Wix vs GoDaddy: 10 klíčových oblastí, které musíte zvážit

Chcete web, ale můžete’t dovolit oko-zalévání vývojářské poplatky?


Wix vs GoDaddy je střet dvou skvělých, levných tvůrců webových stránek.

Wix je všestrannější. Poskytuje vám kreativní kontrolu, více funkcí a více způsobů, jak získat pomoc. GoDaddy je však mnohem rychlejším řešením. Postará se o vás hodně legování, což znamená, že můžete web nažít během několika minut – ne, vážně!

Nejlepší obrázek Wix vs GoDaddy

Díky oběma je vytvoření vlastního webu snadným a bez stresových procesů. Ale jaké jsou hlavní rozdíly mezi nimi? Je jeden lepší než ten druhý? A co je nejdůležitější, co’je to nejlepší volba pro vás?

To’je naším úkolem odpovědět na tyto otázky. Ve společnosti Website Builder Expert nastavujeme vysoké standardy, pokud jde o shromažďování recenzí a srovnání, pomocí důkladného výzkumu a testování uživatelů, abychom vám poskytli odbornou analýzu.

V celém tomto článku jsme’Projdu vás, jak fungují Wix i GoDaddy, jejich silné a slabé stránky a který z nich je pro vás ten pravý. Na konci by měl být váš výběr mezi Wix a GoDaddy snadný.

Další informace

 • Tabulka porovnání webových stránek
 • Nejlepší tvůrci webových stránek roku 2019

1

Wix vs GoDaddy: Klady a zápory

Wix Klady a zápory

WIX PROS# 1# 2
Téměř neomezená kreativní kontrola díky editoru drag-and-drop
‘nejvíce doporučeno’ tvůrce webových stránek z našeho testování uživatelů
WIX CONS# 1# 2
Umět’t Přepnout šablony poté, co bude váš web spuštěn
Tacky reklama na svém bezplatném plánu

Výhody a nevýhody GoDaddy

GODADDY PROS# 1# 2
Získejte web naživo během několika minut
Dobré vestavěné nástroje SEO
GODADDY CONS# 1# 2
Žádný trh s aplikacemi
Omezená kreativní kontrola

2

Snadnost použití

jestli ty’při vytváření vlastních webových stránek je pravděpodobné, že chcete platformu, která’s snadné použití. Tvůrci webových stránek jsou právě tím.

Jednoduše řečeno, tvůrce webových stránek je online platforma, do které se můžete zaregistrovat a vytvořit si vlastní web. Wix a GoDaddy jsou dvě takové platformy – které se však snáze používají?

Dostali jsme pravidelné členy veřejnosti, abychom vyzkoušeli Wix a GoDaddy tím, že jsme je požádali, aby si vytvořili vlastní web na každé z platforem, a pak jsme zjistili, jak snadno našli určité úkoly..

Výsledky ukázaly Wix byla jednodušší platforma, ale lidé si mysleli, že by mohli s webem GoDaddy žít rychleji. Zde jsou některé z jejich myšlenek:

“Používání Wix bylo tak snadné. Doslova byste mohli přetáhnout věci z nabídky na svou webovou stránku a poté je přesunout. Změnit velikost věcí bylo také docela snadné.”

“GoDaddy byl velmi rychlý způsob, jak vytvořit web. Bylo velmi snadné se s tím vypořádat a velmi intuitivní. Přišlo však za cenu méně přizpůsobení.”

Wix vs GoDaddy – snadné použití: verdikt

Použití Wix je jednodušší než GoDaddy. Wix’s editor je uživatelsky přívětivější než GoDaddy’a lidé, kteří to testovali, preferovali Wixe’s rozvržení. GoDaddy byl však oceněn za to, jak rychlé to bylo, takže pokud potřebujete rychlou možnost, GoDaddy je vaše nejlepší sázka.

Chcete se dozvědět více o Wix a GoDaddy?

 • Přečtěte si naši úplnou recenzi společnosti Wix
 • Přečtěte si naši úplnou recenzi GoDaddy
 • Zjistěte nejjednodušší stavitele webových stránek

3

Pružnost designu

Design je především o vzhledu a použitelnosti vašeho webu. Chceš něco, co’Je to snadné na oko, ale také snadno ovladatelné.

Wix

Wix funguje tím, že poskytuje více než 500 šablon, ze kterých si můžete vybrat. Jsou rozděleny do průmyslových odvětví, jako jsou např ‘Hudba‘ nebo ‘Cestovat & Cestovní ruch‘, a můžete si je prohlédnout a otestovat před tím, než se k nim zavítežete.

Wix’s editor pak poskytuje funkce drag-and-drop. Přemýšlejte o tom, jako je PowerPoint – aby se něco pohybovalo, jednoduše klikněte a držte, přetáhněte jej na požadované místo a uvolněte.

editor wixWix’s drag-and-drop editor usnadňuje přizpůsobit design vašeho webu.

Pojď tati

GoDaddy funguje jinak. To používá co’s názvem ADI (Artificial Design Intelligence) k vytvoření vašeho webu. Zní to komplikovaně, ale to’s ne – vše to znamená, že GoDaddy vám navrhne web na základě odpovědí, které poskytnete při kladení otázek.

Například se vás GoDaddy zeptá: Co’je účel vašeho webu? Máte již existující web? Existují nějaké účty sociálních médií’Rád bych se zobrazil?

Odtud GoDaddy sestaví web pro vás. Opravdu neuvěřitelné, opravdu.

Pojď tati’s editor je také relativně jednoduchý. To ne’t pracovat s drag-and-drop jako Wix, ale můžete přizpůsobit prvky svého webu z postranního panelu.

božský editorGoDaddy vám umožní upravit váš web poté, co dá dohromady příklad toho, jak by váš web mohl vypadat

Můžete změnit ‘téma’ vašeho webu (který je stejný jako šablona) a mění základní věci, jako je text, obrázky a tlačítka.

Jak se srovnávají?

To’Je důležité si uvědomit, že Wix má také produkt ADI – Wix ADI. Funguje to podobně jako GoDaddy, ale ne’t získat stejnou úroveň ovládání úprav jako u Wix’s hlavním editorem.

Mluvili jsme se skupinou odborníků na webový design, kteří souhlasili s tím, že Wix má lepší šablony. Mysleli si, že jsou esteticky příjemnější a mnohem snazší si vytvořit svůj vlastní. Buďte však varováni – jakmile budete’zveřejnili jste svůj web u Wixe, vyhráli jste’t být schopen přepínat šablony.

Wix vs GoDaddy – Design: Verdikt

Wix’s návrhy jsou mnohem lepší než GoDaddy’s. Wix má komplexnější editor a lepší výběr šablon, které jsou roztříděny podle odvětví. Naproti tomu je GoDaddy více svlékl; editace není’t obtížné, ale je to omezené. Wix je pro kontrolu, zatímco GoDaddy je pro efektivitu.

Další informace

 • Recenze šablon Wix – naše recenze věnovaná Wix’s designem

4

Funkce a nástroje

Funkce jsou to, co skutečně odděluje průměrné platformy od elity. Co můžete a můžete’U každé platformy je rozhodující pro vaše konečné rozhodnutí.

Takže při pohledu na několik různých oblastí, nechte’je to opravdu vrtat do jaké funkce Wix a GoDaddy mají.

Elektronický obchod

Wix a GoDaddy nejsou’• Navrženo tak, aby bylo použito výhradně pro budování internetových obchodů, ale můžete také prodávat výrobky. Nechat’začíná s funkcemi elektronického obchodu, které oba poskytují:

 • Schopnost prodávat neomezené typy a množství produktů
 • Prodávejte fyzické i digitální výrobky
 • Zpracovávejte platby bezpečně přes brány jako PayPal, Stripe nebo Square
 • Tvůrce webových stránek neukládá žádné transakční poplatky
 • Mobilní aplikace pro správu obchodu na cestách
 • Různé možnosti dopravy a účetnictví
 • Sleva a kódy prodeje

Jednou z klíčových funkcí elektronického obchodování, kterou má GoDaddy nad Wixem, je obnova opuštěného vozíku. Zde můžete posílat automatické e-maily zákazníkům, kteří zašli s umístěním položek na váš web’s vozíkem, ale odešel před odhlášením.

jestli ty’máte zájem o vytvoření mocného internetového obchodu, vy’Chci se podívat na specializované platformy elektronického obchodu, jako je Shopify nebo BigCommerce.

jestli ty’máte zájem používat Wix a GoDaddy jako internetový obchod, podívejte se na naše recenze:

 • Wix eCommerce Recenze
 • Recenze elektronického obchodu GoDaddy

Blogování

Wix má o něco víc, když jde o vytváření blogu. Můžete kategorizovat své příspěvky na blogu, sociální záložku, sledovat výkon pomocí analýzy a dokonce vkládat věci jako sekci komentářů nebo vyhledávací lištu.

GoDaddy má také analytiku a segmentaci kategorií. Pro svůj blog můžete také vytvořit RSS kanál, aby se lidé mohli přihlásit k odběru. Můžeš’t přidat do sekce komentáře nebo funkce vyhledávání, ačkoli.

Spuštění blogu? Podívejte se na náš konečný seznam platforem pro blogování

Emailový marketing

S aplikací Wix si můžete pomocí G Suite vytvořit svůj vlastní e-mailový účet specifický pro vaši doménu. Má také integrovatelné marketingové nástroje, které jsou k dispozici prostřednictvím aplikací, jako je Wix ShoutOut. To usnadňuje vytváření, odesílání a sdílení e-mailových marketingových kampaní s vašimi uživateli.

Pojď tati’s e-mailové funkce jsou zcela vestavěny. Má také svou vlastní e-mailovou marketingovou službu, ale to přichází za příplatek navíc k měsíčnímu poplatku, který vám zaplatíte’Zaplatím.

Integrace sociálních médií

Wix umožňuje zobrazit vaše sociální média na vašem webu v mnoha podobách. Facebook, Twitter a Instagram mohou být integrovány do vašeho webu a zobrazeny pomocí tlačítek, živých kanálů a obrazových galerií.

GoDaddy se naopak omezuje pouze na přidání sociálních tlačítek, která odkazují na vaše stránky. V současné době neexistuje způsob, jak vložit živé sociální kanály.

Analytics

Sledování vašeho webu’s návštěvníci jsou skvělý způsob, jak sledovat, jak to’provádí. Můžete zkontrolovat například zobrazení stránky, počet návštěvníků a míru okamžitého opuštění. S Wix máte na výběr, ať používáte Google Analytics, nebo přidáte na svůj web aplikaci Analytics pro návštěvníky. S GoDaddy je jedinou možností přidat Google Analytics.

Wix vs GoDaddy – Vlastnosti: Verdikt

Wix má mnohem lepší vlastnosti než GoDaddy. GoDaddy má několik užitečných funkcí, které Wix nemá’t – jako je opuštěné zotavení vozíku a vestavěný e-mailový marketing – ale obecně Wix nabízí na svém trhu s aplikacemi kvalitnější funkce a mnohem větší rozsah..

5

SEO

Síla vašeho webu’s SEO (Search Engine Optimization) určí, jak vysoko jste ve vyhledávačích, jako je Google. Čím vyšší hodnost, tím více očí bude na vašem webu. Jednoduché, správně?

Wix

Wix pomáhá vašemu webu’s SEO tím, že vám dává kontrolu. To vám umožní upravovat věci, které budou mít dopad na SEO, jako jsou meta tituly a popisy, URL slimáky a kód záhlaví.

jestli ty’snaží se vědět, kde začít, don’strach. Wix nabízí podporu klíčových slov prostřednictvím svého SEO Wiz a různých aplikací, jako je Site Booster, kde můžete sledovat svůj web’s SEO výkon.

wix seoWix’s SEO Wiz je váš zdroj informací o otázkách souvisejících se SEO

Pojď tati

GoDaddy vám poskytuje stejnou úroveň kontroly při úpravách meta titulů / popisů, URL slimáků a kódu záhlaví. Ale protože GoDaddy ne’Nemám obchod s aplikacemi, neexistují žádné doplňky. Co však získáte, jsou vestavěné návrhy klíčových slov a sledování SEO.

Můžete dokonce odeslat rámec svého webu do vyhledávačů, aby mohli lépe přečíst strukturu vašeho webu. jestli ty’Chcete se dozvědět více o osvědčených postupech SEO, přečtěte si některé z našich praktických průvodců SEO.

GoDaddy SEOJen některé z nástrojů SEO, které GoDaddy poskytuje

Wix vs GoDaddy – SEO: Verdikt

To’s těsný, ale GoDaddy jen porazí Wix pro SEO. Wix má několik SEO specifických aplikací, zatímco GoDaddy má více vestavěných SEO nástrojů. Od úpravy popisů metadat a adres URL až po získání návrhů klíčových slov a odeslání souboru Sitemap, vše, co potřebujete k vysoce hodnotnému hodnocení, je vám snadno dostupné.

Naučte se, jak můžete s webem Wix udělat víc:

 • Wix SEO Review

6

Pomoc a podpora

Nikdo nemá rád uvíznutí nebo zmatení, ale je to’je skvělé vědět, že pomoc je k dispozici, pokud ano.

Wix

Wix nabízí e-mailovou a telefonickou podporu od pondělí do čtvrtka od 17:00 do 17:00. Má také užitečné fórum a nejlepší centrum nápovědy jakéhokoli tvůrce webových stránek.

Wix’s Centrum nápovědy je online zdroj, kde můžete vyhledávat průvodce a návody. Přemýšlejte o tom trochu jako vyhledávač pouze Wix – zadáte dotaz a objeví se seznam výsledků vyhledávání, který vám pomůže.

Po testování Wix’s Centrum nápovědy důkladně, my’věří ve svou schopnost pomoci vám. Dokonce vám to dá vědět, jestli ano’Hledal jsem pomoc ohledně něčeho, co Wix nevypadá’neposkytuji!

Centrum nápovědy WixWix’Centrum nápovědy je skvělý a rychlý způsob, jak vám odpovědět’znovu hledám

Pojď tati

Pojď tati’Velké plusové body jsou jeho nepřetržitá telefonická podpora a funkce live chatu. Možnost získat pomoc kdykoli během dne je obrovským bonusem, a proto také mluví se skutečnou osobou, aniž by musel telefon zvedat..

Nápověda na stránce

Wix má však ještě jedno eso na rukávu – jeho pomocník v editoru. Pokud při úpravě webu narazíte na problém, můžete jednoduše kliknout na bublinu otazníku a najít odpověď, aniž byste museli opustit editor!

wix editor helpWix’Praktická nápověda v editoru je skvělá pro rychlé odpovědi tam a tam.

Wix vs GoDaddy – Nápověda a podpora: Verdikt

Wix a GoDaddy kreslí o pomoc a podporu. GoDaddy má k dispozici osobní pomoc 24/7, která vedle svého názvu umístí velké zaškrtnutí. Wix’Odpověď je jeho pomocník v editoru, což je velmi výhodné, pokud chcete problém vyřešit okamžitě.

7

Ceny a hodnota za peníze

Wix má bezplatný plán, poté sedm placených plánů v rozmezí od 13 do 49 USD měsíčně – tři nejvyšší plány umožňují online prodej.

GoDaddy má čtyři plány a měsíční bezplatnou zkušební verzi, přičemž ceny se pohybují od 10 do 25 $ za měsíc (při roční fakturaci).

Levné ceny vždy klesají dobře, ale rádi se podíváme za to a opravdu uvidíme, co za své peníze dostanete. Než se však dostaneme do toho všeho, existují nějaké zadarmo?

Studna, Wix má zcela zdarma plán. Ne, slyšeli jste nás správně – svůj web můžete vytvořit a publikovat doslova bez nákladů. Samozřejmě, to přichází na úkor toho, že máte na svém webu lepivé reklamy Wix a dokonce i ve své subdoméně (např.. “www.mywebsite.wix.com”).

GoDaddy ne’Nemám plán zdarma, ale nabízí 1 měsíc zkušební verze zdarma. To by mělo být dost času, abyste se rozhodli, zda’s správný tvůrce webových stránek pro vás.

Teď, ať’s crack on a uvidíte, jak moc jsou prémiové plány.

Cena Wix

Wix má více cenových plánů, než kolik můžete potřást hůlkou. Má čtyři neobchodní plány a tři plány elektronického obchodování, od 13 do 49 $ / měsíc.

Wix webové stránky a plány elektronického obchodování cenyWix nabízí bezplatný plán a navíc si můžete vybrat ze sedmi prémií. Čtyři nejlevnější plány jsou určeny pouze pro webové stránky, zatímco čtyři zbývající plány jsou určeny pro internetové obchody.

Samozřejmě, čím více zaplatíte, tím více dostanete. Všechny prémiové plány jsou osvobozeny od reklamy Wix, poskytují vám vlastní osobní doménu a slibují minimální šířku pásma 1 GB. Nejoblíbenější je Wix’s Neomezený plán (14 $ / měsíc).

Ceny GoDaddy

GoDaddy má čtyři cenové plány, z nichž pouze jeden poskytuje funkčnost elektronického obchodování. Ty se pohybují od 10 do 25 $ / měsíc a jsou přizpůsobeny různým potřebám.

Zní to zjevně, ale pokud chcete pouze osobní web, GoDaddy’s Základní plán je ideální. jestli ty’jsi začínající obchod, ty’Chtěl bych se podívat na plány Standard nebo Premium. Tyto plány vám poskytují více štědrých funkcí, například více sociálních příspěvků a e-mailových marketingových kampaní za měsíc.

Všichni GoDaddy’Plány zahrnují marketingový nástroj s názvem GoDaddy Insight, který využívá data k poskytování neustálých rad o tom, jak můžete neustále zlepšovat svou online přítomnost. Tato funkce je součástí plánu GoDaddy a obsahuje základní funkce, jako je zabezpečení SSL.

cenové plány godaddy

Porovnejte Wix a GoDaddy vedle sebe

Váš Tvůrce obsahuje základní plán Rozšířený plán Porovnání kreativ z webového loga webu wix Vyberte si svůj plán Přečíst celou recenzi Zabezpečení SSL Integrace sociálních médií Nástroje elektronického obchodu Emailový marketing SEO nástroje 24/7 podpora Vyberte si svůj plán Přečíst celou recenzi godaddy logo Vyberte si svůj plán Přečíst celou recenzi Zabezpečení SSL Integrace sociálních médií Nástroje elektronického obchodu Emailový marketing SEO nástroje 24/7 podpora Vyberte si svůj plán Přečíst celou recenzi

Jak vidíte, získáte nejlevnější funkce pro nejlevnější plán než pro pokročilejší plány. Wix nabízí více o svých základních plánech než GoDaddy, což znamená, že za své peníze získáte více, když začnete.

jestli ty’Nejste si jisti, jaké jsou některé z těchto funkcí nebo proč’znovu důležité, ne’strach. Tady’s rychlé shrnutí klíčových funkcí v tabulce:

Zabezpečení SSL (Secure Sockets Layer): Certifikát SSL udržuje vaše webové stránky v bezpečí a zabezpečení šifrováním veškerých informací zadaných prostřednictvím vašich webových stránek – proto je obzvláště důležité pro internetové obchody nebo jakékoli platební údaje o zpracování stránek! Víte, kdy má web zabezpečení SSL, protože adresa webu má “HTTPS” na začátku a často se vedle adresy URL také objeví malý visací zámek.

Integrace sociálních médií: To znamená, že na svém webu můžete synchronizovat, sdílet a vkládat sociální média. To usnadňuje sdílení vašich stránek na sociálních sítích a také uvádění vašich zpravodajských kanálů přímo na vašem webu.

Nástroje elektronického obchodu: Tvůrci webových stránek můžete použít k vytvoření internetového obchodu s funkcemi, jako je zabezpečená pokladna, přijímání online plateb, tvorba slev a další.

Emailový marketing: Propagujte svůj web pomocí e-mailového marketingu! Je to skvělý způsob, jak oslovit návštěvníky, zejména pokud jste vy’znovu provozujete blog, firmu nebo internetový obchod.

Nástroje SEO (Search Engine Optimization): Bez nástrojů SEO váš web vyhrál’Nebudete se moci na Googlu umisťovat vysoko’s výsledky vyhledávání, což lidem ztěžuje najít vás! Dobří stavitelé webových stránek vám poskytnou pomocnou ruku se SEO, ať už ano’s pomocí průvodců, výzev nebo dokonce personalizovaných plánů.

Podpora 24/7: Internet nikdy nespí, takže ani jeden by neměl pomáhat a podporovat! Pokud se ve 4:00 něco pokazí, víte, že můžete získat pomoc, kterou potřebujete.

Wix vs GoDaddy – hodnota za peníze: verdikt

Wix nabízí lepší hodnotu za peníze než GoDaddy. GoDaddy je levnější – nicméně, Wix’s plány vám další třesk za své peníze. Wix má více funkcí a celkovější kvalitu, díky čemuž mají své plány lepší hodnotu. Má dokonce zdarma plán, takže pokud opravdu chcete vytvořit webovou stránku za levnou, nemusíte’nemusím utrácet pěknou penny.

Další informace

 • Top 10 bezplatných webových stránek – zjistit, jaké další bezplatné platformy jsou tam
 • Wix Pricing Review – podrobněji se podívejte, co získáte v každém cenovém plánu

8

A co alternativy k Wix a GoDaddy?

Jak víte, Wix a GoDaddy nejsou’• jediní tvůrci webových stránek na trhu. Existuje mnoho tam si můžete vybrat. Pokud Wix nebo GoDaddy nezaškrtávají vaše políčka, podívejte se na některou z níže uvedených alternativních možností.

Čtvercový prostor

jestli ty’poté, co ohromující návrhy pak jste vyhráli’nenajde lepší než Squarespace. Má ty nejkvalitnější šablony na trhu s vynikajícími kvalitami. Ceny začínají na $ 12 za měsíc, a to’stojí za každý cent! To’je o něco těžší než Wix a nastavení bude trvat déle než GoDaddy, ale pro čistou estetiku to’rozhodně stojí za zvláštní úsilí.

Další informace

 • Squarespace Recenze
 • Přezkoumání cen čtvercového prostoru
 • Wix vs. Squarespace
 • GoDaddy vs Squarespace

Weebly

Weebly je solidní tvůrce webových stránek s jednoduchými, stylovými šablonami a množstvím funkcí. To’Je to jeden z nejlevnějších stavitelů, který začal prodávat online, a je skvělý pro malé podniky a portfolia. Stejně jako Wix, Weebly má zdarma tarif a jeho ceny začínají na pouhých 12 USD měsíčně. Ve svých šablonách má více struktury než Wix, takže’Je perfektní, pokud chcete více informací o výběru designu.

Další informace

 • Weebly Recenze
 • Weebly Pricing Review
 • Wix vs Weebly
 • Weebly vs GoDaddy

SITE123

jestli ty’po čisté jednoduchosti a vynikající zákaznické podpoře zkuste SITE123. S brilantní live chat podporu’je ideální pro začátečníky, kteří po ruce potřebují pomocnou ruku. Stejně jako GoDaddy a Wix ADI, SITE123 používá konstrukční pomoc, aby bylo vytváření základních webů rychlé a snadné. Můžete se přihlásit k bezplatnému plánu nebo k placenému plánu 10,80 $ měsíčně. Don’Neočekávejte silné funkce nebo spoustu tvůrčí svobody, ale pokud ano’snadnost použití’znovu, SITE123 je skvělá alternativa k pohledu na.

Další informace

 • SITE123 Recenze

Úžasně

Pokud chcete skvělé nástroje pro blogování spolu s jednoduchým a snadno použitelným designem, pak je nápadně skvělá volba. Stejně jako Wix má i bezplatný plán a usnadňuje vytváření vašich stránek návrhem drag-and-drop. Jeho ceny začínají na pouhých 8 USD měsíčně. Skvěle vám umožní vytvořit stylové jednostránkové webové stránky a důrazně se zaměří na zpřístupnění budovy pro všechny bez ohledu na vaše technické dovednosti!

Další informace

 • Pozoruhodná recenze
 • Nejlepší platformy pro vytváření blogu

Nakupujte

Pokud si to’s elektronickým obchodováním’znovu, můžete’t lepší než Shopify pro prodej online! To’Je to skvělá alternativa k Wixu, pokud chcete pro svůj online obchod oomph trochu víc. To znamená vyšší cenu, která začíná na 29 USD měsíčně, ale je to tak’je to hodná investice. Shopify je specializovaná platforma elektronického obchodu, spíše než tvůrce webových stránek, a přichází s nabitým specializovanými funkcemi, které vám pomohou začít a připravit vás na úspěch.

Další informace

 • Shopify Review
 • Shopify Pricing Review
 • Wix vs Shopify

9

Wix nebo GoDaddy: Závěr

Bylo to skvělé představení ze dvou nejlepších platforem, ale nakonec se Wix zvítězil. Jak jsme řekli, s Wixem jednoduše získáte více: více funkcí, větší kontrolu a větší hodnotu.

Wix je výkonnější stavitel než GoDaddy, poskytuje kvalitnější funkce a škálovatelnější plány. GoDaddy je naproti tomu omezenější, pokud jde o funkce a přizpůsobení – ale co mu chybí u moci, vyrovnává se s rychlostí!

Chcete-li shrnout, nechte’s podívejte se, kdo vyhrál každou kategorii:

Wix vs GoDaddyWixGoDaddySnadnost použitíDesignFunkceSEOPomoc a podporaHodnota za peníze
Možnost použít ADI nebo hlavní editorPoužívá ADI pro rychlý a jednoduchý přístup k webdesignu
Velký výběr oborově specifických témat, intuitivní funkce drag-and-dropRůzná témata, pomocí kterých můžete svůj web upravovat, možnost úpravy pomocí postranního panelu
Spousta kvalitních funkcí, masivní obchod s aplikacemi plný téměř všeho, co si lze představitSolidní vestavěné funkce, ale mimo to žádný obchod s aplikacemi, který by vám pomohl
Poskytuje vám kontrolu nad meta tituly / popisy, podporou klíčových slov a užitečnými aplikacemi SEOVšechny standardní nabídky Wix plus vestavěná SEO analytika; odešlete svůj soubor Sitemap pro vyhledávače ke čtení
Telefonická a e-mailová podpora, skvělé centrum nápovědy, pomoc v editoruTelefonická podpora 24/7, živý chat, praktické centrum nápovědy
Spousta cenných plánů na výběr, včetně bezplatnéhoČtyři cenové plány, z nichž každý byl zaměřen na určité osoby

Pojď tati’s ADI editor z něj dělá rychlou a snadnou volbu pro úplné začátečníky, zatímco Wix nabízí větší úroveň tvůrčí svobody pro všechny schopnosti. Wix vám dokonce umožní zvolit, zda použít ADI nebo tradiční editor – GoDaddy je však stále nejrychlejším tvůrcem na trhu.

Wix je pro lidi, kteří chtějí úplnou kontrolu nad designem a potřebují web, který s nimi může růst. To’Není to špatné ani pro prodej, pokud byste se chtěli rozdělit do světa elektronického obchodu.

Pojď tati je pro lidi, kteří potřebují web rychle nahoru. To’Je rychlý, snadno použitelný a má nepřetržitou podporu. Obětujete nějakou kreativní kontrolu, ale nabízí spoustu užitečných nástrojů, které vám pomohou spravovat váš web.

Doporučujeme GoDaddy pro začátečníky, kteří potřebují jednoduchý web co nejdříve. Vyhrál’sundat si ponožky, ale to’Udělám práci rychle. Wix je silnější univerzální volbou – kombinuje snadné použití s ​​ohromujícími šablonami a výkonnými funkcemi. Pro styl a podstatu zvolte Wix.

Abychom to shrnuli, my’d Doporučuji Wix každému, kdo není’t v šíleném spěchu, aby jejich webové stránky zprovozněny. Dejte trochu více času do designu a vy’Budu odměněn krásným webem, který si můžete přizpůsobit pomocí skvělých a vzrušujících funkcí.

10

Wix vs GoDaddy: FAQ

Potřebujete vědět, jak kódovat, abyste mohli používat Wix nebo GoDaddy?

Ne! Nevyžadují žádné znalosti kódování, ale můžete přistupovat k Wix’s kód pro provedení pokročilejších změn, pokud si budete přát. Ve Wixu je spousta průvodců’s centrem nápovědy, které vás provede tím, jak používat kód Wix.

Jaké další služby GoDaddy dodává?

GoDaddy je svět’je největším registrátorem domén a nabízí také hostovací služby a zabezpečení webových stránek. Jeho webový tvůrce, GoCentral, je all-in-one balíček, ale můžete svůj web postavit jinde a nakupovat prvky jednotlivě prostřednictvím jednoho z GoDaddy.’s další služby.

Což je lepší pro vybudování internetového obchodu?

Rozhodně doporučujeme použít Wix, pokud se zaměřujete na elektronický obchod – má lepší prodejní funkce než GoDaddy! Wix má tři plány elektronického obchodu versus GoDaddy’To znamená, že společnost Wix má z dlouhodobého hlediska více prostoru pro růst vašeho podnikání. S Wixem můžete vytvořit dobře zaoblený obchod za pouhých 20 $ měsíčně.

Pokud si chcete vytvořit internetový obchod, přečtěte si naši recenzi elektronického obchodování Wix nebo si prohlédněte náš srovnávací graf pro tvorbu webových stránek elektronického obchodu..

Je rychlejší vytvořit web pomocí Wix nebo GoDaddy?

To je vlastně remíza! Wix i GoDaddy nabízejí ADI (Artificial Design Intelligence). Zde vám stavitel položí otázky, například jaký je účel vašeho webu, a poté pomocí vašich odpovědí vytvoří personalizovaný web pro vás – vše během několika minut! Wix vám dává na výběr jeho ruční editor nebo Wix ADI.

Bylo pro nás porovnání užitečné?

Expert na tvorbu webových stránek si klade za cíl poskytnout vám čestná data. Že’to je důvod, proč provádíme vlastní výzkum a získáváme přímý osobní pohled. Klikněte zde pro další informace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map