SiteGround vs GoDaddy: Który z nich jest odpowiedni?

SiteGround vs GoDaddyWybór odpowiedniej platformy hostingowej może być zniechęcający. To jest n’Najseksowniejszy temat i na pierwszy rzut oka’niewiele jest w stanie oddzielić najlepszych dostawców. Czy jest jakaś różnica między nimi? SiteGround i Idź Tato? Czy to ważne, z kim idę?


Tak i tak. Tam’to więcej niż hosting. Różne witryny mają różne potrzeby, a różni dostawcy hostingu specjalizują się w różnych rzeczach. Znalezienie odpowiedniego dostawcy może na dłuższą metę zaoszczędzić światu kłopotów.

SiteGround i GoDaddy zajmują 5. i 6. miejsce na naszej liście najlepszych dostawców hostingu, zdobywając odpowiednio 4/5 i 3,9 / 5. Możesz być pewien, że oba są usługami wysokiej jakości, ale tak jest’są również bardzo różne.

SiteGround to najbardziej niezawodny dostawca hostingu’Testowaliśmy, podczas gdy GoDaddy oferuje wspaniałe funkcje, ale nie ma dobrego stosunku jakości do ceny. Lubimy SiteGround, ponieważ mimo to’także po droższej stronie, dostajesz to, za co płacisz, jeśli chodzi o czas pracy, obsługę klienta i integrację z WordPress. Natomiast GoDaddy jest droższy niż konkurenci, ale ma niewiele wyróżniających się czynników uzasadniających koszty.

Plusy i minusy

Zalety SiteGround

  • Polecany przez WordPress do hostingu WordPress
  • Szybka i kompleksowa obsługa klienta
  • Czas pracy 99,98%

Wady SiteGround

  • Droższy niż jego konkurenci

Plusy GoDaddy Hosting

  • Kompleksowa wygoda hostingu, budowania stron internetowych i rejestracji domen za pośrednictwem tego samego dostawcy
  • Zawiera wiele różnych funkcji
  • Czas pracy 99,98%

Wady GoDaddy Hosting

  • Bardziej strome ceny niż większość konkurentów
  • Nie najbardziej responsywny system wsparcia

Aby uzyskać bardziej szczegółowy podział, czytaj dalej. My’Zbadam wszystko, co musisz wiedzieć, aby podjąć świadomą decyzję między tymi dwoma dostawcami.

Funkcje, wydajność, & Łatwość użycia

W hostingu jest więcej funkcji niż tylko “hosting,” Uwierz lub nie. Czynniki takie jak czas pracy, miejsce na dysku, zarządzanie domeną i inne determinują mocne usługi spośród wymienionych poniżej.

Jako główne siły na rynku, zarówno SiteGround, jak i GoDaddy są bogate w funkcje. Pod względem wydajności tam’niewiele ich rozdziela. Ich czas sprawności wynoszący 99,98% i 99,97% jest znakomity i odpowiada jedynie kilku godzinom przestojów w roku.

Jeśli jednak chodzi o większość funkcji, poniżej widać, że te dwie są prawie identyczne.

SiteGroundGoDaddyDarmowa domena

Panel sterowania

Darmowe kopie zapasowe

Miejsca na dysku

Czas pracy

Nietak
cPanelcPanel
taktak
10 GBbez limitu
99,98%99,97%

Oba wykorzystują standardowy w branży panel sterowania cPanel i oba zapewniają funkcjonalne, choć nie strasznie atrakcyjne deski rozdzielcze. SiteGround’stosunkowo skromne miejsce na dysku o pojemności 10 GB jest uniesieniem brwi, ale pamiętaj, że większość stron i tak nie zbliża się do swoich limitów.

GoDaddy isn’to tylko firma hostingowa – działają one również w zakresie rejestracji domen i tworzenia stron internetowych. Z tego powodu mogą zawierać bezpłatne funkcje, które SiteGround musi dodać na wierzchu. Plany hostingowe z GoDaddy są dostarczane z bezpłatną domeną i dość wyrafinowanym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Przydatne, jeśli chcesz wszystko w jednym miejscu.

W przypadku tworzenia witryn SiteGround integruje SiteBuilder, który jest funkcjonalny, ale daleki od najlepszych na rynku. Jeśli jednak planujesz używać bardziej zaawansowanych systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress lub Drupal, SiteGround’integracja jest doskonała.

SiteGround kieruje swoją działalność na witryny wymagające większej ilości zasobów, oferując niestandardowe ‘Przedsiębiorstwo’ plany dla osób z miesięcznymi budżetami 2000 $ + do zabawy. Jeśli ty’w tym przedziale, nasze najgorętsze gratulacje. Jeśli nie, nasze współczucie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzystania z Internetu jako sprzedawca detaliczny lub firma?

Sprawdź naszą recenzję najlepszego oprogramowania e-commerce z 2019 roku

SiteGround vs GoDaddy – funkcje, wydajność, & Łatwość użycia: werdykt

GoDaddy ma lepsze funkcje niż SiteGround. SiteGround lepiej nadaje się do dużych witryn wymagających dużych zasobów. Ma bardziej wydajne i techniczne funkcje niż GoDaddy. Ale GoDaddy ma rejestrację domen i tworzenie stron internetowych. Ta wszechstronna wygoda może’Można go znaleźć w SiteGround i daje GoDaddy przewagę.

Który ma lepszą integrację z WordPress?

Według WordPress.org, przez wielu uważanych za wiodący autorytet w WordPress.org, Bluehost, DreamHost i SiteGround to “jedne z najlepszych i najjaśniejszych ze świata hostingu.” My’nie będziemy się kłócić inaczej (choć uważamy, że Bluehost jest najlepszy w grupie).

Dowód’w budyniu. SiteGround zarządza dla ciebie aktualizacjami WordPress i zapewnia obsługę bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak WP-Cli. SiteGround oferuje również instalację jednym kliknięciem, a instalacja GoDaddy może potrwać do 24 godzin. To’to niewielka różnica w wielkim schemacie rzeczy, ale podkreśla, o ile poważniej SiteGround bierze hosting WordPress. GoDaddy zaznacza wszystkie niezbędne pola, ale tak nie jest’idź o krok dalej niż SiteGround.

Wszystko to powiedział: GoDaddy’Plany WordPress są znacznie tańsze niż SiteGround’są, a dla podstawowych witryn, że’to wszystko, co naprawdę się liczy. Po uruchomieniu i uruchomieniu prostej witryny WordPress’jest prawie nieistotne kim jesteś’ponownie hosting z.

SiteGround vs GoDaddy – Integracja z WordPress: werdykt

SiteGround jest lepszy dla WordPressa niż GoDaddy. Polecany jako jeden z trzech najlepszych dostawców hostingu przez WordPress, SiteGround jest tutaj kremem. SiteGround jest droższy niż GoDaddy, ale masz za co płacisz: oferuje instalację jednym kliknięciem, zaawansowane funkcje i automatyczne aktualizacje.

Wsparcie SiteGround vs Wsparcie GoDaddy

Biorąc pod uwagę SiteGround’z technicznego punktu widzenia, ma sens, że oni’d mieć lepsze wsparcie od GoDaddy. Oba oferują jednak wsparcie przez telefon i czat, a także kompleksowe centra wiedzy.

SiteGroundGoDaddyCzat 24/7

Telefon 24/7

Centrum Wiedzy

Bilety

taktak
taktak
taktak
takNie

SiteGround wyróżnia się posiadaniem biletów technicznych, które umożliwiają otrzymanie spersonalizowanego profesjonalnego wsparcia w przypadku wszelkich problemów’ponownie mając.

Bilety są naprawdę przydatną opcją na trudne problemy techniczne i SiteGround’10-minutowa gwarancja na odpowiedź to rzadkość.

SiteGround vs GoDaddy – Wsparcie: Werdykt

SiteGround pokonuje GoDaddy w pomocy i wsparciu. Oba oferują szeroki zakres, od centrów wiedzy po pomoc telefoniczną, ale SiteGround pokonuje GoDaddy dzięki opcji biletu na wsparcie techniczne. GoDaddy może’trzymaj świecę na SiteGround’s 10-minutowy czas reakcji.

cennik & Wartość pieniądza

Porównywanie cen dwóch dostawców takich jak SiteGround i GoDaddy może być trudne, ponieważ oni’ostatecznie kierujemy reklamy do różnych osób. Plany początkowe u obu dostawców są bardzo przystępne – zaledwie 2 USD lub 3 USD za hosting dzielony.

Jak widać poniżej, to’Kiedy przechodzisz w górę planów, różnice stają się widoczne.

Stawki miesięczne

Hosting dzielony to najtańszy plan oferowany zarówno przez GoDaddy, jak i SiteGround. SiteGround’s 3,95 USD – 11,95 USD miesięczny plan zapewnia wystarczającą liczbę funkcji, aby obsłużyć do 10 000 odwiedzających miesięcznie. Idź Tato’s 2,99 USD – 12,99 USD miesięczny abonament obejmuje bezpłatną domenę.

SiteGroundGoDaddyShared Hosting

Hosting WordPress

Hosting VPS

Hosting dedykowany

Hosting w chmurze

3,95 USD – 11,95 USD2,99 USD – 12,99 USD
3,95 USD – 11,95 USD4,99 USD – 24,99 USD
19,99 USD – 74,99 USD
269 ​​USD – 729 USD89,99 USD – 179,99 USD
80 USD – 240 USD

Plany SiteGround są zbudowane tak, aby wytrzymać większe obciążenie niż GoDaddy’s. My’mówię setki tysięcy odwiedzających miesięcznie, nawet miliony. Jednak nowe strony don’Potrzebuję tej infrastruktury. Idź Tato’Plany skalują się znacznie łagodniej, co naszym zdaniem stanowi plus, jeśli chodzi o ceny.

Ilekroć patrzymy na ceny, myślimy o tym’ważne jest, aby wyjaśnić, że co’Ponowne zobaczenie to niedźwiedź minimum każdego planu – bez dodatków i plan, który’s często trzy lata z góry opłacone. Dodaj kilka funkcji lub zarejestruj się na krótszą umowę, a możesz spodziewać się, że zapłacisz co najmniej kilka dolarów więcej miesięcznie.

Obaj dostawcy oferują 30-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy, więc tam’bardzo niskie ryzyko związane z zawarciem umowy, która tego nie robi’nie służą twoim potrzebom.

Przytłoczony całą matematyką pieniędzy?

Nie martw się, my’napisaliśmy pełny podział kosztów hostingu witryny.

SiteGround vs GoDaddy – Cennik & Stosunek jakości do ceny: werdykt

SiteGround oferuje lepszy stosunek jakości do ceny niż GoDaddy. Podczas gdy SiteGround ogólnie obsługuje większe strony internetowe niż GoDaddy, tak jest’jest świetnym dostawcą, z którego możesz skorzystać’próbuję dokonać tej inwestycji. GoDaddy z drugiej strony po prostu może’t konkurować z cenami swoich rówieśników w grze na mniejszych stronach.

SiteGround vs GoDaddy Hosting: Podsumowanie

To’jest trochę trudniejszy z tymi dwoma. Gdy dwóch dostawców usług hostingowych konkuruje o ten sam rodzaj działalności, robi to’jest dość prosty do wypracowania, co jest lepsze. Ale kiedy oni’tak różne, jak SiteGround i GoDaddy, pytanie naprawdę należy do Ciebie. GoDaddy jest odpowiedni dla początkujących; z drugiej strony SiteGround może obsługiwać operacje na dużą skalę.

GoDaddy ma niesamowite funkcje i wszechstronną wygodę hostingu, tworzenia stron internetowych i rejestracji domen w jednym miejscu, podczas gdy SiteGround oferuje niezrównaną obsługę klienta, płynną integrację WordPress i lepszą relację jakości do ceny niż GoDaddy.

Jeśli chodzi o to, myślimy SiteGround to silniejsza opcja niż GoDaddy, ponieważ SiteGround może przenieść twoją stronę na wyższy poziom – niezależnie od tego, jaki może być poziom. Chcesz poważnego technicznego wsparcia ze światowej klasy wsparciem? SiteGround’jest jednym z najlepszych w okolicy.

one’obaj są doskonałymi dostawcami, po prostu bądź pewien’są dla ciebie doskonałe.

SiteGround vs GoDaddy: często zadawane pytania

Czy SiteGround lub GoDaddy jest lepszy dla mojej strony WordPress?

Zdecydowanie SiteGround. Sam WordPress zaleca SiteGround jako jednego z najlepszych dostawców hostingu dla stron internetowych WordPress. Instalacja jednym kliknięciem, automatyczne aktualizacje i wsparcie dla bardziej zaawansowanych funkcji pokazują, że SiteGround idzie o krok dalej dla swoich użytkowników WordPress.

GoDaddy jest tańszy niż SiteGround, ale uważamy, że tak’Warto zapłacić dodatkowo za SiteGround’specjalne traktowanie.

Naszym najczęściej polecanym dostawcą hostingu jest Bluehost – sprawdź nasze porównanie SiteGround vs Bluehost, aby dowiedzieć się, który wybrać.

Jeśli chcesz zobaczyć inne opcje hostingu swojej witryny WordPress, sprawdź nasz artykuł na temat Najlepszy dostawca hostingu WordPress, lub przeczytaj naszą pełną recenzję SiteGround, aby lepiej zapoznać się z jej funkcjami WordPress.

Czy SiteGround lub GoDaddy jest lepszy dla małej firmy?

GoDaddy lepiej nadaje się dla mniejszych firm. Ma bardziej przystępne plany cenowe, ponieważ to’są skierowane bardziej do codziennych użytkowników.

SiteGround kładzie większy nacisk na większe i bardziej rozwinięte strony. Ma więcej możliwości technicznych i lepsze wsparcie, ale znajduje to odzwierciedlenie w cenach, które mogą zniechęcić mały biznes do budżetu.

Jeśli chcesz znaleźć trzech najlepszych dostawców dla Twojej małej firmy, przeczytaj naszą recenzję Best Web Hosting dla małych firm, aby znaleźć idealne dopasowanie.

Czy SiteGround i GoDaddy są najlepszymi dostawcami hostingu?

SiteGround i GoDaddy to wiodące marki, które zdobyły swoją reputację. Ale kiedy przeprowadziliśmy badania najlepszych dostawców hostingu, nie zrobili tego’znajduję się na górze listy.

Zobacz nasze zestawienie najlepszych hostów w naszej recenzji najlepszych dostawców hostingu, aby zobaczyć, jak GoDaddy i SiteGround wypada w porównaniu z konkurentami.

Chcesz jeszcze więcej informacji? Sprawdź naszą pełną recenzję Bluehost, aby dowiedzieć się, dlaczego zajęła pierwsze miejsce, lub przeczytaj szczegółową recenzję HostGator, aby dowiedzieć się, dlaczego zajęła drugie miejsce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me