Recenzja Shopify Plus: najlepsze oprogramowanie e-commerce dla przedsiębiorstw?


Shopify Plus to rozwiązanie e-commerce na poziomie przedsiębiorstwa. Zajmuje się techniczną pracą związaną z prowadzeniem dużego sklepu internetowego dla Ciebie.

Podczas Shopify’Plany dotyczą małych i średnich firm, Shopify Plus dotyczy dużych sklepów.

W tym artykule recenzujemy Shopify Plus’oferta i czy to’jest odpowiedni dla Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy posiadasz duży sklep e-commerce, czy prowadzisz marketing dla jednego, pytanie brzmi: jak się rozwijać, gdy osiągniesz poziom przedsiębiorstwa?

Im większy sklep, tym więcej czasu poświęcasz na utrzymanie infrastruktury technicznej. Im więcej czasu poświęcisz na technologię, tym trudniej jest skoncentrować się na strategiach, które sprawiły, że Twój sklep odniósł sukces.

Shopify Plus to rozwiązanie – oparte na chmurze, w pełni hostowane oprogramowanie, podawane do Ciebie w białych rękawiczkach.

Nazwiska domowe, takie jak Budweiser, The Economist i RedBull, używają Shopify Plus. Masz pojęcie o tym, jak potężne jest to oprogramowanie!

Ta opinia jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz uaktualnić z prostszego rozwiązania e-commerce (takiego jak niższy plan Shopify).
 • ty’szukam możliwości przejścia z innego rozwiązania e-commerce na poziomie przedsiębiorstwa (np. Magento).
 • Chcesz uzyskać więcej informacji na temat najlepszych platform e-commerce dla przedsiębiorstw.

Jeśli ty’Jeśli jesteś zainteresowany Shopify Plus, możesz ustawić bezpłatną konsultację z doradcą Shopify. Doradca powie ci, co Shopify Plus może zrobić dla Twojej firmy i czy to’jest właśnie dla ciebie.

shopify plus umów się na rozmowęPodaj kilka informacji o swoim sklepie, aby umówić się na rozmowę z doradcą Shopify

ZARYS OGÓLNY

Kliknij następujące łącza, aby przeczytać określone sekcje:

 1. Shopify Plus: Plusy & Cons
 2. Przykłady sklepów Shopify Plus
 3. Ile kosztuje Shopify Plus?
 4. Obsługa klienta Shopify Plus
 5. Shopify Plus lub Advanced Shopify?
 6. Najważniejsze cechy Shopify Plus
  • nieograniczona przepustowość
  • Skalowalność
  • Prawie 100% czasu działania
  • W pełni hostowany
 7. Czy Shopify Plus jest łatwy w użyciu?
 8. Personalizacja Shopify Plus
 9. Aplikacje Shopify Plus
 10. Shopify Plus przeciwko Magento
 11. Wniosek: Czy Shopify Plus jest właśnie dla Ciebie??

Shopify Plus: Plusy & Cons

Na początek tutaj’krótki przegląd najważniejszych zalet i wad Shopify Plus. My’W dalszej części omówię bardziej szczegółowo każdą z nich. Te nie są’t wszystkie funkcje (w jednej recenzji jest zbyt wiele, aby można je było opisać), więc pełną listę można znaleźć na stronie Shopify Plus.

Za I przeciw

Plusy o Shopify Plus# 1

# 2

# 3

# 4

Skalowalność

Shopify Plus zapewnia nieograniczoną przepustowość, prawie 100% czasu działania i nieograniczoną zdolność sprzedaży. Twoja strona może się skalować bez obawy o możliwości techniczne.

Bezkonkurencyjna obsługa klienta

Shopify Plus’Wsparcie jest najlepsze na rynku. Twój sklep uzyska dostęp do Launch Managera (który pomoże Ci zarejestrować się w Shopify Plus) i Merchant Success Managera (aby pomóc Twojemu sklepowi się rozwijać). To’jak zatrudnienie pełnoetatowego personelu, który pomoże w każdym zakątku działalności.

Szczegółowe raporty analityczne

Dzięki Shopify Plus Ty’Otrzymam dostęp do raportów i analiz niedostępnych w prostszych planach. Im więcej dowiesz się o swoich klientach, tym lepiej możesz zrobić swój sklep. Im lepszy sklep, tym większa sprzedaż. My’Więcej o Shopify’s analityka tutaj.

Bezpieczeństwo

Shopify Plus jest standardowo zgodny ze standardem PCI DSS poziomu 1. PCI DSS to skrót od Payment Card Industry Data Security Standard. To’to krytyczny poziom bezpieczeństwa, którego potrzebujesz, jeśli chcesz sprzedawać klientom za pomocą kart kredytowych lub debetowych. Znając to’zadbanie o to ogromny ciężar poza twoim umysłem. Znasz swoich klientów’ prywatne dane są chronione, a Twój sklep jest bezpieczny przed cyberprzestępczością i oszustwami. Ty też nie’muszę kupić certyfikat SSL (w przeciwieństwie do sprzedawców Volusion), więc oszczędza to również pieniądze.

Mów do Shopify teraz

Wady O Shopify Plus# 1

# 2

# 3

Ograniczenia dostosowywania zaplecza

ty’polega na aplikacjach, aby rozszerzyć podstawową funkcjonalność witryny. Chociaż jest to mało prawdopodobne, aby było to ograniczenie dla większości sklepów e-commerce. Tylko te, które sprzedają spersonalizowane produkty lub wymagają złożonego śledzenia.

Limit wariantu produktu

Brak planu Shopify, w tym Shopify Plus, pozwala mieć ponad 100 wariantów produktu. Wariant to inna kombinacja produktu. Na przykład możesz sprzedawać krawaty w kolorze zielonym i niebieskim. Byłby to jeden produkt, ale dwa warianty.

To znowu wygrało’stanowić problem dla większości sprzedawców Shopify, którzy sprzedają ograniczoną liczbę produktów. Ale może to stanowić wyzwanie, jeśli Ty’jesteś właścicielem sklepu sprzedającego produkt, który w naturalny sposób sprzedaje się w wielu różnych wersjach, takich jak tapeta. (BigCommerce oferują znacznie wyższy limit wariantu produktu wynoszący 600).

Ograniczenia hurtowe

Aby sprzedawać między firmami w Shopify Plus, musisz zintegrować aplikacje innych firm. Niektóre sklepy mogą postrzegać to jako blok.

Shopify robi jednak wielkie postępy w tej dziedzinie (więcej na ten temat później).

Cennik planów ShopifyPorównaj Shopify’różne plany, które z nich są odpowiednie dla Twojego sklepu

Przykłady sklepów korzystających z Shopify Plus

Tutaj’to pytanie dla Ciebie: co łączy wszystkie następujące marki?

 • Budweiser
 • WaterAid
 • Ekonomista
 • Książki o pingwinach
 • Tesla Motors
 • Czerwony Byk
 • Tulić
 • Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych

To’nie że oni’wszystkie znane, odnoszące sukcesy organizacje.

Są to wszystkie przykłady sklepów korzystających z Shopify Plus.

Te odnoszące sukcesy marki pokazują, że plan Shopify Plus jest dostosowany do potrzeb dużych firm. Mogą to być firmy banerowe, ale ponad 2500 szybko rozwijających się kupców korzysta z Shopify Plus. Przychody ze sprzedaży na handlowca wynosi od 1 mln USD do ponad 500 mln USD, ze średnią wzrost o 126%.

To imponujące liczby z Shopify. Wyjaśniają, dlaczego wielu dużych sprzedawców e-commerce wybrało Shopify Plus jako swoje rozwiązanie dla przedsiębiorstw. W niektórych przypadkach w stosunku do bardziej uznanych dostawców, takich jak rozwiązania dla przedsiębiorstw Magento.

Shopify Plus Przykładowe sklepy FirmyZarejestruj się w Shopify Plus, aby zasilać swój sklep i ciebie’Dołączę do międzynarodowych marek, takich jak Budweiser

Ile kosztuje Shopify Plus?

ty’prawdopodobnie zastanawiam się, ile kosztuje Shopify Plus? Nie ma planu cenowego dla Shopify Plus. Cóż, przynajmniej żadna publicznie dostępna. Wynika to z faktu, że ceny Shopify Plus są dostosowane specjalnie do Twojej firmy i Twojej sytuacji.

Jednak poprosiliśmy Shopify Plus, a oni powiedzieli ceny zaczynają się od 1500 $ do 2000 $ miesięcznie.

To może wydawać się dużo, ale Shopify Plus jest dla WIELKICH firm internetowych z dużymi przychodami.

Plan Plus to Shopify’rozwiązanie dla firm zajmujących się handlem elektronicznym, które osiągają dochód w wysokości 6 lub 7 liczb. To’s jest skierowany na:

 • Sklepy e-commerce o wysokim wzroście (Shopify doradza firmom, które wygenerowały ponad 500 000 $, aby się zarejestrowały).
 • Sklepy generujące duży wolumen sprzedaży – około 1500+ zamówień na minutę.
 • Szybko rozwijające się firmy – firmy, które planują mieć dużą liczbę klientów i zamówień w przyszłym roku. Przychody ze sprzedaży na jednego sprzedawcę w Shopify Plus wynoszą od 1 do 500 milionów USD i obejmują marki z listy Fortune 500.

Jeśli twój sklep pasuje do któregokolwiek z tych opisów, warto rozważyć Shopify Plus.

O czym należy pamiętać o Shopify Plus’Ceny są takie, że skalują się w górę, zgodnie z Twoimi przychodami.

Im więcej zarabiasz, tym więcej Shopify Cię obciąża.

Czy Shopify Plus jest uczciwie wyceniony?

Shopify Plus’Ceny są uczciwe z kilku powodów:

 • Im więcej pieniędzy zarabia sklep Shopify, tym bardziej jesteś w stanie zapłacić.
 • Większe przychody oznaczają, że Shopify pomaga Ci zmienić sklep w historię sukcesu.
 • Im większy sklep, tym więcej pracy musi zrobić Shopify. Wynika to z faktu, że im więcej aktywności w witrynie, tym więcej zasobów technicznych trzeba utrzymać.

Sędzia Shopify Plus’ceny, pytając, czy dodatkowe funkcje mogą pomóc mi rozwinąć działalność online?

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego lub pomagasz w prowadzeniu sklepu internetowego, odpowiedź brzmi „tak”. Platforma e-commerce premium, taka jak Shopify Plus, może być najlepszym sposobem na rozwój firmy.

Recenzje Shopify Plus zgłaszają różne opłaty transakcyjne. Niektórzy twierdzą, że opłaty transakcyjne Shopify Plus spadają do 0,15%. Inni twierdzą, że Shopify Plus nie’w ogóle pobierać opłaty transakcyjne.

Kiedy zapytaliśmy Shopify, przyznali, że opłaty transakcyjne są do negocjacji. Tak powiedzieli “dla celów szacunkowych 0,15% jest dość dokładne”.

Jeśli ty’Jeśli jesteś sklepem internetowym z dużą ilością zamówień, niższe opłaty transakcyjne mają duży wpływ na Twoje zyski. Niskie opłaty zapewniają więcej gotówki na ponowne zainwestowanie w działalność.

Shopify Plus pobiera wysoką miesięczną opłatę abonamentową, ale umożliwia także negocjowanie niższych opłat transakcyjnych. Uaktualnienie lub migracja może mieć sens komercyjny, jeśli osiągniesz określony próg sprzedaży.

W Shopify Plus płacona cena to ustalona kwota miesięczna. To znaczy’s:

 1. Przezroczysty – Wygrałeś’ukąsić Cię rachunki za utrzymanie techniczne.
 2. Możliwy do przewidzenia – Budżetowanie jest łatwiejsze, ponieważ wiesz, co’zamierzam płacić.

Shopify gwarantuje również brak utraconej sprzedaży w dniu handlowym.

Tak więc Shopify Plus jest drogi?

Ceny w Shopify Plus są zmienne i podlegają negocjacji. Twoja konkretna stawka Shopify Plus będzie zależeć od czynników, w tym:

 • Czy chcesz sprzedawać w kilku walutach i językach. Jeśli tak, to ty’Będę musiał otworzyć co najmniej dwa sklepy Shopify. Może to być drogie w przypadku niższych planów Shopifthesey.
 • Liczba wygenerowanych sprzedaży.
 • Bramka płatności, której chcesz użyć. Bramka płatności to narzędzie, które pozwala akceptować płatności kartą od klientów. Dobrze znanym przykładem jest PayPal, ale Shopify ma własną bramę płatniczą obsługiwaną przez międzynarodową firmę płatniczą Stripe.

Aby uzyskać dokładną ofertę na Shopify Plus, musisz porozmawiać z Shopify. Umów się na rozmowę z menedżerem Shopify, aby uzyskać dokładną cenę dla swojej firmy.

Mów do Shopify terazPorównanie sklepu internetowegoOdwiedź naszą tabelę porównawczą e-commerce, aby zobaczyć, dlaczego oceniamy Shopify jako najlepszego budowniczego sklepów e-commerce

Obsługa klienta Shopify Plus

Zawarte w Shopify Plus’Cena to wsparcie na poziomie premium. Myślimy o tym’najlepsze wsparcie dostępne na rynku.

Im więcej otrzymasz wsparcia, tym większa szansa na rozwój firmy. Kiedyś ty’ponownie subskrybujesz plan Shopify Plus’Otrzymasz wsparcie jeden na jednego z:

 • Menedżer sukcesu handlowca – pomaga rozwijać Twój sklep, polecając aplikacje i funkcje do zintegrowania.
 • Menedżer uruchamiania – upewnia się, że uruchomienie z Shopify Plus zakończyło się sukcesem. Jest to szczególnie przydatne, jeśli Ty’przenoszę się z innej platformy, takiej jak Magento.

To nie jest konwencjonalny poziom wsparcia: to’mil od typowego centrum telefonicznego. W naszej opinii, to’jest lepsze niż wsparcie zapewniane przez jakąkolwiek inną platformę e-commerce.

Co ci menedżerowie ds. Wsparcia mogą zrobić dla Twojej firmy??

Ci menedżerowie wsparcia są jak zatrudnianie nowych strategów biznesowych w Twojej firmie. Ale strategowie, którzy don’t kosztuje grosz (poza miesięczną opłatą). Menedżerowie sukcesu handlowców pomagają Twojej firmie opartej na Shopify zwiększyć sprzedaż poprzez:

 • Dostarczamy aktualności i trendy branżowe – pomaga czerpać z najnowszych wiadomości, aby rozwijać swój sklep’przychody.
 • Zapewnianie comiesięcznych aktualizacji nowych aplikacji i funkcji – oszczędza pieniądze, doradzając, jakie aplikacje kupić (i jakich aplikacji unikać).
 • Instalowanie niestandardowych integracji z nowymi kanałami sprzedaży, takimi jak Facebook – pomaga rozwijać Twój sklep, otwierając się na nowe kanały (i tym samym docierając do nowych klientów).
 • Pomagamy założyć regionalne sklepy – oszczędza czas i wysiłek, pomagając w sklepie’ekspansja. Możesz skoncentrować się na marketingu swojego sklepu.

Zapewnienie dedykowanych menedżerów ds. Uruchamiania oznacza, że ​​Shopify może uruchomić handlowców w ciągu 3-6 miesięcy. Standard branżowy to 8-12 miesięcy!

Możesz porozmawiać z Menedżerem uruchamiania Shopify Plus, aby uzyskać więcej informacji. Umów się na bezpłatną konsultację, klikając przycisk poniżej:

Porozmawiaj dziś z Launch Managerem

Będziesz miał również dostęp do Shopify’s 24/7 priorytetowa sieć wsparcia i partnerzy Shopify.

Shopify twierdzi, że ich program Partnerski Shopify Plus to e-commerce’największa sieć doradców. To’to sieć agencji specjalizujących się we wszystkich aspektach zarządzania sklepem e-commerce. Mogą pomóc we wszystkim, od projektowania i marketingu po wsparcie techniczne.

Agencja Partnerska Shopify PlusUzyskaj dostęp do partnerów, takich jak specjaliści ds. Marketingu e-commerce 1Digital viaco Shopify Plus’sieć s

Shopify Plus lub Advanced Shopify?

Rejestracja do ‘Shopify Plus’ jest zobowiązaniem. Możesz pomyśleć, czy jestem gotowy? Jakie są alternatywy??

Shopify Plus’Głównymi rywalami są w rzeczywistości prostsze plany Shopify ‘Shopify Advanced’.

Twój sklep Shopify może szybko się rozwijać i potrzebować lepszego planu, ale tak jak my’powiedziałem, chyba że ty’generując znaczne przychody (lub spodziewaj się wkrótce), być może lepiej ‘Shopify Advanced’.

Zalecamy zapisanie się na bezpłatny okres próbny Shopify Advanced. Możesz przetestować funkcje i funkcje, aby dowiedzieć się, czy to’odpowiedni plan dla Twojego sklepu.

Plan zaawansowany jest odpowiedni dla średnich przedsiębiorstw na etapie wzrostu. Otrzymasz funkcje niedostępne w niższych planach. Na przykład wysyłka obliczona przez przewoźnika. Pozwala to dodać obliczoną wysyłkę podczas procesu wysyłki. Twój sklep wyświetli stawki odpowiednie dla twojego zamówienia’waga i wymiary.

Jeśli ty’ponownie ‘Shopify Advanced’ a twój sklep przerósł go, czy też nie’na pewno jeśli ty’jestem gotowy do aktualizacji do ‘Shopify Plus’, zalecamy rozmowę z doradcą Shopify.

Najważniejsze cechy Shopify Plus

Oprócz wsparcia premium podstawową zaletą Shopify Plus jest to, że zapewnia on spokój techniczny.

Shopify Plus napędza niektóre kraje świata’największych sklepów, więc wiesz, że Twoja witryna jest w bezpiecznych rękach.

Jak ty’Będę świadomy, jeśli prowadzisz odnoszący sukcesy sklep e-commerce, im bardziej rośnie, tym więcej pracy potrzeba do działania.

Im więcej zamówień i ruchu, tym większy nacisk wywiera na zasoby techniczne. Im większa presja na twoją technologię, tym więcej czasu poświęcasz na zarządzanie serwerami, martwienie się o awarię witryny i sprawdzanie bezpieczeństwa.

Jeśli Twój sklep przerośnie infrastrukturę techniczną, wpłynie to na twoją zdolność do prowadzenia firmy. Zajmuje to czas, który możesz poświęcić na marketing i rozwój swojej podstawowej działalności.

Shopify Plus to e-commerce premium ‘concierge’ usługa. Możesz polegać na Shopify, aby pomóc zająć się wszystkimi pracami technicznymi. To pozwala zaoszczędzić czas na skupienie się na marketingu firmy: zachęcaniu odwiedzających do sklepu i przekształcaniu ich w klientów.

Jeśli konserwacja techniczna zajmuje zbyt dużo czasu i pieniędzy, może być czas na aktualizację lub migrację do Shopify Plus.

Oto cztery kluczowe funkcje techniczne Shopify Plus i korzyści, jakie przynoszą one Twojemu sklepowi:

 1. nieograniczona przepustowość
 2. Skalowalność
 3. Prawie 100% czasu działania
 4. W pełni hostowany

1. Nieograniczona przepustowość

Shopify Plus to ‘Wszystko, co można zjeść w formie bufetu’ jeśli chodzi o przepustowość.

Twój sklep może obsługiwać nieograniczoną liczbę transakcji i 6000 kas na minutę. Jest to lepsze niż rywale, takie jak BigCommerce Enterprise.

Shopify jest w stanie obsługiwać zamówienia online dla firm z listy Fortune 500. Więc możesz mieć pewność, że klienci będą cieszyć się szybkim i bezproblemowym zakupem w Twoim sklepie.

Zapomnij o poceniu się, czy Twój sklep poradzi sobie z gwałtownym wzrostem ruchu. Shopify Plus’Serwery są błyskawicznie szybkie i niezawodne.

2. Skalowalność

Shopify Plus dba o aktualizacje techniczne i poprawki błędów. Pozwoli ci to zaoszczędzić pieniądze i zapewni spokój finansowy (wiesz, że wygrałeś)’t otrzymać rachunek za wstrząsy za konserwację witryny).

Przekazując techniczne prowadzenie witryny do Shopify, zaoszczędzisz na wsparciu IT i sile roboczej.

Wszystko to oznacza, że ​​możesz bardzo skutecznie skalować swój sklep.

ty’możesz skupić się na rozszerzeniu swojego sklepu o strategie marketingowe i biznesowe. Dodatkowo, gdy dorastasz, możesz spać spokojnie, że Shopify poradzi sobie z każdym dodatkowym obciążeniem technicznym.

Pomyśl o tym jako o planowaniu na przyszłość. Wiesz, że wraz ze wzrostem sklepu wygrywasz’muszę ponownie marnować czas na przenoszenie oprogramowania.

3. Blisko 100% czasu działania

Shopify Plus gwarantuje handlowcom dostępność na poziomie 99,97%.

Oznacza to, że twój sklep prawie zawsze w akcji – w stanie odbierać ruch i generować sprzedaż. Jesteś skończony’musisz się martwić, że Twoja witryna nie działa. Jeśli Twoja witryna ma przestoje, być może przerosłeś obecną organizację hostingu.

Pomyśl o swoim sklepie jak o rodzinie. Jeśli masz więcej dzieci, musisz przeprowadzić się do większego domu. ty’Potrzebuję też więcej łóżek, grzejników, talerzy i szklanek – wszystko! W ten sam sposób, jeśli Twój sklep rośnie (więcej klientów, większe przychody), Ty’Potrzebuję więcej funkcji i funkcjonalności.

Jeśli ty’Jeśli korzystasz z hostowanej platformy, takiej jak Magento lub WooCommerce, musisz martwić się o technologię. Zapewnienie dostępności i konserwacji serwera jest Twoim obowiązkiem.

Im większy Twój sklep e-commerce, tym ważniejsze jest to. Powiedz ty’ponowne przetwarzanie tysięcy zamówień na godzinę – 10 minut przestoju będzie miało ogromny wpływ na marże.

Dzięki Shopify Plus możesz mieć pewność, że wygrałeś’t utracić przychody z problemów technicznych. Jest to szczególnie ważne, gdy prowadzisz płatne kampanie marketingowe, ponieważ jeśli planujesz wydawać pieniądze na zwiększenie ruchu w swoim sklepie, musisz mieć pewność, że poradzi sobie z gwałtownym wzrostem zamówień / odwiedzających.

Ważną zaletą jest czas.

Im mniej czasu poświęcisz na zastanawianie się, czy Twoja witryna jest w stanie poradzić sobie z gwałtownym wzrostem ruchu, tym więcej zasobów możesz przeznaczyć na rozwój produktu, marketing i strategię. Są to rzeczy, które naprawdę wpłyną na Twój biznes. Zasobami może być więcej czasu, pieniędzy lub członków personelu.

Lub możesz mieć więcej czasu na spędzenie z przyjaciółmi i rodziną!

4. W pełni hostowany

Kupcy na Shopify Plus don’nie muszę się martwić o hosting swojego sklepu. Shopify Plus to hostowane rozwiązanie e-commerce SAAS. SAAS oznacza ‘Oprogramowanie jako usługa’. Aby przechowywać właścicieli takich jak Ty, oznacza to, że Shopify zapewnia oprogramowanie potrzebne do prowadzenia sklepu internetowego – i utrzymuje je!

Ma to istotne konsekwencje dla bezpieczeństwa.

Shopify Plus hostuje Twój sklep na serwerach zgodnych z PCI DSS poziomu 1. Karta płatnicza Standard bezpieczeństwa danych branżowych to coś, czego potrzebujesz do przechowywania danych – swoich klientów’ adresy e-mail, na przykład – legalnie. Shopify’Gwarancja oznacza Twoich klientów’ dane mają taką samą ochronę jak bank.

Poważnym problemem związanym z prowadzeniem sklepu e-commerce jest upewnienie się’ponownie zgodny z PCI. Jeśli ty’nie jest to’bardzo trudno jest akceptować płatności kartą kredytową i debetową w Twojej witrynie. Shopify zajmie się także wszystkimi aktualizacjami bezpieczeństwa. Certyfikaty PCI DSS / SSL chronią wrażliwe dane klientów.

Jesteś skończony’nie chcę, aby hakerzy uzyskali numery kart kredytowych Twoich klientów! Bezpieczeństwo to wiarygodność witryny. Klienci będą czuć się bezpiecznie, korzystając ze sklepu i kupując więcej produktów. Sytuacja wygrana-wygrana!

Shopify szybko zarządza serwerami ze swoimi partnerami. Szybko dostarczaj oprogramowanie chmurowe i licz Ticketmaster jako klienta. Tak głośni klienci e-commerce są dobrym wskaźnikiem ich jakości.

Red Bull Shopify PlusZapewnienie bezpieczeństwa jest kluczowym powodem, dla którego duże marki, takie jak RedBull, korzystają z Shopify Plus

Czy Shopify Plus jest łatwy w użyciu?

Możesz założyć, że wszystkie te cechy techniczne sprawiają, że Shopify Plus jest skomplikowany w obsłudze.

W rzeczywistości Shopify Plus używa dokładnie tego samego narzędzia administracyjnego i interfejsu, co inne plany Shopify. To’jest płynny i prosty w obsłudze, a deska rozdzielcza jest bardzo łatwa do zrozumienia.

Shopify Plus ma znacznie więcej dzwonków i gwizdów niż mniej zaawansowane plany. Dlatego pełne wykorzystanie Shopify Plus wymaga trochę więcej pracy nóg.

Ale każde dodatkowe obciążenie jest łatwe do podzielenia. Możesz dodać nieograniczoną liczbę kont pracowników w Shopify Plus, dzięki czemu możesz szkolić pracowników w różnych aspektach swojego sklepu.

Plan zaawansowany dopuszcza tylko 15 kont, a plan Shopify 5. W tym miejscu Shopify’intuicyjny design sprawdza się sam. Im łatwiej jest na pokładzie i szkolić personel, tym mniej czasu tracisz.

Wiele rąk sprawia, że ​​praca jest lekka.

Kawa Shopify Plus Death WishCzytanie referencji odnoszących sukcesy przedsiębiorców Shopify Plus daje wyobrażenie o oprogramowaniu’jakość s

Interfejsy API Shopify Plus i dostosowywanie

Mimo że jest prosty w użyciu, Shopify Plus oferuje fantastyczne możliwości dostosowania sklepu dzięki integracji w czasie rzeczywistym.

Że’s, ponieważ Shopify Plus ma wyższy limit API.

API może brzmieć jak fantazyjny rodzaj piwa, ale oznacza interfejs programowania aplikacji. Dla techników to’to zestaw funkcji i funkcji. Ale dla Ciebie oznacza to, że możesz zautomatyzować niektóre aspekty swojej witryny i zwiększyć funkcjonalność (bez konieczności samodzielnego kodowania).

Pomyśl o tym jak o zarządzaniu centralnym ogrzewaniem za pomocą timera. Możesz ustawić, aby włączał się, kiedy chcesz, bez konieczności ręcznego włączania / wyłączania go co kilka godzin.

Wiele aplikacji może działać równolegle w Twoim sklepie bez naruszania limitu API.

Możesz połączyć swoją firmę bezpośrednio z głównymi platformami innych firm. Daje to duży zakres wprowadzania żądanych zmian.

Dwie ważne integracje obsługiwane przez Shopify Plus to:

 • Logistyka stron trzecich – aby pomóc w zarządzaniu relacjami z dystrybutorem.
 • Planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP) – aby połączyć wszystkie różne wątki Twojej firmy. Dotyczy to systemu poczty elektronicznej, zakładu produkcyjnego, dystrybucji i finansów. ERP dba o to’wszyscy pracują w harmonii.

Dając ci pełną kontrolę front-end, Shopify Plus pozwala Ci zbudować swój sklep na swój sposób. Możesz kontrolować języki kodowania, takie jak Liquid, HTML, CSS i JavaScript.

Oto dwie kluczowe możliwości dostosowywania, które zyskujesz dzięki interfejsom API Shopify Plus:

Dostosuj swoją domenę do kasy za pomocą Shopify Plus

Najważniejsza funkcja dostosowywania dostępna dla sprzedawców Shopify Plus dotyczy kasy.

Shopify Plus pozwala dodawać języki kodowania do strony kasy. To ogromna korzyść. Możesz dodać swój branding do ostatniej strony na ścieżce sprzedaży. Klienci wygrali’nigdy nie zostawiaj swojej marki. To zbuduje Twoją markę’wiarygodność i prowadzi do większej sprzedaży.

Dzięki Shopify Plus klient tego nie robi’opuść też swoją domenę. Podczas płatności klient pozostanie pod niestandardowym adresem URL (na przykład fredstrainers.com), zamiast w kasie. Shopify.com.

Nie dotyczy to prostszych planów Shopify lub niektórych innych platform. Strony kasy przekierowują klientów do Shopify’serwery do śledzenia PCI.

Dostosowane rabaty i wyprzedaże

Dzięki Shopify Plus zyskujesz większą swobodę w dostosowywaniu upustów i sprzedaży.

Dzięki Shopify Discount API możesz zaoferować klientom, którzy osiągną ustalone saldo zakupów (na przykład 100 USD) specjalną zniżkę. Możesz budować w cenach warstwowych lub dodawać oferty „kup jeden za darmo” i oferty pakietowe.

Klienci mogą płacić za pomocą karty podarunkowej dzięki API Shopify Gift Card. Te dwa interfejsy API są dostępne wyłącznie dla sprzedawców Shopify Plus.

To łatwy sposób na zrobienie sklepu’sprzedaż wyróżnia się z tłumu.

Mów do Shopify teraz

Aplikacje Shopify Plus

Shopify Plus daje dostęp do ponad 1500 profesjonalnie zbudowanych aplikacji. Oznacza to, że masz niesamowity zakres, aby dostosować swój sklep.

Aplikacje dostępne w Shopify Plus są łatwe w użyciu, nawet na tak wysokim poziomie. Jesteś skończony’Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, musisz zaangażować kodowanie lub zasoby programistyczne. Istnieją aplikacje usprawniające wszystko z Twojej firmy’księgowość do wysyłki.

Jeśli subskrybujesz Shopify Plus, możesz korzystać z Shopify Plus’katalog partnerów, aby znaleźć agencję, która może zbudować niestandardową aplikację.

Wygraliśmy’t przejść do wszystkich aplikacji dostępnych dla sprzedawców Shopify Plus (które zajmowałyby strony i strony). Oto dwa, które naszym zdaniem są szczególnie skuteczne:

 • Avalara Avatax – ta aplikacja jest faktycznie wstępnie wbudowana w Shopify Plus. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć. Automatycznie uporządkuje Twój podatek, aby Cię upewnić’ponownie zgodny. To rozwiązuje nawet według stanu USA i ponad 200 krajów, więc don’Trzeba zbadać odpowiedzialność za produkt lub usługę we wszystkich stanach. Avalara kosztuje 240 USD, aby kupić w sklepie Shopify, więc to’to świetna korzyść do wrzucenia.
 • Integracja z Amazon – zamiast brać Shopify na świecie’największa strona zakupów zdecydowała się na integrację z Shopify Plus. Jeśli to’nie jest oznaką Shopify Plus’kaliber, ja’wiem co jest. Możesz teraz używać integracji aplikacji, aby sprzedawać na Amazon dzięki Shopify. Twoje produkty zostaną zsynchronizowane z Amazon z Shopify.

Shopify Plus przeciwko Magento

Magento to jedna z najpopularniejszych platform e-commerce dla firm na poziomie przedsiębiorstwa.

one’ponownie Shopify’najbliższy konkurent. To’Uważa, że ​​10 marek korzystających z Magento generuje ponad 1 mld USD przychodów online.

Nie ma’t wiele rozwiązań e-commerce, które mogą zaspokoić potrzeby dużych klientów. Shopify v Magento jest częstym pytaniem dla właścicieli firm.

Wybór zwycięzcy może być trudny. Który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni, będzie zależeć od Twojej firmy.

Oba oferują na przykład integrację wysyłek z imponującą liczbą dystrybutorów.

Podobnie jak Shopify, Magento:

 • Miej na pokładzie duże firmy. Burger King i Kurt Geiger używają Magento’usługi s.
 • Daje dużą elastyczność w tworzeniu własnego sklepu e-commerce.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​Magento nie jest tak przyjazny dla użytkownika jak Shopify.

Dlaczego?

 • W przeciwieństwie do Shopify, która obejmuje hosting, Magento jest hostowane samodzielnie. Oznacza to, że będziesz musiał poświęcić więcej czasu na zarządzanie działaniem technicznym swojego sklepu. Odpowiedzialność za utrzymanie serwerów i zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa.
 • Shopify zapewnia zgodność bezpieczeństwa PCI za pośrednictwem swoich serwerów. Ale kupiec na Magento będzie musiał upewnić się, że sami przestrzegają przepisów.
 • Shopify przygotowuje się dla marketerów i bardzo ułatwia skupienie się na promocji swojego sklepu. W Magento możesz wprowadzać zmiany i prowadzić kampanie wymagające programisty lub programisty.

Jeśli ty’odsprzedając produkty innym firmom, Magento Enterprise jest atrakcyjną opcją. Oferuje skomplikowane ustalenia dotyczące płatności, szybkie zamówienia zbiorcze i negocjowane ceny.

Jednak Shopify przyspieszyło grę B2B. Kupcy Shopify Plus mogą utworzyć witrynę sklepową chronioną hasłem przy użyciu funkcji hurtowego kanału e-commerce. Niektórzy klienci będą mogli uzyskać dostęp do innej wersji Twojego sklepu Shopify niż inni. Aby sprzedawać firmom za pośrednictwem Shopify Plus, ty’Prawdopodobnie będę musiał użyć aplikacji w Shopify’rynek.

Globalna sprzedaż e-commerce generuje o 5 bilionów dolarów więcej przychodów niż B2C. Hurtowa funkcjonalność jest coraz ważniejsza dla właścicieli sklepów.

Kluczowe punkty w debacie Shopify vs Magento to:

 • Magento ma bardziej konfigurowalne zaplecze
 • Shopify ma niższe koszty konfiguracji i bieżące koszty konserwacji
 • To’dzięki Magento łatwiej jest budować sklepy w wielu językach / walutach
 • Shopify dba o WSZYSTKIE utrzymanie serwera i zgodność z PCI’jest w pełni hostowaną usługą.

Migracja z Magento do Shopify

Dzięki Shopify przejście z Magento do Shopify jest bardzo łatwe. Leżą na dedykowanym inżynierze ds. Startu, który przeprowadzi cię przez ten proces.

Z Shopify’Aplikację migracyjną opracowaną przez Cart2Cart można importować:

 • Produkty – w tym cena, nazwa, waga, wizerunek.
 • Klienci’ Detale – adres e-mail, adres rozliczeniowy i wysyłkowy, preferencje biuletynu.
 • Zamówienia – status, dane klienta, rabaty, cena.
 • Kupony – karta podarunkowa, nazwa, kod kuponu.
 • Opinie – data wykonania, nazwa użytkownika, ocena.

Przeprowadź migrację do Shopify teraz

Trendy Google pokazują, że zainteresowanie Shopify rośnie w porównaniu z rywalami takimi jak Magento i BigCommerce. Sprowadzamy to do braku aktywności ze strony niektórych branż’s największych graczy. Shopify skorzystał z ulepszając swój produkt o nowe aplikacje i funkcje.

Na przykład w kwietniu Shopify wprowadził nową usługę Mobile Store Builder. Pomaga to klientom korporacyjnym tworzyć natywne aplikacje na iOS i Androida bez wiedzy technicznej i bez dodatkowych kosztów.

Shopify Plus Magento Google TrendsPatrząc na Google Trends, możesz zobaczyć, że Shopify Plus jest coraz popularniejszym wyszukiwanym hasłem w porównaniu z rywalami Magento i BigCommerce

Kącik biznesowy: Planujesz migrację do Shopify z Magento lub innego dostawcy? Użyj aplikacji Kontrola ruchu, aby się upewnić’t stracić ruch organiczny zbudowany na poprzedniej platformie. Aplikacja przekieruje odwiedzających na twoją starą stronę do nowego sklepu Shopify. Migracja wygrała’wpływa na twoje rankingi. Utrata rankingów organicznych kluczowych terminów dotyczących produktów spowodowałaby wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Wniosek: Czy Shopify Plus jest odpowiedni dla Twojej firmy??

Jeśli ty’Zastanawiając się nad Shopify Plus dla swojego sklepu e-commerce, zadaj sobie następujące pytania:

 • Czy spędzasz cenny czas na technologii, którą można poświęcić na marketing Twojego sklepu??
 • Czy generujesz sprzedaż w wysokości prawie 500 000 USD rocznie??
 • Czy chcesz mieć spersonalizowaną stronę kasy dla swojego sklepu?
 • Czy planujesz rozszerzenie swojego sklepu na różne kraje, waluty i języki??
 • Czy spodziewasz się radykalnego wzrostu sprzedaży w następnym roku??
 • Czy skorzystałbyś z dedykowanego menedżera konta?
 • Czy czujesz się ograniczony obecnym planem??
 • Czy jesteś na takim poziomie, że ruch i wielkość sprzedaży wywierają presję na twoją technologię?

Jeśli odpowiedź na jedno lub więcej z nich brzmi „tak”, warto rozważyć Shopify Plus. To’możesz porozmawiać z doradcą Shopify i dowiedzieć się.

Mów do Shopify teraz

Shopify Plus obsługuje wiele pracochłonnych elementów prowadzenia dużej witryny.

To’to doskonała okazja do zmniejszenia (i wyjaśnienia) kosztów ogólnych technicznych.

Outsourcing witryny’Dzięki konserwacji Shopify możesz zablokować koszty techniczne. Poprawki bezpieczeństwa, aktualizacje, poprawki błędów i opłaty za hosting są objęte miesięczną opłatą.

Pozwoli ci to zaoszczędzić czas.

Wygrałeś’t zarządzać przestojami, szczytami ruchu lub relacjami z firmą hostingową.

Shopify Plus to dobra opcja dla Ciebie’ponownie chcesz skalować swój sklep e-commerce. Opłata abonamentowa wzrośnie tylko w miarę wzrostu sklepu. Dostęp do wsparcia jeden na jednego od agentów Shopify może przenieść Twój sklep na wyższy poziom.

Pomocny jest ten przewodnik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me