Nakupujte pod mikroskopom

Pokiaľ ide o vytváranie online obchodov, Shopify sedí na pódiu so zlatom okolo krku. Proces vytvárania webovej stránky elektronického obchodu je prístupný pre kohokoľvek a zároveň ich vyzbrojuje výkonnými nástrojmi, ktoré používajú vedúci predstavitelia odvetvia. Stručne povedané, Shopify zjednodušuje dizajn a maximalizuje kontrolu.


Čítajte ďalej, keď vás prevedieme základmi služby Shopify, vysvetlite, či by vám to mohlo pomôcť, a prikývnite niekoľkými užitočnými článkami, ktoré hovoria o platforme oveľa podrobnejšie..

Čo je Shopify?

Shopify je online platforma, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastný online obchod. Ľahké a rozsiahle arény’t slová, ktoré zvyčajne žijú spolu, a napriek tomu sa Shopify dokážu oženiť.

Ponúka stovky ohromujúcich prispôsobiteľných tém, ktoré čakajú na to, aby sa z nich niekto stal’s novým internetovým obchodom. to’všetky funkcie a aplikácie, ktoré skutočne odlišujú systém Shopify.

Od správy zásob až po e-mailový marketing má Shopify všetko. Taká je sila jej nástrojov, Shopify využívajú a dôverujú podniky s miliónmi dolárov, ako je Harry’s Holiace strojčeky a holiaci strojček.

História Shopify

V roku 2006 spoločnosť Shopify otvorila svoje dvere, aby sa pokúsila pomôcť ostatným otvoriť ich. O desať rokov neskôr pomáhajú obchodníkom s elektronickým obchodom viac ako 600 000+, ktorí kolektívne získali tržby vo výške 72 miliárd dolárov. Docela pôsobivé veci.

Spoločnosť vznikla vtedy, keď sa zakladatelia Tobias Lütke, Daniel Weinand a Scott Lake pokúšali otvoriť svoj vlastný internetový obchod, aby boli frustrovaní nedostatkom kvalitných spôsobov, ako to urobiť. Od toho sa Shopify narodil a odvtedy sú’nepozrel som sa späť.

Ako funguje služba Shopify?

Premýšľajte o Shopify ako o bábke, máte výklad, ktorý každý vidí, ale akákoľvek interakcia, ktorú odtiaľto vaši zákazníci majú, je pod kontrolou vás (a.k.a bábka).

vy’Väčšinu času trávim ťahaním za reťazce v službe Shopify’je komplexný ‘back-end’, kde máte úplnú kontrolu nad výrobkami a inventármi, objednávkami a platbami a analytikou a financiami.

Môžete tiež pracovať na svojom webe’s SEO (Search Engine Optimization), takže sa radí vysoko na záľuby spoločnosti Google, vytvára zľavové kódy a vybrané produkty a samozrejme, ak potrebujete, prístup k množstvu pomoci a podpory..

A čo viac, Shopify sa môže pochváliť obchodom s aplikáciami vhodnými pre kráľa a ďalšími doplnkami, ktoré sú k dispozícii pre všetko, na čo by ste mohli myslieť.

Pre koho je Shopify?

So službou Shopify môžete vytvoriť takmer akýkoľvek internetový obchod, ale je to tak’je to skutočne pre tých, ktorí sú – alebo sa aspoň usilujú byť – veľkými predajcami.

Shopify’Cenové plány sa pohybujú tak, aby vyhovovali všade, kde sa vaše podnikanie nachádza na svojej ceste elektronického obchodu. Nástroje a dizajn na svetovej úrovni vám umožnia rýchlo a efektívne zväčšiť veľkosť.

Tí, ktorí chcú vytvoriť webovú stránku s niekoľkými produktmi na strane, môžu vyskúšať našu porovnávaciu tabuľku nástroja na tvorbu webových stránok, ale ak’dychtivo predávať a rásť a hľadať silnú platformu, Shopify’je tak dobrý, ako sa dá.

Odporúčame Shopify?

Ak by si mohol’Už to určite nehovorím! Náš život trávime využívaním a testovaním staviteľov webových stránok a elektronického obchodu. Z nášho dôkladného prieskumu môžeme potvrdiť, že Shopify je skutočne najlepší pes.

Z celkových 5 získala neuveriteľných 4,7 hviezd, čo je tri z našich testov, ktoré sa zameriavajú na jeho vlastnosti, aké ľahké je použitie a na ponúkanú pomoc a podporu..

Zvlášť vynikli funkcie a aplikácie. Služba Shopify poskytuje veľa platobných možností, integráciu viacerých kanálov (takže môžete predávať vo fyzických obchodoch, na sociálnych sieťach a na trhoch), opustenú funkciu obnovenia košíka a ešte oveľa viac.

Najčastejšie otázky

Čo’s rozdielom medzi Shopify a Wix?

Wix, podobne ako Squarespace a Weebly, je webový tvorca, ktorý vám dáva možnosť predávať online. Shopify je určený pre internetové obchody. Ak chcete webovú stránku av určitom okamihu ju budete chcieť predávať, potom vy’lepšie s Wixom, ale ak áno’vážne o predaji, potom Shopify’je to pre vás.

Koľko stojí služba Shopify?

Toto je oblasť, kde Shopify padá. Jeho hlavné tri cenové plány sú 29 dolárov, 79 dolárov a 299 dolárov mesačne. Existujú dva plány na oboch stranách (Shopify Lite a Shopify Plus), ale tieto sú určené na predaj na sociálnych médiách alebo na podnikovej úrovni s rešpektom.

Všetko celkom rozumné, ale ak áno’nie opatrní, komparz sa môže dať dohromady. Nakupujte motívy a aplikácie za zvýšené náklady a účtujte si transakčný poplatok, ak sa rozhodnete používať svoju vlastnú platobnú bránu. Čím viac však vložíte, tým viac budete mať tendenciu sa dostať von.

Existujú nejaké ďalšie možnosti?

Áno, existujú a hrozí, že to znie ako my’kázanie Shopify na vysoké nebo, to’nie pre každého. BigCommerce je ďalší seriózny hráč v oblasti elektronického obchodu, ktorý ponúka drvivú väčšinu nástrojov, ktoré potrebujete na prispôsobenie svojej firmy bez ďalších nákladov..

Pokiaľ ide o funkčnosť elektronického obchodu, dvojica do značnej miery stojí hlavou a ramenom nad ostatnými. Ak ty’znovu hľadám zmes tvorcov webových stránok a elektronického obchodu, hoci Wix je tam najlepší.

Kto sme?

Ako naznačuje naše meno, my’odborníci na tvorbu webových stránok. Sme popredným orgánom a zdrojom informácií o tom, ako sa dostať na internet. Môžete chcieť webovú stránku od všetkého tak jednoduchého, ako je inzercia vášho životopisu, budovanie elektronického obchodu a my’Nasmerujem vás správnym smerom.

my’Strávili sme hodiny, dokonca dni, tvorcami webových stránok v oblasti výskumu a testovania, aby dali dohromady stovky podrobných recenzií a článkov na porovnanie. my’Poviem vám všetko o najlepších platformách tam a ktoré najlepšie vyhovujú vašim individuálnym potrebám.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map