Exchange Marketplace והעולם החדש של עסקים מקוונים

Shopify Exchange וקניית עסקים ברשת


‘רכישות עסקיות’ בדרך כלל מעלה בחשבון חזיונות של חדרי ישיבות, חדרי אחסון, והמון המון עורכי דין. זה’זה עולם מתמחה. או ליתר דיוק, פעם זה היה. האינטרנט דמוקרטיזציה של כל מיני דברים במהלך חייו הקצרים – ידע, חדשות, אמנות, אתה קורא לזה. בשנים האחרונות חללים מעטים גדלו בצורה אגרסיבית כמו הקמעונאות המקוונת. צפוי כי מכירות המסחר האלקטרוני העולמי יעברו בשנה הבאה על 3 טריליון דולר.

תאמינו או לא, זה לא’לא כל אלה אוהבים אמזון ועליבאבא (אם כי הם מסתובבים בשחייה). פלטפורמות כמו Shopify פתחו קמעונאות מקוונת לכל אחד. מעל 500,000 עסקים בכל 175 מדינות מופעלים על ידי Shopify, רובם בעלי רוח יזמית חזקה.

מה קורה כשרוצים לממן כסף בחנות מקוונת מצליחה? הדברנו עם ניקולאס מונטגומרי, ראש הצמיחה ב- Exchange Marketplace, כדי לדבר על השלב הבא בסחר אלקטרוני – קנייה ומכירה של העסקים עצמם.

שוק השוק

Exchange Marketplace הוא חלק משכבת ​​אתרים המתווכים קנייה ומכירה של עסקים ברשת. חשוב על זה כשוק שוק, שבו חנויות הן הסחורות. להלן קומץ השחקנים העיקריים.

 • Exchange Marketplace
 • פליפה
 • האימפריה פליפרים

Exchange ייחודי בין אתרים אלה בכך שהוא משרת רק חנויות Shopify. במקום לעבור לאתר של צד שלישי, בעלי חנויות פשוט רשמו רישום ב- Exchange. כשירות Shopify, Exchange מציג מידע מרכזי כמו הכנסות ותנועה באופן אוטומטי. זה’זה חנות’חלון הראווה של.

כשמישהו מביע עניין ברכישת חנות, Exchange ממכן חלק ניכר מתהליך התיווך, ומספק מסגרות זמן מובנות ותיעוד נרחב כדי להבטיח שכולם יקבלו את העסקה הטובה ביותר שאפשר. וזה’חריקה. מבין החנויות שנמכרו, רובן מוכרות תוך פחות מחודש.

הפלטפורמה משרתת שתי פונקציות מפתח. האחד, זה מרכז את תהליך הרכישה כך שלמעשה כל אחד יכול לעשות זאת. ושני, זה מאפשר להחזיק בבתי עסק מקוונים מן המניין ללא צורך לבנות אותם מהיסוד.

מאז שהופעלה בשנה שעברה Exchange מחלל ומעבד את התהליכים שלה. אתרים כמו זה דורכים קרקע חדשה. כיצד אתה מאזן בין החופש של כל מי שקונה עסק עם הסלולר הנחוץ כדי למנוע מאנשים להיפגע?

שקיפות מלמעלה למטה

שקיפות היא אינטגרלית מ- Exchange. שילובו עם Shopify אומר שקונים פוטנציאליים רואים את אותם המספרים המוכרים בדיוק. ראש הצמיחה בבורסה, ניקולאס מונטגומרי, אינו זר להצלחה במסחר אלקטרוני. לדבריו גישה שקופה בריאה יותר לכולם, והיא “מציב ציפיות מציאותיות יותר לשני הצדדים.”

זה לא’לומר שהכל בחוץ ב- Exchange, לפחות לא בהתחלה. שולי הרווח, חלק חשוב למדי בכל עסק, יכולים’לאמת על ידי Exchange. המוכרים שמים את המספרים האלה בעצמם. כמה ממוכרי המידע העיקריים המסופקים על ידי המוכרים ב- Exchange הם:

 • רווח ממוצע לחודש
 • מרווח הרווח הממוצע הממוצע
 • המספר הממוצע של מכירות / חודש

המוכרים אינם יכולים לשנות את סך ההכנסות ולא את נתוני התנועה. ברגע שמישהו מביע עניין ברכישת חנות, הוא יכול לברר למספרים שלא מופיעים בספר ‘חלון ראווה.’ חליפין מחייבים מידת שקיפות רבה, אך הפצת הפרטים נותרה בין הקונה למוכר.

יותר ממנחים

מה שבולט ב- Exchange הוא האינטרס שלה בהצלחת העסקים הנמכרים. פלטפורמות צד ג ‘לא’לא צריך לדאוג אם עסקאות משאירות את כולם מרוצים. זה’בין הקונים והמוכרים; מישהו היה צריך להיות זהיר יותר.

לבורסה, בינתיים, יש אינטרס שהעסקאות יתנהלו וחנויות פורחות. “ההבדל הגדול ביותר בין Exchange לשווקים אחרים,” מונטגומרי אומר, “is Exchange הוא מוצר של Shopify, כך שאנחנו’אינך רק איתך בתהליך מכירת העסק.”

הרצון הוא לא רק למכור עסקים, אלא שהם יהיו מוצלחים ככל האפשר. “זה’זהו האתוס העיקרי שמניע הרבה מהחלטות המוצר שלנו ואיך אנו מפעילים זאת’שונה בהרבה ממקומות שוק אחרים.”

אין ספק שזו הסיבה ש- Exchange מעודד הליך מסירה נרחב, בו המוכרים משמשים חונכים לממשיכיהם עד שהם’אתה מוכן ללכת לבד.

הרחבה טבעית להפעלת יזמים

פלטפורמת ה- Exchange היא השלב הבא הברור עבור מסחר אלקטרוני. Shopify’לבסיס המשתמשים תמיד היה רצף יזמי חזק, ו- Exchange מציעה גם את תחילת המסע וגם את הסוף. למי שעבד קשה כדי לבנות עסק בר קיימא יש דרך לפדות ולהתרחק. מי שמחפש להיכנס לשוק יכול לעשות זאת באופן מיידי על ידי קניית אתרים מוכחים.

אכן, מונטגומרי רואה את Exchange כצעד טבעי במחזור החיים של חנויות מקוונות רבות. זה’למה אין’זה לא היה דחף שיווקי הרבה. “כשתהיה הזמן Exchange יהיה שם בשבילך ויתמוך בך בדרך זו.”

עם זאת, הוא חושב ש- Exchange הוא כלי שימושי שיש לרדאר שלך. “אחד הדברים שאני מעודד אנשים לעשות, גם אם הם’אם אינכם חושבים ישירות למכור את העסק שלהם מחר, היא התקנת אפליקציית Exchange בחנות Shopify שלהם.” האפליקציה מסתכלת על מספרים בחנות שלך’תומך במשקלו ושוקל אותם מול מקורות אחרים כדי להציע מחיר הערכה. טוב לדעת, אפילו מפתה.

בהתחשב ברמת האינטגרציה והתמיכה, יהיה זה מוזר עבור משתמשי Shopify שלא לזכור את Exchange.

שינוי מגיע ממשתמשים

באופן דומה, Exchange מחויב שלא לזכור את המשתמשים בו. כפלטפורמה מתקדמת בשטח לא מוכר, משוב והצעות הם בעלי חשיבות קריטית. חדשנות זה הכל טוב ויפה, אבל צריך להיות בקנה אחד עם מה שאנשים רוצים וצריכים.

כפי שמציין מונטגומרי, “מתי שאתה’אם אתה בונה חברה או יזם, יש לך את החזונות והרעיונות האלה כיצד ניתן לשפר את הדברים, אך בסופו של יום זה’זה על ידי דיבור עם הלקוחות שאתה מקבל את המשוב האמין ביותר.”

פלטפורמות מסחר אלקטרוני פתחו בפני מאות אלפי יזמים הזדמנויות עסקיות. הקידום הוא נוזל ומהיר, אך עליו לבוא מבסיס המשתמש כדי להצליח. כאשר Exchange ממשיך להתפתח, קדימה ואחורה תהיה חיונית להצלחתם. וזה’מעודדים מאוד. “אנו אוהבים לשמוע משוב מצד קונים ומוכרים, או מקונים ומוכרים פוטנציאליים,” אומר מונטגומרי. “אל תהסס לכתוב לנו דוא”ל, לשלוח לנו הודעה בעמוד הפייסבוק שלנו, או להשתמש בצ’אט החי שבאתר.”

לשים פנים על מסחר אלקטרוני

אחד של Exchange’זה מתמקד קדימה הוא לשים פנים על מסחר אלקטרוני. עסקים מקוונים יכולים לעתים קרובות להרגיש כמו מבוך של ניתוחים, לא אישי ומונע נתונים. הדברים האלה חשובים לעסקים מודרניים (חיוניים אפילו), אבל מונטגומרי רוצה לפנות מקום לאישיות שיבליט.

הוא אומר, “כרגע הפרויקט אני’אני הכי מתרגש מכך לשים פנים על הרבה מהעסקים שמוכרים ב- Exchange.” הרישומים כרגע מדגישים את המדדים, אך מונטגומרי לא עושה זאת’אני לא רוצה שמישהו יאבד את הראייה שמאחורי כל עסק הוא אנשים. “יש סיפורים של אנשים שעברו הרבה קשיים להגיע למקום שהם נמצאים, הם’יש לנו הרבה הצלחה, ואנחנו באמת רוצים לתקשר את זה.”

זה לא’לא מעודדים רק את הרישומים. Exchange תחל בקרוב סדרת ראיונות וידאו בה יזמים ישתפו את הסיפורים שמאחורי החנויות שלהם. “מדוע התחלת את העסק הזה? איך הגעת למכירה הראשונה שלך? מדוע הגעת לנקודה בה אתה’מוכרים עכשיו? זה’זה ממש מעורר השראה לשמוע את התשובות.”

במובן זה נראה כי Exchange, כמו גם היותה שוק, רוצה לשמש מעין מרכז מרכזי עבור יזמים. מקום בו שבילים חוצים וחוויות משותפות לרווחת כולם. “אני חושב שספר הסיפורים האלה והצבת פנים מאחורי העסק באמת יגרום לאנשים להתחבר הרבה יותר,” מונטגומרי אומר.

רגוע אחרי הסערה

זה’מרגיע לשמוע את האתוס הזה מחממת כוח כמו שופיפי. המסחר האלקטרוני צמח בצורה מאסיבית בזמן קצר, והתרחבות כזו נוטה להיות קשורה יותר לטכנולוגיה מאשר לאנשים. ככל שהאבק מתיישב והחלוצים הופכים לנדבקים, מקווים שם’זה קצת יותר מקום למגע האנושי.

נראה כי מונטגומרי חושב כך. ככל שלקוחות מתרגלים לאפשרויות הקמעונאות המקוונת, הציפיות הופכות לסבירות יותר. “אני חושב שאם אתה’אתה יכול להיות מקדימה ומציאותי לגבי הבעיות שאתה’לאנשים מול אנשים יש הרבה אהדה לכך ולהבין. זה’זה כמעט יתרון שעסקים קטנים התחילו, מכיוון שלקוחות באמת רוצים לתמוך באנשים שמאחוריהם.”

שוב אתה רואה שהשחקה בתהליכי מסירת Exchange, שם להיות טירון זה לא דבר שיש להתבייש בו. נכונות ללמוד היא המחסום האמיתי היחיד לכניסה לקמעונאות מקוונת בימינו. שקיפות ותקשורת נותנים לעסקים את הסיכוי הטוב ביותר להצלחה, וטועים את הסיכוי הטוב ביותר להבנה. כמו שאומר מונטגומרי, “העסקים שיש להם לקוחות חוזרים בהחלט יהיו אלה שקופים באשר לאופן שלהם’פועל מחדש.”

העתיד

זה’זה יהיה כמה שנים מעניינות עבור Exchange. ככל שיותר חנויות Shopify מקימות את עצמן, ויותר יזמים עוקבים אחר הקמעונאות המקוונת, מתווכים טובים יהיו חיוניים לכולם. “השאיפה שלנו” אומר מונטגומרי, “היא לעזור ליזמים למכור הכל. אנשים כבר באתר מוכרים שמות דומיין, הם’מוכר מחדש חלקים שונים של חנויות מסחר אלקטרוני ופלטפורמות אחרות.”

משחק הסיום? “אנחנו באמת רוצים להיות מסוגלים להציב אנשים במצב שהם יכולים לקנות ולמכור כל סוג של נכס עסקי בפלטפורמה ההיא.” איזון היקף זה עם מיקוד אנושי אדמה הוא לא משימה קטנה, אבל אתה יכול’לא תעזור אבל להרגיש את זה’זה יהיה חייב להיות ככה. ל- Exchange הזדמנות ייחודית לדגמן רכישות עסקיות שקופות ובר קיימא באופן מקוון. לתת’אני מקווה שהם יתפסו עם שתי הידיים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map