SiteGround vs Bluehost: Které byste si měli vybrat?

siteground vs bluehost recenzeTakže ty’znovu vybrat poskytovatele hostingu pro vaše stránky a může’t rozhodnout mezi SiteGround a Bluehost? Vy’nejsem sám.


My’Udělali jsme vlastní výzkum, abychom porovnali přední poskytovatele a pomohli vám učinit správné rozhodnutí. Zhluboka se nadechněte, postavte nohy a nechte’s ponořte se do našeho podrobného srovnání SiteGround a Bluehost.

jestli ty’ve spěchu, tady’je to jednoduché shrnutí, které vám pomůže na vaší cestě.

Za prvé, žádné zmatky kolem: celkově Bluehost skóroval vyšší v našich výzkumných hodnocení než SiteGround. Oba mají extrémně silné vlastnosti – jinak by to udělali’t být předními poskytovateli! SiteGround skóroval působivě ve své pomoci a podpoře, ale zjistili jsme, že Bluehost má co nabídnout, pokud jde o funkce hostování (jako je místo na disku), a také hodnotu za peníze.

Stále si nejste jisti? Čtěte dále a zjistěte, která je pro vás nejlepší.

Výhody a nevýhody SiteGround a Bluehost

Jedním z nejjednodušších a nejlepších způsobů, jak něco porovnat, je udělat seznam výhod a nevýhod. Zdá se, že řeší každý problém a výběr poskytovatele hostingu se neliší! To’je dobré vidět silné a slabé stránky obou uvedených. Tímto způsobem můžete zjistit, která z nich má pro vás a vaše stránky lepší možnosti.

Klady a zápory stránek

SiteGround Pros# 1

# 2

# 3

# 4

# 5

Zdarma automatické denní zálohy
Rychlá dostupnost: 99,98%
Doporučeno třetí WordPress
Vynikající zákaznická podpora
Cena předem
Nevýhody SiteGround# 1

# 2

# 3

Nižší hodnota za peníze než konkurence (méně výhod pro zákazníky nižší úrovně)
Žádná bezplatná doména
Omezené místo na disku

Bluehost Klady a zápory

Bluehost Pros# 1

# 2

# 3

# 4

# 5

Dostupné plány, dobrá hodnota za peníze
Rychlá dostupnost: 99,98%
Doporučený nejlepší poskytovatel hostitele pomocí WordPress
Doména zdarma
Začátečník přátelský, velmi snadno použitelný
Bluehost nevýhody# 1

# 2

Méně zákaznické podpory než někteří konkurenti
Možnosti doplňků při pokladně mohou zvýšit počáteční cenu

Bluehost je zavedenější poskytovatel, což znamená, že si vybudovali velmi silnou a komplexní službu. Co to pro tebe znamená? Odpověď… Výhody! Součástí Bluehost jsou uživatelské výhody, jako je bezplatná doména, integrace WordPress a extrémně dobrá hodnota za peníze’s spolehlivou pověst.

SiteGround od svého vzniku v roce 2004 rychle rostl a stal se předním poskytovatelem hostingu. To ukazuje na jejich zaměření na rychlost, servis a zákaznickou podporu. Jak můžete vidět z tabulky, drží se proti Bluehostu a má také co nabídnout.

Oba jsou solidní volby. Tak, že’stojí za to přemýšlet o tom, co je pro váš web důležité. Byla by bezplatná doména lepší než bezplatné zálohy? Používáte nebo plánujete používat WordPress vůbec? Jaký je váš rozpočet a kolik chcete získat za své peníze??

V závislosti na odpovědi na tyto otázky’Zjistím, že se nakláním mnohem více k jednomu poskytovateli než k druhému.

Siteground vs Bluehost – klady a zápory: Verdikt

Tyto otázky stranou, náš celkový vítěz zde je Bluehost. Měl početnější a kvalitnější profesionály, jako je jeho hodnota za peníze, nejlepší doporučení WordPress a snadné použití pro začátečníky.

Pokud to vyvolalo váš zájem a chcete více informací, klikněte na níže uvedené odkazy a přečtěte si naše jednotlivé recenze každého z nich.

  • Bluehost
  • SiteGround

Vlastnosti, výkon, & Snadnost použití

Oba poskytovatelé se pyšní jednoduchostí používání a širokou zákaznickou základnou. Jsou začátečníci přátelští a škálovatelní pro zkušenější uživatele. To znamená, že bez ohledu na to, na jaké úrovni jste vy nebo váš web, měli byste být doma stejně.

To’s další dostupné funkce, které skutečně ovlivní vaše rozhodnutí.

BluehostSiteGroundDoména zdarma

Kontrolní panel

Zálohy zdarma

Bez měření

Místo na disku

Uptime

AnoNe
cPanelcPanel
NeAno
AnoAno
Neomezený10 GB – 30 GB
99,98%99,98%

Domény

Jedním ze způsobů, jak Bluehost skutečně vyniká od svých konkurentů, je nabídka bezplatného doménového jména, což je pro mnoho uživatelů atraktivní remíza. To’Je to skvělý výhoda, která stojí za to vytěžit maximum!

To’Je dobré vědět, že doména není zahrnuta v záruce vrácení peněz – Bluehost vezme registrační poplatek 15,99 $ z vaší refundace. To znamená, že doménové jméno je určitě vaše, bez ohledu na stav vaší hostingové služby.

To znamená, že vlastníte svou doménu, i když svůj plán zrušíte u společnosti Bluehost. Můžete s tím dělat to, co chcete, dokud nedojde k obnově, kdy ji můžete buď zrušit, nebo za ni zaplatit v plné výši.

Další funkce

SiteGround ne’nenabízí bezplatnou doménu, ale poskytuje bezplatné automatické denní zálohy na všechny jejich cenové plány. Co to znamená? Vaše data jsou zálohována denně po dobu 30 dní, takže v případě krize můžete snadno obnovit svůj web, e-mail nebo soubory.

Musíte zaplatit navíc za obnovení, pokud ano’znovu plán StartUp, ale bude zdarma, když upgradujete na plány GrowBig a vyšší úrovně cen.

funkce webuSiteGround má řadu působivých funkcí a je věnována vynikajícímu servisu. Silně se zaměřují na rychlost, bezpečnost a výkon.

Oba používají cPanel pro jejich rozhraní, což je známý a spolehlivý ovládací panel používaný poskytovateli hostingu. Další funkcí, kterou sdílejí, je poskytování neměřeného přenosu dat. Neměřeno znamená jen vás’nebudeme vám účtovat, kolik používáte (například smlouvu o telefonování, nikoli platit za běhu). To je nejužitečnější pro ty z vás, kteří mají osobní, malé firmy nebo komunitní stránky.

Neměřený přenos dat umožňuje, aby vaše stránky rostly volně, spíše než aby byly omezeny nebo “měřeno” jakmile je dosaženo datového limitu. Stále existují limity (jako v této telefonické smlouvě), ale u malých webů’Je opravdu vzácné přiblížit se této úrovni.

Uptime je vynikající pro oba. To je opravdu důležité, protože během výpadků vaši návštěvníci vyhráli’nebudete mít přístup na svůj web. Nějakým prostojům je nevyhnutelné, ale u obou těchto poskytovatelů si můžete být jisti, že váš web bude 24/7 tvrdě pracovat.

Důležitá věc, kterou si všimněte: SiteGround uvádí svou dobu bezporuchovosti jako 99,99%. My’rozhodně neříkám, že to není’Případ! Jen že v době, kdy jsme sami testovali jejich provozuschopnost, jsme zaznamenali 99,98%, což je na stejné úrovni jako Bluehost a stále velmi působivé!

Siteground vs Bluehost – funkce, výkon a snadné použití: Verdikt

Věř tomu nebo ne, to’je remíza. Bluehost je pro většinu z vás pravděpodobně lepší, ale tento opravdu záleží na vašich potřebách. Pokud chcete bezplatnou doménu a neomezené místo na disku, Bluehost je určitě na vás. Pokud jsou pro vás důležitější bezplatné zálohy, bude to lepší volba SiteGround.

Která má lepší integraci WordPress?

WordPress je hlavní přítomnost online – ve skutečnosti, ovládá 31% internetu! To’Není divu, že mnozí z vás buď chtějí vytvořit svůj web, nebo jsou již nastaveni pomocí WordPress.

Samotné WordPress vytvořily seznam poskytovatelů hostingu, které považují za “nejlepší a nejjasnější z hostujícího světa”. Na vrcholu seznamu je Bluehost, takže vyhrávají ruce dolů. Bluehost a WordPress jsou výkonnou dvojicí hostitelského světa.

Zajímavé je, že SiteGround je třetím poskytovatelem na seznamu, což z něj dělá docela silného soupeře. Když jsou uvedeny pouze tři poskytovatelé, Bluehost obvykle fouká tuto sekci z vody, ale SiteGround je s nimi určitě nahoře.

Výběr poskytovatele pro váš web WordPress, který nemá’Nemám skvělou integraci WordPress’nedává smysl. Bylo by to jako vzít si kola a připevnit je k autu. Vyhrál’t být skvělý fit, vyhrál’ti snadnou cestu, a co je důležitější, právě vyhrál’t práce!

SiteGround i Bluehost se silně zaměřují na WordPress a nabízejí instalaci jedním kliknutím, odbornou podporu 24/7, automatické aktualizace a bezplatné a snadné přenosy a migrace stránek. Většinou pro vás připevňují a udržují vaše pneumatiky – a ujistěte se, že jsou’nejvyšší kvalita vám poskytne nejlepší možný zážitek!

S dalšími výhodami pro každého (například SiteGround)’s přizpůsobenou bezpečností a Bluehostem’s volnými doplňky), buďte si jisti, že se uživatelé WordPressu budou usmívat’ tváře.

Siteground vs Bluehost – integrace WordPress: Verdikt

WordPress doporučuje oba, což je působivé! Ale s WordPress popisující Bluehost jako nabídku “nejlepší platforma WordPress” vítěz je zřejmý. Bluehost je na vrcholu seznamu.

Zákaznická podpora

Provozování webu je zábavné, ale někdy náročné. Poslední věcí, kterou chcete dělat, je strávit cenné hodiny pokusem vyřešit problémy a vyhasnout požáry. To’je frustrující! Že’to je proč’Je důležité vybrat si skvělého poskytovatele, aby se tyto problémy nedostaly’nestane se.

Někdy však existují závěsy, a pokud se to objeví’Je vždy nejlepší vědět, že váš poskytovatel má záda. Zákaznická podpora je vaše bezpečnostní síť a vy ne’Nechci v tom velké díry! Podíváte-li se na níže uvedenou tabulku, můžete’Uvidím, že jak SiteGround, tak Bluehost jsou tu, aby tě chytili, když spadneš.

BluehostSiteGroundCentrum znalostí

Živý chat

24/7 Live Chat

Telefon

Telefon 24/7

Vstupenky

AnoAno
AnoAno
NeAno
AnoAno
AnoAno
AnoAno

Vždy si můžete být jisti, že přední konkurenti jako Bluehost a SiteGround budou mít vynikající zákaznickou podporu. Konec konců spoléhají na spokojené uživatele jako vy. Hlavní rozdíl spočívá ve skutečnosti, jak přístupné a užitečné jsou jejich funkce zákaznické podpory.

Zákaznická podpora Bluehost

Přestože Bluehost nemusí mít tak silnou zákaznickou podporu jako někteří jeho konkurenti, v tom, co nabízí, je rozhodně komplexní. Živý chat, telefonická podpora a lístky znamenají, že pro každého existuje něco.

Pro ty z vás, kteří vás zajímají, jsou vstupenky na problémy, které nejsou pokryty obecnými informacemi online. S problémem odešlete žádost o lístek, na kterou se tým nápovědy podívá a pošle vám řešení šité na míru. Bluehost’Možnost lístku již neplatí pro technickou podporu, ale je to skutečně cenná funkce personalizované nápovědy.

Centrum znalostí Bluehost má různé kategorie, například e-mail, WordPress, doménu atd., Související odkazy na užitečné články a přístup na starou oblíbenou stránku Často kladené otázky (FAQ). K dispozici je také vyhledávací lišta, což znamená, že výsledky můžete přizpůsobit vašim vlastním potřebám.

podpora BluehostBluehost’Znalostní báze se snadno používá a nabízí celou řadu možností podpory, od přizpůsobeného vyhledávání po články a stránky s nejčastějšími dotazy.

Zákaznická podpora webu

SiteGround se může pochlubit ještě komplexnějším systémem podpory zákazníků než Bluehost, s jejich další funkcí živého chatu 24/7. Kromě toho mají působivé systémy, které vám zajistí nejlepší a nejrychlejší možný servis.

Jednou z nejhorších věcí ohledně problému je stres, který se ve skutečnosti snaží vyřešit. Zda to’s hodinami nebo se frustrují automatickými odpověďmi z předpokládaného živého chatu, my’už jsem tam byl. Ale už nikdy!

podpora webuSiteGround’Vynikající zákaznická podpora zahrnuje řadu užitečných funkcí. Rychlá doba odezvy, nepřetržitá služba a osobní kontakt pomáhají SiteGround vyniknout.

SiteGround přes-zaměstnanců jejich směny tak, že oni don’Nepřestávejte čekat – v rámci každé možnosti poskytuje očekávanou dobu odezvy. Existují také profily online, takže můžete skutečně vidět osobu, která’Pomáhá vám, spolu s jejich dlouholetými zkušenostmi a oblastmi odborných znalostí.

Kromě jejich live chatu, telefonické podpory a systému vstupenek mají také znalostní základnu. Toto je rozděleno do sekcí s kategoriemi, články a FAQ stránkami, které můžete procházet.

Je to všechno? No, ne tak docela! Mají také návody, webináře, blog a průvodce nastavením, který pokryje všechny vaše potřeby. Zda to’s vás provede prvními kroky hostování nebo poskytnete hlubší vhled do světa webhostingu, jedna věc’s jistotou. SiteGround dostal odpověď téměř na všechno.

Oba Bluehost’a SiteGround’Systémy podpory jsou čisté, pohotové a snadno použitelné. Nejen, že vypadají profesionálně, ale poskytují profesionální služby, které s tím souvisí.

Siteground vs Bluehost – zákaznická podpora: Verdikt

SiteGround je náš vítěz pro zákaznickou podporu a podporu. Jeho všestranná služba zahrnuje nepřetržitý živý chat a díky široké škále funkcí nápovědy se i ti nejnepokojivější začátečníci cítí podporováni.

Ceny & Hodnota za peníze

Ať už ty’Začínáme budovat vlastní web, vlastníte malou firmu nebo jste zkušeným podnikatelem, vždy pracujeme na rozpočtu a vytěžíte maximum z našich peněz. Chcete dobrou hodnotu, abyste nebyli vyhazováni peněz za služby, které nemáte’nepotřebuji.

BluehostSiteGroundSdílený hosting

Cloud hosting

Hosting WordPress

VPS Hosting

Vyhrazený hosting

2,75 $ – 13,95 $ *3,95 $ – 11,95 $ *
80 až 240 USD
3,95 $ – 5,95 $ *3,95 $ – 11,95 $ *
19,99 $ – 59,99 $ *
79,99 $ – 119,99 $ *269 ​​$ – 729 $

* Tyto ceny jsou propagační ceny dostupné pro nové zákazníky.

Bluehost Pricing

Jak můžete vidět z této tabulky, Bluehost má mnohem konkurenceschopnější ceny než SiteGround. Přidejte toto množství hostingů a dostupných funkcí a získáte opravdu velkou hodnotu za peníze.

Bluehost je takový zavedený poskytovatel, že si může dovolit nabídnout tato výhoda za tyto nízké ceny. To je skvělá zpráva pro ty z vás, kteří mají rozpočet, protože zákazníci nižší úrovně stále skutečně profitují, aniž by utrpěli vysoké náklady. (Jen si uvědomte, jaké jsou doplňky, které by mohly cenu při pokladně vytlačit)! Celkově je Bluehost vaší prasátko’s přítelem!

bluehost sdílené cenové plány webhostinguBluehost nabízí konkurenční cenové plány a má vždy skvělé nabídky pro nové zákazníky. Každý plán nabízí výhody a velkou hodnotu za peníze.

SiteGround si zde zaslouží zmínku. Co se vyniká s SiteGround je o to, jak mnohem transparentnější než ostatní poskytovatelé webhostingu, pokud jde o další náklady. To’V tomto odvětví je opravdu běžné nabízet nízké sazby a poté mít spoustu doplňků, které mohou zvýšit cenu při odhlášení.

Ceny pozemků

SiteGround jsou méně drzé, pokud jde o to. Například na stránce pokladny pro zákazníky balíčku StartUp jsou dva doplňky: bezplatný webový přenos a SiteScanner, který přidá 20 $, pokud’zrušte výběr.

Webové stránky sdílí hostingové cenyWebové stránky mohou být o něco dražší, ale jejich ceny jsou jasné a transparentní

Tato prvotní cena se obnovuje, má však své nevýhody. Pokud jste na nižší úrovni s SiteGround, budete mít menší výhody, než byste měli u většího poskytovatele, jako je Bluehost.

SiteGround a Bluehost nabízejí 30denní záruku vrácení peněz což je skvělý způsob, jak novým zákazníkům nabídnout klid – pokud ne’nemilovat je, nechat je! Nezapomeňte, že do refundace nejsou zahrnuty další nákupy a doplňky, jako jsou doménová jména.

Siteground vs Bluehost – ceny & Hodnota za peníze: Verdikt

Bluehost’Cena je mnohem lepší hodnota za peníze než Siteground’s. To’Je to jasný vítěz a stojí za to opravdu přemýšlet o tom, zda jsou peníze důležitým faktorem (což je pro většinu z nás)! Ceny uvedené v tabulce jsou propagační a vaše smlouva bude obnovena za plnou cenu. I poté, Bluehost’Plány jsou výrazně levnější než Siteground’s, zejména pro vyhrazený hosting.

Závěr

Bluehost i SiteGround jsou přední poskytovatelé, kteří si vydělali svá místa před balíčkem. Jsou to velmi rozdílní poskytovatelé. Bluehost je známý pro svou zavedenou a spolehlivou pověst a také pro své začátečníky. SiteGround je rychle se rozvíjející a příchozí, který si zaslouží své místo vedle svých konkurentů díky své vynikající rychlosti, bezpečnosti a vynikající podpoře zákazníků..

Celkově je Bluehost naším vítězem, první místo v našem celkovém hodnocení s 95% skóre, což mu dává neuvěřitelných 4,7 hvězdiček. Díky svému působivému doporučení WordPress, snadnému použití a velké hodnotě za peníze je Bluehost spolehlivou volbou pro začátečníky i profesionály..

V žádném případě to nebyla jednostranná bitva. SiteGround skóroval v našem žebříčku 80%, dát mu 4 hvězdy hned za Bluehostem. Díky svým rozsáhlým zdrojům podpory a podpory zákazníků, zaměření na WordPress a vysokým skóre dostupnosti je silný uchazeč.

Takže který z nich je pro vás lepší? Stejně jako u všeho, který poskytovatel si vyberete, bude opravdu záviset na vašich potřebách a na tom, co si ceníte nejvíce. jestli ty’nemějte napjatý rozpočet a myslete si, že vy’Spoléhám se silně na zákaznickou podporu, jděte s SiteGround. jestli ty’si nejste jisti, sledujete haléře, nebo pokud ano’znovu začátečník, pak Bluehost je pro vás tou nejlepší volbou. Díky své široké škále výhod’pro každého něco.

A co alternativy k Siteground a Bluehost?

Pokud jde o výběr hosting plánu, vy’opravdu zkažený na výběr. Provedli jsme nezávislý výzkum, abychom určili nejlepší poskytovatele hostingu, zatímco Bluehost a Siteground se umístili na třetím a šestém místě.

Takže, kdo vyšel na vrchol? Blue Podívejte se na porovnání našich hostingových služeb vedle sebe, nebo si přečtěte úplnou recenzi předního poskytovatele Bluehost.

FAQs

Která platforma má lepší cloudový hosting, Siteground nebo Bluehost?

Bluehost ne’Ve skutečnosti nenabízím cloud hosting, takže’s nesporným vítězstvím pro Siteground! jestli ty’pokud hledáte nejlepšího poskytovatele hostingu v cloudu, podívejte se na naši recenzi hostování A2; v našem nezávislém výzkumu se dostali na špičku se skóre 4,2 z 5.

Která má lepší uživatelské rozhraní, Siteground nebo Bluehost?

Siteground a Bluehost, stejně jako mnoho poskytovatelů hostingu, používají pro své rozhraní cPanel. To znamená, že uživatelský dojem je na obou platformách téměř stejný.

Což je lepší hodnota za peníze, Siteground nebo Bluehost?

Bluehost je jasným vítězem, pokud jde o hodnotu za peníze – jejich plány jsou podstatně dostupnější než plány Siteground, s malým až žádným kompromisem ohledně funkcí a kvality. V našem nezávislém výzkumu Bluehost skóroval 4,6 z 5 za hodnotu za peníze, ve srovnání s 2,4 z 5 pro Siteground.

Kdo je lepší pro hosting WordPress, Siteground nebo Bluehost?

Náš nezávislý výzkum jmenoval Bluehost nejlepším poskytovatelem spravovaného i sdíleného hostování WordPress. Siteground přišel v těsné vteřině pro spravovaný hosting WordPress, ale ne’nenabízí sdílenou možnost.

Můžete změnit z jednoho hostitele na druhého?

Ano můžeš. jestli ty’Chcete-li změnit poskytovatele hostingu, musíte se připojit k novému poskytovateli hostingu a přitom ponechat svůj starý účet stále otevřený. Poté se musíte připojit ke svému starému hostiteli’s FTP a stáhněte všechny své soubory a poté se připojte k novému hostiteli’s FTP a nahrajte je tam. Někteří poskytovatelé, včetně hostgator, to někdy ve skutečnosti udělají za vás, takže’vždy stojí za kontrolu.

Kdo má vyšší procento dostupnosti, Siteground nebo Bluehost?

To’je kravata! Siteground i Bluehost zaručují 99,9% dostupnosti. Působivé věci!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me