Shopify vs Amazon: Jakou platformu byste měli použít?

shopify vs amazon featured imageShopify vs Amazon je jednou z největších bitev v elektronickém obchodování. Ony’obě velká jména a nabízejí velké příležitosti pro online prodejce.


Jen v USA má Amazon více než 150 milionů návštěvníků měsíčně!

Nakupujte má více než 600 000 podniků které se prodaly přes 82 miliard dolarů prostřednictvím této platformy elektronického obchodování.

S takovými statistikami to není divu’je těžké si vybrat!

My’provedli jsme hloubkový výzkum na platformách elektronického obchodování, abychom vám poskytli co nejlepší informace. Tento článek porovná Shopify a Amazon, od toho, jak snadno se používají, k tvorbě cen, funkcím, zákaznické podpoře a dalším.

Celkově vám můžeme říci, že Shopify je nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování na trhu. V našem výzkumu dosáhla nejvyšší známky a je vhodná pro první obchody až po významné značky, jako je Tesla. Zde můžete nastavit obchodní firmu a upravit svůj internetový obchod’nic lepšího.

Stále tam’je hodně na přemýšlení a Shopify vyhrál’mít pravdu pro absolutně všechny. Že’Odkud přicházíme. Od jednotlivých prodejců po malé a rostoucí podniky’znovu vám pomůžeme učinit nejlepší rozhodnutí.

Stejně jako analýzu funkcí a kopání do prodejních poplatků, my’Také se podívám na to, co dělá Shopify a Amazon odlišnými a co je nejdůležitější, který z nich je pro vás nejlepší.

Shopify vs Amazon: Pros & Nevýhody

Nakupujte výhody

 • Výkonné nástroje elektronického obchodu: Služba Shopify obsahuje řadu nástrojů elektronického obchodu, které vám pomohou při vytváření a propagaci vašeho internetového obchodu.
 • Jedinečná identita značky: Protože si vytvoříte svůj vlastní web s elektronickým obchodem, vytvoříte také silnou a jedinečnou značku, která se bude věnovat vašemu podnikání.

Nakupujte nevýhody

 • Dodatečné náklady: Shopify má měsíční poplatek, ale má také App Store. Přidáním aplikací třetích stran můžete zvýšit své měsíční náklady.
 • Marketing: Jste plně zodpovědní za propagaci svého podnikání a zvyšování povědomí o značce.

Amazonské profesionály

 • Provoz: Měsíce navštíví amazonský trh miliony lidí. To dává vašim produktům skvělou expozici.
 • Extra služby: Amazon vám může zařídit skladování, balení a přepravu inventáře, což vám usnadní podnikání.

Amazonské nevýhody

 • Soutěž: Amazon prodává miliony produktů, takže vy’ustoupit proti tuně konkurence. Občas vás’Budu přímo konkurovat Amazonu.
 • Branding: To’Je velmi obtížné vytvořit jedinečný nebo silný image značky prodejem na Amazonu.

Co’s Rozdíl mezi Shopify a Amazon?

Můžete vydělat peníze pomocí služeb Shopify nebo Amazon k prodeji svých produktů online. Platíte měsíční předplatné oběma a máte přístup ke všem nástrojům a zdrojům, které musí nabídnout.

Ale nejsou stejné!

Amazon a Shopify se mohou zdát podobné, ale fungují různými způsoby.

Hlavní rozdíl mezi Shopify a Amazonkou

Klíčem k zapamatování je Shopify je specializovaná platforma elektronického obchodování a Amazon je online tržiště. Služba Shopify vám poskytuje nástroje k vytvoření vlastního internetového obchodu, zatímco Amazon vám umožňuje prodávat prostřednictvím svého tržiště spolu s dalšími online prodejci..

Takže prodej prostřednictvím Amazonu je jako mít stánek ve slavném boot-fairu. Tisíce lidí se rojí a procházejí a kupují – většina z nich není’T hledáte zejména vaše podnikání, ale stále děláte hodně prodejů, protože všichni chodí kolem a vidí svůj stánek.

Prodej se službou Shopify je spíš jako pronájem budovy k založení firmy. Máte vlastní prostor a zákazníci skutečně hledají váš obchod, jakmile znají vaši značku. Tam’s více prostoru pro vytvoření jedinečného obrazu, i když to je’Je to těžší práce na budování této pravidelné zákaznické základny.

Z důvodu těchto rozdílů se Shopify a Amazon starají o různé typy online prodejců. Amazon se stará o individuální prodejce až po malé a střední podniky. Shopify je ideální pro všechno od malých podniků až po mnohem větší značky.

Snadnost použití

Ať už ty’Pokud prodáváte pár ponožek nebo nastavujete své impérium elektronického obchodu, chcete, aby vaše zkušenosti s online prodejem byly co nejhladší..

Pokud se myšlenka zřízení vlastního internetového obchodu zdá být ohromující, ne’strach! Nakupujte je navržen tak, aby co nejvíce usnadnil vytváření webových stránek elektronického obchodu. To’Má čistý, jasný design, spoustu stránek nápovědy a super snadnou navigaci.

nakupovat řídicí panelŘídicí panel Shopify vám doporučuje začít a poskytuje snadný rychlý pohled na váš celkový prodej, nejlepší produkty a členění prodeje..

Služba Shopify dělá úžasnou práci při zpřístupňování výkonných nástrojů prodeje všem. Teď tohle’je něco jednoduššího řečeno než uděláno, takže si Shopify zaslouží uznání za inkluzivní přístup k elektronickému obchodu.

S Amazonem stačí vytvořit účet, dokončit každou fázi nastavení a poté vy’znovu připraven k prodeji!

amazon nastaven procesAmazon má snadno nastavitelný proces nastavení, který vás provede registrací krok za krokem.

Jednou’Po zaregistrování stačí uvést seznam svých produktů, prodat je, odeslat je a poté nejlepší část – dostat zaplaceno!

To vše je zcela jednoduché a Amazon má nástroje, které jej činí co nejjednodušší. Můžete například vyřešit přepravu sami nebo použít Fulfillment by Amazon (FBA).

FBA vezme jeden z bolesti hlavy elektronického obchodování – doprava – a vytáhne to z vašich rukou. Takže ty ne’Nemusíte se starat o přepravu vůbec, pokud nemáte’nechci. Místo toho prodáváte své produkty a Amazon vám zařídí zbytek.

Shopify i Amazon jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily život. Vy’V obou najdete užitečné nástroje a zjednodušené nastavení.

Pružnost designu

Tam’Není nic frustrujícího, než se snažit procházet online, když se špatným designem při každém kliknutí vadí. Naštěstí se Shopify a Amazonem ne’netřeba se obávat ztráty zákazníků díky ošklivému designu.

Služba Shopify vám poskytuje spoustu kontroly nad rozvržením a designem vašeho internetového obchodu. Ale ty ne’Nemusím to navrhovat od nuly – místo toho si vyberete více než 60 témat a poté přizpůsobit, aby odpovídal vaší značce.

nakupovat témataShopify má řadu moderních a profesionálních témat, pomocí kterých můžete svůj obchod stavět. Tam’s mix bezplatných a placených témat, která si můžete přizpůsobit.

Shopify má 10 bezplatných témat a více než 60 prémií ty, které stojí mezi 140 až 180 dolarů. Svůj motiv můžete upravovat, přizpůsobovat a dokonce přepínat, takže pro svou firmu vytvoříte jedinečný image značky.

Amazon má omezenější design. Všechny stránky Amazonky jsou rozloženy podobným způsobem. Můžete nahrát své vlastní obrázky a popisy, ale celkové rozvržení a design stránky v obchodě je evidentně Amazon’je spíše než vaše vlastní.

design stránky produktů AmazonProdukty jsou propagovány na Amazonské domovské stránce bez brandingu. I když je to dobré pro marketing vašich produktů, je pro vaši značku obtížné vyniknout z davu.

Například na domovské stránce jsou produkty uvedeny v Amazonu’s branding, vedle vašich konkurentů’ produkty. To je ideální pro zákazníka, ale může to být náročnější při nasměrování návštěvníků na vaše vlastní stránky.

Samozřejmě existují prvky, které můžete s Amazonem přizpůsobit, ale celkově to’je mnohem méně flexibilní než Shopify.

Nástroje a funkce elektronického obchodu

Busta mýtus, který vypadá a důvtipný don’jít ruku v ruce. Vytvořte obchod, který má v kapse elektrické nářadí pro elektronický obchod a ohromující design.

Amazon má na svém trhu širokou škálu produktů, od elektroniky přes hračky a knihy. Můžete dokonce prodávat služby spíše než fyzické zboží.

Vítá jednotlivé prodejce i podniky a má k dispozici nástroje pro podporu online prodeje. To zahrnuje jedinečné obchody, jako je Amazon Handmade, globální prodej a vytváření cílených reklam.

Jedním příkladem je Program Fulfillment by Amazon (FBA), což vám umožňuje přístup k zákazníkům Amazon Prime a umožňuje Amazonu manipulovat se skladováním, balením a přepravou vašich produktů.

amazon prodává naplněné službyNaplnění Amazonem vám vytáhne těžkou práci z rukou a umožní Amazonu zvládnout skladování, balení, přepravu a dokonce zákaznickou podporu.

Vaše produkty pošlete do Amazonu, který je poté zabalí a odešle zákazníkům, jakmile se výrobky prodají. Existují poplatky za to, ale pokud ne’Nechci se zabývat přepravou’s užitečným řešením!

Shopify má nejširší a nejhlubší škálu prodejních nástrojů na trhu.

nakupovat prodejní nástrojeShopify má obrovskou škálu prodejních nástrojů a funkcí, které pomáhají rychle a snadno růst vaší firmě

Zde jsou jen některé z nástrojů elektronického obchodu, které služba Shopify nabízí:

 • Opuštěné zotavení vozíku
 • Výkonný systém zásob
 • Automatický výpočet daně
 • Tvůrce loga
 • Vícekanálový prodej
 • Integrace aplikací

Služba Shopify poskytuje všechny potřebné nástroje, aby váš internetový obchod byl úspěšný, a zároveň vám usnadní život coby vlastníka firmy. Co’s více, Shopify se nedávno spojil s Oberlo na podporu dropshipping podnikání.

Pokud ne’nenajdu, co vy’znovu na palubní desce Shopify, don’strach. Shopify má rozsáhlý obchod s aplikacemi, který můžete použít k rozšíření a zdokonalení vašeho elektronického obchodu.

Platební možnosti a poplatky

Někdy musíte vypadat hlouběji než počáteční náklady. Transakční poplatky a sazby kreditní karty mohou zvýšit vaše měsíční výdaje, takže’Je vždy nejlepší zkontrolovat, než se zavazujete.

To’Není divu, že Amazon podporuje Amazon Pay jako svou hlavní platební bránu. Prostřednictvím tohoto můžete přijímat kreditní a debetní karty, nikoli však PayPal.

Pro ‘Profesionální prodejci’, Amazon má prodejní poplatky plus měsíční předplatné. Tyto poplatky se liší podle kategorie, ale jsou tvořeny poplatky za doporučení a poplatky za dopravu.

Používáte-li FBA, existuje řada poplatků, které se pohybují od 2,41 do 137,32 USD za poplatky za plnění (za jednotku). Poté jsou účtovány měsíční poplatky za skladování v rozmezí od 0,69 do 2,40 USD za krychlovou stopu. Tyto ceny jsou zcela závislé na velikosti, objemu a typu produktu a dokonce na ročním období.

Jednotliví prodejci don’nevyplatíte měsíční předplatné jako profesionální prodejci. Místo toho byste za každý prodaný produkt zaplatili 0,99 $.

Shopify má svou vlastní platební bránu, Shopify Payments. Když vás’znovu použít toto ty ne’nemusím platit žádné transakční poplatky!

Že’Není to všechno, co Shopify nabízí – také poskytuje přes 100 různých platebních bran, včetně Amazon Pay a PayPal. Všichni tito mají transakční poplatky v rozmezí od 0,5% do 2% v závislosti na tom, který z nich jste’znovu používat a plánovat’znovu.

Poplatky za kreditní karty se vztahují na všechny platební brány, včetně plateb Shopify. Běžná sazba kreditní karty na Shopify je 2,9% + 30¢. Jak upgradujete prostřednictvím služby Shopify’s Cena plánuje snížení sazeb vaší kreditní karty online z 2,9% + 30¢ do 2,4% + 30¢.

Přilákání zákazníků

Prodej online je jedním z nejlepších způsobů, jak se spojit se zákazníky. Ale dostat své zákazníky’ pozornost může být výzvou. S konkurencí, která zacílí na vaše zákazníky pomocí reklam v jejich sociálních zdrojích as rozptýlením při každém kliknutí’Je to závod, který si všimnete jako první.

Tady Amazon opravdu svítí. S miliony návštěvníků měsíčně, šance jsou lákavé ve váš prospěch. Ty ne’nemusíme se zabývat optimalizací vyhledávače (SEO) nebo spouštět e-mailové kampaně – lidé přicházejí do Amazonie s očima loupanýma s peněženkami.

amazonský provozPouze v USA má Amazon přes 150 milionů návštěvníků měsíčně! To pro vaše produkty představuje skvělou příležitost, jak je najít u velké zákaznické základny.

Máte více času na správu inventáře a vyřizování objednávek – místo toho, abyste k nim chodili, přicházejí k vám zákazníci.

Nebo tak doufáte!

Nevýhodou Amazonu je, že jakmile jsou miliony návštěvníků na webu, musí se místo vašich sousedů dostat k vašim produktům.’s. A když Amazon sám také prodává na stejné platformě, konkurence je velmi tvrdá.

Možná se nebudete muset starat o Google’s SEO. Ale budete muset dodržovat Amazon’s SEO, aby se ve výsledcích vyhledávání umístila tak vysoko, jak jen můžete. To vám dá nejlepší šanci být vybrán mezi svými konkurenty.

Shopify nevypadá’t mít stejný objem vyhledávání jako Amazon. Že’protože si vytvoříte svou vlastní značku – lidé skutečně potřebují vyhledat vaši firmu, aby vás našli. To znamená, že marketing je nezbytný pro rozšíření vaší zákaznické základny.

E-mailové kampaně, vícekanálový prodej a silná přítomnost na sociálních médiích, osobní nakupování, zotavení z opuštěného vozíku a nechvalně se rozvíjející SEO – to vše je důležité pro růst vaší značky a budování zákaznické základny.

Dobrou zprávou je, že Shopify je tu, aby vám pomohl na každém kroku. Automaticky zahrnuje všechny tyto marketingové nástroje a na trhu Shopify App Market najdete ještě více.

Pomoc a podpora

Amazon ne’t nejjasnější systém podpory – telefonická podpora je tam, kde požadujete hovor a Amazon se s vámi spojí. Existují formuláře, které můžete odeslat na podporu, a fóra komunity, kde můžete diskutovat o problémech. Nicméně, to’Není tam nejefektivnější nebo nejjednodušší systém podpory.

Služba Shopify má komplexní sadu možností nápovědy, včetně:

 • Telefon 24/7
 • Sociální média
 • 24/7 live chat
 • Fórum
 • E-mailem
 • Video návody
 • Pokročilá odborná podpora

To vás pokryje bez ohledu na to, co potřebujete. Videonávody a fóra vám pomohou naučit se nové dovednosti a telefonická podpora je neocenitelná při získání správné pomoci, když ji potřebujete.

Shopify má také centrum nápovědy s články a průvodci. To’je super snadno ovladatelný a má spoustu zdrojů k procházení.

Ceny

Na konci dne chcete vydělávat více peněz než vy’znovu utrácíte. Tam’To nemá smysl vybrat platformu, která’Budu vás stát sto dolarů, pokud budete’prodávám pouze několik ručně vyrobených předmětů za měsíc.

Ani Amazon, ani Shopify nejsou tak drahé, jako byste měli najít něco, co by vyhovovalo vašemu rozpočtu.

Amazon má dva prodejní plány:

 • Plán profesionálního prodeje stojí 39,99 $ měsíčně, plus další prodejní poplatky (liší se v závislosti na vašich produktech).
 • Individuální prodejní plán ano’Nemáte měsíční poplatek – místo toho zaplatíte 0,99 $ za prodanou položku. To je navíc k dodatečným prodejním poplatkům, které se opět liší podle kategorie.

Individuální plán je vhodný pro každého, kdo plánuje prodat méně než 40 položek za měsíc. Z tohoto důvodu má k dispozici méně funkcí. Například můžete’• Přizpůsobte přepravní sazby v individuálním plánu.

amazonské prodejní plány a poplatkyMezi prodejními plány pro jednotlivce a profesionály existuje více než cena. Celkově odemknete více možností pro profesionální plán 39,99 $ měsíčně.

Když používáte FBA, jsou další náklady, ale to je velmi variabilní a závisí na vašich produktech a podnikání.

Shopify má tři cenové plány:

 • Základní program Shopify stojí 29 $ měsíčně
 • Plán Shopify stojí 79 $ měsíčně
 • Plán Advanced Shopify stojí 299 $ měsíčně

Při upgradování prostřednictvím cenových plánů odemknete více funkcí. Níže vidíte, jaké funkce jsou v každém plánu k dispozici.

Ušetřete až 20% z plánu Shopify

Ušetřete 10% při přihlášení k odběru jeden rok, a ušetřit 20% když se zaregistrujete dva roky!

To znamená, že máte 20% slevu’Ušetřím 16 $ za měsíc v plánu Shopify a 60 $ za měsíc podle plánu pro pokročilé.

Základní Shopify (29 $ / měsíc)

 • Webové stránky elektronického obchodu & blog
 • Neomezené produkty
 • 2 účty zaměstnanců
 • 24/7 podpora
 • Vícekanálový prodej
 • Ruční vytváření objednávek
 • Slevové kódy
 • Certifikát SSL zdarma
 • Opuštěné zotavení vozíku
 • Analýza podvodů
 • Shopify POS App
 • Standardní sazby kreditní karty

Nakupovat (79 $ / měsíc)

 • Vše od Basic Shopify
 • 5 zaměstnaneckých účtů
 • Dárkové karty
 • Profesionální zprávy
 • Nižší sazby za kreditní karty
 • Doplňky v místě prodeje

Rozšířené Shopify (299 $ / měsíc)

 • Vše z plánu Shopify
 • 15 zaměstnaneckých účtů
 • Pokročilý tvůrce sestav
 • Vypočítané přepravní sazby třetích stran
 • Nižší sazby za kreditní karty

Základní plán Shopify vám poskytne vše, co potřebujete k nastavení webu elektronického obchodu. Poté můžete přidat aplikace a rozšířit svůj obchod’s funkcemi a upgradujte kdykoli’znovu připraven.

Pokud ano, mohou nastat další náklady’do svého obchodu znovu přidávejte aplikace třetích stran. Ty však pomáhají škálovat vaše podnikání, takže by měly odrážet nárůst zákazníků a zisk.

Používání Amazonu s Shopify

Amazon a Shopify jsou velmi dobře sladěny. Oba nabízejí určité věci, které ostatní ne. Stejně jako arašídové máslo a želé, tak proč ne dát dohromady, aby něco skvělého?

Můžete integrovat Amazon do svého obchodu Shopify. Ano, to znamená přesně to, co si myslíte, že to dělá: můžete si vytvořit vlastní podnikání v oblasti elektronického obchodování a zároveň propagovat své produkty na celém světě’s největší tržiště… ve stejnou dobu… a jen pár kliknutí.

nakupovat amazonskou integraciAmazon můžete integrovat do obchodu Shopify a maximalizovat tak svou expozici, prodej a zákaznickou základnu.

To vám umožní vytvářet seznamy a nabídky Amazonky přímo ze služby Shopify, synchronizovat inventář a podrobnosti o produktu, odkazovat produkty a další!

Musíte pouze založit účet prodejce Amazon a poté přidat prodejní kanál Amazon do svého obchodu Shopify.

Hlavní věc, kterou musíte mít na paměti, je, že musíte zaplatit za účet Amazon Professional Seller. Již budete platit své měsíční předplatné pro službu Shopify a poté budete platit za plán Amazon Professional.

Ale pokud je vaše firma připravena na větší expozici a rozšíření, kombinace těchto dvou powerhouseů je užitečná investice.

Shopify vs Amazon: Závěr

Shopify a Amazon jsou dvě působivé prodejní platformy. V tomto článku jsme prozkoumali, proč’různé, a ponořil se hluboko do jejich funkcí, cen, designu a dalších.

A co je nejdůležitější, my’Podíval jsem se na to, jak vám tyto věci mohou pomoci.

Tady’je souhrnná tabulka, která poskytne poslední snímek Shopify a Amazon:

CategoryShopifyAmazonSnadnost použití

Kreslit

Pružnost designu

Vítěz: Shopify

Nástroje elektronického obchodu & Funkce

Vítěz: Shopify

Možnosti platby & Poplatky

Vítěz: Shopify

Přilákání zákazníků

Vítěz: Amazon

Pomoc & Podpěra, podpora

Vítěz: Shopify

Ceny

Vítěz: Shopify

Služba Shopify usnadňuje a zpřístupňuje nastavení internetového obchodu.Musíte pouze nastavit účet prodejce Amazon, nahrát své produkty a začít prodávat!
Shopify má profesionální řadu skutečně přizpůsobitelných šablon. Můžete si snadno vytvořit vlastní jedinečnou značku.Amazon ovládá vzhled stránek obchodu a zobrazení produktů. I když je to snadné, omezuje to vaši firemní identitu.
Shopify má nejlepší prodejní funkce na trhu. Má spoustu vestavěných nástrojů plus obchod s aplikacemi.Amazon má širokou škálu funkcí, které obstarávají různé prodejce’ potřeby.
Transparentní stanovení cen: žádné transakční poplatky při použití platební brány Shopify, všechny ostatní poplatky a poplatky jsou jasně uvedeny. Podpora více než 100 platebních možností.Podporuje platební bránu Amazon Pay, která přijímá kreditní a debetní karty. Příplatky jsou rozhodně zahrnuty, ale jsou příliš variabilní, aby byly průhledné.
S Shopify musíte udělat veškerý marketing a SEO sami. Služba Shopify vám poskytuje nástroje k úspěchu, ale vy’jste zodpovědní za svůj vlastní provoz.Amazon každý měsíc získává miliony návštěvníků, takže váš provoz je přiveden na talíř! Musíte soutěžit proti jiným prodejcům (a Amazonu samotnému) a optimalizovat tak, aby se v Amazonii řadí’s vyhledávání.
Shopify má pro každého něco. Od 24/7 telefonu a živého chatu do centra nápovědy’znovu zakryté.Amazon má dobré možnosti podpory, včetně fóra nápovědy, ale je to’je méně přístupná než Shopify’s.
Shopify má tři cenové plány v rozmezí od 29 do 299 $ za měsíc. Tam’s 14denní bezplatná zkušební verze.Amazon má dva plány: jeden za 0,99 $ za položku, druhý za 39,99 $ za měsíc. Oba podléhají zvláštním variabilním poplatkům.

Celkově doporučujeme Shopify pro kohokoli, kdo založí svůj elektronický obchod. Poskytuje vám větší kontrolu, silnější identitu značky a škálovatelnější ceny.

Amazon je vhodný pro malé prodejce, kteří si to nedají’Nechci platit počáteční náklady, ale to’Díky variabilním dodatečným poplatkům je obtížné posoudit, jak rychle se tyto náklady mohou zvednout.

Služba Shopify poskytuje dlouhodobě lepší řešení a s možností integrace Amazonu do obchodu Shopify nemusíte’nemusím minout: to’s win-win!

Shopify vs Amazon: FAQs

Vydělám více peněz pomocí Shopify nebo Amazonu?

Tam’to není definitivní odpověď, a to zcela záleží na tom, co vy’znovu prodávat a všechny další faktory, které jdou do podnikání! Existují příběhy o úspěchu pro Shopify i Amazon.

Celkově podporuje Shopify dlouhodobější růst vaší firmy a pomáhá vám lépe vyniknout od konkurence.

Lidé obvykle chodí do Amazonu hledat slevy a nabídky, takže tam’větší tlak na konkurenceschopné ceny.

Můžete to udělat velké pomocí obou platforem, ale vy’pokud se rozhodnete nakupovat, budete mít větší kontrolu. Doporučujeme se zaregistrovat do služby Shopify a poté se integrovat do Amazonu, abyste získali výhody obou platforem.

Je Shopify nejlepší stavitel elektronického obchodu?

Krátká odpověď zní: ano! Shopify je nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování na trhu. V našem průzkumu zaznamenal nejvyšší známky prodejních funkcí a získal nejvyšší skóre od našich uživatelů. Porazil své konkurenty BigCommerce a Wix eCommerce – ale to ne’neznamená to’je pro vás to pravé.

Proč se podívat na náš srovnávací graf online obchodu a vidět tyto přední značky vedle sebe? Nebo si přečtěte naši recenzi Shopify a zjistěte, proč ji tak vysoce doporučujeme.

Což je levnější, Shopify nebo Amazon?

Z měsíčních odběrů je Shopify nejlevnější možností. Jeho nejnižší plán je Základní Shopify za 29 $ měsíčně. Amazon má plán profesionálního prodeje na 39,99 $ měsíčně plus další prodejní poplatky.

Pokud se zaregistrujete do Amazonu’s Individuální prodejní plán, který nemáte’t platit měsíční poplatek – místo toho platíte poplatek 0,99 $ za každou položku, kterou prodáváte. Na tento plán se vztahují také další prodejní poplatky.

Plán Amazon Individual Seller je nejlevnější možností, pokud máte’prodej malých množství – to’Je vhodný pouze pro ty, kteří prodávají méně než 40 položek za měsíc. Ale buďte opatrní: za tento plán byste mohli nakonec zaplatit zhruba 40 $ měsíčně.

Přečtěte si naši recenzi Shopify Pricing Review, kde najdete podrobný pohled na její cenové plány a hodnotu za peníze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map