Recenze mobilních editorů pro Wix, Weebly, Squarespace a Jimdo

Recenze mobilního editoruRecenze mobilních editorů pro Wix, Weebly, Squarespace a Jimdo – Co’je velký problém?


Pokud máte’Skryla se pod skálou, pravděpodobně víte, že smartphony foukají.

Kamkoli jdeme, vidíme lidi na svých mobilních telefonech kontrolovat e-maily, surfovat na webu – hledat informace.

Heck, Connie a já používáme naše chytré telefony ke kontrole cen, když navštívíme Costco. Že’jak jsme všichni propojeni s informacemi (a také jak závislí jsme na připojení!)

Co to znamená pro vás a vaše webové stránky?

To znamená, že lépe pochopíte, jak můžete zlepšit své návštěvníky’ zkušenosti, pokud se přihlásí na váš web pomocí svých mobilních telefonů.

Než se dostaneme k jádru věci, podívejte se na naše nejlépe hodnocené tvůrce webových stránek:

Vyberte si výrobce webových stránek a vydělejte peníze online ještě dnes

Jaký typ webu chcete vytvořit?

vytvořit web vybudovat internetový obchod WEBOVÁ STRÁNKA ONLINE SKLADOVÁNÍ

Rozhraní webových stránek optimalizované pro mobily

Vzhledem k menší obrazovce nemovitostí pro mobilní zařízení, to’Je pro ně neefektivní, aby zobrazovali stejné rozložení webových stránek, jaké byste viděli na ploše.

Tvůrci webových stránek si uvědomili rostoucí trend mobilních uživatelů a začali vám poskytovat informace “optimalizováno pro mobily” verze vašeho webu, které vám pomohou zajistit lepší zážitek z surfování pro vaše návštěvníky.

Tyto verze vašeho webu optimalizované pro mobily v podstatě přeskupují náš obsah a komprimují váš web do vysokého úzkého pruhu informací, takže’je snadné pro vaše návštěvníky posouvat nahoru a dolů na svých mobilních zařízeních.

Odebere také lištu navigační nabídky a zkomprimuje ji do samostatného tlačítka, takže když na ni někdo klikne, rozbalí se a zobrazí položky nabídky. Toto je skutečný spořič prostoru.

Jsou všichni tvůrci webových stránek’ Mobilní editoři jsou rovni?

Ani náhodou. Ačkoli většina tvůrců webových stránek vám poskytuje nějakou optimalizaci pro mobilní zařízení, nejsou všechny postaveny stejně.

Některé jsou lepší než jiné a na konci dne záleží na tom, co vy’znovu hledám.

V následující recenzi mobilních editorů jsme’Podívám se, jak každý mobilní editor pracuje:

  1. Wix Mobile Editor
  2. Squarespace Mobile
  3. Weebly Mobile
  4. Jimdo Mobile

1.Wix Mobile Editor Review

Wix automaticky vám poskytne verzi optimalizovanou pro mobilní zařízení, kterou používáte, takže to neděláte’Opravdu musíte udělat hodně pro to, aby byl váš web optimalizován na mobilním zařízení.

Někteří tvůrci webových stránek dělají to, že jen vezmou váš web a zkomprimují jej’o tom. Wix vám nabízí úplné rozhraní, takže můžete i nadále upravovat mobilní verzi svého webu, například měnit barvy, pozadí a provádět další změny stylů přímo v mobilním editoru..

Protože Wix přenáší veškerý svůj obsah přímo do mobilní verze vašeho webu, můžete také skrýt určitý obsah, takže máte kontrolu nad tím, co se má zobrazit a co se nezobrazí v mobilní verzi vašeho webu..

Wix vám tedy nejen automaticky poskytne verzi vašeho webu optimalizovanou pro mobily, ale také máte flexibilitu, abyste provedli malé úpravy pouze mobilní verze vašeho webu, což vám poskytne větší kontrolu a svobodu nad vaším webem. Podle našeho názoru nemáme’Rádi ztrácet čas tím, že se snažím pohybovat po mobilním webu a hledat správné informace, když jsme’znovu venku. Jen mi dejte klíčové informace a my’znovu hotovo – Wix vám to umožní.

Recenze mobilního editoruKliknutím na obrázek zobrazíte Wix’s mobilní editor & jak to funguje pro váš web.

Další jedinečnou funkcí, kterou poskytuje Wix, je to, že můžete vložit telefonní číslo, aby na něj návštěvník mohl jednoduše klepnout a automaticky vám zavolá – skvělé pro firmy (ostatní tvůrci webových stránek’nemám tuto funkci).

Společnost Wix vytvořila svůj mobilní editor, takže když návštěvník přijde na váš web, automaticky zjistí, zda je na stolním počítači nebo pomocí mobilního zařízení. Tímto způsobem Wix automaticky pošle návštěvníka buď do plnější verze vašeho webu pro stolní počítače, nebo do kondenzované mobilní verze vašeho webu..

Zde je video od společnosti Wix, které vám ukazuje, jak rychle vytvořit a nakonfigurovat mobilní web zdarma:

(jestli ty’znovu se zajímáte o Wix, podívejte se na naši úplnou recenzi Wix zde)

2. Recenze mobilního editoru Quarespace

Squarespace ve skutečnosti nemá mobilní editor. Proč? To’protože všechna jejich stylová témata reagují.

To znamená, že jejich témata jsou sestavena tak, aby automaticky reagovala a přizpůsobovala se jakékoli velikosti obrazovky, aby se web zobrazoval optimalizovaným způsobem..

Takže to nevypadá’Nezáleží na tom, jestli používáte telefon Andriod nebo iPhone, témata Squarespace se automaticky přizpůsobí a vy ne’nemusím se čeho dotknout.

Squarespace mobilní editor

To je výhodné. Styl témat stále vypadá opravdu dobře a profesionálně i na malé mobilní obrazovce. Toto je jeden z Squarespace’s silné stránky jako tvůrce webových stránek – stylové a leštěné vzory.

Program Squarespace navíc podporuje Google’s open source projekt AMP (Accelerated Mobile Pages) pro vaše blogové příspěvky. To znamená, že máte možnost svléknout všechny “přebytek” položky na vašich blogových příspěvcích, takže váš blog se načte blesk rychle – což vaši návštěvníci určitě zamilují.

Squarespace mobilní editor AMPPorovnání rychlosti načítání mezi příspěvky mimo blog AMP a AMP

Squarespace sdílí podobnou nevýhodu jako Weebly v tom, že vám nedává možnost mít specializovaného mobilního editora. Ale na druhou stranu, ty ne’Nemusím trávit čas vytvořením vyhrazeného mobilního webu.

(jestli ty’Pokud vás zajímá Squarespace, podívejte se na naši kompletní recenzi Squarespace zde)

3.Weebly Mobile Editor Review

Weebly vytvořil nový mobilní editor (jako v době tohoto článku), což je pro ně velký krok vpřed. Nejenže získáte náhled mobilní stránky, ale web optimalizovaný pro mobily je automaticky vytvořen za vás.

Takže na rozdíl od Wixe ne’nemusím vytvářet samostatný web. Nevýhodou však je, že jste vyhráli’t přizpůsobit své návštěvníky’ mobilní zážitky, jak Weebly v současné době ne’Nenabízím tu flexibilitu. Weebly v zásadě převezme vaši webovou verzi webu a zkomprimuje ji na mobilní obrazovku.

Weebly Mobile Editor

Úhlednou vlastností je, že Weebly vám také umožňuje přetahovat prvky přímo do jejich mobilního editoru. To’je to úhledná funkce, ale podle našeho názoru ano’• Celkově přidejte příliš mnoho hodnoty, protože se neliší od prvků drag and drop v hlavním tvůrci webových stránek pro stolní počítače.

Můžete si vybrat z několika šablon a barevných schémat, přidat do sociálních ikon, telefonní číslo (ale vaši návštěvníci mohou’• Klepnutím na něj zavoláte – Wix to umožňuje) a to’v podstatě to.

Weebly’s mobilní editor vám poskytuje základní nástroje a dělá práci. Je stejně flexibilní jako ostatní tvůrci webových stránek’ mobilní editory? Ne tak docela, ale dostane práci.

Tady’je to krátké video, které jsme dali dohromady, které vám ukáže, jak Weebly’s mobilní editor funguje:

(jestli ty’znovu se zajímat o Weebly, podívejte se na naši kompletní recenzi Weebly zde)

4.Jimdo Recenze Mobile Editor

Podobně jako Weebly a Squarespace, Jimdo’Návrhové šablony jsou mobilní reagující. Jako takový, ne’Nemusíte upravovat své webové stránky Jimdo vůbec, protože to bude automaticky vypadat dobře na mobilních zařízeních.

Mobilní editor Jimdo

Jimdo měl k dispozici samostatný mobilní editor a nabídl vám široký výběr šablon (přes 120). Nicméně, oni’od té doby “utichl” tento přístup a nyní vám nabízí mnohem menší výběr šablon (v současné době pouze 15, ale očekáváme, že Jimdo představí více brzy).

Mějte na paměti, že všechny tyto šablony jsou plně mobilní a tak jste vyhráli’Nemusíte se starat o to, jak bude váš web vypadat na mobilních zařízeních.

(jestli ty’znovu se zajímáte o Jimdo, podívejte se na naši kompletní recenzi Jimdo zde)

5. Shrnutí a doporučení

Zde je shrnutí tabulky našeho srovnání výše. My’Pod tabulkou budu mít nějaké poslední myšlenky:

Tvorba webových stránekNaše analýzaWix

Čtvercový prostor

Weebly

Jimdo

Wix má samostatný specializovaný mobilní editor, který vám dává samostatnou kontrolu nad designem vašeho mobilního webu.
Všechny šablony Squarespace reagují na mobilní zařízení. Stránky blogu jsou optimalizovány na AMP, takže se načtou blesky rychle.
Weebly’novější šablony reagují na mobilní zařízení. Poskytují samostatný mobilní editor pro starší šablony, ale můžete’t upravte rozvržení svého mobilního webu, jako je Wix.
Všechny šablony Jimdo reagují na mobilní zařízení.

Celkově tam opravdu není’t podle našeho názoru vynikající mobilní editor. Vše záleží na tom, co považujete za důležité.

Například, pokud si myslíte, že schopnost přizpůsobit svůj mobilní web nebo poskytnout bezproblémový online nakupování, bude Jimdo dobrou volbou.

Pokud máte pocit, že máte samostatný, vyhrazený mobilní web, kde si můžete vybrat a vybrat, co chcete na web vložit, bude Wix dobrou volbou.

Squarespace má plně reagující témata a Weebly’Mobilní editor je také solidní.

Jen vím, že všichni jsou “mobilní připraven”, a když se pokoušíte vybrat tvůrce webových stránek, musíte vzít v úvahu i další důležité faktory – v našich úplných recenzích jimi projdeme mnoho podrobných údajů:

Přečtěte si naše odborné recenze

Chcete vidět podrobné recenze stavitelů webových stránek výše? Klikněte zde:

  • Wix recenze
  • Přezkum čtvercového prostoru
  • Weebly recenze
  • Recenze Jimdo

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me