1 i 1 IONOS vs GoDaddy: Który wybierzesz?

1 i 1 ionos vs godaddy opisywany obrazTen artykuł raz na zawsze uspokoi twoje wątpliwości – pozwolić’s rozkład kluczowe różnice między 1&1 IONOS i GoDaddy, i zobacz, który będzie najlepszy do hostowania Twojej witryny.


Wybór dostawcy hostingu jest ważnym krokiem. 1&1 IONOS i GoDaddy to wielkie nazwiska w świecie hostingu, więc tak’zrozumiałe, że możesz być rozdarty między nimi.

1&1 IONOS urodził się w 2018 roku, ale jego korzenie posadzono w 1988 roku z 1&1, jego oryginalna marka. 1&1 IONOS ma ponad 30-letnie doświadczenie i zarządza 12 milionami domen.

1&1 IONOS to największa firma hostingowa w Europie, ale GoDaddy również zyskało sławę. w rzeczywistości, GoDaddy to świat’największy rejestrator nazw domen, z ponad 77 milionami domen pod zarządzaniem!

GoDaddy pomógł ponad 18 milionom ludzi uzyskać dostęp do Internetu, więc wie, co to jest’robię. Zarówno 1&1 IONOS i GoDaddy oferują pomocne usługi dla swoich klientów, oferując wszechstronne rozwiązania dla wszystkiego, od tworzenia stron internetowych, hostingu i domen.

Na pierwszy rzut oka wydaje się 1&1 IONOS i GoDaddy są bardzo podobne w swojej ofercie – więc jak masz wybierać? Bez rejestracji i płacenia pieniędzy, skąd możesz wiedzieć, który jest najlepszy?

Że’tam, gdzie napinamy nasze mięśnie badawcze i podejmujemy kroki, aby udzielić odpowiedzi, których potrzebujesz. Przeprowadziliśmy godziny badań do najlepszych dostawców na rynku, co oznacza, że ​​możemy pomóc Ci znaleźć najlepszy wybór dla Ciebie.

Internet nie czeka na nikogo, więc my’nie pozwolę ci czekać. W naszych badaniach, 1&1 IONOS pokonał GoDaddy, co czyni go ogólnie lepszym dostawcą hostingu.

1&1 IONOS wygrał bitwę badawczą, ale czy wygra wojnę, aby zostać zwycięzcą jako dostawca usług hostingowych? A może GoDaddy oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz?

W tym artykule poznasz wszystkie funkcje, ceny, łatwość użytkowania, wydajność i wiele innych, aby zapewnić prawdziwy wgląd w tych dostawców. Do końca ty’Nie mam wątpliwości co do tego, który dostawca najlepiej odpowiada Twoim potrzebom hostingowym.

1

1&1 IONOS vs GoDaddy: Plusy i minusy

1&1 IONOS Plusy i minusy

Za I przeciw
 • Najlepszy dostawca hostingu w chmurze
 • Jeden z najtańszych dostawców na rynku
 • Każdy klient otrzymuje dedykowanego asystenta wsparcia
 • Przestarzały i nieintuicyjny panel sterowania
 • Niezbyt przyjazny dla początkujących

GoDaddy Plusy i minusy

Za I przeciw
 • Najlepszy dostawca dodatkowych funkcji
 • Bezpłatny Office 365 z udostępnianym hostingiem
 • W testach uzyskałem pełne oceny za funkcje hostingu
 • Wyższe ceny niż konkurenci i niski stosunek ceny do jakości
 • Idź Tato’Nieograniczona oferta wymaga dokładnego zapoznania się z drobnym drukiem

2)

Wydajność i bezpieczeństwo

1&1 Wydajność IONOS

Pierwszym dostawcą, który wyciągnął miecz, jeśli chodzi o wydajność, jest 1&1 IONOS. Przede wszystkim ma Czas pracy 99,98%, co jest dość imponujące. Czas bezawaryjności to procent czasu, przez jaki serwer jest uruchomiony, co oznacza, że ​​Twoja witryna jest aktywna i dostępna dla odwiedzających online.

Oprócz tego wysokiego wyniku uptime, 1&1 IONOS ma 10 centrów danych w pięciu krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Europie.

Centra danych 1 i 1 ionos1&1 IONOS ma 10 centrów danych na całym świecie, aby ulepszyć Twoją witrynę’wydajność i zapewnić odwiedzającym najlepszą jakość podczas przeglądania witryny.

Jeśli ty’ponownie hosting w chmurze, możesz wybrać swoje centrum danych. Dlaczego to takie przydatne? Na przykład, jeśli masz dużą grupę odbiorców w Wielkiej Brytanii, możesz zwiększyć prędkość ładowania, wybierając centrum danych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, a nie w USA.

1&1 IONOS optymalizuje również witrynę pod kątem szybkości, niezależnie od wybranego planu. Na współdzielonym hostingu, na przykład 1&1 IONOS maksymalizuje wydajność poprzez serwery sieciowe i pamięć masową na tej samej platformie. To może wydawać się małe, ale to’Naprawdę przyspieszysz dla twoich gości!

Wydajność GoDaddy

Idź Tato’priorytety hostingu szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo, ale czy to zapewnia? Ma nieco niższy czas sprawności niż 1&1 IONOS – jest wyposażony w wygodny 99,97%, co wciąż jest dobre, ale nie aż tak imponujące jak 99,98%!

Łączy ten bardzo szanowany wynik czasu sprawności z żywymi i niezawodnymi prędkościami witryny, więc odwiedzający powinni uzyskiwać szybkie prędkości ładowania na całej planszy.

1&1 Bezpieczeństwo IONOS

Jasne, 1&1 IONOS ma szybkość, by wygrać tę walkę, ale czy ma siłę? Bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie nie tylko dla ochrony witryny, ale także dla jej budowy’wiarygodność i pomaga w rankingu w wynikach wyszukiwania.

Wszystko (1&1 Plany IONOS są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem Wildcard SSL (Secure Sockets Layer), który szyfruje wszelkie informacje, takie jak szczegóły płatności, przekazywane przez twoją stronę internetową. Gdy witryna ma protokół SSL, adres URL zmienia się z ‘HTTP’ do ‘HTTPS,’ towarzyszy symbol kłódki.

Osoby odwiedzające Twoją witrynę zostaną ostrzeżone, że witryna nie jest bezpieczna, jeśli tam jest’nie ma certyfikatu SSL, więc naprawdę jest to niezbędna funkcja. Wildcard SSL jest jeszcze lepszy, ponieważ chroni wszystkie twoje subdomeny w ramach jednego certyfikatu.

Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatną kartą Wildcard SSL, a niektóre obejmują także ochronę przed złośliwym oprogramowaniem SiteLock, która skanuje strony i chroni przed wszelkimi nieprzyjemnymi błędami.

Uwzględniono również ochronę DDoS (Distributed Denial of Service), która chroni twoją stronę przed złośliwymi próbami zakłócania ruchu na twojej stronie.

GoDaddy Security

GoDaddy wkracza do środka Monitorowanie bezpieczeństwa 24/7, w połączeniu z własną ochroną DDoS. Otrzymujesz również ochronę przed oszustwami, wirusami i spamem, aby zabezpieczyć swoje witryny przed atakami.

Najlepsza część? GoDaddy ma dedykowane plany bezpieczeństwa witryny które można kupić w celu dodatkowej ochrony.

chrzestne plany bezpieczeństwaGoDaddy ma osobne plany bezpieczeństwa, na które możesz się zapisać, aby uzyskać dodatkową ochronę i wsparcie ekspertów.

Trzy plany wahają się od 5,59 USD do 19,99 USD miesięcznie, i obejmują takie funkcje, jak nieograniczone usuwanie złośliwego oprogramowania i monitorowanie reputacji marki.

GoDaddy ma swoje wsparcie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę witryny przed niepożądaną uwagą. Jednak tam, gdzie upada, znajduje się w bezpieczeństwie SSL. Chociaż zapewnia swoim użytkownikom bezpłatne certyfikaty SSL, to zależy od tego, który plan’ponownie.

Jeśli wybierzesz jeden z dwóch najtańszych udostępnianych planów hostingowych, wygrałeś’w ogóle uzyskać bezpłatny certyfikat SSL. Otrzymasz darmowy SSL przez rok na większość GoDaddy’plany, ale odnawia się w regularnym tempie po zakończeniu pierwszego roku – dodając 79,99 USD rocznie do twojego planu hostingowego.

godaddy ssl dzielony hostingGoDaddy nie’t obejmują certyfikaty SSL we wszystkich swoich planach hostingowych, a niektóre będą kosztować dodatkowe 79,99 USD po pierwszym roku. Tylko plan Maximum daje Ci darmowe SSL na zawsze.

Naszą najważniejszą wskazówką byłoby zawsze dwukrotnie sprawdzić, co’zapoznaj się ze swoim planem przed rejestracją – don’zakładam cię’Otrzymam pełny pakiet z każdym planem!

3)

Rodzaje hostingu

Są szanse, że możesz być po konkretnym typie hostingu. Zrób 1&1 IONOS lub GoDaddy mają to, czego potrzebujesz?

Rodzaj hostinguCo to jest?Najlepszy dla1&1 IONOSIdź TatoUdostępnionoVPS (wirtualny serwer prywatny)ChmuraZarządzany WordPressDedykowane
Hosting, na którym serwer jest współużytkowany przez wiele witryn. Najbardziej podstawowy rodzaj hostingu, to’to jak mieć pokój we wspólnym domu.Bardzo małe i statyczne witryny, takie jak strony blogów.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Witryny nadal współużytkują serwer, ale mają bardziej hojne zasoby. Bardziej bezpieczny i zrównoważony niż hosting dzielony’to jak mieszkanie w bloku, a nie w domu.

Większość stron internetowych! Witryny dla małych firm, zwykłe witryny i witryny, które zwiększają swój wzrost.

&# 10004;&# 65039;

&# 10004;&# 65039;
Elastyczny hosting, w którym możesz zmieniać swoje zasoby w dowolnym momencie.Witryny z nagłymi wzrostami i spadkami ruchu, takie jak sklep internetowy z ofertami i wyprzedażami.&# 10004;&# 65039;&# 10060;
Specjalny hosting dostosowany do stron WordPress, zwykle obejmujący automatyczne aktualizacje i wsparcie specjalistów.Witryny WordPress.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Hosting, w którym witryna ma sam serwer. Zwykle najdroższy rodzaj hostingu.Bardzo duże strony internetowe.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

4

Funkcje hostingowe

To’s GoDaddy’czas zabłysnąć! W naszych badaniach, GoDaddy uzyskał pełne oceny za swoje ogólne funkcje hostingowe – w rzeczywistości wycierał podłogę 1&1 IONOS. Ale jak to się psuje, gdy spojrzysz na różne funkcje, które są dostarczane z każdym rodzajem hostingu?

Shared Hosting

funkcje1&1 IONOSIdź TatocPanel Miejsca na dyskuLiczba stronDarmowe kopie zapasoweDarmowa domenaDarmowe zabezpieczenia SSL
&# 10060;&# 10004;&# 65039;
100 GB – 500 GB100 GB – bez ograniczeń
1–501 – bez ograniczeń
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039; *
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

* Darmowe SSL nie jest zawarte w GoDaddy’dwa najtańsze wspólne hostingi. Plan Ultimate zapewnia bezpłatny certyfikat SSL na jeden rok, a plan Maximum zapewnia bezpłatny SSL przez cały okres jego obowiązywania.

Pomimo drobnego druku dostarczanego z GoDaddy’darmowe oferty SSL, ogólnie daleko przewyższają 1&1 IONOS, jeśli chodzi o wspólne funkcje hostingu. 1&1 IONOS ma więcej ograniczeń dotyczących zasobów i nie ma’Użyj cPanel, który jest popularnym, niezawodnym i łatwym w użyciu panelem sterowania.

Hosting VPS

funkcje1&1 IONOSIdź TatoPasmoMiejsca na dyskuDostęp rootDarmowe kopie zapasoweDarmowa domenaDarmowe zabezpieczenia SSL
bez limitubez limitu
50 GB – 160 GB40 GB – 200 GB
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Znów GoDaddy kradnie zwycięstwo nad 1&1 IONOS w swoich funkcjach hostingowych. Plany hostingowe VPS mają szerszy zakres miejsca na dysku i są dostarczane z bezpłatnymi kopiami zapasowymi, gdzie 1&1 IONOS nie. Dostęp root umożliwia dostęp do serwera i dostosowanie go do własnych potrzeb.

Hosting dedykowany

funkcje1&1 IONOSIdź TatoPasmoMiejsca na dyskuBaranLiczba opcji lokalizacji serweraDarmowe kopie zapasoweDarmowe zabezpieczenia SSL
Nie mierzoneNie mierzone
240 GB – 1 TB1 TB – 2 TB
8 GB – 64 GB4 GB – 32 GB
3)7
&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

To gdzie 1&1 IONOS walczy, aby wygrać rundę funkcji. Jego dedykowane plany hostingowe mają tylko przewagę nad GoDaddy’s, dzięki bezpłatnym kopiom zapasowym i większej pamięci RAM. Ma jednak tylko trzy opcje lokalizacji serwera i mniejszą ilość miejsca na dysku, więc tak’jest dość wątłym tropem.

5

Łatwość użycia

Hosting może być dość zniechęcający dla każdego, kto’jest nowością w świecie serwerów, paneli sterowania i nazw domen. Ale tak nie jest’to musi być trudne zadanie – dostawcy hostingu powinni maksymalnie ułatwić obsługę Twojej witryny.

Jedną z głównych rzeczy wpływających na łatwość użytkowania jest dostawca’s panel sterowania. Panel sterowania to centralny pulpit, na którym logujesz się, aby uruchomić witrynę. Zarządzasz wszystkim tam, w tym domenami, zabezpieczeniami i kontami e-mail.

Większość dostawców korzysta z cPanel’s przyjazny dla użytkownika panel sterowania z przejrzystym i łatwym w użyciu interfejsem. jednak, 1&1 IONOS nie używa cPanel – zamiast tego ma własny niestandardowy panel sterowania. W porównaniu do cPanel, to’Szczerze mówiąc, trochę przestarzałe i zagracone.

Natomiast GoDaddy podążył za tłumem, używając cPanel i to’s się opłaciło. Idź Tato’branding obraca się wokół tego, że jest przyjazny dla początkujących, więc ma sens, że jego panel sterowania sprawi, że wszystko stanie się proste i zrozumiałe.

godaddy cpanel udostępnił hosting linuksaGoDaddy używa cPanel jako panelu sterowania, co oznacza, że ​​masz zagwarantowany niezawodny, łatwy w obsłudze interfejs do zarządzania kontem i witryną.

GoDaddy ma również instalację aplikacji jednym kliknięciem, dzięki czemu pobieranie oprogramowania takiego jak WordPress lub Drupal nie jest trudne. Dzięki cPanel masz do wyboru ponad 125 aplikacji – wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby rozpocząć!

6

Rejestracja domen

Zarówno 1&1 IONOS i GoDaddy zapewniają usługi rejestracji nazw domen, ułatwiając zabicie dwóch ptaków jednym kamieniem podczas rejestracji. Uzyskaj hosting swojej witryny i jednocześnie zarejestruj własną domenę niestandardową. Prosty!

1&1 Domeny IONOS

1&1 IONOS faktycznie rzuca darmowa nazwa domeny z większością planów hostingowych, co oznacza, że ​​nie’muszę zapłacić za pierwszy rok. Jest to łatwy, bezbolesny sposób na zdobycie domeny, która wygrała’t kosztować cię ziemię – czy cokolwiek innego, jeśli o to chodzi.

Jeśli musisz kupić domenę, możesz to zrobić za pomocą 1&1 IONOS bezpośrednio.

Rejestracja domen 1 i 1 ionos To’Łatwo, bezpiecznie i bezproblemowo kupujesz domenę przez 1&1 IONOS.

Możesz sprawdzić, czy Twoja domena jest dostępna i ile to będzie kosztowało przed jej zakupem. Otrzymasz nawet bezpłatny e-mail, prywatną rejestrację i certyfikat SSL Wildcard.

Domeny GoDaddy

GoDaddy stał się już światem’największy rejestrator domen i zdecydowanie wie, jak napiąć te mięśnie. Przywitaj się z szeregiem usług domenowych, w tym różnych wyszukiwań nazw domen, prywatności domeny, a nawet aukcji domen!

usługi domenowe chrzestneGoDaddy oferuje szeroką gamę usług związanych z nazwami domen, od wyszukiwania i rejestracji domen po ich zabezpieczanie i licytację.

W przeciwieństwie do 1&1 IONOS, jednak GoDaddy nie’• zawiera bezpłatną domenę na większości swoich planów hostingowych – ty’Aby uzyskać bezpłatną domenę, musisz zapisać się na hosting współdzielony lub hosting WordPress.

GoDaddy może zawierać wiele szczegółów dotyczących warunków odnowienia, więc zawsze upewnij się, że przeczytałeś drobny druk, abyś dokładnie wiedział, co’dostaję i na jak długo.

7

Pomoc i wsparcie

Co byś zrobił, gdyby Twoje zmiany w php.ini / user.ini nie zostały wprowadzone’t działa? Jeśli znasz odpowiedź, prawdopodobnie możesz pominąć tę sekcję! Dla większości ludzi to pytanie sprawi, że będziesz drapał się po głowie i rozglądał się za wskazówkami.

Wejdź do zmieniającej grę pomocy i wsparcia.

1&1 Wsparcie IONOS

1&1 IONOS oferuje szereg opcji wsparcia, z których możesz skorzystać, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocnej strony w swoim hostingu. Obejmują one:

 • 1&1 Centrum pomocy IONOS
 • Wsparcie telefoniczne 24/7
 • Skontaktuj się z pomocą techniczną
 • 1&1 Społeczność IONOS

Pomoc telefoniczna jest najbardziej spersonalizowana – możesz zadzwonić o każdej porze, siedem dni w tygodniu lub poprosić o natychmiastowe oddzwonienie, pozostawiając swój numer.

Kontakt z pomocą techniczną polega na dostosowywaniu sugestii w oparciu o wybrane opcje, a Centrum pomocy zawiera wiele przydatnych artykułów, które mogą Ci pomóc.

Najlepsze w 1&1 IONOS to rejestracja osobistego konsultanta. Jest to fantastyczny sposób uzyskiwania spersonalizowanych odpowiedzi na pytania i pozwala uzyskać zupełnie nowy poziom obsługi klienta. Plus to’s za darmo!

Osobisty konsultant 1 i 1 ionos1&1 IONOS zapewnia bezpłatnego, osobistego konsultanta, który wesprze Cię podczas rejestracji.

Główny minus 1&1 IONOS jest tam’s brak funkcji czatu na żywo 24/7, więc może wydawać się trochę powolne znajdowanie odpowiedzi, w zależności od tego, jak zajęte jest wsparcie telefoniczne w momencie, gdy potrzebujesz pomocy.

Wsparcie GoDaddy

GoDaddy ma również szereg opcji:

 • Centrum pomocy GoDaddy
 • Wsparcie telefoniczne 24/7
 • Czat na żywo
 • Społeczność
 • Wideo

GoDaddy nie’Masz funkcję czatu na żywo przez całą dobę, ale czat od poniedziałku do piątku jest bardzo łatwy do znalezienia i informuje, kiedy to nastąpi’s zajęty lub dostępny.

centrum pomocy chrzestnychGoDaddy oferuje szereg opcji pomocy technicznej, w tym Centrum pomocy, w którym można znaleźć artykuły i przewodniki.

Możesz również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej telefonicznie lub przejść do Centrum pomocy GoDaddy, aby uzyskać artykuły i zasoby.

GoDaddy ma również mnóstwo filmów, które pomogą Ci zacząć z domenami, znaleźć drogę do cPanel i więcej.

Jak się porównują?

Ogólnie GoDaddy i 1&1 IONOS są dość równo dopasowane, jeśli chodzi o oferowane przez nich opcje wsparcia. Więc czy to’coś prostego lub złożonej zagadki, nie powinieneś mieć problemów z dotarciem do celu.

8

Ceny i stosunek jakości do ceny

Pozwolić’s szczerze mówiąc – w wojnie o bycie dostawcą hostingu bitwa o ceny często przełamuje interesy. My don’Wystarczy spojrzeć na to, ile płacą ci dostawcy – sprawdzamy również, ile zyskujesz za swoje pieniądze.

Ceny różnią się w zależności od wybranego rodzaju hostingue, więc my’Mam szybkie porównanie trzech głównych typów hostingu, a następnie kilka ostatnich przemyśleń poniżej.

Shared Hosting

1&1 IONOSIdź TatoNajtańszy plan: sprzedażNajtańszy plan: regularny Najdroższy plan: sprzedażNajdroższy plan: regularnyLiczba planówGwarancja zwrotu pieniędzy
1 USD4,99 USD
8 USD7,99 USD
1 USD19,99 USD
14 USD24,99 USD
3)4
60 dni0 dni

* Ceny pokazane na miesiąc

Jak widać, 1&1 IONOS oferuje znacznie niższą sprzedaż i regularne ceny niż GoDaddy. W naszych badaniach 1&1 IONOS uzyskał nieco wyższy wynik niż GoDaddy za hosting dzielony, co oznacza, że ​​zyskujesz więcej za swoje pieniądze z tym dostawcą.

Kiedy wrzucisz to 1&1 IONOS zawiera bezpłatne certyfikaty SSL i gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkich swoich wspólnych planach hostingowych’jasne, co oferuje lepszą wartość!

Hosting VPS

1&1 IONOSIdź TatoNajtańszy plan: sprzedażNajtańszy plan: regularny Najdroższy plan: sprzedażNajdroższy plan: regularnyLiczba planówGwarancja zwrotu pieniędzy
5 USD19,99 USD
10 USD29,99 USD
30 USD74,99 USD
40 USD139,99 USD
44
60 dni0 dni

1&1 IONOS po raz kolejny bije GoDaddy konsekwentnie niższymi cenami za hosting VPS. Jego drugi najdroższy plan, 1&1 IONOS VPS XL, który zwykle kosztuje 30 USD miesięcznie, jest w sprzedaży za zaledwie 1 USD miesięcznie. W przeciwieństwie do GoDaddy’Drugi najdroższy plan jest w sprzedaży za 39,99 USD miesięcznie!

Dedykowane

1&1 IONOSIdź TatoNajtańszy plan: sprzedażNajtańszy plan: regularny Najdroższy plan: sprzedażNajdroższy plan: regularnyLiczba planówGwarancja zwrotu pieniędzy
50 USD89,99 USD
70 USD169,99 USD
120 USD179,99 USD
140 USD349,99 USD
44
30 dni0 dni

Dedykowane plany hostingowe są zawsze drogie, ponieważ dostajesz o wiele bardziej zaawansowane funkcje. To wyjaśnia, dlaczego nie’Zobacz ofertę 1 $ od 1&1 IONOS – ale nie’być zbyt przygnębionym, ponieważ nadal oferuje tańsze dedykowane ceny niż GoDaddy!

W naszych badaniach 1&1 IONOS wkradł się przed GoDaddy na dedykowany hosting, więc po raz kolejny udało mu się zaoferować lepszy stosunek jakości do ceny.

Który ogólnie jest lepszy?

Chociaż koszty różnią się w zależności od planu, ogólnie 1&1 IONOS jest dość spójny, oferując niższe ceny i lepszą wartość niż GoDaddy. Jego sprzedaż za 1 USD jest naprawdę atrakcyjna, a regularne stawki są nadal tańsze niż GoDaddy’ceny odnowienia.

Ogólnie rzecz biorąc, GoDaddy uzyskał wyższe oceny za funkcje w naszych badaniach, więc dodatkowa gotówka jest uzasadniona w korzyściach, które otrzymasz. Ale na podstawie planu po planie 1&1 IONOS’Ceny mają beat GoDaddy.

1&1 IONOS vs GoDaddy: Podsumowanie

W tym artykule opisano 1&1 IONOS i GoDaddy walczą o to, aby zostać twoim gospodarzem. My’widziałem każdy cios w działaniu, każde zamach w cechach i nie’t przegapić wycenę.

Do końca tego’s jeden dostawca, którego baner wciąż mocno lata – nasz zwycięzca to 1&1 IONOS! Zdominował w rundzie cenowej, zdobył zwycięski tytuł pod względem wydajności i bezpieczeństwa oraz przechylił szalę dzięki darmowemu SSL i domenom.

Ale tak nie jest’to znaczy’jest odpowiedni dla wszystkich…

Dlaczego warto wybrać 1&1 IONOS Over GoDaddy?

Nadal jesteś rozdarty między GoDaddy a 1&1 IONOS? Oto trzy główne powody, dla których warto wybrać 1&1 IONOS:

 • Potrzebujesz hostingu w chmurze
 • Chcesz bezpłatny certyfikat Wildcard SSL
 • Chcesz tanie ceny promocyjne

Dlaczego warto wybrać GoDaddy ponad 1&1 IONOS?

Tylko dlatego, że 1&1 IONOS jest naszym zwycięzcą, prawda’to znaczy’Będę dla Ciebie idealnym dostawcą. ty’lepiej z GoDaddy, jeśli:

 • Chcesz łatwy w obsłudze panel sterowania
 • Potrzebujesz szerszej gamy funkcji hostingu
 • Wykorzysta większość GoDaddy’usługi domenowe

1&1 IONOS vs GoDaddy: FAQ

Czy naprawdę potrzebuję protokołu SSL?

tak! SSL (Secure Sockets Layer) szyfruje informacje przechodzące przez Twoją witrynę, aby zatrzymać odwiedzających’ informacje bezpieczne, czy to’szczegóły płatności lub hasła. Nawet jeśli nie’myślę, że to ważne, Google robi – Twoja witryna będzie miała problemy z pozycjonowaniem w wynikach wyszukiwania bez SSL.

Jak długo trwają ceny promocyjne?

Zwykle to’s na pierwszą kadencję – więc jeśli wybierzesz umowę roczną, cena sprzedaży będzie obowiązywała przez pierwszy rok. jednak, to’zawsze warto to sprawdzić. Wspólne promocje hostingu za 1 USD z 1&Na przykład 1 IONOS trwa od sześciu do 12 miesięcy, w zależności od wybranego planu. Nasza najważniejsza wskazówka: zawsze czytaj mały druk!

Czy mogę użyć GoDaddy lub 1&1 IONOS do hostowania mojej strony WordPress?

Tak oczywiście! Zarówno 1&1 IONOS i GoDaddy oferują zarządzany hosting WordPress, aby Twoja strona działała płynnie i bezpiecznie. Z tych dwóch zalecamy wybranie 1&1 IONOS do hostowania Twojej witryny WordPress, ponieważ działała ona lepiej w naszych badaniach. Jeśli jednak chcesz naprawdę znakomity hosting WordPress, spójrz na Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map