Shopify apskats Vai tas ir labākais tiešsaistes veikalu veidotājs jums?


Vislabāk

Labākā vispārējā e-komercijas platforma


shopify - labākais e-komercijai

Kopējais reitings

5 no 5 zvaigznēm

Shopify ir labākā e-komercijas platforma tirgū šodien. Tā’tie ir izstrādāti, lai palīdzētu cilvēkiem izveidot savu mērogojamu tiešsaistes veikalu ar simtiem iebūvētu funkciju un daudzām lietotnēm. Jūs varat pārdot produktus tieši savā vietnē un vairākos tirgus laukumos un sociālajos saziņas līdzekļos.

Shopify ir populāra e-komercijas platforma, kas palīdz jums izveidot savu tiešsaistes veikalu, neprasot nekādas tehniskās prasmes.

Shopify pārvalda vairāk nekā 800 000 uzņēmumu un bija mūsu pašu padziļināto pētījumu topā, pārspējot visus konkurentus. Tomēr tā’s ne visiem. Tas’s kāpēc šis pārskats ienirst Shopify’pārdošanas funkcijas, lietošanas ērtums, cenas, dizains, mārketinga rīki un daudz kas cits, lai palīdzētu jums izlemt, vai tas tā ir’tas jums tiešām ir piemērots.

Ja jūs’Steidzoties, zemāk apskatiet īsu pārskatu par vissvarīgākajām lietām, kas jums būtu jāzina par Shopify. Lasiet tālāk, lai iegūtu sīkāku informāciju, jo mēs vedīsim jūs padziļinātā ceļojumā pa platformu… sākot ar jautājumu, kas patiesībā ir Shopify?

Ļaujiet’s došos tālāk!

Shopify īsumā

veikals veikalā īsumā

Shopify plusi & Mīnusi

Plusi

 • Saņemts visaugstākais vērtējums par funkcijām un klientu apmierinātību
 • Lieliska krājumu sistēma, kas palīdzēs pārvaldīt veikalu
 • Pārdod vairākos kanālos, tostarp Facebook, Instagram, Amazon un eBay

Mīnusi

 • Vienīgā platforma, lai ieviestu savu darījumu maksu, ja vien jūs neizmantojat Shopify Payments
 • Saturs nav’t automātiski pārformatē, pārslēdzot motīvus
 • Lietotnes var ātri pievienot, jo savam veikalam pievienojat papildu funkcijas

Kas ir Shopify?

Shopify ir īpašs e-komercijas vietņu veidotājs, kas palīdz cilvēkiem izveidot pašiem savu tiešsaistes veikalu.

Tas tiešām ir tik vienkārši – jūs don’Jums nav vajadzīgas neprātīgu tehnoloģiju prasmes’Jums nav nepieciešams budžets bez pamatiem, un jūs to nedrīkstat darīt’Lai sapni īstenotu, jums nav jāpieņem darbā neviens. Tas padara Shopify par ātru un pieejamu veidu, kā izveidot savu tiešsaistes veikalu.

Jūs varētu sākt būvēt jau šodien, ja vēlaties!

shopify mājas lapa

Kas var izmantot Shopify?

Ikviens var izmantot Shopify, vai jums’tas ir pirmreizējs pārdevējs vai vairāku miljonu dolāru bizness, piemēram, Harijs’skuvekļi (yep, Harijs’s Razors ir tikai viens no Shopify’apmierināti klienti). Viss, kas jums nepieciešams, ir ideja, kaut kas pārdodams un interneta savienojums, un jums varētu būt tiešsaistes veikals, kas darbojas tiešraidē.

Ar vairāk nekā 1200 lietotnēm, specializētām funkcijām, piemēram, krājumu uzskaites un nosūtīšanas rīkiem, kā arī cenu plānu klāstu, Shopify ir spēcīga izvēles platforma. To var izmantot jebkura lieluma veikals, un tas ir ārkārtīgi pielāgojams.

Kā mēs to pārbaudījām? Un kādi bija rezultāti?

Tur’Ap Shopify ir daudz kas, bet mēs vēlējāmies uzzināt patiesību, kas ir mārketinga pamatā.

Mēs labi izmantojām savu pasaules klases metodiku un devāmies uz Shopify’dizainparaugi, pārdošanas rīki, mārketinga iespējas, SEO iespējas un daudz kas cits. Pārbaudot to pašu, mēs pat gājām vienu soli tālāk, lūdzot ekspertiem, kas nav tehnoloģiju speciālisti, izmēģināt un pastāstīt, ko viņi domā.

Mēs analizējām visus rezultātus, salīdzinājām Shopify ar citām platformām, kuras mēs’esam pārbaudījuši, apskatījuši tā stiprās puses un trūkumus, kā arī aprēķinājuši katras galvenās jomas punktus – tas viss, lai mēs varētu sniegt jums visprecīzāko un noderīgāko informāciju par šo tiešsaistes veikalu veidotāju.

Tūlīt mēs varam jums pateikt, ka Shopify mūsu testēšanā darbojās ārkārtīgi labi, kopumā novērtējot 4,7 no 5 zvaigznēm.

Faktiski tas pārspēja visus konkurentus, tāpēc mēs to iesakām kā labākais vispusīgās e-komercijas veidotājs tirgū. Bet neviens nav ideāls – turpiniet lasīt mūsu Shopify pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc tas tik labi veicās, kur nokrita un, pats galvenais, ja’s ir pareizā izvēle jums.

Bet vispirms tas, ko Shopify dara, reaģējot uz Covid-19 pandēmiju?

Tā’s ir nenoteikts laiks jebkura biznesa uzsākšanai vai attīstīšanai, bet ne’neuztraucieties – Shopify to pilnīgi iegūst. Faktiski tas ir ieviesis virkni satriecošu jaunu pasākumu, lai nākamajos mēnešos atbalstītu mazos uzņēmumus. Tie ietver:

 1. Fizisko un digitālo dāvanu karšu nodrošināšana visos plānos. Tādā veidā klienti var jums palīdzēt, nepērkot fiziskus produktus.
 2. 200 miljonu dolāru pieejamais finansējums maziem uzņēmumiem (tikai ASV). Kā daļu no valdības partnerattiecībām Shopify Capital piedāvā finansējumu, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem attīstīties laikā, kad viņiem var būt maz naudas.
 3. Bezmaksas izmēģinājuma perioda pagarināšana līdz 90 dienām. Shopify ir pagarinājis bezmaksas izmēģinājuma versiju no 14 dienām līdz 90, dodot tirgotājiem vēl ilgāk izmēģināt pakalpojumu bezriska.
 4. Kopienas atbalsts un tiešsaistes semināri tiešsaistē. Virtuāls ‘tikšanās’ ar Shopify kopienu, lai dalītos gudrībā un atbalstā.

Liels veikals Shopify par tā ātro reakciju un apņemšanos atbalstīt mazos uzņēmumus tagad un vienmēr.

Shopify lietotāju atsauksmes

Mēs sazinājāmies ar dažādiem Shopify lietotājiem, lai iegūtu ieskatu viņu pieredzē, izmantojot e-komercijas platformu, lai izveidotu un attīstītu tiešsaistes biznesu..

LIETOTĀJU PĀRSKATS: RIPPEDKIT

veikals. atsauksmes par franču galvu

“Shopify ir labi uzturēta platforma, kas nodrošina visu nepieciešamo vietņu pārvaldībai, atjauninājumiem, cenu noteikšanai, pasūtījumu izpildei, klientu komunikācijai utt..”

Žonglējot pilna laika darbu ar sabiedrisko dzīvi un trenažieru zāli, Francisks atklāja, ka cenšas sasniegt savus olbaltumvielu mērķus. Neapmierināts ar satricinājumiem un dodot priekšroku uzkodu veida izstrādājumiem, viņš ar Shopify izveidoja savu abonēšanas vietni, kuras nosaukums bija RippedKit, kā ērtu veidu, kā līdzīgi domājošiem cilvēkiem saņemt augstas kvalitātes ‘paķert un aiziet’ olbaltumvielu piedevas.

LIETOTĀJU PĀRSKATS: EMMA REID

veikalu lietotāju atsauksmes emma headshot

“Shopify platforma ir patiešām draudzīga lietotājam, un jūs to nevarat’Lai izveidotu veikalu, nav jāzina kods.”

Ātri apnikadama darbam reģistratūrā, Emma nolēma uzsākt pati savu kravas piegādes biznesu. Spēja mācīties darot un nevajadzēja ieguldīt lielu naudas summu, tas viņai bija viegls lēmums. Emma’Tagad viņa ir veikusi kravas pārvadājumus apmēram 4 gadus, 8 mēnešos nopelnot USD 560 000 ieņēmumus, izmantojot savu Shopify veikalu. Pašlaik viņa vada apmācības, kas vērstas uz kravas pārvadāšanu, izmantojot savu vietni emmareid.com.

LIETOTĀJU PĀRSKATS: PAPILDINĀTA PĀRBAUDES AKADĒMIJA

veikalu veikala lietotāju atsauksmes

“Kā iesācējs Shopify šķita vienkārši cienījamākā un vienkāršākā platforma, ko izmantot par saprātīgu cenu. Kad es pirmo reizi sāku īsti, tas nebija prāts.”

Meklējot veidu, kā nopelnīt papildus naudu, Kriss pirms 4 gadiem izveidoja savu pirmo kravas piegādes biznesu, piesaistot Shopify un Oberlo. Pirmais viņa pārdotais produkts bija iPhone korpuss ar tajā esošiem kaķiem, taču mūsdienās viņš pārdod jebko, sākot no saulesbrillēm līdz sniega brillēm. Kriss tagad vada Advanced Dropshipping Academy, kas palīdz cilvēkiem izveidot un uzsākt savu dropshipping biznesu.

Cik ērti lietot Shopify?

Ātrā atbilde: Vieglāk par vieglu! Tu uzvarēji’Vietne netiek aktivizēta piecās minūtēs, bet Shopify izdodas apvienot jaudīgus e-komercijas rīkus ar ērti lietojamu redaktoru. Tās saskarne ir tīra un vienkārša, un 88% mūsu lietotāju to teica’d iesaku Shopify draugam. Tomēr pirms izlemšanas vienmēr iesakām izmēģināt to pats!

Pirmais, kas jums vajadzētu apskatīt, izmēģinot celtnieku, ir tas, cik viegli to izmantot, īpaši veidojot tiešsaistes veikalu. E-komercijas celtnieki bieži cīnās par enerģijas apvienošanu ar ērtu lietošanu, taču Shopify ir izcēlusi izcilību šajā izšķirīgajā jomā.

Shopify ir tīrs, skaidrs un vienkāršs interfeiss, kas padara veikalu iestatīšanu brīvu pat visiem iesācējiem.

Dons’t nekļūdieties – jūs uzvarējāt’Lai jūsu vietne tiktu aktivizēta piecu minūšu laikā, jo Shopify joprojām aizvien nopietni patērē jaudu savā pamatprogrammā. Tomēr tai izdodas izveidot savu redaktoru gluda un vienkārši lietojama, par ko mēs skaļi aplaudējam.

veikalu informācijas panelisShopify’Informācijas panelis nodrošina vieglu e-komercijas vietnes noformējumu.

Un tā’ne tikai mēs, kuriem patika Shopify’s interfeiss. Pārbaudot to pašu, mēs saņēmām ikdienas cilvēkiem izveidot savu veikalu, izmantojot Shopify, un novērtēt, cik viegli (vai grūti) viņi atrada noteiktus uzdevumus.

Rezultāti kopumā bija pozitīvi.

Cilvēki mīlēja, kā Shopify izveidošanas laikā palīdzēja ar jautājumiem un aicinājumiem, un viņiem bija viegli sākt darbu. Bet don’vienkārši ņemsim vērā to – šeit ir daži mūsu lietotāju citāti:

“Tas bija tik labi, tiešām viegli. Tas bija vienkārši ļoti draudzīgs lietotājam. Tas palīdzēja jums iziet svarīgās jomas, galvenokārt inventāru. Jautājumi sākumā, pievienojot produktu, izsmalcina uzvednes – viss bija tikai ļoti skaidrs.”

“Kopumā tā bija patiešām vienkārša pieeja tiešsaistes veikala izveidošanai. Man bija pilnīga kontrole par to, kā un ko es gribu ievietot savā vietnē, ar iespēju kaut ko mainīt, kad un kad es vēlos..”

Protams, atsauksmes nebija’t viss kvēlojošs – jūs esat pelnījuši abas attēla puses, tāpēc šeit’Daži citāti no lietotājiem, kuri nebija iesaistīti’t ir tik ļoti pārsteigts par Shopify:

“Es domāju, ka Shopify varētu tikai nedaudz iekliegties, kad atrodaties veikala lapā, kur atrodas daži logrīki, un arī to, kā pievienot noteiktas funkcijas. Varbūt tikai labāk izvietot iekāpšanu veikalā – es vienkārši jutos viena un mazliet pazaudēta.”

“Reizēm iesācēju e-komercijas vietņu veidotājiem trūkst skaidrības. Daļa terminoloģijas bija nekonsekventa vai pārgāja man virs galvas. Vietnes, kas pats rīkojas, veidotājam varbūt skaidrāks, vieglāk saprotams termins’t iet kļūdaini.”

Tomēr kopumā lietotāji viegli novērtēja Shopify, lai to ērti lietotu – patiesībā tas iznāca no pārbaudēm, kurās kopumā piedalījās četras no piecām zvaigznēm!

Mēs sasmalcinājām numurus, lai to ievietotu kontekstā – vidēji cilvēki atrada Shopify Par 21% vieglāk lietojams nekā BigCommerce (Shopify’galvenais konkurents) un 12% vieglāk lietojams nekā Wix e-komercija, kas ir slavena ar iesācējiem draudzīgu redaktoru.

Un tas’s vēl ne visi – pēc testēšanas lietotājiem vaicājām, cik iespējams, viņi ieteiks Shopify, un atbilde visumā bija pozitīva. 88% cilvēku teica, ka viņi ieteiks Shopify draugam.

Labās ziņas ir tādas, ka Shopify piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc varat pats to izmēģināt, lai redzētu’s jums piemērotākais celtnieks. Kā liecina mūsu lietotāju citāti, Shopify izmēģināšana ir vienīgais veids, kā uzzināt, vai jūs’Tas jums šķitīs fantastiski vai nomākti – uzziniet par sevi, ja jūs’būšu ventilators!

Papildu informācija

 • Ja jūs izmēģināt Shopify un atrodat to’s ne jums, mēs’es dabūju muguru. Iepazīstieties ar galīgo sarakstu Labākās Shopify alternatīvas lai atrastu savu ideālo spēli.
 • Vai meklējat kaut ko īpašu? Apskatiet mūsu E-komercijas vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma, kur var salīdzināt labākos celtniekus’ punkti, ieskaitot lietošanas ērtumu!

Shopify cenas – vai tā ir izdevīga??

Ātrā atbilde: Tā’Tas ir diezgan labs, taču cenas un vērtības attiecība ir tāda, kurā Shopify mūsu pētījumā ieguva viszemāko vērtējumu. Tās cenu plāni ir ļoti saprātīgi, ar pielāgojamām izvēlēm un būtiskām funkcijām, kas iekļautas pat zemākajā pamatplānā. Tomēr Shopify zaudēja atzīmes, pateicoties tā paļaušanai uz lietotnēm, un darījumu maksām, ko tas uzliek trešo personu maksājumu vārtejām.

Shopify ir izstrādāts daudz plānu, tāpēc jūs varat izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Pirmkārt, Shopify nodrošina a 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija – jūs don’Nav jāievada jebkāda maksājuma informācija, tāpēc tur’s nav riska un nav spiediena pierakstīties. Jūs’Jums būs nepieciešams tikai e-pasts, un jūs varēsit izmēģināt Shopify pilnīgi bez maksas divas nedēļas.

Shopify cenu kopsavilkums

 • Shopify Lite: 9 USD mēnesī – ļauj pievienot e-komerciju Facebook lapai vai esošai vietnei. 2% darījuma maksa, ja vien jūs neizmantojat Shopify Payments.
 • Pamata Shopify: 29 USD mēnesī – lētākais plāns izveidot savu veikalu; nodrošina visas nepieciešamās lietas jaunam tiešsaistes veikalam. 2% darījuma maksa, ja vien jūs neizmantojat Shopify Payments.
 • Shopify: 79 USD mēnesī – augošiem uzņēmumiem; ietver tādas funkcijas kā dāvanu karšu izveidošana. 1% darījuma maksa, ja vien jūs neizmantojat Shopify Payments.
 • Advanced Shopify: 299 USD mēnesī – lieliem uzņēmumiem, kas vēlas palielināt darbību; ietver uzlabotus pārskatus un trešo personu aprēķinātus pārvadāšanas tarifus. 0,5% darījuma maksa, ja vien jūs neizmantojat Shopify Payments.
 • Shopify Plus: pielāgota cenu noteikšana – liela mēroga, uzņēmumu līmeņa uzņēmumiem ar milzīgu budžetu. Cenu noteikšana nav noteikta – tā vietā jūs pieprasāt pielāgotu cenu.

Ietaupiet līdz 20% savā Shopify plānā

Reģistrējieties uz vienu gadu un ietaupiet 10% abonementā vai saglabājiet 20% kad jūs pierakstāties uz diviem gadiem.

Tas nozīmē, ka jūs ar 20% atlaidi’Jūs ietaupīsit 16 USD mēnesī par Shopify plānu un 60 USD mēnesī saskaņā ar progresīvo plānu!

Shopify cenu noteikšana: galvenie plāni

Shopify’Trīs galvenie plāni ir: Pamata Shopify, Shopify un Advanced Shopify. Šie ir galvenie plāni, kas ļauj jums izveidot pats savu tiešsaistes veikalu. Tie visi nodrošina jūs ar neierobežotu produktu daudzumu, pamestu grozu atkopšanu, atlaižu kodu izveidošanu un daudzkanālu integrāciju.

shopify pārskatīt cenu plānus

Šie ir trīs plāni, uz kuriem jums vajadzētu skatīties’atkārtoti iestatot a parasts tiešsaistes veikals. Mēs’Es iedziļināšos sīkāk par katru Shopify’s plānus zemāk, pēc tam izpētiet darījumu maksas un Shopify’Vietējo maksājumu vārteja, Shopify maksājumi.

Kā ietaupīt naudu, izmantojot Shopify

Viss Shopify’s cenas ir par abonements mēnesī. Tātad, ja jūs esat parakstījis Basic Shopify plānu, jūs’d maksātu 29 USD mēnesī tik ilgi, kamēr jūs uzturaties pie šī plāna.

Tomēr jūs varētu ietaupīt gandrīz 190 USD gadā par Shopify plānu ja jūs pierakstāties uz diviem gadiem, vai arī jūs varētu ietaupīt 94 USD gadā, ja jūs reģistrējaties uz vienu gadu. Šie uzkrājumi varētu iet mājsaimniecību rēķiniem, jūsu svētku fonds – jebko!

Vai Shopify ir naudas vērta? Noteikti! Tas bija top mūsu klientu rezultātu pētījumā no visām mūsu pārbaudītajām e-komercijas platformām. Tātad, kāpēc gan šodien neizmēģināt Shopify un sākt atlicināt naudu?

Shopify cenu plāni Mēneša ($ / mēnesī) 1 gada ($ / mēnesī) Ietaupījumi (%) 2 gadu ($ / mēnesī) Ietaupījumi (%) Shopify Basic Shopify Advanced Shopify
29,00 USD 26,10 USD 10% USD 23,20 20%
79,00 USD 71,10 USD 10% USD 63,20 20%
299,00 USD 269,10 USD 10% USD 239,20 20%

Jūs’Jums būs jāmaksā gada vai divu gadu izmaksas avansā kā vienreizējs maksājums, bet ilgtermiņā – tu’d tērēt mazāk nekā tad, ja paliktu pie mēneša plāna.

Shopify maksājumi un transakciju maksas

Jūs’Es pamanīšu, ka mēs pieminam jūs saņemat maksu par transakcijām, ja vien neizvēlaties izmantot Shopify Payments.

Kas ir Shopify maksājumi?

Shopify maksājumi ir Shopify’iekšējo norēķinu vārteja. Padomājiet par to, piemēram, PayPal, Stripe vai Square – tas apstrādā jūsu veikalu’s maksājumus un pieņem lielāko daļu galveno maksājuma veidu. Ideja ir tāda, ka Shopify Payments lietošana ir mazāk apgrūtināta nekā trešās puses maksājumu pakalpojumu sniedzēja (piemēram, PayPal) savienošana, un tā racionalizē jūsu veikalu, saglabājot visu uzņēmuma iekšienē.

veikalu maksājumi

Galvenais stimuls lietot Shopify Payments ir tas, ka tas’s ir vienīgais veids, kā noņemt Shopify’s darījuma maksas. Tā’Tas ir arī vienīgais veids, kā atbalstīt vairākas valūtas jūsu veikalā, tāpēc, ja jūs’pārdodot starptautiski, tas’s ir jūsu labākā izvēle.

Papildu informācija

 • Interesē Shopify maksājumi? Uzziniet vairāk informācijas mūsu padziļinātajā vietnē Shopify Payments pārskats.

Kurš plāns ir labākais? – Mūsu ieteikums

Ja jums jau ir vietne un jūs vienkārši vēlaties pārdot dažus produktus pusē, tad Shopify Lite ir labākā vieta, kur sākt. Tomēr, Ja vēlaties faktisku tiešsaistes veikalu, sāciet ar Basic Shopify plānu par USD 29 mēnesī. Par visu, ko jūs iekļaujat plānā, tas’s saprātīgu cenu mēnesī!

Atcerieties, ka Shopify dod jums 14 dienu laikā izmēģināt tās platformu bez maksas, tāpēc pirms reģistrēšanās noteikti izmantojiet to.

Papildu informācija

 • Uzziniet vairāk informācijas par Shopify’Plāni un cenas mūsu detalizētajā Shopify cenu pārskats
 • Neesat pārliecināts, vai jums ir nepieciešams Shopify Plus? Uzziniet vairāk mūsu vietnē Shopify Plus pārskats

Cik labi ir Shopify’s motīvi?

Ātrā atbilde: Lieliski! Viņi’Visi tie ir profesionāli izstrādāti, reaģē uz mobilajām ierīcēm, ir pārpildīti ar funkcijām un pat ļauj jums izvēlēties dažādus stilus. Tomēr ir tikai 10 bezmaksas motīvi, kas ir galvenais trūkums. Pārējais maksā no 140 līdz 180 USD, tāpēc izvēlies uzmanīgi. Shopify ieguva trešo vietu dizaina jomā mūsu pētījumā, novērtējot 3,7 zvaigznes no 5!

Shopify ir 10 bezmaksas motīvi un 64 premium motīvi, cena svārstās no USD 140 līdz USD 180.

veikalu apskates tēmu veikalsShopify’Motīvi ir profesionāli izstrādāti un veidoti tā, lai jūsu veikals izskatās lieliski jau no pirmās dienas.

Visas tēmas ir mobilas, kas nozīmē’Automātiski formatēsim, lai ietilpinātu mobilo un planšetdatoru ekrānos. Cilvēki, iespējams, par 62% retāk iegādāsies no jums, ja viņiem ir slikta mobilā pieredze ar jūsu vietni, tāpēc šī funkcija ir ļoti svarīga.

Labi zināt: Mēs ļoti iesakām instalēt lietotni G AMP – kuru Shopify lietotāji novērtēja ar iespaidīgu 5/5 – lai nodrošinātu, ka jūsu lapas netiek izmantotas’t vienkārši izskatās lieliski mobilajās ierīcēs, bet arī ātri ielādējas. AMP nozīmē paātrinātās mobilās lapas. AMPs izmanto html kodu, kuram noņemts kods, lai paliktu tāds pats ‘viegls’ pēc iespējas vairāk – domājiet par tiem, piemēram, ar parasto lapu diētas versiju. Ātrāka pieredze padarīs jūsu lietotājus laimīgus un palielinās jūsu iespējas labi novērtēt Google. Atcerieties: tiek uzskatīts, ka vienas sekundes kavēšanās lapas atbildē nozīmē reklāmguvumu samazinājumu par 7%!

Šīs ir lieliskas iespējas, un tās ir svarīgas, lai izveidotu veiksmīgu veikalu, kas apmierinātu jūsu klientus. Bet mēs zinām, ko jūs’re tiešām domāju: vai tēmas tiešām izskatās labi?

Īsā atbilde ir, jā!

shopify tēmu bibliotēka

Shopify’Motīvi ir profesionāli izstrādāti un izskatās tīri, stilīgi un pievilcīgi. Jūs varat pārlūkot tēmas pēc nozares, sākot no mākslas un fotogrāfijas līdz elektronikai, mēbelēm un citur. Varat arī apskatīt pēc popularitātes, cenas vai kolekcijas, piemēram, “minimālisma,” “jautri un jautri,” vai “lieliski piemērots maziem krājumiem.”

Motīviem ir dažādi stili, tāpēc jūs varat izvēlēties vienu vislabāk atbilst jūsu zīmolam. Zemāk varat redzēt piemēru, kā dažādi stili var mainīt jūsu tēmas izskatu – šī dažādība nozīmē jūs’Jūs vienmēr atradīsit savam zīmolam piemērotāko toni.

veikals Brooklyn tēma klasiskā stilāŠī bezmaksas tēma, saukta par Bruklinu, nāk divos dažādos stilos. Šis ir priekšskatījums “klasika” stils, kas ietver dabiskas krāsas un mūsdienīgus, izsmalcinātus fontus. veikals veikalā Brooklyn tēma rotaļīgs stilsŠeit jūs varat redzēt to pašu tēmu Bruklinu “rotaļīgs” stils, kas nāk ar spilgtāku krāsu shēmu un jautriem, nesarežģītiem fontiem.

Labākā daļa ir Shopify’Motīvu komplektā ir lieliskas iespējas. Visas tēmas ietver:

 • Mājas lapas pielāgojamas satura sadaļas
 • SEO (meklētājprogrammu optimizācija)
 • Nolaižamais navigācijas atbalsts
 • Bezmaksas motīvu atjauninājumi
 • Mobilam draudzīgs dizains
 • Sociālo mediju ikonas
 • Iebūvētie stili un krāsu paletes
 • Bezmaksas foto no Burst

Labi zināt… Noteiktas tēmas nāk ar vairākas valodas iespējas, tas nozīmē, ka jūs varat viegli pārslēgties uz citu valodu. Ne visi motīvi to nodrošina, tāpēc pirms izvēlaties pārbaudiet. Pašlaik pieejamās valodas ir angļu, spāņu, franču, vācu, itāļu, japāņu un Brazīlijas portugāļu valoda.

Lai arī tēmas atlasīšana acīmredzami nozīmē atrast to, kas izskatās lieliski, tā’s arī par tāda veikala atrašanu, kas atbalsta jūsu veikalu’s vajadzībām.

Katrai tēmai ir arī savas specifiskās iezīmes. Mēs ļoti iesakām tos apskatīt kā pašus’tas ir lielisks veids, kā izlemt, vai tēma ir piemērota jums:

shopify tēmas iespējasŠīs funkcijas nāk ar premium tēmu, kuras nosaukums ir Context, kas ir gludā un tīrā tēma, kurai ir trīs dažādi stili.

Pievērsiet uzmanību nepieciešamajām funkcijām, piemēram, produkta ātrajam skatam vai tiešajai meklēšanai. Jūs varat pievienot papildu lietotnes (kaut ko mēs’Aplūkosim nedaudz vēlāk), taču, izvēloties motīvu ar iebūvētajām iecienītākajām funkcijām, jūsu dzīve tiek atvieglota jau no pirmās dienas!

Shopify motīvu pielāgošana

Shopify’Motīvi jau var izskatīties lieliski, bet jūs’Es gribēšu padarīt jūs pašu par savu. Lai to izdarītu, tu’Jums būs jāpielāgo sava tēma, pievienojot savus produktus, pārrakstot tekstu, aizstājot attēlus un izveidojot jaunas lapas.

Pielāgošana notiek divās vietās: vizuālā pielāgošana notiek, izmantojot rediģēšanas saskarni, bet produktu rediģēšana tiek pārvaldīta informācijas panelī.

Padomājiet par to, kā salabot automašīnu. Ārpusē jūs krāsojat, mazgājat, izlīdzat, slīpējat un pulējat, lai tas izskatās skaists. Dzinējs ir tas, kur jūs uzkodaties, nomaināt rezerves daļas un nododat rokās instrumentus, lai pārliecinātos, ka automašīna ir jaudīga un darbojas nevainojami.

Rediģēšanas interfeiss no jūsu Shopify veikala ir vieta, kur jūs pieskatāt savu veikalu’s dizains. Šeit jūs izlīdzināt savus attēlus, rediģēt tekstu un raksturot savu logotipu. Informācijas panelis ir vieta, kur jūs pievienojat produktus, izveidojat atlaižu kodus, pārvaldāt nosūtīšanu un daudz ko citu. Šeit varat arī mainīt motīvu, ja vēlaties pārveidot savu veikalu.

Mēs iesakām sākt, pievienojot produktus, un pēc tam veidojiet savu veikalu. Tā kā Shopify ir veikalu veidotājs, tās tēmas, protams, ir saistītas ar izstrādājumiem – tāpēc var būt grūti izveidot savu lapu bez neviena piedāvātā produkta!

Labi zināt: Jums nepieciešama palīdzība vietnes veidošanā un pielāgošanā’s lapas? Mēs iesakām lejupielādēt lietotni DragDropr, lai process būtu daudz ātrāks un vienkāršāks. DragDropr nemanāmi integrējas veikalā Shopify, ļaujot jums izveidot, mainīt un rediģēt 50+ galvenās lapas un 200+ satura blokus (piemēram, produktu videoklipus un kontaktu veidlapas), izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas redaktoru, neveicot vienu bitu. kodēšanas rokasgrāmata. Viss tā saturs ir reaģējams uz mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka tas izskatīsies lieliski visās ierīcēs.

Papildu informācija

 • Vai ir vērts ieguldīt premium tēmā vai pat lūgt palīdzību no Shopify eksperta? Uzziniet mūsu Shopify motīvi un Shopify ekspertu pārskats

Cik spēcīgi ir Shopify’s Pārdošanas iespējas?

Ātrā atbilde: Diezgan spēcīgs! Faktiski tas bija mūsu labākais izpildītājs šajā jomā, testējot ar 4,7 / 5. Shopify katrā veikalā iesaiņo daudz tonnu noderīgu rīku, kas ir izveidoti, lai atvieglotu jūsu veikala darbību, sākot no nosūtīšanas līdz nodokļu aprēķinam. Galvenais, kam jāuzmanās, ir tas’diezgan paļaujas uz lietotnēm (piemēram, digitālu preču pārdošanu un preču piegādi), tāpēc pārliecinieties, vai jūsu izmaksas netiek iekasētas’t rāpot.

Shopify bija mūsu pētījumu top par saviem pārdošanas rīkiem un funkcijām – tu uzvarēji’t atrast labākus ar citiem e-komercijas veidotājiem. Tas sniedz jums visu nepieciešamo, sākot no analītikas un pamesta groza atkopšanas līdz tonnām maksājumu vārteju un daudzkanālu integrācijas..

Shopify’s Tirdzniecības rīki un funkcijas

 • Lietotnes
 • Piegāde
 • Kravu pārvadājumi
 • Pamesta groza atkopšana
 • Produktu vadība
 • Maksājuma iespējas
 • Daudzkanālu integrācija
 • Digitālā pārdošana
 • Nodoklis
 • POS

Mēs’mēs nākamībā sīkāk apskatīsim visus šos piedāvājumus, bet, kā redzat, to ir daudz – tāpēc, lai padarītu lietas vienkāršāku, vienkārši noklikšķiniet uz plusa ikonas tām funkcijām, par kurām vēlaties lasīt!

Vai jūs zinājāt, ka Shopify nesen pārdeva zaļo CBD pārdošanu, izmantojot savu platformu? Uzziniet vairāk mūsu ceļvedī par Kā pārdot CBD tiešsaistēveikalu e-komercijas statistikaIr pierādīts, ka Shopify pārdošanas iespējas uzlabo e-komercijas veiktspēju.

Iedarbosies’SEO un mārketinga rīki palīdz jums atrast?

Ātrā atbilde: Jā, viņi to darīs. Shopify ir plašs SEO rīku klāsts, kas lielākajā daļā veikalu būs vairāk nekā apmierinoši. Tam ir arī emuāru specifisks SEO, lai gan tā emuāru veidošanas rīki nav izstrādāti’t diezgan tik iespaidīgi. E-pasta mārketingā varat izvēlēties starp iebūvētiem rīkiem vai trešo personu lietotnēm.

Tur’Nav jēgas izveidot tiešsaistes veikalu, ja neviens to nekad neredzēs. Lai bizness gūtu panākumus, jūsu veikalam nepieciešami klienti – un daudz viņu!

Tas’s, kur ienāk SEO. SEO nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju, un tas ir vietnes maksimizēšanas process’iespējas atrast Google’meklēšanas rezultāti.

Shopify ir labs SEO rīku klāsts Jūsu rīcībā. Tā nav’t nesniedz katru grāmatas triku, taču tiek apskatīti vissvarīgākie apgabali, sākot ar galvenes kodu un beidzot ar pielāgotajiem URL. Kad pievienojat produktus, Shopify pat piedāvā SEO paraugpraksi.

Galvenais, kas pietrūkst no Shopify’S SEO komplekts ir atslēgvārdu atbalsts – ja jums šī funkcija ir nepieciešama, apskatiet Shopify’Tā vietā konkurē BigCommerce.

SEO ir ļoti svarīgi, lai atrastu meklēšanas rezultātos, palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni un palielinātu pārdošanas apjomus. Tomēr tas tā nav’t ir vienīgais veids, kā jūsu veikals tiek pamanīts. Noklikšķiniet uz zemāk esošajām nolaižamajām sadaļām, lai uzzinātu, ko vēl var piedāvāt Shopify, un redzētu, vai tas ir’tas ir pietiekami labs, lai jūsu veikalam pievērstu pelnīto uzmanību…

Atbalsts un drošība: Vai Shopify ir drošs lietojums?

Ātrā atbilde: – Shopify nāk ar iebūvētu drošību, ievēro visus nepieciešamos noteikumus un pat atjaunina jūsu vietni, lai jūs visu droši uzturētu. Lai pievienotu mieru, varat pievienot lietotnes, taču vienmēr izveidojiet regulāras savas vietnes rezerves kopijas.

Drošība

Shopify veikali ir automātiski droši – atšķirībā no tādām platformām kā WordPress, jūs’neesat atbildīgs par jūsu vietnes sakārtošanu’drošība. Tā vietā Shopify apstrādā aizsardzību pret kiberdraudiem, palaiž atjauninājumus un atbilst atbilstības prasībām tiešsaistes darījumu apstrādei.

Tas padara jūsu dzīvi kā tiešsaistes pārdevēju daudz vieglāku nekā tad, ja jums pašam būtu jāpārvalda visas šīs lietas!

Lai uzzinātu vairāk par Shopify’Drošībai vienkārši noklikšķiniet uz zemāk esošajiem virsrakstiem, lai iegūtu nolaižamo skaidrojumu par katru apgabalu.

Atbalsts

Ja jums ir nepieciešams atbalsts, jūs’es to dabūju. Shopify sniedz palīdzību pa dažādiem kanāliem, tāpēc jūs varat izvēlēties, kurš no jums vislabāk der. Shopify nodrošina:

 • Diennakts atbalsts pa tālruni
 • Sociālo mediju atbalsts
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Kopienas forums
 • E-pasta atbalsts
 • Palīdzības centrs
 • Video pamācības
 • Speciālista atbalsts

Shopify palīdzības centrā ir daudz informācijas, un, ja jums ir vajadzīgas precīzākas atbildes uz problēmām, jūs varat tieši sazināties ar Shopify.

Shopify Plus plāns nodrošina modernu speciālistu atbalstu, sniedzot jums savu speciālo atbalsta aģentu. Jūs don’tomēr par lielu atbalstu nav jāmaksā lielas dolāri – Palīdzība 24 stundas diennaktī ir pieejama pat lētāko cenu plānā.

Veikalu alternatīvas

Mēs zinām, ka katrs bizness ir atšķirīgs, tāpēc, ja Shopify tā nav’atzīmējot rūtiņas, mēs’esat izveidojis labāko pārbaudāmo Shopify alternatīvu sarakstu. Apskatiet zemāk redzamo attēlu, lai īsumā aplūkotu labākās alternatīvas, vai arī apskatiet zemāk esošo sarakstu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Galvenās Shopify alternatīvas

veikalā alternatīvu grafikaŠeit jūs varat redzēt galvenos Shopify labāko alternatīvu faktus – lasiet tālāk, lai iegūtu sīkāku informāciju!

1. BigCommerce

Shopify’Galvenais konkurents – BigCommerce ir izstrādāts, lai palīdzētu lieliem un ātri augošiem veikaliem izmantot savu potenciālu. BigCommerce ir visvairāk jebkura e-komercijas veidotāja iezīmju, kas nozīmē, ka jūs uzvarējāt’Jums nav jāpaļaujas uz lietotnēm, piemēram, ar Shopify. Tai ir lielisks SEO un fantastiska daudzkanālu pārdošana, taču tā’Tas nav tik vienkārši lietojams kā Shopify.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu BigCommerce pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju par šo labāko Shopify konkurentu.
 • Saplēsts? Izlasiet mūsu BigCommerce vs Shopify salīdzinājums lai redzētu šos celtniekus ejam galvu pa galvu.

2. Volusija

Tā nedarīja’Mēs neveicam tikpat iespaidīgi mūsu pētījumos, bet Volusion nāk ar lieliskiem analītikas rīkiem un maksājumu vārtiem, kā arī ar ļoti līdzīgām cenām, ko nosaka Shopify. Tā nav’Tomēr jums nav emuāru veidošanas rīku, tāpēc, izvēloties, paturiet to prātā.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Volusion pārskats lai uzzinātu vairāk par tā funkcijām, cenām un citu.
 • Apskatiet mūsu Volusion vs Shopify salīdzinājums lai skatītos blakus abiem celtniekiem.

3. WooCommerce

Tehniskāka izvēle – WooCommerce ir pašu mitināta platforma, kurā jūs izveidojat veikalu, izmantojot WordPress. Tas padara to par jaudīgu un elastīgu opciju ar labākiem rīkiem sarežģītiem veikaliem. Tā’S ir arī izaicinošāks un mazāk draudzīgs iesācējiem.

Papildu informācija

 • Atklājiet, vai WooCommerce jums ir piemērots mūsu vietnē WooCommerce vs Shopify salīdzinājums.

4. Wix e-komercija

Vietnes veidotājam, pirmkārt, Wix ir e-komercijas plāni, sākot no USD 20 mēnesī (maksā katru gadu), padarot to par budžetam draudzīgāku iespēju. Tā’s ieguva lieliskus pārdošanas rīkus, un tas ir ideāli piemērots maziem veikaliem, kas zīmolu ražošanu ieņem pirmajā vietā.

Papildu informācija

 • Vai Wix varētu būt ideāla izvēle jūsu veikalam? Uzziniet mūsu Wix e-komercijas apskats.
 • Vai neesat pārliecināts par atšķirībām starp Wix un Shopify? Mēs atklājam visu savējo Wix vs Shopify salīdzinājums.

5. Kvadrāts

Vēl viens vietņu veidotājs, kas piedāvā e-komercijas funkcionalitāti, Squarespace ir izveidots reklāmām. Tās dizainparaugi ir labākie tirgū, un tie tiešām jūsu izstrādājumiem spīdēs.

Papildu informācija

 • Uzziniet, ko Squaresapce var piedāvāt mūsu vietnē Pārskats par kvadrātveida e-komerciju.
 • Izlemiet ko’Vislabākais jūsu veikalam ar mūsu padziļināto Shopify vs Squarespace salīdzinājums.

Shopify apskats: spriedums

Shopify ir e-komercijas veidotājs, kuru mēs visvairāk iesakām – tas mūsu pētījumos pārspēja visas citas e-komercijas platformas, un tas ir kaut kas ikvienam. Tajā ir plašs lietotņu veikals, cenu plānu klāsts un iespaidīgs funkciju klāsts’s ir ārkārtīgi pielāgojama platforma.

Shopify spīd visvairāk savās pārdošanas īpašībās, lietošanas ērtumā un klientu apmierinātības rādītājos, padarot to par lielisku izvēli gan iesācējiem, gan nopietniem pārdevējiem..

Paturiet prātā, ka jūs’Visticamāk, dažām funkcijām būs jāpaļaujas uz lietotnēm, un tas var palielināt jūsu ikmēneša cenu. Tas ir Shopify’s galvenais trūkums, tajā pašā laikā dodot jums brīvību pielāgot un audzēt veikalu savā tempā.

Kopumā Shopify ir nopelnījis savu titulu kā labākais vispusīgās e-komercijas vietņu veidotājs tirgū. Bet tur’ir tikai viens veids, kā zināt’tā ir labākā izvēle jums, un tas’s pats to izmēģinot!

Pārlēkt uz Shopify’14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un pārbaudiet, vai jūs piekrītat mūsu spriedumam. Jūsu sapņi par pārdošanu tiešsaistē ir sasniedzami, tāpēc dodieties tālāk… tad atgriezieties un dariet mums zināmu, kā jūs nokļuvāt!

BUJ

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map