HostGator vs GoDaddy: Który lepszy?

HostGator vs GoDaddyGoDaddy Hosting i HostGator są dwiema największymi platformami hostingowymi. one’od lat silnie rozwijamy się i oferujemy niedrogie, niezawodne usługi. Ich reputacja jest znakomita i dobrze zasłużona.


Czasem może być trudno oddzielić najlepszych dostawców, ale to’gdzie jesteśmy. My’zapoznałem się z funkcjami obu, aby zapewnić rekomendacje oparte na badaniach (i ostrzeżenia).

HostGator oceniliśmy jako drugi najlepszy dostawca hostingu na rynku (zaraz za Bluehost), podczas gdy GoDaddy Hosting zajmuje 7 miejsce w naszych rankingach. one’obaj są doskonałymi dostawcami, tylko dla różnych rzeczy. HostGator wyróżnia się tanimi, ale skalowalnymi planami, a GoDaddy Hosting doskonale nadaje się do wszechstronnego korzystania.

HostGator Plusy

  • Tanie, skalowalne plany
  • E-mail marketing
  • Czas działania 99,9%

Wady HostGator

  • Brak darmowej domeny przy rejestracji

GoDaddy Hosting Pro

  • Kompleksowa wygoda hostingu, budowania stron internetowych i rejestracji domen
  • Bogaty w funkcje
  • Czas pracy na poziomie 99,98%

GoDaddy Hosting Cons

  • Bardziej strome ceny niż większość konkurentów

Jeśli ty’szukam więcej szczegółów, czytaj dalej porównanie obu funkcji. Do końca ty’Będę wiedział, który będzie lepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Funkcje, wydajność, & Łatwość użycia

Jako duże psy (i krokodyle) w sferze hostingowej GoDaddy i HostGator zaznaczają wszystkie pola. Mogą’nie stać mnie na to. Wygodny hosting o niskich kosztach utrzymania to dobry hosting i oba oferują taką możliwość.

GoDaddy HostingHostGatorDarmowa domena

Panel sterowania

Darmowe kopie zapasowe

Miejsca na dysku

Czas pracy

takNie
cPanelcPanel
taktak
bez limitubez limitu
99,97%99,99%

Oba mają doskonały czas pracy, GoDaddy szczyci się 99,97%, a HostGator jeden podnosi go o 99,99%. Idealny czas pracy jest niemożliwy, więc te dwa są tak blisko, jak to możliwe. Oba używają cPanel, ale po skonfigurowaniu witryny z systemem zarządzania treścią możesz’nie zamierzam go tak często używać.

GoDaddy może mieć przewagę dla niektórych początkujących. Zarządzanie domenami, hosting stron internetowych i tworzenie stron internetowych w jednym miejscu to bardzo wygodna opcja dla Ciebie’nie lubię ich żonglować osobno.

Idź Tato’Kreator stron internetowych nie jest najbardziej błyszczący, ale jest funkcjonalny. Podstawowe strony są w dobrych rękach. HostGator ma również własnego wbudowanego konstruktora witryn o nazwie Gator.

Główną zaletą GoDaddy jest bezpłatny program pocztowy. W podstawowym wspólnym planie hostingu GoDaddy wprowadza roczną subskrypcję e-maili biznesowych Microsoft Office 365, która zwykle kosztuje 60 USD.

HostGator vs GoDaddy – Funkcje, wydajność i łatwość użycia: werdykt

Chociaż GoDaddy ma wiele do zaoferowania, HostGator jest lepszy pod względem funkcji i łatwości użytkowania. HostGator jest łatwiejszy w nawigacji niż GoDaddy, i ma nieco lepszy czas działania 99,99% w porównaniu z GoDaddy’s 99,97%. Jednak GoDaddy oferuje więcej funkcji niezwiązanych z hostingiem niż HostGator, w tym bezpłatną subskrypcję Microsoft Word w abonamencie podstawowym.

Który ma lepszą integrację z WordPress?

Tam’Nie ma wiele do rozdzielenia dwóch, jeśli chodzi o WordPress. Konfiguracja jest bardzo prosta w GoDaddy, ale jej wdrożenie może potrwać do 24 godzin.

Z drugiej strony HostGator może mieć gotową stronę WordPress w kilka minut. To wygrało’nie robię dla ciebie dużej różnicy, chyba że’biorą udział w wyścigu życia lub śmierci z czasem z udziałem WordPress. Zakładamy cię’nie jest. Różnica ta świadczy jednak o płynności integracji, w której HostGator ma przewagę.

Hostgator vs integracja WordPressGoDaddy pozwala szybko i łatwo zintegrować się z WordPress

Rzecz w WordPress jest raz’skonfigurowałem tam swoją stronę’nie ma w ogóle potrzeby interakcji z hostingiem. To’wystarczy, że istnieją fundamenty domu; jesteś skończony’Muszę je sprawdzać codziennie. ty’Będę wiedział, jeśli coś’źle.

HostGator vs GoDaddy – Integracja WordPress: werdykt

HostGator jest lepszy do integracji z WordPress, pomimo GoDaddy’silny pokaz. HostGator ma szybszy czas instalacji niż GoDaddy. Ponadto HostGator ma znacznie prostszy panel sterowania WordPress, dzięki czemu cały proces integracji jest znacznie łatwiejszy od początku do końca.

Wsparcie HostGator vs Wsparcie GoDaddy

Idź Tato’Centrum wiedzy jest jasno przedstawione i łatwe w nawigacji. Platforma jest tak szeroko używana, że ​​jeśli możesz’znaleźć oficjalną dokumentację problemu, są szanse’zostały omówione i rozwiązane w innym miejscu.

GoDaddy HostingHostGatorCzat 24/7

Telefon 24/7

Centrum Wiedzy

Bilety

taktak
taktak
taktak
Nietak

Obie oferują wszystkie standardowe możliwości: całodobową pomoc telefoniczną i czat oraz dedykowane konta wsparcia w mediach społecznościowych. HostGator oferuje również bilety techniczne, które są naprawdę przydatną opcją, gdy hosting wymaga praktycznego wsparcia.

HostGator vs GoDaddy – Obsługa klienta: Werdykt

To’jest kolejnym bliskim, ale HostGator wciąż bije GoDaddy o obsługę klienta. Obie platformy oferują wszystkie główne funkcje pomocy’Potrzebuję, takich jak systemy telefoniczne 24/7 i konta wsparcia w mediach społecznościowych. Jednak HostGator dokłada wszelkich starań, oferując bilety techniczne.

cennik & Wartość pieniądza

Dla wielu osób najważniejsza jest cena. Hosting isn’dokładnie najseksowniejsza rzecz, na której należy się skupić, tworząc stronę internetową. Jeśli usługa jest niezawodna, świetnie – ile?

Podobnie jak w przypadku większości platform hostingowych, GoDaddy i HostGator oferują różnorodne plany, które zwiększają koszty i możliwości w zależności od potrzeb. Oba plany na poziomie podstawowym wynoszą niewiele więcej niż kawę miesięcznie.

Stawki miesięczne

GoDaddy HostingHostGatorShared Hosting

Hosting WordPress

Hosting VPS

Hosting dedykowany

Hosting w chmurze

2,99 USD – 12,99 USD2,75 USD – 5,95 USD
4,99 USD – 24,99 USD5,95 USD – 9,95 USD
19,99 USD – 74,99 USD19,95 USD – 39,95 USD
89,99 USD – 179,99 USD119,99 USD – 149,99 USD
4,95 USD – 9,95 USD

To’Warto zauważyć, że te liczby wykluczają wszelkie dodatki, z których niektóre graniczą z niezbędnymi (jak kopie zapasowe i ochrona przed atakami hakerów). The ‘real’ Koszt jest o kilka dolarów wyższy niż to, co widzisz. Że’jest jednak rzeczą hostingową. To’nie dotyczy wyłącznie GoDaddy i HostGator.

Kiedy ty’dopiero zaczynam’nie ma sensu wybierać droższego planu. Zacznij od podstaw i powiększaj swoje plany w miarę rozwoju witryny. Obaj dostawcy oferują przystępne stawki podstawowe, ale jak widać powyżej, HostGator’są na ogół trochę tańsze.

HostGator vs GoDaddy – Stosunek jakości do ceny: werdykt

HostGator ma nieco lepszy stosunek jakości do ceny niż GoDaddy. Po pierwsze, HostGator ma ogólnie tańsze plany cenowe niż GoDaddy, a po drugie oferuje plan Cloud Hosting, czego GoDaddy nie ma. Możesz więc zobaczyć, że zyskujesz więcej za swoje pieniądze dzięki HostGator.

HostGator vs GoDaddy Hosting: Podsumowanie

HostGator z jakiegoś powodu zajmuje drugie miejsce w naszych rankingach. Jego rozmiar poprawia każdy aspekt usługi, od wsparcia użytkownika po stosunek jakości do ceny. Czas pracy jest bezkonkurencyjny, a bilety technologiczne wyróżniają system obsługi klienta. W kategoriach czystego hostingu HostGator jest silniejszy niż GoDaddy i z całego serca go zalecamy.

Tymczasem GoDaddy’apelacja to wygoda. Podczas gdy HostGator jest wyłącznie firmą hostingową, GoDaddy koncentruje się na hostingu, rejestracji domen i oprogramowaniu do tworzenia stron internetowych. Wprowadź te usługi do równania, a dla niektórych GoDaddy faktycznie oferuje lepszą wartość.

HostGator vs GoDaddy: często zadawane pytania

Który host ma lepszy stosunek jakości do ceny, HostGator lub GoDaddy?

HostGator reprezentuje lepszy stosunek jakości do ceny niż GoDaddy, ale tylko nieznacznie. HostGator ma nie tylko tańsze plany cenowe niż GoDaddy ogólnie, ale także oferuje plan Cloud Hosting, którego nie robi GoDaddy’t wsparcie, więc zyskujesz więcej za swoje pieniądze z HostGator.

Który ma lepiej dedykowany hosting?

GoDaddy to nasz rekomendowany host do hostingu dedykowanego. Reprezentuje lepszą relację jakości do ceny w tym konkretnym dziale, a dedykowane plany hostingowe zaczynają się już od 69,99 USD w porównaniu do ceny początkowej 119,99 USD na HostGator.

Który ma najlepszy hosting VPS?

HostGator ma lepszy hosting VPS niż GoDaddy. Jednakże to’warto również wypróbować InMotion, który w naszych testach użytkowników stwierdził, że oferujemy najlepszy hosting VPS.

Który ma najlepszy hosting w chmurze?

HostGator ma najlepszy hosting w chmurze, zyskując w sumie 100% ‘rodzaje hostingu’ badania, które badały siłę i głębokość każdego dostawcy’opcje hostingu. osting.

Co jest lepsze dla małych firm?

HostGator pokonał GoDaddy w naszym rankingu najlepszego dostawcy hostingu dla małych firm. To’jest łatwiejszy w użyciu i ma najlepszy czas sprawności 99,99%, dzięki czemu Twoja firma może łatwiej uzyskać dostęp do Internetu i pozostać online dłużej. Możesz zobaczyć dlaczego’s jest obecnie wybranym dostawcą 8 milionów domen.

Czy są tam lepsi dostawcy hostingu??

Wybór najlepszego dostawcy hostingu zależy od twoich potrzeb. Na przykład Bluehost jest naszym najwyżej ocenianym dostawcą hostingu i najlepszym hostem dla hostingu WordPress, podczas gdy InMotion jest najlepszy dla hostingu współdzielonego i VPS. Znalezienie najtańszego dostawcy hostingu jest również ważne, szczególnie dla małych firm, które chcą utrzymać się w ramach ograniczonego budżetu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me