Shopify motīvi un Shopify ekspertu pārskats


Shopify motīvu apskats

Shopify Motīvu apskats


Vērtējums

5 no 5 zvaigznēm

Skatiet Shopify motīvus

Shopify motīvi izskatās profesionāli & var palīdzēt jūsu veikalam radīt uzticību. Viņi’tos atkārtoti izveidojuši dizaina profesionāļi, koncentrējoties uz lietojamību un pārdošanas pārveidošanu.

Iepriekš pārbaudīti Shopify eksperti var tikt nolīgti, ja jums nepieciešama papildu palīdzība.

Pārskats Džeremijs

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 15. martā

Izcilu Shopify tēmu un Shopify ekspertu izmantošana, lai palīdzētu izveidot jūsu e-komercijas veikalu, ir lielisks veids, kā sākt uzņēmējdarbību un palielināt tiešsaistes pārdošanas apjomus..

[Skatiet mūsu pilnu pārskatu par Shopify šeit]

Patiesība vairumam tiešsaistes pircēju ir tāda, ka viņus ļoti ietekmē tas, kā izskatās tiešsaistes veikals, un tas, vai viņi jūtas viegli, kad pirmo reizi ierauga jūsu vietni.

Cik reizes esat noklikšķinājis prom no vietnes tikai tāpēc, ka tā nav’t vizuāli patīkami, tāpēc jūs to nedarījāt’nevēlaties pavadīt vairāk laika vietnē?

Es’es to izdarīju – vairāk reizes, nekā man rūp atzīt!

Atliek tikai dažas sekundes, lai potenciālais klients izlemtu, vai palikt un skatīties jūsu veikalā, vai doties ar citur ar dažiem klikšķiem uz pogas.

Mēs visi katru dienu pieņemam šos dalītos otros lēmumus.

Vai nu jūs uzreiz satverat viņu uzmanību un dodat sev iespēju kaut ko viņiem pārdot, vai arī jūs riskējat tērēt pūles, kas jums vajadzīgas’Es tērējis, lai tos atvestu uz jūsu veikalu.

Tas ir īpaši izšķērdīgi, ja jūs maksājat par reklāmām, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu veikalu.

Kā jūsu Shopify veikals izskatās, ietekmē jūsu uzticamību

Daudzas reizes sākotnējā uzticēšanās samazinās līdz uztveramai ticamībai – un to ir ļoti daudz pētījuši daudzi “mārketings” saistītie pētījumu veidi.

Jā – jūsu bizness ir uzticams, bet, pirmoreiz apmeklējot, viņi to nedara’t to vēl nezina.

Tas, kā viņi jūs uztver pirmajās sekundēs, radīs spēcīgu iespaidu. Tas būtiski ietekmēs to, vai viņi potenciāli iegādāsies no jums vai ne.

Jo profesionālāk un skaistāk izskatās jūsu vietne, jo lielāka ir iespējamība, ka tā paliks un uzzinās vairāk par jūsu tiešsaistes veikalu. Tas dod jums iespēju viņiem pierādīt, ka esat uzticams un ka jūsu produktu pirkšana var viņiem palīdzēt.

Jums var palīdzēt Shopify motīvi

Shopify tēmas tiek veidotas, ņemot vērā uzticēšanos un uzticamību. Tie ir izstrādāti, lai palīdzētu apmeklētājiem ieintriģēt jūsu veikalu un paliktu nedaudz ilgāk, lai uzzinātu, vai jūs varat viņiem palīdzēt.

Kas mums ļoti patīk par Shopify’Tēmas ir tādas, ka tās ir radījuši profesionāli dizaineri. Tāpēc tas’Tā nav kodētāju grupa, kuri fantastiski rada programmatūru, sēž un izstrādā jums tēmas. Daudzi citi vietņu veidotāji pieļauj šo kļūdu, tāpēc viņi jums piedāvā nepievilcīgas un viduvējas tēmas.

Shopify motīvi

Ja jūs’Jums bija iespēja pārlūkot dažas Shopify tēmas’Es piekritīšu, ka viņi piesaista uzmanību un var padarīt jūs un jūsu tiešsaistes veikalu labu izskatu.

Ir daudz pilna laika Shopify tēmu veidotāju, un tos varat atrast Shopify’s tēmu veikals.

Piemēram, dažas premium klases Shopify tēmas ir radījuši tādi pasaules slaveni dizaineri kā Pixel Union un Out Of The Sandbox.

Bezmaksas un maksas Shopify motīvi

Shopify piedāvā gan maksas, gan bezmaksas tēmas. Tātad jūs varat izvēlēties, lai redzētu, kurš dizains ir vispiemērotākais jūsu veikalam.

Viņu cenas svārstās no bezmaksas līdz 180 USD. Apmaksātajām tēmām tās ir tikai vienreizējs ieguldījums, tāpēc nav atkārtotas ikmēneša maksas. Lai gan jūs domājat, ka tas ir pārāk liels sākotnējs ieguldījums, jūs varat izvēlēties bezmaksas tēmu un redzēt, kā tas notiek, audzējot savu veikalu. Jūs vienmēr varat jaunināt uz apmaksātu prēmiju vēlāk, kad esat gatavs.

Iemesls, kāpēc jāiegādājas dažas premium klases tēmas, ir tas, ka šīs tēmas ir radījuši dizaina eksperti, kas neietilpst Shopify. Tātad šīs tēmas, kaut arī tās ir pilnībā savietojamas ar Shopify veikaliem, rada profesionāli dizaineri, kuri zina, ko viņi dara.

Viņi ir izpētījuši, ko’kas strādā tiešsaistes veikalos un kas tas vēl nav’t, un savā dizainā ienesiet dizaina iedvesmas visā internetā, lai jums būtu iespēja palīdzēt savam Shopify veikalam izcelties no pūļa. Tas jums rada reālas priekšrocības, ja vēlaties paplašināt savu biznesu un pārdošanas apjomus.

Ilgtermiņā, ja nopietni domājat par savu biznesu, ieguldīt augstākās klases Shopify tēmā ir tā vērts, jo tas var palīdzēt palielināt pārdošanas apjomus.

Izvēlieties Shopify motīvus, kas piemēroti jūsu nozarei

Viens no instrumentiem, ko mēs patiešām novērtējam, ir tas, ka viņi sakārto savas tēmas pēc nozares.

Tas ļauj ātri kārtot simtiem izcilu motīvu, lai atrastu perfektu dizainu, kas veidots tieši nozarei, kurā atrodaties.

Dažas nozares ietver mākslu & fotogrāfija, apģērbs & mode, rotaslietas & aksesuāri, elektronika, pārtika & dzērieni, mājas & dārzs, mēbeles, sports & atpūta, rotaļlietas & spēles utt.

veikalu tēmas

Tas palīdz jums sašaurināt izvēli, lai ietaupītu laiku. Protams, jūs varat arī pārlūkot citas tēmas, lai redzētu, vai tās jums patīk. Jūs pilnībā kontrolējat, kuru Shopify tēmu izvēlēties.

Jums var palīdzēt arī Shopify eksperti

Ja jums ir nepieciešama nedaudz vairāk palīdzības, lai veiktu savu Shopify veikalu uz vietas, jums var palīdzēt Shopify eksperti.

Uzņēmējdarbības uzsākšana, attīstīšana un vadīšana ir sarežģīta. Tur’ir tikai viens (vai daži) no jums un bezgalīgs skaits veicamo darbu. Turklāt jums ir arī personīgā dzīve, lai mēģinātu līdzsvarot. Tā’s ļoti pārliecinoša pieredze.

Mēs’mēs to jau esam piedzīvojuši, un tāpēc mēs saprotam, cik jūtaties izstiepts.

Shopify Experts ir tirgus laukums, kurā jūs varat atrast vairāk nekā 780 ekspertus, kuri palīdzēs jums izveidot savu veikalu no nulles, izveidot jums pielāgotu motīvu vai vienkārši veikt dažas modifikācijas esošajā motīvā..

Shopify eksperti

Šie eksperti ir lieliski ar to, ko viņi dara, un viņi ir daudz ātrāki nekā jūs mēģināt iemācīties visu pats.

Piesaistot Shopify ekspertus, varat ietaupīt laiku, lai jūs varētu koncentrēties uz citiem svarīgiem jūsu biznesa aspektiem. Laika gaitā tas ļaus ietaupīt gan laiku, gan naudu, ļaujot šiem ekspertiem darīt to, ko viņi prot vislabāk.

Pārskata secinājums – Shopify motīvi un eksperti

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map