Shopify vs Weebly | Který z nich je pro vás lepší?

Shopify vs WeeblyShopify vs Weebly je důležitá otázka pro každého, kdo staví internetový obchod – my’Rozdělím je, abych vám ukázal, co je pro vaše podnikání lepší.


Co’s Rozdíl mezi Shopify a Weebly?

Shopify je specializovaná platforma elektronického obchodu, která vám pomůže vytvořit si vlastní internetový obchod. Má vše, co potřebujete pro podnikání. Na druhé straně je weebly tvůrce webových stránek s volitelnými funkcemi elektronického obchodování – to znamená, že’je méně výkonný než Shopify, ale jednodušší nastavení.

Při porovnání Shopify vs Weebly je pravda, že jde o to, co z obchodu potřebujete.

V této příručce se blíže podíváme na Shopify vs Weebly a zeptáme se, který z nich je pro vás lepší? Porovnáme platformy pro nástroje, ceny, aplikace, zákaznickou podporu a snadné použití. Věci, na kterých vám a vašemu online podnikání záleží!

Na konci našeho porovnávání Shopify vs Weebly’Budu moci vybrat vítěze pro váš obchod! Shopify nabízí bezplatnou zkušební verzi a Weebly 30denní záruku vrácení peněz. Takže je můžete vzít na zkušební jízdu, než utratíte některý z vašich těžce vydělaných dolarů. jestli ty’ve spěchu, začněte používat následující odkazy:

 • Vyzkoušejte službu Shopify zdarma
 • Vyzkoušejte Weebly zdarma

Shopify vs Weebly: Klady a zápory

Než se podíváme na Shopify vs Weebly podrobněji, nechte to’Podívejte se na hlavní klady a zápory každé platformy.

Nakupujte výhody

 • Výkonné nástroje elektronického obchodu: Služba Shopify poskytuje vše, co potřebujete k vybudování pokročilého obchodu. Více než 1200 aplikací vám dává velkou flexibilitu.
 • Prémiová podpora: Podpora 24/7 je standardně poskytována prostřednictvím služby LiveChat, e-mailu a telefonu.
 • Více než 60 témat připravených pro mobily: Nakupujte’s bezplatná a placená témata pokrývají širokou škálu průmyslových odvětví a perfektně fungují na mobilních i stolních počítačích.

Nakupujte nevýhody

 • Transakční poplatky: Na rozdíl od Weebly, Shopify účtuje poplatek za transakce (pokud nepoužíváte Shopify Payment).
 • Náklady se mohou zvyšovat: Náklady na aplikace, poplatky a měsíční platby mohou způsobit, že služba Shopify bude zdát drahá. Ale pokud váš obchod roste a prodává, vyhrál’Vypadá to jako problém!

Weebly Pros

 • Velmi uživatelsky přívětivý: Weebly poskytuje to, co potřebujete k vytvoření atraktivního a fungujícího obchodu. I ten nejmenší technický uživatel může na Weebly začít fungovat.
 • Aktuální šablony: Weebly’Témata jsou dobře navržená a snadno se mění.
 • Konkurenční ceny: Produkty můžete prodávat online na webu Weebly již od 8 $ měsíčně.

Weebly nevýhody

 • Omezená nabídka nástrojů elektronického obchodu: Pokud chcete vybudovat silný obchod s elektronickým obchodem, možná najdete Weeblyho’s řada nástrojů omezujících. Má tendenci zavádět nové nástroje pomaleji než soupeři jako Shopify.
 • Omezené přizpůsobení: Ve Weebly může být složité provádět změny ve vašem obchodě’s editor.

Při hodnocení Shopify vs Weebly byste měli zvážit 6 věcí:

Nakupujte

Weebly

Navštivte Shopify Navštivte Weebly Nejlepší volba Horní
Výběr Shopify Top Výběr Shopify nakupovat logo

Nakupujte

Celkové hodnocení

9,4z 10

Weebly

Celkové hodnocení

8,2z 10

souhrn

Shopify:

Shopify je specializovaná platforma elektronického obchodu, což znamená’Je navržen speciálně, aby vám pomohl vybudovat internetový obchod. Dodává se s více než 150 šablonami elektronického obchodování na míru a specializovanými prodejními funkcemi, díky nimž má váš obchod úspěch. Má také rozsáhlý obchod s aplikacemi, který vám umožňuje přidat do obchodu další funkce. Použití Shopify je docela snadné, ale není’docela jednoduché jako Weebly. To znamená, že pokud’vážně o prodeji online, vyhráli jste’nenajdete lepší než Shopify.

Weebly:

Weebly je tvůrce webových stránek, který přichází s funkcemi elektronického obchodování na některých svých plánech. To znamená, že ne’Nemusíte okamžitě budovat internetový obchod – nejdříve si můžete vytvořit web a přidat do něj funkce elektronického obchodu, kdykoli budete’jste připraveni prodat. Díky tomu je Weebly skvělou volbou pro začínající i drobné prodejce. Protože Weebly není vyhrazená platforma elektronického obchodu, její prodejní funkce však nejsou tak silné jako u Shopify, což z ní dělá špatnou volbu pro velké nebo rostoucí podniky.

Přečtěte si více

Snadnost použití

Shopify:

Jak Shopify je elektronický obchod s vysokou hmotností’s mírnou křivkou učení, abyste se s ní mohli vyrovnat. Budete muset investovat trochu času do zvládnutí editoru a získat maximum z funkčnosti.

I když je Shopify obtížnější používat než Weebly, nemělo by to být překvapením. Služba Shopify nabízí mnohem více nástrojů elektronického obchodu.

To ne’ale trvat dlouho, než se vyrovnat s Shopify ačkoli. Ve skutečnosti se nám podařilo postavit obchod za pár hodin! Vy’Vyzvednu to rychle a brzy budou přidávat produkty, spravovat inventář a vytvářet stylovou domovskou stránku.

Jen pokud ty’netechnické, to’Je velmi možné zvládnout Shopify. Nezapomeňte, že kvalitní podpora je jen telefonát pryč. Také v editoru obchodů vám pomůcky pomohou provést krok za krokem budování obchodu.

Pokud je však pro vaši prioritu číslo jedna snadné použití, vy’Chci alespoň dát Weeblymu zkušební běh.

Weebly:

Snadné použití je Weebly’s unikátní prodejní místo. V zásadě je pro vás snaha dostat se do provozu a provoz, proto je Weebly tak úspěšná společnost. Přináší přístupnost do středu svého podnikání a podle našich zkušeností ani Wix není tak snadné vyzvednout.

Nástroje drag-and-drop znamenají, že doslova míříte myší na funkci, kterou chcete přidat, kliknete a přesuňte tam, kam chcete.

To’je to tak jednoduché!

Weebly je ‘to, co vidíte, je to, co dostanete’ stavitel. To znamená, že při sestavování obchodu můžete vidět svůj tvar. Pokud ne’Nemám rád něco, to’je snadné sekat a měnit barvy, text, obrázky – celá část!

Obchod, který vidíte na obrazovce, je ten, který vaši zákazníci uvidí, když na váš web dopadnou. To vám ušetří, že se budete muset přepínat mezi editorem a režimem náhledu a zkontrolovat, jak vaše stránky vypadají.

Weebly je jednou z nejvyšších platforem elektronického obchodování, pokud jde o kombinaci snadného použití se správnými funkcemi a funkcemi, které vám pomohou prodávat online..

Přečtěte si více

Témata & Design

Shopify:

Shopify je leaderem elektronického obchodování z nějakého důvodu: cílem všeho je pomoci vám prodat.

To zahrnuje šablony. Hodnotíme Shopify’s motivem 5 hvězdiček z 5, protože jsou profesionální a jedinečné. Od módy po jídlo, bez ohledu na to, v jakém průmyslovém odvětví jste, Shopify má více než 60 témat reagujících na mobily, kterými se budete věnovat.

Témata můžete procházet podle odvětví. Někteří přicházejí s plánem Shopify, ale jiní stojí navíc, od 140 $. Tam’to není povinnost používat placené téma, ale jednou vy’při opětovném prodeji by to mohla být dobrá investice.

Shopify vetuje témata ve svém obchodě, takže vás znáte’získáváte kvalitní produkt podle toho, který používáte.

Přizpůsobení vašeho tématu je s Shopify o něco složitější než Weebly. Ale vzhledem k tomu, jak silná je platforma, je stále velmi přístupná. Jen pokud ty’Pokud nejste technicky zdatní, můžete přidat stylové téma a přizpůsobit ho.

Nezapomeňte na to, že Shopify’s tématem’Prostě vypadají skvěle, pomáhají vám prodávat více. Shopify pomohl podnikům na celém světě generovat přes 55 miliard dolarů v prodeji. Skutečně jsou to odborníci na to, co vypadá a cítí se pro váš výsledek.

V obchodech Shopify vs Weebly hlava-k-hlava, Shopify stínuje to na témata a design.

Weebly:

Weebly rád udržuje věci jednoduché a její šablony to odrážejí. Mohou být více základní než Shopify’s, ale oni’svěží a dobře navržený.

V našem srovnávacím grafu Weebly získá 4 hvězdičky za návrh šablony. Zatímco oni nejsou’t tak dobrý jako Shopify, Weebly’Témata jsou velmi solidní a mohou vám snadno pomoci vytvořit leštěný internetový obchod, který také reaguje na mobily.

Weebly’Tématický obchod má 15 designových možností pro internetové obchody. Jsme ohromeni tím, jak dobře vypadají, ale je tu méně rozmanitosti než Shopify.

Jednou z oblastí, které Weebly může jít se špičkou u Shopify, je to, jak snadno lze upravit motivy, jakmile se jednou ocitnete’Přidal jsem jeden do vašeho obchodu. Úpravy témat jsou velmi intuitivní, což znamená, že si můžete postavit obchod se svou osobností. Obzvláště se nám líbí, jak snadné je vytvořit samostatné stránky produktů pro každou z vašich položek. S Weebly’s tématy, celý uživatelský zážitek je velmi úhledný.

Pro naprostou rozmanitost a protože oni’zaměřeno na prodej, Shopify’Témata jsou o něco lepší než Weebly’s. Ale pokud chcete spustit internetový obchod hladce a rychle, Weebly určitě stojí za to se na něj podívat.

Přečtěte si více

Nástroje elektronického obchodu

Shopify:

Shopify je plně vybavený stroj na elektronický obchod, který praskne nástroji, které vám pomohou prodat. Rozsah nástrojů na dosah ruky je opravdu úžasný. Ať už ty’Při opětovném prodeji 10 produktů nebo 1 000 má Shopify funkce uspokojující vaše potřeby. To’to je důvod, proč je Shopify nejlepší platformou pro velké podniky nebo obchody, které chtějí rychle růst.

Jsme vyhráli’t jít do všech z nich nyní (to je Shopify vs Weebly snap srovnání, pamatujte), ale existuje několik nástrojů elektronického obchodování musíme zvýraznit.

Na Shopify můžete přijímat platby z více než 70 platebních metod, včetně PayPal a kreditních karet, v různých měnách. To fouká Weebly’s čtyři možnosti platby z vody!

Jednou z oblastí, kterou Shopify bije, je analytika. To vám může pomoci lépe porozumět vašim zákazníkům než jakákoli jiná platforma’testoval jsem. Vy’Dostanu úroveň detailů, kterou prostě dokážete’• přístup na základní platformě, jako je Weebly. Čím lépe znáte své zákazníky, tím více jim můžete pomoci. A spokojený zákazník utratí více – sladké místo pro každého prodejce, správně?

Se službou Shopify můžete prodávat na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Pinterest. To’Je to také jedna z pouhých dvou platforem, která vám umožní integraci s Instagram Store!

Další nástroje vám umožňují přidávat více zaměstnaneckých účtů, odesílat kódy slev, vytvářet blogy, přidávat produkty a třídit je do inventáře a odesílat e-maily s opuštěným vozíkem….

Jedinou vzdálenou nevýhodou systému Shopify je, že můžete najít počet nástrojů a co s nimi můžete dělat ohromující!

Můžete si pochutnat na úplném seznamu funkcí na webu Shopify.

Weebly:

Weebly je platforma bez ozdůbek, jejímž cílem je pomáhat malým podnikům nebo obchodníkům s jedním člověkem snadno a rychle online. Tak, že’Není divu, že jeho nástroje elektronického obchodování nejsou tak komplexní jako Shopify’s.

To znamená, že Weebly dělá základy velmi dobře. To znamená, že Weebly praskne nad svou váhu a nabízí některé z nejlepších nástrojů elektronického obchodování na jakékoli platformě drag-and-drop.

Plně integrované nákupní vozíky (u některých plánů Weebly) znamenají, že vaši zákazníci zůstanou ve vašem obchodě od zadání objednávky až po dokončení nákupu..

Mezi další důležité nástroje Weebly patří daňová kalkulačka, sledování zásob, stavitel kupónů a zotavení z opuštěného vozíku – skutečně efektivní prodejní nástroj, který na Weebly v současné době není k dispozici.’například konkurence drag-and-drop Wix.

Jedním z prodejních míst Weebly je, jak snadné je migrovat online obchod’již jsem vytvořil na platformě. Musíte pouze nahrát soubor CSV. Poté můžete přistupovat k celé škále nástrojů pro přizpůsobení v editoru, stejně jako kterýkoli jiný uživatel!

Možná myslíš Weebly’s elektronický obchod nástroje zní docela zametací?

No, jsou. Ale oblast, kterou Weebly prohrává ve hře Shopify vs Weebly, je analytika. Svůj web Weebly můžete integrovat do Google Analytics, ale interní přehledy nejsou zdaleka tak pokročilé, jako u služby Shopify.’s palubní deskou.

To vyhrálo’t být problém, pokud vy’prodej malého množství produktů, ale s rostoucím obchodem bude problémem.

Na rozdíl od Shopify, my’d říci, že existují omezení, co můžete na Weebly udělat. Ale pokud Shopify’Nástroje znějí příliš široce pro vaše potřeby, Weebly stojí za to!

Podrobnější pohled na Weeblyho’s nástroje elektronického obchodu, navštivte Weebly’web.

Přečtěte si více

Obchod s aplikacemi

Shopify:

Dobrý obchod s aplikacemi je nyní základní součástí jakékoli kvalitní platformy elektronického obchodování. I když možná nebudete potřebovat aplikace, když začnete prodávat, budete chtít, když si budete chtít jazz do svého obchodu, nebo potřebujete něco změnit, abyste splnili obchodní cíl.

To’Je to určitě něco, co je třeba zvážit při pohledu na Shopify vs Weebly.

Nakupujte’s App Store je jedním z nejlepších v oboru. Můžete si vybrat z více než 1200 aplikací, které zahrnují integraci sociálních médií až po daně. Rozsah aplikací znamená, že obchod Shopify je v podstatě neomezený.

Tyto aplikace ne’t jen vám umožní přidat fantastické nové funkce. Uvolňují váš čas tím, že pro vás dělají všední práce. Pak se můžete vrátit k čemu’s Důležité: zlepšení obchodu a prodej produktů.

Můžete například přidat profesionální kontaktní formulář pro zlepšení zákaznického servisu nebo se spojit s převodníkem a dát kupujícím šanci zobrazit různé měny.

Některé z Shopify’Aplikace jsou zdarma, některé stojí měsíční poplatek. Máte plnou kontrolu nad používáním jakékoli aplikace a můžete ji kdykoli vytáhnout za zástrčku’nefunguje pro vás.

App Store je opravdu zlatý důl pro obchodníky, jako jste vy.

Weebly:

Weebly’s App Center říká, že to bude “přiveďte svět na svůj web”. Myslíme si, že splňuje tento slib!

Rozložení App Center je čistší a modernější než Shopify. Nalezení požadované služby je velmi snadné.

I když Weebly’s důrazem na jednoduchost, App Center znamená, že můžete snadno rozšířit své stránky. Aplikace uvedené v obchodě lze přidat kliknutím na tlačítko, takže tam’Není žádné zmatení při řešení integrace. Aplikace jsou plně integrované – vyhráli jste’Chcete-li je přidat na svůj web, nemusíte se dotýkat žádného kódu.

Aplikace jsou rozděleny do kategorií jako ‘elektronický obchod’ a ‘komunikace’. Stejně jako Shopify vám některé aplikace přinesou’Musím utratit nějaké peníze, ale jsou k dispozici bezplatné zkušební verze, takže si můžete vyzkoušet ještě před nákupem! Pomocí zkušební doby zajistěte, aby aplikace vyhovovala vašemu webu.

Weebly’Aplikace pokrývají vše od přidání fóra na váš web až po nabídku vícejazyčných stránek. Vzhledem k jednoduchosti Weeblyho’s nabídkou, App Center je docela působivá nabídka.

Přečtěte si více

Ceny

Shopify:

Dobře, dovolte’s mluvit o ceně.

Koneckonců, kolik vás každá platforma bude stát, je velká část debaty Shopify vs Weebly.

Nakupujte’s měsíční cenové plány jsou:

 • Základní Shopify – 29 $
 • Shopify – 79,99 $
 • Shopify Advanced – 299 $

Shopify je dražší než Weebly, ale je to’je to proto’je plně funkční platforma elektronického obchodu. Získáte celou škálu nástrojů a funkcí, které vám pomohou posunout produkty z virtuálních polic.

Pokud se zaregistrujete na jeden nebo dva roky, můžete srazit 10 nebo 20% z ročního účtu.

Co’s tak působivým na Shopify jsou funkce obsažené ve všech plánech jako standard: můžete prodávat neomezené produkty, posílat kódy slev, získat certifikát SSL (což znamená, že váš web je označen jako ‘zajistit’ kupujícím) v hodnotě 70 USD a získejte nepřetržitou zákaznickou podporu.

Čím lepší je váš plán Shopify, tím nižší jsou transakční poplatky. Začíná na 2,2% u Basicu, ale pokud použijete Shopify, bude jim zrušeno’s vlastní platební bránou.

To’Nezapomeňte, že srovnání cen Shopify vs Weebly může být zavádějící. Jistě, můžete prodávat produkty na Weebly za 8 $ / měsíc, mnohem levnější než Shopify. Ale ty’re omezeno na 10 produktů a don’Nemáte vlastní doménu pokladny. Nakupujte’Nejzákladnější plán vám dává vlastní pokladnu a umožňuje vám prodávat neomezené produkty, takže ve skutečnosti je Shopify Basic nejblíže srovnatelný s Weebly Business – a tam’s pouze 4,99 $ v něm!

Shopify je v podstatě dlouhodobá platforma, která může růst s vaším obchodem.

Celkově jsme’znovu velký věřící ve fráze dostanete, za co zaplatíte. Shopify není’Nejlevnější platforma na trhu, ale získáte vše, co potřebujete k vybudování výkonného internetového obchodu.

Musíte se jen zeptat, dělá to navíc s výhodami, jako je nepřetržitá podpora, ospravedlňuje platit více za platformu?

Použijte Shopify’je bezplatná zkušební verze k nalezení odpovědi.

V naší recenzi Shopify Pricing Review naleznete komplexní průvodce cenovými plány Shopify.

Weebly:

Weebly je levnější alternativa k Shopify a nabízí skvělou hodnotu za peníze.

Tady’to, co každý z Weebly’s plány stojí měsíc:

 • Zdarma – 0 $
 • Startér – 8 $
 • Pro – 12 $
 • Obchod – 25 $

Mějte na paměti, že k prodeji produktů musíte být na placeném Weeblyho plánu. A pokud chcete prodat více než 25 produktů, musíte být v obchodním plánu (u Shopify můžete prodávat neomezené produkty v jakémkoli plánu).

Weebly účtuje 3% transakční poplatky za své plány Starter a Pro – vyšší než poplatky za jakýkoli plán Shopify. V obchodním plánu však nejsou žádné transakční poplatky.

Plány mohou být levnější než Shopify’s, ale jsou mnohem svlékl zpět. Chcete-li například zahrnout SSL certifikát jako standardní s Shopify, musíte upgradovat na obchodní plán na Weebly.

Weebly je levnější alternativa k Shopify. To’je to atraktivní volba, pokud jste’malé podniky nebo obchodníci, kteří chtějí prodat skromný počet produktů.

Na druhou stranu však budete mít větší šanci rozšířit svůj internetový obchod na zdroj vážných příjmů u všech Shopify’s nástroje a funkce, které máte k dispozici.

Při porovnávání ceny Shopify a Weebly se sníží to, čeho doufáte v obchodě.

Celkově je Weebly velmi slušná cena, zejména vzhledem k tomu’s jednou z nejvíce uživatelsky přívětivých platforem v okolí!

Weebly má 30denní záruku vrácení peněz, což vám poskytuje dlouhou zkušební dobu. Využijte výhod a podívejte se, zda je Weebly pro vás to pravé.

Podívejte se na naši recenzi Weebly Pricing Review, kde najdete podrobný pohled na Weeblyho plány.

Přečtěte si více

Zákaznická podpora

Shopify:

Se službou Shopify můžete získat podporu prostřednictvím služby LiveChat, Twitter, e-mailem nebo telefonicky. 24/7 nápověda je k dispozici na každém plánu od Basic nahoru.

Mít takovou podporu na kohoutku je neocenitelné, pokud vy’Začínáme prodávat online. To’Je to jako mít obchodního poradce, počítačového experta a designéra!

Pokud chcete rozvíjet svůj obchod, jsou odborníci Shopify připraveni vám ukázat lana.

Podle našich zkušeností s používáním systému Shopify je podpora nejvyšší kvality. Rychle reagují na váš problém a vždy nabízejí užitečná řešení.

Weebly:

Weebly’Úroveň zákaznické podpory je mnohem nižší než u Shopify. S Weebly musíte upgradovat na Pro nebo Business plán, abyste získali telefonickou podporu.

Mějte na paměti, že protože je Weebly snadno použitelný (více v tomto okamžiku), možná nebudete potřebovat tolik podpory jako u složitější platformy.

Naše zkušenosti s používáním Weebly’Podpora byla vždy pozitivní – a to’Je zálohována uživateli’ zpětná vazba.

V Shopify vs Weebly face-off na zákaznickou podporu, Shopify je vítězem pro nás. Zatímco Weebly’Podpora je slušná a nabízí důkladné průvodce a užitečné fórum, Shopify to opravdu umí’Nedělám pro tebe dost. A na rozdíl od Weebly, Shopify’s podpora je k dispozici 24/7. Weebly’s Tým úspěchu zákazníků je k dispozici pouze od 6:00 do 21:00 od pondělí do pátku a od 8:00 do 17:00 o víkendech.

Přečtěte si více

Závěr

Výběr platformy k vytvoření online obchodu je velké rozhodnutí a není snadné. Víme to ze zkušenosti. To’to je proč’Vytvořili jsme podobné recenze, jako je tento, které vám pomohou dospět k informovanému rozhodnutí.

Tam’s žádná univerzální odpověď a vše’Je těžké vydat konečný verdikt o Shopify vs Weebly.

Shopify má všechny nástroje, které potřebujete, aby byl váš obchod úspěšný. Její prodejní nástroje jsou mnohem vyspělejší než Weebly’s, ale také to vyžaduje trochu více času a peněz na nastavení. Weebly je rychlý, snadný a levný, zatímco Shopify je výkonný, profesionální a trochu dražší.

jestli ty’znovu se snažíme rychle a levně online a prodat malé množství produktů, Weebly je určitě platforma my’d doporučuji zvážit. Pokud však chcete z online obchodu rozdělit příjem na plný úvazek a prodat větší objem, budete potřebovat výkonné nástroje elektronického obchodování dostupné na portálu Shopify..

Weebly’Nástroje nemusí být tak komplexní jako Shopify’s, ale jsou více než dost pro malé firmy nebo obchodníky s jedním mužem, kteří chtějí doplnit svůj příjem nebo vydělat trochu peněz online.

Shopify i Weebly nabízejí zkušební období. Nejlepší je udělat je vyzkoušet. Zhodnoťte klíčové aspekty, které my’Pokryli jsme toto srovnání Shopify vs Weebly a zjistili, která z nich zaškrtne vaše políčka!

 • Vyzkoušejte službu Shopify zdarma
 • Vyzkoušejte Weebly zdarma

Přečtěte si více

Přehled

9,4z 10

Navštivte Shopify
Podívejte se na naši recenzi Shopify

8,2z 10

Navštivte Weebly
Podívejte se na naše Weebly hodnocení Celkové hodnocení Co je to??

Naše celkové hodnocení je založeno na průměrném skóre všech kombinovaných hodnocení.

Proč na tom záleží?

Naše skóre vám poskytne přehledný přehled, která služba vám nabízí ty nejlepší funkce, hodnotu a další.

Porovnání shopify 4.7 / 5 weebly 4.1 / 5 Close

FAQs

Je Weebly zdarma?

Weebly má zdarma plán, ale můžete’t prodávat na to. Plán zdarma je určen pouze pro velmi základní použití a neobsahuje žádné prodejní nástroje ani online platby. Pro elektronický obchod, budete potřebovat jeho plán $ 12 za měsíc nebo vyšší.

Můžete integrovat Shopify s Weebly?

Ano! Pomocí tlačítka Shopify Buy můžete prodávat prostřednictvím webu Weebly za 9 $ měsíčně. Jednoduše vložte tlačítko Shopify Buy do svého stávajícího Weebly blogu nebo webu a začněte prodávat! Je to skvělý způsob, jak začít jednoduše, než začnete budovat celý obchod s elektronickým obchodem.

Což je lepší pro růst elektronického obchodu?

Shopify je výkonnější platforma elektronického obchodu než Weebly a má lepší nástroje pro podporu vašeho obchodu’s dlouhodobý růst. Pokud chcete rozšířit své podnikání, zjistíte, že Weebly je ve srovnání s Shopify restriktivní’s rozsah funkcí.

Používá se Shopify nebo Weebly snadněji?

Weebly je méně výkonná platforma než Shopify, ale také to znamená’je mnohem přátelštější pro začátečníky. Obchod můžete nastavit rychle, zatímco Shopify má více křivky učení. Oba jsou vhodné pro začátečníky, ale Weebly má výhodu, pokud jde o jednoduchost.

Účtujeme transakční poplatky Weebly a Shopify?

Weebly poplatky 3% transakční poplatek za jeho plán $ 12 za měsíc Pro, ale ne’• poplatek za své plány Business and Business Plus. Shopify účtuje transakční poplatky za všechny své plány, liší se od 2% až 0,5% v závislosti na zvoleném cenovém plánu. nicméně, ty ne’nemusíte platit žádné transakční poplatky, pokud používáte službu Shopify Payments, Nakupujte’vlastní interní platební brána.

Zjistěte více o službě Shopify Payments v naší podrobné nabídce Nakupujte kontrolu plateb.

Potřebujete najít hosting pro Weebly nebo Shopify?

Ne! Můžete se přímo postavit do svého obchodu bez obav z hostování, protože Weebly i Shopify jsou pro vás plně hostiteli. Ty ne’Nemusíte jít k jinému poskytovateli nebo platit jakékoli další poplatky – jen se posaďte a začněte prodávat!

Mohu integrovat Square s Weebly nebo Shopify?

Weebly vlastně získal náměstí, takže’Není divu, že nabízí exkluzivní integraci s tímto zpracovatelem kreditních karet! Jednoduše propojte svůj čtvercový účet s webem Weebly a přijímejte platby online. Shopify nevypadá’t podpora náměstí inhouse – vy’K jejich integraci je nutné použít aplikaci jako Zapier.

S ohledem na ostatní tvůrce webových stránek pro elektronický obchod?

Podívejte se na našeho průvodce na internetu Nejlepší platformy elektronického obchodování, nebo se zdarma kvíz abyste zjistili, který tvůrce webových stránek elektronického obchodu odpovídá vašim potřebám.

Nejste si jisti, který tvůrce webových stránek pro vás funguje nejlépe? Vyzkoušejte naše Kvíz odpovídající tvůrci webových stránek

Podívejte se také na naše Srovnávací tabulka tvůrců webových stránek elektronického obchodu pro podrobnější rozdíly

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me