Kupuj pod mikroskopem

Jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych, Shopify siedzi na podium ze złotem na szyi. Dzięki temu proces budowy witryny e-commerce jest dostępny dla każdego, a jednocześnie uzbrojony w potężne narzędzia wykorzystywane przez liderów branży. Krótko mówiąc, Shopify upraszcza projektowanie i maksymalizuje kontrolę.


Czytaj dalej, gdy przeprowadzamy Cię przez podstawy Shopify, wyjaśnij, czy może ci to pomóc, i przytakuj kilka przydatnych artykułów, które mówią o platformie o wiele bardziej szczegółowo.

Co to jest Shopify?

Shopify to platforma internetowa, która pozwala zbudować własny sklep internetowy. Łatwe i obszerne aren’Słowa, które zwykle żyją razem, ale Shopify udaje się ożenić.

Oferuje setki oszałamiających, konfigurowalnych motywów, które tylko czekają, aby zostać przekształconym w kogoś’nowy sklep internetowy. To’są jednak wszystkie funkcje i aplikacje, które naprawdę wyróżniają Shopify.

Od zarządzania zapasami po marketing e-mailowy, Shopify ma to wszystko. Taka jest siła jego narzędzi, Shopify jest używany i cieszy się zaufaniem wielu milionów dolarów firm takich jak Harry’s Razors and Gymshark.

Historia Shopify

W 2006 r. Shopify otworzyło swoje podwoje, aby pomóc innym otworzyć je. Ponad dekadę później pomagają zasilić ponad 600 000 sprzedawców e-commerce, którzy łącznie zgromadzili 72 miliardy dolarów sprzedaży. Całkiem imponujące rzeczy.

Firma powstała, gdy założyciele Tobias Lütke, Daniel Weinand i Scott Lake próbowali otworzyć własny sklep internetowy, ale odczuwał frustrację z powodu braku wysokiej jakości rozwiązań. Z tego narodził się Shopify i odtąd oni’nie oglądałem się za siebie.

Jak działa Shopify?

Pomyśl o Shopify jak o marionetce, masz witrynę, którą wszyscy widzą, ale każda interakcja twoich klientów stamtąd jest kontrolowana przez ciebie (np. Lalkarz).

ty’Większość czasu spędzę na ciągnięciu łańcuchów w Shopify’kompleksowe ‘zaplecze’, gdzie masz całkowitą kontrolę nad produktami i zapasami, zamówieniami i płatnościami oraz analizami i finansami.

Możesz także pracować na swojej stronie’SEO (Search Engine Optimization), dzięki czemu zajmuje wysokie miejsce w rankingu takich firm jak Google, tworzy kody rabatowe i polecane produkty oraz, oczywiście, uzyskuje dostęp do wielu pomocy i wsparcia, jeśli tego potrzebujesz.

Ponadto Shopify oferuje sklep z aplikacjami odpowiedni dla króla z dodatkowymi wtyczkami dostępnymi dla wszystkiego, co tylko możesz wymyślić.

Dla kogo jest Shopify?

Z Shopify możesz zbudować praktycznie każdy sklep internetowy, ale to wszystko’Tak naprawdę dla tych, którzy są – lub przynajmniej aspirują do bycia – dużymi sprzedawcami.

Shopify’Plany cenowe różnią się w zależności od tego, gdzie znajduje się Twoja firma w podróży e-commerce. Światowej klasy narzędzia do zarządzania i projektowanie pozwolą na szybkie i skuteczne skalowanie.

Ci, którzy chcą zbudować stronę internetową z kilkoma produktami z boku, mogą chcieć sprawdzić naszą tabelę porównawczą konstruktora witryn, ale jeśli’chętnie sprzedajesz i rozwijasz się i chcesz potężnej platformy, Shopify’jest tak dobry, jak to tylko możliwe.

Czy zalecamy Shopify?

Gdybyś nie mógł’już mówię, absolutnie! Spędzamy życie, używając i testując zarówno konstruktorów witryn, jak i e-commerce. Na podstawie naszych dokładnych badań możemy potwierdzić, że Shopify jest naprawdę najlepszym psem.

Zyskał aż 4,7 gwiazdki na 5 możliwych, pokonując trzy z naszych testów, które sprawdzają jego funkcje, łatwość użycia oraz oferowaną pomoc i wsparcie.

Szczególnie wyróżniały się funkcje i aplikacje. Shopify zapewnia mnóstwo opcji płatności, integrację wielokanałową (dzięki czemu można sprzedawać w sklepach fizycznych, mediach społecznościowych i na rynkach), funkcję odzyskiwania porzuconych koszyków i wiele więcej.

FAQ

Co’różnica między Shopify a Wix?

Wix, podobnie jak Squarespace i Weebly, to kreator stron internetowych, który daje możliwość sprzedaży online. Shopify, jest przeznaczony specjalnie dla sklepów internetowych. Jeśli chcesz mieć stronę internetową, a w pewnym momencie możesz chcieć sprzedawać za jej pośrednictwem, to ty’lepiej z Wix, ale jeśli ty’poważnie myślę o sprzedaży, a następnie Shopify’to ten dla ciebie.

Ile kosztuje Shopify?

Jest to jedyny obszar, w którym Shopify upada. Trzy główne plany cenowe wynoszą odpowiednio 29 USD, 79 USD i 299 USD miesięcznie. Po obu stronach są dwa plany (Shopify Lite i Shopify Plus), ale są one z szacunkiem sprzedawane w mediach społecznościowych lub firmach na poziomie przedsiębiorstwa.

Wszystko całkiem rozsądne, ale jeśli ty’nie jesteś ostrożny, dodatki mogą się podnieść. Shopify ma motywy i aplikacje za dodatkową opłatą i pobiera opłatę transakcyjną, jeśli nie zdecydujesz się na korzystanie z własnej bramki płatności. Im więcej wkładasz, tym częściej masz tendencję do ucieczki.

Czy są jeszcze jakieś inne opcje??

Tak, istnieje i istnieje ryzyko, że zabrzmi jak my’głoszenie Shopify do niebios, to’nie jest dla wszystkich. BigCommerce to kolejny poważny gracz w sferze e-commerce, który oferuje zdecydowaną większość narzędzi potrzebnych do skalowania firmy bez dodatkowych kosztów.

Para stoi prawie nad głową, gdy chodzi o funkcjonalność e-commerce. Jeśli ty’poszukuję mieszanki kreatora stron internetowych / e-commerce, jednak Wix jest najlepszy na rynku.

Kim jesteśmy?

Jak sugeruje nazwa, my’ponownie eksperci od twórców stron internetowych. Jesteśmy wiodącym autorytetem i źródłem informacji na temat korzystania z Internetu. Możesz chcieć strony internetowej od czegoś tak prostego, jak reklama twojego CV, po budowę imperium e-commerce, a my’Wskażę ci właściwy kierunek.

My’spędziliśmy godziny, a nawet dni, badając i testując twórców stron internetowych, aby zebrać setki szczegółowych recenzji i artykułów porównawczych. My’Opowiem ci o najlepszych platformach, które najlepiej pasują do twoich indywidualnych potrzeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map