Recenzja Shopify | Czy to najlepszy kreator sklepów internetowych dla Ciebie?


Najlepszy dla

Najlepsza platforma e-commerce ogółem


shopify - najlepszy do e-commerce

Ogólna ocena

5 na 5 gwiazdek

Shopify to obecnie najlepsza platforma e-commerce na rynku. To’zaprojektowany, aby pomóc ludziom w stworzeniu własnego, skalowalnego sklepu internetowego z setkami wbudowanych funkcji i mnóstwem aplikacji. Możesz sprzedawać produkty bezpośrednio w swojej witrynie oraz w wielu portalach i mediach społecznościowych.

Shopify to popularna platforma e-commerce, która pomaga zbudować własny sklep internetowy, bez potrzeby korzystania z umiejętności technicznych.

Shopify obsługuje ponad 800 000 firm i przoduje w naszych szczegółowych badaniach, przewyższając wszystkich konkurentów. Jednakże to’nie jest dla wszystkich. Że’dlaczego ta recenzja zagłębia się w Shopify’funkcje sprzedaży, łatwość użycia, ceny, wzornictwo, narzędzia marketingowe i inne, które pomogą Ci zdecydować, czy to’jest naprawdę dla Ciebie.

Jeśli ty’w pośpiechu, spójrz poniżej, aby zobaczyć najważniejsze rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Shopify. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji, ponieważ zabierzemy Cię w dogłębną podróż przez platformę… zaczynając od pytania, czym do cholery jest Shopify?

Pozwolić’idziemy!

Shopify na pierwszy rzut oka

kupuj na pierwszy rzut oka

Shopify Pro & Cons

Plusy

 • Otrzymał najwyższy wynik za funkcje i zadowolenie klienta
 • Genialny system magazynowy, który pomoże Ci zarządzać sklepem
 • Sprzedawaj na wielu kanałach, w tym na Facebooku, Instagramie, Amazon i eBayu

Cons

 • Jedyna platforma do egzekwowania własnej opłaty transakcyjnej, chyba że korzystasz z Shopify Payments
 • Treść nie’t automatycznie zmienia formatowanie po zmianie motywów
 • Aplikacje można szybko dodawać, dodając dodatkowe funkcje do sklepu

Co to jest Shopify?

Shopify to dedykowany konstruktor witryn e-commerce, który pomaga ludziom zbudować własny sklep internetowy.

To naprawdę takie proste – nie’potrzebujesz szalonych umiejętności technicznych, nie masz’potrzebujesz budżetu bez dna, a ty nie’musisz zatrudnić kogoś, aby Twoje marzenie stało się rzeczywistością. Dzięki temu Shopify jest szybkim i niedrogim sposobem na stworzenie sklepu internetowego.

Możesz zacząć budować dzisiaj, jeśli chcesz!

strona główna shopify

Kto może korzystać z Shopify?

Każdy może korzystać z Shopify, czy ty’jesteś sprzedającym po raz pierwszy lub firmą o wartości wielu milionów dolarów, taką jak Harry’s Razors (tak, Harry’s Razors to tylko jeden z Shopify’zadowoleni klienci). Wszystko czego potrzebujesz to pomysł, coś do sprzedania i połączenie internetowe, a sklep internetowy może być dostępny na żywo w mgnieniu oka.

Dzięki ponad 1200 aplikacjom, specjalistycznym funkcjom, takim jak narzędzia do śledzenia zapasów i wysyłki oraz szereg planów cenowych, Shopify to potężna platforma do wyboru. Może być używany w każdym sklepie i jest wyjątkowo skalowalny.

Jak to przetestowaliśmy? I jakie były wyniki?

Tam’Dużo szumu wokół Shopify, ale chcieliśmy poznać prawdę stojącą za marketingiem.

Dobrze wykorzystaliśmy naszą światowej klasy metodologię i zagłębiliśmy się w Shopify’projekty, narzędzia sprzedażowe, funkcje marketingowe, możliwości SEO i wiele innych. Poza tym, że sami go przetestowaliśmy, poszliśmy nawet o krok dalej, prosząc ekspertów spoza branży technologicznej, aby wypróbowali go i powiedzieli nam, co myślą.

Przeanalizowaliśmy wszystkie wyniki, porównaliśmy Shopify z innymi platformami my’przetestowaliśmy, sprawdziliśmy jego mocne i słabe strony oraz wyliczyliśmy wyniki dla każdego kluczowego obszaru – wszystko po to, abyśmy mogli udzielić Ci najbardziej dokładnych i pomocnych informacji o tym konstruktorze sklepu internetowego.

Od razu możemy powiedzieć, że Shopify wypadł wyjątkowo dobrze w naszych testach, uzyskując 4,7 z 5 gwiazdek ogółem.

W rzeczywistości przewyższył wszystkich swoich konkurentów, dlatego zalecamy go jako najlepszy wszechstronny konstruktor e-commerce w sklepie. Ale nikt nie jest doskonały – czytaj dalej naszą recenzję Shopify, aby dowiedzieć się, dlaczego tak dobrze się spisał, gdzie upadł, a co najważniejsze, jeśli’jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Ale po pierwsze, co robi Shopify w odpowiedzi na pandemię Covid-19?

To’to niepewny czas na rozpoczęcie lub rozwój jakiejkolwiek firmy, ale nie’martw się – Shopify całkowicie to dostaje. W rzeczywistości wprowadził szereg niesamowitych nowych środków w celu wsparcia małych firm w nadchodzących miesiącach. Obejmują one:

 1. Udostępnianie fizycznych i cyfrowych kart podarunkowych we wszystkich planach. W ten sposób Twoi klienci mogą wspierać Cię bez kupowania jakichkolwiek fizycznych produktów w tej chwili.
 2. 200 milionów USD dostępne w ramach finansowania dla małych firm (tylko USA). W ramach partnerstwa rządowego Shopify Capital oferuje fundusze, które pomagają małym firmom rozwijać się w czasach, gdy brakuje im gotówki.
 3. Przedłużenie bezpłatnego okresu próbnego do 90 dni. Shopify przedłużył bezpłatny okres próbny z 14 dni do 90, dając handlowcom jeszcze więcej czasu na wypróbowanie usługi bez ryzyka.
 4. Wsparcie społeczności i webinary na żywo. Wirtualny ‘spotkania’ ze społecznością Shopify, aby dzielić się mądrością i wsparciem.

Wielkie uznanie dla Shopify za szybką reakcję i zaangażowanie w wspieranie małych firm teraz i zawsze.

Shopify Opinie użytkowników

Dotarliśmy do różnych użytkowników Shopify, aby uzyskać wgląd w ich doświadczenia związane z korzystaniem z platformy e-commerce do tworzenia i rozwijania działalności online.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: RIPPEDKIT

shopify recenzja użytkownika francis headshot

“Shopify to dobrze utrzymana platforma, która zapewnia wszystko, czego potrzebuję do zarządzania witryną, aktualizacji, cen, realizacji zamówień, komunikacji z klientem itp..”

Podczas żonglowania pełnoetatową pracą z życiem towarzyskim i siłownią, Francis odkrył, że walczy o osiągnięcie swoich celów proteinowych. Niezadowolony z koktajli i preferujących przekąski, uruchomił swoją opartą na subskrypcji stronę internetową z Shopify, o nazwie RippedKit, jako wygodny sposób dla podobnie myślących osób, aby uzyskać wysoką jakość ‘bierz i idź’ suplementy białkowe.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: REMA EMMA

shopify opinia użytkownika emma headshot

“Platforma Shopify jest naprawdę przyjazna dla użytkownika, a Ty nie’Muszę wiedzieć, jak napisać kod, aby stworzyć sklep.”

Szybko znudzona pracą recepcjonistki Emma postanowiła założyć własną firmę dropshipping. To była łatwa decyzja dla niej, ponieważ uczyła się, nie inwestując dużej sumy pieniędzy. Emma’teraz zajmuje dropshipping od około 4 lat, osiągając 560 000 USD przychodów w ciągu 8 miesięcy za pośrednictwem swojego sklepu Shopify. Obecnie prowadzi samouczki dla aspirujących dropshippers za pośrednictwem swojej strony internetowej emmareid.com.

PRZEGLĄD UŻYTKOWNIKA: ZAAWANSOWANA AKADEMIA DROPSHIPPINGOWA

shopify opinia użytkownika Chris Headshot

“Jako początkujący Shopify wydawał się najbardziej renomowaną i najłatwiejszą w użyciu platformą w rozsądnej cenie. To było proste, kiedy naprawdę zacząłem.”

Poszukując sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki, Chris założył swoją pierwszą firmę dropshipping około 4 lata temu, wykorzystując Shopify i Oberlo. Pierwszym produktem, który sprzedał, była obudowa iPhone’a z kotami, ale obecnie sprzedaje wszystko, od okularów przeciwsłonecznych po gogle narciarskie. Chris prowadzi teraz Advanced Dropshipping Academy, która pomaga ludziom budować i uruchamiać własną działalność dropshipping.

Jak łatwy w użyciu jest Shopify?

Szybka odpowiedź: Bułka z masłem! Wygrałeś’uruchomienie witryny w pięć minut, ale Shopify łączy potężne narzędzia e-commerce z łatwym w użyciu edytorem. Jego interfejs jest czysty i prosty, a 88% naszych użytkowników twierdziło, że tak’d polecam Shopify znajomemu. Mimo to zawsze zalecamy wypróbowanie go sam przed podjęciem decyzji!

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy wypróbowywaniu konstruktora, jest łatwość użycia, szczególnie przy budowie sklepu internetowego. Konstruktorzy e-commerce często mają problemy z połączeniem mocy z łatwością użycia, ale Shopify ma się na tym polu.

Shopify ma przejrzysty, przejrzysty i prosty interfejs, który sprawia, że ​​założenie sklepu jest dziecinnie proste, nawet dla początkujących.

Don’nie zrozumcie nas źle – wygrałeś’Twoja witryna będzie działała w ciągu pięciu minut, ponieważ Shopify nadal zapewnia dużą moc w backend. Udaje mu się jednak stworzyć swojego edytora płynny i prosty w użyciu, co oklaskujemy (głośno).

Shopify DashboardShopify’Pulpit nawigacyjny zapewnia łagodne nachylenie w projektowaniu własnej witryny e-commerce.

I to’nie tylko my, którzy lubiliśmy Shopify’interfejs s. Po tym, jak sami to przetestowaliśmy, sprawiliśmy, że codzienni ludzie budują własny sklep za pomocą Shopify i oceniają, jak łatwo (lub trudnie) znaleźli pewne zadania.

Wyniki były ogólnie pozytywne.

Ludziom podobało się, jak Shopify pomógł w procesie konfiguracji z pytaniami i podpowiedziami, i łatwo było zacząć. Ale nie’po prostu uwierz nam na słowo – oto kilka cytatów od naszych użytkowników:

“To było takie dobre, naprawdę łatwe. To było po prostu bardzo przyjazne dla użytkownika. Poprowadził Cię przez ważne obszary, z których najbardziej dotyczy inwentarza. Pytania na początku, dodanie produktu, subtelne podpowiedzi – wszystko było po prostu bardzo jasne.”

“Podsumowując, było to naprawdę łatwe podejście do stworzenia sklepu internetowego. Miałem całkowitą kontrolę nad tym, jak i co chcę umieścić w mojej witrynie, z korzyścią, że mogę zmienić wszystko, kiedy i kiedy chciałem.”

Oczywiście recenzje nie były’wszystkie świecą – zasługujesz na obie strony obrazu, więc tu’s cytaty od użytkowników, którzy nie byli’Jestem pod takim wrażeniem Shopify:

“Myślę, że Shopify może po prostu krzyczeć jeszcze bardziej, gdy jesteś na stronie sklepu, gdzie są określone widżety – i jak dodać pewne funkcje. Może po prostu lepsze wdrożenie w sklepie – po prostu czułem się samotny i trochę zagubiony.”

“Czasami początkujący twórca witryny e-commerce nie ma jasności. Część terminologii była niespójna lub przemknęła mi przez głowę. Dla twórców stron internetowych zrób to sam, być może jaśniejsze, łatwiej byłoby zrozumieć warunki’nie iść.”

Ogólnie jednak użytkownicy ocenili Shopify bardzo dobrze pod względem łatwości użycia – w rzeczywistości wyszedł z testów z wielką liczbą czterech na pięć gwiazdek!

Zebraliśmy liczby, aby umieścić to w kontekście – średnio ludzie znaleźli Shopify 21% łatwiejszy w użyciu niż BigCommerce (Shopify’główny konkurent), oraz 12% łatwiejszy w użyciu niż Wix eCommerce, który słynie z edytora przyjaznego dla początkujących.

I to’to nie wszystko – po przetestowaniu zapytaliśmy użytkowników, czy prawdopodobnie będą polecać Shopify, a odpowiedź była pozytywna na wszystkich poziomach. 88% osób powiedziało, że poleciłoby Shopify znajomemu.

Dobrą wiadomością jest to, że Shopify ma bezpłatny okres próbny, więc możesz go wypróbować sam, aby sprawdzić, czy to’to odpowiedni budowniczy dla Ciebie. Jak pokazują nasze cytaty użytkowników, wypróbowanie Shopify jest jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy Ty’Uważam to za fantastyczne lub frustrujące – przekonaj się sam’Będę fanem!

Dalsza informacja

 • Jeśli wypróbujesz Shopify i go znajdziesz’nie dla ciebie, my’mam twoje plecy. Sprawdź ostateczną listę Najlepsze alternatywy dla Shopify znaleźć idealne dopasowanie.
 • Szukasz czegoś konkretnego? Sprawdź nasze Tabela porównawcza konstruktora witryn e-commerce, gdzie możesz porównać najlepszych budowniczych’ wyniki, w tym łatwość użycia!

Ceny Shopify – czy to dobry stosunek jakości do ceny?

Szybka odpowiedź: To’jest dość dobry, ale stosunek jakości do ceny jest tam, gdzie Shopify uzyskał najniższą ocenę w naszych badaniach. Plany cenowe są bardzo rozsądne, ze skalowalnymi wyborami, a niezbędne funkcje są uwzględnione nawet w najniższym planie podstawowym. Jednak Shopify utracił znaki z powodu polegania na aplikacjach i opłat transakcyjnych, które nakłada na zewnętrzne bramki płatnicze.

Shopify ma wiele planów, więc możesz wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Po pierwsze, Shopify zapewnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny – jesteś skończony’musisz podać szczegóły płatności, więc tam’bez ryzyka i presji, aby się zarejestrować. ty’Potrzebuję tylko e-maila, a Ty możesz przetestować Shopify całkowicie bezpłatnie przez dwa tygodnie.

Podsumowanie cen Shopify

 • Shopify Lite: 9 USD miesięcznie – pozwala dodać e-commerce do strony na Facebooku lub istniejącej witryny. 2% opłaty transakcyjnej, chyba że korzystasz z Shopify Payments.
 • Podstawowe Shopify: 29 USD miesięcznie – najtańszy plan budowy własnego sklepu; zapewnia wszystkie niezbędne elementy nowego sklepu internetowego. 2% opłaty transakcyjnej, chyba że korzystasz z Shopify Payments.
 • Shopify: 79 USD miesięcznie – dla rozwijających się firm; zawiera funkcje takie jak tworzenie kart podarunkowych. 1% opłaty transakcyjnej, chyba że korzystasz z Shopify Payments.
 • Zaawansowane Shopify: 299 $ na miesiąc – dla dużych firm chcących zwiększyć skalę; zawiera zaawansowane raporty i obliczone stawki za dostawy stron trzecich. 0,5% opłaty transakcyjnej, chyba że korzystasz z Shopify Payments.
 • Shopify Plus: niestandardowe ceny – dla dużych przedsiębiorstw na poziomie przedsiębiorstwa o ogromnych budżetach. Brak ustalonych cen – zamiast tego poprosisz o wycenę niestandardową.

Zaoszczędź do 20% na swoim planie Shopify

Zarejestruj się przez rok i oszczędzaj 10% na swojej subskrypcji lub zapisz 20% kiedy zarejestrujesz się na dwa lata.

Oznacza to, że z 20% rabatem ty’zaoszczędzę 16 USD miesięcznie w planie Shopify, oraz 60 USD miesięcznie w planie zaawansowanym!

Ceny Shopify: podstawowe plany

Shopify’s trzy główne plany Podstawowe Shopify, Shopify i Zaawansowane Shopify. Są to podstawowe plany, które pozwalają stworzyć własny sklep internetowy. Wszystkie zapewniają nieograniczoną liczbę produktów, odzyskiwanie porzuconych koszyków, tworzenie kodów rabatowych i integrację wielokanałową.

Shopify przegląd planów cenowych

Są to trzy plany, na które powinieneś spojrzeć, jeśli tak’ponownie konfiguruję zwykły sklep internetowy. My’Przejdę do bardziej szczegółowych informacji na temat każdego z Shopify’poniżej, a następnie zapoznaj się z opłatami transakcyjnymi i Shopify’s wewnętrzna bramka płatności, Shopify Payments.

Jak zaoszczędzić pieniądze dzięki Shopify

Wszystkie Shopify’Ceny są za subskrypcja miesięczna. Jeśli więc zapisałeś się do planu Basic Shopify, to Ty’d będzie płacić 29 USD miesięcznie, dopóki będziesz korzystać z tego planu.

Możesz jednak zaoszczędzić prawie 190 USD rocznie w planie Shopify jeśli zarejestrujesz się na dwa lata, lub możesz zapisać 94 USD rocznie, jeśli zarejestrujesz się na jeden rok. Te oszczędności mogą być przeznaczone na rachunki domowe, fundusz urlopowy – cokolwiek!

Czy Shopify jest warte swojej ceny? Zdecydowanie! Zajęło najwyższe miejsce w naszym badaniu Customer Score spośród wszystkich testowanych platform e-commerce. Dlaczego więc nie wypróbować już dziś Shopify i zacząć odkładać pieniądze??

Kupuj Plany cenowe Miesięcznie ($ / miesiąc) 1 rok ($ / miesiąc) Oszczędności (%) 2 lata ($ / miesiąc) Oszczędności (%) Shopify Basic Shopify Zaawansowane Shopify
29,00 $ 26,10 USD 10% 23,20 USD 20%
79,00 $ 71,10 USD 10% 63,20 USD 20%
299,00 USD 269,10 USD 10% 239,20 USD 20%

ty’Będę musiał zapłacić roczny lub dwuletni koszt z góry jako ryczałt, ale w dłuższej perspektywie ty’d wydawać mniej niż w przypadku abonamentu miesięcznego.

Płatności Shopify i opłaty transakcyjne

ty’Zauważyłem, że wspominamy pobierane są opłaty transakcyjne, chyba że zdecydujesz się skorzystać z Shopify Payments.

Co to są płatności Shopify?

Płatności Shopify jest Shopify’s wewnętrzna bramka płatności. Pomyśl o tym jak o PayPal, Stripe lub Square – obsługuje Twój sklep’s płatności i akceptuje większość głównych metod płatności. Chodzi o to, że korzystanie z Shopify Payments jest mniej kłopotliwe niż łączenie się z zewnętrznym dostawcą usług płatniczych (takim jak PayPal) i usprawnia Twój sklep, zachowując wszystko w firmie.

płatności shopify

Główną zachętą do korzystania z Shopify Payments jest to’jest jedynym sposobem na usunięcie Shopify’opłaty transakcyjne. To’to także jedyny sposób na obsługę wielu walut w twoim sklepie, więc jeśli ty’sprzedaje na arenie międzynarodowej, to’to twój najlepszy wybór.

Dalsza informacja

 • Zaintrygowany przez Shopify Payments? Dowiedz się więcej w naszej szczegółowej Przegląd płatności Shopify.

Który plan jest najlepszy? – Nasza rekomendacja

Jeśli masz już witrynę internetową i chcesz po prostu sprzedać kilka produktów z boku, najlepszym wyborem jest Shopify Lite. jednak, jeśli chcesz mieć prawdziwy sklep internetowy, zacznij od planu Basic Shopify za 29 USD miesięcznie. Do wszystkiego, co uwzględniono w planie, to’rozsądna cena miesięczna!

Pamiętaj, że Shopify daje ci 14 dni na wypróbowanie swojej platformy za darmo, więc pamiętaj, aby z niej skorzystać przed zarejestrowaniem się.

Dalsza informacja

 • Odkryj więcej informacji o Shopify’Plany i ceny w naszych szczegółowych Recenzja cen Shopify
 • Nie jesteś pewien, czy potrzebujesz Shopify Plus? Dowiedz się więcej w naszym Recenzja Shopify Plus

Jak dobrzy są Shopify’s Tematy?

Szybka odpowiedź: Świetny! one’wszystkie profesjonalnie zaprojektowane, responsywne, wyposażone w wiele funkcji, a nawet oferują różne style do wyboru. Istnieje jednak tylko 10 darmowych motywów, co jest główną wadą. Reszta kosztuje od 140 do 180 USD, więc wybieraj ostrożnie. W naszych badaniach Shopify zajął trzecie miejsce pod względem wzornictwa, zdobywając 3,7 na 5 gwiazdek!

Shopify ma 10 darmowych motywów i 64 motywy premium, w cenie od 140 do 180 USD za sztukę.

kupuj motywy recenzjiShopify’Motywy są profesjonalnie zaprojektowane i zbudowane, aby Twój sklep wyglądał świetnie od pierwszego dnia.

Wszystkie motywy są dostosowane do urządzeń mobilnych, co znaczy oni’Automatycznie sformatuje, aby pasował do ekranów telefonów komórkowych i tabletów. Ludzie są o 62% mniej skłonni do zakupu od Ciebie, jeśli mają złą obsługę witryny, dlatego ta funkcja jest niezwykle ważna.

Dobrze wiedzieć: Zdecydowanie zalecamy zainstalowanie aplikacji G AMP – ocenionej na 5/5 przez innych użytkowników Shopify – aby mieć pewność, że Twoje strony będą się podobać’wyglądają świetnie na urządzeniach mobilnych, ale ładują się również szybko. AMP oznacza Accelerated Mobile Pages. AMP używają pozbawionego kodu html, aby pozostać jako ‘światło’ jak to możliwe – pomyśl o nich jak o dietetycznej wersji swoich zwykłych stron. Szybsza obsługa sprawi, że Twoi użytkownicy będą zadowoleni, i zwiększysz swoje szanse na dobrą pozycję w Google. Pamiętaj: uważa się, że 1-sekundowe opóźnienie w odpowiedzi strony oznacza 7% redukcję konwersji!

Są to świetne funkcje, które są ważne dla stworzenia udanego sklepu, który zadowoli Twoich klientów. Ale wiemy co ty’naprawdę myślę: czy motywy faktycznie wyglądają dobrze?

Krótka odpowiedź brzmi: tak!

biblioteka motywów shopify

Shopify’Motywy są profesjonalnie zaprojektowane i wyglądają czysto, stylowo i atrakcyjnie. Możesz przeglądać tematy według branży, od sztuki i fotografii po elektronikę, meble i nie tylko. Możesz także wyświetlić według popularności, ceny lub kolekcji, np “minimalistyczny,” “zabawne i żywe,” lub “idealne dla małych zapasów.”

Motywy mają różne style, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej marki. Poniżej możesz zobaczyć, jak różne style mogą zmienić wygląd Twojego motywu – ta różnorodność oznacza Ciebie’Zawsze znajdę odpowiedni ton dla Twojej marki.

shopify motyw brooklyński klasyczny stylTen darmowy motyw o nazwie Brooklyn występuje w dwóch różnych stylach. To jest podgląd “klasyczny” styl, który obejmuje naturalne kolory i nowoczesne, wyrafinowane czcionki. shopify motyw brooklyński zabawny stylTutaj możesz zobaczyć ten sam motyw, Brooklyn, w “figlarny” styl, który ma żywszą kolorystykę i zabawne, nieskomplikowane czcionki.

Najlepsze jest to, Shopify’Motywy są wyposażone w świetne funkcje. Wszystkie tematy obejmują:

 • Dostosowywalne sekcje treści na stronie głównej
 • SEO (Search Engine Optimization)
 • Rozwijana obsługa nawigacji
 • Bezpłatne aktualizacje motywów
 • Konstrukcja przyjazna dla urządzeń mobilnych
 • Ikony mediów społecznościowych
 • Wbudowane style i palety kolorów
 • Darmowe zdjęcia stockowe autorstwa Burst

Dobrze wiedzieć… Niektóre motywy pochodzą wiele opcji językowych, co oznacza, że ​​możesz łatwo zmienić język. Nie wszystkie motywy to zapewniają, więc sprawdź, zanim wybierzesz. Obecnie dostępne języki to: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, japoński i portugalski brazylijski.

Wybór tematu polega oczywiście na znalezieniu takiego, który wygląda świetnie’chodzi również o znalezienie takiego, który obsługuje Twój sklep’potrzeby.

Każdy motyw ma także swoje specyficzne funkcje. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z nimi’to świetny sposób na podjęcie decyzji, czy dany motyw jest odpowiedni dla Ciebie:

Funkcje motywu shopifyFunkcje te pochodzą z motywem premium o nazwie Context, który jest eleganckim i czystym motywem w trzech różnych stylach.

Zwróć uwagę na potrzebne funkcje, takie jak szybki podgląd produktu lub wyszukiwanie na żywo. Możesz dodać dodatkowe aplikacje (coś, co my’Zajmę się trochę później), ale wybór motywu z wbudowanymi ulubionymi funkcjami ułatwia życie od pierwszego dnia!

Dostosowywanie motywów Shopify

Shopify’Tematy mogą już wyglądać świetnie, ale Ty’Chcę uczynić twoje całkowicie swoim. Aby to zrobić, ty’Będę musiał dostosować motyw, dodając własne produkty, przepisując tekst, zastępując obrazy i tworząc nowe strony.

Personalizacja odbywa się w dwóch miejscach: dostosowywanie wizualne odbywa się za pośrednictwem interfejsu edycji, natomiast edycje produktów są zarządzane na pulpicie nawigacyjnym.

Pomyśl o tym jak o naprawie samochodu. Na zewnątrz malujesz, myjesz, wygładzasz, polerujesz i polerujesz, aby wyglądać pięknie. Silnik to miejsce, w którym majstrujesz, wymieniasz części i korzystasz z narzędzi, aby upewnić się, że samochód jest mocny i działa płynnie.

Interfejs edycji Twojego sklepu Shopify to miejsce, w którym opiekujesz się swoim sklepem’projekt. Tutaj wyrównujesz obrazy, edytujesz tekst i wyróżniasz swoje logo. Deska rozdzielcza tam, gdzie dodajesz produkty, tworzysz kody rabatowe, zarządzasz wysyłką i nie tylko. W tym miejscu możesz także zmienić motyw, jeśli chcesz przeprojektować swoją witrynę sklepową.

Zalecamy zacząć od dodania produktów, a następnie nadać styl swojej witrynie. Ponieważ Shopify jest konstruktorem sklepu, jego motywy naturalnie obracają się wokół produktów – więc zaprojektowanie strony bez produktów może być trudne!

Dobrze wiedzieć: Potrzebujesz pomocy w budowaniu i dostosowywaniu witryny’strony? Zalecamy pobranie aplikacji DragDropr, aby proces był o wiele szybszy i łatwiejszy. DragDropr bezproblemowo integruje się z Shopify, umożliwiając tworzenie, zmianę i edycję ponad 50 stron docelowych i ponad 200 bloków treści (takich jak filmy produktowe i formularze kontaktowe) za pomocą prostego edytora przeciągania i upuszczania, bez konieczności robienia jednego kawałka kodowania ręcznego. Cała jego zawartość jest dostosowana do urządzeń mobilnych, co oznacza, że ​​będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

Dalsza informacja

 • Czy warto zainwestować w motyw premium, czy nawet poprosić o pomoc eksperta Shopify? Dowiedz się w naszym Motywy Shopify i przegląd ekspertów Shopify

Jak potężni są Shopify’s Funkcje sprzedaży?

Szybka odpowiedź: Całkiem potężny! W rzeczywistości był to nasz najlepszy wynik w tej dziedzinie, zdobywając 4,7 / 5 w testach. Shopify pakuje każdy sklep z mnóstwem przydatnych narzędzi zaprojektowanych, aby ułatwić prowadzenie sklepu, od wysyłki po naliczenie podatku. Najważniejszą rzeczą, na którą należy uważać, jest to’jest dość zależny od aplikacji (na przykład sprzedaży towarów cyfrowych i dropshipping), więc upewnij się, że Twoje koszty nie wzrosną’skrada się.

Shopify zajął pierwsze miejsce w naszych badaniach pod względem narzędzi sprzedaży i funkcji – wygrałeś’znajdź lepiej z dowolnym innym konstruktorem e-commerce. Zapewnia wszystkie niezbędne elementy, od analizy i odzyskiwania porzuconych koszyków po mnóstwo bram płatniczych i integrację z wieloma kanałami.

Shopify’s Narzędzia sprzedaży i funkcje

 • Aplikacje
 • Wysyłka 
 • Dropshipping
 • Opuszczone odzyskiwanie koszyka
 • Zarządzanie produktem
 • Opcje płatności
 • Integracja wielokanałowa
 • Sprzedaż cyfrowa
 • Podatek
 • POS

My’zamierzam omówić wszystkie te oferty bardziej szczegółowo, ale jak widać, jest ich wiele – więc aby ułatwić, po prostu kliknij ikonę plusa dla funkcji, o których chcesz przeczytać!

Czy wiesz, że Shopify ostatnio greenlit sprzedaż CBD za pośrednictwem swojej platformy? Dowiedz się więcej w naszym przewodniku na temat Jak sprzedawać CBD onlineshopify statystyki e-commerceUdowodniono, że funkcje sprzedaży Shopify zwiększają wydajność e-commerce.

Będzie Shopify’Narzędzia SEO i marketingowe pomogą Ci znaleźć?

Szybka odpowiedź: Tak, zrobią to. Shopify ma szeroką gamę narzędzi SEO, które będą bardziej niż zadowalające dla większości sklepów. Ma również SEO specyficzne dla bloga, chociaż jego narzędzia blogowe nie są’całkiem imponujące. W przypadku marketingu e-mailowego możesz wybierać między wbudowanymi narzędziami lub aplikacjami innych firm.

Tam’Nie ma sensu zakładanie sklepu internetowego, jeśli nikt go nigdy nie zobaczy. Aby Twoja firma odniosła sukces, Twój sklep potrzebuje klientów – i wielu z nich!

Że’gdzie przychodzi SEO. SEO oznacza Search Engine Optimization, i jest procesem maksymalizacji witryny’szanse na znalezienie się w Google’wyniki wyszukiwania.

Shopify ma dobry wybór narzędzi SEO do Twojej dyspozycji. Nie robi’t podają każdą sztuczkę w książce, ale najważniejsze obszary są omówione, od kodu nagłówka po niestandardowe adresy URL. Gdy dodajesz produkty, Shopify wyświetla nawet najlepsze praktyki SEO.

Najważniejsze, czego brakuje w Shopify’Zestaw SEO to obsługa słów kluczowych – jeśli potrzebujesz tej funkcji, sprawdź Shopify’zamiast tego rywal BigCommerce.

SEO jest niezbędne do znalezienia się w wynikach wyszukiwania, zwiększenia ruchu na Twojej stronie i zwiększenia sprzedaży. Jednak tak nie jest’to jedyny sposób, aby Twój sklep został zauważony. Kliknij rozwijane sekcje poniżej, aby dowiedzieć się, co jeszcze Shopify ma do zaoferowania, i zobacz, czy to’jest wystarczająco dobry, aby przyciągnąć uwagę Twojego sklepu…

Wsparcie i bezpieczeństwo: Czy Shopify jest bezpieczny w użyciu?

Szybka odpowiedź: tak – Shopify ma wbudowane zabezpieczenia, jest zgodny ze wszystkimi niezbędnymi przepisami, a nawet aktualizuje witrynę, aby wszystko działało bezpiecznie. Możesz dodawać aplikacje dla dodatkowego spokoju, ale zawsze pamiętaj o regularnym tworzeniu kopii zapasowych swojej witryny.

Bezpieczeństwo

Sklepy Shopify są automatycznie bezpieczne – w przeciwieństwie do platform takich jak WordPress, ty’nie ponoszę odpowiedzialności za uporządkowanie witryny’bezpieczeństwo. Zamiast tego Shopify obsługuje ochronę przed cyberzagrożeniami, uruchamia aktualizacje i spełnia wymagania dotyczące zgodności z transakcjami online.

To sprawia, że ​​twoje życie jako sprzedawcy online jest znacznie łatwiejsze niż gdybyś sam musiał zarządzać wszystkimi tymi rzeczami!

Aby dowiedzieć się więcej o Shopify’Aby zabezpieczyć bezpieczeństwo, po prostu kliknij poniższe nagłówki, aby uzyskać rozwijane wyjaśnienie każdego obszaru.

Wsparcie

Jeśli potrzebujesz wsparcia, ty’mam to. Shopify zapewnia pomoc za pośrednictwem różnych kanałów, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Shopify zapewnia:

 • Wsparcie telefoniczne 24/7
 • Wsparcie w mediach społecznościowych
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Forum społecznościowe
 • Wsparcie emailowe
 • Centrum pomocy
 • Samouczki wideo
 • Zaawansowane wsparcie specjalistyczne

Centrum pomocy Shopify zawiera wiele informacji i możesz skontaktować się bezpośrednio z Shopify, jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych odpowiedzi na problemy.

Plan Shopify Plus zapewnia zaawansowaną specjalistyczną pomoc, dając ci własnego dedykowanego agenta wsparcia. Jesteś skończony’Trzeba jednak płacić duże dolary za świetne wsparcie – Pomoc 24/7 jest dostępna nawet przy najtańszym abonamencie.

Shopify Alternatywy

Wiemy, że każda firma jest inna, więc jeśli Shopify nie jest’t zaznaczamy twoje pola, my’przygotowaliśmy listę najlepszych alternatyw Shopify do zbadania. Spójrz na zdjęcie poniżej, aby zobaczyć najlepsze alternatywy lub sprawdź poniższą listę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najlepsze alternatywy dla Shopify

Kupuj alternatywne grafikiTutaj możesz zobaczyć kluczowe fakty najlepszych alternatyw Shopify – czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji!

1. BigCommerce

Shopify’BigCommerce, główny rywal, ma na celu pomóc dużym i szybko rozwijającym się sklepom w wykorzystaniu ich potencjału. BigCommerce ma większość wewnętrznych funkcji każdego konstruktora e-commerce, co oznacza, że ​​wygrałeś’musisz polegać na aplikacjach takich jak Ty z Shopify. Ma świetne SEO i fantastyczną sprzedaż wielokanałową, ale tak jest’nie jest tak łatwy w użyciu jak Shopify.

Dalsza informacja

 • Przeczytaj nasze Recenzja BigCommerce aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego najlepszego konkurenta Shopify.
 • Rozdarty? Przeczytaj nasze Porównanie BigCommerce vs Shopify aby zobaczyć, jak ci budowniczowie idą łeb w łeb.

2. Wola

Nie zadziałało’W naszych badaniach osiągamy tak imponujące wyniki, ale Volusion oferuje świetne narzędzia analityczne i bramki płatności oraz bardzo podobne ceny do Shopify. Nie robi’Nie mam żadnych narzędzi do blogowania, więc pamiętaj o tym przy wyborze.

Dalsza informacja

 • Przeczytaj nasze Przegląd Volusion aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach, cenach i innych.
 • Sprawdź nasze Porównanie Volusion vs Shopify aby spojrzeć obok siebie na obu konstruktorów.

3. WooCommerce

Bardziej techniczny wybór, WooCommerce to platforma hostowana przez siebie, w której tworzysz sklep za pomocą WordPress. To sprawia, że ​​jest to potężna i elastyczna opcja z lepszymi narzędziami do złożonych sklepów. To’jest również trudniejszy i mniej przyjazny dla początkujących.

Dalsza informacja

 • Dowiedz się, czy WooCommerce jest właśnie dla Ciebie Porównanie WooCommerce vs Shopify.

4. Wix eCommerce

Kreator stron internetowych, przede wszystkim, Wix ma plany e-commerce już od 20 USD miesięcznie (płatne rocznie), dzięki czemu jest to opcja bardziej przyjazna dla budżetu. To’ma świetne narzędzia sprzedażowe i jest idealny dla małych sklepów, w których branding jest na pierwszym miejscu.

Dalsza informacja

 • Czy Wix może być idealnym wyborem dla Twojego sklepu? Dowiedz się w naszym Recenzja Wix eCommerce.
 • Nie jesteś pewien różnic między Wix a Shopify? Ujawniamy wszystko w naszym Porównanie Wix vs Shopify.

5. Squarespace

Kolejny kreator witryn, który oferuje funkcjonalność e-commerce, Squarespace jest stworzony dla kreacji. Jego projekty są najlepsze na rynku i naprawdę sprawią, że Twoje produkty będą lśnić.

Dalsza informacja

 • Dowiedz się, co Squaresapce ma do zaoferowania w naszym Przegląd e-commerce Squarespace.
 • Zdecyduj co’najlepiej dla Twojego sklepu dzięki naszej szczegółowej Porównanie Shopify vs Squarespace.

Recenzja Shopify: Werdykt

Shopify to narzędzie do tworzenia e-commerce, które najbardziej polecamy – w naszych badaniach przewyższał wszystkie inne platformy e-commerce i ma coś dla każdego. Z ogromnym sklepem z aplikacjami, szeregiem planów cenowych i imponującym pakietem funkcji’jest niezwykle skalowalną platformą.

Shopify najbardziej wyróżnia się pod względem funkcji sprzedaży, łatwości użytkowania i oceny zadowolenia klientów, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i poważnych sprzedawców.

Pamiętaj, że ty’Najprawdopodobniej będziesz musiał polegać na aplikacjach do niektórych funkcji, a to może zwiększyć miesięczną cenę. To jest Shopify’główną wadą, zapewniając jednocześnie swobodę dostosowywania i rozwijania sklepu we własnym tempie.

Ogólnie rzecz biorąc, Shopify zyskał miano najlepszego, wszechstronnego narzędzia do tworzenia witryn e-commerce na rynku. Ale tam’to tylko jeden sposób, aby wiedzieć, czy to’jest najlepszym wyborem dla Ciebie i to’s, wypróbowując to sam!

Przejdź na Shopify’14-dniowy bezpłatny okres próbny i sprawdź, czy zgadzasz się z naszym werdyktem. Twoje marzenia o sprzedaży online są w zasięgu ręki, więc zacznij… wróć i daj nam znać, jak się masz!

FAQ

Kreator stron internetowych ma na celu zapewnienie uczciwych danych. Że’dlatego prowadzimy własne badania i uzyskujemy bezpośredni, osobisty wgląd. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map