprostřed závodu o život nebo smrt s časem zahrnujícím WordPress. Předpokládáme vás’re ne. Přesto tento rozdíl hovoří o plynulosti integrace, což je místo, kde má HostGator výhodu.

hostgator vs godaddy wordpress integraceGoDaddy umožňuje rychlou a snadnou integraci s WordPress

Věc o WordPress je jednou vy’Nastavil jsem tam svůj web’Není vůbec potřeba komunikovat s vaším hostingem vůbec. To’je natolik, že tam jsou základy domu; ty ne’nemusím je kontrolovat každý den. Vy’Budu vědět, jestli něco’je špatně.

HostGator vs GoDaddy – integrace WordPress: Verdikt

HostGator je lepší pro integraci WordPress, navzdory GoDaddy’je silné představení. HostGator má rychlejší dobu instalace než GoDaddy. HostGator má také mnohem jednodušší ovládací panel WordPress, takže celý proces integrace je mnohem jednodušší od začátku do konce.

Podpora HostGator vs. podpora GoDaddy

Pojď tati’Znalostní centrum je jasně prezentováno a snadno se v něm naviguje. Platforma je tak široce používaná, že pokud můžete’t najít oficiální dokumentaci k problému, šance jsou’Bylo projednáno a vyřešeno jinde.

GoDaddy HostingHostGatorChat 24/7Telefon 24/7Centrum znalostíVstupenky
AnoAno
AnoAno
AnoAno
NeAno

Oba nabízejí všechny standardní cesty: telefonická a chatová podpora 24/7 a vyhrazené účty pro podporu sociálních médií. HostGator také nabízí technické vstupenky, což je opravdu užitečná možnost, když váš hosting potřebuje praktickou podporu.

HostGator vs GoDaddy – zákaznická podpora: Verdikt

To’Je to další blízko, ale HostGator stále poráží GoDaddy pro zákaznickou podporu. Obě platformy nabízejí všechny hlavní asistenční funkce, které máte’d potřeba, jako 24/7 telefonních systémů a účtů podpory sociálních médií. HostGator však míří navíc tím, že nabízí technické vstupenky.

Ceny & Hodnota za peníze

Pro mnoho lidí je cena opravdu důležitá. Hosting není’přesně ta nejsmyslnější věc, na kterou se musíme zaměřit při sestavování webové stránky. Pokud je služba spolehlivá, skvělá – kolik?

Stejně jako u většiny hostingových platforem nabízejí GoDaddy a HostGator celou řadu plánů, které zvyšují náklady a schopnosti v závislosti na vašich potřebách. Plány vstupní úrovně pro oba jsou o něco více než káva za měsíc.

Měsíční sazby

GoDaddy HostingHostGatorSdílený hostingHosting WordPressVPS HostingVyhrazený hostingCloud hosting
2,99 $ – 12,99 $2,75 – 5,95 $
4,99 $ – 24,99 $5,95 – 9,95 $
19,99 – 74,99 $19,95 $ – 39,95 $
89,99 $ – 179,99 $119,99 $ – 149,99 $
4,95 – 9,95 $

To’Stojí za zmínku, že tato čísla vylučují jakékoli doplňky, z nichž některé hraničí s nezbytnými (jako jsou zálohy a ochrana proti hackerům). ‘nemovitý’ cena bývá o pár dolarů vyšší, než vidíte. Že’je to však hostitelská věc. To’není exkluzivní pro GoDaddy a HostGator.

Když vás’právě začínáte, to’Je zbytečné jít na dražší plán. Začněte se základy a rozšiřujte své plány, jak vaše stránky rostou. Oba poskytovatelé nabízejí dostupné základní sazby, ale jak můžete vidět výše, hostGator’s jsou obvykle o něco levnější.

HostGator vs GoDaddy – hodnota za peníze: Verdikt

HostGator má o něco lepší hodnotu za peníze než GoDaddy. Za prvé, HostGator má obecně celkově levnější cenové plány než GoDaddy, a za druhé, nabízí Cloud Hosting plán, který GoDaddy ne. Díky HostGator tak můžete vidět, že za své peníze získáte více.

HostGator vs GoDaddy Hosting: Závěr

HostGator je na druhém místě v našem žebříčku z nějakého důvodu. Jeho velikost zlepšuje každý aspekt její služby, od podpory uživatelů po hodnotu za peníze. Jeho provozuschopnost je bezkonkurenční a díky technickým lístkům je systém zákaznické podpory standout. V čistě hostingových podmínkách je HostGator silnější než GoDaddy a my ho z celého srdce doporučujeme.

Mezitím GoDaddy’s odvolání je pohodlí. Zatímco HostGator je čistě webhostingová společnost, GoDaddy plní svůj obchod v oblasti hostingu, registrace domén a softwaru pro vytváření webových stránek. Přineste tyto služby do rovnice a pro některé GoDaddy skutečně nabízí lepší hodnotu.

HostGator vs GoDaddy: FAQ

Který hostitel má lepší hodnotu za peníze, HostGator nebo GoDaddy?

HostGator představuje lepší hodnotu za peníze než GoDaddy, ale jen nepatrně. HostGator má nejen levnější cenové plány než GoDaddy celkově, ale také nabízí Cloud Hosting plán, který GoDaddy nemá’t podpora, takže získáte více za své peníze s HostGator.

Který má lepší dedikovaný hosting?

GoDaddy je náš doporučený hostitel pro vyhrazený hosting. Představuje lepší hodnotu za peníze v tomto konkrétním oddělení, s vyhrazenými hostingovými plány počínaje pouhými 69,99 $ v porovnání s počáteční cenou 11,99 $ na HostGator.

Který má nejlepší hosting VPS?

HostGator má lepší hosting VPS než GoDaddy. Nicméně, to’Také stojí za vyzkoušení InMotion, který jsme při našem uživatelském testování zjistili, že nabízíme nejlepší hosting VPS konkrétně.

Který má nejlepší cloud hosting?

HostGator má nejlepší cloudový hosting a celkově v našem 100% ‘druhy hostingu’ výzkum, který zkoumal sílu a hloubku každého poskytovatele’s možností hostování. osting.

Což je lepší pro malé firmy?

HostGator porazil GoDaddy v našem žebříčku nejlepšího poskytovatele hostingu pro malé firmy. To’Je snadnější na používání a má nejlepší dobu bezporuchovosti 99,99%, aby se vaše firma mohla snadněji připojit k internetu a zůstat online déle. Můžete vidět proč’je dnes zvoleným poskytovatelem pro 8 milionů domén.

Existují lepší poskytovatelé hostingu venku?

Výběr nejlepšího poskytovatele hostingu závisí na vašich potřebách. Například Bluehost je celkově naším nejlepším poskytovatelem hostingu a nejlepším hostitelem pro hosting WordPress, zatímco InMotion je nejlepší pro sdílený a VPS hosting. Nalezení nejlevnějšího poskytovatele hostingu je také důležité, zejména pro malé podniky, které chtějí zůstat v těsném rozpočtu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map