Top 6 Nakupujte alternativy a konkurenty

nakupovat alternativy elektronického obchodováníShopify je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek pro elektronický obchod na trhu, ale to ne’neznamená to’je to nejlepší platforma pro vás. Pokud hledáte alternativy k Shopify – dobrá zpráva, určitě existuje několik konkurentů v Shopify, které byste měli zvážit.


Naše Top 6 Alternativy Shopify

Nejlepší a nejjasnější konkurenti Shopify na scéně elektronického obchodování:

 1. BigCommerce – nejrozšířenější tvůrce webových stránek elektronického obchodu, nejlepší pro rostoucí podniky: od 29,95 $ / m.
 2. Volúze – nejlepší analytické funkce pro sledování obchodu’s data: od 29 $ / m.
 3. WooCommerce (vytvořeno společností Bluehost) – nejlepší pro přizpůsobení a kontrolu: od 0 $ / m plus poplatky za hostování
 4. Wix – nejlepší pro malé podniky: od 23 USD / m.
 5. Čtvercový prostor – nejlepší pro ohromující návrhy výkladů: od 18 $ / m.
 6. Weebly – nejlepší pro podnikatele: od 0 $ / m.

BigCommerce je Shopify’je největším konkurentem díky své obrovské nabídce výkonných prodejních funkcí, zatímco Wix je nejlepší pro menší podniky hledající větší tvůrčí svobodu. WooCommerce je hostitelem, který přináší technické výzvy, ale dává vám větší kontrolu. Náměstí má ohromující design, Volusion má skvělou analytiku a Weebly je ideální pro podnikatele.

Teď, když víte, kdo jsou, ať’je v pohybu, takže se můžeme ponořit do rozdílů mezi jednotlivými platformami, co to pro vás znamená a kterou byste měli vyzkoušet.

Nakupujte konkurenty: Srovnání

Podívejte se, jak se tři nejlepší konkurenti Shopify ve všech klíčových oblastech srovnají s naší praktickou tabulkou níže…

Nakupujte konkurentaCelkové hodnoceníSnadnost použitíHodnota za penízePomoc a podporaSkóre zákazníkaWixBigCommerceČtvercový prostorWeeblyVolúzeBluehost
85%72%90%94%90%
84%66,2%74%64%63%
83%68,8%88%70%79%
83%80%90%60%79%
78%56,9%74%76%49%
87%N / A88%100%N / A

Provedli jsme hloubkový průzkum všech platforem na tomto seznamu. Snadnost použití a skóre zákazníků pocházejí od skutečných lidí, kteří testovali každého stavitele, a každý cenový plán jsme analyzovali, abychom vypočítali hodnotu za peníze. Takže si můžete být jisti, že jsme to neudělali’t jen vytáhněte tato čísla z tenkého vzduchu!

Vy’Všimnu si toho Bluehosta’Statistiky vypadají trochu jinak než ostatní. Že’Je to proto, že Bluehost je poskytovatelem hostingu a ne tvůrcem webových stránek – faktory jako jednoduchost použití jsou tedy trochu odlišné. Doporučujeme napájet WooCommerce společností Bluehost, protože tento poskytovatel hostingu je dobře vybaven pro splnění všech požadavků úspěšného elektronického obchodu..

Nakupujte alternativy pro velké internetové obchody

Pokud potřebujete platformu elektronického obchodu, která je o něco vyspělejší a má spoustu nástrojů a flexibility (stejně jako Shopify), zde je několik alternativ, které byste měli zvážit.

Jsou ideální pro vás, pokud chcete stavět větší obchody (velmi zhruba řečeno, více než 10 produktů), pokud máte velký objem prodeje, nebo pokud potřebujete schopnost a flexibilitu k přizpůsobení vašeho elektronického obchodu.

Pokud chcete alternativu Shopify, která je jednodušší a jednodušší, přeskočte na další část.

# 1. BigCommerce

Nejrozšířenější tvůrce webových stránek elektronického obchodu – nejlepší pro rostoucí podniky

Cenové rozpětí: 29,95 $ – 299,95 $ / měsíc

BigCommerce je velmi uznávaná platforma elektronického obchodování, která vám může pomoci vybudovat váš internetový obchod, aniž byste museli být tech důvtipní, ani nevíte, jak kódovat (i když to určitě pomůže, pokud máte nějaké dovednosti v kódování, ale ne nutné dovednosti).

Nakupujte alternativní konkurenty - bigcommerceBigCommerce je nejlepší stavitel elektronického obchodu pro velké a rychle rostoucí podniky.

Jsou hostitelem tvůrce elektronického obchodu, což znamená, že’s a “jedna zastávka obchodu” vytvořit si svůj internetový obchod.

Ty ne’Nemusíte mít své vlastní hostingové služby, takže nemusíte’Nemusíte se starat o upgrady a konfigurace zabezpečení. Stejně jako Shopify se i BigCommerce stará o všechny technické aspekty provozování elektronického obchodu pro vás.

Díky tomu můžete svůj obchod uvést do provozu a velmi rychle začít prodávat. Vložte svůj obsah / produkty, připojte se k platebnímu procesoru a vy’vraťte se na závody.

Pssst! Získejte až tři měsíce zdarma s BigCommerce

Jen jsme vás chtěli informovat, že společnost BigCommerce v současné době nabízí až tři měsíce zdarma, když se zaregistrujete do nového plánu. Chcete-li zobrazit tuto nabídku, přejděte na web BigCommerce!

Určitě existuje počáteční nastavovací čas, ale po vás’znovu se můžete soustředit na růst svého podnikání (marketing, plnění produktů, optimalizaci prodeje) a nemusíte trávit příliš mnoho času (nebo vůbec) staráním se o řešení technických problémů.

Nemluvě o tom, BigCommerce má nepřetržitý tým podpory (telefon, live chat, emailová podpora), takže vždy potřebujete někoho, koho oslovit, pokud potřebujete pomoc.

# 2. Volúze

Nejlepší analytické funkce pro sledování vašeho obchodu’s data

Cenové rozpětí: 29 $ – 299 $ / měsíc

Volusion je hostovaná platforma elektronického obchodu, která je navržena tak, aby vám pomohla uvést váš obchod do provozu. To’Není to tak snadné a výkonné jako BigCommerce, ale má co nabídnout pro správné podnikání!

tvůrce elektronického obchodu s volusemVolusion je populární platforma nabízející řešení all-in-one pro váš internetový obchod. Má skvělé analytické a datové nástroje, které vám pomohou sledovat a rozvíjet vaše podnikání.

Podobně jako BigCommerce a Shopify je Volusion specializovaná platforma elektronického obchodování. To’Hostil pro vás a má nástroje, které vám umožní začít s online prodejem co nejjednodušší a nejúspěšnější. V našem výzkumu to přišlo hned po BigCommerce pro jeho prodejní funkce. Takže tomu můžete věřit’Má sadu nástrojů k vybudování robustního podniku.

Tyto funkce zahrnují obnova opuštěného vozíku a schopnost přizpůsobte faktury, dodací listy a pokladní doklady. To je skvělý příklad toho, jak chce Volusion svým zákazníkům uspět a vyčnívat z davu.

Volúze’největší síla je v jeho působivé nástroje pro analýzu a vykazování dat. Můžete analyzovat chování zákazníků, sledovat úroveň zásob, zaznamenávat příjmy a celkové objednávky a sledovat konverze.

To’Je snadné sledovat a analyzovat všechna vaše data, protože Volusion přitahuje veškerý váš prodej na jedno místo. To je zvláště užitečné, pokud vy’znovu prodávat na několika kanálech, jako je Facebook. V podstatě, Volúze’Díky velkým datovým nástrojům můžete snadno analyzovat a organizovat své podnikání.

S čtyři cenové plány vybrat si z nabídky řady funkcí a možností podpory, Volusion’pro každého něco. Ale pozor: Volusion má další náklady například nákup certifikátu SSL. To je obvykle součástí cenových plánů, takže může být překvapením.

Volusion není’t nejjednodušší stavitel k použití, takže pokud ano’hledám něco jednoduššího, aby vás připravilo’lépe s Weebly, Wix, Squarespace nebo BigCommerce. Ale pokud ano’Jste připraveni vyhrnout si rukávy a jste nadšeni sledováním úspěchu vašeho obchodu. Volusion je nejlepší volba.

# 3. WooCommerce s WordPress.org

Nejlepší pro přizpůsobení a kontrolu

Rozsah cen: 0 $ / měsíc (plus poplatky za hostování)

Je známo, že WordPress je blogger’s platformou. Že’to prostě už není pravda, protože WordPress je dostatečně pokročilý, aby poháněl některé z největších webů na světě, včetně některých docela pokročilých obchodů s elektronickým obchodem.

Vedoucím poplatkem za poskytování webů WordPress s možností elektronického obchodování je WooCommerce by WooThemes. To znamená, že váš web pro elektronický obchod musí být postaven na platformě WordPress a k vytvoření vašeho internetového obchodu použijte nástroje, které nabízí WooCommerce..

Nakupujte alternativy - WooCommerceProdávejte prostřednictvím WordPress pomocí WooCommerce jako výkonné alternativy elektronického obchodování k Shopify.

Co’Zajímavé je, že WooThemes byl pořízen společností Automattic, která provozuje WordPress.com a přispívá na WordPress.org. Takže WooCommerce je WordPress určitě velmi ceněn.

WooCommerce na svých webových stránkách uvedl, že v současné době napájí více než 29% všech online obchodů, působivý výkon přinejmenším.

WordPress.org je platforma s otevřeným zdrojovým kódem. To znamená, že pokud chcete použít WooCommerce k napájení vašeho elektronického obchodu, budete muset nějaké mít technické dovednosti, nebo máte kapacitu najmout dobrého vývojáře, který vám pomůže vytvořit a udržovat technické aspekty webu (jako je nastavení vlastního hostingu).

Základní rámec WooCommerce si můžete zdarma stáhnout a také vám nabídne spoustu bezplatných rozšíření / nástrojů. Pokud však chcete pokročilejší funkce, můžete si také zakoupit prémiová rozšíření.

Pokud ne’Nemáte technickou chuť udělat spoustu práce systémového administrátora sami nebo někoho, kdo vám pomůže budovat nebo udržovat váš obchod, pak WordPress / WooCommerce nemusí být pro vás tou pravou volbou.

Na konci dne si můžete postavit velmi pokročilý a schopný elektronického obchodu s WooCommerce, ale vy’Musím se zavázat k technickým aspektům provozu vašeho obchodu.

WooCommerce / WordPress není tak snadné používat jako Shopify a na rozdíl od Shopify, budete zodpovědní za veškerou technickou práci na pozadí.

Mimochodem, pokud hledáte prémiovou hostingovou službu WordPress, doporučujeme také WP Engine. Ony’jsou o něco dražší než některé jiné tradiční hostingové služby, ale jsou to specializované hostingové služby WordPress a jejich služby / podpora jsou celkem dobré.

Nakupujte alternativy pro malé internetové obchody

Pro menší obchody, které vyžadují snadnější použití nástrojů elektronického obchodu.

Pokud ne’Nepotřebujeme velmi vyspělou nebo flexibilní platformu, jako je Shopify, a raději používejte něco jednoduššího, uživatelsky přívětivějšího, levnějšího a nabízí nepřetržitou podporu, zde je několik doporučení.

# 1. Wix eCommerce

Nejlepší pro malé podniky

Cenové rozpětí: 23 $ – 500 $ / měsíc

Wix je čistě drag and drop tvůrce webových stránek, což znamená, že doslova můžete umístit jakýkoli obsah kdekoli na svůj web. To’Také se stává jednou z našich oblíbených platforem elektronického obchodování.

Wix eCommerce je velmi snadno použitelný (nevyžaduje se žádné kódování ani technické dovednosti), má vynikající specializovaný tým podpory (telefon nebo e-mail) a má tým vývojářů, kteří pro vás spravují všechny technické podrobnosti, takže si nemusíte’Nemusíte se starat o nic jiného než o budování a provozování elektronického obchodu.

Nové funkce, jako je Wix Corvid a Wix SEO Wiz, vám mohou pomoci rychle rozšířit váš internetový obchod prostřednictvím dynamického vytváření stránek (myslím, že jednotlivé stránky pro každý produkt, který prodáváte, vše vytvořené pouhými několika kliknutími) a pomohou potenciálním zákazníkům najít je pomocí vyhledávačů..

Shopify Alternatives konkurenti - WixWix je tvůrce webových stránek, který vám poskytuje nástroje pro snadné vytvoření profesionálního internetového obchodu.

Věc, kterou Wix dělá jako platformu elektronického obchodu skvěle, je, že vše zjednodušuje. Vy’Ušetřete spoustu času a úsilí pomocí Wix jako snadno použitelného editoru, díky kterému je bezbolestné vyladit stávající, profesionálně navržené šablony elektronického obchodu do krásného, ​​plně fungujícího internetového obchodu pro vaši firmu..

Wix’s výběrem funkcí elektronického obchodování nejsou tak pokročilé nebo komplexní jako čistí tvůrci webových stránek elektronického obchodování, o nichž jsme diskutovali výše (včetně Shopify),’snadno se používá a pokrývá všechny základy, které potřebujete k vybudování funkčního obchodu pro prodej produktů.

S rostoucím počtem obchodů s elektronickým obchodem ve společnosti Wix se společnost stále více zaměřuje na tyto uživatele a pravidelně přidává další funkce. Wix má skvělou pověst pro inovace, takže větší zaměření na stránku elektronického obchodování může být jen dobrá zpráva!

Pokud jste majitelem malé firmy a chcete si vybudovat internetový obchod, aniž byste se bavili s technickými věcmi, pak je Wix skvělou volbou pro vyzkoušení.

# 2. Čtvercový prostor

Nejlepší pro ohromující návrhy výkladů

Cenové rozpětí: 18 $ – 40 $ / měsíc

Squarespace je webový tvůrce, který podporuje silné funkce elektronického obchodování. Ty ne’Chcete-li vytvořit ohromující obchod s programem Squarespace, nemusíte znát kódování nebo mít webový design.

Má nejlepší kvalitu designu na trhu a přichází s velkým systémem zásob.

alternativní čtverecSquarespace poskytuje ohromující šablony návrhářů, které předvádějí vaše produkty. Kvality webových stránek nejvyšší kvality a silný systém zásob podporují úspěch vašeho internetového obchodu.

Toto je elegantní a zjednodušený stavitel. Ty ne’Nepotřebujete najít svůj vlastní hosting nebo si dělat starosti s provozováním vlastních aktualizací. To vše je zpracováno za vás, takže je rychlé a snadné začít prodávat.

Můžete přidat vlastní kód, pokud chcete, ale s nejvyšší kvalitou Squarespace’s internetový obchod šablony to’není potřeba. To’žádné překvapení Squarespace přišel v našem výzkumu na špičku z hlediska flexibility designu – Šablony můžete kdykoli přepínat a dokonce pracovat na více vzorech najednou.

Náměstí není’T jen hezká tvář. Vzhledem k tomu’je to především tvůrce webových stránek, včetně funkce elektronického obchodování’Má nějaké vysoce kvalitní prodejní nástroje.

Zabezpečení SSL je zahrnuto, aby byl váš web bezpečný pro návštěvníky, kterým důvěřujete. Opuštěné zotavení vozíku a účty zákazníků přispívají k rychlému a snadnému nakupování ve vašem obchodě.

Squarespace má také opravdu silný inventární systém. Úplně zastíní své konkurenty Wix a Weebly. Ve skutečnosti, Squarespace’Systém zásob je více na Shopify’s úroveň. Můžete například nahrávat produkty jednotlivě nebo hromadně a sledovat úroveň svých zásob prostřednictvím e-mailových upozornění.

Čtvercový prostor’s plány elektronického obchodování sahají od 18 $ – 40 $ měsíčně (účtováno ročně). Ačkoli to’je jednodušší než BigCommerce’Není to nejpřátelštější stavitel venku. Takže pokud chcete něco super jednoduchého, podívejte se místo toho na Wixe a Weeblyho.

# 3.Weebly eCommerce

Nejlepší pro podnikatele

Cenové rozpětí: 0 $ – 26 $ / měsíc

Weebly je v současné době jedním z nejlepších tvůrců webů pro malé podniky a portfolia na trhu.

Ve srovnání s Wixem má Weebly méně nástrojů, ale jak bylo uvedeno, jsou velmi uživatelsky přívětivé.

nakupovat alternativy konkurenty - WeeblyWeebly je webový tvůrce, který nabízí ecomerce na všechny své placené plány, takže můžete snadno prodávat online.

Jejich funkce elektronického obchodu jsou poměrně komplexní a snadno použitelné (ale nikde tak komplexní jako Shopify), což vám umožňuje vybudujte internetový obchod velmi rychle, aniž byste měli technické znalosti, nebo se obávat technických aspektů vytváření webových stránek.

I když Weebly’Nástroje elektronického obchodu nejsou tak komplexní jako čistě stavitelé internetového obchodu, mají pro vás dostatek funkcí k vybudování úspěšného internetového obchodu..

Znovu jsou velmi uživatelsky přívětivý a intuitivní tvůrce webových stránek, takže křivka učení je velmi nízká. To’je skvělý software pro elektronický obchod pro začátečníky.

Weebly je zdarma k vytvoření webové stránky s, a máte možnosti upgradovat na jejich prémiové plány, pokud chcete prodávat online a odemknout další funkce.

Jak si vybrat alternativu Shopify?

Jak vidíte z našich tabulek výše, při výběru alternativy Shopify je třeba zvážit několik důležitých věcí.

Musíte myslet na:

 • Snadnost použití
 • Hodnota za peníze
 • Zákaznická podpora
 • Kvalita funkcí
 • Návrh šablony

Výběr správné alternativy Shopify také závisí na úrovni vašich technických dovedností. jestli ty’Pokud jde o programování pro kódování, měli byste jít s otevřenou zdrojovou platformou, jako je WooCommerce, která vám poskytuje neomezené přizpůsobení při navrhování vašeho internetového obchodu. Tvůrci webových stránek, jako jsou Wix, Weebly, Squarespace a BigCommerce, jsou však pro začátečníky v oblasti techniky a nabízejí vše, co potřebujete pro vybudování elektronického obchodu na jednom místě..

Závěr – Nakupujte alternativy & Konkurenti

Pokud jste testovali Shopify a ne’t zjistíte, že jsou pro vás vhodné, nebo pokud jste stále v počáteční fázi výzkumu, existuje několik dalších alternativ Shopify, které byste měli zvážit.

6 z nejlepších konkurentů Shopify:

 1. BigCommerce.
 2. Volúze.
 3. WooCommerce powered by Bluehost.
 4. Wix.
 5. Čtvercový prostor.
 6. Weebly.

BigCommerce je naší nejlepší doporučenou alternativou Shopify, protože má silné prodejní funkce. To’Je plně hostovaný, což znamená, že se můžete přímo pustit do prodeje, aniž byste se museli starat o jakoukoli techniku.

Volusion je další dobrou volbou pro velké obchody se širokou škálou analytických nástrojů, zatímco WooCommerce je pro vás dokonalý’znovu hledáte úplnou kontrolu přizpůsobení svého webu. Vy’Musíte si být jisti technickou stránkou a najít hosting pro váš web – doporučujeme vyzkoušet Bluehost!

jestli ty’znovu hledám alternativu Shopify’s snadnější použití, nevyžaduje téměř žádné technické dovednosti, ale přichází s mírně méně pokročilými nástroji a flexibilitou, poté se podívejte na Wix, Squarespace nebo Weebly. Tito stavitelé jsou ideální pro podnikatele, kteří chtějí stavět profesionální obchod bez jakýchkoli potíží.

Všechny platformy na tomto seznamu kromě WooCommerce přicházejí s bezplatnou zkušební verzí, takže můžete zjistit, která je pro vás nejlepší, zcela bez rizika. Důrazně doporučujeme skočit na bezplatnou zkušební verzi (nebo dvě), abyste zjistili, který konkurent Shopify je pro vás nejlepší!

FAQs

Jaká je nejjednodušší alternativa Shopify?

Doporučujeme Weebly každému, kdo chce jednoduše a rychle vytvořit internetový obchod. Jejich editor se velmi snadno používá, takže váš internetový obchod může být v provozu během několika hodin.

Přečtěte si další informace o Weebly v našem podrobném přezkumu elektronického obchodu Weebly, abyste zjistili, zda je k dispozici’Je to váš perfektní zápas.

To bylo řečeno, to’Je to dobrý nápad vyzkoušet několik tvůrců webových stránek, než se rozhodnete s konečnou volbou. Každý najde jiné věci snadno, takže vaše odpověď nemusí být stejná jako ta naše!

Jaká je nejlevnější alternativa Shopify?

Technicky jsou WooCommerce a Weebly nejlevnější alternativy Shopify, protože jsou’znovu můžete používat.

V případě WooCommerce však musíte mít na paměti, že se jedná o platformu elektronického obchodování, kterou hostujete sami, což znamená, že za hosting musíte platit sami. To by mohlo být z $ 5 – $ 15 za měsíc. Budete také muset připojit své vlastní doménové jméno, které je v okolí 10 $ ročně.

jestli ty’Pokud nejste technicky zdatní, nebo narazíte na potíže s budováním obchodu, možná budete muset najmout vývojáře, který vám pomůže. To se může stát docela drahé.

Weebly je hostovaný, drag and drop webový tvůrce, který nabízí plány od 0 do 26 dolarů měsíčně. Díky tomu je skvělá volba, pokud jste’re-netechnická osoba, která hledá cenově výhodnou variantu.

Která alternativa Shopify má nejlepší šablony?

Squarespace má nejkvalitnější designy jakéhokoli stavitele na trhu. S některým z nich můžete vytvořit skutečně ohromující obchod, aniž byste znali jediný řádek kódu! Všechny šablony Squarespace mají funkci elektronického obchodování, takže ji máte více než 60 vybrat si z. V kategorii internetového obchodu je 12 šablon, pokud chcete opravdu specializovaný design.

Pokud chcete větší výběr, aniž byste obětovali kvalitu, podívej se na Wixe. Wix má obrovskou škálu ohromujících šablon, které umožňují, aby váš obchod vypadal profesionálně a leštěn s téměř veškerým úsilím! A volba, kterou získáte s Wixem, je úžasná – mají více než 510 šablon z čeho vybírat!

Která alternativa Shopify je nejlepší pro malé podniky?

Pro internetové obchody, které se budou prodávat pod 50 produkty, doporučujeme Wix jako nejlepší alternativu Shopify.

Wix’s nástroje elektronického obchodování vám umožní vytvořit profesionální a plně funkční internetový obchod v žádném okamžiku! Přečtěte si o tom více v našem úplném přehledu e-commerce společnosti Wix a zjistěte, zda je’je pro vás to pravé.

Která alternativa Shopify je nejlepší pro velké podniky?

jestli ty’re-netechnická osoba a vy’doufáme, že ve vašem internetovém obchodě prodáte více než 50 produktů, BigCommerce je nejlepší alternativou Shopify. Jsou to ‘one stop shop’ tvůrce webových stránek elektronického obchodu.

Další informace o jeho funkcích, prodejních nástrojích a dalších informacích si můžete přečíst v naší recenzi BigCommerce, nebo si můžete prohlédnout, jak se srovnává s Shopify v našem porovnání BigCommerce vs Shopify..

jestli ty’Pokud hledáte pokročilejší a technicky náročnou platformu, můžete zvážit Magento nebo WooCommerce.

Měl bych použít WooCommerce nebo Shopify?

Závisí to na vaší úrovni technických dovedností. WooCommerce je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že jste’jste povinni vše kódovat sami a organizovat webhosting a zabezpečení. Na druhé straně, Shopify je tvůrce webových stránek, což znamená, že všechny nástroje, které potřebujete pro vytvoření internetového obchodu, najdete na jednom místě, takže každý si může snadno vytvořit obchod s elektronickým obchodem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map