Mikroskop Altında Shopify

Çevrimiçi mağazalar oluşturma söz konusu olduğunda, Shopify podyumda oturuyor boynunda altın var. Endüstri liderleri tarafından kullanılan güçlü araçlarla silahlandırırken, bir e-ticaret web sitesi oluşturma sürecini herkes için erişilebilir hale getirir. Kısacası Shopify tasarımı basitleştirir ve kontrolü en üst düzeye çıkarır.


Sizi Shopify’ın temelleri hakkında okurken okuyun, size yardımcı olup olamayacağını açıklayın ve platform hakkında çok daha ayrıntılı olarak konuşan bazı kullanışlı makalelere başını sallayın.

Shopify nedir?

Shopify, kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza izin veren çevrimiçi bir platformdur. Kolay ve geniş alan’Genellikle birlikte yaşayan kelimeler, ama Shopify ikisi ile evlenmeyi başarıyor.

Birine dönüştürülmeyi bekleyen yüzlerce çarpıcı, özelleştirilebilir tema sunuyor’s yeni çevrimiçi mağazası. O’s Shopify’ı gerçekten ayıran tüm özellikler ve uygulamalar.

Envanter yönetiminden e-posta pazarlamasına kadar, Shopify bunların hepsine sahiptir. Aletlerinin gücü böyledir, Shopify Harry gibi milyonlarca dolarlık işletmeler tarafından kullanılır ve güvenilir’s Jilet ve Spor Salonu.

Shopify’ın Tarihi

2006 yılında Shopify başkalarının kendi kapılarını açmasına yardımcı olmak için kapılarını açtı. On yıl sonra ve şimdi toplu olarak 72 milyar dolar satış toplayan 600.000’den fazla e-ticaret tüccarına güç veriyorlar. Oldukça etkileyici şeyler.

Şirket, kurucular Tobias Lütke, Daniel Weinand ve Scott Lake, kendi çevrimiçi mağazalarını açmaya çalıştıklarında, bunun için kaliteli yolların olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğramaya devam ettiler. Bundan, Shopify doğdu ve o zamandan beri’geriye bakmadım.

Shopify nasıl çalışır??

Shopify’ı bir kukla gibi düşünün, herkesin gördüğü mağazaya sahipsiniz, ancak müşterilerinizin oradan herhangi bir etkileşimi sizin tarafınızdan kontrol edilir (yani bir kuklacı).

Sen’zamanının çoğunu Shopify’da ip çekerek geçireceğim’kapsamlı ‘Arka uç’, ürünler ve envanter, siparişler ve ödemeler ile analiz ve finans üzerinde tam kontrol sahibi olduğunuz.

Sitenizde de çalışabilirsiniz’s SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bu yüzden Google’ın beğenisine göre sıralanır, indirim kodları ve öne çıkan ürünler oluşturur ve elbette, ihtiyaç duyduğunuzda zengin bir yardım ve desteğe erişir.

Bunun da ötesinde, Shopify muhtemelen aklınıza gelebilecek her şey için eklentiler ekleyerek bir kral için uygun bir uygulama mağazasına sahiptir.

Shopify kimler içindir?

Shopify ile hemen hemen her tür çevrimiçi mağaza inşa edebilirsiniz, ancak’gerçekten büyük satıcılar olan ya da en azından arzulayanlar için.

Shopify’s fiyatlandırma planları, işletmenizin e-ticaret yolculuğunda olduğu her yere uyacak şekilde değişir. Birinci sınıf yönetim araçları ve tasarımı, hızlı ve etkili bir şekilde ölçeklendirmenize olanak tanır.

Yanında birkaç ürün bulunan bir web sitesi oluşturmak isteyenler, web sitesi oluşturucu karşılaştırma grafiğimize göz atmak isteyebilir, ancak’satmak ve büyümek için istekli ve güçlü bir platform istiyorum, Shopify’o kadar iyi s.

Shopify’ı öneriyoruz?

Yapamazsan’Zaten söyleme, kesinlikle! Yaşamlarımızı hem web sitesi hem de e-ticaret oluşturucularını kullanarak ve test ederek geçiriyoruz. Kapsamlı araştırmamızdan Shopify’ın gerçekten en iyi köpek olduğunu doğrulayabiliriz.

Genel olarak 5’in üzerinde 4,7 yıldız kazanarak, özelliklerine, kullanımının ne kadar kolay olduğuna ve sunulan yardım ve desteğe bakan üç testimizi gerçekleştirdi..

Özellikle göze çarpan özellikler ve uygulamalardı. Shopify tonlarca ödeme seçeneği, çok kanallı entegrasyon (böylece fiziksel mağazalar, sosyal medya ve pazarlarda satabilirsiniz), terk edilmiş bir sepet kurtarma özelliği ve çok daha fazlasını sunar.

SSS

Ne’s Shopify ve Wix arasındaki fark?

Wix, Squarespace ve Weebly gibi, size çevrimiçi satış yapma olanağı veren bir web sitesi oluşturucusudur. Shopify, çevrimiçi mağazalar için üretilmiştir. Bir web sitesi istiyorsanız ve bir noktada web sitesi üzerinden satmak isteyebilirsiniz,’Wix ile daha iyi durumdasınız, ama eğer’satış konusunda ciddi, sonra Shopify’senin için olan.

Shopify’ın maliyeti nedir??

Burası Shopify’ın düştüğü alandır. Başlıca üç fiyatlandırma planı sırasıyla 29 $, 79 $ ve 299 $ ‘dır. Bunun iki tarafında da iki plan var (Shopify Lite ve Shopify Plus), ancak bunlar saygın bir şekilde sosyal medyada veya kurumsal düzeyde işletmelerde satılmak içindir.

Hepsi oldukça makul, ama eğer’dikkatli olmayın, ekstralar rafa çıkabilir. Shopify, ek ücret karşılığında temalara ve uygulamalara sahip olur ve kendi ödeme ağ geçidini kullanmayı tercih etmemeniz durumunda size bir işlem ücreti alır. Ne kadar çok içeri koyarsanız, o kadar çok dışarı çıkmaya eğilimlisiniz.

Dışarıda başka seçenekler var mı?

Evet var ve bizim gibi görünme riski var’yüksek göklere Shopify vaaz, o’herkes için değil. BigCommerce, e-ticaret alanında işinizi ölçeklendirmek için ihtiyacınız olan araçların büyük çoğunluğunu ek ücret ödemeden sunan başka bir ciddi oyuncu.

E-ticaret işlevselliği söz konusu olduğunda, çift hemen hemen kalanı ve omuzu diğerlerinin üzerinde tutar. Eğer sen’Yine de, bu web sitesi oluşturucu / e-ticaret karışımını arıyoruz, Wix orada en iyisi.

Biz Kimiz?

Adımızdan da anlaşılacağı gibi,’web sitesi kurucuları konusunda uzmanlar. Çevrimiçi olmayla ilgili bilgi için lider otorite ve kaynakız. CV’nizi tanıtmak kadar basit bir şeyden, bir e-ticaret imparatorluğu kurmaya kadar bir web sitesi isteyebilirsiniz ve biz’seni doğru yönde göstereceğim.

Biz’yüzlerce ayrıntılı inceleme ve karşılaştırma makalesini bir araya getirmek için web sitesi kurucularını araştırıp test ederek saatler hatta günler geçirdim. Biz’Size en iyi platformları ve hangilerinin bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu anlatacağım.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me