Shopify vs Weebly | Który jest dla Ciebie lepszy?

Shopify vs WeeblyShopify vs Weebly to ważne pytanie dla każdego, kto buduje sklep internetowy – my’Podzielę je, aby pokazać, co jest lepsze dla Twojej firmy.


Co’Różnica między Shopify a Weebly?

Shopify to dedykowana platforma e-commerce zaprojektowana, aby pomóc Ci zbudować własny sklep internetowy. Ma wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia firmy. Z drugiej strony Weebly to narzędzie do tworzenia stron internetowych z opcjonalnymi funkcjami e-commerce – to znaczy’jest mniej wydajny niż Shopify, ale prostszy w konfiguracji.

Porównując Shopify vs Weebly, prawda jest taka, że ​​sprowadza się do tego, czego potrzebujesz od swojego sklepu.

W tym przewodniku przyjrzymy się bliżej Shopify vs. Weebly i zapytamy, który z nich jest dla Ciebie lepszy? Porównujemy platformy pod względem narzędzi, cen, aplikacji, obsługi klienta i łatwości użytkowania. Rzeczy, które są ważne dla Ciebie i Twojego biznesu online!

Pod koniec naszego porównania Shopify vs Weebly’Będę mógł wybrać zwycięzcę dla swojego sklepu! Shopify oferuje bezpłatny okres próbny, a Weebly 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz więc zabrać je na jazdę próbną przed wydaniem ciężko zarobionych dolarów. Jeśli ty’spiesz się, zacznij korzystać z poniższych linków:

 • Wypróbuj Shopify za darmo
 • Wypróbuj Weebly Free

Shopify vs Weebly: Plusy i minusy

Zanim zagłębimy się w Shopify vs Weebly bardziej szczegółowo, pozwól’Zobacz najlepsze zalety i wady każdej platformy.

Shopify Pro

 • Potężne narzędzia e-commerce: Shopify zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować zaawansowany sklep. Ponad 1200 aplikacji zapewnia dużą elastyczność.
 • Wsparcie premium: Otrzymujesz wsparcie 24/7 w standardzie przez LiveChat, e-mail i telefon.
 • Ponad 60 motywów gotowych na urządzenia mobilne: Shopify’Darmowe i płatne motywy obejmują szeroki zakres branż i działają doskonale na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Shopify Cons

 • Opłaty transakcyjne: W przeciwieństwie do Weebly, Shopify pobiera opłatę od transakcji (chyba że korzystasz z płatności Shopify).
 • Koszty mogą wzrosnąć: Koszty aplikacji, opłaty i miesięczne płatności mogą sprawić, że Shopify będzie kosztowny. Ale jeśli twój sklep rośnie i sprzedaje, wygrał’wydaje się, że to problem!

Weebly Plusy

 • Bardzo przyjazny dla użytkownika: Weebly zapewnia to, czego potrzebujesz, aby stworzyć atrakcyjny i funkcjonujący sklep. Nawet najmniej zaawansowany użytkownik może uruchomić Weebly.
 • Aktualne szablony: Weebly’Motywy są dobrze zaprojektowane i łatwe do zmiany.
 • Konkurencyjne ceny: Możesz sprzedawać produkty online na Weebly już za 8 USD miesięcznie.

Weebly Cons

 • Ograniczony zakres narzędzi e-commerce: Jeśli chcesz zbudować potężny sklep internetowy, możesz znaleźć Weebly’zakres narzędzi ograniczających. Zazwyczaj wprowadza nowe narzędzia wolniej niż rywale, tacy jak Shopify.
 • Ograniczona personalizacja: Wprowadzanie skomplikowanych zmian w sklepie może być trudne w Weebly’redaktor.

Oceniając Shopify vs Weebly, należy wziąć pod uwagę 6 rzeczy:

Shopify

Weebly

Odwiedź Shopify Odwiedź Weebly Najlepszy wybór Top
Choice Shopify Top Choice Shopify logo shopify

Shopify

Ogólna ocena

9.4 z 10

Weebly

Ogólna ocena

8.2 z 10

Podsumowanie

Shopify:

Shopify to dedykowana platforma e-commerce, co oznacza’zostały zaprojektowane specjalnie, aby pomóc Ci zbudować sklep internetowy. Zawiera ponad 150 dostosowanych szablonów e-commerce i wyspecjalizowane funkcje sprzedaży, które pozwolą Ci odnieść sukces. Ma również rozbudowany sklep z aplikacjami, który pozwala na dodanie dodatkowych funkcji do sklepu. Shopify’s jest dość łatwy w użyciu, ale nie jest’T tak proste jak Weebly. To powiedziawszy, jeśli ty’poważnie myślisz o sprzedaży online, wygrałeś’znaleźć lepiej niż Shopify.

Weebly:

Weebly to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które oferuje funkcje e-commerce w niektórych swoich planach. To znaczy, że nie’od razu musisz zbudować sklep internetowy – możesz najpierw zbudować stronę internetową i dodać do niej funkcje e-commerce’gotowy do sprzedaży. To sprawia, że ​​Weebly jest doskonałym wyborem dla sprzedawców po raz pierwszy lub na małą skalę. Ponieważ Weebly nie jest dedykowaną platformą e-commerce, jego funkcje sprzedażowe nie są tak potężne, jak Shopify, co czyni go złym wyborem dla dużych lub rozwijających się firm.

Czytaj więcej

Łatwość użycia

Shopify:

Ponieważ Shopify jest ciężkim e-commerce, tam jest’to lekka krzywa uczenia się pozwalająca sobie z nią poradzić. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu na opanowanie edytora i maksymalne wykorzystanie funkcjonalności.

Chociaż Shopify jest trudniejszy w użyciu niż Weebly, nie powinno to dziwić. Shopify oferuje znacznie więcej narzędzi e-commerce.

Nie robi’Trzeba jednak dużo czasu, aby poradzić sobie z Shopify. W rzeczywistości udało nam się zbudować sklep w zaledwie kilka godzin! ty’Podniosę go szybko i wkrótce będę dodawać produkty, zarządzać zapasami i tworzyć stylową stronę główną.

Nawet jeśli ty’ponownie nietechniczne, to’bardzo możliwe jest opanowanie Shopify. I pamiętaj, że wysokiej jakości wsparcie to tylko telefon. Również w edytorze sklepu widżety pomagają krok po kroku w budowaniu sklepu.

Jeśli jednak łatwość użytkowania jest Twoim priorytetem, Ty’Chcę przynajmniej przetestować Weebly.

Weebly:

Łatwość użytkowania jest Weebly’unikalny punkt sprzedaży. Zasadniczo dzięki Weebly firma jest tak odnoszącą sukcesy firmą. Stawia dostępność w centrum uwagi i z naszego doświadczenia wynika, że ​​nawet Wix nie jest tak łatwy do odebrania.

Narzędzia przeciągania i upuszczania oznaczają dosłowne skierowanie myszy na funkcję, którą chcesz dodać, kliknij i przenieś ją w wybrane miejsce.

To’to takie proste!

Weebly to ‘to co widzisz Jest Tym Co dostajesz’ budowniczy. Oznacza to, że możesz zobaczyć, jak Twój sklep nabiera kształtu podczas jego budowy. Jeśli nie’coś mi się podoba’Łatwo jest siekać i zmieniać kolory, tekst, obrazy – to wszystko!

Sklep, który widzisz na ekranie, to sklep, który zobaczą kupujący, gdy znajdą się na Twojej stronie. Dzięki temu nie trzeba przechodzić między edytorem a trybem podglądu, aby sprawdzić wygląd witryny.

Weebly jest jedną z najlepszych platform e-commerce, jeśli chodzi o połączenie łatwości użytkowania z odpowiednimi funkcjami i funkcjonalnościami, aby pomóc Ci sprzedawać online.

Czytaj więcej

Tematy & Projekt

Shopify:

Shopify jest liderem rynku e-commerce z jakiegoś powodu: wszystko ma na celu pomóc ci w sprzedaży.

Obejmuje to szablony. Oceniamy Shopify’Projekt motywu 5 gwiazdek na 5, ponieważ są profesjonalni i wyjątkowi. Od mody po żywność, bez względu na branżę, Shopify oferuje ponad 60 motywów dostosowanych do urządzeń mobilnych.

Możesz przeglądać motywy według branży. Niektóre pochodzą z Twojego planu Shopify, ale niektóre kosztują dodatkowo, zaczynając od 140 USD. Tam’Nie ma obowiązku korzystania z płatnego motywu, ale tylko raz’Ponowna sprzedaż może być dobrą inwestycją.

Shopify weterynarze motywy w swoim sklepie, więc znasz’ponownie otrzymujesz produkt wysokiej jakości, niezależnie od tego, którego używasz.

Personalizacja motywu jest nieco trudniejsza w Shopify niż Weebly. Ale biorąc pod uwagę, jak potężna jest ta platforma, jest ona nadal bardzo dostępna. Nawet jeśli ty’nie jesteś doświadczony technicznie, możesz dodać stylowy motyw i go dostosować.

Należy pamiętać, że Shopify’motywy don’po prostu wyglądają świetnie, pomagają ci sprzedawać więcej. Shopify pomógł firmom na całym świecie wygenerować ponad 55 miliardów dolarów sprzedaży. Naprawdę są ekspertami od tego, jak wygląda i działa dla Twojej dolnej linii.

W Shopify vs Weebly łeb w łeb, Shopify przyciemnia je motywami i designem.

Weebly:

Weebly lubi prostotę, a jego szablony to odzwierciedlają. Mogą być bardziej podstawowe niż Shopify’s, ale oni’ostry i dobrze zaprojektowany.

W naszej tabeli porównawczej Weebly zdobywa mocne 4 gwiazdki za szablon. Podczas gdy oni nie są’tak dobry jak Shopify, Weebly’Motywy są bardzo solidne i mogą z łatwością pomóc w stworzeniu dopracowanego sklepu internetowego, który jest również dostosowany do urządzeń mobilnych.

Weebly’Sklep z motywami ma 15 opcji projektowania dla sklepów internetowych. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak dobrze wyglądają, ale jest mniej różnorodności niż Shopify.

Jednym z obszarów, w których Weebly może chodzić od stóp do głów za pomocą Shopify, jest to, jak łatwo edytować motywy’dodałem jeden do twojego sklepu. Edycja motywów jest bardzo intuicyjna, co oznacza, że ​​możesz zbudować sklep ze swoją osobowością. Szczególnie podoba nam się to, jak łatwo jest tworzyć niezależne strony produktów dla każdego z Twoich produktów. Z Weebly’Dzięki motywom cała obsługa jest bardzo płynna.

Dla czystej różnorodności i dlatego, że’nastawiony na sprzedaż, Shopify’Tematy są nieco lepsze niż Weebly’s. Ale jeśli chcesz założyć sklep internetowy płynnie i szybko, zdecydowanie warto przyjrzeć się Weebly.

Czytaj więcej

Narzędzia e-commerce

Shopify:

Shopify to w pełni funkcjonalna maszyna e-commerce z narzędziami ułatwiającymi sprzedaż. Zakres narzędzi na wyciągnięcie ręki jest naprawdę niesamowity. Czy ty’odsprzedając 10 produktów lub 1000, Shopify ma funkcjonalność, która zaspokoi Twoje potrzeby. To’dlaczego Shopify jest najlepszą platformą dla dużych firm lub sklepów, które chcą szybko się rozwijać.

Wygraliśmy’do wszystkich teraz (jest to porównanie snap Shopify vs Weebly, pamiętaj), ale jest kilka narzędzi e-commerce, które musimy wyróżnić.

W Shopify możesz akceptować płatności z ponad 70 metod płatności, w tym PayPal i kart kredytowych, w różnych walutach. To wieje Weebly’s cztery opcje płatności z wody!

Jednym z obszarów, które Shopify pokonuje, jest analiza. Może pomóc Ci lepiej zrozumieć swoich klientów niż jakakolwiek inna platforma, którą my’przetestowałem. ty’Otrzymasz poziom szczegółowości, który po prostu możesz’t dostęp na bardziej podstawowej platformie, takiej jak Weebly. Im lepiej znasz swoich kupujących, tym bardziej możesz ich zadowolić. Zadowolony klient wydaje więcej – słodki punkt dla każdego sprzedawcy, prawda?

Dzięki Shopify możesz sprzedawać w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Pinterest. To’jest także jedną z dwóch platform, które pozwalają na integrację ze Sklepem Instagram!

Inne narzędzia pozwalają dodawać wiele kont pracowników, wysyłać kody rabatowe, tworzyć blogi, dodawać produkty i sortować je w ekwipunku oraz wysyłać e-maile o opuszczonych koszykach – wszystko to może pomóc poprawić wyniki finansowe…

Jedynym zdalnym minusem Shopify jest to, że liczba narzędzi i ich możliwości są przytłaczające!

Możesz rozkoszować się pełną listą funkcji na stronie Shopify.

Weebly:

Weebly to bezproblemowa platforma, która ma na celu pomóc małym firmom lub sprzedawcom jednoosobowym łatwo i szybko uzyskać dostęp do Internetu. Więc to’Nic dziwnego, że narzędzia e-commerce nie są tak kompleksowe jak Shopify’s.

To powiedziawszy, Weebly robi podstawy bardzo dobrze. Oznacza to, że Weebly uderza ponad swoją wagę i oferuje jedne z najlepszych narzędzi e-commerce z dowolnej platformy typu „przeciągnij i upuść”.

W pełni zintegrowane koszyki na zakupy (w niektórych planach Weebly) oznaczają, że klienci pozostaną w twoim sklepie od złożenia zamówienia do sfinalizowania zakupu.

Inne ważne narzędzia Weebly obejmują kalkulator podatkowy, śledzenie zapasów, narzędzie do tworzenia kuponów i odzyskiwanie porzuconych koszyków – naprawdę skuteczne narzędzie sprzedaży niedostępne obecnie w Weebly’na przykład konkurent Wix typu „przeciągnij i upuść”.

Jedną z zalet sprzedaży Weebly jest łatwość migracji sklepu internetowego’już utworzyłem na platformie. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać plik CSV. Następnie możesz uzyskać dostęp do pełnej gamy narzędzi personalizacyjnych w edytorze, tak jak każdy inny użytkownik!

Być może myślisz Weebly’Narzędzia e-commerce brzmią dość szeroko?

Cóż, są. Ale obszar, który Weebly przegrywa w pojedynku Shopify vs Weebly, to analiza. Możesz zintegrować swój sklep Weebly z Google Analytics, ale wewnętrzne raportowanie nie jest tak zaawansowane, jak w Shopify’deska rozdzielcza.

To wygrało’będzie problemem, jeśli ty’sprzedaje niewielką liczbę produktów, ale wraz ze wzrostem sklepu będzie to coraz większy problem.

W przeciwieństwie do Shopify, my’d powiedzieć, że istnieją ograniczenia dotyczące tego, co możesz zrobić w Weebly. Ale jeśli Shopify’Ponieważ narzędzia Weebly są zbyt szerokie, by zaspokoić Twoje potrzeby, warto spróbować!

Bardziej szczegółowe spojrzenie na Weebly’s narzędzia e-commerce, odwiedź Weebly’strona internetowa.

Czytaj więcej

Sklep z aplikacjami

Shopify:

Dobry sklep z aplikacjami jest teraz podstawową częścią każdej wysokiej jakości platformy e-commerce. Chociaż możesz nie potrzebować aplikacji, gdy zaczynasz sprzedawać, będziesz, kiedy chcesz ożywić sklep lub zmienić coś, aby osiągnąć cel biznesowy.

To’z pewnością coś do rozważenia, patrząc na Shopify vs. Weebly.

Shopify’s App Store jest jednym z najlepszych w branży. Możesz wybierać spośród ponad 1200 aplikacji, od integracji mediów społecznościowych po podatki. Zakres aplikacji oznacza, że ​​sklep Shopify jest w zasadzie nieograniczony.

Te aplikacje nie’po prostu pozwól Ci dodać nowe, fantazyjne funkcje Zwalniają Twój czas, wykonując dla Ciebie przyziemne prace. Następnie możesz wrócić do czego’Ważne: ulepszenie sklepu i sprzedaż produktów.

Na przykład możesz dodać profesjonalny formularz kontaktowy, aby poprawić obsługę klienta, lub połączyć siły z konwerterem i dać kupującym szansę przeglądania różnych walut.

Niektóre z Shopify’Aplikacje są bezpłatne, niektóre kosztują miesięczną opłatę. Masz pełną kontrolę nad korzystaniem z dowolnej aplikacji i możesz w każdej chwili wyciągnąć wtyczkę’nie pracuje dla ciebie.

App Store to naprawdę kopalnia złota dla sprzedawców takich jak ty.

Weebly:

Weebly’App Center mówi, że tak będzie “przenieś świat na swoją stronę”. Uważamy, że spełnia tę obietnicę!

Układ App Center jest czystszy i nowocześniejszy niż Shopify. Znalezienie potrzebnej usługi jest bardzo łatwe.

Mimo że Weebly’skupia się na prostocie, App Center oznacza, że ​​możesz łatwo rozwijać swoją witrynę. Aplikacje wymienione w sklepie można dodać jednym kliknięciem, więc tam’nie ma kłopotów z uporządkowaniem integracji. Aplikacje są w pełni zintegrowane – wygrałeś’musisz dotknąć dowolnego kodu, aby dodać go do swojej witryny.

Aplikacje są podzielone na kategorie takie jak ‘e-commerce’ i ‘komunikacja’. Jak Shopify, aby uzyskać niektóre aplikacje’Będę musiał wydać trochę pieniędzy, ale dostępne są bezpłatne wersje próbne, więc możesz spróbować przed zakupem! Użyj okresu próbnego, aby upewnić się, że aplikacja dobrze pasuje do Twojej witryny.

Weebly’Aplikacje obejmują wszystko, od dodawania forum do witryny po oferowanie stron w wielu językach. Biorąc pod uwagę prostotę Weebly’Jest to imponująca oferta App Center.

Czytaj więcej

cennik

Shopify:

Ok niech’rozmowa o cenie.

W końcu, ile kosztuje każda platforma, jest dużą częścią debaty Shopify vs Weebly.

Shopify’Miesięczne plany cenowe to:

 • Podstawowe Shopify – 29 USD
 • Shopify – 79,99 USD
 • Shopify Advanced – 299 USD

Shopify jest droższy niż Weebly, ale tak jest’ponieważ to’to pełnoprawna platforma e-commerce. Otrzymujesz pełną gamę narzędzi i funkcji, które pomogą Ci przenieść produkty z wirtualnych półek.

Możesz obniżyć swój roczny rachunek o 10 lub 20%, jeśli zarejestrujesz się odpowiednio na plan roczny lub dwuletni.

Co’tak imponujące w Shopify są funkcje zawarte we wszystkich planach w standardzie: możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów, wysyłać kody rabatowe, uzyskać certyfikat SSL (co oznacza, że ​​twoja strona jest oznaczona jako ‘bezpieczne’ dla kupujących) o wartości 70 USD i uzyskać całodobową obsługę klienta.

Im lepszy plan Shopify, tym niższe opłaty transakcyjne. Zaczynają się od 2,2% w przypadku Basic, ale są wyłączone, jeśli używasz Shopify’własna bramka płatności.

To’Warto pamiętać, że porównanie cen Shopify vs Weebly może wprowadzać w błąd. Pewnie, możesz sprzedawać produkty na Weebly za 8 USD / miesiąc, znacznie taniej niż Shopify. Ale ty’ponownie ograniczone do 10 produktów i don’mieć własną domenę kasy. Shopify’najbardziej podstawowy plan daje ci własną kasę i pozwala sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów, więc naprawdę Shopify Basic jest najbardziej zbliżony do Weebly Business – i tam’ma tylko 4,99 $!

Zasadniczo Shopify to długoterminowa platforma, która może rosnąć wraz z Twoim sklepem.

Ogólnie rzecz biorąc, my’bardzo wierzysz w zdanie, za które płacisz. Shopify isn’Najtańsza platforma na rynku, ale dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować potężny sklep internetowy.

Musisz tylko zapytać, czy posiadanie dodatkowych korzyści, takich jak całodobowe wsparcie, uzasadnia płacenie więcej za platformę?

Użyj Shopify’bezpłatna wersja próbna, aby znaleźć odpowiedź.

Przeczytaj nasz przegląd cen Shopify, aby uzyskać kompleksowy przewodnik po planach cenowych Shopify.

Weebly:

Weebly jest tańszą alternatywą dla Shopify i oferuje niesamowity stosunek jakości do ceny.

Tutaj’co każdy z Weebly’Plany kosztują miesiąc:

 • Bezpłatnie – 0 USD
 • Starter – 8 USD
 • Pro – 12 USD
 • Biznes – 25 USD

Pamiętaj, że aby sprzedawać produkty, musisz mieć płatny plan Weebly. Aby sprzedać ponad 25 produktów, musisz być w biznesplanie (dzięki Shopify możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów w dowolnym planie).

Weebly pobiera 3% opłat transakcyjnych za swoje plany Starter i Pro – wyższe niż opłaty za dowolny plan Shopify. W biznesplanie nie ma jednak opłat transakcyjnych.

Plany mogą być tańsze niż Shopify’s, ale są znacznie bardziej rozebrani. Na przykład, aby certyfikat SSL był dołączany standardowo do Shopify, musisz uaktualnić do biznesplanu we Weebly.

Weebly jest tańszą alternatywą dla Shopify. To’jest atrakcyjną opcją, jeśli ty’to małe firmy lub handlowcy, którzy chcą sprzedać niewielką liczbę produktów.

Z drugiej strony, będziesz mieć większe szanse, aby Twój sklep internetowy stał się źródłem poważnych przychodów dzięki wszystkim Shopify’narzędzia i funkcje do Twojej dyspozycji.

Porównując ceny Shopify i Weebly, sprowadza się to do tego, co masz nadzieję osiągnąć ze swojego sklepu.

Ogólnie rzecz biorąc, Weebly ma bardzo uczciwą cenę, szczególnie biorąc pod uwagę’jest jedną z najbardziej przyjaznych platform!

Weebly ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co daje długi okres próbny. Skorzystaj i przekonaj się, czy Weebly jest właśnie dla Ciebie.

Sprawdź naszą recenzję cen Weebly, aby uzyskać szczegółowe spojrzenie na plany Weebly.

Czytaj więcej

Obsługa klienta

Shopify:

Dzięki Shopify możesz uzyskać wsparcie przez LiveChat, Twitter, e-mail lub przez telefon. Pomoc 24/7 jest dostępna dla każdego planu od Basic w górę.

Posiadanie takiego wsparcia jest nieocenione, jeśli Ty’dopiero zaczynam sprzedawać online. To’to tak, jakby doradca biznesowy, ekspert komputerowy i projektant byli w jednym!

Jeśli chcesz rozwinąć swój sklep, eksperci Shopify chętnie pokażą Ci liny.

Z naszego doświadczenia w korzystaniu z Shopify wynika, że ​​wsparcie jest najwyższej jakości. Szybko reagują na Twój problem i zawsze oferują pomocne rozwiązania.

Weebly:

Weebly’poziom obsługi klienta jest znacznie niższy niż w Shopify. Weebly wymaga uaktualnienia do wersji Pro lub Business planu, aby uzyskać wsparcie telefoniczne.

Należy pamiętać, że ponieważ Weebly jest tak łatwy w użyciu (więcej o tym za chwilę), możesz nie potrzebować tak dużego wsparcia, jak w przypadku bardziej złożonej platformy.

Nasze doświadczenie w korzystaniu z Weebly’wsparcie zawsze było pozytywne – i to’s kopii zapasowej przez użytkowników’ sprzężenie zwrotne.

W starciu Shopify vs Weebly w zakresie obsługi klienta, Shopify jest dla nas zwycięzcą. Podczas gdy Weebly’Wsparcie jest przyzwoite i oferuje szczegółowe przewodniki i przydatne forum, Shopify naprawdę może’robię dla ciebie wystarczająco dużo. I w przeciwieństwie do Weebly, Shopify’Wsparcie jest dostępne 24/7. Weebly’Zespół Sukcesu Klienta jest dostępny tylko od 6:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 17:00 w weekendy.

Czytaj więcej

Wniosek

Wybór platformy do budowy sklepu internetowego to duża i niełatwa decyzja. Wiemy z doświadczenia. To’dlaczego my’stworzyliśmy recenzje takie jak ta, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję.

Tam’nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi i to’ciężko jest wydać ostateczny werdykt w sprawie Shopify vs. Weebly.

Shopify posiada wszystkie narzędzia, które są potrzebne, aby Twój sklep odniósł sukces. Jej narzędzia sprzedaży są znacznie bardziej zaawansowane niż Weebly’s, ale konfiguracja zajmuje trochę więcej czasu i pieniędzy. Weebly jest szybki, łatwy i tani, podczas gdy Shopify jest potężny, profesjonalny i nieco droższy.

Jeśli ty’Chcemy szybko i tanio uzyskać dostęp do Internetu i sprzedać niewielką liczbę produktów, Weebly jest zdecydowanie platformą dla nas’d polecam rozważyć. Ale jeśli chcesz rozwinąć działalność online w pełnoetatowe dochody i sprzedawać większe ilości, potrzebujesz potężnych narzędzi e-commerce dostępnych w Shopify.

Weebly’Narzędzia mogą nie być tak kompleksowe jak Shopify’s, ale są więcej niż wystarczające dla małych firm lub jednoosobowych traderów, którzy chcą uzupełnić swoje dochody lub zarobić trochę pieniędzy w Internecie.

Zarówno Shopify, jak i Weebly oferują okresy próbne. Najlepiej jest je przetestować. Oceń kluczowe aspekty, które my’omówiłem to porównanie Shopify vs Weebly i sprawdź, które z nich zaznacza twoje pola!

 • Wypróbuj Shopify za darmo
 • Wypróbuj Weebly za darmo

Czytaj więcej

Przegląd

9.4 z 10

Odwiedź Shopify
Zobacz naszą recenzję Shopify

8.2 z 10

Odwiedź Weebly
Zobacz naszą recenzję Weebly Ogólna ocena Co to jest?

Nasze ogólne oceny oparte są na średnim wyniku wszystkich ocen łącznie.

Dlaczego to ma znaczenie??

Nasze wyniki dają szybki przegląd tego, która usługa oferuje najlepsze funkcje, wartość i wiele więcej.

Porównanie shopify 4.7 / 5 weebly 4.1 / 5 Zamknij

FAQ

Jest Weebly bezpłatny?

Weebly ma bezpłatny plan, ale ty możesz’sprzedać na to. Darmowy plan jest przeznaczony tylko do bardzo podstawowego użytku i nie obejmuje żadnych narzędzi sprzedaży ani płatności online. Do e-commerce, potrzebujesz 12 USD miesięcznie abonamentu Pro lub wyższego.

Czy możesz zintegrować Shopify z Weebly?

Tak! Za pomocą przycisku Kup Shopify możesz sprzedawać za pośrednictwem witryny Weebly za 9 USD miesięcznie. Po prostu wstaw przycisk Kupuj Kupuj na swoim blogu lub stronie Weebly i zacznij sprzedawać! Jest to świetny sposób na rozpoczęcie prostej działalności przed zbudowaniem całego sklepu e-commerce.

Co jest lepsze do rozwijania działalności e-commerce?

Shopify to potężniejsza platforma e-commerce niż Weebly i ma lepsze narzędzia do obsługi Twojego sklepu’długoterminowy wzrost. Jeśli chcesz zwiększyć skalę działalności, znajdziesz Weebly restrykcyjne w porównaniu do Shopify’zakres funkcji.

Czy Shopify lub Weebly jest łatwiejszy w użyciu?

Weebly jest mniej wydajną platformą niż Shopify, ale to także oznacza’jest o wiele bardziej przyjazny dla początkujących. Możesz szybko założyć sklep, podczas gdy Shopify ma większą krzywą uczenia się. Oba są odpowiednie dla początkujących, ale Weebly ma przewagę, jeśli chodzi o prostotę.

Czy Weebly i Shopify pobierają opłaty transakcyjne?

Weebly pobiera opłatę 3% opłaty transakcyjnej od 12-miesięcznego abonamentu Pro, ale nie robi’t za swoje plany Business and Business Plus. Shopify pobiera opłaty transakcyjne od wszystkich swoich planów, od różnych 2% do 0,5% w zależności od wybranego planu cenowego. jednak, jesteś skończony’jeśli korzystasz z Shopify Payments, musisz uiścić wszelkie opłaty transakcyjne, Shopify’własna wewnętrzna bramka płatności.

Dowiedz się więcej o Shopify Payments w naszej szczegółowej Przegląd płatności Shopify.

Czy potrzebujesz hostingu dla Weebly lub Shopify??

Nie! Możesz przejść od razu do budowania swojego sklepu, nie martwiąc się o hosting, ponieważ zarówno Weebly, jak i Shopify są dla Ciebie w pełni hostowane. Jesteś skończony’musisz udać się do innego dostawcy lub uiścić dodatkowe opłaty – po prostu usiądź i zacznij sprzedawać!

Czy mogę zintegrować Square z Weebly lub Shopify??

Weebly został przejęty przez Square, więc tak’Nic dziwnego, że oferuje wyjątkową integrację z tym procesorem kart kredytowych! Po prostu połącz swoje konto Square z witryną Weebly i akceptuj płatności online. Shopify nie’t wsparcie Square inhouse – ty’Zamiast tego będę musiał użyć aplikacji takiej jak Zapier.

Biorąc pod uwagę innych twórców witryn e-commerce?

Spójrz na nasz przewodnik po Najlepsze platformy e-commerce, lub wziąć bezpłatny quiz aby dowiedzieć się, który twórca witryny e-commerce odpowiada Twoim potrzebom.

Nie masz pewności, który program do tworzenia witryn działa najlepiej dla Ciebie? Wypróbuj nasz Quiz dla twórców witryn

Zobacz także nasze Tabela porównawcza konstruktorów witryn e-commerce dla bardziej szczegółowych różnic

Pomocny jest ten przewodnik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me