Volusion vs Shopify | Klíčové rozdíly byste měli vědět

volúze vs shopifyjestli ty’Hledal jsem si vybudovat internetový obchod, šance jsou’Narazím na Shopify i Volusion.


Shopify i Volusion jsou specializované platformy pro elektronický obchod, mezi nimi však stále existují určité velké rozdíly. Pro jednoho má Shopify mnohem pokročilejší prodejní funkce než Volusion, zatímco Volusion’silné stránky spočívají v analytických a datových nástrojích. Volus je mnohem těžší se vyrovnat s než Shopify.

Pokud jde o výběr mezi těmito dvěma tvůrci webových stránek elektronického obchodu, tam’Je třeba zvážit: kdo poskytuje ty nejlepší nástroje? Kdo nabízí nejhlubší informace o zákaznících? A kdo účtuje nejméně?

Dobře ty’Budu rád, když nás uslyšíme’Zachránil jsem vám bolesti hlavy, když jsme porovnali dva stavitele ve všech klíčových oblastech.

Shopify je nejsilnější tvůrce webových stránek pro elektronický obchod na trhu. Má nejkomplexnější sadu prodejních nástrojů, funkcí a integrací třetích stran a skutečně pomáhá vašemu podnikání vzkvétat.

I když Shopify je celkově nejlepší, není to samozřejmě pro každého. Nemusí mít správné vestavěné funkce pro váš obchod nebo nemusí vyhovovat vašemu vkusu nebo rozpočtu. Ať už je důvod jakýkoli, existují i ​​jiné možnosti.

Volusion je další tvůrce webových stránek zaměřený na elektronický obchod, který poskytuje spoustu platebních možností a přitom se zaměřuje na analýzu a statistiky zákazníků. Ano, tyto dvě funkce jsou skvělé, ale tvůrci chybí v jiných odděleních.

My’zkoumal a testoval každého stavitele a dokonce přiměl lidi, jako jsi ty, aby je také vyzkoušeli. Takže bez dalšího přivolání, ať’Je vidět výsledky Shopify vs Volusion…

Shopify nebo Volusion: Head to head

Testujeme a analyzujeme každou platformu, kterou kontrolujeme, a to’jak vypočítáváme jednotlivé hvězdičky. Níže uvedená skóre vycházejí čistě z našeho hloubkového výzkumu.

Skóre z pětiShopifyVolusionSnadnost použití

Design

Prodejní funkce

Zákaznická podpora

Ceny

42.8
3.73.4
4.74.4
4.13.8
4.53.7

Jak vidíte, Shopify trvale skóroval výše než Volusion. Z našeho výzkumu, to’Je jasné, že použití Shopify je mnohem jednodušší než Volusion, což znamená 4 z 5 hvězdiček. Shopify a Volusion však skórovali velmi podobně jak pro design, tak pro prodejní funkce, přičemž Shopify zůstal před Volusion.

Shopify a Volusion: Klady a zápory

ProsConsNakupujte

Volúze

 • Nejlepší všestranný tvůrce elektronického obchodu
 • Velký obchod s aplikacemi
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Měsíční náklady se sčítají s aplikacemi
 • Transakční poplatky za jiné platební brány
 • Při přepínání témat je třeba přeformátovat web
 • Spousta platebních bran
 • Skvělé analytické nástroje
 • Mobilní aplikace
 • Nelze prodávat digitální produkty
 • Žádná funkce blogu
 • Chybí ‘výklenek’

Který je nejjednodušší použití?

Každý tvůrce má tedy několik užitečných prodejních nástrojů. Jsou však snadno použitelné? S pomocí našeho výzkumu a testování uživatelů máme odpovědi.

Ve zkratce, Použití Shopify je mnohem jednodušší než Volusion. Proč? Opravdu jde o jednoduchost. Shopify dělá základy dobře, s jednoduchými editačními nástroji a snadno viditelnými ‘vrátit’ knoflík.

Když mluvíme o Shopify’s snadné použití, jeden uživatel okomentoval:

Byl jsem příjemně překvapen. Určitě vidím, proč se lidé rozhodnou pro tohoto stavitele.

Na druhou stranu se Volusion snaží udělat příliš mnoho. Rozhraní pro úpravy je rozděleno mezi průčelí (to, co vaši zákazníci vidí) a backend. To znamená, že’neustále klikají od jednoho k druhému, a oni ne’t neposkytovat žádné klávesové zkratky.

Naposledy skončilo v našem ‘snadnost použití’ testování, hodnocení pouze 2,8 z 5.

Naši uživatelé se cítili stejně, přičemž jedna osoba řekla:

Existuje jen naprostá nejasnost ohledně toho, jak dělat věci. Bylo to příliš komplikované.

Shopify vs Volusion – Snadné použití: Verdikt

Z toho, to’Je docela jasné, že Shopify je mnohem jednodušší použití než Volusion. Udržuje editační rozhraní opravdu jednoduché, se spoustou vizuálních podnětů a jasně označeným ‘vrátit’ knoflík. Na druhou stranu je Volusion na navigaci prostě příliš složitý, bez zjevných podnětů nebo jednoduchého navigačního menu.

Který má nejlepší prodejní funkce?

Jak jsme již zmínili, Volusion je obtížné používat, zvláště když se snažíte navrhnout váš web. Jeho síla však spočívá v jeho vlastnostech. Může to odpovídat našemu nejlépe hodnocenému tvůrci elektronického obchodu, Shopify, pro prodejní nástroje? Nechat’je to zjistit…

Za prvé, Volusion má několik vynikajících analytických nástrojů. Obzvláště se nám líbí analýza vyhledávacích dotazů, abychom vám mohli zjistit, co zákazníci ve skutečnosti hledají na Googlu. To je opravdu užitečné, protože když víte, co lidé chtějí, můžete přizpůsobit své webové stránky a snáze najít online..

I když postrádá některé užitečné doplňkové funkce – tam’s žádná funkce blogů, a to’Je obtížné přizpůsobit váš web – poskytuje mobilní aplikaci, která vám umožní spravovat obchod na cestách. Co’více se nemusíte obávat transakčních poplatků.

Celkově je Volusion určen pro majitele firem, kteří milují data a kteří nejsou’Také se příliš zajímám o design.

Zatímco Volusion zcela odstraní transakční poplatky, Shopify vám naúčtuje poplatek, pokud to uděláte’• používat vlastní platební bránu, Nakupovat platby. Ano, existuje více než 100 dalších platebních metod, z nichž si můžete vybrat’je stále něco na co myslet.

Shopify protahuje, nicméně, s jeho masivní integrace obchodů s aplikacemi a kanály sociálních médií. To znamená, že můžete vylepšit své stránky’Výkon s řadou aplikací pro dopravu a marketing a prodává se přes 10 kanálů sociálních médií.

Stručně řečeno, Shopify je pro jakýkoli internetový obchod, který chce snadno škálovat.

Shopify vs Volusion – Prodejní funkce: Verdikt

Shopify má nejkomplexnější výběr prodejních funkcí na trhu. Jak už bylo řečeno, Volusion se blíží, zejména svými vynikajícími analytickými nástroji. Služba Shopify však ve své skříňce má příliš mnoho, zejména když vezmete v úvahu její velký obchod s aplikacemi a více prodejních kanálů.

Což má lepší design?

Tvůrci webových stránek zaměřených na elektronický obchod nedávno vylepšili svou návrhovou hru. Ony’Uvědomili jsme si, že stejně jako obchody s maltou i chaotický obchod drží zákazníky daleko.

Takže oba stavitelé mají nějaká pěkná témata – ale co jemnější detaily?

Z hlediska počtu, Shopify nabízí 10 bezplatných témat a 50+ prémiových možností v ceně 140–180 $. Každá šablona reaguje na mobilní zařízení, takže vypadají dobře na jakékoli velikosti obrazovky’vhodné pro téměř jakýkoli druh podnikání (i když platforma ne’neposkytovat témata pro kutily nebo umělecký průmysl).

nakupovat témataShopify má velký výběr mobilních responzivních témat, která vyhovují téměř každému odvětví

Volusion má 11 bezplatných šablon, ale pouze 34 placených možností, každá stojí 180 $. Takže oni’mnohem dražší a máte menší výběr než Shopify. Můžete také’• Spravujte svůj web pomocí smartphonu, takže má také menší konstrukční flexibilitu.

Nicméně, všichni Volusion’s témata reagují na mobilní zařízení. Podobně jako Shopify nabízí každé téma funkce specifické pro dané odvětví, které podle vašeho názoru pomohou vašemu webu’s výkon. Náš výzkum zjistil, že má témata, která vyhovují i ​​většině průmyslových odvětví ‘umění’ a ‘hračky, knihy a vzdělání’.

volus témataKaždá prémiová šablona ve službě Volusion stojí 180 USD, což usnadňuje správu vašeho rozpočtu

Shopify vs Volusion – Design: The Verdict

Služba Shopify nejenže poskytuje více prémiových šablon než Volusion, ale v průměru také stojí méně. Obě značky učinily jejich témata mobilními, ale Shopify’přichází s užitečným ‘zvětšení produktu’ funkce a pomocí mobilního editoru můžete provádět úpravy na cestách.

Což má lepší zákaznickou podporu?

Při používání jakékoli technologie v životě, vy’po cestě musíte mít pár otázek. Možná vás nepřekvapí, když slyšíte Volusion a Shopify o tom přemýšleli, protože oba nabízejí skvělou zákaznickou podporu.

Služba Shopify poskytuje nepřetržitou telefonickou a živou podporu chatu, jakož i podporu e-mailů a sociálních médií. To ne’Nezastavujte se však: jako součást jejich cenového plánu Plus Level získáte svého vlastního specializovaného agenta podpory. Opravdu míří navíc.

V druhém rohu, Volusion nabízí telefonickou podporu, ale pouze od 7:00 do 22:00 CST. Oni ne’t e-mailovou pomoc také, ale oni používají přímý telefonický kontakt nabídnout více osobní zážitek.

Shopify vs Volusion – zákaznická podpora: Verdikt

Nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu a živého chatu, Shopify má nejlepší zákaznickou pomoc. Zatímco Volusion rád přímo volá každého zákazníka pro osobní zkušenost, nemůže se shodovat s Shopify’Služba specializovaného podpůrného agenta, která je k dispozici v cenovém plánu Plus Level.

Cenové plány

Stejně jako většina majitelů firem i vy’pravděpodobně přemýšlím o nákladech. Můžete si dovolit vybudovat internetový obchod při žonglování faktur a smluv? Nikdy se nebojte – existují cenové plány Shopify a Volusion, které vyhovují všem rozpočtům.

Nakupujte’s cenové plány jsou následující:

 • Základní Shopify (29 $ p / m)
 • Nakupujte (79 $ p / m)
 • Rozšířené Shopify (299 $ / m)

Pokud se vám to zdá příliš drahé, můžete ušetřit nějaké peníze podepsáním ročního plánu. Pokud tak učiníte, měsíční ceny klesnou na 26,10 $, 71,10 $, a 269,10 USD, resp.

Volúze’s měsíční cenové plány jsou následující:

 • Mini (15 $)
 • Plus (35 $)
 • Pro (75 $)
 • Pojistné (135 $)
 • Obchodní (299 $)

Stejně jako u Shopify to můžete udělat levněji, pokud se zaregistrujete na jeden rok, čímž se náklady na Mini plán sníží na pouhých 13 $ měsíčně. nicméně, tato cena nezahrnuje certifikát SSL pro ochranu proti podvodům, který stojí dalších 88–99 $ (a je zdarma u většiny ostatních tvůrců webových stránek).

Při našem testování Volusion’s cenové plány v průměru jako nejdražší. Přichází však se spoustou vynikajících vestavěných funkcí, které nabízejí skvělé přizpůsobení. Na druhou stranu, Shopify je o něco levnější, ale vy’Musím přidat další aplikace třetích stran.

Oba také nabízejí 14denní bezplatné zkušební verze, takže si můžete každý z nich vyzkoušet, než se pustíte.

Shopify vs Volusion – Cenové plány: Verdikt

Volusion má pět cenových plánů v rozmezí od 15 do 299 $ za měsíc, zatímco Shopify má tři prémiové možnosti od 29 do 299 $ za měsíc. Oba nabízejí dobrou hodnotu za peníze se svými silnými prodejními nástroji, ale Volusion bude vyžadovat, abyste si zakoupili SSL certifikát samostatně. Tyto náklady stojí 89–99 $, takže Shopify je levnější varianta.

Závěr: Což je lepší Shopify nebo Volusion?

Takže my’jsem postavil tyto dva tvůrce webových stránek proti sobě. Kdo je ale mistrem elektronického obchodu? My’Po rychlém shrnutí srovnání těchto ecommecre platforem vše odhalím.

Shopify je nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování na trhu. Má všechny nástroje, které váš obchod bude potřebovat, aby uspěl a rostl Volusion je více zaměřen na data a statistiky. Ačkoli je to užitečné, Volusion neposkytuje stejnou hloubkovou službu, jakou poskytuje služba Shopify.

S ohledem na to, která značka je nejvhodnější pro jaké uživatele?

Shopify je dnes nejkomplexnější tvůrce webových stránek pro elektronický obchod na trhu. Přichází se spoustou funkcí a velkým obchodem s aplikacemi pro přizpůsobení vašich webových stránek vhodný pro každého majitele firmy, který chce rychle a snadno škálovat.

Volusion sedí uprostřed parku. Má několik skvělých platebních možností a vestavěné nástroje pro prodej, ale nemá funkci blogu’v průměru je to dražší.

Analytické nástroje jsou však velmi působivé. Díky tomu je Volusion možná volba pro majitele firem založených na údajích, kteří milují informace o zákaznících.

Volusion má z toho jistě výhody datové nástroje, aby byly méně závislé na aplikacích než Shopify. Nicméně, to kleslo kvůli jeho špatné použití a nedostatek zákaznické podpory. Ve srovnání s Shopify, která poskytuje lepší balíček za méně peněz, Volusion není’t nejlepší volba tam venku.

Celkově je Shopify vítězem. To jen sbalí příliš těžký úder pro Volusion, s jeho více prodejními kanály, velkým obchodem s aplikacemi a nepřetržitou zákaznickou podporou.

Verdikt: Shopify

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me