Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: Który jest najlepszy?

shopify vs woocommerce vs bigcommerce opisywany obrazJeśli ty’Chciałbyś zbudować sklep internetowy, który może przenieść Twoją firmę na wyższy poziom, Shopify, WooCommerce i BigCommerce są trzema najlepszymi twórcami witryn e-commerce w grze.


Mówią jednak, że trzy’jest tłumem – a jeśli chodzi o to, wybór odpowiedniego konstruktora jest łatwiejszy do powiedzenia niż do zrobienia.

Po prostu, Shopify, WooCommerce i BigCommerce wszystkie są świetnymi platformami. Ale nie’martw się – znamy nasze rzeczy i my’przeprowadziliśmy badania, które pomogą Ci podjąć decyzję.

W Website Builder Expert łączymy niezależne badania z wynikami naszych testów użytkowników, w których prosimy codziennych ludzi o wypróbowanie każdej platformy. Oznacza to, że możemy zapewnić porównania, które są uczciwe i zrównoważone.

W tym artykule dowiesz się, która platforma jest najlepsza dla jakiego rodzaju użytkownika. My’Omówię wszystkie ważne kwestie, które należy wziąć pod uwagę podczas korzystania z narzędzia do tworzenia sklepów internetowych, w tym łatwość użytkowania, projektowanie, narzędzia sprzedażowe i ceny.

W każdej sekcji my’ll porównaj Shopify, WooCommerce i BigCommerce przeciwko sobie, a następnie wybierz zwycięzcę dla każdej rundy.

Rozumiemy, że niektórzy z was potrafią’poczekaj do tego czasu, więc tutaj’spoiler: Shopify to nasza najwyżej oceniana platforma e-commerce i dlatego jest ogólnym zwycięzcą. Ale czy wygrywa co rundę? Cóż, możemy’t oddać wszystko, możemy?

My’Czekałem wystarczająco długo – to’nadszedł czas, aby zestawić ze sobą te trzy platformy i dowiedzieć się, co one’ponownie wykonane z!

Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: Plusy i minusy

Shopify Za i przeciw Kupuj
 • Najlepsza wszechstronna platforma e-commerce
 • Sprzedawaj na wielu kanałach
 • Opłaty transakcyjne za alternatywne bramki płatnicze
 • Konieczne jest ponowne sformatowanie w przypadku zmiany tematów
Zalety WooCommerce WooCommerce Cons
 • Nieograniczone możliwości dostosowywania
 • Idealne dla SEO
 • Słaba obsługa klienta
 • Wymagana zaawansowana wiedza techniczna
BigCommerce Plusy BigCommerce Cons
 • Większość wbudowanych funkcji
 • Fantastyczne funkcje SEO
 • Interfejs edycji jest trudny w nawigacji
 • Brak aplikacji mobilnej

Co’różnica między Shopify, WooCommerce i BigCommerce?

Shopify i BigCommerce to tak zwane kompleksowe rozwiązania e-commerce. Mają wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć sprzedawać online, wszystko w jednym miejscu. Jeszcze lepiej, nie’Musisz znać dowolny kod, aby móc z nich korzystać.

WooCommerce jest nieco inny. To’jest wtyczką WordPress, co oznacza, że ​​dodajesz ją do swojej witryny, aby włączyć funkcję e-commerce. To’jest znany jako ‘samodzielnie hostowane’ oprogramowanie, co oznacza, że ​​daje nieograniczone możliwości dostosowywania kodu, ale wymaga dużych umiejętności technicznych.

Znasz już różnicę między tymi platformami, ale dla kogo są one najlepsze?

 • Shopify jest najlepszy dla każdego sklepu internetowego
 • WooCommerce jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dużo kreatywnej kontroli
 • BigCommerce jest najlepszy dla firm chcących skalować

Łatwość użycia

Ogólnie rzecz biorąc, wszechstronne platformy e-commerce, takie jak Shopify i BigCommerce, są o wiele łatwiejsze w użyciu niż samodzielne wtyczki, takie jak WooCommerce. Powód jest prosty: wszystkie narzędzia budowlane są dostarczane, gotowe do pracy.

Aby dowiedzieć się, jak łatwa jest obsługa każdej platformy, poprosiliśmy codziennych ludzi o ich przetestowanie. Ci ludzie ocenili następnie trzech budowniczych pod względem łatwości użycia.

Nasze wyniki wykazały, że Shopify był najprostszym z trzech. Ma wiele wskazówek wizualnych, spójną typografię i używa prostego języka. Sprawia, że ​​założenie sklepu internetowego przypomina spacer po parku.

strona główna shopifyShopify to nasza najwyżej oceniana platforma e-commerce, dostarczająca wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces online

BigCommerce to potężna platforma, ale z taką mocą przychodzi krzywa uczenia się. Lekko wrzuca cię do głębokiego końca za pomocą języka technicznego i zapewnia stosunkowo zagracony interfejs.

Jeden z naszych testerów powiedział o BigCommerce:

Tak to’nie jest zbyt prosty w użyciu, ale możesz zobaczyć dlaczego – to’ponieważ to’jest po prostu po to, aby prowadzić dla ciebie firmę. Ale stworzenie strony internetowej nie było najłatwiejszym doświadczeniem.

strona główna bigcommerceBigCommerce ma najbardziej wbudowane funkcje dowolnej platformy e-commerce, oszczędzając pieniądze na aplikacjach

WooCommerce jest najtrudniejszym w użyciu trio. To’jest przeznaczony dla doświadczonych technologicznie osób, które potrafią kodować. To powiedziawszy, jeśli ty’jesteś pewny z klawiaturą, powinieneś być w porządku – zajmuje to tylko trochę więcej wysiłku niż Shopify lub BigCommerce.

strona główna woocommerceWooCommerce to wtyczka do samodzielnego hostowania, dająca nieograniczone możliwości dostosowywania

Łatwość użycia: werdykt

Shopify bierze pierwszą rundę. To było nasze ‘najprawdopodobniej zostanie zalecony’ platforma dzięki pomocy wizualnej, czytelnemu interfejsowi i prostemu językowi. BigCommerce jest bardziej skomplikowany, z bardziej mylącą stroną edycji, podczas gdy WooCommerce wymaga najbardziej technicznej wiedzy ze wszystkich.

Elastyczność projektowania

Sprzedaż online isn’t tylko o narzędziach, funkcjach i aplikacjach – twój sklep też musi dobrze wyglądać. Jeśli klienci lubią odwiedzać Twoją witrynę, to oni’chętniej dokonają zakupu i wrócą po więcej.

Shopify oferuje 10 darmowych motywów i ponad 50 płatnych opcji, które kosztują od 140 do 180 USD. Jeśli jednak zmienisz szablony, to ty’Będę musiał nie tylko zapłacić, ale także sformatować całą witrynę, co zajmuje trochę czasu.

motywy shopifyShopify ma piękne motywy pasujące do prawie każdej branży, co daje dużą elastyczność

BigCommerce pozwala wybierać spośród 7 bezpłatnych motywów i ponad 50 płatnych szablonów, które kosztują 145 USD lub 245 USD. Mogą się wydawać drogie, ale dzięki wsparciu BigCommerce Twoja firma może odnieść długofalowe sukcesy.

tematy bigcommerceBigCommerce ustalił ceny za płatne motywy, dzięki czemu dokładnie wiesz, co’płacisz za

Design jest miejscem, w którym WooCommerce błyszczy. Ma 14 motywów, wszystkie kosztują zaledwie 39 USD, i możesz naprawdę pozwolić swoim kreatywnym sokom płynąć dzięki ich nieograniczonym możliwościom dostosowywania. Tak więc, jeśli masz umiejętność kodowania, naprawdę możesz ‘zabiegać’ Twoi klienci ze wspaniałą witryną własnej produkcji.

motywy sklepu woocommerceMożesz dostosowywać swoje motywy WooCommerce w dowolny sposób, pod warunkiem, że umiesz kodować

Jeszcze jedna rzecz – to’Warto zauważyć, że wszystkie trzy platformy’Motywy są responsywne na urządzenia mobilne. Oznacza to, że niezależnie od tego, który wybierzesz konstruktora, utworzona witryna będzie wyglądać świetnie na ekranie o dowolnym rozmiarze.

Elastyczność projektowania: werdykt

WooCommerce odchodzi z tym. Jeśli wiesz, jak kodować, masz nieograniczone możliwości dostosowywania na wyciągnięcie ręki. Ponadto jego motywy są znacznie tańsze. Shopify i BigCommerce mogą być łatwiejsze do zaprojektowania, ale tak’są również sztywniejsze, więc wynik jest wyraźny.

Czas budowy

Czas kompilacji to jedna z bardziej skomplikowanych sekcji do zbadania. Dlaczego? Ponieważ czas potrzebny na zbudowanie strony internetowej za pomocą WooCommerce jest bardzo zróżnicowany.

Jeśli masz już witrynę WordPress, czas kompilacji jest stosunkowo szybki’to tylko kwestia dodania wtyczki. Jeśli nie’t, ty’ponownie w długą podróż; na początek ty’Będę musiał sam uporządkować hosting i to’s zanim utkniesz w kodowaniu.

Dla kontrastu, Shopify i BigCommerce to kompletny pakiet. Oznacza to, że po rejestracji masz wszystkie elementy potrzebne do zbudowania sklepu internetowego w jednym miejscu.

Jak wypada porównanie tych dwóch platform all-in-one? Sklep Shopify może być Twój w ciągu zaledwie kilku godzin dzięki wizualnym wskazówkom i prostemu językowi. Natomiast budowa sklepu BigCommerce zajmuje zwykle dzień lub dwa, dzięki bardziej złożonemu interfejsowi edycji.

Taka prędkość nie powinna’będzie to jednak niespodzianka, biorąc pod uwagę wyniki naszej rundy łatwości użytkowania.

Czas budowy: werdykt

Shopify ma najszybszy czas kompilacji, utworzenie sklepu internetowego zajmuje tylko kilka godzin. BigCommerce wymaga nieco więcej przemyślenia, ale nie robi tego’zbyt długo trwa budowanie. WooCommerce ma zdecydowanie najdłuższy czas kompilacji, wymagając od użytkowników hostowania i kodowania własnej witryny.

Narzędzia i funkcje e-commerce

To’nie ma sensu mieć pięknego sklepu internetowego, jeśli nie’mieć narzędzia do sprzedaży. Pomyśl tylko: ty’prawdopodobnie nie zarobisz dużo pieniędzy w twoim tradycyjnym sklepie’ponowne zatrudnienie niekompetentnych sprzedawców.

Jeśli chodzi o narzędzia sprzedaży, Shopify i BigCommerce są dwoma ekspertami w świecie e-commerce. Z obu budowniczych, tam’Nie ma realnego ograniczenia co do tego, ile możesz zrobić z zapasami.

Ich systemy magazynowe są doskonałe, co pozwala sprzedawać nieograniczoną liczbę różnych produktów we wszystkich planach cenowych, a także drukować niestandardowe etykiety wysyłkowe.

Shopify ma jednak silniejsze możliwości kuponowe. Na przykład Shopify pozwala wyświetlać rabat jako polecany produkt na stronie głównej, podczas gdy BigCommerce nie może.

shopify narzędzia sprzedażoweShopify oferuje jedne z najlepszych bezpłatnych narzędzi sprzedaży na rynku

Ale co z WooCommerce? Może mieć znacznie mniej funkcji, ale one’nadal są całkiem dobre. Otrzymasz zwrot kosztów jednym kliknięciem, narzędzia do blogowania oraz opcję osadzania produktów na różnych stronach sklepu.

Podsumowując, WooCommerce po prostu tego nie robi’ma tyle łuków na dziobie, co pozostałe dwa.

Funkcje sprzedaży: Werdykt

To’jest blisko, ale Shopify po prostu wygrywa. Ma najbardziej wszechstronną gamę narzędzi sprzedażowych na rynku, więc tak’jest godnym zwycięzcą – jednak BigCommerce zajmuje drugie miejsce, oferując również nieograniczoną liczbę produktów i doskonałe opcje wysyłki. WooCommerce isn’jest prawie tak samo potężny, ale nadal działa.

Opcje płatności i opłaty

Zaakceptowanie większej liczby bramek płatności oznacza, że ​​więcej osób może kupić Twoje produkty – to’to takie proste. Ale który konstruktor obsługuje najbardziej?

Wszystkie trzy platformy obsługują szeroki zakres bramek płatności, w tym PayPal, Stripe i Apple Pay. Najważniejsze różnice między tymi trzema dotyczą jednak kwoty wyboru w ofercie, a także opłat transakcyjnych.

W przeciwieństwie do pozostałych dwóch, Shopify nakłada własne opłaty transakcyjne na wszystkie bramy oprócz własnego, Shopify Payments. Pod względem wyboru, BigCommerce jest dość ograniczony, podczas gdy Shopify i WooCommerce oferują ponad 100 dodatkowych opcji.

Opcje bramki płatności woocommerceWooCommerce zapewnia dostęp do ponad 100 opcji płatności, bez nakładania jakichkolwiek opłat transakcyjnych

Opcje płatności: werdykt

WooCommerce wygrywa swoją drugą wygraną, oferując dziesiątki opcji płatności (w przeciwieństwie do BigCommerce) bez nakładania własnych opłat transakcyjnych (w przeciwieństwie do Shopify) Podczas gdy wszystkie trzy platformy mają duży wybór bram płatniczych, tak jest’to kwestia różnorodności i kosztów, która wygrywa tę rundę dla WooCommerce.

Narzędzia marketingowe i funkcje

W każdej firmie promocja Twojej marki ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju. Jeśli chodzi o sklepy e-commerce, posiadanie dobrych narzędzi marketingowych przynosi więcej kliknięć – i dolarów – do Twojej witryny.

SEO

Search Engine Optimization to proces, który pomaga Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach takich jak Google. To’jest ważnym aspektem sprzedaży online – jeśli nikt nie może znaleźć Twojej witryny, jak zamierza kupić Twoje produkty?

Na szczęście wszystkie trzy marki zapewniają silne narzędzia SEO. Każdy z nich pozwala:

 • Edytuj metatatyty i opisy (tekst pojawiający się w wynikach wyszukiwania Google)
 • Zaktualizuj adresy URL (jest to adres strony internetowej, więc utrzymywanie go w odpowiednim stanie ułatwia ludziom znalezienie online)
 • Dodaj tekstowe obrazy alternatywne (pomaga Google zidentyfikować zawartość obrazu)

Jednak Shopify potknie się o brak obsługi słów kluczowych. Zarówno BigCommerce, jak i WooCommerce zalecają użycie słów w opisach produktów, które pomogą im uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Media społecznościowe

Dobra obecność w mediach społecznościowych utrzymuje kontakt z klientami, i zapewnia świetny sposób promowania nowych produktów lub rabatów.

Zarówno Shopify, jak i WooCommerce polegają w dużej mierze na integracji stron trzecich. Chociaż może to zwiększyć Twoje koszty, zapewni ci cenną elastyczność. Możesz dodawać przyciski udostępniania, wprowadzać aplikacje marketingowe w mediach społecznościowych i łączyć swoje posty z witryną Shopify lub WooCommerce.

BigCommerce jest samowystarczalną platformą – ma największy wybór wbudowanych funkcji, ale nie ma’t obsługuje wiele aplikacji. Pod względem mediów społecznościowych, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, możesz’połączyć swoje kanały na żywo.

Integracja wielokanałowa

Sprzedaż w większej liczbie kanałów zapewnia szerszą publiczność, dzięki czemu widać już zalety.

Niestety dla WooCommerce, to’pozostało tutaj w kurzu, bo tak nie jest’w ogóle wspiera sprzedaż wielokanałową. Zarówno Shopify, jak i BigCommerce pozwalają sprzedawać na wielu kanałach, w tym na Facebooku, Instagramie, eBayu i Amazon.

Bigcommerce sprzedaje za pomocą FacebookaBigCommerce oferuje sprzedaż wielokanałową, dzięki czemu możesz promować swoje produkty wśród dużej liczby odbiorców

Jednak Shopify idzie o krok dalej, dając ci dostęp do 10 kanałów łącznie, w tym BuzzFeed, Kik i Wanelo.

Narzędzia marketingowe: Werdykt

To’to naprawdę trudne połączenie między Shopify i BigCommerce, ale ten drugi po prostu wygrywa. Obie platformy są bardzo blisko pod względem narzędzi marketingowych, ale Shopify polega bardziej na aplikacjach, podczas gdy BigCommerce ma najbardziej wbudowane funkcje dowolnej platformy. WooCommerce nie może konkurować w tym dziale.

Pomoc i wsparcie

Korzystając z dowolnego oprogramowania, Ty’na pewno masz pytania lub potrzebujesz pomocy po drodze. Ze sklepami e-commerce, to’ważne jest, aby szybko rozwiązywać problemy, aby nie przegapić istotnych dochodów.

Alert spoilera: tam’jest tutaj wyraźnym zwycięzcą.

Shopify zapewnia całodobową pomoc przez telefon i czat na żywo, a także pomoc przez e-mail i media społecznościowe. Ma także genialne centrum pomocy, pełne mnóstwa zapytań i odpowiedzi związanych z Shopify.

Centrum pomocy ShopifyShopify zapewnia obsługę klienta na światowym poziomie, więc Ty’przez cały ten czas mieliśmy pomocną dłoń

BigCommerce jest w stanie dopasować Shopify do tego, co oferuje, oprócz pomocy za pośrednictwem mediów społecznościowych. W przeciwieństwie do tego WooCommerce pozostawia cię na własnych urządzeniach – ma małe centrum pomocy, ale to’o tym.

Pomoc i wsparcie: Werdykt

Shopify daje Ci największą pomocną dłoń. Ma najszerszy zakres obsługi klienta, w tym za pośrednictwem mediów społecznościowych – coś, czego nie robi BigCommerce’oferta. Wreszcie, WooCommerce naprawdę brakuje w tym dziale, nie zapewniając w ogóle prawdziwej obsługi klienta.

Ceny i stosunek jakości do ceny

W tej sekcji sprawy się komplikują. Podczas gdy Shopify i BigCommerce ustalają plany cenowe, więc wiesz dokładnie, co Ty’zamierzam zapłacić, obliczenie kosztów WooCommerce zajmuje nieco więcej czasu.

Co mamy na myśli WooCommerce to darmowa wtyczka, więc proszę’nie ma tam kosztów. Ty jednak’Będę musiał zapłacić za dodatki, takie jak bezpieczeństwo SSL (9 USD rocznie), motyw kosztuje 39 USD i własny hosting, który zwykle kosztuje około 10 USD rocznie.

Shopify ma 14-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować wszystkie jego wspaniałe funkcje przed wydaniem centa. Aby nadal korzystać z platformy, Ty’Będę musiał uaktualnić do jednego z trzech planów cenowych, od 29 USD / m do 299 USD / m.

Każdy plan pozwala sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów i zapewnia wszystkie genialne narzędzia, które omówiliśmy wcześniej w tym artykule. Jeśli zdecydujesz się na abonament zaawansowany, ty’Zyskam dostęp do niesamowitych funkcji, takich jak obliczenia kosztów wysyłki innych firm i niższe stawki kart kredytowych. Patrz poniżej.

Kupuj plany cenoweShopify ma trzy plany cenowe, ale nadal możesz przetestować platformę w 14-dniowym bezpłatnym okresie próbnym

BigCommerce pozwala także wypróbować przed zakupem, z 15-dniową wersją próbną. Ma trzy podstawowe plany cenowe do wyboru, począwszy od 29 USD miesięcznie, aż do 249 USD miesięcznie. Tam’jest także plan Enterprise, który ty’Potrzebuję wyceny.

Otrzymasz nieograniczoną przepustowość we wszystkich planach i zerowe opłaty transakcyjne. Jednak w planie standardowym nie’Korzystaj z funkcji odzyskiwania porzuconych wózków, które są ważnym narzędziem dla każdej firmy, która chce się skalować. Zobacz poniżej BigCommerce’plany cenowe.

plany cenowe bigcommerceBigCommerce oferuje 15-dniowy darmowy okres próbny, jeden z najdłuższych na rynku, więc masz dużo czasu, aby zdecydować, czy’jest właśnie dla ciebie

Jak widać, BigCommerce i Shopify będą kosztować ogólnie więcej niż WooCommerce, ale ich miesięcznymi planami można łatwo zarządzać, ponieważ’to tylko jedna ryczałt. Innymi słowy, oni’są droższe, ale mniej kłopotliwe, o czym warto pomyśleć.

Ceny: werdykt

To jest remis. Shopify i BigCommerce mają podobne plany cenowe, które są stosunkowo drogie, ale mają’dwie najlepsze na rynku platformy typu „wszystko w jednym”. WooCommerce działa znacznie taniej, ale zsumowanie indywidualnych kosztów może być trudne na dłuższą metę.

Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: Podsumowanie

My’przeprowadziliśmy Cię przez wszystkie kluczowe obszary budowy skutecznego sklepu internetowego, porównując Shopify, WooCommerce i BigCommerce.

Pozwolić’Szybko podsumuj, jak wypadła każda platforma w każdej rundzie, korzystając z poniższej tabeli…

CategoryShopifyWooCommerceBigCommerceWinnerŁatwość użyciaProjektCzas budowyNarzędzia e-commerceOpcje płatnościNarzędzia marketingowePomoc i wsparciecennik
Naprawdę łatwy w użyciu, z prostym językiem i mnóstwem wizualnych wskazówekWymaga zaawansowanej wiedzy technicznej z powodu samodzielnego hostingu i kodowaniaPoczątkowo trochę krzywej uczenia się, ale potem dość prostaShopify
Ponad 60 darmowych i płatnych motywów, wszystkie responsywne na urządzenia mobilne, ale po zmianie musisz sformatować witrynęNieograniczone możliwości dostosowywania, pod warunkiem, że umiesz kodować. Wolność twórcza nie ma sobie równychPoczątkowo trochę krzywej uczenia się, ale potem dość prostaWooCommerce
Najszybszy czas budowy, utworzenie sklepu zajmuje zaledwie kilka godzinZajmie to kilka dni ze względu na techniczne wymagania związane z kodowaniem i samodzielnym hostingiem (jeśli nie’masz już witrynę WordPress)Zajmuje co najmniej dzień lub dwa, biorąc pod uwagę skomplikowany język i początkową krzywą uczenia sięShopify
Najbardziej wszechstronna oferta narzędzi sprzedażowych na rynkuNiewielka ilość narzędzi sprzedażowych dzięki funkcji wtyczki WordPress Pasuje do Shopify w narzędziach sprzedażowych, ale ma mniej zaawansowane funkcje kuponówShopify
Obsługuje wszystkie główne bramy, ale nakłada opłaty transakcyjne, jeśli je don’t użyć Płatności ShopifyDaje dostęp do ponad 100 opcji płatności i nie działa’nakładają własne opłaty transakcyjneNie’obsługuje tyle bram, ile Shopify, ale nie obsługuje’t egzekwować własne opłaty transakcyjneWooCommerce
Obejmuje wszystkie obszary skutecznego marketingu, w tym dostęp do tysięcy aplikacjiPodobnie jak narzędzia sprzedaży, tak nie jest’zapewniają wiele pod względem funkcjiNie’t polegać na aplikacjach innych firm, w przeciwieństwie do Shopify; ma najbardziej wbudowane funkcje dowolnej platformyBigCommerce
Wsparcie telefoniczne i czat na żywo przez całą dobę, a także pomoc przez e-mail i media społecznościowePrawie brak obsługi klienta, oprócz centrum pomocyWsparcie telefoniczne i czat na żywo 24/7, ale nie działa’t zapewnić pomoc e-mailShopify
Trzy plany cenowe od 29 USD / m do 299 USD / m plus 14-dniowy bezpłatny okres próbnyPoszczególne koszty, takie jak certyfikaty SSL, motywy i hosting są trudne do obliczenia, ale działają dość tanioTrzy podstawowe plany od 29 USD / m do 249 USD / m, a także możliwy do wyceny plan Enterprise. Oferuje również 15-dniowy bezpłatny okres próbnyWiązanie

Do tej pory powinieneś mieć pomysł, która z tych platform jest najlepsza dla twoich ambicji biznesowych:

 • Shopify jest najlepszy dla każdego sklepu internetowego
 • WooCommerce jest najlepszy do kreatywnej kontroli
 • BigCommerce jest najlepszy dla firm chcących skalować

Jak widać z tabeli, Shopify ma najwięcej punktów. Tak jest dzisiaj’mistrz! Ma najlepszy zakres funkcji sprzedaży’jest najłatwiejszy w użyciu i oferuje najszybszy czas kompilacji do uruchomienia.

Oznacza to, że po dobrze stoczonej bitwie Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce, Shopify zachowuje swoją koronę e-commerce. Don’nie zapomnij, że każda platforma oferuje bezpłatny okres próbny, więc przetestuj go już dziś i pozwól swojej firmie online czerpać korzyści!

Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: FAQ

Ile kosztuje Shopify?

Shopify ma trzy abonamenty premium: Shopify Basic (29 USD miesięcznie), Shopify (79 USD miesięcznie) i Advanced Shopify (299 USD miesięcznie). Masz dostęp do światowej klasy narzędzi sprzedażowych w każdym abonamencie, ale najwyższe plany obejmują takie funkcje, jak niższe opłaty transakcyjne. Oferuje również 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Czy powinienem używać Shopify lub BigCommerce?

To zależy od ciebie’szukam. Shopify to nasza najwyżej oceniana platforma e-commerce’jest naprawdę łatwy w użyciu i oferuje szeroki zakres narzędzi i aplikacji sprzedażowych. Jednak BigCommerce ma najbardziej wbudowane funkcje dowolnej platformy i jest idealny dla ambitnych firm, które chcą masowo skalować.

Czy WooCommerce jest bezpłatny??

Zasadniczo tak. To’jest bezpłatną wtyczką WordPress, więc jej instalacja nie wiąże się z żadnymi kosztami, ale są dodatkowe koszty. Jeśli nie’Mam już witrynę WordPress’Będę musiał kupić hosting, motyw sklepu i certyfikat SSL.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map