SiteGround vs HostGator: Který je pro vás nejlepší?

SiteGround vs HostGator


Ne všichni poskytovatelé webhostingu jsou stvořeni rovnocenní. Ačkoli na povrchu to může vypadat jako tam’Není to moc oddělit, malé detaily mohou přidat velké rozdíly.

Tento kus rozdělí klíčové rozdíly mezi HostGator a SiteGround, dvě hlavní síly na trhu.

Pokud ne’Nemám čas si to přečíst’s náš názor na věc v krátkosti: HostGator je lepší všestranná hostingová služba. Podle našeho výzkumu to ve skutečnosti je’s druhým nejlepším poskytovatelem hostingu na trhu (hned za Bluehostem).

HostGator je na druhém místě v celkovém hodnocení s 93% skóre, zatímco SiteGround je na pátém místě s velmi slušným 80%.

jestli ty’Začínáme a chtějí levný, spolehlivý hosting, HostGator je tím lépe. HostGator’Nejlevnější plán začíná na 2,75 $ měsíčně, zatímco u SiteGround to’s 3,95 $.

Pokud však ano’Pokud plánujeme hostit web WordPress, je třeba zmínit, že SiteGround je jedním ze tří poskytovatelů, které WordPress.org doporučuje pro tento účel – další dva jsou Bluehost a Dreamhost..

HostGator Pros

 • Levné, škálovatelné plány
 • Emailový marketing
 • 99,9% dostupnosti

HostGator Nevýhody

 • Při registraci není k dispozici žádná doména zdarma

SiteGround Pros

 • Doporučeno WordPress pro hosting WordPress. Vždy dobré znamení
 • Super zákaznická podpora

Nevýhody SiteGround

 • Jeden z drahých poskytovatelů tam venku

To je potřeba vědět. Pokud chcete podrobnější přehled o tom, jak porovnání HostGator a SiteGround, přečtěte si dále. My’Pokryju hlavní rozdíly.

Vlastnosti, výkon, & Snadnost použití

Tam’Je to více než webhosting, než byste věřili. Pod kapotou tam’je spousta funkcí, které stojí za kontrolu před předáním (pravděpodobně) těžce vydělaných peněz.

HostGator a SiteGround jsou poskytovateli bohatými na funkce, ale oni’zaměřeno na mírně odlišné publikum. HostGator poskytuje všestrannou službu pro ty, kteří potřebují jednoduchý a spolehlivý hosting v mírném měřítku. SiteGround se mezitím více zaměřuje na místa náročná na zdroje, které potřebují špičkovou technickou podporu a vlastní plány.

HostGator plány přicházejí s neomezeným počtem e-mailových účtů, subdomén a neomezeným místem na disku. To’s uptime je vynikající 99,99%, což znamená méně než den prostojů za rok. SiteGround’s 99,98% dostupnosti je stále skvělá, i když její místo na disku je pouhých 10 gigabajtů.

Překvapivě ani nezahrnují do svých plánů volné domény, a to’To není cena, kterou můžete také obejít. Mějte na paměti, že pak’Pravděpodobně skončí utrácení dalších 10 dolarů za získání doménového jména.

SiteGround má užitečnou stránku, na které můžete vidět, které funkce jsou zahrnuty v jakém plánu (my’d je zde zobrazte, ale tam’je jich příliš mnoho!).

SiteGroundHostGatorDoména zdarma

Kontrolní panel

Zálohy zdarma

Místo na disku

Uptime

NeNe
cPanelcPanel
AnoAno
10 GBNeomezený
99,98%99,97%

HostGator’s rozhraní je překvapivě neohrabaný vzhledem k jeho postavení na trhu, ale to’je dokonale funkční. SiteGround má sofistikovanější integraci se systémy správy obsahu mimo WordPress a nabízí podporu pro stránky Drupal, Joomla a Magento..

SiteGround má působivější top-end přítomnost než HostGator, nabízí na zakázku ‘Podnik’ plány pro klienty, kteří chtějí službu postavenou na jejich potřebách. Měsíční rozpočty pro tyto druhy plánů začínají na více než 2000 USD, takže’Není to příliš užitečné pro většinu zákazníků.

Která má lepší integraci WordPress?

Oba mají vynikající integraci WordPress s instalací jedním kliknutím a počáteční ceny jejich plánů WordPress jsou mnohem nižší než někteří jejich konkurenti.

SiteGround je jedním ze tří poskytovatelů doporučených samotným WordPress, další dva jsou Bluehost a Dreamhost. Vědí, co oni’dělám. I ten nejlevnější plán přichází s jejich ‘Základní funkce WordPress’, některé z nich mají obrovskou hodnotu.

SiteGround WordPress Základní funkce

SiteGround nedávno zavedl bezplatný přenos stránek se svými plány. To’Je zjevně v jejich zájmu usnadnit přechod na ně, ale je to’je to přesto vynikající vlastnost.

A jen aby bylo jasné: ty ne’Nepotřebujete hostingový plán WordPress k hostování webových stránek WordPress. jestli ty’Začínáme, sdílený plán s jedním z poskytovatelů bude v pořádku. To’Když web WordPress roste, potřebuje specializovanější službu, kdy stačí změnit plány.

Podpora SiteGround vs. podpora HostGator

HostGator’Znalostní centrum je rozsáhlé a poměrně snadno ovladatelné. jestli ty’pohodlnější rozhovory s přátelskou osobou podpory (nebo chatbotem napodobujícím přátelskou osobu podpory), mají nepřetržitou telefonickou a chatovou podporu.

SiteGroundHostGatorChat 24/7

Telefon 24/7

Centrum znalostí

Vstupenky

AnoAno
AnoAno
AnoAno
AnoAno

Obě nabízejí technické lístky (způsob, jak získat personalizovanou technickou pomoc), přičemž SiteGround zaručuje impozantní dobu odezvy 10 minut. Mít obrátku rychlosti je velmi užitečné pro webhostingové problémy.

Ceny & Hodnota za peníze

Levné není’t vždy znamenat dobrou hodnotu, zejména pokud jde o webhosting. To’Je běžnou praxí, že webhostingové služby chlubí velkolepě nízkými cenami a poté se opírají o základní funkce jako doplňky.

HostGator ani SiteGround se tím příliš nestydatě, ale to’Je třeba mít na paměti, že nejnižší ceny, které vidíte, vycházejí z předpokladu, že se na několik let zamknete a nepoužíváte žádné doplňky..

Měsíční sazby

SiteGroundHostGatorSdílený hosting

Hosting WordPress

VPS Hosting

Vyhrazený hosting

Cloud hosting

3,95 $ – 11,95 $2,75 – 5,95 $
3,95 $ – 11,95 $5,95 – 9,95 $
19,95 $ – 39,95 $
269 ​​$ – 729 $119 $ – 149 $
80 $ – 240 $4,95 – 9,95 $

Faktem je, že SiteGround má skutečně dostupné plány na úrovni vstupu, ale je to tak’s důrazem je jasně na lukrativnější plány výš po žebříku. To ne’t měřítko tak postupně, jak to HostGator dělá, ale pokud ano’je nepravděpodobné, že by tam překročily základní plány’s malým oddělením obou poskytovatelů.

SiteGround vs HostGator: Závěr

Do té míry je vzájemné porovnávání jablek a pomerančů jako srovnávání jablek a pomerančů. Ačkoli oni’Pokud jde o oba poskytovatele hostingu, jejich služby jsou v mnoha ohledech velmi odlišné. Celkově lze říci, že hostGator vs. kdokoli má tendenci být pro hostgator výhrou, ale je to’Stále stojí za to ujasnit si, co od svého hostingu potřebujete.

Pro všestranný hosting’Je cenově dostupný a spolehlivý, HostGator vyhrává. To’Tým odvedl skvělou práci a usnadnil používání technické služby, a to i pro ty, kteří nemají žádné technické know-how. Důležité je, že HostGator je pohodlně levnější než SiteGround.

SiteGround je zaměřen konkrétněji na velké weby a zákazníky, kteří potřebují řešení na míru. Za to oni’ve skutečnosti jeden z nejlepších v okolí. SiteGround’s technická podpora je řez výše’s HostGator’s. Pro začátečníky však HostGator bude pravděpodobně lepší.

FAQs

Který z HostGator a SiteGround je levnější?

HostGator je levnější poskytovatel. To’Startovací plán začíná na 2,75 $ měsíčně, zatímco na SiteGround to’s 3,95 $. Pokud chcete něco opravdu levného iPage‘s univerzální program stojí jen 1,99 $ měsíčně.

Jak se porovnávají hostgator a siteGround s ostatními poskytovateli hostingu?

My’jsem rád, že jste se zeptali! Podívejte se níže na naše úplné členění z hlavy do hlavy.

 • SiteGround vs InMotion
 • SiteGround vs GoDaddy
 • SiteGround vs Bluehost
 • HostGator vs Bluehost
 • HostGator vs GoDaddy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me