Wix vs Weebly vs. WordPress: Webová válka III

Wix vs weebly vs wordpress uváděný obrázekVy’znovu zjistěte, zda je Wix, Weebly nebo WordPress pro vás nejlepším tvůrcem webových stránek.


Jako tři z nejznámějších platforem na světě webových stránek’Je těžké si mezi nimi vybrat, a to i pro ty rozhodnější lidi. Nicméně, to’je naší prací, abychom vám pomohli učinit rozhodnutí – nakonec’to je proč’jsi tady, že? Doufáme, že to tak je.

Nechat’je začít se základy. Wix a Weebly jsou tvůrci webových stránek, které používají lidé, kteří chtějí vytvořit něco krásného online s minimálními obtížemi.

WordPress je CMS (Content Management System), používaný kódovacími profesionály, kteří chtějí více kreativní kontroly. Don’strach, my’Rozdíly podrobněji rozebírám později.

Abychom vám usnadnili život, my’nejen jsme provedli výzkum na každé platformě, ale požádali jsme také spoustu světských lidí, aby je také vyzkoušeli.

To znamená, že přesně víme, co Wix, Weebly a WordPress přinášejí na párty. A navíc, my’porovnali jsme trio v sedmi klíčových oblastech, včetně snadného použití, pomoci a podpory, stanovení cen a flexibility designu.

Po přečtení tohoto článku, vy’Budu vědět, který z nich si vybrat. Nyní nechte bitvu začít…

Wix vs Weebly vs WordPress: Klady a zápory

Wix Klady a zápory

Wix ProsWix Nevýhody
 • Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek
 • Velmi snadné použití
 • Po publikování nelze přepínat motivy
 • Svoboda se může cítit ohromující

Wix je nejlepší celkový tvůrce webových stránek. Proč? Protože to umožňuje kdokoliv stát se webovým návrhářem. Ztrácí však body na základě skutečnosti’• po publikování změnit témata.

Weebly výhody a nevýhody

Weebly ProsWeebly Cons
 • Nejlepší pro malé firmy
 • Velmi snadné použití
 • Webové stránky nelze obnovit sami
 • Relativně matoucí rozhraní

Weebly je další stavitel, který’s snadné použití, pomocí drag-and-drop jako jeho soupeř Wix. To’je však složitější najít si cestu kolem vás a vás’Pokud chcete obnovit starý web, musíte se obrátit na jejich tým podpory.

Výhody a nevýhody WordPress

Nevýhody WordPress ProsWordPress
 • Neomezené přizpůsobení
 • Přístup k 54 000+ pluginům
 • Ne pro technické začátečníky
 • Vyžaduje znalost kódování

WordPress je tech-pro’sen a začátečník’s noční můrou. Znalost kódování a webhostingu je nutností, ale pokud máte dovednosti, musíte’Budu odměněn úplnou kreativní kontrolou.

Co’je rozdíl mezi Wixem, Weeblym a WordPressem?

jestli ty’Nejste si jisti, jaký je rozdíl, vy’Abyste se mohli informovaně rozhodnout, musíte to vědět. To’jako objednávání jídla v jiném jazyce – proč riskovat a vybrat špatnou věc?

Wix a Weebly jsou známí jako tvůrci webových stránek typu drag-and-drop. To znamená, že pomocí několika kliknutí můžete vybírat a přesouvat text, obrázky, videa – celé množství.

Stručně řečeno, kdokoli od technologických začátečníků po krále klávesnice a královny může pomocí stavitelů, jako jsou tito, vytvořit webovou stránku, aniž by se musel dotknout jakéhokoli kódu. Když si objednáváte jídlo v zahraničí, myslete na stavitele drag-and-drop jako svého cizojazyčného frází.

To bylo řečeno, Wix je nejlepší všestranný tvůrce webových stránek Weebly je nejlepší pro malé podniky, díky vynikajícím nástrojům pro škálování společností.

WordPress, mezitím je úplně jiná zvířata.

WordPress je open-source – nebo vlastní hostitel – CMS (Content Management System). To se liší od tvůrce webových stránek, protože to znamená, že máte plnou odpovědnost za kódování a za získávání hostitele pro svůj web. Hostitel je to, co drží váš web na internetu, například pronájem prostor. Doporučujeme použít Bluehost – to’s naším nejlépe hodnoceným hostitelem WordPress, a to’to bylo doporučeno WordPress sám.

Jak vidíte, WordPress se používá mnohem těžší než Wix nebo Weebly, protože potřebujete vyšší úroveň technologického know-how.

Snadnost použití

Vytvoření webové stránky by mělo být snadné. Tímto způsobem si může kdokoli vytvořit webovou stránku a mít na co být hrdý online. Tak ať’s podívejte se na křivku učení pro každou platformu.

To’s Wixem se snadno zamilujete, protože vše je tak snadné. Se společností Wix si můžete za pár hodin vytvořit profesionální web. To’je jako high-tech sat nav – vyhráli jste’nikdy se neztratí.

wix homepage

Weebly je jako dobře vypracovaná papírová mapa – to’Není hned tak snadné navigovat jako Wix, ale stále opravdu snadné sledovat. To’Nejprve je těžké najít tlačítka a bannery, ale poté to’je vánek. A stejně jako Wix používá intuitivní drag-and-drop pro všechny vaše velké designy.

Ve skutečnosti jeden z našich testerů Weeblyho miloval, protože jeho použití bylo tak snadné:

Ve skutečnosti to bylo opravdu snadné – prostě to bylo jednoduché.

weebly homepageWeebly je jedním z nejjednodušších nástrojů pro tvorbu webových stránek

Jste spokojeni s počítačovým programováním? Pak WordPress zvítězil’Nepředstavuji výzvu. Pokud však’jako většina lidí, kteří nemají’t dotkl kód dříve, doporučujeme řízení jasné. Pokud ne’Nemám tu schopnost’s extrémně obtížné použití.

Budete také muset zdroj webhostingu a sami si uspořádat certifikáty SSL (zabezpečení webových stránek). Tak, že’stojí za zvážení vašich možností, pokud máte nabitý pracovní rozvrh.

Dobré vědět…

Pomocí poskytovatele hostingu, jako je Bluehost, vy’Když se zaregistrujete k jednomu z jeho hostingových plánů WordPress, získáte zdarma doménové jméno a bezpečnostní certifikát SSL. Bluehost také poskytuje instalaci WordPress jedním kliknutím (vážně, stačí jen jedno kliknutí!), Takže je mnohem snazší a jednodušší nastavit web WordPress..

Wix vs Weebly vs WordPress – Snadné použití: Verdikt

Wix je rozhodně nejjednodušší platforma k použití. Wix je jednodušší než Weebly, protože má intuitivnější rozhraní a funkci drag-and-drop, takže přesně víte, kde a kdy kliknout. Naproti tomu WordPress je velmi obtížné pochopit pro uživatele bez znalosti kódování.

Design

Nyní víte, jak snadné je používat každou platformu, ale jak flexibilní jsou v designu? Z uměleckého hlediska, s jakými barvami, kartáči a rekvizity vám umožní být kreativní?

Wix má 510 šablon napříč 16 kategoriemi, které můžete snadno vyhledat. Co’Navíc všechny reagují na mobily, což znamená, že váš web vypadá na obrazovkách jakékoli velikosti.

S Wixem jste vyhrál’Snažte se najít ideální téma pro své online sny.

wix šablonyWix obstarává jakýkoli typ webových stránek s velkým výběrem témat

My’rád bych viděl zlepšení ve Wix’s flexibilitou. Po publikování webu nemůžete přepínat motivy, takže vy’znovu přilepená podle vašeho výběru. Samozřejmě, že’je snadné zcela přepracovat jakékoli téma pomocí Wix, takže byste to neměli’příliš se neboj.

Weebly poskytuje v porovnání méně témat – existuje pouze 35, z nichž všechna jsou také připravena pro mobilní zařízení – ale stále pokrývají všechna odvětví, ve kterých jste’d potřebovat jakýkoli standardní web. Co’s více, na rozdíl od Wix, můžete změnit šablony po spuštění – ideální pro rebrands a revamps.

weebly šablonyWeebly nedávno přepracovala svá témata, což vašemu webu dodá profesionální dojem

Pokud jde o navrhování pomocí WordPress, svět CMS je vaše ústřice – pokud víte, jak kódovat. Rozsah přizpůsobení je nekonečný; můžete kódovat, co se vám líbí, a mít přístup k 54 000 pluginům, které ještě více přizpůsobí váš web.

Wix vs Weebly vs WordPress – Pružnost designu: Verdikt

Z hlediska čisté flexibility je WordPress nejlepší pro design. Na rozdíl od Wix a Weebly můžete s kódem přizpůsobit cokoli, od efektů posouvání až po velikost formuláře pro zachycení olova. Mezitím Wix ne’t vám umožní změnit témata po spuštění, které můžete dělat na Weebly.

Funkce a nástroje

CMS nebo tvůrce webových stránek’Řada nástrojů je přesně to, co potřebujete pro vytváření, růst a správu webu. Čím méně funkcí máte, tím méně váš web dokáže.

Elektronický obchod

Maloobchodní tržby z elektronického obchodování dosáhly v roce 2018 více než 504 miliard USD, a bude se jen zvětšovat. Pokud tedy’znovu přemýšlím o vybudování elektronického obchodu’je čas. Nechat’Zjistěte, na které platformě máte nejlepší nástroje k prodeji.

Náš výzkum zjistil, že Wix byl nejlepší ‘obecný’ tvůrce webových stránek s funkcí elektronického obchodování. Má tři cenové plány specifické pro elektronický obchod, které přicházejí s nulovými transakčními poplatky, schopností prodávat digitální a fyzické produkty a podporou 13 různých poskytovatelů plateb.

Weebly má také tři plány elektronického obchodování. Umožňuje vám prodávat digitální, fyzické a servisní produkty, a umožňuje vám vytvářet kupóny a odesílat e-maily pro zotavení z opuštěných vozíků.

Wix a Weebly jsou však především tvůrci webových stránek. To znamená, protože to ne’t specifikovat v elektronickém obchodu, tak to’to není jejich nejsilnější aktivum. jestli ty’Chcete-li prodávat online, doporučujeme použít Shopify.

WordPress je CMS, což znamená, že elektronický obchod není’Ve svých očích to byla velká priorita. Můžete integrovat jeho specifický plugin pro elektronický obchod, WooCommerce, který vám poskytuje refundace na jedno kliknutí a několik dalších funkcí.

funkce wordpressWordPress vám nabízí téměř neomezené možnosti, z nichž si můžete vybrat z více než 54 000 pluginů

Blogování

To je otázka, zda blogovat nebo ne. Odpověď zní samozřejmě – blogování udržuje vaše publikum v aktuálním stavu s nejnovějšími nabídkami. To’je také skvělé pro SEO (optimalizace pro vyhledávače), které jsme’Dostanu se později.

Wix je všestranný solidní blogger. Můžete přidávat komentáře, vestavět RSS kanál a analyzovat svůj blog’s výkon. Nevýhodou je, že neexistuje žádná archivační funkce. To znamená, že návštěvníci vyhráli’Nebudete moci najít své staré příspěvky – jen pomysli na jejich vzácný obsah’d slečno!

Weebly vám poskytuje všechny základní funkce pro blogování’d potřebovat. Na rozdíl od Wix však můžete své blogové příspěvky archivovat. Stejně tak Weebly nemá integrovanou analytickou funkci, přestože můžete přidat aplikaci třetí strany, jako je Google Analytics, pokud’rád.

WordPress začal jako čistě blogovací platforma, což z něj dělá něco profesionálního. Pamatuj si to’s redakčním systémem, takže jeho hlavním účelem je pomoci vám – dobře spravovat obsah. Co’Navíc, jako platforma s otevřeným zdrojovým kódem, může být váš blog WordPress kódován tak, aby vypadal nebo cítil, jak se vám líbí.

Marketing

Dobrá nabídka marketingových funkcí poskytne vodu a sluneční světlo, které je nezbytné pro kvetení vašeho webu. Ony’Na vaše stránky přinese více kliknutí a více očí, stejně jako více dolarů (pokud ano’provozování elektronického obchodu).

Wix chápe sílu marketingu. Dodává se s vyhrazeným řídicím panelem, kde můžete spouštět e-mailové kampaně, přizpůsobovat zpravodaje a navrhovat krásné příspěvky na sociálních médiích.

Společnost Wix také představila marketingové řešení typu all-in-one s názvem Wix Ascend. Zahrnuje 20 produktových oblastí, včetně e-mailového marketingu a sociálních médií, od pouhých 9 $ měsíčně.

Můžete dokonce integrovat přímý přenos z Facebooku, Twitteru a Instagramu. Existuje spousta aplikací, které můžete také použít, ale my’K tomu se dostanu v další sekci.

Náš výzkum našel Weebly má nejlepší nástroje pro škálování vašeho podnikání. Weebly má také marketingový panel, kde si můžete přizpůsobit vyskakovací okna e-mailů, a specializovanou sekci e-mailových šablon, která vám umožní vybrat perfektní design zpravodaje pro váš web..

WordPress ne’neposkytuji tolik vestavěné, takže vy’Pro vaše marketingové potřeby budete muset procházet trh pluginů. Mezi nejoblíbenější možnosti patří Monster Insights (pro analytiku), Yoast SEO (pro lepší hodnocení vašich stránek na Googlu) a MailChimp (pro e-maily).

Wix vs Weebly vs WordPress – Funkce a nástroje: Verdikt

To’je velmi blízko, ale Weebly právě hranu tohoto. Má nejlepší nástroje pro růst firmy a překonává Wix tím, že vám umožňuje odesílat e-maily pro zotavení z opuštěného vozíku a archivovat vaše blogy. WordPress se mezitím spoléhá čistě na pluginy třetích stran pro všechny své nástroje.

Trh aplikací a pluginy

Integrace aplikací může vašemu webu poskytnout další podporu, kterou potřebuje k dosažení další úrovně. Většina tvůrců webových stránek přichází s úžasnými vestavěnými funkcemi, ale pomocná ruka nikomu neubližuje, že jo?

Trh aplikací Wix má více než 200 možností, jak podpořit a zefektivnit váš web. To’je relativně malý ve srovnání s Weebly a WordPress, ale nemohl’t být snazší hledat aplikaci, pak integrovat – to trvá jen pár kliknutí!

trh aplikací WixIntegrace aplikací Wix je snadná díky instalaci jedním kliknutím

Weebly’s App Center je větší a obsahuje více než 300 aplikací, ale nemá’Nemám jednoduché nástroje pro procházení, které Wix dělá. To ztěžuje nalezení a instalaci správné aplikace.

WordPress je více outsourcer než Wix nebo Weebly a při zlepšování vašeho webu spoléhá výhradně na aplikace třetích stran.’s výkon. Můžete si vybrat z více než 54 000 pluginů, ale s tak širokou nabídkou’s větší pravděpodobností tráví čas prosíváním pomocí sub-par pluginů. To’je také mnohem obtížnější je skutečně nainstalovat.

Takže s Wixem a Weeblym je nakonec méně.

Wix vs Weebly vs WordPress – trh aplikací a pluginy: verdikt

Wix vyhrává, protože velikost není’t všechno. Má na výběr 200 aplikací – méně než Weebly’s 300 a mnohem méně než WordPress’s 54 000 zásuvných modulů – má však nejjednodušší použití nástrojů pro procházení. To znamená, že pomocí několika kliknutí můžete snadno vyhledávat a integrovat výkonné aplikace.

SEO

Existuje řada procesů, které mohou zlepšit vaše stránky’s žebříčku ve vyhledávačích, jako je Google. Tento celkový proces je známý jako optimalizace pro vyhledávače (SEO) a je důležitý, protože umožňuje snadnější nalezení vašich webových stránek.

Jako vždy, Wix dělá bezproblémové předměty bez problémů. Díky užitečné ‘SEO Wiz’, vy’Nikdy nezůstal pocit ztracení při vylepšování vašeho SEO. Můžete si vybrat několik klíčových slov (populární slova nebo fráze, které lidé hledají) o vašem webu, a Wiz připraví personalizovanou strategii.

wix seo průvodce vyhledávání klíčových slovWix vás provede nejlepšími postupy SEO pro váš web, takže se nikdy nebudete cítit ztraceni

Weebly také dělá téma SEO lépe zvládnutelné, nabízí Ultimate Guide, který vám umožní sledovat vaše webové stránky’s výkon. Stejně jako Wix můžete integrovat aplikaci Google Analytics a generovat ještě podrobnější informace.

Obě platformy mají také aplikaci specifickou pro SEO, takže přesně víte, kam jít pro všechny potřeby vašeho vyhledávače.

U WordPressu opět není nic vestavěné a připravené jít z hlediska SEO. Budete si muset sami vytvořit plugin a také jej integrovat, což je mnohem těžší než na Wix nebo Weebly. Abychom vám ušetřili čas, doporučujeme nejoblíbenější SEO plugin Yoast, který má více než 5 milionů instalací.

Wix vs Weebly vs WordPress – SEO: Verdikt

Wix se plíží vpředu. Má působivou řadu funkcí SEO, díky nimž se vylepšuje váš web’s hodnocením kousek koláče. Na rozdíl od Weebly můžete také upravit alt alt značky pro produkty, aby Google pomohl zjistit, co je to obrázek. WordPress se opět spoléhá na kódování a pluginy.

Pomoc a podpora

Stejně jako v létě stavíte gril’Při vytváření webových stránek musíte v určitém okamžiku potřebovat pomocnou ruku. Co’Čím více, tím rychleji vyřešíte své problémy, čím dříve se můžete vrátit k růstu své nádherné webové stránky.

Wix má nejkomplexnější zákaznickou podporu. Kromě velkého, dokonalého znalostního centra s videi s tutoriály poskytuje podporu prostřednictvím telefonu (Po – Čt, 5:00 – 17:00 PST), e-mailem, pomocí editoru na místě a sociálních médií. Má téměř všechny pokryté oblasti, ale nemá’t aktuálně podporují live chat help.

Wix je inkluzivnější než Weebly, což poskytuje telefonickou pomoc pouze při vyšších cenových plánech. Můžete však dostávat živý chat, e-mail a podporu sociálních médií ve všech cenových plánech Weebly. Weebly má také opravdu užitečné centrum nápovědy, kde se vaše Weebly trápí.

weebly centrum nápovědyWeebly má jedno z nejlepších center nápovědy na trhu, které vám pomůže rychle vyřešit problémy

Nápověda a podpora jsou tam, kde WordPress opravdu zaostává. To’s open-source platformou, takže to nevypadá’Nemáte specializovaný tým podpory. Ale pokud ano’Při opětovném používání WordPress je vaše počítačová zkušenost pravděpodobně dostatečná, aby vás mohla vidět bez přílišných potíží. Pokud máte jakékoli dotazy, WordPress má fórum znalostí jako Wix a Weebly.

Wix vs Weebly vs WordPress – Nápověda a podpora: Verdikt

Wix je nejpodpornější platforma. Možná neposkytuje pomoc při živém chatu jako Weebly, ale Wix má lepší fórum znalostí. A co je nejdůležitější, Wix přichází s pomocí editoru na místě, což znamená, že pomoc není nikdy příliš daleko. WordPress zatím není’Nemáte tým zákaznické podpory.

Ceny

Opouští nudné (ale důležité) věci ‘do posledního, to’je čas mluvit o penězích. Která platforma ponechává v kapse více haléřů? Nechat’je to zjistit…

Wix má sedm cenových plánů, od pouhých 5 $ měsíčně. Chcete-li získat funkčnost elektronického obchodu, vy’Musím být na Business Basic nebo vyšší. Další plány se zaměřují na poskytnutí nástrojů pro vytváření webových stránek, jako je větší úložiště a větší šířka pásma.

Má zdarma plán, ale s tím přichází subdoména ‘.wix.com’ na konci vaší adresy URL a reklamy Wix na celém webu.

Tohle ne’Vypadám velmi profesionálně, takže’určitě stojí za to upgradovat váš plán za pár dolarů týdně. Viz obrázek níže pro více informací o Wix’s plány.

plány cen wixWix vám nabízí spoustu možností, pokud jde o tvorbu cen, a nabízí sedm plánů za rozumnou cenu

Weebly vám umožní stavět zdarma a poskytuje 30denní záruku vrácení peněz na všech ostatních cenových plánech, což vám poskytne klid. Čtyři Weeblyho cenové plány jsou následující:

 • Připojit (5 $ p / m)
 • Pro ($ 12 p / m)
 • Podnikání (25 $ p / m)
 • Výkon (38 $ p / m)

Aplikace Connect vám umožňuje přidat vlastní název domény, ale chcete-li reklamy odstranit, vy’Musím být na Pro nebo vyšší. Dva vyšší plány vám poskytují nástroje elektronického obchodu a telefonickou podporu. Jak můžete vidět, Weebly je jednou z nejhodnotnějších platforem v okolí.

weebly cenové plányWeebly je jedním z nejlépe hodnotných tvůrců webových stránek

WordPress.org je jiný příběh. Jako platforma s otevřeným zdrojovým kódem je vaše webová stránka tím, čím si ji vyrobíte, a neexistují žádné cenové plány. Náklady se však při nákupu webhostingu, SSL certifikátů, motivů a pluginů zvyšují.

Díky tomu je obtížné posoudit, kolik stojí náklady na WordPress, protože’je pro každého jiný!

Dobré vědět…

Hostování vašeho webu WordPress s Bluehost stojí pouhých 7,99 $ 2,95 za měsíc. Jeho hostingové plány WordPress také přicházejí s bezplatným názvem domény a SSL bezpečnostním certifikátem na jeden rok, což vám ušetří kolem 15 $.

Wix vs Weebly vs WordPress – Ceny: Verdikt

Wix je nejlepší hodnota za peníze platformu. Nejen, že má bezplatný plán, ale na rozdíl od Weebly, můžete odstranit reklamy na jeho nejlevnější ($ 5 p / m) plán. Jeho bezplatný plán zřejmě činí levnější než WordPress, což vyžaduje, abyste si museli webhosting, SSL a pluginy kupovat samostatně.

Wix vs Weebly vs. WordPress: Závěr

My’Ukazoval jsem ti, kdo, co a proč Wixe, Weeblyho a WordPressu – teď je to’s čas shromáždit výsledky.

V každém tématu se objevil jasný vítěz. Abychom to usnadnili, my’Shromáždil jsem všechny informace z našeho výzkumu níže a zdůraznil, která platforma zvítězila v každé sekci.

CategoryWixWeeblyWordPressWinnerSnadnost použití

Design

Funkce a nástroje

Trhy s aplikacemi

SEO

Pomoc a podpora

Ceny

Velmi snadné použití díky intuitivní konstrukci drag-and-dropTaké snadné použití, ale je to’je těžší najít věci na rozhraní nejprveNe pro začátečníky – celkově je to velmi obtížné, pokud to tak není’Nevím, jak kódovatWix
Více než 500 mobilních responzivních témat, ale po publikování nemůžete přepnoutPouze 35 témat, ale po spuštění můžete změnitNeomezené přizpůsobení díky své povaze open sourceWordPress
Pevné nástroje elektronického obchodu, ale chybí jim blogování (nemůžete archivovat příspěvky)Nejlepší nástroje pro škálování vašeho podnikání a obsahuje mnoho již zabudovaných funkcíNemá zabudované téměř žádné funkce a spoléhá se pouze na svůj rozsáhlý trh pluginůWeebly
Více než 200 výkonných aplikací, které lze snadno integrovatVíce než 300 aplikací, ale postrádá nástroje pro procházení, což vše celkově komplikujeVybírat můžete z více než 54 000 pluginů, ale riskujete, že si vyberete nízkou kvalitu nebo obtížně nainstalovanou aplikaciWix
Díky němu je SEO hračkou ‘Wiz’, vás provede krok za krokem, jak vylepšit své stránky’s žebříčkuTaké se SEO zdá snadné, ale nevypadá’zcela neodpovídá aspektu Wix pro začátečníkyVelmi flexibilní, pokud jde o SEO, ale budete si muset najít a nainstalovat všechny pluginy sami pro zlepšení svého hodnoceníWix
Nejkomplexnější zákaznická podpora, která je poskytována ve všech cenových plánech. K dispozici je také pomoc s editorem na místěSlušný rozsah pomoci, ale telefonická podpora je poskytována pouze u vyšších cenových plánůNemá žádný podpůrný tým, ale přichází se znalostním fóremWix
Zdarma plán a sedm dostupných plánů, dodávající tuny vestavěných nástrojů, které vám pomohou vyhrát onlineMá také bezplatný plán, ale k odstranění reklam vás’Musím být na třech vyšších plánechCeny se velmi liší, protože platíte za to, co potřebujete, jako je webhosting, pluginy a SSLWix

Wix vyšel na vrchol, výher 5/7 kol! Po takovém dominantním představení vidíte proč’je to nejlepší celkový tvůrce webových stránek na trhu dnes.

Weebly je nejlepší pro malé podniky. Má nejrozšířenější vestavěné nástroje a poskytuje vynikající funkce pro blogování. Musíme říci, že Weebly vyhraje proti téměř jakémukoli jinému tvůrci webových stránek, kromě Wix.

WordPress je nejlepší pro technicky zdatné uživatele, kteří mají rádi úplnou kontrolu nad přizpůsobením. To’je platforma s vlastním hostitelem, takže se svým webem můžete dělat téměř cokoli – pokud máte počítačovou zdatnost.

Wix je celkovým vítězem, protože udržuje věci jednoduché. I když vy’budování výkonné webové stránky, nic se nikdy necítí komplikované. Tím, že vyhraje většinu bitev, to’vyhrál válku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me