Kaip pridėti „Google Analytics“, kad būtų galima apsilankyti parduotuvėje (ir naudoti)

„Shopify Analytics“ „Google Analytics“


Suprasti „Shopify“ analizę yra labai svarbu, jei norite valdyti klestinčią elektroninės prekybos parduotuvę.

Jei „Shopify“ valdote el. Prekybos parduotuvę, jūs’aš žinosiu vienas didžiausių iššūkių yra išsiaiškinti, kaip jūsų klientai naudojasi jūsų parduotuve.

Plytų ir skiedinių parduotuvių savininkai gali jų asmeniškai paklausti, ką jie mano apie savo gaminius, išdėstymą ir patikros procesą. Bet jūsų pirkėjai sėdi už kompiuterio ir gali būti nutolę mylių.

Kaip el. Prekybos parduotuvės savininkui tai kelia šiek tiek problemų? Net kartą tau’Jūs suradote jums reikalingą informaciją, kaip ją panaudosite savo „Shopify“ parduotuvės tobulinimui?

Jei tu’Ieškai atsakymo į šiuos klausimus, tu’atėjai į reikiamą vietą. Norėdami suteikti kokybišką apsipirkimo patirtį, turite žinoti, ko nori jūsų klientai. Tai sužinoti galima pasitelkiant analizę.

Šiame vadove mes’Parodysiu tau:

 • Kaip pridėti „Google Analytics“ prie savo „Shopify“ parduotuvės.
 • Kaip naudojant „Shopify“ analizės įrankius galima patobulinti internetinę parduotuvę ir uždirbti daugiau.
 • Kaip naujovinimas į aukščiausios klasės „Shopify“ planą suteikia papildomų ataskaitų ir statistikos, kuria galite naudotis skatinti augimą ir padidinti savo pelną.

APŽVALGA NUORODA

Spustelėkite šias nuorodas, kad perskaitytumėte konkrečius skyrius:

 1. Kas yra „Analytics“?
 2. Kaip pridėti „Google Analytics“, kad „Shopify“
  • Žiūrėkite mūsų vaizdo įrašų vadovėlį
  • Naujovinimas į „Google“’„Universal Analytics“
 3. „Google Analytics“ pagrindų supratimas
 4. „Google Analytics“ naudojimas kartu su „Shopify“
 5. Patobulintos el. Prekybos analizės nustatymas
 6. Atnaujinimas į „Shopify Premium“ planą
 7. „Google“ ir „Shopify Analytics“ skirtumai
 8. Išvada

Kas yra „Analytics“?

Prieš parodydami, kaip pridėti „Google Analytics“ prie savo „Shopify“ parduotuvės, jums gali kilti klausimas, ką analizė reiškia iš tikrųjų.

„Analytics“ skirta rasti duomenų apie tai, kaip klientai naudojasi jūsų parduotuve (pvz., Kiek laiko jie lankosi jūsų svetainėje), surasti tuos duomenis ir juos naudoti siekiant pagerinti jūsų verslą.’spektaklis. Tokiu atveju suprasite savo „Shopify“ analizę ir patobulinkite savo „Shopify“ parduotuvę.

Tai gali atrodyti labai techniškai, bet nereikia’nesijaudinkite, tai gali padaryti bet kuris parduotuvės savininkas!

Galbūt nematysite jų, bet jūsų klientai daug pasako apie save (kaip jie apsipirkinėja, ką renkasi)’domina) kiekvieną kartą, kai jie patenka į jūsų svetainę.

Supratimas, ką jie tau sako, yra tai, kaip žinai, kokius pakeitimus reikia padaryti parduotuvėje.

Skaičiai ir skaičiuoklės gali neskambėti kaip labai smagu, tačiau norint sužinoti, kaip sėkmingai parduoti „Shopify“, svarbu gauti „Shopify“ analizės duomenų kabinimą..

Žinodami, iš kur jūsų klientai, kiek laiko jie praleidžia jūsų svetainėje ir kokius produktus jie mėgsta, padės jums pagerinti jų patirtį (ir kuo geresnė jų patirtis, tuo didesnė tikimybė, kad jie pirks).

„Shopify Analytics“ produktų suskirstymas„Shopify“ naudojimas’„Analytics“ analizė gali padėti pamatyti, ko jūsų klientai ieško jūsų parduotuvėje

Trumpai tariant: kuo daugiau žinai, tuo geresnė gali būti parduotuvė.

Tu’Tikriausiai galvojate, kad visa tai turite padaryti matematikos genijus, tačiau tokios elektroninės prekybos platformos kaip „Shopify“ suteikia jums jėgų išmokti virves ir sužinoti, kaip tiksliai veikia jūsų svetainė. „Shopify“ analizės ataskaitos yra tikrai patikimos ir prieinamos.

„Google Analytics“ pridėjimas prie „Shopify“ parduotuvės yra nemokamas ir tai yra pirmas žingsnis kuriant duomenų pagrįstą strategiją savo el. Prekybos parduotuvėje..

Kaip pridėti „Google Analytics“, kad „Shopify“

Pirmas žingsnis – „Google Analytics“ pridėjimas prie „Shopify“ parduotuvės. Tai’ką mes’Parodysiu, kaip tai padaryti dabar.

Šiame etape jums gali kilti klausimas, kodėl turėtumėte naudoti „Google Analytics“? Kam skirta „Google Analytics“?

Na, analizė visada turėtų paskatinti imtis veiksmų. Neatliekami pakeitimai jūsų svetainėje’įžvalgos paremtos mintys yra tarsi prikišti pirštą į orą, kad suprastum, kokiu būdu pučia vėjas: jis’s tik spėlionės.

Kita vertus, sakyk’patikrinote „Google Analytics“ ir galite pamatyti, kad 35% visų jūsų apsilankymų yra iš mobiliųjų telefonų.

Kaip savininkas, kuris’norėtumėte, kad jūsų verslas augtų, jūs’Noriu įsitikinti, kad svetainė veikia nepriekaištingai mobiliuosiuose, kad tie lankytojai taptų pirkėjais.

Praleisti laiką kuriant puikią „Shopify“ parduotuvę, tačiau sėdėti atgal ir laukti, kol išpardavimai stebuklingai pasirodys, būtų lyg pirkti „Ferrari“, bet niekada nežiūrint į prietaisų skydelį, kai’vėl vairuoji – tu’vis dar judate, bet net neįsivaizduojate, kiek liko kuro, kaip greitai jūs važiuojate’jūs einate, ar jūsų aliejus baigėsi.

Nešvaistote pastangų, tiesa? Norite kuo geriau išnaudoti savo parduotuvę’t tu?

Pažvelkite į prietaisų skydelį (arba „Shopify“ analizę) ir galėsite patobulinti vairavimą (valdyti parduotuvę).

Norėdami išplėsti savo parduotuvę (ir toliau augti), turite susipažinti su savo klientais. Tai’kodėl taip svarbu integruoti „Google Analytics“ su savo „Shopify“ parduotuve.

Tai gera žinia’tai ne tik svarbu, tai’taip pat lengva.

Stebėkite, kaip pridedame „Google Analytics“ prie „Shopify“

Žemiau esančiame vaizdo įraše parodome, kaip pridėti „Google Analytics“ prie „Shopify“:

Jei norite išmokti integruoti „Google Analytics“ į savo svetainę, pirmiausia turite sukurti „Google“ paskyrą (jei neturite’t jau gavau).

Turite susikurti „Gmail“ paskyrą, bet jei norite, kad viskas, ko jums reikia, ji būtų paleista „Google Analytics“ „Shopify“.

Kai turėsite „Google“ paskyrą, atlikite šiuos veiksmus (sekite mūsų pele aukščiau esančiame vaizdo įraše, jei jūs’dar nežinote, kaip tai padaryti):

 1. Sukurkite sąskaitą savo „Shopify“ svetainei
 2. Įeik į savo parduotuvę’vardas
 3. Nukopijuokite ir įklijuokite savo „Shopify“ parduotuvę’URL adresas
 4. Pasirinkite industriją, kurioje dirbate
 5. Pataikė ‘Gaukite stebėjimo ID’
 6. Priimkite „Google“’s sąlygos & Sąlygos
 7. Nukopijuokite kodą
 8. Atidarykite „Shopify“ ir pasirinkite Internetinė parduotuvė
 9. Eikite į „Preferences“
 10. Įklijuokite kodą į „Google Analytics“ laukelį
 11. Sutaupyti

Jei tu’sukūrėte „Google Analytics“ savo „Shopify“ parduotuvėje, bet nieko neįvyko, don’t nerimauti. Tai gali užtrukti iki 24 valandų kad „Google Analytics“ galėtų pradėti palyginti duomenis.

„Google Analytics“ nustatymas „Shopify“ yra tik pirmas žingsnis. Norėdami paleisti didelę, sėkmingą elektroninės parduotuvės parduotuvę „Shopify“, galite apsvarstyti galimybę atnaujinti savo „Shopify“ planą. Galite pabandyti ‘„Shopify Advanced“’ nemokamai atidarę parduotuvę kaip įprastai ir pasirinkę ‘Pažengęs’ planuoti nustatymuose (tik nepamirškite atšaukti ar pakeisti planų iki bandymo pabaigos, kad išvengtumėte apmokestinimo).

Žr. „Shopify“’Kainų planai dabar

Naujovinimas į „Universal Analytics“ „Shopify“

Dabar tu’Įdiegę „Google Analytics“ savo „Shopify“ parduotuvėje, rekomenduojame naujovinimas į „Universal Analytics“.

Donas’nesijaudink, tai nėra’t visai kitas įrankis, kuriam nustatyti ir išmokti reikia daugybės kojų.

Tai’tai tik naujausia „Google Analytics“ versija ir siūlo daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip ataskaitų teikimas keliuose įrenginiuose (iš esmės tai, kaip jūsų klientai naudoja jūsų svetainę mobiliuosiuose įrenginiuose, palyginti su staliniais kompiuteriais).

Kai neseniai pridėjome „Google Analytics“ prie savo „Shopify“ parduotuvės, ji automatiškai naudojosi „Universal Analytics“, todėl jums gali tekti visai nedaryti naujovių.

Jei reikia atnaujinti, tu’Pamatysite šį pranešimą „Shopify“ parduotuvėje’administratoriaus puslapis:

„Shopify“ atnaujinkite „Google Analytics“Jei atnaujinsite į naujausią „Google Analytics“ versiją, jūsų „Shopify“ parduotuvė klestės

„Universal Analytics“ suteiks daugiau įžvalgų, padėsiančių patobulinti parduotuvę, nes joje pateikiama iš tikrųjų į e-prekybą orientuota analizė, pavyzdžiui:

 • Kiek peržiūrų sulaukė jūsų produktai.
 • Kiek kartų pirkėjai spustelėjo kiekvieną produktą.

Tai’s kaip tu’naudodamiesi padidinamuoju stiklu, taip pat įprastais skaitymo akiniais: jūs’galėsite pamatyti daug daugiau detalių nei anksčiau.

„Google Analytics“: pagrindų supratimas

Gerai, kad jūs’pridėjote „Google Analytics“ prie „Shopify“ ir esate pasirengę sužinoti apie jūsų parduotuvę.

Ar visas žargonas atrodo kaip užsienio kalba?

Donas’nesijaudinkite, kad suprasite „Google Analytics“, jums šiek tiek prireikia namų darbų.

Kartą jūs’„Google Analytics“ pridėjo prie „Shopify“, naršykite tikrai patogius internetinius vadovus. „Google“ yra naudinga įžanga, kaip pradėti dirbti su analitika, o „Shopify“ turi tam skirtą „Google Analytics“ palaikymo puslapį.

Jei pereisite visas skirtingas „Google Analytics“ dalis, prireiks daug daugiau nei vieno vadovo (ir to’ne tai, apie ką yra šis vadovas). Bet mes’Pateiksime greitą kiekvienos pagrindinės metrikos, kurią galite pamatyti prietaisų skydelyje, apibrėžimą.

 • Sesijos – kiek lankytojų sąveikauja per 30 minučių apsilankę jūsų parduotuvėje („Google“’numatytasis laikotarpis). Taigi jei pirkėjas atvyksta į jūsų svetainę, apsilanko dviejuose puslapiuose, perka produktą ir išeina per mažiau nei pusvalandį, tai laikoma viena sesija.
 • Vartotojai – lankytojų, kurie inicijavo bent vieną seansą, todėl to nepadarė’neįtraukti vartotojai, kurie turėjo kelis seansus. Pvz., Vartotojas, kuris lankosi jūsų svetainėje ir grįžta po valandos vėliau, būtų skaičiuojamas ne kaip du seansai, bet vienas vartotojas.
 • Vidutinė seanso trukmė – kiek laiko, valandomis, minutėmis ir sekundėmis trunka vidutinė sesija.
 • Atmetimo rodiklis – mes’viską padarėme: spustelėjote puslapį, bet iškart paspauskite mygtuką „Atgal“, nes mes neturime informacijos’neradome to, ką mes’vėl ieškote. Mes prieglobstį’t bendravo su tuo puslapiu ir „Google“ vadina, kad atšokimas. Atmetimo rodiklis yra tik būdas įvertinti, kiek žmonių tai daro jūsų svetainėje.
 • Naujų seansų procentas – kokia jūsų sesijų dalis yra apsilankymai pirmą kartą.

Kitame skyriuje mes’Parodysiu, kaip galite naudoti „Shopify“ analizę ir „Google Analytics“, kad pagerintumėte „Shopify“ parduotuvę.

„Google Analytics“ naudojimas kartu su „Shopify“

Kartą jūs’sukūrėme ir paleidome „Google Analytics“, kas bus toliau?

Dabar mes’Parodysiu, kaip net pagrindinės „Google Analytics“ žinios gali padėti pagerinti jūsų parduotuvę. Jūs galite pamatyti:

 • Kiek lankytojų sulaukia jūsų parduotuvė
 • Kiek laiko tie lankytojai kabo
 • Kokią valstiją (ar šalį) jie’vėl iš

Informacijos kiekis gali jaustis per didelis ir Norėdami pradėti, mes nerekomenduojame nardyti per giliai. Susikoncentruokite į kai kuriuos svarbiausius metrikus, kurie jūsų parduotuvėje yra tikrai svarbūs.

Ten’Po ranka yra neįtikėtinai daug duomenų, o tikros įžvalgos gali paskęsti visu triukšmu. Kartais mažiau yra daugiau, kai reikia „Shopify“ analizės ataskaitų, taigi skirkite sau laiko išmokti virvių ir bent jau bent jau, Pradėkite nuo pagrindų.

Net paprasti analizės elementai gali sukelti pokyčius, kurie gali turėti didžiulį poveikį jūsų parduotuvėje.

Pridėjus „Google Analytics“ prie savo „Shopify“ parduotuvės, reikia sekti kuo daugiau jūsų vartotojų’ sąveika su svetaine kaip įmanoma. Kuo daugiau stebėsite, tuo geriau galėsite suprasti savo svetainę.

Likusiose šio vadovo dalyse mes’Paaiškinsiu, kaip „Google Analytics“ naudoti kartu su „Shopify“ analitika yra geriausias būdas valdyti parduotuvę.

Didelis „Shopify premium“ pranašumas (plačiau apie tai vėliau) yra tai, kad pateikdami jums lengvai virškinamas „Shopify“ analizės ataskaitas, jis padeda savininkams, kaip jūs, sugadinti savo parduotuvę’analizę ir susipažinkite su tikrai svarbiais dalykais.

Žr. „Shopify“’„Premium“ planai dabar

Išnaudokite visas „Google Analytics“ galimybes

„Google Analytics“ yra daugybė duomenų turinti aukso kasykla, tačiau kaip įsigilinti į statistiką, kad pagerintumėte „Shopify“ parduotuvę? Tai’Tai, ko norite, kaip el. prekybos parduotuvės savininkas, nėra’t tai?

Žemiau mes’Parodysiu keletą paprastų būdų, kaip galite pradėti naudoti savo duomenis, kad pagerintumėte savo parduotuvę.

Norėdami maksimaliai išnaudoti „Shopify“ analizę, gaukite popieriaus lapą ir užrašykite du ar tris pagrindinius verslo tikslus (tu’turbūt jau galvojau apie tai, bet tai’naudinga atnaujinti atmintį).

Pvz., Vienas verslo tikslas gali būti sumažinti atmetimo rodiklį pagrindiniame produkto puslapyje. Jei galite pasakyti, klientams nėra’Norėdami įsitraukti į savo produktą, paklauskite savęs:

 • Ar produktas’vaizdas patrauklus?
 • Ar puslapis įkvepia lankytoją atlikti veiksmus?
 • Ar produktas’Ar kliento pozicija puslapyje nepatogi? Ar jie turi per daug slinkti žemyn, kad patektų į produktą?
 • Ar aišku, ką puslapis siūlo lankytojui?

Tada pabandykite išspręsti problemą imdamiesi veiksmų. Tu galėtum:

 • Parašykite produkto aprašą
 • Raskite profesionalesnį savo svetainės įvaizdį
 • Pakeiskite puslapį’spalvų gama
 • Pertvarkykite produkto puslapį, kad pirkėjams būtų lengviau

Aukščiau aprašytą procesą galėtumėte pakartoti kiekviename pardavimo kanalo etape, kad galėtumėte patobulinti ir patobulinti.

Veikti elektroninės prekybos parduotuvę be duomenų yra tarsi užmaskuoti uodegą ant užrištos akies.

„Analytics“ padeda priartėti prie savo klientų, kad galėtumėte suprasti jų poreikius. Tai’apie ką visa tai yra: parduotuvės tobulinimas atsižvelgiant į tai, ko nori jūsų klientai, o ne į tai, ko, jūsų manymu, jie nori.

„Google Analytics“ leidžia realiu laiku pamatyti, kiek žmonių yra jūsų parduotuvėje – kaip ir „Shopify“’analitinės ataskaitos – ir kur jos’ve kilę iš. Tai tobula, jei jūs’Ką tik pradėjote socialinės žiniasklaidos ar el. pašto kampaniją ir stebime tikėtiną srauto padidėjimą.

Jūsų parduotuvės duomenys bus jums unikalūs, bet čia yra trys pavyzdžiai, kokius pakeitimus galėtumėte atlikti įsigilinę į duomenis:

 • Jei matote, kad dauguma jūsų klientų yra tam tikroje vietovėje (pavyzdžiui, San Fransiske), susiraskite naują savo produktų platintoją, kurio sandėliai yra arčiau vietos. Tai gali reikšti trumpesnį pristatymo laiką klientams (ir mažesnes išlaidas jums). Mažesnės išlaidos + laimingesni klientai = didesnis pelnas!
 • Jei matote, kad dauguma jūsų klientų pasiekia jūsų svetainę mobiliajame telefone, tada galite skirti daugiau laiko savo svetainės optimizavimui pardavimui mobiliesiems..
 • Jei tam tikro produkto puslapio atmetimo rodiklis yra neįprastai didelis, tai greičiausiai reiškia, kad puslapio nėra’to, ko tikėjosi jūsų klientas. Įsitikinkite, kad visa rinkodaros medžiaga, nukreipianti srautą į jūsų puslapį, yra tiksli ir apsvarstykite galimybę pakeisti puslapį’s pavadinimas.

Norėdami gauti prieigą prie geriausių „Shopify“ analizės ataskaitų, turite atnaujinti savo parduotuvę į ‘„Shopify Advanced“’. Norėdami pamatyti, ką jūs gaunate „Shopify“’Pažangesnius planus, paspauskite žemiau esantį mygtuką.

Palyginkite „Shopify“ kainų planus dabar

Kaip įgalinti patobulintą el. Prekybos analizę „Shopify“

Jei norite iš tikrųjų pasinaudoti „Google Analytics“ pranašumais savo „Shopify“ parduotuvėje, dabar’laikas įgalinti patobulintą el. prekybą.

Patobulintą el. Prekybą „Google“ pradėjo naudoti prieš porą metų, kad parduotuvių savininkams, kaip jūs, suteiktumėte dar daugiau įžvalgos kiekviename kliento etape.’kelionė.

Patobulinta el. Prekyba buvo sukurta tiesiogiai internetinių parduotuvių savininkams, o ne kaip „Google Analytics“ patrauklumas.

Viena iš galimų problemų, susijusių su įprasta „Shopify“ analitika, yra nepastebėti savo klientų, kai jie spustelėja jūsų produktą ir apsilanko „Shopify“ patikros puslapyje. Jie patenka į tam tikrą „blindspot“.

Pasirinkimas pridėti patobulintą el. Prekybą yra tarsi ryškus šviesos įjungimas žiūrint į analizę, nes ji prideda „Google Analytics“ ir „Shopify“ patikros puslapyje, ir parduotuvių puslapiuose.. Atminkite, kad „Shopify“ analizė yra geriausias jūsų parduotuvės naudojimo rodiklis.

Tai reiškia, kad galite tiksliai sekti, ką daro jūsų klientai, nuo spustelėjimo, skaitymo iki produkto įsigijimo.

Mes laimėjome’Čia nenagrinėsime visų patobulintos elektroninės prekybos funkcijų, nes mes’atspėjote, jūs tiesiog norite sužinoti, kaip įtraukti jį į savo „Shopify“ parduotuvę? (Jei norite sužinoti daugiau apie patobulintą el. Prekybą, „Google“ turi naudingą vadovą).

Patobulintos el. Prekybos pridėjimas yra nemokamas ir lengvas. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pažymėti langelį, esantį jūsų „Shopify“ admin įrankio skiltyje „Preferences“.

Pirmiausia eikite į internetinę parduotuvę kairėje naršymo srityje:

„Shopify Analytics“ patobulinta el. PrekybaĮgalinkite patobulintą el. Prekybą, pirmą kartą eidami į ‘Internetinė parduotuvė’ skiltyje jūsų „Shopify“ administratoriuje

Tada pasirinkite Nuostatos:

Įgalinus patobulintą elektroninę prekybą „Shopify“Pasirinkite ‘Nuostatos’ šalia įgalinti patobulintą el. prekybą

Ir pažymėkite langelį, pažymėtą ‘Patobulinta elektroninė prekyba’

Naudokite patobulintą el. Prekybos parduotuvę „Shopify“Pažymėkite pažymėtą mygtuką ‘Naudokite patobulintą el. Prekybą’ atnaujinti savo parduotuvę’„Google Analytics“

Taip pat „Google Analytics“ paskyroje turite įgalinti patobulintą el. Prekybos stebėjimą.

Norėdami tai padaryti, eikite į „Google“ > eiti į ‘El. Prekybos nustatymai’ savo parduotuvėje’s sąskaita > Pasirinkite Įgalinti el. Prekybos būseną > ir įjunkite.

El. Prekybos stebėjimo įjungimas „Google Analytics“ reiškia, kad galėsite pamatyti neįkainojamus duomenis, kuriuos „Shopify“ perdavė „Google“ ir kurie atskleidžia tai, ką jūsų klientai iš tikrųjų perka.

Operacijų stebėjimas yra visa informacija apie jūsų kliento supratimą’el. prekybos kelionė.

Vienas bendras rūpestis, kurį girdime iš „Shopify“ savininkų, yra tas, kad jei klientas moka per „PayPal“, o ne „Shopify“’savo kasų sistemą, jūs’Aš nepamiršiu to pardavimo.

Mes įdėjome šią problemą į „Shopify“.

„PayPal“ išpardavimai vyksta per „Shopify Checkout“ ir yra nukreipiami į „PayPal“. Šie pardavimai vis dar stebimi „Shopify“, kaip ir tada, jei jūsų klientas kreditinės kortelės užsakymą pateikė ir „Checkout“, o „Shopify“ ataskaitose galite pamatyti aiškų suskirstymą..

Naujovinimas, norint gauti „Shopify Premium“ ataskaitas

Ar žinojai, kad 80% stambių mažmenininkų naudojasi „Google Analytics“?

Neabejotinai būtina naudoti „Google Analytics“, tačiau tai būtina’s naudodamiesi „Shopify“ analitika, kurią galima rasti „Shopify“ priemokų plane, naudojant „Google Analytics“, kuri gali suteikti jūsų parduotuvei pranašumą.

Tai’ką mes’ll šiame skyriuje.

Tiek daug duomenų gali jausti. Tai’Nesunku pasimesti įvairiose ataskaitose ir paralyžiuotis dėl pasirinkimo (iš patirties žinome, kaip valdyti internetinį verslą)..

Tai’kur gali padėti „Shopify premium“ ataskaitos.

Kiekvienas „Shopify“ planas suteikia prieigą prie pagrindinių ataskaitų teikimo lygių:

 • Tiesioginis vaizdas
 • Finansų ataskaitos (jūsų mokesčiai ir mokėjimai)
 • Apžvalgos informacijos suvestinė.

„Shopify Analytics“ apžvalgaAtnaujinimas į „Shopify“ planą reiškia, kad galite sužinoti daugiau apie savo klientus. Kuo daugiau žinai, tuo geriau gali pasidaryti savo parduotuvę.

Tačiau yra didelių pranašumų, atnaujinant į patobulintą „Shopify“ planą. Tai’ką mes’Dėmesysime čia.

Shopify’„premium“ ataskaitose bus pateiktas labai aiškus jūsų parduotuvės suskirstymas’svarbiausi duomenys.

Kaip ir tu’d tikėtis, kuo geresnis jūsų „Shopify“ planas, tuo geresnę „Shopify“ analizę gausite prieigą. Atnaujinimas į „Shopify“’Išplėstiniai planai yra tarsi automobilio pavarų perjungimas: galite padaryti savo svetainę veikiančią sklandžiau ir efektyviau.

Čia pateikiami skirtingi kiekvieno plano „Shopify“ ataskaitų lygiai:

„Shopify“ ataskaitosPalyginkite skirtingas ataskaitas, pateikiamas kiekviename „Shopify“ plane

Jei tu’norėdami padidinti savo el. prekybos parduotuvę ir kiekvieną mėnesį uždirbti tinkamų grynųjų pinigų (padidindami pajamas arba kaip pagrindinį verslą), jūs’Noriu galvoti apie naujovinimą bent iki ‘Shopify’ planas.

Jei tu’jau vidutinės ir didelės prekybos elektronine parduotuve iš didelių pajamų, an ‘Išplėstinė „Shopify“’ planas jums tikrai tinka.

Kuo daugiau lankytojų gaus ir parduoda jūsų svetainę, tuo daugiau informacijos gaunama. Kuo geriau sukaupsite šią informaciją, tuo daugiau šansų, kad jūsų svetainė augs.

Ir tai’ko mes visi norime teisingai? Kaip žino kiekvienas verslo savininkas, kuo daugiau suprasite savo klientų, tuo geriau galėsite jiems padėti.

Shopify’Tobulesni planai leidžia tikrai įsigilinti į detales. Pavyzdžiui, su ‘Shopify’ suplanuokite, kad galėtumėte sukurti pasirinktinę ataskaitą, kurioje stebimi užsakymų pokyčiai kiekvieną mėnesį.

Kaip mes’jau minėta, „Shopify“’Ataskaitos neturėtų’t neturėtų būti naudojamas vietoj „Google Analytics“, bet turėtų būti naudojamas kartu su „Google“. Juos galima integruoti tiesiai į jūsų „Shopify“ parduotuvę.

Kartu „Shopify“ analitika ir „Google“ pateikia išsamų ir išsamų vaizdą, kaip jūsų parduotuvė dirba, kad patenkintų jūsų klientus’ poreikiai. Tu’Tada galėsite geriau suderinti savo svetainę, kad jūsų klientai būtų patenkinti.

Su turima informacija „Shopify“’profesionalios ataskaitos, jūs’Galėsite suteikti kur kas labiau individualizuotas paslaugas. Tai’patinka virti vakarienę draugui, kur esate’tiksliai sužinojote, kaip jiems patinka paruoštas patiekalas ir kokie ingredientai jiems labiau patinka.

Palyginkite „Shopify“’Dabar planuoja

Shopify’Naudodami tinkintas ataskaitas galite filtruoti ir redaguoti numatytąsias ataskaitas, kad galėtumėte išsirinkti savo svetainės, kurią norite patobulinti, sritį. Jei tu’vėl ‘Išplėstinė „Shopify“’ planą ar naujesnę versiją, galite išsaugoti filtruotas ir redaguotas ataskaitas arba sukurti pasirinktines ataskaitas nuo nulio.

Mes radome „Shopify“’„Premium“ ataskaitos yra labai aiškiai rodomos ir lengvai suprantamos – kaip ir jūs’Tai tiksliai kyla iš duomenų analizės pagrindų.

Mes’ketiname atlikti tris ataskaitas, kurias galite’t prieiga ‘Shopify’s Pagrindinis planas’, bet tai gali suteikti didžiulę vertę jūsų verslui, jei atnaujinsite į ‘Shopify’ arba ‘Išplėstinė „Shopify“’. Jie yra:

 • „Shopify“ pardavimo ataskaitos
 • Parduotuvių klientų ataskaitos
 • Pirkite pasirinktines ataskaitas

1.Pirminkite pardavimo ataskaitas

Jums, kaip verslo savininkui, svarbiausi yra jūsų pardavimai.

Jūs sukūrėte savo „shopify“ parduotuvę norėdami uždirbti šiek tiek papildomų pinigų, tiesa? todėl dvigubai svarbu žinoti kuo daugiau informacijos apie kiekvieną jūsų parduodamą pardavimą!

Jei taip yra, jūs’Norėsiu patekti į „Shopify“’pardavimo ataskaitas.

Mes pastebime, kaip „Shopify“ analizė skaido jūsų pardavimus. Jūs galite pamatyti:

 • Iš kur atsirado jūsų pardavimai
 • Kaip keičiasi (tikiuosi, padidės) mėnesiai ir mėnesiai
 • Kurie produktai parduodami geriausiai
 • Kiek efektyvios nuolaidos jums’vėl bėgimas yra
 • Iš kokio rinkodaros kanalo atsirado jūsų pardavimas (pavyzdžiui, „Facebook“ reklama)

„Shopify“ pardavimo ataskaitosGalite naudoti „Shopify“’s Pardavimų ataskaitos, siekiant maksimaliai padidinti pelną sužinojus apie viską apie pardavimo kanalą

„Shopify“ pardavimo ataskaitos padeda ne tik atlikti bet kokius pardavimus, bet ir pardavimus’t padaryti. Galite pamatyti grąžinimus ir bet kokius atšauktus užsakymus – jie parodomi kaip išpardavimas tą dieną, kai buvo pateiktas užsakymas, bet tada pasikeis į grąžinimo dieną atšaukimo dieną..

Svarbiausia, kad „Shopify“’Pardavimų ataskaitos padeda tobulinti el. prekybos svetainę. Kitaip kas’taškas teisingas?

Jei, pavyzdžiui, matote, kad tam tikro produkto grąža yra neįprastai aukšta, galbūt norėsite patikrinti produkto aprašą.

Ar tiksliai apibūdinama, ką klientas gaus?

Arba paklauskite savęs, ar pristatymo galimybės yra pakankamai patrauklios.

Ar per brangu pristatyti prekę? Ar tai trunka per ilgai??

Taip pat pažiūrėkite į produkto įvaizdį, ar jis parduoda produktą, ar jis šiek tiek pribloškiantis?

Nuo bendro pardavimo iki bendro pardavimo’Kai reikia valdyti „Shopify“ parduotuvę, tai yra daugybė žargono. „Shopify“ paaiškino kai kurias įprastas pardavimo ataskaitų sąlygas savo svetainėje.

Pardavimų ataskaitas galite rasti „Shopify“’s standartas ‘Shopify’ planas. Jei tu’vėl „Shopify“’s ‘Pažengęs’ arba ‘Plius’ planus, taip pat galite filtruoti ir tinkinti pardavimo ataskaitas, kad būtų rodoma tik jūsų informacija’pakartotinai (daugiau apie pasirinktines ataskaitas vėliau).

2. Išparduokite klientų ataskaitas

Galite pamatyti „Shopify“ klientų ataskaitas, jei jūsų parduotuvė yra ‘Shopify’, ‘Išplėstinė „Shopify“’ arba ‘„Shopify Plus“’ planai.

Nors iš „Google Analytics“ galite daug sužinoti iš „Shopify“’s Klientų ataskaitos suteikia prieigą prie išsamesnės informacijos ir ją išskaido į lengviau valdomas dalis.

Klientų ataskaitos reiškia, kad jūs tikrai galite įsigilinti į tikslesnius taškus ir susidaryti pilną vaizdą apie tai, kas yra jūsų klientai. Tai yra taip naudinga, nes tai leidžia pritaikyti parduotuvę savo klientams’ poreikiai.

„Shopify“ pažengusių klientų ataskaitosNaudodami išplėstines „Shopify“ klientų ataskaitas galite sužinoti, iš kur esate, ir patobulinti parduotuvę, kad ji atitiktų jų poreikius

Pagrindinės įžvalgos yra panašios į „Google Analytics“ pateiktą informaciją:

 • Klientai pagal šalį
 • Grįžtantys Klientai
 • Pirmą kartą grįžtantys pirkėjai
 • Klientai, kurie naudojasi jūsų parduotuve tik vieną kartą

Jei tu’vėl ‘„Shopify Advanced“’ arba ‘„Shopify Plus“’, tačiau jūs gaunate prieigą prie dviejų informacijos elementų, kurie, mūsų manymu, yra tikrai galingi:

 • Rizikos klientams – prieglobstį turintys klientai’kurį laiką iš tavęs pirko ir kas ten galvoja apie „Shopify“’laimėta galimybė’t grąžinti.
 • Lojalūs klientai – klientai, kurie anksčiau iš jūsų pirko ir kurie „Shopify“ mano, kad vėl pirks iš jūsų.

Dabar gali galvoti, ‘Taigi, kas man rūpi tik parduodant, kodėl aš turėčiau tai žinoti?’

Įsivaizduokite, kad jūsų elektroninės prekybos parduotuvė yra kaip laivas. Prarasti klientus yra tarsi nutekėti vanduo. Žinoti, kas yra jūsų rizikingi klientai, ir sugebėti įtikinti juos dar kartą apsipirkti kartu su savimi yra tarsi galimybė užsandarinti jūsų korpuso nuotėkius ir įtrūkimus..

Sužinoję, kurie iš jūsų klientų yra lojalūs ir kurie gali būti nepanašūs, kad vėl apsilankys jūsų „Shopify“ parduotuvėje, galite imtis veiksmų.

Tai gali apimti el. Laiško, kuriame jūsų lojalūs klientai apdovanojami išskirtiniu kvietimu į renginį, siuntimą arba rizikos klientams siūlymą vienkartinę nuolaidą, kad jie būtų skatinami vėl apsipirkti su jumis..

Galite nustatyti, kad šie el. Laiškai būtų siunčiami “3 valandos po to, kai klientas išvyksta”, arba “24 valandos” ir tt.

3.Shopify pasirinktines ataskaitas

Kurdami tinkintas ataskaitas galite susikoncentruoti ties tuo, ko norite.

Jūs turite būti „Shopify“’„Advanced Plan“ arba „Shopify Plus“, kad tinkintumėte savo ataskaitas.

Savo pasirinktines ataskaitas galite pagrįsti 5 veiksniais:

 • Pardavimai
 • Mokėjimai
 • Mokesčiai
 • Lankytojai
 • Klientai

Tai yra tarsi nušokimo taškai: jūs pradedate nuo vienos bazės, pvz. išpardavimus, tada filtruokite ir redaguokite, kad rastumėte norimą informaciją. Pavyzdžiui, pirmą kartą pirkėjai ne JAV.

Individualizuotos ataskaitos veikia tarsi per sietą’vėl virimas. Galite juos panaudoti norimam daiktui išsijoti, kad paliktumėte ką nors’vėl tikrai domina.

Čia’Tai pavyzdys, kaip pritaikyti numatytąją pardavimo ataskaitą galite patobulinti savo parduotuvę.

Leisti’Sako, norėjai pamatyti, kaip tavo produktai buvo parduodami Niujorke. Galite sukurti filtrą, kuris parodytų, kiek pardavote „Big Apple“. Dabar norite sužinoti, kaip jūsų produktai parduodami mieste, nuo to laiko, kai praėjusį mėnesį atnaujinote aprašymus. Taigi jūs filtruojate savo pardavimo ataskaitą, kad pamatytumėte, kiek pardavote’pagamintas Niujorke per pastarąsias 30 dienų.

Tokia detalė yra priežastis, kodėl, jei jūs’vėl esate ambicingas „Shopify“ parduotuvės savininkas’Norėčiau išnagrinėti jūsų plano atnaujinimą (daugiau apie pasirinktines ataskaitas galite sužinoti vėliau).

Žinoma, ar turėtumėte patobulinti išplėstinį planą, visiškai priklausys nuo jūsų verslo poreikių.

Kuo daugiau žinosite apie savo klientus, tuo labiau galėsite patenkinti jų poreikius. Ir kaip jums pasakys bet kuris verslininkas: laimingas klientas = laiminga pelno marža.

[ATNAUJINTI (2017 m. Spalis)„Shopify“ išleido naują analizės įrankių rinkinį, kuris padeda parduotuvių savininkams stebėti, kaip veikia rinkodaros kampanijos (pvz., „Facebook“ reklamos). Mes laimėjome’Čia nesigilinkite į per daug išsamią informaciją, nes šis vadovas yra apie jūsų „Shopify“ analizės kūrimą ir vykdymą. Tačiau naujos rinkodaros veiklos ir pardavimo priskyrimo ataskaitos atrodo daug žadančios. Anksčiau jūs būtumėte turėję filtruoti „Google Analytics“, kad pamatytumėte, kiek pardavimų įvyko iš tam tikros kampanijos. Shopify’Naujos ataskaitos padės jums priskirti pardavimus konkrečioms „Shopify“ kampanijoms’savo sistemą. Tikrai teigiamas žingsnis į priekį.

„Google Analytics“ ir „Shopify Analytics“ skirtumai

„Shopify“ analizės išskaidymas su „Google Analytics“ gali būti šiek tiek galvos skausmas. Kartais jie išmeta skirtingus skaičius ir kaip parduotuvės savininkas žinome, kad galite jaustis traukiami dviem skirtingomis kryptimis.

Dėl šių analizės neatitikimų nėra ko jaudintis.

Norėdami išnaudoti visas savo parduotuvės galimybes, turėtumėte naudoti „Shopify“ analizę ir „Google“’duomenų įrankiai kartu. Pagalvokite apie juos kaip apie kairę ir dešinę savo parduotuvės puses’s smegenys.

„Shopify“ sako, kad kadangi „Shopify“ analizė yra tiesiogiai prijungta prie jūsų parduotuvės, jos yra tikslesnės ir greičiau atnaujinamos.

Dažniausiai „Shopify“ vartotojai praneša apie tai, kad jų lankytojų skaičius yra mažesnis nei „Google“’s. Greičiausiai tai susiję su subtiliais skirtumais, kaip „Google“ ir „Shopify“ registruoja ir seka lankytojus.

„Google Tag Assistant“ yra tikrai patogus įrankis, kuris tikrina jūsų svetainę ir ieško jokių stebėjimo scenarijaus problemų.

Vis dėlto atminkite, kad „Shopify“’s Klientų ataskaitos yra tik 30 000 klientų, taigi, jei jūs’vėl naudojate didelę el. prekybos parduotuvę ir norite duomenų apie daugiau nei 30 000 klientų’Turėsiu naudoti „Google Analytics“.

IŠVADA

Šis straipsnis buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map