SiteGround vs GoDaddy: Co je pro vás to pravé?

SiteGround vs GoDaddyVýběr správné hostitelské platformy může být skličující. To není’t nejvíc sexy téma, a tam v nominální hodnotě’s malým oddělením nejlepších poskytovatelů. Existuje nějaký skutečný rozdíl mezi SiteGround a Pojď tati? Záleží na tom, s čím chodím?


Ano a ano. Tam’Je to více než hosting, než se setká s okem. Různé weby mají různé potřeby a různí poskytovatelé hostingu se specializují na různé věci. Získání správného poskytovatele pro vás může z dlouhodobého hlediska zachránit svět problémů.

SiteGround a GoDaddy přicházejí na 5. a 6. místo v našem seznamu nejlepších poskytovatelů hostingu a bodují 4/5 a 3,9 / 5. Můžete si být jisti, že oba jsou kvalitní služby, ale jsou to’také velmi odlišné.

SiteGround je nejspolehlivější poskytovatel webhostingu, který my máme’testováno, zatímco GoDaddy nabízí skvělé funkce, ale postrádá dobrou hodnotu za peníze. Máme rádi SiteGround, protože ačkoli’Také na dražší straně získáte to, za co platíte, pokud jde o provozuschopnost, zákaznickou podporu a integraci WordPress. Naproti tomu GoDaddy je dražší než konkurence, ale má několik standout faktorů, které ospravedlňují náklady.

Výhody a nevýhody

Výhody SiteGround

  • Doporučeno WordPress pro hosting WordPress
  • Rychlá a komplexní zákaznická podpora
  • 99,98% dostupnosti

Nevýhody SiteGround

  • Dražší než její konkurenti

Výhody GoDaddy Hosting

  • Vše-v-jednom pohodlí hostování, vytváření webových stránek a registrace domén prostřednictvím stejného poskytovatele
  • Dodává se s celou řadou funkcí v ceně
  • 99,98% dostupnosti

Nevýhody GoDaddy Hosting

  • Přísnější ceny než většina konkurentů
  • Není to nejcitlivější systém podpory

Podrobnější rozpis si přečtěte dále. My’Prozkoumám vše, co potřebujete vědět, abyste mohli učinit informované rozhodnutí mezi těmito dvěma poskytovateli.

Vlastnosti, výkon, & Snadnost použití

Při hostování existuje více funkcí než jen “hosting,” věř tomu nebo ne. Faktory, jako je provozuschopnost, místo na disku, správa domén a další, určují silné služby od subdodavatelů.

Jako hlavní síly na trhu jsou SiteGround i GoDaddy bohaté na funkce. Pokud jde o výkon, tam’je málo k jejich oddělení. Jejich příslušná doba provozu 99,98% a 99,97% je vynikající a rovná se jen několika hodinám prostojů ročně.

Pokud se však jedná o většinu funkcí, níže můžete vidět, že tyto dva jsou stěží identické.

SiteGroundGoDaddyDoména zdarma

Kontrolní panel

Zálohy zdarma

Místo na disku

Uptime

NeAno
cPanelcPanel
AnoAno
10 GBNeomezený
99,98%99,97%

Oba používají průmyslový standardní ovládací panel cPanel a oba poskytují funkční, i když ne strašně atraktivní ovládací panely. SiteGround’Poměrně skromný diskový prostor o velikosti 10 GB zvyšuje obočí, ale mějte na paměti, že většina webů se ani tak nedostane do blízkosti svých čepic.

GoDaddy není’t pouze hostitelská společnost – působí také v oblasti registrace domén a vytváření webových stránek. Z tohoto důvodu mohou zahrnovat funkce zdarma, které SiteGround musí přidat na začátek. Hostingové plány s GoDaddy přicházejí s bezplatnou doménou a poměrně sofistikovaným tvůrcem webových stránek. Praktický, pokud chcete všechno na jednom místě.

Pro vytváření webových stránek SiteGround integruje SiteBuilder, který je funkční, ale zdaleka nejlepší tam. Pokud však plánujete používat pokročilejší systémy správy obsahu, jako je WordPress nebo Drupal, SiteGround’s integrace je vynikající.

SiteGround zacílí na své podnikání na více zdrojově náročných webech a nabízí vlastní ‘Podnik’ plány pro ty s měsíčními rozpočty $ 2000 + hrát si s. jestli ty’v této závorce, naše nejteplejší blahopřání. Pokud ne, naše sympatie.

Chcete se dozvědět více o tom, jak se připojit k internetu jako maloobchod nebo firma?

Podívejte se na naši recenzi nejlepšího elektronického softwaru z roku 2019

SiteGround vs GoDaddy – funkce, výkon, & Snadné použití: Verdikt

GoDaddy má lepší funkce než SiteGround. SiteGround je vhodnější pro velké weby náročné na zdroje. Má výkonnější a technické funkce než GoDaddy. GoDaddy ale zahrnuje registraci domény a vytváření webových stránek. Toto univerzální pohodlí může’nenajdete v SiteGround a dává GoDaddyu celkově výhodu.

Která má lepší integraci WordPress?

Podle WordPress.org, které mnozí považují za hlavní autoritu na WordPress.org, Bluehost, DreamHost a SiteGround jsou “některé z nejlepších a nejjasnějších z hostujícího světa.” My’nebudu se hádat jinak (i ​​když si myslíme, že Bluehost je nejlepší ze skupiny).

Důkaz’s v pudinku. SiteGround spravuje aktualizace WordPress a poskytuje podporu pro pokročilejší funkce, jako je WP-Cli. SiteGround také nabízí instalaci jedním kliknutím, zatímco instalace GoDaddy trvá až 24 hodin, než se projeví. To’Je to malý rozdíl ve velkém schématu věcí, ale upozorňuje na to, jak vážně SiteGround bere hosting WordPress. GoDaddy zatrhne všechna nezbytná pole, ale ne’Nechoď další míle jako SiteGround.

To všechno říkalo, GoDaddy’s Plány WordPress jsou mnohem levnější než SiteGround’s, a pro základní weby, které’to je všechno, na čem opravdu záleží. Jakmile je spuštěn a spuštěn jednoduchý web WordPress’je téměř nepodstatné, kdo vy’znovu hostujete s.

SiteGround vs GoDaddy – integrace WordPress: Verdikt

SiteGround je pro WordPress lepší než GoDaddy. Doporučeno jako jeden ze tří největších poskytovatelů webhostingů samotným WordPress, SiteGround je zde krém plodiny. SiteGround je dražší než GoDaddy, ale dostanete, za co zaplatíte: nabízí instalaci jedním kliknutím, pokročilé funkce a automatické aktualizace.

Podpora SiteGround vs. podpora GoDaddy

Daný SiteGround’s technickým zaměřením, dává to smysl’d mít vynikající podporu pro GoDaddy. Nabízejí však telefonickou a chatovou podporu i komplexní znalostní centra.

SiteGroundGoDaddyChat 24/7

Telefon 24/7

Centrum znalostí

Vstupenky

AnoAno
AnoAno
AnoAno
AnoNe

SiteGround vyniká tím, že má technické lístky, které vám umožňují získat osobní profesionální podporu pro jakékoli problémy, které vás’znovu.

Lístky jsou opravdu užitečnou volbou pro obtížné technické problémy a SiteGround’s 10minutová záruka na odpověď je vzácností.

SiteGround vs GoDaddy – Podpora: Verdict

SiteGround porazil GoDaddyho v pomoci a podpoře. Obě nabízejí širokou škálu, od znalostních center po telefonickou pomoc, ale SiteGround porazil GoDaddy s možností výběru vstupenek na technickou podporu. GoDaddy může’Nedržte svíčku na SiteGround’s 10minutová doba odezvy.

Ceny & Hodnota za peníze

Porovnání cen dvou poskytovatelů, jako jsou SiteGround a GoDaddy, může být složité, protože jsou’nakonec cílí na různé lidi. Starterové plány u obou poskytovatelů jsou super dostupné – pouze 2 nebo 3 $ za sdílený hosting.

Jak vidíte níže, to’Když posunete plány nahoru, budou rozdíly patrné.

Měsíční sazby

Sdílený hosting je nejlevnější plán, který nabízejí GoDaddy i SiteGround. SiteGround’s 3,95 $ – 11,95 $ měsíčně plán poskytuje dostatek funkcí pro podporu až 10 000 návštěvníků měsíčně. Pojď tati’s 2,99 $ – 12,99 $ měsíční plán zahrnuje bezplatnou doménu.

SiteGroundGoDaddySdílený hosting

Hosting WordPress

VPS Hosting

Vyhrazený hosting

Cloud hosting

3,95 $ – 11,95 $2,99 $ – 12,99 $
3,95 $ – 11,95 $4,99 $ – 24,99 $
19,99 – 74,99 $
269 ​​$ – 729 $89,99 $ – 179,99 $
80 $ – 240 $

Plány SiteGround jsou vytvořeny tak, aby zvládly více napětí než GoDaddy’s. My’mluvím stovky tisíc návštěvníků měsíčně, dokonce miliony. Nové weby však ne’Nepotřebuji tu infrastrukturu. Pojď tati’Plány se rozšiřují mnohem jemněji, což považujeme za plus, pokud jde o tvorbu cen.

Kdykoli se podíváme na ceny, myslíme si to’Je důležité to vyjasnit’vidět je medvědí minimum každého plánu – bez doplňků a plánu, který’s často tři roky vyplácené předem. Zahrajte si pár funkcí nebo se zaregistrujte na kratší smlouvu a můžete očekávat, že každý měsíc zaplatíte minimálně o několik dolarů více.

Oba poskytovatelé nabízejí 30-denní záruku vrácení peněz, takže tam’s velmi nízkým rizikem uvázání ve smlouvě, která ne’neslouží vašim potřebám.

Ohromen všemi penězi matematiky?

Žádné starosti, my’napsal jsem kompletní přehled nákladů na hosting webových stránek.

SiteGround vs GoDaddy – ceny & Hodnota za peníze: verdikt

SiteGround nabízí lepší hodnotu za peníze než GoDaddy. Zatímco SiteGround obecně obsluhuje větší webové stránky než GoDaddy, je’je skvělým poskytovatelem, pokud jej použijete’znovu se snaží investovat. GoDaddy, na druhé straně, prostě může’nekonkurují cenám svých vrstevníků ve hře na menších stránkách.

SiteGround vs GoDaddy Hosting: Závěr

To’Je s těmito dvěma trochu složitější. Když dva poskytovatelé hostingu soutěží o stejný druh podnikání, je to’Je docela jednoduché zjistit, co je lepší. Ale když oni’jak se liší od SiteGround a GoDaddy, otázka opravdu leží na vás. GoDaddy je vhodný pro začátečníky; na druhou stranu, SiteGround zvládne operace ve velkém měřítku.

GoDaddy má úžasné funkce a všestranné pohodlí při hostování, vytváření webových stránek a registraci domén na jednom místě, zatímco SiteGround nabízí bezkonkurenční zákaznickou podporu, bezproblémovou integraci WordPress a lepší hodnotu za peníze než GoDaddy.

Když na to přijde, myslíme si SiteGround je silnější možnost než GoDaddy, protože SiteGround může váš web posunout na další úroveň – ať už je tato úroveň jakákoli. Chcete seriózní technický sval s podporou světové třídy? SiteGround’s jedním z nejlepších v okolí.

Ony’oba vynikající poskytovatelé, ujistěte se, že jsou’znovu pro vás vynikající.

SiteGround vs GoDaddy: FAQ

Je SiteGround nebo GoDaddy lepší pro můj web WordPress?

Rozhodně SiteGround. Samotný WordPress doporučuje SiteGround jako jeden z nejlepších poskytovatelů hostování webů WordPress. Instalace na jedno kliknutí, automatické aktualizace a podpora pokročilejších funkcí ukazují, že SiteGround jde svým uživatelům WordPress o další kilometr daleko..

GoDaddy je levnější než SiteGround, ale myslíme si to’stojí za to zaplatit navíc za SiteGround’s speciální zacházení.

Naším doporučeným poskytovatelem hostingu je Bluehost – podívejte se na naše srovnání SiteGround vs Bluehost a zjistěte, který z nich byste si měli vybrat.

Pokud chcete vidět další možnosti hostování webu WordPress, podívejte se na náš článek o internetu Nejlepší poskytovatel služeb WordPress, nebo si přečtěte naši úplnou recenzi SiteGround, abyste se lépe podívali na její funkce WordPress.

Je SiteGround nebo GoDaddy lepší pro malé firmy?

GoDaddy se lépe hodí pro menší firmy. Má cenově dostupnější cenové plány, protože’je zaměřen více na každodenní uživatele.

SiteGround se více zaměřuje na větší a rozvinutější weby. Má více technických schopností a lepší podporu, ale to se odráží v jeho cenách, které mohou odložit malý podnik na rozpočet.

Pokud chcete najít tři nejlepší poskytovatele pro vaši malou firmu, přečtěte si naši recenzi nejlepšího webového hostingu pro malé podniky a vyhledejte si perfektní zápas.

Jsou SiteGround a GoDaddy nejlepší poskytovatelé hostingu?

SiteGround a GoDaddy jsou předními značkami, které si získaly reputaci. Ale když jsme provedli výzkum nejlepších poskytovatelů hostingu, neudělali’nepřijde přímo na začátek seznamu.

Podívejte se na náš přehled nejlepších hostitelů v naší recenzi nejlepších poskytovatelů webhostingu a zjistěte, jak se GoDaddy a SiteGround porovnávají s konkurencí.

Chcete ještě více informací? Podívejte se na naši úplnou recenzi společnosti Bluehost a zjistěte, proč si získala nejlepší místo, nebo si přečtěte naši podrobnou recenzi HostGator a zjistěte, proč je na druhém místě..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me