Kaip veikia „Shopify“? Išmokite naudotis „Shopify“ per 9 veiksmus

kaip veikia parduotuvių parduotuvė„Shopify“ yra elektroninės prekybos platforma, turinti tai prasme’skirtas padėti jums sukurti internetinę parduotuvę. Jame yra šablonai, iš kurių galite pasirinkti, pardavimo įrankiai, kuriuos galite naudoti, ir net didelė programų parduotuvė likusiems pardavimo poreikiams tenkinti. Trumpai tariant, tai palengvina jūsų verslo vykdymą.


Tiesą sakant, „Shopify“ yra viena geriausių elektroninės prekybos platformų. Jis turi plačiausią rinkoje esančių pardavimo priemonių asortimentą’Tai tikrai paprasta naudoti.

Tai’Taip pat ne tik mes, kurie taip galvoja – tam sutiktų daugiau nei 640 000 „Shopify“ parduotuvių savininkų.

Norite prisijungti prie minios? Na, tu’vėl pasisekė. Mes’ketinu parodyti jums, kaip naudotis „Shopify“, atliekant tik 9 paprastus veiksmus.

Žmonės mėgsta „Shopify“ dėl dviejų dalykų: jo pardavimo ypatybių ir naudojimo paprastumo. Iš esmės tai’sukūrus galingą ir klestinčią internetinę parduotuvę, tai buvo tiesiog vėjas, tai reiškia, kad bet kuris verslo savininkas gali lengvai prisijungti internete.

Ne tik tai, kad naudodamiesi tokiomis platformomis, kaip „Shopify“, sutaupysite pinigų išleidžiant daug lėšų interneto dizaineriams, o parduotuvės sukūrimas paprastai užtruks vos kelias valandas.

Mes’jūs suskirstėte „Shopify“ kelionę į 9 žingsnius. Aptardami viską nuo registracijos iki paskelbimo, mes’Parodysiu, kaip patobulinti savo svetainę, siūlo keletą naudingų patarimų.

Taigi, perskaičius šį straipsnį, tu’Sužinosite ne tik kaip naudotis „Shopify“, bet ir kaip kuo geriau išnaudoti savo parduotuvę.

Ar jaudina pradėti? Mes taip pat. Leisti’s eiti…

1

Registruotis

Norėdami pradėti, eikite į Shopify.com. Pagrindiniame puslapyje yra dvi mėlynos spalvos ‘Pradėti’ mygtukus, todėl spustelėkite vieną ir galėsite pradėti nemokamą 14 dienų bandomąją versiją.

apsipirkti pradėkite„Shopify“ leidžia suprasti, kaip pradėti kurti savo parduotuvę

Tada „Shopify“ paprašys jūsų išsamios informacijos: el. Pašto adreso, pasirinkto slaptažodžio ir, svarbiausia, parduotuvės pavadinimo. Jūsų parduotuvės pavadinimas turi būti unikalus, todėl būkite kūrybingi!

Dabar tu’vėl pasiruošęs ‘Sukurkite savo parduotuvę’.

parduotuvių informacijos laukai„Shopify“ reikia tik kelių paprastų detalių prieš pradedant 2

Pridėti produktus

Įvedę savo duomenis, jūs’tada eikite į „Shopify“ administratoriaus puslapį. Ten’Kairėje pusėje yra aiškus naršymo meniu, dešinėje – pardavimų duomenys, o viduryje yra trys patogios statybinių įrankių nuorodos. Tu gali’nepraleisk jų.

Nuorodos apima tris tikrai svarbius veiksmus: ‘Pridėti produktą’, ‘Tinkinkite temą’, ir ‘Pridėti domeną’.

Mes’pradėsiu nuo bet kurios parduotuvės stuburo – produktų. Paprasčiausiai spustelėkite mėlyną mygtuką, kad pradėtumėte pardavinėti fizinius, skaitmeninius ar tarnybinius daiktus – nuo dailės iki makiažo.

parduotuvė administratoriaus puslapis pridėti produktų„Shopify“ administratoriaus puslapyje yra trys nuorodos, kad jūsų parduotuvę būtų galima suprojektuoti dar lengviau

Pridėti produktų su „Shopify“ yra labai lengva. Jums tereikia jį pavadinti, aprašyti ir nusiųsti paveikslėlį. Taip pat yra keletas mažiau įdomių laukų, kuriuos reikia užpildyti, pavyzdžiui, brūkšninio kodo, svorio ir dydžio variantai. Tiesiog slinkite žemyn.

pridedant produktus shopifyPridėkite produktų „Shopify“ yra lengva, turėdami daug vaizdinių ženklų ir paprastą 3 kalbą

Tinkinkite temą

„Shopify“ žino, kad internetinės svetainės kūrimas turėtų būti kelionė – ir smagi tuo! Po jūsų’Jei atlikote užduotį, ji juda kartu su jumis ir skatina jus motyvuoti. Tai’patinka turėti asmeninį internetinės parduotuvės trenerį.

Žemiau esančiame paveikslėlyje pastebėkite, kaip ‘Pridėti produktą’ buvo pažymėta, ir ‘Tinkinkite temą’ skirtukas dabar paryškintas.

parduotuvėje tinkinti temos spartųjį klavišą„Shopify“ supažindins jus su parduotuvių kūrimo procesu, taigi jūs’niekada nesupainiojai

Kai pritaikote savo parduotuvę’dizainas, turite tris variantus. Galite laikytis „Shopify“’parašo tema, ‘Debiutas’; pasirinkti vieną iš 10 nemokamų temų; arba išsirinkite vieną iš 50 ar daugiau mokamų šablonų, kainuojančių nuo 140 iki 180 USD.

Dėl šio vadovo mes’Priklijuosime debiutą ir parodysime, kaip jį pritaikyti. Spustelėkite mygtuką viršuje dešinėje ir pasiruoškite leisti toms kūrybingoms sultims tekėti – mes’ketinate atlikti kiekvieną žingsnį kurdami savo šabloną.

Redaguoti tekstą

Norėdami patenkinti visus jūsų šrifto poreikius, naudokite kairiajame meniu esantį meniu. Čia spustelėkite kiekvieno puslapio skirtuką, kad atnaujintumėte antraštės ir perdengimo tekstą bei pakeistumėte šrifto dydį. Jūs netgi galite įmesti ‘Sagos etiketė’ ir susiekite jį su URL arba kitu jūsų svetainės puslapiu.

parduotuvių redaktoriaus naršymo meniu„Shopify“ temų rengyklės meniu yra aiškiai išdėstytas, taupant laiką ir pastangas

Pakartokite šį veiksmą kiekviename puslapyje, ir jūsų svetainė dabar pasakys, ko norite. Norite pridėti teksto dar daugiau puslapių? Jokių problemų – tiesiog paspauskite ‘Pridėti skyrių’ ir pasirinkite skyriaus kategoriją.

„Shopify“ suteikia galimybę pridėti kiekvieno tipo puslapius, pradedant tinklaraščiais ir galerijomis, baigiant žemėlapiais ir atsiliepimais. Tai’yra išsamus visuose skyriuose.

parduotuvėje nemokamai fono paveikslėlį„Shopify“ teikia daugybę nemokamų fono paveikslėlių, kurie padės pritaikyti parduotuvę

Norėdami pakeisti šrifto spalvą, spustelėkite ‘Temos nustatymai’ kairiajame meniu. Taip pat galite pakeisti etiketės, formos lauką ir nuorodų spalvas. Paprasti tinkinimo įrankiai ir vaizdiniai užuominos išties leidžia suasmeninti tekstą be rūpesčių.

Pridėti vaizdų

Kuriant vaizdus „Shopify“ turi lengvai atpažįstamus mygtukus. Priklausomai nuo jūsų temos, kiekvienas naršymo meniu puslapio skirtukas bus mėlynas ‘Pasirinkite vaizdą’ mygtuką. Tai’Tai tikrai lengva – pažiūrėkite į žemiau pateiktą vaizdą.

parduotuvėje pasirinkite vaizdo mygtukąPridėti vaizdus „Shopify“ galima tik keliais paspaudimais

Norėdami atnaujinti pagrindinio puslapio foną, paspauskite tą mėlyną mygtuką ir įkelkite savo. Arba galite ‘Naršykite nemokamus vaizdus’. Iš čia turėsite daugybę nemokamų šablonų vaizdų, kuriuos galėsite pasirinkti iš daugelio skirtingų pramonės sričių.

4

Pridėti domeną

Kaip sako „Shopify“, mes esame ‘gražiai juda’. Mes’mes jau išbandėme, kaip pridėti produktus ir pritaikyti temas’paaiškinsiu, kaip pavadinti savo svetainę.

Šiuo metu galite paklausti: ‘Ką’taškas, norint pakeisti URL?’ Galbūt girdėjote, kaip žmonės sako ‘svetainė yra langas į jūsų verslą’ – gerai, mes tikime, kad domenas yra langas į jūsų svetainę.

Jūsų domenas yra pirmas dalykas, kurį matys jūsų klientai, nes jis’Kaip jie tave suranda. Todėl’svarbu rasti geriausią internetinės parduotuvės URL, kuris atspindėtų ir sustiprintų jūsų prekės ženklą.

pridėti domeną„Shopify“ suteikia galimybę perduoti seną domeną arba įsigyti naują tik nuo 14 USD per metus

Kaip matote iš aukščiau esančio paveikslėlio, jūsų svetainė pateikiama su „Shopify“ padomeniu, ‘.myshopify.com’. Aišku, tai’nemokama, todėl išlaiko išlaidas, tačiau to nedaro’neatrodo per daug profesionaliai.

Jei norite atjungti savo internetinę parduotuvę, galite nusipirkti naują domeną arba prijungti esamą. Jei norite įsigyti naują domeną, „Shopify“ turi paieškos juostą, taip pat siūlo kitus plėtinius, pvz ‘.tinklas’ arba ‘.parduotuvė’. Išlaidos gali skirtis, tačiau paprastai jos prasideda nuo 14 USD per metus.

5

Įgalinti mokėjimus

Dabar, kai turite visiškai atsargią, nuostabiai atrodančią internetinę parduotuvę’laikas pradėti uždirbti pinigus. Naudinga, kad „Shopify“ yra vienintelė svetainių kūrėja, teikianti savo mokėjimo šliuzą: taikliai pavadintą ‘„Shopify“ mokėjimai’.

Su „Shopify Payments“ nėra jokių operacijų mokesčių. Tačiau jei jūs’norėtumėte naudoti kitus šliuzus – pvz., „PayPal“, „Amazon Pay“ ar kitas 100 variantų – būsite apmokestinti už kiekvieną operaciją.

Norėdami patekti į mokėjimo puslapį, spustelėkite ‘Nustatymai’ naršymo meniu papėdėje, tada ‘Mokėjimo teikėjai’ piktogramą. Tada pamatysite paveikslėlį žemiau (slinkite žemyn, norėdami sužinoti kitus mokėjimo metodus).

parduotuvių mokėjimo paslaugų teikėjai„Shopify“ yra vienintelė el. Prekybos platforma, teikianti savo mokėjimo metodą, taip pat daugiau nei 100 kitų pasirinkimų 6

Pridėti pristatymą

„Shopify“ leidžia tikrai lengvai pritaikyti ir supaprastinti pristatymo procesą. Kaip ir ankstesnį veiksmą, spustelėkite ten ‘Nustatymai’, ir paspauskite siuntimo piktogramą.

parduotuvių prekių pristatymo būdai„Shopify“ leidžia lengvai pritaikyti gabenimo būdus, pagerindamas klientą’patirtis

Šiame puslapyje yra viskas, ko reikia laivų formos gabenimui. Galite pridėti gabenimo zonas, nusipirkti gabenimo etiketes ir nuspręsti, kiek norite apmokestinti savo klientus.

Galite integruoti tokias programas kaip „ShipWorks“, „AfterShip“, ir „ShipStation“ kad pristatymo procesas būtų dar sklandesnis, bet mes’išsaugoju linksmą programų pasaulį kitam veiksmui.

7

Integruokite programas

„Shopify“ ne tik yra galinga platforma, bet ir leidžia ją pridėti nuostabios programos. Tai darydami galite padaryti savo svetainę veiksmingesnę, tapti labiau matoma, atrodyti gražiau… jūs gaunate idėją. Trumpai tariant, jie padeda valdyti ir išplėsti jūsų verslą.

Pasirinkite ‘Programos’ naršymo meniu ir išnaudokite visas puikias paieškos funkcijas. Galima rinktis iš 2400 ir daugiau programų, apimančių visas jūsų el. Prekybos sritis’jums reikia, pavyzdžiui, gabenimo, apskaitos, socialinės žiniasklaidos ir dar daugiau’s ten.

Donas’nesijauti tarsi tu’vėl apgaudinėja, nors – daugiau nei 80% „Shopify“ parduotuvių naudoja programas.

parduotuvių programų parduotuvė„Shopify“ suteikia galimybę pasiekti daugiau nei 2400 programų, padedančių valdyti ir plėsti savo verslą

Vis dėlto’verta paminėti, kad pridedant „Shopify“’Pačioms programoms reikės kai kurių kodavimo fragmentų. Visas kitas trečiųjų šalių integracijas galite lengvai pridėti spustelėdami ‘Pridėti programą’.

8

Pasirinkite kainos planą

Prieš paskelbdami „Shopify“ parduotuvę, ją’verta paminėti, kad jūs’Turėsite mokėti, jei norite naudotis platforma po 14 dienų. Jūs taip pat turėsite atnaujinti, kad jūsų svetainė būtų aktyvi, kurią mes apimsime kitame veiksme.

Bet kurioje bylos nagrinėjimo vietoje galite atnaujinti, paspausdami nepakenčiamą ‘Pasirinkite planą’ mygtukas kiekvieno puslapio apačioje.

„Shopify“ kainų planai yra šie:

 • Pagrindinis „Shopify“ (29 USD per mėnesį)
 • Shopify (79 USD per mėnesį)
 • Išplėstinė „Shopify“ (299 USD per mėnesį)

parduotuvių kainų planai„Shopify“ turi tris kainų planus, siūlančius puikų kainos ir kokybės santykį 9

Paskelbkite savo „Shopify“ parduotuvę

Kada tu’būdami patenkinti savo „Shopify“ parduotuve, turite ja pasidalyti su pasauliu. Nemokamo bandymo metu jūsų svetainė yra apsaugota slaptažodžiu, kad žmonės galėtų’t peržiūrėti.

Norėdami, kad jūsų svetainė būtų aktyvi, jūs’Pirmiausia reikės atnaujinti mokamą planą. Tada puslapyje „Shopify admin“ eikite į ‘Internetinė parduotuvė’, eiti į ‘Nuostatos’, tada panaikinkite žymėjimą ‘Įgalinti slaptažodį’ per ‘Slaptažodžio apsauga’ plotas.

Dabar visi gali mėgautis jūsų „Shopify“ šedevru.

parduotuvėje slaptažodžio pašalinimas„Shopify“ parduotuvės publikavimas atliekamas lengvai atnaujinant „premium“ planą ir pašalinant slaptažodžio apsaugą

Patogus patarimas? Prieš paskelbdami, rekomenduojame atlikti keletą bandymų užsakymų, kad įsitikintumėte viskuo’s veikia sklandžiai.

Norėdami tai padaryti, eikite į ‘Mokėjimo teikėjai’ į ‘Nustatymai’, tada ‘Redaguoti’ šalia „Shopify Payments“. Patikrink ‘Naudokite bandymo režimą’ mygtuką ir spustelėkite ‘Sutaupyti’.

Išvada: kaip veikia „Shopify“?

Kuriant internetinę parduotuvę, „Shopify“ tikrai sutelkė dėmesį į vartotojo kelionę. Kitaip tariant, tai’Dėl šios patirties visa patirtis buvo tarsi pasivaikščiojimas parke. Ir, kaip matai, graži „Shopify“ parduotuvė gali būti tavo, atliekant tik 9 paprastus veiksmus.

Leisti’greitai primename šiuos „Shopify“ naudojimo veiksmus:

 1. Registruotis
 2. Pridėti produktus
 3. Tinkinkite savo temą
 4. Pridėti domeną
 5. Įgalinti mokėjimo šliuzus
 6. Pridėkite pristatymo būdų
 7. Integruokite programas
 8. Pasirinkite kainos planą
 9. Paskelbti

Kodėl tada taip lengva? Kaip ir visi sėkmingi prekės ženklai, „Shopify“ galvojo apie klientą. Ji ėmėsi papildomų veiksmų, kad tiksliai žinotų, kur ir kada spustelėti. Pažvelkite į patogius klavišus, kai pradedate kurti savo parduotuvę (aprašyta 2, 3 ir 4 veiksmuose)..

„Shopify“ yra ne tik paprastas naudoti, bet ir suteikia tikrai stiprią platformą produktams parduoti. Pardavimo funkcijos yra puikios, jūs turite prieigą prie daugiau nei 2000 programų, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų dar sklandesnė’Taip pat gera kaina.

Naudodami šį paprastumo ir stiprumo derinį, galite’t tikrai suklysti su „Shopify“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me