Recenzia Shopify Plus: najlepší softvér pre elektronický obchod?


Shopify Plus je riešenie elektronického obchodu na podnikovej úrovni. Zaoberá sa technickou technikou prevádzkovania veľkého internetového obchodu za vás.

Počas nakupovania’Plány sú pre malé a stredné podniky, Shopify Plus je pre veľké objemy obchodov.

V tomto článku si preveríme Shopify Plus’s ponukou a či’je to pravé pre vaše podnikanie.

Či už vlastníte veľký obchod s elektronickým obchodom alebo prevádzkujete marketing pre jeden, otázka znie: ako sa vyvíjate, keď zasiahnete podnikovú úroveň?

Čím väčší je váš obchod, tým viac času trávite údržbou technickej infraštruktúry. Čím viac času trávite na technike, tým ťažšie je zamerať sa na stratégie, vďaka ktorým je váš obchod na prvom mieste úspešný.

Shopify Plus je riešenie – cloudový, plne hostovaný softvér, ktorý je vám k dispozícii v bielych rukaviciach.

Názvy domácností ako Budweiser, The Economist a RedBull používajú Shopify Plus. Získate predstavu o tom, aký silný je tento softvér!

Táto recenzia je pre vás, ak:

 • Chcete upgradovať z jednoduchšieho riešenia elektronického obchodu (napríklad z nižšieho plánu Shopify).
 • vy’znovu hľadáte prechod od iného riešenia elektronického obchodu na úrovni podniku (napr. Magento).
 • Chcete viac informácií o najlepších platformách elektronického obchodu pre podniky.

Ak ty’Ak máte záujem o službu Shopify Plus, môžete bezplatne nadviazať konzultáciu s poradcom služby Shopify. Poradca vám povie, čo môže Shopify Plus urobiť pre vaše podnikanie a či’je pre vás to pravé.

shopify plus zariadiť hovorVyplňte niekoľko podrobností o vašom obchode a dohodnite si hovor s poradcom Shopify

PREHĽAD PREHĽAD

Kliknutím na nasledujúce odkazy si môžete prečítať konkrétne oddiely:

 1. Shopify Plus: Pros & Zápory
 2. Príklady obchodov Shopify Plus
 3. Koľko stojí služba Shopify Plus?
 4. Zákaznícka podpora Shopify Plus
 5. Shopify Plus alebo Advanced Shopify?
 6. Shopify Plus Kľúčové technické vlastnosti
  • Neobmedzená šírka pásma
  • škálovateľnosť
  • Takmer 100% prevádzka
  • Plne hostené
 7. Je Shopify Plus ľahký na používanie?
 8. Prispôsobenie Shopify Plus
 9. Shopify Plus Apps
 10. Shopify Plus v Magento
 11. Záver: Je Shopify Plus pre vás ten pravý?

Shopify Plus: Pros & Zápory

Ak chcete začať, tu’s krátky prehľad hlavných výhod a nevýhod Shopify Plus. my’Počas každého preskúmania prejdem podrobnejšie o každom. Tieto arény’t všetky funkcie (existuje príliš veľa FAR na pokrytie v jednej recenzii), takže úplný zoznam nájdete na stránke Shopify Plus.

Výhody nevýhody

Pros O Shopify Plus# 1# 2# 3# 4
škálovateľnosť

Shopify Plus poskytuje neobmedzenú šírku pásma, takmer 100% dostupnosť a neobmedzenú predajnú kapacitu. Vaše stránky sa môžu škálovať bez obáv z technickej spôsobilosti.

Bezkonkurenčná podpora zákazníkov

Shopify Plus’s podpora je najlepšia na trhu. Váš obchod získa prístup k Správcovi spustenia (na pomoc s registráciou v službe Shopify Plus) ak Správcovi úspechu obchodníka (na pomoc pri rozširovaní obchodu). to’je to ako najímanie zamestnancov na plný úväzok, aby vám pomohli v každom rohu vašej firmy.

Hĺbkové prehľady Analytics

So službou Shopify Plus vy’Získam prístup k prehľadom a analýzam, ktoré nie sú k dispozícii podľa jednoduchších plánov. Čím viac sa dozviete o svojich zákazníkoch, tým lepšie si môžete vytvoriť svoj obchod. Čím lepší je váš obchod, tým viac predaja dosiahnete. my’Mám viac na Shopify’s analytikou tu.

zabezpečenia

Shopify Plus je štandardne dodávaný s PCI DSS úrovne 1. PCI DSS je skratka pre štandard bezpečnosti dát platobných kariet. to’s kritickou úrovňou bezpečnosti, ktorú potrebujete, ak chcete predávať zákazníkom pomocou kreditných alebo debetných kariet. Poznať to’Postarané je obrovská váha vašej mysle. Poznáte svojich zákazníkov’ súkromné ​​údaje sú chránené a váš obchod je chránený pred počítačovou kriminalitou a podvodmi. Vy tiež nie’Nemusíte si kupovať SSL certifikát (na rozdiel od obchodníkov Volusion), takže vám to tiež šetrí peniaze.

Porozprávajte sa so službou Shopify Now

Nevýhody O Shopify Plus# 1# 2# 3
Obmedzenia prispôsobenia backendu

vy’spoliehajte sa na aplikácie, ktoré rozširujú základné funkcie vášho webu. Aj keď to pravdepodobne nebude predstavovať obmedzenie pre väčšinu obchodov s elektronickým obchodom. Iba tie, ktoré predávajú prispôsobené produkty alebo potrebujú komplexné sledovanie.

Limit variantu produktu

Žiadny program Shopify, vrátane systému Shopify Plus, vám umožní mať viac ako 100 variantov produktu. Variant je iná kombinácia produktu. Môžete napríklad predať kravaty, ktoré sa dodávajú v zelenej a modrej farbe. Bol by to jeden produkt, ale dva varianty.

Opäť to vyhralo’Pre väčšinu obchodníkov v obchode, ktorí predávajú obmedzený počet výrobkov, to nebude problém. Ak to však môže byť výzvou’majiteľ obchodu, ktorý predáva produkt, ktorý sa prirodzene predáva v mnohých rôznych verziách, napríklad tapetách. (BigCommerce ponúkajú oveľa vyšší limit variantov produktu na 600).

Veľkoobchodné obmedzenia

Ak chcete predávať medzi podnikmi v službe Shopify Plus, budete musieť integrovať aplikácie tretích strán. Niektoré obchody to mohli vidieť ako blok.

Shopify však v tejto oblasti robí veľké pokroky (viac o tom neskôr).

Stanovenie cien plánovPorovnať Shopify’s rôznymi plánmi zistiť, ktorý z nich je pre váš obchod vhodný

Príklady obchodov, ktoré používajú Shopify Plus

Tu’s otázkou pre vás: čo majú spoločné nasledujúce značky?

 • Budweiser
 • WaterAid
 • The Economist
 • Knihy tučniakov
 • Tesla Motors
 • Červený býk
 • uhniezdiť sa
 • Burza cenných papierov v New Yorku

to’nie je to tak’všetky slávne, úspešné organizácie.

To všetko sú príklady obchodov, ktoré používajú Shopify Plus.

Tieto úspešné značky ukazujú, že plán Shopify Plus je šitý na mieru pre veľké podniky. Môžu to byť bannerové spoločnosti, ale Shopify Plus používa viac ako 2 500 obchodníkov s vysokým rastom. Výnosy z predaja na obchodníka sa pohybuje od 1 milióna do viac ako 500 miliónov dolárov, s priemerom rast o 126%.

Toto sú pôsobivé čísla zo služby Shopify. Vysvetľujú, prečo si mnohí veľkí maloobchodníci v oblasti elektronického obchodu vybrali Shopify Plus ako svoje podnikové riešenie. V niektorých prípadoch nad etablovanými poskytovateľmi, ako sú podnikové riešenia Magento.

Príklad obchodov Shopify Plus obchodovPrihláste sa do služby Shopify Plus a napájajte svoj obchod aj vy’Pripojím sa k nadnárodným značkám ako Budweiser

Koľko Shopify Plus stojí?

vy’pravdepodobne premýšľate, koľko stojí služba Shopify Plus? Neexistuje žiadny cenový plán pre Shopify Plus. No, žiadny verejne prístupný aspoň jeden. Dôvodom je skutočnosť, že ceny služby Shopify Plus sú šité na mieru presne pre vaše podnikanie a vašu situáciu.

Požiadali sme však službu Shopify Plus a oni povedali ceny začínajú od 1 500 USD do 2 000 USD mesačne.

Môže to znieť ako veľa, ale služba Shopify Plus je určená pre veľké podniky online s veľkými príjmami.

Plus plán je Shopify’Riešenie pre podniky elektronického obchodu, ktoré obratom dosahujú 6 alebo 7 čísel. to’je zamerané na:

 • Obchody s elektronickým obchodom s vysokým rastom (Shopify radí spoločnostiam generujúcim viac ako 500 000 dolárov, aby sa zaregistrovali).
 • Obchody generujúce vysoký objem predaja – okolo 1500+ objednávok za minútu.
 • Rýchlo rastúce podniky – spoločnosti, ktoré plánujú mať v budúcom roku vysoký počet zákazníkov a objednávky. Výnosy z predaja na obchodníka pre Shopify Plus sú 1 milión dolárov – 500 miliónov dolárov + a zahŕňajú značky Fortune 500.

Ak váš obchod vyhovuje niektorému z týchto popisov, mali by ste zvážiť službu Shopify Plus.

Čo si treba pamätať o Shopify Plus’s cena je taká, že sa zvyšuje podľa vašich výnosov.

Čím viac tak urobíte, tým viac vás služba Shopify naúčtuje.

Je služba Shopify Plus za primeranú cenu?

Shopify Plus’Ceny sú spravodlivé z niekoľkých dôvodov:

 • Čím viac peňazí zarobíte v obchode Shopify, tým lepšie budete platiť.
 • Väčšie príjmy znamenajú, že služba Shopify vám pomáha zmeniť váš obchod na úspešný príbeh.
 • Čím väčší je váš obchod, tým viac práce musí Shopify urobiť. Dôvodom je, že čím viac aktivít na vašom webe, tým viac tech- nických zdrojov potrebuje na údržbu.

Sudca Shopify Plus’Vďaka spýtaniu sa na tieto ďalšie funkcie mi môžu pomôcť rozšíriť môj online obchod?

Ak vlastníte alebo pomáhate prevádzkovať internetový obchod, odpoveď je áno. Špičková platforma elektronického obchodu, ako je Shopify Plus, by mohla byť najlepším spôsobom, ako rozšíriť svoje podnikanie.

Recenzie Shopify Plus hlásia rôzne poplatky za transakcie. Niektorí hovoria, že transakčné poplatky Shopify Plus klesli na 0,15%. Iní tvrdia, že služba Shopify Plus nemá’t účtovať transakčné poplatky vôbec.

Keď sme sa opýtali Shopify, pripustili, že transakčné poplatky boli obchodovateľné. Povedali to “na účely odhadu je 0,15% pomerne presný”.

Ak ty’V prípade elektronického obchodu s veľkým objemom objednávok majú nižšie transakčné poplatky veľký vplyv na vaše zisky. Nízke poplatky vám poskytujú viac peňazí na investovanie späť do vášho podnikania.

Služba Shopify Plus účtuje vysoký mesačný poplatok za predplatné, ale umožňuje vám dohodnúť aj nižšie transakčné poplatky. To by mohlo mať komerčný zmysel na inováciu alebo migráciu, ak dosiahnete určitú hranicu predaja.

V službe Shopify Plus je cena, ktorú platíte, stanovená mesačná suma. To znamená’s:

 1. priehľadný – Vyhral si’nenechajte sa zaseknúť účtami za technickú údržbu.
 2. predvídateľný – Rozpočet je jednoduchší, pretože viete, čo vy’bude platiť.

Služba Shopify tiež zaručuje žiadny stratený predaj v obchodný deň.

Tak je Shopify Plus drahý?

Ceny za Shopify Plus sú variabilné a obchodovateľné. Vaša konkrétna sadzba Shopify Plus bude závisieť od faktorov, medzi ktoré patria:

 • Či už chcete predávať v niekoľkých menách a jazykoch. Ak tak urobíte, vy’Musím otvoriť aspoň dva obchody Shopify. To môže byť drahšie pri plánoch nižšej Shopifthyy.
 • Počet predajov, ktoré generujete.
 • Platobná brána, ktorú chcete použiť. Platobná brána je nástroj, ktorý umožňuje prijímať platby kartou od zákazníkov. Známym príkladom je PayPal, ale Shopify má svoju vlastnú platobnú bránu poháňanú nadnárodnou platobnou spoločnosťou Stripe..

Ak chcete získať presnú cenovú ponuku pre službu Shopify Plus, budete musieť hovoriť so službou Shopify. Dohodnite si hovor s manažérom Shopify, aby ste dostali presnú cenu pre svoju firmu.

Porozprávajte sa so službou ShopifyPorovnanie nástroja na tvorbu obchodov onlineNavštívte náš porovnávací graf elektronického obchodu a zistite, prečo hodnotíme službu Shopify ako najlepšieho staviteľa obchodov s elektronickým obchodom

Zákaznícka podpora Shopify Plus

Zahrnuté v službe Shopify Plus’s cena je podpora na najvyššej úrovni. Myslíme si to’je najlepšia podpora dostupná na trhu.

Čím viac podpory získate, tým väčšia je pravdepodobnosť, že vaše podnikanie bude ďalej rásť. Raz ty’ste sa prihlásili na odber plánu Shopify Plus’Podporu získam z jedného na jedného:

 • Obchodný manažér úspechu – pomáha rozširovať váš obchod odporúčaním integrácie aplikácií a funkcií.
 • Spustite Správcu – uistite sa, že vaše spustenie so službou Shopify Plus je úspešné. To je zvlášť užitočné, ak vy’znovu sa sťahujú z inej platformy, napríklad Magento.

Toto nie je obvyklá úroveň podpory: je to’s míľ ďaleko od typického call centra. Podľa nášho názoru, to’je lepšia ako podpora poskytovaná akoukoľvek inou platformou elektronického obchodu.

Čo môžu títo manažéri podpory urobiť pre vaše podnikanie?

Títo manažéri podpory sú ako zamestnávatelia vo vašej spoločnosti. Ale stratégovia, ktorí nie’• cena penny (mimo mesačného poplatku). Manažéri úspechu obchodníkov pomôžu vášmu podniku so sídlom v Shopify dosiahnuť vyšší predaj:

 • Dodávanie správ a trendov v priemysle – pomáha vám vyťažiť najnovšie správy a rozšíriť svoj obchod’s príjmami.
 • Poskytovanie mesačných aktualizácií nových aplikácií a funkcií – šetrí vám peniaze radením o tom, ktoré aplikácie si kúpiť (a ktorým sa vyhnúť).
 • Inštalácia vlastnej integrácie s novými predajnými kanálmi, ako je Facebook – pomáha rozširovať váš obchod rozšírením na nové kanály (a tak osloviť nových zákazníkov),.
 • Pomáha vám pri zakladaní regionálnych obchodov – šetrí váš čas a námahu pomocou vášho obchodu’s expanzia. Môžete sa zamerať na marketing svojho obchodu.

Poskytovanie špecializovaných manažérov spustenia znamená, že služba Shopify dokázala uviesť obchodníkov do prevádzky za 3-6 mesiacov. Priemyselný štandard je 8 – 12 mesiacov!

Ak chcete získať ďalšie informácie, môžete sa obrátiť na manažéra spustenia systému Shopify Plus. Urobte bezplatnú konzultáciu stlačením tlačidla nižšie:

Porozprávajte sa s manažérom spustenia dnes

Budete mať tiež prístup k službe Shopify’s 24/7 prioritná podporná sieť a partneri služby Shopify.

Shopify tvrdí, že ich program Shopify Plus Partners je elektronický obchod’je najväčšou sieťou poradcov. to’je sieť agentúr, ktoré sa špecializujú na všetky aspekty riadenia elektronického obchodu. Môžu pomôcť s čímkoľvek od návrhu a marketingu až po technickú podporu.

Agentúra pre partnerov Shopify PlusZískajte prístup k partnerom, ako sú odborníci na elektronický obchod 1Digital viaco Shopify Plus’s sieť

Shopify Plus alebo Advanced Shopify?

Registrácia do účtu ‘Shopify Plus’ je záväzok. Môžete si myslieť, že som pripravený? Aké sú alternatívy?

Shopify Plus’Hlavnými súpermi sú v skutočnosti jednoduchšie plány Shopify ‘Nakupovať pokročilé’.

Váš obchod Shopify môže rásť rýchlo a potrebuje lepší plán, ale ako my’som povedal, pokiaľ nie’pri opätovnom generovaní významných výnosov (alebo čoskoro očakávať) by ste mohli mať lepšie možnosti ‘Nakupovať pokročilé’.

Odporúčame zaregistrovať sa bezplatnú skúšobnú verziu služby Shopify Advanced. Funkcie a funkcie môžete otestovať a zistiť, či sú’s tým správnym plánom pre váš obchod.

Plán pre pokročilých je vhodný pre stredné podniky vo fáze rastu. Získate funkcie, ktoré nie sú k dispozícii v dolných plánoch. Napríklad dopravca vypočítal dopravu. To vám umožní pridať vypočítané dodanie počas procesu odoslania. Vo vašom obchode sa zobrazia sadzby vhodné pre vašu objednávku’s hmotnosť a rozmery.

Ak ty’znovu ‘Nakupovať pokročilé’ a váš obchod to vyrastal alebo nie’nie ste si istí, či ste’znovu pripravení na aktualizáciu na ‘Shopify Plus’, odporúčame vám poradiť sa s poradcom v službe Shopify.

Shopify Plus Kľúčové technické vlastnosti

Hlavnou výhodou systému Shopify Plus je popri prémiovej podpore aj to, že poskytuje technický pokoj.

Služba Shopify Plus ovláda niektoré zo sveta’s najväčšími obchodmi, takže viete, že váš web je v bezpečných rukách.

Ako ty’Uvedomte si, že ak prevádzkujete úspešný obchod s elektronickým obchodom, čím viac rastie, tým viac práce potrebuje na prevádzku.

Čím viac objednávok a návštevnosti získate, tým väčší je tlak na váš technický zdroj. Čím väčší tlak na vašu technológiu, tým viac času strávite správou serverov, staraním sa o zlyhanie stránok a kontrolou zabezpečenia.

Ak váš obchod vyrastie zo svojej technickej infraštruktúry, má to vplyv na vašu schopnosť podnikať. Trvá to čas, ktorý by ste mohli stráviť marketingom a rozvojom svojho hlavného podnikania.

Shopify Plus je prémiový elektronický obchod ‘vrátnik’ služba. Môžete sa oprieť o Shopify, aby ste sa mohli postarať o všetky technické práce. Tým sa uvoľní váš čas zamerať sa na marketing vašej firmy: priviesť návštevníkov do obchodu a zmeniť ich na zákazníkov.

Ak technická údržba zaberá príliš veľa času a peňazí, môže nastať čas na inováciu alebo migráciu na Shopify Plus.

Tu sú štyri kľúčové technické funkcie systému Shopify Plus a aký prínos má váš obchod:

 1. Neobmedzená šírka pásma
 2. škálovateľnosť
 3. Takmer 100% prevádzka
 4. Plne hostené

1. Neobmedzená šírka pásma

Shopify Plus je ‘all-you-can jesť bufet’ pokiaľ ide o šírku pásma.

Váš obchod zvládne neobmedzené transakcie a 6 000 pokladní za minútu. Je to lepšie ako súperi, ako je napríklad BigCommerce Enterprise.

Služba Shopify je schopná vybaviť online objednávky pre spoločnosti z rebríčka Fortune 500. tak môžete si byť istí, že zákazníci si užijú rýchle a bezproblémové nakupovanie vo vašom obchode.

Zabudnite na potenie, či váš obchod zvládne prudký nárast premávky. Shopify Plus’Servery sú blesky rýchle a rovnako spoľahlivé, ako prichádzajú.

2. Škálovateľnosť

Shopify Plus sa stará o technické aktualizácie a opravy chýb za vás. To vám ušetrí peniaze a poskytne finančný pokoj (viete, že ste vyhrali)’t dostať šokový účet za údržbu stránok).

Delegovaním technického fungovania vašich stránok na službu Shopify ušetríte podpora IT a pracovná sila.

To všetko znamená, že môžete svoj obchod merať veľmi efektívne.

vy’môžete sa zamerať na rozšírenie svojho obchodu pomocou marketingových a obchodných stratégií. Navyše, s rastom si môžete oddýchnuť, že Shopify zvládne každú ďalšiu technickú záťaž.

Ber to ako plánovanie do budúcnosti. Viete, že s rastúcim obchodom ste vyhrali’Nemusím strácať čas sťahovaním softvéru znova.

3. Takmer 100% prevádzka

Shopify Plus zaručuje obchodníkom 99,97% dostupnosti.

To znamená, že váš obchod bude takmer byť vždy v akcii – schopný prijímať prevádzku a generovať predaj. Ty nie’netreba sa obávať, že vaše stránky budú mimo prevádzky. Ak sa na vašich stránkach vyskytujú prestoje, pravdepodobne ste prerástli vaše súčasné usporiadanie hostingu.

Myslite na svoj obchod ako na rodinu. Ak máte viac detí, musíte sa presťahovať do väčšieho domu. vy’Potrebujem tiež viac postelí, ohrievačov, tanierov a pohárov – všetko! Rovnakým spôsobom, ak váš obchod rastie (viac zákazníkov, vyššie príjmy), vy’Potrebujem viac funkcií a funkcií.

Ak ty’Pokiaľ ide o platformu s vlastným hosťovaním ako Magento alebo WooCommerce, musíte sa obávať tech. Za zabezpečenie prevádzkyschopnosti a údržbu servera nesiete zodpovednosť.

Čím väčší je váš elektronický obchod, tým dôležitejšie je. Povedz ty’opätovné spracovanie tisícok objednávok za hodinu – 10 minút prestojov bude mať obrovský vplyv na vaše ziskové marže.

S Shopify Plus si môžete byť istí, že ste vyhrali’nestratíte príjmy z technických problémov. Toto je obzvlášť dôležité, keď prevádzkujete platené marketingové kampane, pretože ak plánujete minúť peniaze na zvýšenie návštevnosti svojho obchodu, musíte si byť istí, že zvládne prudký nárast objednávok / návštevníkov..

Dôležitým bonusom je čas.

Čím menej času trávite starosťou o tom, či vaše stránky dokážu zvládnuť prudký nárast premávky, tým viac prostriedkov môžete venovať vývoju produktov, marketingu a stratégii. To sú veci, ktoré skutočne ovplyvnia vaše podnikanie. Zdrojom môže byť viac času, peňazí alebo zamestnancov.

Alebo môžete mať viac času na trávenie s priateľmi a rodinou!

4. Plne hostené

Obchodníci na Shopify Plus don’Nemusím sa obávať o hosťovaní svojho obchodu. Shopify Plus je hosťované riešenie SAAS pre elektronický obchod. SAAS znamená ‘softvér ako služba’. To znamená, že služba Shopify poskytuje softvér, ktorý potrebujete na spustenie internetového obchodu – a udržiava ho, aby ste ho mohli uchovávať!

To má dôležité bezpečnostné dôsledky.

Shopify Plus je hostiteľom vášho obchodu na serveroch, ktoré sú kompatibilné s PCI DSS úrovne 1. Standard Data Data Security Standard je niečo, čo potrebujete na ukladanie údajov – vašich zákazníkov’ napríklad e-mailové adresy – legálne. Shopify’s záruka znamená vašich zákazníkov’ údaje majú rovnakú ochranu ako banka.

Hlavnou bolesťou hlavy pri prevádzkovaní elektronického obchodu je to, aby ste sa ubezpečili’kompatibilné s PCI. Ak ty’nie, to’Je veľmi ťažké akceptovať platby kreditnou a debetnou kartou na vašom webe. Služba Shopify sa tiež postará o všetky aktualizácie zabezpečenia. Certifikáty PCI DSS / SSL chránia citlivé údaje o zákazníkoch.

Ty nie’Nechcete, aby hackeri získavali čísla kreditných kariet vašich zákazníkov! Bezpečnosť dáva vašej stránke dôveryhodnosť. Zákazníci sa budú cítiť bezpečne pri používaní vášho obchodu a nakupujú viac vašich produktov. Obojstranná situácia!

Služba Shopify spravuje servery so svojimi partnermi rýchlo. Rýchlo poskytnite cloudový softvér a počítajte Ticketmaster ako klienta. Takíto významní klienti elektronického obchodu sú dobrým ukazovateľom ich kvality.

Red Bull Shopify PlusZabezpečenie pre vás je kľúčovým dôvodom, prečo veľké značky, ako napríklad RedBull, používajú Shopify Plus

Je Shopify Plus ľahký na používanie?

Môžete predpokladať, že všetky tieto technické vlastnosti spôsobujú, že prevádzka systému Shopify Plus je komplikovaná.

Shopify Plus v skutočnosti používa presne ten istý administrátorský nástroj a rozhranie ako iné plány Shopify. to’s hladkým a jednoduchým ovládaním a prístrojová doska je veľmi ľahko zrozumiteľná.

Shopify Plus prichádza s oveľa väčším počtom zvončekov a píšťaliek, ako s menej rozvinutými plánmi. Vďaka úplnému využitiu systému Shopify Plus bude potrebné trochu viac práce.

Akékoľvek ďalšie pracovné zaťaženie sa však dá ľahko rozdeliť. Na Shopify Plus môžete pridať neobmedzený počet účtov pre zamestnancov, aby ste mohli školiť zamestnancov v rôznych aspektoch vášho obchodu.

Pokročilý plán umožňuje iba 15 účtov a plán Shopify 5. Tu je Shopify’Intuitívny dizajn prichádza sám o sebe. Čím ľahšie je nastúpiť na palubu a vyškoliť personál, tým menej času strácate.

Mnoho rúk uľahčuje prácu.

Káva Shopify Plus Death WishČítanie posudkov úspešných podnikateľov Shopify Plus vám poskytne predstavu o softvéri’s kvalita

Rozhranie API Shopify Plus a prispôsobenie

Napriek tomu, že je Shopify Plus jednoduchý na používanie, ponúka fantastický priestor na prispôsobenie vášho obchodu pomocou integrácie v reálnom čase.

že’pretože služba Shopify Plus prichádza s vyšším limitom API.

Rozhranie API môže znieť ako obľúbený typ piva, ale znamená rozhranie pre programovanie aplikácií. Technici to majú’s sada funkcií a funkcií. Znamená to však, že môžete automatizovať aspekty svojich webových stránok a zabudovať ich do väčšej funkčnosti (bez toho, aby ste sa museli sami kódovať)..

Zamyslite sa nad tým, ako spravovať svoje ústredné kúrenie pomocou časovača. Môžete nastaviť, aby sa rozsvietil, keď chcete, bez toho, aby ste ho museli ručne zapínať / vypínať každých pár hodín.

Vo vašom obchode môže fungovať viacero aplikácií vedľa seba bez toho, aby ste porušili limit API.

Svoju firmu môžete spojiť priamo s hlavnými platformami tretích strán. To vám dáva veľký priestor na vykonanie požadovaných zmien.

Shopify Plus podporuje dve dôležité integrácie:

 • Logistika tretích strán – pomôcť spravovať vzťahy s distribútorom.
 • Plánovanie podnikových zdrojov (ERP) – pripojiť sa k rôznym vláknam vášho podnikania. To sa týka vášho e-mailového systému, výrobného závodu, distribúcie a financií. ERP ich zabezpečuje’všetci pracujú v harmónii.

Systém Shopify Plus vám poskytuje úplnú kontrolu front-end a umožňuje vám tak zostaviť obchod. Môžete ovládať kódovacie jazyky ako Liquid, HTML, CSS a JavaScript.

Tu sú dve kľúčové možnosti prispôsobenia, ktoré získate pomocou rozhraní API Shopify Plus:

Prispôsobte si pokladňu pomocou služby Shopify Plus

Najdôležitejšia funkcia prispôsobenia, ktorá je k dispozícii pre obchodníkov Shopify Plus, sa týka pokladnice.

Shopify Plus umožňuje pridať na stránku pokladnice kódovacie jazyky. Toto je obrovská výhoda. Značku môžete pridať na poslednú stránku zúženia predaja. Zákazníci vyhrali’Nikdy neopustíte svoju značku. Tým sa vytvorí vaša značka’s dôveryhodnosťou a viesť k vyššiemu predaju.

So službou Shopify Plus zákazník nerobí’neopustite ani svoju doménu. Váš zákazník zostane pri platení namiesto vašej platby.shopify.com na vašej vlastnej adrese URL (napríklad fredstrainers.com)..

Toto nie je prípad jednoduchších plánov Shopify alebo iných platforiem. Stránky služby Checkout presmerujú zákazníkov na službu Shopify’s servery sledovať PCI.

Prispôsobené zľavy a predaj

So službou Shopify Plus získate väčšiu voľnosť pri prispôsobovaní zliav a predaja.

Prostredníctvom rozhrania Shopify Discount API môžete zákazníkom, ktorí dosiahli nastavený zostatok na nákupoch (napríklad 100 USD), ponúknuť špeciálne percento. Môžete stavať na odstupňovaných cenách alebo pridať ponuky buy-one-get a balíčky zdarma.

Zákazníci môžu platiť pomocou darčekovej karty z dôvodu rozhrania Shopify Gift Card API. Tieto dve API sú exkluzívne pre obchodníkov Shopify Plus.

Toto je jednoduchý spôsob, ako vytvoriť svoj obchod’s predaj vyniknúť z davu.

Porozprávajte sa so službou Shopify Now

Shopify Plus Apps

Služba Shopify Plus vám poskytuje prístup k viac ako 1500 profesionálne vytvoreným aplikáciám. To znamená, že máte úžasný priestor na prispôsobenie obchodu.

Aplikácie, ktoré máte k dispozícii na Shopify Plus, sa ľahko používajú, a to aj na takej vysokej úrovni. Ty nie’Ak chcete začať s aplikáciami, nemusíte si na to myslieť. Existujú aplikácie na zefektívnenie všetkého od vašej spoločnosti’s účtovníctvo prepravy.

Ak sa prihlásite na odber služby Shopify Plus, môžete použiť službu Shopify Plus’s adresárom partnerov a nájdite agentúru, ktorá vám dokáže zostaviť vlastnú aplikáciu.

Sme vyhrali’t ísť do všetkých aplikácií dostupných pre obchodníkov Shopify Plus (ktoré by sa stránky a stránky). Tu sú dve, ktoré považujeme za zvlášť účinné:

 • Avalara Avatax – táto aplikácia je v skutočnosti predinštalovaná v službe Shopify Plus. Všetko, čo musíte urobiť, je zapnúť. To automaticky triedi vašu daň, aby sa ubezpečil’sú v súlade. Dokonca to vyrieši štát USA a vo viac ako 200 krajinách, takže to nerobíte’netreba skúmať zodpovednosť za váš produkt alebo službu v každom štáte. Avalara stojí za kúpu v obchode Shopify 240 dolárov, takže’Je to skvelý výhoda, na ktorú sa vrhli.
 • Integrácia Amazonu – namiesto toho, aby ste Shopify využívali, svet’Najväčší nákupný web sa rozhodol integrovať s Shopify Plus. Ak to’nie je to známka systému Shopify Plus’s kalibrom, nemám’neviem čo je. Integráciu aplikácií môžete teraz použiť na predaj na Amazone so službou Shopify. Vaše produkty sa synchronizujú s Amazonom zo služby Shopify.

Shopify Plus v Magento

Magento je jednou z najpopulárnejších platforiem elektronického obchodu pre podniky na úrovni podniku.

oni’znovu nakupujte’s najbližším konkurentom. to’10 myšlienok využívajúcich Magento generuje viac ako 1 miliardu dolárov v online výnosoch.

Tam nie sú’t veľa riešení elektronického obchodu, ktoré môžu uspokojiť veľkých klientov. Shopify v Magento je častá otázka pre podnikateľov.

Vybrať víťaza môže byť ťažké. Ktorý z nich je pre vás vhodný, záleží na vašom podnikaní.

Napríklad ponúkajú integráciu prepravy s pôsobivým počtom distribútorov.

Rovnako ako Shopify, Magento:

 • Majte na palube nejaké veľké spoločnosti. Burger King a Kurt Geiger používajú Magento’s služby.
 • Poskytuje vám veľkú flexibilitu pri zostavovaní elektronického obchodu na mieru.

Podľa našich skúseností však Magento nie je taký užívateľsky prívetivý ako Shopify.

prečo?

 • Na rozdiel od služby Shopify, ktorá zahŕňa hosťovanie, je Magento hostiteľom hostiteľa. To znamená, že budete musieť venovať viac času riadeniu technického chodu vášho obchodu. Za údržbu serverov a zabezpečenie dodržiavania bezpečnosti je vaša zodpovednosť.
 • Služba Shopify poskytuje zabezpečenie zabezpečenia PCI prostredníctvom svojich serverov. Ale obchodník na Magento sa bude musieť uistiť, že sám plní nariadenia.
 • Nakupujte výstroj sám pre obchodníkov a je pre vás veľmi ľahké zamerať sa na propagáciu svojho obchodu. Môžete vykonávať zmeny a spúšťať kampane, ktoré by vyžadovali vývojára alebo programátora v Magento.

Ak ty’Magento Enterprise je ďalším predajom iným podnikom a predstavuje atraktívnu možnosť. Ponúka zložité spôsoby platby, rýchle hromadné objednávky a dohodnuté ceny.

Shopify však zintenzívnila svoju B2B hru. Obchodníci Shopify Plus môžu pomocou výkladového kanála veľkoobchodného elektronického obchodu vytvoriť výkladnú skrinku chránenú heslom. Niektorí klienti budú mať prístup k inej verzii vášho obchodu Shopify ako ostatní. Ak chcete predávať podnikom prostredníctvom služby Shopify Plus, vy’Pravdepodobne budete musieť použiť aplikáciu v službe Shopify’trh.

Globálny elektronický obchod B2B generuje tržby vyššie o 5 biliónov dolárov ako B2C. Veľkoobchodné funkcie sú pre majiteľov obchodov stále dôležitejšie.

Kľúčové body diskusie Shopify vs Magento sú:

 • Magento má viac prispôsobiteľné back-end
 • Služba Shopify má nižšie inštalačné a priebežné náklady na údržbu
 • to’s Magento je jednoduchšie budovať obchody s viacerými jazykmi a menami
 • Služba Shopify sa stará o VŠETKO údržbu servera a súlad s PCI’s plne hostovanou službou.

Migrácia z Magenta na Shopify

Služba Shopify veľmi uľahčila prechod z Magento na Shopify. Ležali na špecializovanom technickom štarte, ktorý vás prevedie týmto procesom.

So službou Shopify’s Migration App, vyvinutý spoločnosťou Cart2Cart, môžete importovať:

 • Produkty – vrátane ceny, mena, hmotnosti, obrázka.
 • zákazníci’ podrobnosti – e-mailová adresa, fakturačná a dodacia adresa, preferencie v bulletine.
 • objednávky – stav, podrobnosti o zákazníkovi, zľavy, cena.
 • kupóny – darčeková karta, meno, kód kupónu.
 • recenzia – dátum, užívateľské meno, hodnotenie.

Migrujte na službu Shopify Now

Trendy Google ukazujú, že záujem o Shopify je na vzostupe v porovnaní s konkurenciou ako Magento a BigCommerce. Dali sme to do nečinnosti zo strany niektorých odvetví’s najväčšími hráčmi. Shopify využil službu vylepšovanie ich produktov pomocou nových aplikácií a funkcií.

Napríklad v apríli spoločnosť Shopify uviedla novú službu Builder mobilného obchodu. To pomáha podnikovým zákazníkom vytvárať natívne aplikácie pre iOS a Android bez akéhokoľvek technického know-how a bez ďalších nákladov.

Služba Shopify Plus Magento Google TrendsPri pohľade na Trendy Google vidíte, že Shopify Plus je v porovnaní so súpermi Magento a BigCommerce stále populárnejším hľadaným výrazom

Obchodné kút: Plánujete migráciu na Shopify z Magento alebo iného poskytovateľa? Pomocou aplikácie Traffic Control sa uistite, že nemáte’nestratíte ekologickú dopravu vybudovanú na predchádzajúcej platforme. Aplikácia presmeruje návštevníkov vašich starých stránok do vášho nového obchodu Shopify. Migrácia zvíťazila’neovplyvní vaše hodnotenie. Strata ekologického rebríčka pre kľúčové výrazy produktu by odhadzovala peniaze.

Záver: Je Shopify Plus to pravé pre vaše podnikanie?

Ak ty’Keď zvažujete Shopify Plus pre svoj elektronický obchod, položte si nasledujúce otázky:

 • Trávite drahocenný čas technikou, ktorú by ste mohli stráviť marketingom svojho obchodu?
 • Generujete predaje takmer 500 000 dolárov ročne alebo viac?
 • Chcete pre svoj obchod prispôsobiť stránku pokladnice?
 • Plánujete rozšírenie svojho obchodu do rôznych krajín, mien a jazykov?
 • Očakávate, že sa váš objem predaja v budúcom roku dramaticky zvýši?
 • Mali by ste úžitok zo špecializovaného správcu účtu?
 • Cítiš sa obmedzený na svoj súčasný plán?
 • Ste vo veľkosti, kde váš objem prevádzky a predaja vytvára tlak na vašu technológiu?

Ak je odpoveď na jednu alebo viac z nich áno, potom stojí za zváženie Shopify Plus. to’je voľný hovoriť s poradcom Shopify a zistiť to.

Porozprávajte sa so službou Shopify Now

Služba Shopify Plus spracúva veľa prvkov náročných na pracovnú silu pri prevádzkovaní veľkého pracoviska.

to’je to skvelá príležitosť na zníženie (a objasnenie) technických režijných nákladov.

Outsourcingom vašich stránok’Vďaka údržbe systému Shopify môžete zamknúť svoje technické náklady. Opravy, aktualizácie, opravy chýb a poplatky za hosťovanie sú kryté vaším mesačným poplatkom.

To vám ušetrí čas.

Vyhral si’t spravovať prestoje, dopravné špičky alebo vzťahy s hostiteľskou spoločnosťou.

Shopify Plus je dobrá voľba, ak máte’znovu hľadáte mierku svojho elektronického obchodu. Váš predplatný poplatok sa bude zvyšovať iba s rastom vášho obchodu. Prístup k individuálnej podpore zo strany agentov Shopify môže posunúť váš obchod na ďalšiu úroveň.

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map