Shopify Değerlendirmesi | Sizin için En İyi Online Mağaza Üreticisi mi?


İçin en iyisi

En İyi Genel E-ticaret Platformu


shopify - e-ticaret için en iyisi

Genel Değerlendirme

5 üzerinden 5 yıldız

Shopify bugün piyasadaki en iyi e-ticaret platformudur. O’Yüzlerce yerleşik özellik ve tonlarca uygulama ile insanların kendi ölçeklenebilir çevrimiçi mağazalarını oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ürünleri doğrudan web sitenizde, birden fazla pazarda ve sosyal medyada satabilirsiniz.

Shopify, herhangi bir teknoloji becerisine ihtiyaç duymadan kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza yardımcı olan popüler bir e-ticaret platformudur.

Shopify, 800.000’den fazla işletmeye güç katıyor ve tüm rakiplerinden daha iyi performans gösteren kendi derinlemesine araştırmamızda zirveye çıktı. Ancak,’herkes için değil. o’s Bu inceleme Shopify içine dalış’satış özellikleri, kullanım kolaylığı, fiyatlar, tasarım, pazarlama araçları ve daha fazlası,’gerçekten senin için doğru.

Eğer sen’acele edin, Shopify hakkında bilmeniz gereken en önemli şeylere bir bakış için aşağıya bakın. Sizi platformda derinlemesine bir yolculuğa çıkardığımız için daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin… sorudan başlayarak, ne halt Shopify?

İzin Vermek’gidiyor!

Bir Bakışta Shopify

bir bakışta alışveriş yapmak

Shopify Artıları & Eksileri

Artıları

 • Özellikler ve müşteri memnuniyeti için en yüksek puanı aldı
 • Mağazanızı yönetmenize yardımcı olacak mükemmel envanter sistemi
 • Facebook, Instagram, Amazon ve eBay dahil olmak üzere birden fazla kanalda satış yapın

Eksileri

 • Shopify Payments kullanmadığınız sürece kendi işlem ücretini uygulayan tek platform
 • İçerik yapmıyor’t Tema değiştirdiğinizde otomatik olarak yeniden biçimlendirme
 • Mağazanıza ekstra özellikler ekledikçe uygulamalar hızla eklenebilir

Shopify Nedir?

Shopify, insanların kendi çevrimiçi mağazalarını oluşturmalarına yardımcı olan özel bir e-ticaret web sitesi oluşturucusudur.

Gerçekten bu kadar kolay – sen’Çılgın teknik becerilere ihtiyacın yok’Dipsiz bir bütçeye ihtiyaç duymazsınız.’Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için kimseyi işe almanız gerekmez. Bu, Shopify’ı çevrimiçi mağazanızı oluşturmanın hızlı ve uygun bir yol haline getirir.

İsterseniz bugün inşa etmeye başlayabilirsiniz.!

shopify ana sayfası

Shopify’ı Kimler Kullanabilir?

Herkes Shopify’ı kullanabilir, Senin olsun’İlk kez satıcı veya Harry gibi milyonlarca dolarlık bir işletme’usturalar (evet, Harry’s Razors sadece Shopify biridir’memnun müşteriler). Tek ihtiyacınız olan bir fikir, satılacak bir şey ve bir internet bağlantısı, ve anında çevrimiçi bir mağazanız olabilir.

1.200’den fazla uygulama, envanter izleme ve nakliye araçları gibi özel özellikler ve bir dizi fiyat planıyla Shopify, seçebileceğiniz güçlü bir platformdur. Herhangi bir büyüklükteki mağaza tarafından kullanılabilir ve son derece ölçeklenebilir.

Nasıl Test Ettik? Ve Sonuçlar Neydi??

Orada’Shopify etrafında bir sürü hype var, ama biz pazarlama arkasındaki gerçeğe ulaşmak istedim.

Birinci sınıf metodolojimizi iyi kullanıma sunduk ve Shopify’a kazdık’s tasarımları, satış araçları, pazarlama özellikleri, SEO yetenekleri ve daha fazlası. Kendimizi test etmenin yanı sıra, bir adım daha ileri gittik, teknoloji dışı uzmanlardan denemelerini ve ne düşündüklerini söylemelerini istedik..

Tüm sonuçları analiz ettik, Shopify’ı diğer platformlarla karşılaştırdık’Her bir kilit alan için test ettik, güçlü yönlerine ve kusurlarına ve hesaplanan puanlara baktık – böylece size bu çevrimiçi mağaza oluşturucu hakkında en doğru ve yararlı bilgileri verebiliriz.

Hemen size, Shopify’ın testlerimizde son derece iyi performans gösterdiğini söyleyebiliriz..

Aslında, tüm rakiplerinden daha iyi performans gösterdi, bu yüzden en iyi çok yönlü e-ticaret oluşturucu piyasada. Ama kimse mükemmel değil – Shopify incelememizi neden bu kadar iyi yaptığını, nereye düştüğünü ve en önemlisi eğer’senin için doğru seçim.

Ama önce, Shopify’ın Covid-19 pandemisine yanıt olarak ne işi var??

O’herhangi bir işe başlamak veya büyümek için belirsiz bir süre, ama don’t Endişe – Shopify tamamen anlıyor. Aslında, önümüzdeki aylarda küçük işletmeleri desteklemek için bir dizi harika yeni önlem getirdi. Bunlar:

 1. Fiziksel ve dijital hediye kartlarını tüm planlarda kullanılabilir hale getirme. Bu şekilde, müşterileriniz şu anda herhangi bir fiziksel ürün satın almadan size destek olabilir.
 2. Küçük işletme fonlarında 200 milyon dolar kullanılabilir (yalnızca ABD). Bir hükümet ortaklığının bir parçası olarak Shopify Capital, küçük işletmelerin nakit olarak düşük olabileceği bir zamanda gelişmelerine yardımcı olmak için finansman sunuyor.
 3. Ücretsiz deneme süresinin 90 güne çıkarılması. Shopify ücretsiz deneme sürümünü 14 günden 90’a uzattı ve satıcılara hizmeti risksiz denemeleri için daha da uzun süre verdi.
 4. Topluluk desteği ve canlı web seminerleri. Gerçek ‘meetups’ bilgeliği ve desteği paylaşmak için Shopify topluluğuyla.

Hızlı tepki vermesi ve küçük işletmeleri şimdi ve her zaman destekleme taahhüdünden dolayı Shopify’a büyük kudos.

Shopify Kullanıcı Yorumları

Çevrimiçi işletmelerini oluşturmak ve büyütmek için e-ticaret platformunu kullanma deneyimleri hakkında fikir sahibi olmak için çeşitli Shopify kullanıcılarına ulaştık.

KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ: RIPPEDKIT

shopify kullanıcı yorumu francis headshot

“Shopify, web sitesi yönetimi, güncellemeler, fiyatlandırma, sipariş karşılama, müşteri iletişimi vb. İçin ihtiyacım olan her şeyi sağlayan bakımlı bir platformdur..”

Francis, sosyal bir yaşam ve spor salonu ile tam zamanlı bir işi hokkabazlık ederken, protein hedeflerine ulaşmak için mücadele ettiğini buldu. Sarsıntılardan memnun olmayan ve atıştırmalık tipi ürünleri tercih eden, RippedKit adlı Shopify ile abonelik tabanlı web sitesini, benzer düşünen bireylerin yüksek kalite alması için uygun bir yol olarak başlattı. ‘yakala ve git’ protein takviyeleri.

KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ: EMMA REID

shopify kullanıcı yorumu emma headshot

“Shopify platformu gerçekten kullanıcı dostudur ve’Bir mağaza yapmak için nasıl kodlanacağını bilmeye gerek yok.”

Bir resepsiyonist olarak işinden hemen sıkılan Emma, ​​kendi dropshipping işini kurmaya karar verdi. Büyük miktarda para yatırmak zorunda kalmadan öğrenerek öğrenebilmek onun için kolay bir karardı. Emma’şimdi yaklaşık 4 yıldır dropshipping yapıyor ve Shopify mağazası aracılığıyla 8 ayda 560.000 dolar gelir elde ediyor. Şu anda kendi web sitesi emmareid.com aracılığıyla dropshippers isteyen öğreticiler çalıştırıyor.

KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ: İLERİ DAMLALAMA AKADEMİSİ

shopify kullanıcı yorumu chris headshot

“Başlangıç ​​olarak Shopify, makul bir fiyata kullanmak için en saygın ve en kolay platform gibiydi. Gerçekten ilk başladığımda beyinsizdi.”

Fazladan para kazanmanın bir yolunu arayan Chris, yaklaşık 4 yıl önce Shopify ve Oberlo’dan yararlanarak ilk dropshipping işini kurdu. Sattığı ilk ürün üzerinde kedileri olan bir iPhone kasasıydı, ancak bugünlerde güneş gözlüklerinden kar gözlüklerine kadar her şeyi satıyor. Chris artık insanların kendi dropshipping işlerini kurmasına ve başlatmasına yardımcı olan Gelişmiş Dropshipping Akademisi’ni işletiyor.

Shopify Kullanımı Ne Kadar Kolay?

Hızlı cevap: Çantada keklik! Kazandın’Bir siteyi beş dakika içinde canlı yayınlayın, ancak Shopify güçlü e-ticaret araçlarını kullanımı kolay bir düzenleyiciyle birleştirmeyi başarır. Arayüzü temiz ve basittir ve kullanıcılarımızın% 88’i’d Arkadaşına tavsiye et Shopify. Yine de, karar vermeden önce her zaman kendiniz denemenizi öneririz!

Bir inşaatçıyı denerken bakmanız gereken ilk şey, özellikle bir çevrimiçi mağaza oluştururken kullanmanın ne kadar kolay olduğudur. E-ticaret üreticileri genellikle gücü kullanım kolaylığıyla birleştirmek için mücadele eder, ancak Shopify bu önemli alanda mükemmelleşmiştir..

Shopify, yeni başlayanlar için bile mağazanızı bir esinti haline getiren temiz, net ve basit bir arayüze sahiptir.

Don’bizi yanlış anlamayın – kazandınız’t Sitenizin beş dakika içinde yayınlanmasını sağlayın, çünkü Shopify hala arka ucunda ciddi miktarda güç barındırıyor. Ancak, editörlüğünü yapmayı başarıyor pürüzsüz ve kullanımı basit, alkışlıyoruz (yüksek sesle).

shopify gösterge tablosuShopify’s gösterge paneli, kendi e-ticaret web sitenizi tasarlamak için yumuşak bir eğim sağlar.

Ve o’s Shopify’dan hoşlanan sadece biz değiliz’s arayüzü. Kendimizi test ettikten sonra, sıradan insanların Shopify’ı kullanarak kendi mağazalarını inşa etmelerini sağladık ve belirli görevleri ne kadar kolay (veya zor) bulduklarını puanladık.

Sonuçlar genellikle pozitifti.

İnsanlar Shopify’ın kurulum sürecinde soru ve istemlerle nasıl yardımcı olduğunu sevdiler ve başlamayı kolay buldular. Ama yapma’Sadece bizim sözümüze güvenmeyin – İşte kullanıcılarımızdan birkaç alıntı:

“Çok iyiydi, gerçekten kolaydı. Sadece çok kullanıcı dostu idi. En önemlisi envanter olmak üzere önemli alanlarda size yol gösterdi. Başlangıçtaki sorular, bir ürün ekleyerek, ince istemler – her şey çok açıktı.”

“Sonuçta, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için gerçekten kolay bir yaklaşımdı. İstediğim zaman ve her şeyi değiştirebilmenin yararı sayesinde, siteme nasıl ve ne yerleştirmek istediğimi tam olarak kontrol ettim..”

Tabii ki, incelemeler’t hepsi parlıyor – resmin her iki tarafını da hak ediyorsun, Yani burada’s kullanıcılardan bazı alıntılar’t Shopify’dan oldukça etkilendim:

“Sanırım Shopify, vitrin sayfasındayken, bazı widget’ların olduğu yerde ve bazı özellikleri nasıl ekleyeceğinizi biraz daha bağırdı. Belki sadece daha iyi bir mağazaya giriş – kendimi yalnız hissettim ve biraz kaybettim.”

“Bazen, acemi bir e-ticaret web sitesi yaratıcısı için netlik eksikliği vardır. Terminolojinin bir kısmı tutarsızdı veya kafamın üzerinden geçti. Bir kendin yap web sitesi oluşturucu için, belki daha net, anlaşılması daha kolay terimler’yanlış git.”

Bununla birlikte, genel olarak, kullanıcılar kullanım kolaylığı için Shopify’ı son derece iyi puanladı – aslında, beş yıldızdan dördü ile testten çıktı!

Bunu bağlam içine sokmak için sayıları ezdik – ortalama olarak insanlar Shopify’ı buldu BigCommerce’den% 21 daha kolay kullanım (Shopify’ana rakibi) ve Wix eCommerce’den% 12 daha kolay kullanım, Başlangıç ​​dostu editörüyle ünlü.

Ve şu’hepsi değil – test ettikten sonra, kullanıcılara Shopify’ı tavsiye etme olasılıklarının ne olacağını sorduk ve cevap tümüyle olumlu oldu. İnsanların% 88’i Shopify’ı bir arkadaşına tavsiye edeceklerini söyledi.

İyi haber şu ki, Shopify’ın ücretsiz bir deneme sürümü var, bu yüzden bunu denemek için kendiniz deneyebilirsiniz’sizin için doğru kurucu. Kullanıcı tekliflerimizin gösterdiği gibi, Shopify’ı denemek,’fantastik veya sinir bozucu bulacağım – eğer kendiniz öğrenin’hayran olacağım!

Daha fazla bilgi

 • Shopify’ı denerseniz ve bulursanız’senin için değil, biz’Arkanı kolladım. Kesin listesine göz atın. En İyi Shopify Alternatifleri mükemmel eşleşmenizi bulmak için.
 • Özellikle bir şey mi arıyorsunuz? Bizim göz atın E-ticaret Web Sitesi Oluşturucu Karşılaştırma Tablosu, en iyi inşaatçıları karşılaştırabileceğiniz yerler’ kullanım kolaylığı da dahil olmak üzere puanlar!

Shopify Fiyatlandırma – para için iyi bir değer mi?

Hızlı cevap: O’s oldukça iyi, ama para için değer Shopify araştırmamızda en düşük puanı olduğu. Ölçeklenebilir seçimler ve en düşük çekirdek planında bile yer alan temel özellikler ile fiyat planları çok makul. Ancak, Shopify’ın uygulamalara güvenmesi ve üçüncü taraf ödeme ağ geçitlerine uyguladığı işlem ücretleri nedeniyle kayıp markalar.

Shopify’ın bir dizi planı vardır, böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Her şeyden önce, Shopify bir 14 günlük ücretsiz deneme – yapma’t ödeme ayrıntılarını girmeniz gerekmez, bu yüzden orada’risk yok ve kaydolmak için baskı yok. Sen’Sadece bir e-postaya ihtiyacınız olacak ve Shopify’ı iki hafta boyunca tamamen ücretsiz olarak test edebilirsiniz.

Shopify Fiyatlandırma Özeti

 • Shopify Lite: Aylık 9 $ – bir Facebook sayfasına veya mevcut bir web sitesine e-ticaret eklemenizi sağlar. Shopify Payments kullanmadığınız sürece% 2 işlem ücreti.
 • Temel Shopify: Aylık 29 $ – kendi mağazanızı inşa etmek için en ucuz plan; yeni bir çevrimiçi mağaza için gerekli tüm özellikleri sağlar. Shopify Payments kullanmadığınız sürece% 2 işlem ücreti.
 • Shopify: Aylık 79 $ – büyüyen işletmeler için; hediye kartı oluşturma gibi özellikleri içerir. Shopify Payments kullanmadığınız sürece% 1 işlem ücreti.
 • Gelişmiş Shopify: 299 $ aylık – büyümek isteyen büyük işletmeler için; gelişmiş raporları ve üçüncü taraf hesaplanan gönderim ücretlerini içerir. Shopify Payments kullanmadığınız sürece% 0,5 işlem ücreti.
 • Shopify Plus: özel fiyatlandırma – büyük bütçeli, büyük ölçekli, kurumsal düzeyde işletmeler için. Belirlenmiş fiyatlandırma yok – bunun yerine özel fiyat teklifi istersiniz.

Shopify Planınızda% 20’ye kadar tasarruf edin

Bir yıllığına kaydolun ve kaydedin % 10 aboneliğinizde veya kaydedin % 20 iki yıl boyunca kaydolduğunda.

Bu,% 20 indirim ile,’kurtaracağım $ 16 her ay Shopify Planında ve 60 $ Gelişmiş planda aylık!

Shopify Fiyatlandırması: Temel Planlar

Shopify’s üç ana plan Temel Shopify, Shopify ve Gelişmiş Shopify. Bunlar, kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza izin veren temel planlar. Hepsi size sınırsız ürün, terk edilmiş sepet kurtarma, indirim kodu oluşturma ve çok kanallı entegrasyon sunar.

shopify inceleme fiyatlandırma planları

Bunlar, eğer’yeniden kurmak düzenli çevrimiçi mağaza. Biz’Shopify’ın her birinde daha fazla ayrıntıya gireceğim’aşağıdaki planları, ardından işlem ücretlerini keşfedin ve Shopify’s kurum içi ödeme ağ geçidi, Shopify Payments.

Shopify ile Paradan Nasıl Tasarruf Edilir

Tüm Shopify’s fiyatları aylık abonelik. Yani, Temel Shopify planına kaydolduysanız,’Bu planda kaldığınız sürece ayda 29 $ ödüyorum.

Ancak, neredeyse tasarruf edebilirsiniz Yıllık 190 $ Shopify Planında iki yıl boyunca kaydolursan, ya da kurtarabilirsin Bir yıl boyunca kaydolursanız yıllık 94 ABD doları. Bu tasarruflar ev faturalarına, tatil fonunuza – herhangi bir şeye!

Shopify paraya değer mi? Kesinlikle! Müşteri Puanı araştırmamızda en üst sırada yer aldı test ettiğimiz tüm e-ticaret platformlarından. Peki, neden Shopify’ı bugün denemiyor ve biraz para koymaya başlamıyorsunuz??

Shopify Fiyatlandırma Planları Aylık ($ / ay) 1 Yıllık ($ / ay) Tasarruf (%) 2 Yıllık ($ / ay) Tasarruf (%) Shopify Basic Shopify Gelişmiş Shopify
$ 29.00 $ 26.10 % 10 $ 23.20 % 20
$ 79.00 $ 71.10 % 10 $ 63.20 % 20
$ 299.00 $ 269.10 % 10 $ 239,20 % 20

Sen’yıllık veya iki yıllık maliyeti ödemeniz gerekecek toplu olarak, ama uzun vadede’Aylık planda kaldığınızdan daha az harcama yapmak.

Shopify Ödemeleri ve İşlem Ücretleri

Sen’bahsettiğimizi fark edeceğim Shopify Payments kullanmayı seçmediğiniz sürece borçlandırılan işlem ücretleri alırsınız.

Shopify Ödemeleri nedir?

Shopify Ödemeleri Shopify’s şirket içi ödeme ağ geçidi. PayPal, Stripe veya Square gibi düşünün – mağazanızı işler’s ödeme ve çoğu ana ödeme yöntemini kabul eder. Fikir, Shopify Payments’ı kullanmanın üçüncü taraf bir ödeme sağlayıcısı (PayPal gibi) bağlamaktan daha az zahmetli olması ve her şeyi şirket içinde tutarak mağazanızı kolaylaştırmasıdır..

shopify ödemeleri

Shopify Payments’ı kullanmanın ana teşviki,’Shopify’ı kaldırmanın tek yolu’s işlem ücretleri. O’Ayrıca, mağazanızda birden çok para birimini desteklemenin tek yolu,’uluslararası satış, o’en iyi seçim.

Daha fazla bilgi

 • Shopify Payments ilginizi mi çekti? Daha ayrıntılı bilgiyi derinlemesine inceleyin Shopify Ödeme İncelemesi.

Hangi Plan En İyisidir? – Bizim önerimiz

Zaten bir web siteniz varsa ve sadece birkaç ürünü satmak istiyorsanız, Shopify Lite başlamak için en iyi yerdir. ancak, gerçek bir çevrimiçi mağaza istiyorsanız, ayda 29 $ karşılığında Temel Shopify planıyla başlayın. Plana dahil ettiğiniz her şey için,’s makul bir aylık fiyat!

Unutmayın, Shopify platformunu ücretsiz olarak denemeniz için 14 gün veriyor, bu yüzden kaydolmadan önce bunu kullandığınızdan emin olun.

Daha fazla bilgi

 • Shopify hakkında daha fazla bilgi edinin’s planları ve fiyatları detaylı Shopify Fiyatlandırma İncelemesi
 • Shopify Plus’a ihtiyacınız olup olmadığından emin değil misiniz? Daha fazla bilgi için Shopify Plus İncelemesi

Shopify Ne Kadar İyi’s Temaları?

Hızlı cevap: Harika! Onlar’yeniden profesyonelce tasarlanmış, mobil duyarlı, özellikleri ile tıka basa gel ve hatta seçim için farklı stilleri vermek. Bununla birlikte, sadece 10 ücretsiz tema var, bu da ana dezavantaj. Geri kalanı 140 ila 180 $ arasındadır, bu yüzden dikkatlice seçin. Shopify araştırmamızda tasarım için üçüncü oldu, 5 üzerinden 3,7 yıldız aldı!

Shopify vardır 10 ücretsiz tema ve 64 premium tema, fiyat 140 $ ‘dan 180 $’ a kadar değişen.

shopify inceleme temalarıShopify’s temaları mağazanızın ilk günden itibaren harika görünmesini sağlamak için profesyonel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Tüm temalar mobil uyumludur, anlamı onlar’Mobil ve tablet ekranlara sığacak şekilde otomatik olarak yeniden biçimlendirilir. Kullanıcıların sitenizle ilgili kötü bir mobil deneyimi varsa, sizden tekrar% 62 daha az satın alma olasılıkları daha düşüktür, bu nedenle bu özellik hayati önem taşır.

Bunu bildiğim iyi oldu: Diğer Shopify kullanıcıları tarafından etkileyici bir 5/5 puan alan G AMP uygulamasını yüklemenizi öneririz.’Mobil cihazlarda harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda hızlı yüklenirler. AMP Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelir. AMP’ler, kalmak için soyulmuş geri html kodunu kullanır ‘ışık’ mümkün olduğunca – normal sayfalarınızın diyet versiyonu gibi düşünün. Daha hızlı bir deneyim, kullanıcılarınızı mutlu edecek ve Google ile sıralama şansınızı artıracaktır. Unutmayın: sayfa yanıtındaki bir saniyelik gecikmenin dönüşümlerde% 7 azalma anlamına geldiği düşünülmektedir!

Bunlar harika özelliklerdir ve müşterilerinizi memnun edecek başarılı bir mağaza oluşturmak için önemlidir. Ama ne olduğunu biliyoruz’gerçekten düşünüyorum: temalar gerçekten iyi görünüyor mu?

Kısa cevap, evet!

shopify tema kütüphanesi

Shopify’temaları profesyonelce tasarlanmış ve temiz, şık ve çekici görünüyor. Sanat ve fotoğraftan elektronik, mobilya ve daha fazlasına kadar endüstriye göre temalara göz atabilirsiniz. Ayrıca, popülerlik, fiyat veya koleksiyona göre görüntüleyebilirsiniz. “minimalist,” “eğlenceli ve canlı,” veya “küçük stoklar için harika.”

Temalar farklı stillerle gelir, böylece markanızla en iyi eşleşen. Aşağıda, farklı stillerin temanızın görünümünü nasıl değiştirebileceğine dair bir örnek görebilirsiniz – bu çeşitlilik size’markanız için her zaman doğru tonu bulacağım.

shopify brooklyn tema klasik tarzıBrooklyn adı verilen bu ücretsiz tema iki farklı stilde geliyor. Bu, “klasik” doğal renkler ve modern, sofistike yazı tipleri içeren stil. shopify brooklyn tema oynak tarzıBurada aynı temayı, Brooklyn’i, “şakacı” daha canlı bir renk şeması ve eğlenceli, karmaşık olmayan yazı tipleri ile gelen stil.

En iyi yanı, Shopify’s temaları harika özelliklerle doludur. Tüm temalar şunları içerir:

 • Ana sayfadaki özelleştirilebilir içerik bölümleri
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • Açılır gezinme desteği
 • Ücretsiz tema güncellemeleri
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Sosyal Medya simgeler
 • Yerleşik stiller ve renk paletleri
 • Burst: hazır fotoğraflar

Bunu bildiğim iyi oldu… Belirli temalar birlikte gelir çoklu dil seçenekleri, yani kolayca farklı bir dile geçiş yapabilirsiniz. Tüm temalar bunu sağlamaz, bu yüzden seçim yapmadan önce kontrol edin. Şu anda kullanılabilen diller: İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca ve Brezilya Portekizcesi.

Bir tema seçmek açıkça harika görünen bir tema bulmakla ilgili olsa da,’Ayrıca mağazanızı destekleyen bir tane bulmak hakkında’s ihtiyaçları.

Her temanın kendine özgü özellikleri de vardır. Bunlara bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz, çünkü’bir temanın sizin için uygun olup olmadığına karar vermenin harika bir yolu:

shopify tema özellikleriBu özellikler, üç farklı stilde gelen şık ve temiz bir tema olan Context adlı premium tema ile birlikte gelir..

Hızlı ürün görüntüleme veya canlı arama gibi ihtiyacınız olan özelliklere bakın. Ek uygulamalar ekleyebilirsiniz (’biraz daha sonra kapsayacağız), ancak favori özelliklerinizin yerleşik olduğu bir tema seçmek hayatınızı ilk günden kolaylaştırır!

Shopify Temalarını Özelleştirme

Shopify’s temaları zaten harika görünebilir, ama sen’seninkini tamamen kendi yapmak istiyorum. Bunu yapmak için sen’kendi ürünlerinizi ekleyerek, metni yeniden yazarak, görüntüleri değiştirerek ve yeni sayfalar oluşturarak temanızı özelleştirmeniz gerekecek.

Özelleştirme iki yerde gerçekleşir: görsel özelleştirme düzenleme arayüzü üzerinden gerçekleşirken, ürünlerinizde yapılan düzenlemeler gösterge tablonuzda yönetilir.

Bir arabayı tamir etmek gibi düşün. Dış kısım, güzel görünmesi için boyadığınız, yıkadığınız, pürüzsüzleştirdiğiniz, parlatan ve cilaladığınız yerdir. Motor, otomobilin güçlü olduğundan ve sorunsuz çalıştığından emin olmak için tamir ettiğiniz, parçaları değiştirdiğiniz ve araçlarla elinize geçtiğiniz yerdir..

Düzenleme arayüzü Shopify mağazanız, mağazanızın bakımını yaptığınız yerdir.’s tasarımı. Burada resimlerinizi hizalar, metni düzenler ve logonuzu öne çıkarırsınız. Gösterge tablosu ürün eklediğiniz, indirim kodları oluşturduğunuz, gönderimi yönettiğiniz ve daha fazlası. Burası ayrıca mağazanızı yeniden tasarlamak istiyorsanız temanızı değiştirebileceğiniz yerdir.

Ürün ekleyerek başlamanızı ve ardından mağazanıza stil vermenizi öneririz.. Shopify bir mağaza kurucusu olduğundan, temaları doğal olarak ürünlerin etrafında dönmektedir – bu nedenle, herhangi bir ürüne sahip olmadan sayfanızı tasarlamak zor olabilir!

Bunu bildiğim iyi oldu: Web sitenizi oluşturmak ve özelleştirmek için yardıma ihtiyacınız var’sayfalar? Süreci çok daha hızlı ve kolay hale getirmek için DragDropr uygulamasını indirmenizi öneririz. DragDropr, tek bir bit yapmak zorunda kalmadan basit bir sürükle ve bırak düzenleyicisi kullanarak 50’den fazla açılış sayfası ve 200’den fazla içerik bloğu (ürün videoları ve iletişim formları gibi) oluşturmanıza, değiştirmenize ve düzenlemenize olanak sağlamak için Shopify ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir manuel kodlama. İçeriğinin tamamı mobil cihazlara duyarlı, yani tüm cihazlarda harika görünecek.

Daha fazla bilgi

 • Premium bir temaya yatırım yapmaya değer mi yoksa bir Shopify uzmanından yardım istemeye değer mi? Bizim Shopify Temaları ve Shopify Uzmanları İncelemesi

Ne Kadar Güçlü Shopify’s Satış Özellikleri?

Hızlı cevap: Oldukça güçlü! Aslında, testte 4.7 / 5 puan alan bu alanda en iyi performans gösterdi. Shopify, her mağazayı, sevkıyattan vergi hesaplamasına kadar mağazanızı çalıştırmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış tonlarca kullanışlı araçla paketler. Dikkat edilmesi gereken en önemli şey,’Uygulamalara oldukça güveniyor (örneğin, dijital ürünler satıyor ve dropshipping), bu nedenle maliyetlerinizin’t sürünme.

Shopify, satış araçları ve özellikleri için araştırmamızda en üst sırada yer aldı – kazandın’t Diğer e-ticaret oluşturucularla daha iyi bulmayın. Analitik ve terk edilmiş sepet kurtarma işlemlerinden tonlarca ödeme ağ geçidine ve çok kanallı entegrasyona kadar ihtiyacınız olan tüm temel özellikleri sağlar.

Shopify’Satış Araçları ve Özellikleri

 • Uygulamalar
 • Nakliye
 • Direk nakliye
 • Terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma
 • Ürün Yönetimi
 • Ödeme seçenekleri
 • Çok kanallı entegrasyon
 • Dijital satış
 • Vergi
 • POS

Biz’tüm bu teklifleri daha ayrıntılı olarak ele alacağız, ancak gördüğünüz gibi, çok şey var – bu yüzden, işleri kolaylaştırmak için okumak istediğiniz özellikler için artı simgesini tıklayın!

Shopify’ın yakın zamanda CBD satışlarını platformu aracılığıyla yeşillendirdiğini biliyor muydunuz? Daha fazla bilgi için kılavuzumuzda CBD Online Nasıl Satılıre-ticaret istatistiklerini shopifyShopify’ın satış özelliklerinin e-ticaret performansını artırdığı kanıtlanmıştır.

Shopify olacak’s SEO ve Pazarlama Araçları Bulmanıza Yardımcı Olur?

Hızlı Cevap: Evet, yapacaklar. Shopify, çoğu mağaza için daha tatmin edici olacak çok çeşitli SEO araçlarına sahiptir. Bloglama araçları aren olsa da, blog’a özgü SEO’ya da sahiptir.’t Oldukça etkileyici. E-posta pazarlaması için yerleşik araçlar veya üçüncü taraf uygulamaları arasında seçim yapabilirsiniz.

Orada’Kimse görmeyecekse bir çevrimiçi mağaza kurmanın anlamı yoktur. İşletmenizin başarılı olması için mağazanızın müşterilere ve çoğuna ihtiyacı var!

o’SEO’nun geldiği yerler. SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir, ve sitenizi en üst düzeye çıkarma sürecidir’Google’da bulunma şansı’s arama sonuçları.

Shopify’da bir iyi SEO araçları yelpazesi senin emrinde. Öyle değil’t Kitaptaki her numarayı sağlar, ancak başlık kodundan özel URL’lere kadar gerekli alanların çoğu kapsanır. Ürün eklediğinizde, Shopify size SEO’nun en iyi uygulamalarını bile sorar.

Shopify’da eksik olan ana şey’s SEO seti anahtar kelime desteği – bu özelliğe ihtiyacınız varsa Shopify’a göz atın’yerine rakip BigCommerce.

SEO, arama sonuçlarında bulunmak, sitenize gelen trafiği artırmak ve daha fazla satış oluşturmak için çok önemlidir. Ancak, öyle değil’t Mağazanızın fark edilmesinin tek yolu. Shopify’ın başka neler sunduğunu öğrenmek için aşağıdaki açılır bölümleri tıklayın ve’Mağazanıza hak ettiği ilgiyi çekecek kadar iyi…

Destek ve Güvenlik: Shopify’ın Kullanımı Güvenli mi??

Hızlı cevap: Evet – Shopify yerleşik güvenlikle birlikte gelir, gerekli tüm düzenlemelere uyar ve hatta her şeyin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için sitenizi günceller. Daha fazla gönül rahatlığı için uygulamalar ekleyebilirsiniz, ancak her zaman sitenizin düzenli yedeklerini oluşturduğunuzdan emin olun.

Güvenlik

Shopify mağazaları otomatik olarak güvende – WordPress gibi platformların aksine,’sitenizi sıralamaktan sorumlu değilsiniz’s güvenliği. Bunun yerine Shopify, siber tehditlere karşı koruma sağlar, güncellemeleri çalıştırır ve çevrimiçi işlemleri yürütmek için uyumluluk gereksinimlerini karşılar.

Bu, çevrimiçi satıcı olarak hayatınızı, tüm bunları kendiniz yönetmek zorunda olduğunuzdan çok daha kolay hale getirir!

Shopify hakkında daha fazla bilgi edinmek için’güvenliği için, her bir alanın açılır açıklaması için aşağıdaki başlıklara tıklamanız yeterlidir..

Destek

Desteğe ihtiyacınız varsa,’Anladım. Shopify çeşitli kanallar aracılığıyla yardım sağlar, böylece sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Shopify şunları sağlar:

 • 7/24 telefon desteği
 • Sosyal medya desteği
 • 7/24 canlı sohbet desteği
 • Topluluk forumu
 • E-posta desteği
 • Yardım Merkezi
 • Video eğiticileri
 • Gelişmiş uzman desteği

Shopify Yardım Merkezi çok sayıda bilgiye sahiptir ve sorunlara daha spesifik yanıtlar almanız gerekirse doğrudan Shopify ile iletişime geçebilirsiniz.

Shopify Plus planı size kendi özel destek temsilcinizi vererek gelişmiş uzman desteği sağlar. Sen yapma’büyük destek için büyük para ödemek zorunda olsa – En ucuz fiyat planında bile 7/24 yardım mevcuttur.

Shopify Alternatifleri

Her işletmenin farklı olduğunu biliyoruz, bu yüzden Shopify değilse’t kutularınızı işaretliyoruz’Keşfetmeniz için en iyi Shopify alternatiflerinin bir listesini hazırladık. En iyi alternatiflere bir bakış için aşağıdaki resme bakın veya daha fazla ayrıntı için aşağıdaki listeye göz atın.

En Popüler Shopify Alternatifleri

shopify alternatifleri grafiğiShopify’ın en iyi alternatiflerinin temel gerçeklerini görebilirsiniz – daha fazla bilgi için aşağıyı okuyun!

1. BigCommerce

Shopify’Ana rakibi BigCommerce, büyük ve hızlı büyüyen mağazaların potansiyellerini yerine getirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. BigCommerce, herhangi bir e-ticaret oluşturucusunun en çok şirket içi özelliklerine sahiptir, yani kazandınız’Shopify ile yaptığınız gibi uygulamalara güvenmek zorunda değilsiniz. Harika bir SEO ve harika çok kanallı satış var, ancak’Shopify kadar kolay değil.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun BigCommerce İncelemesi Bu üst Shopify rakibiyle ilgili tüm ayrıntılar için.
 • Yırtılmış? Bizim okuyun BigCommerce ve Shopify karşılaştırması bu inşaatçılar kafa kafaya görmek için.

2. Volüzyon

Olmadı’Araştırmamızda etkileyici bir performans sergilemesine karşın, Volusion harika analiz araçları ve ödeme ağ geçitleri ve Shopify’a çok benzer fiyatlandırma ile geliyor. Öyle değil’Ancak herhangi bir blog oluşturma aracına sahip olmadığınızdan, bunu seçerken bunu aklınızda bulundurun.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun Volüzyon İncelemesi özellikleri, fiyatları ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için.
 • Bizim göz atın Volusion vs Shopify karşılaştırması her iki kurucuya yan yana bakmak için.

3. WooCommerce

Daha teknik bir seçim olan WooCommerce, WordPress kullanarak bir mağaza oluşturduğunuz, kendi kendine barındırılan bir platformdur. Bu, onu karmaşık mağazalar için daha iyi araçlarla güçlü ve esnek bir seçenek haline getirir. O’ayrıca daha zorlu ve daha az başlangıç ​​dostu.

Daha fazla bilgi

 • WooCommerce’ın sizin için uygun olup olmadığını keşfedin. WooCommerce ve Shopify karşılaştırması.

4. Wix e-Ticaret

Bir web sitesi üreticisi ve her şeyden önce, Wix’in ayda 20 $ ‘dan başlayan (yıllık ücretli) e-ticaret planları vardır, bu da onu daha bütçe dostu bir seçenek haline getirir. O’Bazı harika satış araçları var ve markalaşmayı ilk sıralayan küçük mağazalar için ideal.

Daha fazla bilgi

 • Wix mağazanız için mükemmel bir seçim olabilir mi? Bizim Wix e-Ticaret İncelemesi.
 • Wix ve Shopify arasındaki farklardan emin değil misiniz? Hepsini açığa çıkarırız Wix vs Shopify karşılaştırması.

5. Kare

E-ticaret işlevselliği sunan başka bir web sitesi oluşturucu olan Squarespace, reklam öğeleri için oluşturulmuştur. Tasarımları piyasadaki en iyisidir ve ürünlerinizi gerçekten parlatacaktır.

Daha fazla bilgi

 • Squaresapce’nin neler sunduğumuzu öğrenin Squarespace E-ticaret İncelemesi.
 • Ne olduğuna karar ver’derinlemesine ile mağazanız için en iyisi Shopify vs Kareler karşılaştırması.

Shopify Dergisi: Karar

Shopify en çok tavsiye ettiğimiz e-ticaret oluşturucusudur – araştırmamızdaki diğer tüm e-ticaret platformlarından daha iyi performans gösterdi ve herkes için bir şeyler var. Büyük bir uygulama mağazası, bir dizi fiyat planı ve etkileyici bir özellik paketi ile’son derece ölçeklenebilir bir platform.

Shopify, satış özellikleri, kullanım kolaylığı ve müşteri memnuniyeti puanlarında en çok parıldayarak, hem yeni başlayanlar hem de ciddi satıcılar için mükemmel bir seçimdir..

Unutmayın ki’Büyük olasılıkla bazı işlevler için uygulamalara güvenmeniz gerekir ve bunun aylık fiyatınızı artırabileceğini. Bu Shopify’ana dezavantajı, aynı zamanda mağazanızı kendi hızınızda özelleştirme ve büyütme özgürlüğü verirken.

Genel olarak, Shopify piyasadaki en iyi çok yönlü e-ticaret web sitesi oluşturucu unvanını kazandı. Ama orada’s bilmek için sadece bir yolu var’Sizin için en iyi seçim ve bu’kendiniz deneyerek!

Shopify’a Git’s 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ve kararımızı kabul edip etmediğinizi görün. Çevrimiçi satış hayallerinize ulaşmak mümkün, bu yüzden devam edin… sonra geri dön ve bize nasıl geçtiğini söyle!

SSS

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı size dürüst veriler sağlamayı amaçlamaktadır. o’neden kendi araştırmamızı yapıyor ve doğrudan, kişisel bilgiler elde ediyoruz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map