Top 6 Shopify Alternatywy i konkurenci

shopify alternatywy e-commerceShopify jest jednym z najlepszych producentów witryn internetowych e-commerce na rynku, ale tak nie jest’to znaczy, że to’najlepsza platforma dla Ciebie. Jeśli szukasz alternatyw dla Shopify – dobra wiadomość, zdecydowanie jest kilku konkurentów Shopify, które powinieneś rozważyć.


Nasze 6 najlepszych alternatyw Shopify

Najlepsi i najzdolniejsi konkurenci Shopify na scenie e-commerce:

 1. BigCommerce – najbardziej skalowalny kreator witryn internetowych e-commerce, najlepszy dla rozwijających się firm: od 29,95 USD / m.
 2. Wola – najlepsze funkcje analityczne do śledzenia Twojego sklepu’Dane: od 29 USD / m.
 3. WooCommerce (powered by Bluehost) – najlepszy do personalizacji i kontroli: od 0 USD / m plus opłaty za hosting
 4. Wix – najlepszy dla małych firm: od 23 USD / m.
 5. Squarespace – najlepsze dla oszałamiających projektów sklepowych: od 18 USD / m.
 6. Weebly – najlepszy dla przedsiębiorców: od 0 USD / m.

BigCommerce to Shopify’największy konkurent ze względu na ogromną gamę potężnych funkcji sprzedażowych, a Wix jest najlepszy dla mniejszych firm poszukujących większej swobody twórczej. WooCommerce jest samoobsługowy, co stwarza wyzwania techniczne, ale daje większą kontrolę. Squarespace ma wspaniałe projekty, Volusion ma świetną analitykę, a Weebly jest idealny dla przedsiębiorców.

Teraz, gdy wiesz, kim oni są, pozwól’ciągle się poruszamy, abyśmy mogli zagłębić się w różnice między poszczególnymi platformami, co to oznacza dla Ciebie i którą powinieneś przetestować.

Shopify Konkurenci: Porównanie

Zobacz, jak porównanie trzech najlepszych konkurentów Shopify we wszystkich kluczowych obszarach z naszą poręczną tabelą poniżej…

Shopify KonkurentOgólna ocenaŁatwość użyciaWartość pieniądzaPomoc i wsparcieOcena klientaWix

BigCommerce

Squarespace

Weebly

Wola

Bluehost

85%72%90%94%90%
84%66,2%74%64%63%
83%68,8%88%70%79%
83%80%90%60%79%
78%56,9%74%76%49%
87%Nie dotyczy88%100%Nie dotyczy

Przeprowadziliśmy szczegółowe badania na każdej platformie z tej listy. Łatwość użycia i oceny klientów pochodzą od prawdziwych ludzi testujących każdego konstruktora, a my przeanalizowaliśmy każdy plan cenowy, aby obliczyć stosunek wartości do ceny. Więc możesz być pewien, że nie’po prostu wyciągnij te liczby z cienkiego powietrza!

ty’Zauważę, że Bluehost’statystyki wyglądają nieco inaczej niż reszta. Że’Ponieważ Bluehost jest dostawcą hostingu, a nie konstruktorem stron internetowych – czynniki takie jak łatwość użycia są nieco inne. Zalecamy zasilenie WooCommerce za pomocą Bluehost, ponieważ ten dostawca hostingu jest dobrze przygotowany do obsługi wszystkich wymagań odnoszącego sukcesy sklepu e-commerce.

Kupuj alternatywy dla dużych sklepów internetowych

Jeśli potrzebujesz platformy e-commerce, która jest nieco bardziej zaawansowana i ma wiele narzędzi i elastyczności (podobnie jak Shopify), oto kilka alternatyw, które możesz rozważyć.

Są one idealne dla Ciebie, jeśli chcesz budować większe sklepy (mówiąc z grubsza, ponad 10 produktów), jeśli prowadzisz działalność o dużej sprzedaży lub jeśli potrzebujesz możliwości i elastyczności, aby dostosować swój sklep e-commerce.

Jeśli chcesz alternatywę Shopify, która jest prostsza i łatwiejsza w użyciu, przejdź do następnej sekcji.

# 1. BigCommerce

Najbardziej skalowalny konstruktor witryn e-commerce – najlepszy dla rozwijających się firm

Zakres cen: 29,95 USD – 299,95 USD / miesiąc

BigCommerce to bardzo renomowana platforma e-commerce, w której możesz pomóc zbudować swój sklep internetowy bez konieczności posiadania wiedzy technicznej lub umiejętności kodowania (chociaż zdecydowanie pomaga, jeśli masz pewne umiejętności kodowania, ale nie umiejętności niezbędne).

Kupuj konkurencyjne alternatywy - bigcommerceBigCommerce to najlepszy program do tworzenia e-commerce dla dużych i szybko rozwijających się firm.

Są hostowanym konstruktorem e-commerce, co oznacza, że ​​to’s “jeden sklep stop” za zbudowanie sklepu internetowego.

Jesteś skończony’musisz mieć własne usługi hostingowe, więc nie’nie muszę się martwić o aktualizacje i konfiguracje zabezpieczeń. Podobnie jak Shopify, BigCommerce dba o wszystkie aspekty techniczne zaplecza prowadzenia sklepu e-commerce dla Ciebie.

Pozwala to na uruchomienie sklepu i bardzo szybką sprzedaż. Wstaw swoje treści / produkty, połącz się z procesorem płatności i sobą’wracać do wyścigów.

Pssst! Zyskaj nawet trzy miesiące za darmo dzięki BigCommerce

Chcieliśmy tylko poinformować Cię, że BigCommerce oferuje obecnie do trzech miesięcy za darmo po zarejestrowaniu się w nowym abonamencie. Wejdź na stronę BigCommerce, aby zobaczyć tę ofertę na żywo!

Pewnie, że jest początkowy czas konfiguracji, ale po tobie’po wykonaniu tej czynności możesz skoncentrować się na rozwijaniu działalności (marketing, realizacja produktów, optymalizacja sprzedaży) i nie musisz spędzać zbyt wiele czasu (lub w ogóle) martwiąc się o rozwiązywanie problemów technicznych.

Nie wspominając, BigCommerce ma dedykowany zespół wsparcia 24/7 (telefon, czat na żywo, wsparcie przez e-mail), więc zawsze masz kogoś, z kim możesz się skontaktować, jeśli potrzebujesz pomocy.

# 2. Wola

Najlepsze funkcje analityczne do śledzenia Twojego sklepu’dane

Zakres cen: 29 USD – 299 USD / miesiąc

Volusion to hostowana platforma e-commerce, która została zaprojektowana, aby pomóc w uruchomieniu sklepu. To’nie jest tak łatwy w użyciu ani potężny jak BigCommerce, ale ma wiele do zaoferowania dla właściwej firmy!

konstruktor e-commerce volusionVolusion to popularna platforma oferująca kompleksowe rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego. Ma świetne narzędzia analityczne i danych, które pomogą Ci śledzić i rozwijać firmę.

Podobnie jak BigCommerce i Shopify, Volusion to specjalistyczna platforma e-commerce. To’jest dla Ciebie hostowany i ma narzędzia, dzięki którym rozpoczęcie sprzedaży online będzie tak łatwe i skuteczne, jak to tylko możliwe. W naszych badaniach pojawił się tuż po BigCommerce ze względu na funkcje sprzedaży. Możesz więc zaufać’mamy zestaw narzędzi do zbudowania solidnego biznesu.

Funkcje te obejmują odzyskanie porzuconego koszyka i zdolność do personalizować faktury, dokumenty dostawy i paragony POS. To świetny przykład tego, jak Volusion chce, aby klienci odnieśli sukces i wyróżnili się z tłumu.

Wola’największą siłą jest imponujące narzędzia analityczne i raportowania danych. Możesz analizować zachowania klientów, monitorować zapasy, rejestrować przychody i łączne zamówienia oraz śledzić konwersje.

To’łatwo jest śledzić i analizować wszystkie dane, ponieważ Volusion przenosi całą sprzedaż w jednym miejscu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli Ty’odsprzedaje na wiele kanałów, takich jak Facebook. Gruntownie, Wola’Narzędzia Big Data pozwalają na łatwą analizę i organizację firmy.

Z cztery plany cenowe do wyboru, oferując szereg funkcji i opcji wsparcia, Volusion’ma coś dla każdego. Ale ostrzegam: Volusion ma dodatkowe koszty takie jak zakup certyfikatu SSL. Jest to zwykle uwzględnione w planach cenowych, więc może być zaskoczeniem.

Volusion isn’t najłatwiejszy w użyciu konstruktor, więc jeśli ty’szukam czegoś prostszego do skonfigurowania’lepiej z Weebly, Wix, Squarespace lub BigCommerce. Ale jeśli ty’gotowy zrolować rękawy i podekscytowany śledzeniem sukcesu Twojego sklepu, Volusion to najlepszy wybór.

# 3. WooCommerce z WordPress.org

Najlepsze do dostosowywania i kontroli

Zakres cen: 0 USD / miesiąc (plus opłaty za hosting)

Tradycyjnie wiadomo, że WordPress jest blogerem’platforma. Że’po prostu nie jest już prawdą, ponieważ WordPress jest wystarczająco zaawansowany, aby zasilać niektóre z największych stron internetowych na świecie, w tym niektóre dość zaawansowane sklepy e-commerce.

WooCommerce firmy WooThemes zajmuje się dostarczaniem stronom WordPress funkcji e-commerce. Oznacza to, że Twoja witryna e-commerce musi być zbudowana na platformie WordPress i użyć narzędzi oferowanych przez WooCommerce do stworzenia sklepu internetowego.

Shopify Alternatywy - WooCommerceSprzedawaj przez WordPress za pomocą WooCommerce, aby uzyskać skuteczną alternatywę e-commerce dla Shopify.

Co’Interesujące jest to, że WooThemes został przejęty przez Automattic, który obsługuje WordPress.com i przyczynia się do WordPress.org. Tak więc WooCommerce jest zdecydowanie wysoko ceniony przez WordPress.

WooCommerce wskazało na swojej stronie, że obecnie zasila ponad 29% wszystkich sklepów internetowych, co najmniej imponujący wyczyn.

WordPress.org to platforma typu open source. Oznacza to, że jeśli chcesz używać WooCommerce do zasilania swojego sklepu e-commerce, będziesz musiał mieć trochę umiejętności techniczne, lub zatrudnić dobrego programistę, który pomoże Ci zbudować i utrzymywać techniczne aspekty strony internetowej (takie jak konfiguracja własnych usług hostingowych).

Podstawowa platforma WooCommerce jest do pobrania za darmo, a także oferuje wiele darmowych rozszerzeń / narzędzi. Ale jeśli chcesz bardziej zaawansowanych funkcji, możesz także kupić rozszerzenia premium.

Jeśli nie’Jeśli masz apetyt techniczny na samodzielną pracę administratora systemu lub kogoś, kto pomoże Ci zbudować lub utrzymać sklep, WordPress / WooCommerce może nie być dla Ciebie właściwym wyborem.

Na koniec dnia możesz zbudować bardzo zaawansowany i zdolny sklep e-commerce z WooCommerce, ale ty’Będę musiał przestrzegać technicznych aspektów prowadzenia sklepu.

WooCommerce / WordPress nie jest tak łatwy w użyciu jak Shopify, w przeciwieństwie do Shopify, będziesz odpowiedzialny za wszystkie techniczne prace zaplecza.

Nawiasem mówiąc, jeśli szukasz premium usługi hostingowej WordPress, zalecamy również WP Engine. one’są nieco droższe niż niektóre inne tradycyjne usługi hostingowe, ale są dedykowaną usługą hostingową WordPress, a ich usługi / obsługa są dość dobre.

Kupuj alternatywy dla małych sklepów internetowych

Dla mniejszych sklepów, które wymagają łatwiejszych w użyciu narzędzi e-commerce.

Jeśli nie’potrzebuję bardzo zaawansowanej lub elastycznej platformy, takiej jak Shopify, i wolę używać czegoś prostszego, bardziej przyjaznego dla użytkownika, tańszego i oferującego wsparcie 24/7, oto kilka zaleceń.

# 1. Wix eCommerce

Najlepsze dla małych firm

Zakres cen: 23 USD – 500 USD / miesiąc

Wix jest czystym narzędziem do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, co oznacza, że ​​możesz dosłownie umieścić dowolną treść w dowolnym miejscu na swojej stronie. To’Staje się również jedną z naszych ulubionych platform e-commerce.

Wix eCommerce jest bardzo łatwy w użyciu (nie wymaga żadnych umiejętności kodowania ani umiejętności technicznych), ma doskonały dedykowany zespół wsparcia (telefon lub e-mail) oraz zespół programistów, którzy zarządzają za Ciebie wszystkimi szczegółami technicznymi, więc nie musisz’nie musisz się martwić o nic poza budowaniem i prowadzeniem sklepu e-commerce.

Nowe funkcje, takie jak Wix Corvid i Wix SEO Wiz, mogą nawet pomóc w szybkim rozwoju sklepu internetowego poprzez dynamiczne tworzenie stron (pomyśl o osobnych stronach każdego produktu, który sprzedajesz, wszystkie utworzone za pomocą kilku kliknięć) i pomóc potencjalnym klientom znaleźć go za pomocą wyszukiwarek.

Konkurenci Shopify Alternatives - WixWix to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które zapewnia narzędzia do łatwego tworzenia profesjonalnego sklepu internetowego.

Wix świetnie sprawdza się jako platforma e-commerce, ponieważ upraszcza wszystko. ty’Za pomocą Wix zaoszczędzisz dużo czasu i wysiłku, ponieważ łatwy w użyciu edytor sprawia, że ​​bezproblemowe dostosowanie istniejących, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów e-commerce do pięknego, w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego dla Twojej firmy.

Wix’Wybór funkcji e-commerce nie jest tak zaawansowany ani kompleksowy, jak omówione powyżej konstruktory witryn e-commerce (w tym Shopify),’są łatwe w użyciu i obejmują wszystkie podstawowe elementy potrzebne do zbudowania funkcjonalnego sklepu do sprzedaży produktów.

W miarę wzrostu liczby sklepów e-commerce na Wix, firma coraz bardziej skupia się na tych użytkownikach i regularnie dodaje więcej funkcji. Wix ma doskonałą reputację dzięki innowacjom, więc większy nacisk na e-commerce może być tylko dobrą wiadomością!

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy i chcesz zbudować sklep internetowy, bez bałagania się rzeczy technicznych, to Wix jest doskonałą opcją do wypróbowania.

# 2. Squarespace

Najlepsze do oszałamiających projektów sklepowych

Zakres cen: 18 USD – 40 USD / miesiąc

Squarespace to kreator stron internetowych, który obsługuje silne funkcje e-commerce. Jesteś skończony’Aby zbudować oszałamiający sklep z Squarespace, musisz znać kodowanie lub mieć dyplom z projektowania stron internetowych.

Ma projekty najlepszej jakości na rynku i ma świetny system inwentaryzacji.

squarespace shopify alternatywaSquarespace zapewnia wspaniałe szablony projektantów, aby pokazać swoje produkty. Najwyższej jakości funkcje strony internetowej i silny system inwentaryzacji wspierają sukces Twojego sklepu internetowego.

To elegancki i usprawniony konstruktor. Jesteś skończony’musisz znaleźć własny hosting lub martwić się o uruchomienie własnych aktualizacji. To wszystko jest załatwione, dzięki czemu możesz szybko i łatwo rozpocząć sprzedaż.

Możesz dodać niestandardowy kod, jeśli chcesz, ale z najwyższą jakością Squarespace’s sklepy internetowe to szablony’nie jest potrzebne. To’nie jest niespodzianką Squarespace osiągnął najwyższy poziom elastyczności projektowania w naszych badaniach – możesz w dowolnym momencie przełączać szablony, a nawet pracować nad wieloma projektami jednocześnie.

Squarespace isn’po prostu ładna buzia. Biorąc to pod uwagę’to przede wszystkim kreator stron internetowych, zawierający funkcje e-commerce’mamy narzędzia sprzedaży wysokiej jakości.

Zabezpieczenia SSL są włączone, sprawiając, że Twoja witryna będzie bezpieczna dla odwiedzających. Opuszczone odzyskiwanie koszyka i konta klientów zapewniają szybkie i łatwe zakupy w Twoim sklepie.

Squarespace ma również naprawdę silny system ekwipunku. Całkowicie przyćmiewa konkurentów Wix i Weebly. W rzeczywistości Squarespace’System ekwipunku jest bardziej na Shopify’poziom s. Możesz na przykład przesyłać produkty pojedynczo lub zbiorczo, a także śledzić zapasy za pomocą powiadomień e-mail.

Squarespace’Plany e-commerce wahają się od 18 USD – 40 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Mimo, że’jest łatwiejszy w użyciu niż BigCommerce’nie jest najbardziej przyjaznym budowniczym dla początkujących. Więc jeśli chcesz czegoś bardzo prostego, sprawdź Wix i Weebly.

# 3.ECommerce Weebly

Najlepsze dla przedsiębiorców

Zakres cen: 0 USD – 26 USD / miesiąc

Weebly jest obecnie jednym z najlepszych na rynku narzędzi do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” dla małych firm i witryn z portfolio.

W porównaniu do Wix, Weebly ma mniej narzędzi, ale jak wspomniano, są one bardzo przyjazne dla użytkownika.

Kupuj konkurencyjne alternatywy - WeeblyWeebly to kreator stron internetowych, który oferuje ecomerce we wszystkich swoich płatnych planach, dzięki czemu można łatwo sprzedawać online.

Ich funkcje e-commerce są dość kompleksowe i proste w użyciu (ale nigdzie tak kompleksowe jak Shopify), co pozwala bardzo szybko zbuduj sklep internetowy bez żadnych umiejętności technicznych, lub martwisz się o wszelkie aspekty techniczne związane z budowaniem strony internetowej.

Chociaż Weebly’Narzędzia e-commerce nie są tak kompleksowe, jak zwykłe narzędzia do tworzenia sklepów internetowych, mają wystarczającą liczbę funkcji, aby zbudować udany sklep internetowy.

Ponownie są bardzo przyjaznym dla użytkownika i intuicyjnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, więc krzywa uczenia się jest bardzo niska. To’to świetne oprogramowanie e-commerce dla początkujących.

Weebly może bezpłatnie utworzyć stronę internetową, a jeśli chcesz sprzedawać online i odblokować więcej funkcji, masz możliwość uaktualnienia do planów premium..

Jak wybrać alternatywę Shopify?

Jak widać z naszych tabel powyżej, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych rzeczy przy wyborze alternatywy Shopify.

Musisz pomyśleć o:

 • Łatwość użycia
 • Wartość pieniądza
 • Obsługa klienta
 • Jakość funkcji
 • Projekt szablonu

Wybór odpowiedniej alternatywy Shopify zależy również od poziomu umiejętności technicznych. Jeśli ty’Jeśli jesteś pro koderem, powinieneś wybrać platformę typu open source, taką jak WooCommerce, która daje nieograniczone możliwości dostosowywania podczas projektowania sklepu internetowego. Jednak twórcy stron internetowych, tacy jak Wix, Weebly, Squarespace i BigCommerce, są dla początkujących techników, oferując wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania sklepu e-commerce w jednym miejscu.

Wniosek – Shopify Alternatywy & Konkurentów

Jeśli przetestowałeś Shopify i nie zrobiłeś tego’Jeśli okaże się, że są dla ciebie odpowiednie lub jeśli nadal jesteś w początkowej fazie badań, istnieje kilka innych alternatyw Shopify do rozważenia.

6 najlepszych konkurentów Shopify:

 1. BigCommerce.
 2. Wola.
 3. WooCommerce wspierane przez Bluehost.
 4. Wix.
 5. Squarespace.
 6. Weebly.

BigCommerce jest naszą najlepiej polecaną alternatywą Shopify ze względu na jego potężne funkcje sprzedaży. To’jest w pełni hostowany, co oznacza, że ​​możesz zacząć od sprzedaży, nie martwiąc się o żadne techniczne rzeczy.

Volusion to kolejna dobra opcja dla większych sklepów z szeroką gamą narzędzi analitycznych, a WooCommerce jest idealny, jeśli’szukam całkowitej kontroli nad dostosowaniem swojej witryny. ty’Muszę mieć pewność co do strony technicznej i znaleźć hosting dla swojej witryny – zalecamy sprawdzenie Bluehost!

Jeśli ty’ponownie szukam alternatywy Shopify’s łatwiejszy w użyciu, nie wymaga prawie żadnych umiejętności technicznych, ale ma nieco mniej zaawansowane narzędzia i elastyczność, a następnie spójrz na Wix, Squarespace lub Weebly. Te konstruktory są idealne dla przedsiębiorców, którzy chcą bezproblemowo zbudować profesjonalny sklep.

Wszystkie platformy na tej liście oprócz WooCommerce są dostarczane z bezpłatną wersją próbną, abyś mógł dowiedzieć się, która z nich jest dla Ciebie całkowicie pozbawiona ryzyka. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z bezpłatnej wersji próbnej (lub dwóch), aby dowiedzieć się, który konkurent Shopify jest dla Ciebie najlepszy!

FAQ

Jaka jest najłatwiejsza w użyciu alternatywa Shopify?

Polecamy Weebly wszystkim, którzy chcą szybko i łatwo stworzyć sklep internetowy. Ich edytor jest niezwykle łatwy w użyciu, dzięki czemu Twój sklep internetowy może być uruchomiony w ciągu kilku godzin.

Przeczytaj więcej o Weebly w naszym szczegółowym przeglądzie e-commerce Weebly, aby dowiedzieć się, czy to’to twoje idealne dopasowanie.

To powiedziawszy, to’dobrym pomysłem jest przetestowanie kilku twórców stron internetowych przed ustaleniem ostatecznego wyboru. Każdy uważa, że ​​różne rzeczy są łatwe, więc twoja odpowiedź może być inna niż nasza!

Jaka jest najtańsza alternatywa Shopify?

Technicznie WooCommerce i Weebly są najtańszymi alternatywami Shopify’ponownie w użyciu.

Jednak z WooCommerce należy pamiętać, że jest to platforma e-commerce z własnym hostingiem, co oznacza, że ​​musisz zapłacić za hosting. To może być z 5–15 USD miesięcznie. Musisz także podłączyć własną nazwę domeny, która jest w pobliżu 10 USD rocznie.

Jeśli ty’nie jesteś technicznie zorientowany lub masz trudności z budowaniem sklepu, być może będziesz musiał zatrudnić programistę, który Ci pomoże. To może stać się dość drogie.

Weebly jest hostowanym narzędziem do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, które oferuje plany od 0 do 26 USD miesięcznie. To sprawia, że ​​jest to świetny wybór dla Ciebie’jesteś osobą nietechniczną, która szuka opcji po bardzo przystępnej cenie.

Która alternatywa Shopify ma najlepsze szablony?

Squarespace ma najwyższej jakości projekty każdego konstruktora na rynku. Możesz stworzyć naprawdę oszałamiający sklep z dowolnym z nich, bez znajomości jednego wiersza kodu! Wszystkie szablony Squarespace mają funkcję e-commerce, więc masz powyżej 60 lat do wybrania z. W kategorii sklepu internetowego znajduje się 12 szablonów, jeśli chcesz naprawdę specjalistyczny projekt.

Jeśli chcesz mieć większy wybór bez utraty jakości, spójrz na Wix. Wix ma ogromną gamę oszałamiających szablonów, które pozwalają Twojemu sklepowi wyglądać profesjonalnie i dopracować bez żadnego wysiłku od Ciebie! A wybór, jaki otrzymujesz dzięki Wix, jest niesamowity – mają ponad 510 szablonów do wyboru!

Która alternatywa Shopify jest najlepsza dla małych firm?

Dla sklepów internetowych, które będą sprzedawać poniżej 50 produktów, zalecamy Wix jako najlepszą alternatywę Shopify.

Wix’Narzędzia e-commerce pozwalają błyskawicznie stworzyć profesjonalny iw pełni funkcjonalny sklep internetowy! Przeczytaj o tym więcej w naszym pełnym przeglądzie Wix eCommerce, aby zobaczyć, czy to’jest właśnie dla ciebie.

Która alternatywa Shopify jest najlepsza dla dużych firm?

Jeśli ty’jesteś osobą nietechniczną, a ty’Mam nadzieję sprzedać w swoim sklepie internetowym ponad 50 produktów, BigCommerce to najlepsza alternatywa dla Shopify. Oni są ‘one stop shop’ konstruktor witryn e-commerce.

Możesz przeczytać więcej o jego funkcjach, narzędziach sprzedaży i nie tylko w naszym przeglądzie BigCommerce, lub zobaczyć, jak wypada w porównaniu do Shopify w naszym porównaniu BigCommerce z Shopify.

Jeśli ty’Jeśli szukasz bardziej zaawansowanej i wymagającej technicznie platformy, możesz rozważyć użycie Magento lub WooCommerce.

Czy powinienem używać WooCommerce lub Shopify??

To zależy od twojego poziomu umiejętności technicznych. WooCommerce to platforma typu open source, co oznacza Ciebie’ponownie musisz sam wszystko kodować, organizować hosting i bezpieczeństwo. Z drugiej strony Shopify to narzędzie do tworzenia stron internetowych, co oznacza, że ​​wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia sklepu internetowego można znaleźć w jednym miejscu, dzięki czemu każdy może łatwo zbudować sklep internetowy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me